Havenmeester. Onroerende Goederen VERKOOPEN VERKOOPEN AanbestedTay en. Cu eea in! nlterlijl le Men Een «tl. ïliwp TetoijptogiilnzT op Vrijdag 15 Juni 1906, Marktberichten, bekwame Schildersknecht, CIpêfiMm Ver kooping een Perceel Bouwland, 1. Een WINKELHUIS met PAK- HUIS en ERF in de Korte Noordstraat te Middelburg, ge merkt E no. 19. 2. Een HUIS en ERF aan den Achtersingel, bij de Israëli tische begraafplaats aldaar, ge merkt Q no. 278. 3. Een HUIS en ERF aldaar, ge merkt Q no. 279. behalve in de maanden November, De cember en Januari vergif was. Tegen woordig weten we beter. Wij zijn toch sedert lang tot de ontdekking gekomen, dat het met de zoogenaamde schadelijke eigenschappen van Kaïniet bij onze land bouwgewassen, zoo'n vaart niet neemt, dat het chloor in ons klimaat en in onze met kalk bemeste bodems, absoluut on schadelijk is. Er is bij Paul Pareij in Berlijn een boekje uitgegeven, door den directeur van het proefstation te Halle geschreven, een zekeren Dr. Sehneidewind die door proeven aangetoond heeft lo. dat het chloor van het Kaïniet on schadelijk is. 2o. dat het op de meeste landbouwge wassen eer vóór- dan nadeelig werkt. Ge zult dus nu begrijpen, dat ik met Kaïniet wel wat doe in den zomer. Ge moet ten miüste niet gelooven dat ik de balen, die daar liggen, in het najaar nog hebben zal. Ik zal ze voor dien tijd alle hard noodig hebben. «Aangenomen, dat alles waar is, wat ge zegt ik geloof het tusschen twee haakjes gaarne, want ik heb ook reeds eenige ondervinding op dit punt dan begrijp ik toch nog niet goed, wat gij met al dat Kaïniet ;ult doen dezen zomer.'' Nu, dat is toch zoo moeilijk niet te be grijpen. Vooreerst weet ge, dat ik heel wat suikerbieten en mangelpeeën heb, dit jaar. Welnu, het is mijn plan, om als de bieten op rijen staan en ze eens doorgehakt zijn, wat Kaïniet by wijze van overbemes- /ting te geven en dit niet alleen bij desuiker- peeën, maar ook bij de mangelwortels en knolrapen te doen. Het is bekend, dat al deze wortelgewassen verschrikkelijke kali vreters zijn. Ik heb verleden jaar en voor verleden jaar daarmede re6ds een proef genomen en dat is me goed bevallen. Ik geef dus al die gewassen een over bemesting met Kali. Verder weet ge, mijn waarde, dat ik niet weinig voeder aard appelen heb. Die krijgen al drie jaar, als ze voor den eersten keer doorgehakt wor den, altijd nog een weinigje Kaïniet van me. En, ik kan je verzekeren, dat ze er best naar groeien. Nu zult ge toch zeker onderhand wel begrijpen, dat ik niet lang behoef na te denken, waar ik met dat Kaïuiet zal blijven. Maar, nu zal ik je nog eens wat vertellen. Als mijn klaver, ginds op dien zavelgrond af is, gaat er ook wat Kaïniet over. Dat heb ik verleden jaar ook gedaan, toen jullie zoo verbaasd stondI, dat mijn tweede snee zoo rijk was. En dit jaar zal ik het ook eens probeeren voor de toemaat op mijn weiden. Verleden jaar gaf ik alleen Chili, maar dit jaar, gaat er ook wat Kaïniet op. «Dan denk ik, dat ge nog te kort zult komen". Dat is best mogelijk, maar er is nog altijd genoeg te krijgen. Vrijdag 8 Juni. Goes, half 4 door Regenten der Gevan genis levering roggebrood en aardappelen van 1 Juli 19061 Jan. '07. Biljetten vóór 1 uur in een bus aanwezig in de gevangenis. Scherpenisse. C. Rijstènbil 12 u. verdediging onderzeeschen oever aan de waterkeering van het cal. waterschap Scherpenisse. Aanw. 1 en 5 Juni. Inl. G. J. de Graaft Az., secr.-ontv. te Oud- Vossemeer. Woensdag 13 Juni. Middelburg. Gebouw Prov. bestuur 11 u.a. het verrichten van bestratingen op den Rijka-grooten weg der le klasse no. 3 op Zuid-Beveland; raming ƒ900; b. het bouwen van een basaltmuur langs de Westzijde van den Westelijken ka- naalarm te Neuzen raming ƒ5400. Inl. hoof din g.-dir. Bekaar te Middelburg, arr.-ing. Van Vlissingen te Goesenopz. Masier te Neuzen. Donderdag 14 Juni. Sint ^Maartensdijk, 11 uur Ge meentehuis het bouwen van een steenen duiker door den eersten dijk van het water schap Sint Maartensdijk. Aanwijzing 11 en 12 Juni van 1112 uur. Vrijdag 15 Juni. Middelburg en Vlissingen door de resp pl. garnizoens-commandanten de levering van aardappelen, ten behoeve van de soldatenmenages ter plaatse, gedu rende het tijdvak van 16 Juli tot en met 31 Oct. 1906. Woensdag 20 Juni. Middelburg. Gebouw Prov. bestuur 11 uur: het maken van werken van het strand voor Neuzenraming f 2800. Inl. hoofding.-dir. Bekaar, Middelburg, arr.- ing. Van Loon te Neuzen en opz. Masier te Neuzen. Kamperland, 4 uur by Goudswaard door het bestuur van den Onrustpolder het verhoogen en verzwaren van den Zee dijk. Bestekken ad 50 cent bij dhr. C. N. V. d. Heyde. Aanwijzing 18 Juni 2 uur.' Rilland, 12 uur directiekeet door het bestüur v. d. Zimmermanpolder herstel vernieuwing, onderhoud tot 30 April 1907 der werken. Raming f7910. Bestek ad 75 cent by dhr. W. Kakebeeke, Goes. Aan wijzing 13 en 15 Juni 1 uur. GOES, 5 Juni 1906. het Beursbezoek was gering, zoodat er Weinig verhandeld werd. Oude tarwe fo,-— a fo,—Nieuwe tarwe f6,50a f7.—.Wintergerst per iookilofo—,iifo,— Haver per 100 kilo fo,— a fo,—Bruine boenen f7,50 k fg.—. Karwijzaad fo; a f o,Koolzaad f o,4 f o,Kroon- erwten f8.75 a f9.—. Groene Erwten fo, a f o, Opgaaf der marktzetters van de gemeente. Versche Boter per K.G. fia fi,lo; middenprijs f0,52, part. f o,— per pond. Versche Eieren per 100 stuks f 3,40 a f 3,60 middenprijs f 0,87s, part. f o,per 25 stuks. Opgaaf van de Landb ouwmaatschappij. Boter f 1.a fl.io per K.G., rekenprijs f 1,05 per K.G. Eieren f3.40 a f3.60 per 100 stuks, reken- prijs f3.50 per 100 stuks. ZIERIKZEE, 6 Juni 1906. Boter f0,45 4 f0,54'/2 per pond. Kipeieren f 0,55 k 10,90 de 25 stuks. Eendeieren f0,f0,de 25 stuks. Zierikzee. Op de heden gehouden paardenmarkt was de handel tamelijk. Prijzen van f125 tot f560. Aan de lijn waren 65 paarden en een veulen. OOSTBTJRG, 6 Juni 1906. Nieuwe Tarwe f 8,75 f 9,40 per honderd kilo. Rogge f6,4 f6,40. Nieuwe Win tergerst 1'7,50 4 f7,75 par honderd kilo. Zomergerst niet aanwezig. Haver f9,50 4 f10, per 100 kilo. Koukerwten f8,50 a f9,Paard» boonen f 8,25 a f8,60. Waar'ter niet bij staat, is deprijsper H.L. li K C A M E S. Het gebruik der Pinkpillen. Juffr. Lydie Fantouiller, wonende ave nue Garibaldi, 45 te Limoges (Frankrijk), had geheel en al haar goed uiterlijk ver loren. De Pinkpillen hebben het haar terug gegeven. Op 12-jarigeu leeftijd, zoo schrijft zij, ben ik ziek geworden. Ik be gon met den eetlust te verliezen en allerlei ongesteldheden te hebben zooals schele hoofdpijnen, verblindingen. De ongemak ken werden al erger en erger. Mijn eetlust werd nog minder en ik heb zulke maag pijnen gehad, dat het mij onmogelijk was de lichtste spijzen te verteren. Toen ben ik zoo zwak geworden, dat het my onmo gelijk was een trap te klimmen zonder verscheidene malen op te houden. Ik was uiterst bleek en had in niets geen genoegen. Niet eene aileiding wilde ik nemen. Des nachts sliep ik weinig en die weinige slaap werd door akelige droomen gestoord. Des morgens als ik opstond was ik steeds ijs koud. „Men zeide my dat ik lijdende was aan bleekzucht. Vele geneesmiddelen heb ik genomen zonder dat mijn toestand eenig- zins verbeterde en deswege ben ik er toe overgegaan om de Pinkpillen te nemen, die eene vriendin, die er door genezen was geworden, mij had aangeraden. Dank de behandeling met de Pinkpillen voelde ik mij weldra veel beter en die beterschap nam toe, naarmate ik de behandeling voort zette. De Pinkpillen hebben mij eene vol maakte gezondheid teruggegeven. Ik ben weder op nieuw sterk, ik zie er goed uit en heb frissche kleuren". De schoonheid is eene gave der natuur, die men moet weten te bewaren. Het is een soort van schoonheid een goed uiterlijk te hebben, het is de schoonheid der gezond heid. U moet uw goed uiterlijk bewaren. De bloedarmoede, de bleekzucht doen aan de jonge meisjes hun goed uiterlijk ver liezen, maar de Pinkpillen belasten zich het hun terug te geven en ze te genezen. De behandeling met de Pinkpillen is vooral gunstig voor de vrouwen en jonge meisjes. Dé Pinkpillen geven rijk en zuiver bloed. Dat bloed verspreidt zich in al de aderen en geeft aan al de organen kracht Al de organen zijn versterkt, zij verrichten hun werk de eetlust komt terug, alsmede de kleuren, de maag verteert goed, het zenuwgestel is versterkt. De Pinkpillen genezen bloedarmoede, bleekzucht, alge- meene zwakte, maagkwalen, rheumatiek. Prijs f 1.75 de doos f9. per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27, Rot terdam. Hoofd-depöthouder voor Neder land en Apotheken, Franco toezending tegen postwissel. Ook echt verkrijgbaar voor Middelburg en omstreken bij Joh. de Roos en voor Goes en omstreken bij Gebr. Mulder, Drogerijen en Verfwaren. LAATSTË" BERICHTEN. Terneuzen. Dinsdag werd alhier het tweede zomerfeest gehouden, uitgaande van de gezamenlijke Christelijke Vereeni gen. Was er reeds eenige dagen bij velen, eene bezorgdheid wat het weder aangaat, aan den morgen van den feestdag bleek het dat de Heere God die bezwaarden beschaamde, 't was veel minder koud en nu en dan liet de zon zich zien. Al spoedig kwamen dan ook de hoor ders naar de Buiten-Soeieteit, een heerlijk plekje in de vrije natuur, en ongeveer half elf betrad ds. Raans van Hoek het spreekgestoelte, om het leest te openen met gebed en een kort welkomstwoord, om daarna te spreken over «Blijdschap". Na dezen spreker trad op dh. Chrispeels van Brussel, die zijne hoorders bepaalde bij «Onze tijd". Met genoegen luisterde men naar dezen Vlaamschen spreker. Onder zijn spreken werd gecollecteerd voorden arbeid der Evangelisatie in Brussel, wat f7.25 opbracht. „Sabbathskettingen" was het onderwerp van da. De Visser van Middelburg, die in een schoone rede aan vele nieuwsgie rigen duidexijk maakte, wat men daaronder te verstaan had. In de pauze die nu volgde, maakten velen gebruik van de oantines en het het chr. muziekkorps „Excelsior" van Ier Neuzen zich hoor en, 't welk ook den geheelen dag den zang begeleidde. Na de pauze was de eerste spreker Ds. Breen van Oostkapelle, die zijn hoorders bepaalde bij „Laat uw licht schijnen". Daar het weder voortdurend beter werd, werd ook bet aantal bezoekers die te voet of met ry tuig of per fiets kwamen, steeds grooter. Een groote menigte had zich dan ook om de spreekplaats verzameld, toen Ds. Kou- wenhoven van Leiden een zoo sehjone rede hield over „Het leger van Christus en de Evangelisatie", gevolgd door Ds Homburg van Groede, sprekende over Kleinigheden'] maar die met zijn „kleinigheden" de hoor ders boeide. Ds. Van den Berg van Tsr Neuzen sprak daarna in zijn slot woord over verscheidenheid en eerbied en dankte allen die tot het welslagen van liet feest hadden meegewerkt en eindigde in een hartelijke dankzegging aan den Heere. Ruim 800 bezoekers waren op het terrein aanwezig. Moge de Heere ook dezen dag zegenen, opdat al wat gesproken werd zij tot zegen van de hoorders, tot uitbreiding van Zijn koninkrijk en tot eer van Zijnen Naam Nisse. Aangesteld als jachtopziener in het jachtveld i an dhr. v. Liere alhier L. Nieuwenhuijze te Nieuwdorp, St. Maartensdijk. Vergadering van Ingelanden van het Waterschap St. Maar tensdijk. Besloten werd tot samenwerking van al de polders van 't waterschap naar bij bijzonder reglement vast te stellen regeling. Steun wordt verleend wanneer voer eeu polder het dijkgeschot een vastgesteld maximum overschrijdt. Dit maximum is voor verschillende polders verschillend. Overeenkomstig deze regeling zullen de voorgestelde werken aan de polders Noord, Oudeland en Slabbecoorne worden uitge voerd. De quaestie of de Muijepolder in de samenwerking zal opgenomen worden, is niet behandeld. Schore. Dinsdagavond is bij den heer VV. Zuidweg het geitenhok door brand geheel vernield. Vermoedelijk door kin deren aangestoken. Rilland. De verschillende neringdoen den in onze gemeente mogen nu er zooveel vreemdelingen in onzo gemeente werkzaam zijn, waaronder zelfs uit België, wel goed op liun hoede zijn. Eenige Santvlietenaars toch hadden bij den handelaar in ijzerwaren en blikwerk J. Ogier alhier eenige inkoo- pen gedaan. Een er van kon echter de ver zoeking niet weerstaan een broodmes te ontvreemden. Genoemde Ogier merkte het echter spoedig en ging op de fiets de dader achterna. De personen die inkoopen hadden ge daan onfkenden evenwel. Ogier riep toen direct de hulp in van den rijksveldwach ter van Loon en met behulp van deze werd de dader gevat en pr< cesverbaal opgemaakt. Een der personen, werkzaam bij het werk aan de dijken in den Tweeden Bath- polder, viel bij het schuieren vaa grond op een kruiwagen en verwondde zich vrij ernstig. Een ander werkman, elders in dienst, trapte een spijker in den voet. Beiden moesten geneeskundige hulp in roepen. Voor het examen als commies bij de belastingen slaagde uit onze gemeente dhr. J. Goeree Az. De gemeenteraad had bij adres ge vraagd de sneltrein die te 9,14 uur uit Roozendaal vertrekt en te 9,55 uur te Kruiningen aankomt ook in onze gemeente te laten stoppen. Velen toch gingen vroe ger nog het laatste „schof op reis. Nu evenwel de gewone trein reeds 7.42 uur alhier aankomt is de tijd dat men in Bergen-op-Zoom zijn kan zoo beperkt dat dit bijna ondoenlijk is. Bovendien is de verbinding van Zierikzee via Bergen-op- Zoom naar Zuid-Beveland zeer gebrekkig. Op het adres werd evenwel afwijzend beschikt. 's-Gravenhage. Tweede Kamer. Dhr. Van "Wijnbergen zal later inter- pelleeren omtrent het kon. besluit van 8 Mei houdende voorschriften voor de rijks bijdrage aan gemeentelijke en bijzondere kweekscholen. Dhr. Lohman zal Vrijdag middag interpelleeren met betrekking tot de wijze van behandeling van de koloniale en staatsbegrootingen met het doel die behandeling eenigszins te bespoedigen. Bij het voortgezet debat over 't arbeids contract trok dhr. Troelstfia de Vrijdag door hem gebezigde interruptie, waarbij hij dhr. Van Nispen „liegen en valsche voor stellingen" verweet, in. Hij erkende dat dergelijke qualification niet in de Kamer thuisbehooren. Uitvoerig werdgedebateerd over het artikel betrekkelijk den duur van den opzeggingstermijn, Tegenover dhr. Troelstra's pessimistische beschouwingen oordeelden de Minister, dhr. Drucker en Nolting, dat dergelijke termijn door de meerderheid der arbeiders ge wenscht wordt en een einde maakt aan vele misstanden. Aangenomen werd een amendement-Van Vliet, waardoor besloten wordt dat aan arbeiders die f 4 of minder daags verdienen geen langere opzeggingstermijn dan zes weken mag worden opgelegd. Amsterdam, De Telegraaf verneemt uit BerlijnTusschen Duitsche en Hol» landsche officierskorpsen zullen binnenkort bezoeken gewisseld worden. Einde Juni gaan officieren van het Krefelder huzaren- regiment te paard Daar Venlo en in Juli beantwoorden Hollmadsche officieren dit bezoek. Middelburg, Heden werd aan het ge bouw van het proy. bestuur van Zeeland aanbesteedlo. Het opruimen van vier dukdalven en het plaatsen van zes dukdal ven, gedeeltelijk van aanwezige bouwf stoffen, in de buitenhaven te Hansweert, behoorende tot de werken van het kanaal door Zuid-Beveland. Raming f 80002o. Het onder profiel brengen van het westelijk sluisplateau met bijkomende werkzaam heden op de sluisterreinen te Hansweert, behoorende tot de werken van het kanaal door Zuid-Beveland. Raming f 3500. Inschrijvers le perceelH. Jansen Jr., Middelburg, f7596; W. Dekker, Veere, f 7818 J. Simons, Ter Neuzen, f 7850 A. v. d. Straaten Jr., Hansweert, f8000; M. Visser, Papendrecht, f8740. Inschrijvers 2e perceelW. Dekker, Veere, f3354; A. Boogaard, Sliedrecht, f 3789A. v. d. Straaten Jr., Hansweert, f 3950. VERBETERING. Behalve enkele fouten in 't verslag Partijdag, gevolg van onduidelijk schrift, is er in't „Overzicht" nog een fout blijven staan die hersteld moet worden. De Rus sische regeering heeft aan de Doema ge zegd, dat alleen voor de onteigening der landeryen van particulieren een som van 4 milliard, dat is 4000 miljoen roebels noodig zou ziju. De zetter maakte er 4 miljoen van. In ons telegram over de samenzwering in dessa Tjoerak Weloct (Djember) staat dat de inboorlingen een hadji die weigerde aan den prang sabil deel te nemen hebben doodgezwegen. Dit had moeten zijn dood geknuppeldblijkbaar een seinfout. BURGERLIJKE STAND. Van 46 Juni. MIDDELBURG. O n d e r t r o u w dH. van Eek, 28 j. jm. en J. A. Gravestein, 25 j. jd.W. P. M. Temmink, 25 j. jm. en J. M. J. van Dam, 29 j. jd. Getrouwd: J. Dorleijn, 28 j. jm. en II. P. Vermeulen, 20 j. jd. Bevallen:! Kok geb. Jauisse, z. J. P. Gruson geb. Leijnse, d. Geboren: Een onechte z., moeder 42 j. Overleden: M. Visser, 72 j., ongeh., d.G. Hoogervorst, 92 j., wed. van J. van Wel. GOES. Ondertrouwd: 2, Jan Cor nelia van der Peijl, 28 j. jm. en Maatje Kloosterman, 27 j. jd.Jacobus Jaoob Kooman, 28 j. wedur. van Elizabeth Jaeoba Melse en AdrianaCornelia de Kouter, 28 j. jd. Geboren; 4, Adriaan, z. v. Jacob Ver boom en Neeltje Karelse. Van 25 Juni. VLISSINGEN. Ondertrouwd: M. van de Vrie, 23 j. jm. en F. P. Geldof, 24 j. jd.W. Roelofs, 21 j. jm. en S. Buijs, 22 j. jd. Bevallen: A. Janse geb. Oslé, d. M. J, Dobbelaar geb. Van den Ent, d. A. M. van der Peijl geb. Ten Haken, d. M. Steenhaard geb. Minderhout, d.P. J. Rouw geb. De Wekker, z. (levenl Overleden: J. de Rijk, man van J. de Nooijer, 42 j. Over de maand Mei. SEROOSKERKE (W.) Getrouwd: 2, P. Wattel, 25 j. jm. en J Wisse, 23 j. jd. 9, C. J. Langcbeeke, 28 j. jm. en W. Willemse, 26 j. jd.W. Janse, 19 j. jm. en L. Dekker, 23 j. jd.; C. H. Maas, 25 j. jm. en P. Wagenaar, 23 j. jd. Geboren: 5, Abraham, z. v. A. Ver meulen en H. Dourleijn 4, Jans, d. v. Gideon Sinke en M. Wisse; 19, Klaas, z. v. J. Houterman en M. Willeboordse 25, Jan, z. v. J. Schout en C.v.d Broeke; Pieternella, d. v. L. Adriaanse en L. Jonge- pier;.29, Joos, z. v. A. Goedbloed en J. Meijers. Overleden: 5, A. Meijers, wed. v. A. Geertse, 88 j. 's-HEERENHOEK. Getrouwd: 3, Polijder Alfred Lippens, 32 j. jm. te Groede en Antonetta Adriana Clarijs, 37 j. jd. 9, Karei van Dalen, 22 j. jm. en Adriana Hoogenboom, 21 j. jd. te 's-Heer Arends- kerke. Geboren: 5, Cornells, z. v. Aloysius Heiman en Adriana van den Ende 21, Willem Jacobus, z. v. Cornelis Behage en Maria Johanna Koster25, Pieter nella, d. v. Pieter de Jonge en Margaretha Remijn. Overleden:!, té Middelburg, Johan nes Engelberl, 60 j., gehuwd met Catha- rina de Mei10, Johanna, 4 mnd., d. v. Anthonij van Zunderen en Jobina van Stee. RILLAND-BATH. Ondertrouwd: 13, Cornelis Walraven,.24 j. jm. en Catha- rina Nagelkerke, 18 j. jd.20, Pieter ven Liere, 28 j. jm. en Wilhelmina Jan netje Steketee, 25 j. jd.MarkusHuissen, 24 j. jm. en Pieternella Meeuwse, 21 j. jd. 26, Johannes Kooman, 23 j. jm. en Adriana van Luijk, 25 j. jd. Getrouwd: 10, Dingenis van den Boomgaard, 26 j. jm.en Wilhelmina Taillie, 28 j. jd.; 24, Cornelis Walraven, 24 j jm. en öatharina Nagelkerke. 18 j. jd. Geboren: 4, Dirk, z v. Kornelis Moelker en Johanna van den Ende 13, Adrianus Maria, z. v. Jacobus Gor- nelissen en Jaeoba van Zundert; 20, Jo hanna Catharina, d. v. Petrus Johannes Maria Schreurs en Cornelia Moisson 21, Jannetje, d. v. Jacob Smit en Pieter nella de Hamer; 22, Adriana Maria, d. v. Marinus Weststrate en Jannetje van de Griek25, Marinus, z. v. Leunis Karei Franje en Cornelia Polderman. O v e r 1 ij d e n 22, Marinus van der Vliet, 63 j., eerat weduwnaar van Jannetje Quinten, 'thans gehuwd met Adriaantje Moerlasuj' A DVERTENT1 EN Terstond een Arbeider gevraagd voor vast werk, liefst die met paarden kan omgaanlooti 7 gulden p. week, bij C. MATTHIJSSE Jr., Seisweg bjj Middelburg. Terstond gevraagd een bij A. BOOGAARD, Mr. Schilder, Souburg. Sollicitanten naar de vacante betrek king van Ha ven meester der gemeente COLIJNSPLAAT, op gene jaarwedde van f200worden uitgenoodigd hunne gezegelde sollicitatiestukken in te zenden vóór clen 1 Juli a. s. bij den Burge meester dier gemeente. In 't bijzonder zullen daarvoor in aan merking komen personen, beken 1 met de scheepvaart. Iu fnnctietreding l September 1906. Notaris BOSCH te Vlissingen zal aldaar in het „Concertgebouw" aan de Rommelkade op Dinsdag 12 Juni 1906) 's avonds 8 uur, in het openbaar DE VOLGENDE te VLISSINGEN, te weten le. De nog in volle werking zijnde Brood- en Besehultbak- kerij met Winkel, vrijen opgang naar de bovenwoning en Erf, aan de Korte Walstraat, hoek Lange Nieuwstraat H 186, groot 1 Are 45 c.A. Een gedeelte van het bovenhuis met vrijen opgang is verhuurd aan den heer A. F. Kkahmer bij de maand voor f 15 's maands, al ket overige is te aanvaarden 15 Juli 1906. 2e. Het Winkelhuis met Pak huis daarneven, vrijen opgang naar de bovenwoning en Erf, aan de Korte Nieuwstraat H 199, groot 93 Centiaren. Verhuurd tot 1 October 1906 of tot zooveel vroeger als de tegen woordige huurders het mochten ont ruimen, het benedenhuis aan den heer J. A. Geijskn voor f 2 's weeks. 3e. Het Huis en Brf met Tuin aan de Hooikade K 182, groot 1 Are 64 Centiaren. De benedenwoning is verhuurd bij de maand aan den heer J. Tig- gelman voor f20 's maands, de bovenwoning is te aanvaarden den 1 Juli 1906. Te bezichtigen 11 en 12 Juni 1906 van 's namiddags 2 5 uur en no. 3 bovendien nog van 's voor middags 10—12 uur, op vertoon van concentbilj8t, met verdere in lichtingen te bekomen ten kantore van voornoemden Notaris. des voormiddags le elf uur, te Ellewouts- dijk, in de herberg bij Wed. Van der Hage, voor dhr. Jacob Bruinooge, ten overstaan van den Notaris PILAAR, te Goesvan in de gemeente Ellewoutsdijk, in Adriaan Sonkenhoek, groot 1 H.A., 35 A., 50 c.A. Op gebruik nè, rooven oogst dezes jaars. De Notaris J. W. VERHULST zal op Donderdag 21 Juni 1906, des avonds ten acht uur op de Bovenzaal van de Sociëteit «De Vergenoeging" op de Groote Markt te MIDDELBURG, publiek pre senteeren te Samenvoeging der pereeelen 2 en 3. Voormelde onroerende goederen zijn daags vóór en op den verkoopdag te zien des voormiddags van 10 tot 12 en de» namiddags van 2 tot 4 uur op vertoon van een bewijs van toegang met verdere inlichtingen verkrijgbaar ten kantore vat» genoemden Notaris,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1906 | | pagina 3