t Pillen f y m m 1 Pink Pillen 1 Advertentie n. ~^ecla¥üT y y y (O y DRiE - PER - DAG DRIE - PER - DAG LEESTAFEL. Kerknieuws. Ingezonden Stukken AaebestedisgeB. Openbare Verkoopingen. LAATSTE BERICHTEN. Marktberichten, SCHOUWING. Eene Meld gevraagd, Onverwacht van daar verdwenenen zoo kwam men hen op het spoor. De Vesuvius. De afneming van de werking van den Vesuvius schijnt maar van korten duur te zijn geweest. Men bericht tenminste thans, dat de uitbarsting van den Vesuvius weer in hevigheid is toegenomen. Alle nieuwe kraters werpen lava uit, en uit den middel sten krater stijgt een ontzaglijke massaasch, met steenen vermengd, in de hoogte, om daarna neer te vallen over den geheelen omtrek van den berg: Napels, Nola, Caserta en andere steden. Te Napels was men nog niet klaar met het wegruimen van de aschlaag, die de daken bedekte, of een nieuwe laag puin begon zich te vormen. Veel huizen worden dan ook met instorting bedreigd, en drie zijn reeds ingestort. Terwijl bij het begin der hevige uit barsting iedereen naar de kerken liep, v erspreidden zich daarentegen op dit oogen- blik de menschen over de velden, uit vrees verpletterd te worden door de instortende gebouwen. De straten van Napels, in een somber schemerduister gehuld, dat door hellicht der straatlantaarns ternauwernood verhelderd wordt, zien er fantastisch uit. Men ziet uit de kerken telkens nog proces sion komen* maar talrijker nu. Duizenden gaan, te midden van den aschregen, achter deze processiën aan. De correspondent van een der bladen te Napels seintDe aschlaag brengt dezelfde uitwerking teweeg als een dikke laag sneeuw. Ze belemmert het \erkeer en verstikt de geluiden, zelfs de stemmen der voorbijgangers. Dit alles maakt een heel vreemden indruk vooral omdat Napels anders een der rumoerigste steden van de wereld i3. De straten verkeeren in een ellendigen toestaud, maar de wegen naar Ottajano en Torre-del-Greco zijn er nog veel erger aan toe en nagenoeg onbegaan baar. De asch ligt daar 30 centimeters dik, en door deze stoflaag moeten de zware wagens gesleept worden van de ongeluk kige bevolking, die op de vlucht is. De Engelsche vice-consul, die sedert zestig jaar te Napels woont, zegt dat hij nooit een erger uitbarsting gezien heeft, en ook geen vernielender. De instorting van het marktgebouw te Napels beschrijft hij op de volgende wijze ,,Bij hel aanbreken van den dag Dinsdag heerschte er het mooiste lenteweei. De dreigende rookzuil van den Vesuvius was verdwenen en de bevolking verkeerde in opgewekte stemming. Dankprocessies bewogen zich door de straten naar aan leiding van de oogenschijnlijke redding uit een dreigend gevaar. De markt was stampvol van koopers en verkoopers, die op de levendige wijze der Napolitanen gekheid met elkaar maakten. Plotseling viel, zonder eenige voorafgaande bedrei ging met het ongeluk, het groote dak van het marktgebouw op de volksmenigte. Woest geschreeuw en gesteun volgde. SoldateD, polilie-agenten en zeelieden waren snel genoeg ter plaatse en alle menschen in de buurt werden aan 't werk gesteld. Dit werk was niet gemakkelijk, want het wegruimen der puinhoopen dreigde een nieuwe instorting te voorschijn te roepen. De bevolking werd zoo opge wonden, dat de politie geweld moest ge bruiken. De hospitalen liggen vol ge wonden". Te Posen is de soldaat Rosinski, die wegens moord ter dood veroordeeld was, uit de gevangenis uitgebroken. Er waren scherpe voorzorgsmaatregelen genomen, om te verhinderen dat Rosinski en een kameraad van hem in de cel er naast zouden ontkomen. Voortdurend ginger een schildwacht langs de twee cellen, die de gevangenen door een kijkgat bespiedde. Rosinski had van zijn beddelaken en eenig lijfgoed een pop gemaakt, kroop zelf on der het ledikant en bracht zoodoende den schildwacht in den waan dat hij rustig sliep. Terwijl de schildwacht meende dat hij niet meer naar den slapende behoefde te kijken, boorde Rosinski kalmweg een gat in den vloer, waarschijnlijk met een spijker, die later gevonden werd. De plaats die hij had uitgekozen was gelapt. Na korten tijd was de opening zoo groot dat Rosinski er door kon en in een cel te recht kwam die niet bezet en dus niet afgesloten was. De boef ging daarna kalm naar buiten, sloeg een koekoek in en klom daardoor naar buiten. Aan het glas moet hij zich leelijk bezeerd hebben, want men heeft later een heel eind een bloed spoor kunnen volgen. De schildwacht op de gang had wel bij het doorboren van den vloer gedruisch gehoord, maar meende dat het uit de verdieping beneden hem kwam. Pas tegen 3 uur 's ochtends baalde hij den bewaarder en werd men de vlucht gewaar. Een afdeeling bereden soldaten heeft dadelijk de bloedsporen gevolgd en in alle richtingen gezocht. Rosinski die in de uniform van zijn regiment was, heeft niet lang wil gehad van zijne vrijheid. Hij is 's avonds op den grooten weg van Posen naar Obornik door een vleesch- houwer gevat en nog deuzelfden nacht naar de militaire gevangenis teruggebracht. In Noord-Frankrijk blijft de staking van de mijnwerkers zoo goed als algemeeD. De stakende mijnwerkers in Frankrijk hebben aan de Belgisch-Fransche grens verschillende treinen, die Belgische mijn werkers vervoerden, door steeneu op de rails te leggen, doen stoppen, en hebben daarna de Belgische mijnwerkers aange vallen en ernstig mishandeld. In de kerk van Muntigny-ea-Cohelle te Lens is Woens- d.tga n I u bom ontplofter werd al- leeh stoffelijke schade teweeggebracht. President Castro van Venezuela heeft zich overwerkt, net als Von Bulow. Hij is op, en gaat nu rust nemen. Dat hij een energiek mau is blijkt wel hieruit dat hij zijn loopbaan begonnen is als muilezel drijver. De vice-president Gastro heeft tijdelijk zijn taak overgenomen. Te Parijs gelooft men echter dat Castro wegens de ontevredenheid in den lande over zijn be heer en zijn optreden tegen Frankrijk heengaat. Maar zijn tegenstander, de naar Parijs gevluchte generaal Matos, leider der liberalen, zegt dat hij daar de man niet naar is, en dat de zaken wel heel goed moeten staan op 'toogenblik. Een ge/ieele stad opgevijzeld. De American Review of Reviews" vertelt van een nieuw ingenieurswonder in het land der onbegrensde mogelijkheden. En juist nu men in Europa onder den indruk verkeert van de ramp in het Schwarzwald, waar het opvijzelen van één gebouw een ongeluk veroorzaakte, luistert men met verbaasde bewondering naar het ver haal van het opvijzelen van een geheele stad. De stad Galveston ligt aan den oostelijken uitlooper van een lang, laag eiland aan de kust van Texas, waartegen aan de eene zijde de branding schuimt van de golf van Mexico, terwijl aan de andere zijde de Galvestonbaai ligt. Het was een bloeiende stad, die echter tot meer algemeene bekendheid kwam door het treurige ongeluk, dat haar den 8sten September 1900 trof, toen een reuzen- vloedgolf over de stad sloeg, 5000 men schen deed omkomen en 17 millioen dollar schade veroorzaakte. In plaats van wat er van de stad overbleef te verlaten, be gonnen de bewoners hun stad weer te herbouwen, maar tegelijk moesten maat regelen getroffen worden, om de herhaling van een dergelijke ramp te voorkomen, als het kon Door drie ingenieurs werden in weinige maanden tijds na de vloed golf plannen ingediend om een grooten muur van beton langs de golfkust te leggen, en meteen de heele stad op een hooger peil te brengen! In Juli 1904 was de kade reeds gereedze is van massief beton, 16 voet hoog, van onder 16 en boven 5 voet breed en bijna zes kilometer lang. Doch moeilijker was het omhoog brengen van de stad zelfwant de opdracht, welke de bouwkundigen zich gesteld had den, luiddeden bodem van het schier eiland met zeventien voet te verhoogen. Het handelsgedeelte van Galveston in de buurt van de baai lag voldoende door de nieuwe kade beschut, behoefde dus niet te worden opgevijzelddoch de overige stad moest verhoogd, en P/4 millioen kub. voet zand zouden daartoe noodig zijn. Voor de uitvoering van het plan liet men vier reusachtige zandbaggermachines ko men, welke het zeezand van den bodem van de bocht moesten verwerken. Achter de stad is een kanaal gegraven van vier kilometer lang, en daaruit wordt het half vloeibare zand met geweldige zuigpompen in de straten gespoten, zoodat het water wegloopt en het zand achterblijft. En zoo wordt langzaam-aan maar geregeld het stadspeil van den nieuwen kademuur tot aan het strand van de bocht verhoogd. Is dit reuzenwerk volbracht, dan wordt het kanaal zelf weer dichtgegooid. Den lsten Januari 1907 zullen volgens de contracten alle werken voltooid moeten zijn dan begint men pas mer het eigenlijke omhoog-vijzelen van de verschillende ge bouwen en huizendat zijn er 3000. Walton Wellman, de Noordpoolrei ziger, heeft een contract onderteekend met een Amerikaansche maatschappij van draadlooze telegraphie voor het oprichten van drie stations. Het eerste zal ge vestigd worden te Hammerfest in Noor wegen het tweede aan boord van het schip „Fridijoff", dat de Wellman-expe- ditie naar Spitsbergen moet brengen, en het derde aan den ballon, waarmee de reiziger de pool hoopt te bereiken. Indien Wellman in zijn onderneming slaagt, kan hij dus direct met New-York telegraphee- ren, dat door een kabel met Hammer fest verbonden is. De directeuren der grootste glasfa brieken van het bekken van Charleroi hebben een bijeenkomst gehouden te Char leroi, om een regeling te treffen voor de productie van glas. Alle directeuren, die aan de vergadering deelnamen waren het er over eens, dat men sommige glasfa brieken een tijd lang stil moest laten staan om het aanbod van glas te ver minderen. Dat zou op de glasprijzen een gunstigen invloed hebben. Wanneer de glasfabrikanten, die niet te Charleroi wa ren opgekomen, zich met een regeling tot beperking der glasproductie kunnen ver eenigen, dan verwacht men, dat de ont worpen bepalingen spoedig in werking zullen treden. In Noord-Amerika, in den staat Iowa, is een wet uitgevaardigd lot regeling van de bevoegdheid van den arts tot het ont nemen van het leven aan een lijder, indien de omstandigheden dit wenschelijk maken, De bedoeling is een onmiddellijken en pijn- loozen dood te verzekeren aan onherstel- I bare, aan een pijnlijke ziekte lijdende patiënten, en ook het voortleven te beletten van afzichtelijk verminkte of ongeneeslijke idiote kinderen. De wet eischt, dat drie 1 doctoren en een vertegenwoordiger der overheid het onvoorwaardelijk eens zijn i over het geval en gezamenlijk de daad uitvoeren, en dat de toestemming van den naasten bloedverwant en, zoo mogelijk, die van] den patiënt zei ven moet zijn vèr- kregen. Elke afwijking van den voorge schreven gang van zaken zal aangemerkt worden als moord en men zal den bedrijver daarvoor strafbaar stellen De ongesteldheid van Von Bulow moet veroorzaakt zijn geworden door een lichte bloeduitstorting in de hersenen. Het is twijfelachtig of hij zijn werkzaamheden zelfs na langdurigen rusttijd zal kunnen hervatten. Hij zal tenminste op zichzelf moeten gaan passen, zegt men. Aan Duitschland is door de conferentie te Algeciras ook het recht toegekend om een telegraafkabel op de Marokkaansehe kusten aau land te brengen. Frankrijk, Engeland en Spanje, hadden dit recht al. Evenals de Czaar heeft ook Keizer Frans Jozef op Witten Donderdag twaalf oude mannen van meer dan 90 jaar oud, de voeten gewasschen. Er waren vele aartshertogen, diplomaten en hoogwaar- digheidsbekleeders van de plechtigheid getuige. Voor de voetwassehing bediende de Keizer, bijgestaan door aartshertogen, de oude.lieden aan tafel. Dit eten wordt echter niet aangeraakt, maar later naar hun huis gezonden. Ten slotte kregen allen een zijden beurs met 30 zilverlingen, welke de Keizer hun zelf om den hals hing. Dowie is er in Ziou Citv (Illinois) voor goed uit. Zijn opvolger, Voliva, wil hem een klein pensioen uit het kerkelijk fonds toestaan en zal al de verplichtingen overnemen die Dowie als „eerste apostel" op zich genomen had. Te Ferrol in Spanje is eergisteren een aardschok gevoeld. Donderdag is het in Engeland snik heet geweesten daarna heeft het in verschillende streken zwaar geonweerd. Op enkele plaatsen vielen dooden, hetzij door den bliksem, hetzij door zonnesteek. Verzekeren een goeden eet lust, eene goede spij, vertering. De eetlust is eene onmisbare zaak. Pinkpillen geven eetlust. Dt pil na het ontbijt geeft eet lust /oor het middageten, de pil na het mitdageten geeft eetlust voor het avondeten en de pil na het avondeten geeft eetlust voor den volgenden dag. Volkomene spijsverteenng is verzekerd. Even zoo aangenaam van smaak als suiker, ttet is de beste hulp voor den eetlust en de spijsverteering die men zich met geld verschaffen kan en die de wetenschap heeft voortgebracht. Een frisch ge- gelaat, viij van puistjs, goede spieren, uitmuntende zenuwen heldere gedachten, eene open hartige vroolijkheid vergezel len een goeden eetlust. Eet de spijzen die bevallen en neemt daarna een pil. Eene goede spijsvertering, een goe den eetlust, een goede gezond heid zal er op volgen. Prijs f 1.75 de doos f9. perödoozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27, Rot terdam. Hoofd-depóthouder voor Neder land en Apotheken, Franco toezending tegen postwissel. Ook echt verkrijgbaar voor Middelburg en omstreken bij Joh. de Roos en voor Goes en omstreken bij Gebr. Mulder, Drogerijen en Verfwaren. De overstrooming in Zeeland. Be- sehrijving van de rampen, waardoor de provincie Zeeland, tijdens den vloed van 12 Maart 1906 is getroffen,'' enz., door A. Boot. Uitgegeven ten voordeele der noodlijdenden Goes. Oosterbaan en le Cointre. De schrijver heeft in betrekkelijk kor ten tijd heel wat bijeen te scharrelen gehad en dat is hem geluktde uitgevers hebben heel wat moeteu bewerkstelligen eer dit boekje als een bruikbare Gids van blijvende waarde zee in kon. Maar nu is 't dan ook zoo dat 't een warme aanbe veling waard is. De photograpkieën ver levendigen de droeve tooneelen van de ramp. De kaartjes verduidelijken een en ander of voeren terug naar hel grijs ver leden. De beschrijving is hier en daar levendig. De schrijver leverde goed werk. Daarbij komt dat de uitgave geschiedt tea voordeele van de slachtoffers van den watersnood, en de uitgevers bereids f250 aan de commissie overdroegen, als eerste bate die de uitgaaf schijnt te zullen af werpen. Dit strekke tot nog meerdere deelneming Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Coevorden J. v. Doorn te Drempt; te Zegveld B. Batelaan te Waarder. Bedankt voor Donkerbroek door A. J. Bax cand. te Zutphen. Geref. Kerken. Aangenomen naar Keilen door J. Brink man eand. Bedankt voor Beetgum door J. Brink man cand. te Kampen (verb, bericht) voor Bedum B. door W. Oosterheert te Kielwindeweer voor Westerbork door F. W. Geerds te Sellingen. De emeritus predikant ds. J. J. Kuiper is op 82-jarigen leeftijd- te Den Ham overleden. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie) O each te Redactie Mag ik naar aanleiding van het inge zonden stuk van dhr. W. F. van Riet, voorkomende in uw blad van heden U beleefd verzoeken mij eenige ruimte te willen afstaan, waarvoor bij voorbaat mijn dank. In de eerste plaats wil ik den inzender doen opmerken, dat de 6 daarin bedoelde aannemers geheel vrij waren al of niet gevolg te geven aan de uitnoodiging tot inschrijving voor de bewuste verbouwing; dat die inschrijving op zegel moets gesteld worden en de teekening moets gekooht worden, wisten de heeren aannemers voor uit, van proiiteeren ten koste van anderen en goede trouw is dan ook geen sprake, althans niet mijnerzijds; Nu beweert de inzender dat vóór de besteding verzekerd was, dat het werk aan den minsten inschrijver zou gegund worden of met hem over de gunning zou worden onderhandelddit nu is geheel bezijden de waarheid ook is onwaar dat het bestek oorspronkelijk bedoeld was voor eene publieke besteding, en al was dat zoo, dan nog bleef het bestek van kracht en dus ook de bepaling dat ik aan mij het recht hield het werk al of niet aan den minsten inschrijver te gunnen; Misschien is het gewoonte om bij niet gunning met den minsten inschrijver nader te onderhandelen, maar dat is toch geen wet en de aanbesteder is daarin toch vol komen vrij. Dat ik (na Van Riet het werk niet te hebben gegund omdat zijne inschrijving ver boven de begrooting was en ook om andere reden die mij na de besteding zijn bekend geworden) daarna ga onder handelen met een aannemer in dezen D. Arentz, al had die oorspronkelijk hooger ingeschreven dan Van Riet en dan met wijziging van het bestek hem voor een zekere som het werk gun, is toch geheel mijn zaak hiertoe heb ik volkomen het recht ook buiten om den architect. Hoewel de kwestie van geheel particu lieren aard is, gevoelde ik mij toch ver plicht op te komen tegen de onware be weringen. Hoogachtend Uw dw. dnr. J. K. VERHOEK, deurw. Hiermede sluiten wij 't debat. Red. Dinsdag 17 April. Scherpenisso, 12 uur by Rijstenbil herstel aan de werken in 't waterschap Scherpenisse. Bestek bij dhr. G. J.de Graaff. Woensdag 18 April. Krabbend ij ke, 2 uur gemeente- herberg door den Stroodorpepolder het verhoogen van een gedeelte dijk. Aanwij zing II uur. Inl. dijkgraaf De Kok. Donderdag 19 April. Middel burg, door den polder Wal cheren half 2 het bouwen van 2 nieuwe bruggen met gemetselde landhoofden met al de daartoe gevorderde bouwstoffen en arbeidsloonen in 2 perceelen en de uit voering der gewone onderhouds- en ver- nieuwingswerken aau de vier wateringen met bijlevering in 5 perceelen. Aanwijzing 17 en 18 April. En het 2e perceel 18 April 122 uur Schuttershof Domburg. Zaterdag 21 April. Baarland, bij Traas door dhr. Hoog vliet het afbreken en opbouwen van een woonhuis 120 M2. Aanwijzing 20 April. Ierseke, in de Oesterbeurs door het bestuur van den Nieuw Olzendepolder a. het dichten van den zeedijk met bij komende werken b. het dichten en her stellen van den dijk met het verhoogen en verzwaren van dien dijk en bijkomende werken. Inl. L. Kooreman te Hans weert en S. B. Blok te Kruiningen. Zaterdag 28 April. Wissenkerke. Verbetering en on derhoud der werken aan den Anna Friso- polder 10 uur in de Directiekeet. Bestek k 60 cent bij dhr. G. L. v. d. Heijde. Aanwijzing 21 April 4 uur en 24 April 8 uur. Woensdag 2 Mei. Middelburg. Prov. bestuur 11 u. het opruimen van een gebroken en het maken van een nieuwen dukdalf met bij- behoorende werken in de buitenhaven van het kanaal door Walcheren te Vlissingen. Raming f 5500 vernieuwen en onderhoud verfwerk van kunstwerken, aanlegplaatsen, gebouwen en verdere inrichtingen, behoo- rende bij het kanaal door Walcheren, in twee perceelen, gedurende 1906 en '07. Raming le perceel f 56602e perceel f1140 Inl. hoofding.-dir. Bekaar, Middelburg, arr.-ing. Drujvesteyn, VlissingeD, en de opz. Vroeg en Scholtens, resp. te Vlissingen en Middelburg. Woensdag 18 April. W emeldinge, voor W. Weststrate door not. Pilaar bij Korstanje 10 uur een hofsteetje 3080 cA. In pacht kan misschien volgen 3'/j H. bouw- en weiland. En 2 huizen zuidelijken Achterweg 143 cA. St. Maartensdijk, door not. v. Seters bij De Koning 2 uur zijn inboedel en bij De Ruiter 7 uur liet huis van De Koning. Donderdag 19 April. Middelburg, 8 uur in de Verge noeging door not. v. Nimwegen, lo. een woonhuis en pakhuis E 37 Zuidsingel, 128 c.A. 2o. een woonhuis en poort O 298 Schuitvlotstraat 85 c A. 3o. een huis en tuin N 67 Bastion 156 c.A. 4o. een huis en tuintje Tramsingel C 116 groot 84 c.A. 5o. een heereuhuis en tuin Noordsingel S 165 groot 179 c.A. Te zien 18 en 19 April 1012 en 24 uur. Nieuwdorp, half 12 bij Modder- kreeke door deurw. Hollmann en Verhoek voor L. den Boer, meubelen, verbeterde Singer Naaimachine, duif met kooi, enz. W emeldinge, bij W. Weststrate, 10 uur 4 melkkoeien, 1 vet kalf, land bouwgereedschappen, mest enz. Wolfe rtsd ij k, half 10 bij v. Strien door deurws. Hollman Verhoek 20 loop varkens 6 maanden, 20 dito van 4 mnd., 2 vette varkens 125 K.G., 1 vet dito 175 K.G., 1 vaars 8 maanden. Axel, door not. Drogmans inspan en beestiaal. E 11 e w o u t s d ij k bij v. d. Hage voor 7 jaar verpachten door not. Liebert 1 uur van 7 perceelen 39960 HA. bouwland in Korte Mooi weg. Vrijdag 20 April. Middelburg, café „Rotterdam" door not. verhulst voor de Groot Hondius, zoo noodig ook Zaterdag, telkens 10 uur, machinerieën, ketelmakers- en smidsge reedschappen, 2 stoom booten. Te zien 17, 18 en 19 April 912 en 16 in en bij het fabrieksgebouw Maïsbaai. Goes, 9 uur afbraak der oude R.-C. Kerk op 't terrein der kerk door deurws. Hollmann Verhoek. Rilland-Bath, 11 uur aan den dyk van den Reigersbergschen polder en aan den Separatiedijk in den Engelseken pol der voor de Ned. Landaanwinningmaat schappij door not. Houwer olmen platen, olme en canada boomstammen, pannen, musterd, enz. Zaterdag 21 April. Arnemuiden, door not. Verhulst, een huis Westdykstraat B 18. Een huis Lionstraat B 59 bij Menheere 4 uur. Dinsdag 24 April. Middelburg, Stadswegje, door deurw. Kouion bij C. de Klerk 10 uur, planken, afbraak eDz. St. Laurens. De Burgemeester en zijne echtgenoote alhier, schonken eene som van f 500 aan het fonds voor 't plaat sen van een orgel in de Hervormde Kerk aldaar. Schore. Hedennamiddag was het doch tertje van dhr. J. P. R. W z. door onbekende oorzaak in een put, nabij de hofstede van dhr. J. de J. te water geraakt. Dank zij de spoedige hulp van dhr. J. M. H. gemeente-arbeider, die op het hulp geroep zich onmiddellijk gekleed te water begaf en het genoegen smaakte het reeds zinkende kind te grijpen en het behouden op het droge te brengen. AXEL, 14 April 1906. Oude Tarwe f 0,a f 0,Nieuwe Tarwe f8,25 k f9,25; Rogge f7,75 k f 8,25 Nieuwe Wintergerst f 7,75 a f 8,25 Zomergerst f0,a f0,Ilaver f8. a f8,50; Kookerwten f 11 a f 11,10; Voererwten f9.it f 10,50 Paardeboonen f9.k f9,50; Lijnzaad f 11.ftflB. Koolzaad f 0,k 1 0,Aardappelen f4.— a f0,— Alles per 100 K.G. W emeldinge, Woensdag 18 April. Krabbend ij ke, Donderdag 3 Mei. N. en St. J 0 0 e 1 a n d 23 April. Geboren ADRIAAN JOANNES, zoon van JOS WITKAM E. WITKAM—MARTEIN. Goes, 14 April 1906. Ondergeteekende betuigt ook na mens kinderen, behuwd- en kleirkinderen, haar hartelyken dank voor de vele be wijzen van deelneming, gedurende de ziekte en het overlijden van haar echt genoot H. A. MOL ondervonden. Wed. H. A. MOL—Vaar. Oudelande, 13 April '06. liefst boven de 25 jaar, bij de Wed. P. CEVAAL te Ritthem. Hoog loon. Aanmelden bij CEVAAL, &r0<>kerk6,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1906 | | pagina 2