Hofstede Kippenvoeder. Onroerende Goederen Aanbesteding en. Ofenkare Verkeringen Melirertentiësi. Te pachten hij inschrijving Muil m§is Fabriek, OPENBARE VERKOOPING P. S1É' 0cMeili8tr,r,kee„rrS Mssp fertocpligeu enz. Marktberichten. Telegrafisch Weerbericht TE KOOT3 de complete ingericht voor de fabrikatie van Zeep poeder, Toilet- en Scheerzeep. Gekocht door een niet-vakman wordt het vak grondig onderwezen. Bij eenige ambitie wordt de koopprijs in één jaar gemakke lijk verdiend, waarvan bewijzen voor handen. Brieven motto „Fabriek'' Bureau DE ZEEUW te Goes met post zegel voor antwoord, toebehoorende aan Passchier Fret 2.2608 H.A. t i e n d v r ij Bouw- en Weiland te Vroutvepolder bij de hofstede van M. C. van Westen. 1.4630 H.A. W eiland aldaar aan den Landschuurweg. Inlichtingen te bekomen ten k-antore van den Notaris J. HOSANG té Mid delburg, alwaar de biljetten moeten worden ingediend vóór 20 Juli a. s. in Wissenkerkepolder, gemeente Wis senkerke, groot 9 Hectaren 44 Aren 50 Centiaren, voor de Weduwe en kin deren van dhr. P. H. de Koster, op Vrijdag SO Juli 1906, 's middags 2 uren, in bet koffiehuis „De Kroon" te Wissenkerketen over staan der Notarissen H. ROELOF te Gortgene en M. NOORDIJKE te Co- lyjnsplaat. Inlichtingen en boekjes te verkrijgt n bij de Notarissen. De voordeelen van het toedienen van een week ochtendvoeder, 's morgens als eerste maaltijd aan kippen en andere hoenders, ter bevordering der eierpro- ductie, zijn in de vakbladen, in dag- en weekbladen in de laatste jaren reeds zoo dikwijls op wetenschappelijke en bevat telijke wijze bepleit, dat die als algemeen bekend mogen worden geacht. Grooter moeilijkheid is het dikwijls voor de gebruikers, om uit de velerlei verschillende fabrikaten, tegen zoo veler lei verschillende prijzen aangeboden, eene goede keuze te doen. Want het moet erkend, door het steeds hooger op voeren van het eiwitgehalte, hebben vele fabrikanten uit het oog verloren, dat de andere bestanddeeleu daaronder te veel lijden, en de juiste voederverhouding geheel uit het oog verloren. Bij het toedienen van zulk voeder worden zeer dikwijls ziekten, als: hardnekkigdiar- rhee, vervetting of andere kwalen in het leven geroepen, on het behoeft nauwelijks betoog, dat van het leggen van veel eieren dan geen sprake is en het doel dus totaal gemist wordt. handel gebracht, is nog al die jaren onveranderd van gehalte aan Eiwit en Vetstoffen, Koolhydraten en minerale bestanddeelen, en handhaaft daardoor nog steeds zijn ouden roem, als een der beste, zoo niot de beste, en zuiverste die in den handel zijn. Het succes met dit voeder is waarlijk verrassend. De kippen, hiermede gevoed, leggen minstens 1/s meer dan met eenige andere voeding, terwijl de kosten bjjna niet hooger zijn dan met gewone graan- voedering10 kippen hebben slechts 27, ons per dag noodig, terwijl de kosten hiervan aan graanvoeder worden uitgespaard. Meer hierover, benevens gebruiksaanwijzing, prijzen en attesten vindt men in eene brochure van 40 pag. die op aanvrage aan ieder gratis en franco wordt toegezonden. De prijzen zijn 5 kilo f0.90, 10 kilo f 1,80, 25 kilo f4, 50 kilo f7,25 bij de depothouders. Naar plaat sen waar geen depothouder is, worden zakken van 10, 25 en 50 kilo franco naaste station van de lijn Roozendaal— Vlissingen zonder prijsverhooging, door mij direct van de fabriek toegezonden Proefzakjes van 5 kilo door geheel Nederland franco per post na ont vangst van postwissel a f 1,— P. SLUIS, voorheen Eversdljb, N. Z. Voorburgwal, Amsterdam. Gevestigd 1823. 262 medailles. Depdts te Middelburg, D. Alewijnse Sr Goes, L. VerséZierikzee, M. J. Constandse Tholen, Abr. du Burck St. Annaland, Johs. Goedegebuur; Kapelle, J. A. Gelok Krabbendijke Adr. Wabeke; Ter Neuzen, P. J. van Strien de Koning; Rilland, J. Vogel. Depots kunnen op alle plaatsen bij iederen solieden grutter of kruidenier op zeer aannemelijke voorwaarden ge vestigd worden. zyn sterven voort te leven. In het gedicht „De Zucht eens Vaders" vertolkt hij op treffende wijze deze gedachten van zijn hart HQ dankt niet, neen, hij dankt niet vurig, Die aan geen Egaas lippen kleeft Hij weet niet wat het zegt, te bidden, Die voor geen kroost te bidden heeft. Hij voelt niet wat het is, te leven, Hij proeft niet hoe de weerspoed prangt, Wiens hart in tegenheén of weelde Aan echtgenoot noch kinders hangt. Ach God, wat zijn wij, wat 's een leven, Hetgeen zich in ons-zell bepaalt Rampzalig, de engbekrompen boezem, Waarin geen vader adem haalt Wie geen echtgenoot en vader is, sluit zich in zijne zelfzucht op, mist een rijken troost in het sterven, verstaat de wet der vergelding niet in haar diepen zin, en be grijpt niet half zoo goed de liefde, welke God in Christus tot zijne menschenkin- deren gevoelt. Bilderdijk bad van zijne jeugd af om geen schatten, geen eer, geen staat, geen aanzien, geen wijsheid om te schitteren, geen rozen op des levens baan, Maar, Vader van een kroost te worden, Dat met geen wareld mocht vergaen verachting zag hij daarom neer op de verworpen stoet van grijze jongelingen, die den echt als kluisters schuwt en Gods bevel vertreedt. En vol deelneming en medelijden dacht hij aan de „oude vrij sters", die door de omstandigheden ge dwongen werden tot een koud en eclitloos leven. Wie zoo over het huwelijk denkt, moet ook eene hooge vereering koesteren voor de vrouw eu de moeder. W el is waar stelt Bilderdijk zich vierkanttegenover de eman cipatie der vrouw. De vrouw behoort thuis aan de zijde van den manhaar roeping ligt in slaap- en kinderzaalwaar ze ook zoeke, zij vindt geen genoegen, geen vol doening dan in het oog van haar gemaal. Zqn vollen toorn stort hij uit over de vrouwen, die, om feesten en danspartijen te kunnen bijwonen, aan haar vrouwelijke en moederlijke plichten zich onttrekken. Maar de moedernaam is boven alles door Gods belofte en door Jezus' lippen ge heiligd. Niets kan op aarde haleB bij 't heillicht, dat eene vruchtbare mosder aan de aarde schenkt. Edel is uw naam, o moeders, ja de grootste [naam op aard Bij dien naam zwijmt alle luister, waar zich ['tmenschdom blind op staart. Alle heil der nageslachten,Godsdienst, Mensch- [heid, Vaderland, Rust op u alleen, o moeders, ligt besloten in [uw hand. Zijt, o z,jt die roeping waardig, en onscheid- [baar van uw plicht - Niets - kan er zijn zoet vergoeden, niets de [moeder aan het wicht. Ouders hebben ook niets naders dan hunne kinderen. Deze zijn het siersel van hun huwelijksband, vertoonen hun beeld, zijn een deel van henzelvenin hen leven zij na hun sterven hier op aarde voort. En geen lieftalligheden en bekoor lijkheden zijn bij die van het kind te ver gelijken. Toen Bilderdijk in 1806 een kind verloor, vloeiden van zijn lippen deze sehoone verzen Dit, dit wichtjen, zoo aanvallig, in wiens [hemelvollen lach, 't Oudrenhart deze aard verdwijnen, en een [Eden open zag In wiens zieldoorstralend lonkjen 'tlief en [schuldloos zieltjen sprak, Als 't het teedre rozenmondtjen naar ons [beider kusjens stak Wiens aanvallig zoet gekozel ons geheel [het hart ontsloot, Als zijn minlijk handendrukjen ons den [blijden morgen bood Eene van de rijkste genietingen, welke de niensch hier op aarde smaken kan, vindt hij dan ook in den kring van zijn gezin. In zijn «Wintergenoegen" zingt Bilderdijk er van O, hoe zalig zijn die uren Als men na een korten dag Van het lastig plichtverduren, In vertrouwelijke muren Bij zijn haardvuur rusten mag 1 Als men 't strengst der jaargetijden Aan zijne Egaas trouwe borst, Met zijn kinders aan zijn zijden, Onbekommerd heen ziet glijden, En om ijsgang geeft noch vorst Als men met zijn dierste panden, Om den blijden haard verdeeld, 't Vroolijk avondvuur ziet branden, En, bij 't rusten van de handen, De ooren met een praatjen streelt. Zalig ja de winterstonden, Vol van huiselijk genot Ware vreugde wordt gevonden Bij de kuische huwelijkssponden, In den omgang met zijn God Dit laatste is voor Bilderdijk ook het voornaamste. Daarop komt hij bij al het genot, dat hij vindt in den kring van zijn gezin, altijd weer terug. Kinderen zijn een zegen, maar zij zijn het bovenal, om dat zij een erfdeel des Heeren zijn. Uit geloovige ouders geboren, zyn zij reeds, voordat zij het levenslicht aanschouwen, Jezus' eigendomen de doop, waarin zij na hunne geboorte Gode worden opge dragen, is geen ledig teeken, maar een zegel en onderpand van Gods genade. Bij den doop van het eerste kind van Da Costa wydde Bilderdijk er deze ver zen aan: Zalig begenadigd knaapjen Dat, van uit het dierlijk slaapjen In den duistren moederkluis Onder de Evangeliestralen D'eersten adem reeds moogt halen hij ds?S van Jezus' kruis Ja, in 't bloed dat de Echte weelde U uit oudren aders deelde Hem alreeds ten Heiland hadt, En bij 'teerst gevoel van leven Hem ter heiliging geheven, In zijn zoenverbint'nis tradtl Kinderen zijn daarom dikwerf Gode nader dan volwassenen. Wat er in hun hart omgaat, vermogen wij niet sa te gaan. Toen hem in 1785 zijn eerste kind ge boren werd, besloot Bilderdijk zijn heerlijk gedicht «Aan mijn Doehtertjen met deze beide coupletten Groei, mijn wichtjen Sla 't gezichtjen Dat onnoozel kinderoog Sla het vrij, met uwen vader, (Licht is u de Godheid nader Vol ontroering, naar omhoog. Kunt gij smeeken Zonder spreken (Ja, ik voel dat gij het kunt Smeek dan God, dat, die uw leven Aan uws vaders beê wou geven, U uws vaders leven gunt. Het aandoenlijk geween van het kind klinkt Bilderdijk in de ooren als een ge bed, dat door 's hemels diepten heendringt. Kinderen deelen op eene bijzondere wijze in Gods bescherming en genade zij wor den voortdurend door engelen omringd en bewaakt, en dezen zorgen teederder voor hun welzijn, dan vaders en moeders ooit kunnen doen. Maar al deze zegeningen verplichten de kinderen dan ook, om Gode hun hart te geven en alles op te offeren voor Zijn naam en eere. Het godsdienstig- zedelijk belang der kinderen stelt al het andere in de schaduw. In al de gedich ten, welke Bilderdijk tot zijne kindereu richt, staat de vermaning tot godsvrucht op den voorgrond. Arbeid, vlijt, kundig heden, wetenschappen, een eerlijk beroep, een eerbare stand zijn uitnemend, maar ze zijn geen trappen, waarlang? de mensch ten hemel op kan klimmen. Zij mogen ons niet opgeblazen maken, maar zijn te beschouwen als weldaden, die Gods hand ons schenkt. En Gode te leven, Zijn wet te eerbiedigen, voor recht en waarheid pal te staan, dat is de roeping en de be stemming van den mensch. Zoozeer legt Bilderdijk op deze godsdienstige bestem ming den nadruk, dat er van onschuldig kinderspel en van ongedwongen scherts in al zijne verzen schier nimmer sprake is. Als hij aan het kind van een vriend een zilveren drinknap ten geschenke geeft, voegt hij er nog deze regels bij toe Lief wichtjen, smaak de melk die u dit [napjen biedt, En Jezus sclienke u die, die uit Zijn bron- aar vliet School met den Bijbel.) Bavinek. Vrijdag 13 Juli. Wilhelminadorp door het Dijk bestuur van den Wilhelminapolder 11 uur het verhoogeu eu verzwareu van den zee dijk ten westen van Oost-Beveland. Bestek bij dhr. E. v. d. Bosch, Goes. Inlicht. J. Nieuwdorp, Sas. Zaterdag 14 Juli. Goes, 11 uur Polderhuis Markt, dooi- het bestuur van de BreedeWatering, volgens bestek lo. vernieuwing enz. der werken en eenjarig onderhoud der sluizen, gebou wen en booten. Volgens bestek '2o. ver nieuwingen enz. der beulen in 5 pere. Volgens no. 3 hel delven van een gedeelte der hoofdwaterleiding van 18i3,s onder Kattendijke en Kloetinge, over '2400 M. lengte. Volgens no. 5 het leveren van 1080 M3 onderhoudsgrind en het per as vervoeren van 920 M3 ondeihoudsgrind. Bestekken bij Kleeuwens Zoon ad 25 ct. Kruiningen, in De Korenbeurs, door dhr. Ie Clercq, 2 uur, voor dhr. De Vlieger, het bouwen van een heerenhuis, Nisseweg. Bestek ad f 1 bij dhr. De Vlieger. Aanwijzing 14 Juli half 12. Woensdag 18 Juli. Krabbend ij ke', door het polderbe stuur Nieuwlande in ae Koophandel, ver hooging van den dijk met bijkomende werken. Bestek bij Kleeuwens Zoon ad 50 cent. Aanwijzing half 10 tot hall 12. Wolfertsdijk, door B. en W. ver bouwing der dokterswoning 1 uur. Aan wijzing 14 Juli 1 uur. Bestek ad fl ter secretarie. Donderdag 19 Juli. Middelburg. Gebouw Prov. be stuur 11 uur-: a. herstelling boord voorziening van het kanaal door de Oude Arne en van zij takken naar Nieuwland en Arnemuideu. Raming f5000. lui. hoofdiog.-dir. Bekaar te Middelburg, arr.-ing. Druyvesteyn te Vlissingen en opz. Schollen te Middelburg; b. afdammen en droogmaken der kleine schutsluis te Wemeldinge en het her stellen van de atovtebedden der schut sluizen te Hansweert. Raming f 36.000. lal. hoofding.-dir. Bekaar, Middelburg, arr. ing. Van Vlissingen, Goes, en opz. Koore man, Hansweert. Woensdag 25 Juli. Middelburg aan 't gebouw van het Prov. Bestuur, 11 uur, het voortzetten van den nieuwen kanaalarm te Sas van Gent en het verruimen van 't kanaal van Gent naar Ter Neuzen, tusschen de Nederlandseh- Belgische grens en Driekwart, met bijbe- hoorende werken. Raming f 960,000. Vrijdag 13 Juli. Ritthem, bij Jan Wouters door not. Hosang, 10 uur, 1 bruine merrie 10, 1 bruine ruin 4 jaar, 6 melkkoeien, 2 twee- jarige vaarzen, 3 kweekkai vers, 2 varkens, '2 geiten, 14 hoenders, 1 veewagen, 3 men- wagens, 1 handkar sp veeren, driewiels- kar, eacksploeg, sohoflelploeg, kiekenren, landbouw-, melk- en zoldergereedsehap, meubelen, veldvruchten. Gent, door not. Neve en Tobe instel en 27 Juli verblijf telkens 3 uur ter ver koopzaal een hofstede Isabellapolder Aar denburg, 130,2560 H.A. En 4,3430 HA. bouwland aldaar. Maandag 16 Juli. Heinkenszand, bij Geus door not. v. d. Kloes en Liebert, tiendenverhuring voor Ovezand, 's-Heer Arendakerke en Heinkenszand. 's - G r a v e n p 0 1 d e rhalf 12 bij Ver beek door not. v. d. Kloes en Liebert, tiendenverhuring voor 's-Gravenpolder, Hoedekenskerke, N isse en 's-Heer Abts- kerke. En half 2 voor Driewegen, Elle- woulsdijk, Baarland en Oudelande. Wolfertsdijk, 1 uur door not. Pilaar veldvruchten voor Joh. Smaltegange en Wed. Machielse resp. 10 en 5 H. A. bij Korstanje. Dinsdag 17 Juli. Goes, 9 uur op het Slot tiendenver- huring door not. v. d. Kloes en Liebert voor Goes, Kloetinge, Rilland, Borssele en Wolfertsdijk. En om 10 uur voor Kapelle. Goes in de Prins door notaris Pilaar 1,59,10 H.A. weiland. Z 0 u t e 1 a n d e bij M. Melse, door not. Hosang, 10 uur, 2 bruine merries 23 en 5 jaar, 1 blauwe merrie 5 jaar, 5 melk koeien, 2 vette vaarzen, 4 l'/g j- vaarzen, 6 kweekkai vers, 2 melkschapen, 4 lammers, 2 vette varkens, 30 kippen, veerwagen, 2 menwagens met ijzeren assen en toebe- hooren, driewielskar, landbouw-, melk- zoldergereed8chappen, veldvruchten. Woensdag 18 Juli. Kruiningen, 1 uur in de Koren beurs tiendenverhuring, voor Kruiningen, Waarde, een deel van Valckenisse, Schore en Vlake. I e r s e k ehalf 11 bij Klaasse tienden verhuring. Ritthem, 11 uur bij de Voogd door not. Paap 2 huizen 83 en 83 met schuur enz. en bouwland aan den straatweg naar de Zuidwatering samen 1503 cA. En veldvruchten. En om 2 uur voor de hui zen gereedschappen, houtwaren, geiten, kippen enz. Koudekerke, 10 uur door not. v. Nimwegen bij A. Wielemaker Kz.,3 bruine merries 2, 4 en 14 jaar, 1 zwarte merrie 2 jaar, 10 melkkoeien, 1 vare koe, 5 kalf- dragende vaarzen, 2 vette vaarzen, 1 vaars oud 22 maanden, 7 vaarzen 1218 maan den, 9 kweekkalvers, 2 varkens, 36 kippen en haan, 3 menwagens, driewielskar, steek kar op veeren, hondenkar, 2 ijzeren ploegen, 6 ijzeren en 2 houten eggen, geeselstoel met steen, 2 hondenhokken, maaimachine Johnston, landbouw eu melkgereedschap- pen, 200 voer mest, mutsaards, meubels, huisraad enz. Donderdag 19 Juli. Wemeldinge, 9 uur bij Korstanje door not. v. d, Kloes en Liebert tienden- verhuriDg voor Wemeldinge, Kattendijke, Nissenhoek en Waavdhoek. TELEGRAMMEN. Middelburg. Mej. J. J. Jansen te Haarlem is benoemd tot onderwijzeres aan de Chr. burgerschool alhier, en heeft die benoeming aangenomen. Den Haag. 18 dezer zal op Het Loo een matiné worden gegeven, waarop zijn uitgenoodigd verschillende autoriteiten en de heeren die de Rembrandtfeesten heb ben voorbereid. Utrecht. Op de heden gehouden verga dering van den Bond van A.R.-Prop. elubs zijn tot leden van het Hoofdbestuur ge kozen de heeren mr. G. J. Sybrandy, dr E. J. Baumer, J. de Bruijn en W. Verschoor. Johannesburg. Uit officieele bron blijkt dat Kaffers aan twee Kafferhoofden verzocht hebben een inval in Transvaal te doen, om te helpen de blanke bevol king weg te vagen. Petersburg. De leden van de Doema zullen waarschijnlijk niet aan de interpar lementaire conferentie te Londen deel nemen omdat zij niet met de leden van den Rijksdag willen samenkomen en omdat onder de leden het gerucht loopt dat de .Eog. regeering geen leden van de arbeiderspartij te Londen wil zien, Biggekerke. Heden werd door not. Hioolen alhier publiek verkocht voor dhr. G. Stroo, de hofstede met bouw- en wei landen perc. 14, hofstede met bouw- en weiland 1.0390 H.A., kooper dhr. C. Stroo Gz. alhier, voor f3110; perc. 5, 0.3660 H.A. bouwland aan dezelfde, voor f510; perc. 6, 0.33.40 H.A. weiland aan dhr. L. Simonse alhier, voor f 592 perc. 7 —9, I.98.60 H.A. weiland aan dhr. L. Krijger te Grypskerke, voor f 3251perc. 10 en 11, 0.98.20 H.A. bouwland aan dhr. C. Stroo Gz. alhier, voor f 1400perc. 12, 0.63.40 H.A. bouwland aan dezelfde, voor f850; perc. l'4_en 14,1.10.30 H.A. bouw land aan dhr. P. A. Bakker te Koudekerke, voor f1507; perc. 15, 0.37.00 H.A. bouw land aan dhr. C. Stroo Gz. alhier, voor f525; perc. 16 en 17, 1.44.04 H.A. weiland aan dhr. A. Joziasse te Grypskerke, voor f1879; perc. 18,1 38.54 H.A. weiland, opgehouden; perc. 19, 1.09,20 H.A, bouwland aan dhr. J. Hnysm^n te Grijpskerlie, voor f 1333, Goes. Het bouwen van een villa aan den Oostsingel voor den heerW. A. P. F. L. van Buren, is bij onderhandsche aanbe steding gegund aan den heer J. C. IJariot Co. te Vlissingen voor de som van f 8784. Rilland. Aanbesteding timmerwerk voor de gemeente..Inschrijvers G. Wind horst, Rilland, f185; J. v. d. Sande, id., f 192 geguud aan G. Windhorst. Schilder werk voor de gemeente J. van IJzerloo, Kruiningen, f51; W. Polderman, Krab- bendijke, f49; J. Koeman, id., 1'45,50; gegund aan J. Koeman. De boot der vroegere Ned.Landaanw. Maatschappij heden geveild werd het hoogst in bod gebracht door dhr. G. J. van Doorn te Krabbendijke voor f2500. GOES, lo Juli 1906. Enkele partijtjes tarwe werden tot onver anderde prijzen verkocht. Nieuwe Tarwe f6,50 a f7.per H.L. Opgaaf der marktzetters van de gemeente. Versche Boter per K.G. fi.16 fi.30; middenprijs f0,62, part. fo,— per pond. Versche Eieren per 100 stuks f 3,20 a f 3,50 middenprijs f 0.825, part. f o,per 25 stuks. De aanvoer van Eieren was ruim, die van Boter tamelijk. Opgaaf van de. Landbouwmaatschappij. Boter fi.16 a f 1.30 per K.G., rekenprijs f 1.24 per K.G. Eieren f3.20 a f3.50 per 100 stuks, reken- prijs f3.30 per 100 stuks. Wegens afwezigheid van een paar Belgische handelaars was de handel in eieren traag. OOSTBUBG, 11 Juli 1906. Nieuwo Tarwe f8,75 A f 9,25 per hon derd kilo. Roggo f6,-— A f6,40. Nieuwe Wint erger st f 7,75 A f 8,per honderd kilo. Zomergarst nier aanwezig. Haver f 9,25 A f 9,50 per 100 kilo. Kokerwten f 9,25 a f9,75. Paardeboonen f7,50 A f780. Waar 'terniet bjj staat, is deprijsper H.L. B UKGBUL IJ KB STAJYD, Van 9—11 Juli. MIDDELBURG. Getrouwd W. A. van Maldegem, 39 j. jm. en P. J. Hollebrands, 31 j. jd.I. de Witte, 30 j. jin. en J. Coppoolse, 29 j. jd. Bevallen: D. L. van Meerendonk geb. De Smit. d. GOES. Getrouwd: 11, Hendrik de Vries, 30 j. jm. te Amsterdam en Corneliia Gerardina Levina Franken, 23 j. jd. te Goes, onlangs te Amsterdam. Geboren: 10, Jacob, z. v. Jacob Paauwe en Willemina Walrave Johan- nis Gerard, z. v. Marinus Steenhard en Hendrika Schaalje. Rectificatie Schietwedstrijd Goes. Vrije baan. Cylinder. No. 4. P. de Kat, Middelburg, 93, 92 en niet 91. No. 5. S. de Regt, Kortgene, 93, 91 en niet Wissenkerke. Vrije baan. 150 M. 5 schoten. 9e pry's. S. de Regt, Kortgene, 53, 2 X 51. 10e prys. Niet C. J. van Damme, Kort gene, maar A. M. v. Damme, Wissenkerlce, met 53, 51. naar ivaarnetningen in den morgen van 11 Juli medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 777.3 te Horta, laagste stand 760.2 te Nice. Verwachting (tot den avond van 12 Juli) veranderlijke wind en bewolking; mogelijk regen of onweer. Weinig verandering van temperatuur. Getrouwd HENDRIK DE VRIES en COR. G. L. FRANKEN. Amsterdam, Goes, Die mede namens wederzijdsohe familie bedanken voor de belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. DE NAVOLGENDE 11 Juli 1906. Heden overleed na langdurig lijden tot onze diepe droef heid onze geliefde echtgenoot en zorgdragende Vader C. DE WIT in den ouderdom van 61 jaar en 5 maanden. A. DE WITLeinse, mede namens Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Kolijnsplaat, 7 Juli 1906. VAN EENE

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1906 | | pagina 3