STOOMTRAM - Vlissingen=Mi B.C.B0UWENSE, A a n b e s t er A i b g e n. Openbare Verkooplngen. Afloop ferkooplnpen enz. Advertentiën. Köhler Naaimachines f RECLAMES. Marktberichten, Wandelbazar Korte Delft D 3 en F 25. Spe@lgro©&,©xexa Een teeken van goede gezondheid. De goede kleuren. De Pinkpillen geren goede kleuren. Telegrafisch Weerbericht Luxe en Huishoudeiy*ke Artikelen, op paden eh stoord .ja, het N. v. d. D., in daaruit ver- ident, dit ver- ild dat boven- yk voorkwam omtrek van Daar jaar gele- htwerd. Hier S. v. Lennep p aandringen nnep, lid van issie voor het an Den Hout en W. op ver acht. Red) m vertrek van op Maandag Het is nader m. en tentoonstel de langharige Iburg, eigenaar siju alhier, een ;sklatse en een en eenvoud de an wijlen den leven pastoor Requiem-Mis v. heer pastoor .ssisteerd door i ede kapelaans i een treffende nnerende hoe- n parochianen sporende veel e bidden. Hoe rak de deken, ekleed is, hoe ijkheid is en ij na zijn dood e leggen. Het ein de groote ma trok een welken het jken en fami- incentius- en tholieke Kring ten opgemerkt, ine waren geen niet gesproken nkte kapelaan iens de familie, dierbaren oom t den trein van luk plaats. De l 59 jaar, wilde le meelfabriek, .et ongelukkig rein gegrepen gereden. Zijn ;ereden, terwijl :en. De onge il et ongeluk tikelde. Ruim mor werkzaam P. M. Visser, hooi alhier, is van derden omvaart, ner no. 11, is shaven omhoog en sleepboot is vaarna de reis ikers-uitgevers een adres om tellen, zoowel jonggezellen, ons is dit adres de Goesche Crt. van harte toe, moeten doen. ste letterzetter ijn patroon af, adt, alnaardat it meebrengen. beste loonen ninste werk te in den regel n goedkoopste seientieuse ten eid meldt men en landbouwer getrokken, dat ;ot den wortel nim één Meter. ,n die lengte dit en zijn. (M. C.) ;eval dat Don- nt Annaiand fiykens bericht anders toege* ndent meldde, de H., oud 12 lienst van den f spelenderwijs i. Een andere nede aan het hem en ging t ■tferk waarby erwondde. By mwillige dader wijl de getrof- van zijn baas iters heeft hy, n blijkt, met Om het bloed ijn te verzach» water te zijn enstmeid hem. mg eenig leven Per Kodde big (Onze berichtgevers zullen ons plezier doen met de meest mogelijke volledigheid te betrachten, ook door de namen of voor letters van in hun berichten genoemden op te geven. Red.) Te Oud-Vossemeer is het ledigen van putten op de overstroomd geweest zijnde hoeven met een stoomzuigpomp ge ëindigd de pomp, behoorende aan een Haagsche firma, keert dezer dagen terug. Gedurende weken heeft ze aanhoudend water uitgeworpen. Een en ander ge schiedde voor rekening van het Waters nood-comité te Tholen. De landbouwers zyn natuurlijk hiermede zeer gebaat, omdat het hun aan zoet water voor het drenken van hun vee ontbrak en dit van elders moest aangevoerd worden. M. C. Blijkens het ontwerp voor de winter- dienstregeling op de Staatsspoorwegen, ondergaat de dienst op de sectie Vlis- singen—Roosendaal—Breda absoluut geen verandering. Krabbendijke. Daar bij de aanbeste ding van de verhooging van den dijk van den polder Nieuwlande het werk niet was gegund, werd op 27 Juli opnieuw verga derd en besloten dit jaar nog 500 meter te verhoogen en wel 300 meter tegen den St.- Pieterspolder aan en 200 meter vanaf den dijk van den Karelpolder. Dit werk zal onderhands worden aanbesteed. Zierikzee. Naar wij vernemen zijn B. en W. dezer gemeente van het jongste raadsbesluit, waarbij het voorstel om dr. Vollgraff als leeraar aan de hoogere burger school alhier, met 1 September eervol te ontslaan werd verworpen, op grond van art 29 der wet op het middelbaar onderwijs bij Gedeputeerde Staten van Zeeland in hooger beroep gekomen. Door den commissaris der Koningin in de provincie Friesland zijn in de eerste zes maanden van dit jaar ongeveer 1600 nationaliteitsbewijzen afgegeven tegen on- gei eer 1000 in het eerste halfjaar van 1905. En nog dagelijks duurt de afgifte voort, hoofdzakelijk aan personen, die, nu de hooioogst is afgeloopen, in Duitschland werk vinden. Rijke armen. Te Horn bij Roermond overleed Zondag de 80-jarige smid O., die destijds met zijn broeder en zuster zeer bekrompen leefde. Daar voor eenige jaren in den kelder hunner woning door eene dievenbende een bedrag van plm. 7000 francs, alleen vijf francs-stukken, werd ontvreemd, werd ver moed dat er geld zou moeten zitten. Thans, na den dood van den laatsten der naaste bloedverwanten, werd in de smidse onder den drempel de kas ontdekt. Men vond er een gewone flesch, gevuld met gouden munten, benevens twee groote kruiken met zilvergeld. Dit alles werd voorloopig door den kantonrechter te Roermond in bewaring genomen. Brand. Een hevige brand woedt in het uitge strekte IJhorster heideveld, Drenthe. De in den omtrek wonende boeren zijn niet by machte den brand te stuiten. Tengevolge van hooibroei zijn in de asch gelegd een groote boerderij en drie hooi- klampen onder Ramdorp. Te Nieuw- leusen ontdekte men brand in het heide' en turfveld van de familie O. 'tVuur nam zeer spoedig in omvang toe. Een oppervlakte van minstens 100 hectare is totaal verbrand, donkere rookwolken stegen op en stukken brandende heide vlogen de lucht door. Tegen den avond eerst kon men door het graven van gruppen de vlammen meester worden. De Landweer. Naar aanleiding van de berichten en artikelen over het gebrek aan krijgstucht bij de landweer, heeft de Minister van Oorlog die voorshands de meerdere of mindere juistheid der vermelde feiten buiten beschouwing laat, aan de autori teiten, met het algemeen toezicht op de oefeningen belast geweest, opgedragen, hem omtrent de feiten zoo volledig mo gelijk in te lichten. De dames Van O. te Zoelen ont vingen de vorige week een dreigbrief inhoudende den eisch om op bepaalde plaats en tijd een som van ƒ3000 neer te leggen, anders zou, enz. De politie werd verwittigd die aan het in den brief genoemde terrein in hinderlaag giDg liggen. Een arbeider werd gezonden die een brief afgaf aan een persoon die er per fiets om kwam, en na de in ontvangst neming onder bedreiging met een revolver hem toebeetKeer je om of je bent een kind des doods. De bezorger liep haastig weg en de fietser verdween ylings. Doch een veldwachter trachtte hem aan te houden waarop hy zes schoten op den veld wachter loste. De onbekende verdween daarop in een korenveld met achterlating van zyn fiets. Deze fiets werd herkend als te zyn van een inwoner te Zoelen,'s mor gens door dezen geleend aan een bekenden gevaarlijken wildstrooper, deze werd op gespoord, herkend, gearresteerd en tot be kentenis gebracht, althans voor wat de in ontvangst neming Van den brief betreft. Den Schrijver van den brief heeft hij aange wezen. j- Een beeldhouwer te Leeuwarden had het ongeluk van een steiger te vallen. Hij kwam met het hoofd op een kruiwa gen, in bewusteloozen toestand wegge bracht, overleed bij aan de gevolgen. Aan den Amstel nabij Ouderkerk is een doofstom knaapje dat daar bij familie ge logeerd was, door een automobiel over- redenen aan de gevolgen overleden, l 'e W»mel i8 een driejarig kindje spe lende onder de bijna stilstaande tram ge raakt en gedood. Te Woenseliseen 4-jarig knaapje door het spelen met luci fers in brand geraakt en aan de gevolgen bezweken. Te Amsterdam heeft zich een akelig familiedrama afgespeeld. Een jongedoehter zou komende week met ze keren P. in het huwelijk treden. Vader en schoonzoon konden het al heel slecht samen vinden. Herhaaldelijk hadden tus- schen beiden ergerlijke twisten plaats, waar aan het veelvuldig gebruik van sterken drank door den vader va* het meisje niet vreemd was. Vrijdagavond, toen P. bij zijn schoonouders aan huis kwam, ontstond er wederom twist, welke zoo hoog liep, dat het meisje de woning verliet en in den Zwanenburgwal sprong. Dadelijk werd zij door haar beminde gevolgd, die, om haar te redden, zich eveneens te water begaf. De schoonvader, vernemende wat er gebeurd was, sprong hen daarop ach terna. Het meisje werd door toesnellende personen nog tijdig gered de vader redde zich zelf; haar beminde evenwel moest met dreggen opgehaald worden, en men slaagde niet de levensgeesten weder op te wekkenmen kon slechts den dood eon- stateeren. Te Etten is een landbouwer, door het op hol slaan van zijn paard, onder zijn wagen terechtgekomen, waarbij een wiel hem de borstkas indrukte. De ongelukkige was terstond dood. In de laatste stormen bij Shetland is een boom schuit welke te Katwijk moet thuisbe- hooren, met man en muis vergaan. Te Amsterdam is een matroos, die op een stelling hangende buiten het in de Petro leumhaven liggende stoomschip Rocklight bezig was te schilderen, in het water ge vallen. Hij zonk onmiddellijk weg in de diepte. De bootsman sprong den drenke ling na en poogde hem te redden, wat niet gelukte. Een rattengeschiedenis. Uit Delfzijl meldt men De Groninger schipper Pronk, bevarende het tjalkscbip Henderika, die alhier gisteren binnenkwam, had de vorige reis uit een stoomsehip te Hamburg, voor Saesbeck, een lading tarwe geladen. Toen Pronk een paar dagen met zijn lading van Hamburg was vertrokken, werd de stoomboot, waar uit hij de lading had ingenomen, verdacht een door ratten besmette lading in te hebben. Pronk werd door de politie op gespoord en aangehouden te Erbrunn, waar men hem 6 dagen onder toezicht liet liggen. Na verloop van dien tijd, welke hij zich ten nutte maakte door aanhoudend protesteeren, werd hij door een geneesheer onderzocht, waarna hij, als niet gevaarlijk voor het publiek verkeer, zijn reis mocht vervolgen. Te Saerbeck werd evenwel de zaak ernstiger. Bij de lossing kwam uit de lading een rat te voorschijn. Het dier werd afgemaakt en de politie kwam weder op het tooneel, die het verder lossen verbood en de gedoode rat in beslag nam en ter onderzoek naar Berlijn opzond. Na eenige dagen in afwachting te hebben ge legen, besloot Pronk met zijn vrouw zich te beklagen bij den Ned. consul te Munster. Aldaar aangekomen en ziju beklag ge daan hebbende, ging deze met hem naar de Poliziambt, waar de plichtgetrouwe Duitsche dienaren der wet ook op Pronk en vrouw beslag gingen leggen en ze op brachten naar de barak voor besmettelijke ziekten, zonder dat voor de kinderen, die te Saerbeck waren achtergelaten, werd zorg gedragen. Men kan zich den toestand van dit ouderpaar denken en te verwon deren is het niet, dat zij in de drie dagen die zjj in de barak doorbrachten, dikwijls vroegen hoe lang die pijnlijke kuur zou kunnen duren, waarop zij steeds als ant woord ontvingen, dat dit geheel afhing van den uitslag der rattenkeuring te Ber- ljju. Eindelijk kwam het bericht „rat goedgekeurd''. Pronk en ega werden ont slagen, maar bleven in Saerbeck nog 10 dagen in quarantaine. Daarna mocht Pronk weer lossendeze rattengeschiedenis had hun 20 ligdagen bezorgd. De koopman gaf Pronk nog 5 dagen liggeld, de regeermg gaf niets. De raad van de Orde van het Legioen van Eer heeft het voorstel om Sarah Bernhardt die orde te verleenen, verworpen. Door het Hof van Assises te Gent is Petrus Vercruijssen van Sint Jan in Eremo ter dood veroordeeld wegens den moord op den koewachter van den land bouwer Dossche te Waterland-Oudeman en wegens moordaanslag op dezen, ge pleegd op 25 December jl: Prins Eugène Murat, oud 31 jaar, zoon van wijlen prins Lodewyk Napoleon Murat, is Vrijdag bij een ongeluk met zijn automobiel te Metterteich omgekomen. - Op 4 Augustus zal de Amerikaan- sche regeering 1 millioeu acres land van Indianen in vier verschillende streken van Wyoming beginnen te verdoelen. Duizen den gaan er heen, en men schat dat meer dan 40,000 personen aan de loting onder de gegadigden sullen deelnemen. Te Glasgow zijn sedert Maart 69 gevallen van kersenvlies-ruggemsrgont- steking in het ziekenhuis behandeld, waarvan 48 met den dood zijn geëindigd. De sterfgevallen kwamen uitsluitend voor onder kinderen beneden de tien jaar. Een oudgediende in de zeilvaart is dezer dagen de Zweedsche haven Nyköping binnengevallen. Het was de galjas De Tvende Brödre, kapitein J. C. Boye, van Marstal, met een lading steenkool uit Engeland. Ze werd in4786 in Marstal gebouwd en is dus 120 jaar oud, In oliën langen tijd heeft het schip slechts vijf gezangvoerders gehad, allen uit hetzelfde geslacht. De eerste had de galjas 29 jaar onder zich, de tweede 22 jaar, de derde 20 jaar, de vierde 32 jaar en de tegen woordige voert het gezag reeds 17 jaar. Van het oorspronkelijke hout is er aan het schip niet veel meer over maar ze is nog stevig en zeewaardig en kan alle lading innemen. Oostende was gisteren (27 Juli) in feestdosch, wegens de bevalling van Prinses Elisabeth. De troonopvolger, prins Albert, (geh. 2 Oct. 1900 met Elisabeth van Beijeren) heeft nu 3 zoons: Leopold, geb. 3 Nov. 1901; Karei Theodoor, geb. 10 Oct. 1903; en deze. In den Provincieraad (Provinciale Staten) van Brabant (België) is door de nieuwe (liberaal-socialistische) meerderheid een besluit doorgedreven, dat droefheid en ergernis wekken zal. Er is namelijk met 38 tegen 36 stemmen besloten het vrije onderwijs voortaan van alle toelagen uit te sluiten. Een voorstel om aan de (kath.) hoogeschool te Leuven een toelage van 25.000 francs te blijven toekennen, evenals aan de (liberale) hoogeschool te Brussel, werd, ondanks dat een lid herin nerde dat de katholieken, toen zij in de meerderheid waren gelijke toelagen schon ken aan beide universiteiten, en 't dus niet meer dan eerljjk was, die oude over eenkomst na te leven, verworpenzoodat wèl de liberale vrije universiteit te Brussel, niet meer de kath. hoogeschool te Leuven subsidie krijgt. Dit teekent den geest van het liberalisme, zooals het is, en zooals het in ons land in nog niet zoo lang vervlogen jaren is openbaar geworden. Trouwens, Frankrijk geeft het meest ontzettende voorbeeld. Vele bleeke personen, die er slecht uitzien weten niet dat zij in de advertenties van deze courant het middel zullen vinden om gezonde kleuren te bekomen, een teeken van volmaakte gezondheid. Dat zij dit lezen. Dit is overtuigend. De schoone kleuren op de wangeD, de roode lippen zijn een teeken dat niet be driegt. De persoon die schoone kleuren heeft, bezit eene goede gezondheid. De Pinkpillen geven schoone kleuren, dat wil zeggen, zy. geven de gezondheid. In dit opzicht geven wij onder duizenden het voorbeeld van juffr. Geertruida Christiaans, Zwaanstraat, Cuijk aan de Maas, die schrijft: Juffr. Geertruida Christiaans. (Portret Brainieh Leusink.) „Met groot genoegen deel ik u mede, dat de Pinkpillen mij geheel en al genezen hebben. Thans heb ik een frissche kleur voorheen was ik bleek, ik had geen eet- lusl en ik was vermoeid bij de geringste krachtsinspanning. Thans, een zwaar werk vermoeit mij niet". W aarom hebben zekere personen schoone kleuren op de wangen en lippenomdat een rijk, overvloedig, rood en zuiver bloed in de kleinste aderen onder de huid stroomt. Anderen zijn bleek en vaal van kleur omdat zij juist dit roode, overvloedige, rijke en zuiver bloed niet bezitten, dat aan de anderen deze schoone kleuren geeft. De behandeling met de Pinkpillen zal u op snelle wijze schoone kleuren bezorgen. De Pinkpillen geven ryk en zuiver en overvloedig bloed. Zij bevorderen ook den eetlust en de spy's vertering en versterken het zenuwgestel. De geneesheeren schrijven ze vooraan de lyders aan bloedarmoede, aan de jonge, bleekzuchtige meisjes, aan de rheumatiek» lyders, aan hen die,aan de maag lijden, die slecht de spijzen verteren, aan de kinderen wier vorming moeielijk is en aan hen, die St. Vitus dans hebben, Prijs fl.75 de doos f 9. per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Suabilié, Steiger 27, Rot terdam. Hoofd-depóthouder voor Neder land en Apotheken, Franco toezending tegen postwissel. Ook echt verkrijgbaar voor Middelburg en omstreken bij Joh. de Roos en voor Goes en omstreken bij Gebr. Mulder, Drogerijen en Verfwaren. Woensdag 8 Augustus. Middelburg. Gebouw Prov, bestuur 11 u.het jnaken en aanbrengen van een ijzeren rioolsehijf enz. in de groote schutsluis te Veere van het kanaal door Walcheren. Raming f3200. Inl. hoofding dir. Bekaar, arr.-ing. Druyvesteyn, Vlis singen, en opz. Scholten te Middelburg b. het leveren en storten van steen voor den Oosthavendam van het kanaal door Walchereu enz. te Vlissingen. Raming f 25.000 lnl. hoofding-dir. Bekaar, Middel burg, arr.-ing. Druyvesteyn, Vlissingen, en opz. Vroeg, Middelburg, c. het ver richten van bestrating op den Rijksweg op Walcheren. Raming f1150. IdI. hoolding. dir. Bekaar, Middelburg, en arr.-ing. Druy vesteyn, Vlissingen. Zimmermanpolder in de direc tiekeet 12 uur herstel van de werken. Raming f 1463. Bestek in de keet en ten huize van den heer W. Kakebeeke te Goes. Aanwijzing 1 en 3 Aug. 2 uur. Vrijdag 10 Augustus. Cats. 11 uur in de Gemeentekamer door B. en W. het maken van een kei bestrating en ladingplaats met bijkomende werken, Aanwijzing 6 Aug. 10 11 uur Inl. A. J. Louwers. Bestek a 50 cent ter secretarie. Maandag 30 Juli. Wemeldinge, 2 uur bij Korstanje door not. Liebert voor wed. D. de Jonge een huis 313 c.A. Vrouwepolder, 5 uur by Tilroe door not. Hosang tiendverhuring. Dinsdag 31 Juli. St. M a a r t e n s d ij k bij de Ruiter, toewijzing en 24 Juli bij Polderman bij inzet door not. v. d. Velde, 6 uur. 5,01 H. bouw- en weiland. Woensdag 1 Augustus. Goes, 10 uur in de Prins door deurw. Hollmann en Verhoek voor dhr. Nieuwen- huijze Secretaire eikenh. en mahonie op gelegd mahonieh. linnenkastenz. En voor mr. de Witt Hamer curator in 't faillissement Blok meubelen, gouden en zilveren voorwerpen, enz. Kijkdag Dinsdag. V 1 a k edoor not. Liebert 2 uur voor F. v. d. Boomgaard een huis en bouwland 2990 c.A. Kruiningen, half 12 bij Koole door not. Schram paarden, koeien, rijtuigen, enz. Souburg, 10 uur in Dorpzichtdoor not. Verhulst de hofstede van G. Delle- beeke in Ritthem 3,9020 H. En 3,0350 H. tiendvrij bouw- en weiland bij den Schroeweg. En 1,61 H. weiland. En om 2 uur veldvruchten. Donderdag 2 Augustus. Kattend ij ke, bij v. Damme door not. Pilaar 10 uur inspan als3 veulen- dragende merries 8, 6 en 4 jaar, 1 vos ruinpaard 6 jaar, 1 bruine merrie 10 jaar, bruin ruinpaard 3 jaar, zwarte ruin 1 jaar, vos ruin 1 jaar, zwart merrieveulen, 1 vos merrieveulen, 7 melkkoeien, 5 kallvaarzen, 2 anderhalfjarige vaarzen, 2 anderhalf- jarige ossen, 4 eenjarige vaarzen, 1 een jarigen stier, 2 vette varkens, drachtige zeug, Utreehtseh wagentje, tilbury, 2 men- wagens, driewielskar,3Zeeuwsehe 1 Ameri- kaansche, 2 sacksploegen, 6 ijzeren eggen, 2 veldsled en, rol blokmol bordzaai machine, maaimachine, tweepaards dorschmaehine, met sehudders en onderzeeft, melkgerei, Vietoriakarn enz. LAATSTE BERICHTEN. Oudelande. Heden (Zaterdag) wilde de zoon van H. Dane wonende bij J. de Dreu op Watervliet zieh terwijl de mest wagen in beweging was aan 't rijdende daarop begeven, doch had het ongeluk te vallen. Hij werd door beide wielen van den wagen overreden met het noodlottig gevolg dat hij, hoewel hij in de armen der buren nog eenige teekenen van leven gat, op de plaats dood bleef. Oud-Vossemeer. Vrijdag werd door not. v. d. Velde ten verzoeke van de erven Wed. M. den Engelsman publiek verkocht een dubbele woning aan den Molendijk voor f 360 aan J. Pleune een woonhuis aldaar voor f270 aan C. J. Sonke, plus 8 onkosten. Allen slhier. Waarde. Heden werd door not. Liebert voor dhr. J. W eststrate alhier publiek ge veild ongeveer 10,72,24 H.A. vruchten te velde. Tarwe werd verkocht voor 100 tot ƒ118, Kroonerwten voor 60 tot f 99, Win- tergerst voor 76 toi^ 90, Haver voor 73 tot 90. Alles per 0,39,24 H.A. V eilingsvereeniging .Walcheren' MIDDELBURG, 28 Juli 1906. Aardappelen, blauwe, f 2,32—12,48, idem bonte f 2,40, idem muizen f 2,70, idem school meesters f 2,04—f 2,48, idem ronde f 2,30, alles per H.L.snijboonen 36—50 cent per mand; postelein 17—22 cent, tuinboonen 3<j—40 cent, zuring 5—6 cent, alles per bensuikerboonen 22- 43 cent, peren 35—50 cent, appels 21 c,, aardbeien 65—67 cent, aalbessen 2632 cent, alles per vijfkop; komkommers (le soort) 4— 5 cent, idem ae soort 23 cent, bloemkool (ie soort) I0—7, idem 2e soort 36 cent, alles per stuk; sla 40—132 cent per loo krop; andijvie 60—124 cent per loo struikaugurken 26 cent per 100 stuks ;peën 3—4 cent, karoten 44cent, sjalotten l'/a3'/2 cent, ramenas 1—2 cent, rabarber 1i'/j cent, kunne ?/2l'/s cent, pieterselie i'/23 cent, selderij 3 cent, alles per bos; doperwten 95—98 cent per '/4 H.L.kruisbessen 9—11 cent per K.G.fram bozen ll'(2—17 cent per kopmeloenen 30 cent, perziken 3—5 cent, beiden per stuk; en morellen 16 cent per mandje, AXEL, 28 Juli 1906. Oude Tarwe f8,50 a f9.Nieuwe Tarwe f0,a f0,Rogge f7,75 a f8,25 Nieuwe Wintergerst f7,50 a f8. Zomergerst f 0,a f 0,Haver f 8. a f 8,25 Kookerwten f 0,a f 0, Voererwten f0,f0,Paardeboonen f8,50 f9.Lijnzaad f0,a f0, Koolzaad f 0,k i 0,Aardappelen f0,— a f0,— Alles per 100 K.G. B VllGEllLIJKE STAND. Van 25—28 Juli. VLISSINGEN. Ondertrouwd: A. Lafère, 25 j. jm. en E. Beniest, 22 j. jd. Getrouwd: W. de Neef, 25 j. jm. en D. v. Bel, 22 j. jd. Bevallen: H. A. S. F. Gerretsen geb. Wasch, d. Overleden: M. E. Frenks, 62 j., wed. van M. A. Otto. naar waarnemingen in den morgen van 28 Juli medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 769.0 teHorta, laagste stand 751.3 te Malinhead. Verwachting (tot den avond van 29 Juli) -toenemende Zuidwestelijke wind, bewolkt tot zwaarbewolkte lucht, mogelijk regen iets minder warm. Zoo de Heere wil en zij leven hopen op 31 Juli onze geliefde ouders A. DE SMIT en M. MOL hun 45jarige Echtvereeniging te her denken. Dat de Heere hen nog spare tot in lengte van dagen is de wensoh van hun kinderen, behuwd- en kleinkinderen. 's-Heer Arendskerke. Heden overleed na een smartelijk lijden van 14 dagen in den nog jeug digen leeftyd van 9 jaar en 4 maanden ons geliefd zoontje en broeder JAN diep betreurd door ouders en broeder. P. BOSTELAAR. G. BOSTELAAR—Loeieb. A. BOSTELAAR. Koudekerke, 27 Juli 1906. Donderdag en Vrijdag, den 2 en 3 Augustus a. s., zal er om 11.15 en 11 50 nam. een extra-tram van Vlissingen- en om 11.50 en 12.30 nam. van Middelburg vertrekken, terwijl bo vendien Zaterdagavond 4 Augustus, om 12.30 van Vlissingen- en om 1.10 van Middelburg een extra-tram zal afrijden. De genoemde trams van Middelburg komende, rijden te Vlissingen niet verder dan het Befje Wolfplein, die van Vlis singen te Middelburg niet verder dan de Lange Vijlt. Abonnementen, boekjes en retour- kaarten, zijn op geen enkele extra-tram geldig. De extra-trams zullen stoppen op de gewone halten, aangewezen op de dienstregeling. Donderdag 2, Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Augustus, worden geen retour- biljeften afgegeven. Ten slotte wordt het publiek beleefd verzocht, gedurende de Middel- burgsche-kermisdagen, geen kinderwa gens mede te nemen op de trams. Vlissingen, 28 Juli 1906. De Directeur CH. BERCKMANS. SPECIALITEIT IN Enorme sorteering. Zie étalages en prijzen. P. S. Alleenverkoop der echte met voortdurende garantie a f 24 en f 27,50 contant.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1906 | | pagina 3