08 Villa JelialenDia", AdwertentiSn. HOFSTEDE Openbare Verknopingen. Afloop ïerkoopingen enz. te verkoopen BOUWTERREIN, BOUWTERREIN, tTTkööp JAAPJESPEEN-ZIAD. Ae Heeren IZAAK BüASSOH ZONEN te Mlddellmrg, Schoolnieuws. ihl rs' s o o ü~w7" Marktberichten, verkooj ))en 1. Een HUIS en ERF, in de Molstraat, te Middelburg, wijk F 86. 2. Een WOON- en WINKEL HUIS met PAKHUIS en ERF, in den Korte Delft, aldaar wijk A 86, 87 en 114. 3. Een HUIS en ERF, aan de Balans, aldaar wijk A 59. 4. E'en HUIS en ERF met BLEEKVELD, aan den Potten- bakkerssingel, aldaar wijk Q 53. 5. Twee HUIZEN en ERVEN, in het Bagijnhof, aldaar wijk E 275 en 275a. ie koop aanbieden Woensdag 7 Maart 1906, met BOOMGAARDEN aal VERHUISD naar Seisdam Q Öi7a Agenten gevraagd op zeer voordeelige voorwaarden. loud, heeft Ruiden ge- hond, die |stert, een kleedjes, feven. En hd draagt vaarop in lop welke hebben en In juffrouw Ikelijk. Na rel, om de j sabel van |t officieele nog eens Imer. lri'geloopen, lire tweede i de armen begeueerd en de jon de verhoo- lensehen. roipen, ono ie menigte ontkomen, i westelijke tiobiel naar louw, waar liu het voer- fen eehtge- I volle vaart ran rijst en den joDgge- lebruik, na- latie—biblio- Jtolen. Het luitsehe uit- aar de dief Huurder der door de pau- laan de poort asche politie l'23-jarig let- ptSamanek het Oosten- ledkunde en toelage te Islagen. Nie ren man be- toekomst te lien van een dzaam werk, In. rtogdom Ba- por dengene, ran den mun- [eling van de ]te Mannheim worden 400 munten en tO.000 mark. het koopen Vtwerpen ver- IvalteSehaar- Idaar iemand lil rekest voor Bplieht te ver- vijl Hoe zij bezig is oud zijt gij lir, M. de agent. Idat papier niet lij daar niets van lar het toe dient, •licht onderwijs. Ilen, dat dejon- I school te gaan-? liet meer komen en belleken-trek |M. de agent dan nd, dat de reis ught, broeder ouw en doch- het doel heeft jarige Patricia, elten, die reeds ij het aanzoek ije gfsloeg ;J of proef te stel- g, dan zou zij in Engeland de verkorene, den Anglesey. Dit n markies, den kele jaren tijds ader curateele geleden in het Pi'ofessor John ol van Cornell, een nieuwe planten en in. Die methode ilanten aan de n onderworpen Leliën, aldus oop van 24 uren. ke predikanten >mt voortdurend aren daar 1148 ediken en het en thans zijn te predikanten. buitengewone iij het huwelijk krankzinnige iet Witte Huis. weerde, dat hij van Miss Alice ,ar zou trouwen. ;e door de politie Droeder van den er geworden vaq een zoon, aan wien bij Keizerlijk bevel de naam van Pu gegeven is. Pu beteekent alomvattend. Daar Prins Chun het naaste familielid des Keizers is, heeft Prins Pu groote kans troonopvolger, dus Keizer van China te worden. Op het Anhalterstation is in het closet van een personenwagen het lijk ontdekt van een herbergier uit Leipzig. Dit lijk moet gedurende vijf weken heen en weer gereden hebben daar, volgens een op het lijk gevonden brief hij zich op 8 Januari aldaar van het leven had beroofd. Het lijk was reeds als een mum mie verdroogd zonder dat het personeel inet het schoonmaken belast, het gevonden heeft. Een ton per uur. Charles Schwab van Pittsburg, die Pierpont Morgans rech terhand in de marine-trust was, heeft 2'/2 inillioen gewonnen iu 24 uur door de stijging der koersen van de mijnaandeelen van Tomaloh, waarvan hij er 350 had. De aardbeving, die een deel van Zuid-Amerika heeft geteisterd, heeft een week lang geduurd. De eerste stoot werd waargenomen in de provincie Esmeraldas op 30 Jan. 's voormiddags te 10 uur. De inwoners verlieten, door schrik verbijsterd, hun woningen. In de stad Esmeraldas stortten een kerk, een tot kazerne inge richt huis en een jongensschool in. De voornaamste straten werden overstroomd door een vloedgolf. Alle steden in de provinciën Esmeraldas en Menabi zijn voor een deel verwoest. In de Columbiaansche steden Mosquera, San Juan, Domingo en Ortir zijn meer dan 300 personen om het leven gekomen. 14 e r k ie i e u w s. Ned. Herv. Kerk. Aangenomen naar Oosterend door M. Kramer, cand. te Bolsward. De nieuwe leeraar te Eikerzee, ds. Reus, is Zondagvoormiddag door ds. De Leur bevestigd. Des namiddags deed ds. Reus intrede met een predicatie naar Joh. 1 .- 43a. De gemeente zong Gezang 91 3. Geref. Kerken. Beroepen te Ambt Vollenhove (B) J. Brinkman, cand.te Bedum (B) A. Schippers, cand. te Middelburgte Grootegast M. Elzinga te Zalk. Bedankt voor Burnm door S. Groene- veld te Winsum. Drietal te Enkhuizen J. Douma te Al- blasserdam, A. H. v. Minnen te 's-Gra- venzande en L. Kuiper te lloogeveen. Chr. Ger. Kerk. Bedankt voor Rotterdam door P. J.-M. de Bruin te Apeldoorn. Bij beschikking van den minister van binnenlandsche zaken is bepaald, dat de commissie belast met het afnemen van de examens ter verkrijging van de akte van bekwaamheid, bedoeld in art. 77, o.a. zitting zal houden te voor de voor de arron dissementen in de provincie Zeeland. Voorzitter is de schoolopziener in het district Rotterdam, leden de arrondisse- ments-schoolopzieners in Middelburg, Vlis- singen, Goes, Neuzen en Zierikzee. Leden plaatsvervangers de schoolopzieners in 't district Middelburg, en de arrondisse menten Tholen en Hulst. Hoe moet men de vruchtboomen in den winter behandelen Als uw vruchtboomen weinig opbren gen, als de appels, peren, abrikozen enz. te vroeg afvallen, wormstekig en ziek zijn, dan is dit misschien uw eigen schuld. Het is zeker, dat in vele boomgaarden, in tuinen, ja zelfs op buitenplaatsen de boomen verwaarloosd worden. Wilt gij meer en betere vruchten hebben, dan moet gij er ook wat voor doen. De boom gaard moet verzorgd worden. Die ver zorging bestaat in het volnende. Reinigen en borstelen. De boomen moeten worden afgekrabd, alle schilfers, alle was, rupsennesten, verschrompelde vruchten moeten worden verwijderd. - Bladeren, tak jes, stukken schors enz., alles moet worden verbrand. De stammen en takken moeten met een boomborstel worden geborsteld elk jaar. Kalken. Met een pulverisateur, desnoods met een verlengstuk er aan moeten stam men en takken met kalkwater worden be spoten, goed bespoten, zóódat alle gaatjes en reetjes volkomen met kalk gevuld worden. De stam en de dikste takken kan men nog eens met behulp van een borstel met kalk besmeren. Snoeien. Van het begin af verwijderde men alle overtollig hout, zoodat licht en lucht overal bij kan. Zieke takken moet men afsnijden of afzagen en de wonden met koude entwas bestrijken. Bemesten. Alle boomen moeten bemest worden. Op eenigen afstand van den stam make men den grond open, zoover als de kroon reikt ongeveer, een beetje verder kan geen kwaad. Daarop strooie men in het voorjaar, berekend per Are 5 K.G. patentkali, 2 K.G. superphosphaat en 1 KG. zwavelzure ammoniak. In Mei kan men nog 1 KG. chilisalpeter geven per Are. Bij deze bemesting zal de groei krach tiger worden, de bladkleur zal donkerder zijn. Er zullen grootere en gave vruchten komen. Er zal minder kriel zijn. In één woord door deze bemesting, in verband met bovenstaande behandeling, zult gij uw boomgaard weer in uitstekenden staat krijgen. Dat de boomen kali noodig heb ben, en goed daarnaar groeien, is al lang geleden bewezen, misschien al vóórdat men eigenlijk goed wist wat kali was en lang voor de kalizouten in zwang waren. Wie heeft nooit hooren aanprijzen als een goede bemesting voor boomen, asch, zeep water, waschwater, roet en dergelijke. Zou het ergens anders om zijn dan om de werking van de kali, die zich in al die stoffen bevindt. Er wordt gelukkig in den iaatsten tijd wat meer werk gemaakt van de bemesting der vruchtboomen en de uitkomsten hebben bewezen, dat kali een uitstekende bemesting is voor alle vrucht boomen. Wilt gij in die richting zelf wat onderzoeken, vermeerder dan bij sommige boomen de bovengenoemde hoeveelheid van 5 K.G. patentkali eens tot 6 of 7 en zie eens of gij daardoor vooruit gaat. In elk geval is bovengenoemde bemes ting, die gij het eerst moet probeeren, een der voornaamste punten van de ver zorging van den boomgaard. Andere maatregelen. Men legge insecten- of rupsenbanden om de boomen. Men hange vogelkastjes in de boomen, om het nesten der vogels te bevorderen. Nuttige vogels, zooals vinken, meezen, boom kruipertjes en dergelijke moeten be schermd worden. Verder is het zeer nuttig, elk jaar de boomen eens te bespuiten met Bordeausche pap. Dit is een oplossing van V/2 K.G. kopervitriool en evenzooveel ongebluschte kalk in water. De kalk wordt eerst ge- bluscht. Men maakt hiervan 100 Liter Bordeausche pap. De bespuiting heeft plaats met een pulverisateur. II. eciitszake si. De Hooge Raad te 's-Gravenhage handhaafde haar veroordeeling van V. (J., landbouwer te Hoek, door de rechtbank te Middelburg veroordeeld tot 2 geldboeten van f3, subs, drie dagen hechtenis voor elke boete, wegens als onderhoudsplich tige van den aarden wegDe Binnendijk" niet verricht hebben van bij schouw en herschouw voorgeschreven werk. Woensdag 21 Febr. Middelburg, 10 uur en Donderdag 2 uur Notarishuis door not. Struve, perzische karpetten, dekens, tafelkleeden, japanstof- fen, gordijnen, vitrages, enz. Inl. Dc Groot Hondius. Vlissingen, 8 uur in de Oude Vriendschap door not. Paap 2 huizen Lange Nieuwstraat 198 en 78 c.A. groot. Donderdag 22 Febr. Middelburg, 8 uur in de Verge noeging door not. Hosang huizen Nieuw straat G 218, Zuidsingel E 40, Eigen- haardstraat P 227 tot 232, Werfstraat P 160, Zusterstraat I 210, Bogerdstraat I) 54, Lange Gortstraat F 192. Goes, in de Prins 8 uur voor erven M. Ileijnhout door not. Pilaar een huis Voorstad, een dubbel huis Oostwal, een huis Rozemarijnstraat. Vlissingen, in Elins ook Vrijdag 6 uur door not. Bosch galanteriën van dhr. Markus. Oudeland e, door not. v. d. Kloes, 10 uur in de gemeenteherberg voor A. Ruisaard een huis, schuur, varkenshok en tuin 675 c.A. en 74 A. boomgaard en zij kantweg met 74 vruchtboomen en 8080 c.A. bouwl. en zij kantweg beide iu Wilde- manshoek. Rilland, door not. Houwer half 9 uur bij Jb. Blok op de hofstede Nieuw Maire inspan als 18 paarden 117 jaar, 9 melkkoeien, vare koe, 7 tweejarige vaarzen, 1 tweejarige os, 6 jaarlingen, 6 kalvers, 2 drachtige zeugen, 3 loopvarkens, 140 kippen, karnhond met hok, 4 men- wagens met toebehooren, lemoenkar, drie- wielskar, cultivator, rolblok, malbord, wind-, snij-, moes-, schapen- en rosmolen, 4 Zeeuwsche-, 1 Deere-, 3 Sacks-en 1 Moorploeg, 2 slepers, 1 vierbalks, 3 zes- balks, 1 houten, en 2 kleine eggen, nieuwe centrifuge balons no. 21, melkgerei, huis raad, brandhout. Kwadendamme, half 12 door deurw. Hollmann Verhoek bij v. Tighelen nieuwe en gebruikte houtwaren, afbraak, manufacturen, loopvarkens. Vrijdag 23 Febr. Sint Maartensdijk, 11 uur bij G. Hage door not. v. Seters 1 zwarte merrie, dito ruin, bouwgereedschap. 's-Heer Arendskerke, 9 uur, door not. Pilaar, bij dhr. Jacob Blok, iuspan als: 3 zwarte merries oud 14, 11 (veulen dragend) en 1 jaar, 1 blauwe merrie oud 4 jaar (veulendragend),3 bruine merries oud 5 (veulendragend), 15 en 2 jaar, 1 bruin ruin 18 jaar, 1 vos ruin 3 jaar, 1 zwarte ruin 2 jaar, 1 voshengst,} 6 melk koeien, 3 kalfvaarzen, 3 tweejarige vaarzen, 3 tweejarige ossen, 3 eenjarige vaarzen, Tholen. Maandagavond werd ten huize van mej. de Wed. Tholenaars door not. N. van Steenbergen, ten verzoeke van M. Heijboer alhier publiek geveild een huis en schuur 2.7335 H. A. bouwland en 8390 c.A. weiland in 8 perceelen. Ingezet door J. Potter, 1ste perc. weiland voor f550 D. Lindhout, 2de perc. weiland voor f 570 M. Heijboer Jz., 3de perc. weiland voor f 605. M. Timmermans, 4de perc. bouwland voor f 745 dezelfde 5e perc. f 735. 6e perc. F. Moelker, Tholen f765. Idem 7de perc. bouwland voor f788, alles per gemet. E. Mees, huis en schuur voor f 1755. Inzetters zonder bij genoemde woonplaats wonen allen te Oijd-Vossemeer. De toewijzing zal plaats hebben Maan dag 26 Febr. 's middags 2 uur inplaats van 's avonds 7 uur zoo als vroeger is bekend gemaakt. LAATSTE BERICHTEN. Goes. In de op Dinsdag a.s. te half 0 te houden vergadering van de Vereeniging „De Ambachtsschool" is onder meer aan de orde de verkiezing van drie bestuurs leden, tengevolge van de periodieke aftre ding van de heeren Coomans en de Valk, en van het ontslagnemen van den keer Ramondt wegens vertrek naar elders. 's-Gravenhage. Tweede Kamer. Bij de heden voortgezette bespreking van den toestand van het spoorwegper soneel, betoogden de heeren Goeman Bor- gesius, Bos en Troelstrahoofdzakelijk dat de voorwaarden en toezeggingen waaronder de stakingswetten aangenomen zijn, aan de regeering den plicht opleggen den thans nog geheel op onvoldoende wijze geregel- den toestand te verbeteren. De heeren Bos en Troelstra bevalen des noodig Staatsexploitatie aan. Alle sprekers wenschen een enquête naar den toestand van het trampersoneel. Dhr. Troelstra eritiseerde ook vooral de groepvertegenwoordiging en hield een lang pleidooi voor de wenschen van de Nederlandsehe Vereeniging van Spoor wegpersoneel. 's-Gravenhage. Bij kon. besluit is de onderwijzer W. L. van Nieuwenhuijze te Colijnsplaat ter beschikking gesteld om benoemd te worden tot openbaar onder wijzer 3e kl. in Ned. Indië. Medemblik. De beruchte Frans Rosier uit Haarlem, die wegens moord indertijd tot 18 jaar gevangenisstraf werd veroor deeld, is heden uit de strafgevangenis ahier ontvlucht. Een talrijke rijksveld- wacht maakte jacht op hem, doch tot nog toe tevergeefs. Utrecht. Iu de heden gehouden ver gadering van den Nederl. Bond van Staats- spoorpersoneel is met algemeene stemmen besloten tot ontbinding van den bond. GOES, 2o Februari 1906. Aanvoer en handel waren vrij levendig. Oude tarwe f o,a f o,Nieuwe tarwe f6,50 k f7,25. Nieuwe rogge f6,a f6,10. Wintergerst per 100 kilo f 8,a f 8,50. Zomergerst per 100 kilo f 7,75 aj f 8.20. Haver per 100 kilo f8,a f8,50. Bruine boonen f 7,50 a f8,50. Karwijzaad fo,— a f o,Koolzaad f o,a f o,Kroon- erwten f8.25 a f8,75. Groene Erwten f8,75 a f 9. Opgaaf der marktzetters van de gemeente. Versche Boter per K.G. f 1.10 h f 1,30 middenprijs f 0,60, part. f o,per pond. Versche Eeieren per 100 stuks f 3.60 a f 4, middenprijs f0,95, Part- fl>°5 per 25 stuks De aanvoer van boter was gering, die van eieren tamelijk. Opgaaf van dé Landboawmaatschappij. Boter fi.io k fl.30 per K.G., rekenprijs f 1.25 per K.G. Eieren f3.80 a f4,20 per 100 stuks, reken- prijs f 4per 100 stuks. VLISSINGEN, 20 Febr. 1906. Boter f 1,30 a f 1,35 per K.G. Eieren 14,20 a f4,40 per 104 stuks. ROTTERDAM, 19 Febr. Binnenland sche granen. Tarwe. Ofschoon de aanvoer zeer matig was ging de verkoop slechts sleepende tot vorige prijzen. Per 100 kg. ƒ8.50 a f9, enkele iets daar boven. Rogge flauwer. Per Heet. f4.80 a ƒ5.60. Gerst. Winter- onveranderd, per 100 kg. f8 a f8.40. Zomer- niet ter markt en Cheva lier f8 a f8,70. Haver. Per 100 kg. f7.50 k f8.75, puike zaaisoort daarboven. Witte boonen als voren. Per heet. f 12 a f 14.50. Bruine boonen onveranderd. Per heet. f 7 a f 9.50, blanke zuivere daarboven. Blauwe erwten meer gevraagd en tot iets betere prijzen te verkoopen. Per heet. f8.25 a f8.75, zaai daarboven. Buitenlandsche granen trager, met meer aanbod tot lagere prijzen. Rogge per 2I00 kilo: Don. Bess. 73,74 ko. f162. Helena id. Gerst per 2000 kilo 63/64 kg. Theodoria f131. Haver per loo ko. 48/49 Theodoria f 7.50. Mais per 2000 kilo: Amerik. Mixed (113 a f115, dito stoomend f113. MEELBERICHT, 19 Februari. Mee! was de afgeloopen week nog kalm gestemd, alleen loco Amerikaansch van puike bakaald was gezocht en tot de hoogste noteering te plaatsen. Prrijzen ondergingen weinig verandering. Heden markt traag en onveranderd, tot 25 cent lager. Prima qual. Inlandsch f 11.50 a f12,50. Eerste qual. Inlandsch f 10,75 a f 11.25. Prima Amerik. (Patent) f 12,a f 13.Eerste qual. Amerik. (Straight) fn,a f 11.75. Tweede qual. Amerikaansch (Bakers) f 10,25 a f 10,75 Extra puike qual. Hongaarsch f 14.25 a f 16.— Eerste qual. Hongaarsch f a f Prima qual. Duitsch fa fEerste qual. Duitsche fa fPrima qual. Belgisch f 11.50 a f12.50. Eerste qual. Bel gisch f 10.50 a fitPrima qual. Fransch fa fEerste qual. Fransch f 10. a f 10.75. Inlandsch Roggebloem fil.a f 12.Duitsche Roggebloem f 11,— af 12 Alles per 100 kilogram netto of bruto voor netto, incl. zak. ROTTERDAM, 19 Februari 1906. Koffie. Loco Java 31 c., dito Santos 25 c. Suiker. Beetwortel- in prijshoudende stemming. Maart-levering f 97/s genoteerd. Katoen (bericht van de Makelaars De Monchy Havelaar) Liverpool noteerde Mei/ Juni 5,81, Juli/Aug. 5,84, Nov./Dec. 5,61. T i n (bericht van de makelaars De Monchy Havelaar) Banka April f 993U- Petroleum onveranderd. Den 22 Februari hopen onze geliefde ouders JAN MARIJS en MAGDALENA JOHANNA BESUIJEN hun 35-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hunne dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Biggekerke, Febr. 1905. Heden overleed in den gezegenden ouderdom van 92 jaren onze geliefde (ante MAGDALENA CATHARINA THIEL, weduwe van den heer Geraudus Jo hannes Bruckeb. Hare Nicht J. K. DE VOS. Veere, 19 Febr. 1906. Heden ontsliep zacht en kalm tot onze diepe droefheid in zijnen Heere en Heiland onze geliefde Echtgenoot en Vader de heer JACOBUS NOUT, in den gezegenden ouderdom van 86 jaar en ruim 9 maanden. Wed. J. NOUT geb. Snoei'. A. NOUT. M. NOUT. Ivapelle, 20 Februari 1906. Voormelde onroerende goederen zijn te zien, perceel twee Dinsdag en Woensdag vóór den verkoopdag en de overige per ceelen daags vóór en op den verkoopdag, des voormiddags van 10 tot 12 en des namiddags van 2 tot 4 uur, op vertoon van een bewijs van toegang, met verdere inlichtingen verkrijgbaar ten kantore van genoemden Notaris. De Notaris Mn. JAN LOEFF zal Dins dag 27 Februari 1906, om 3 uur des namiddags, te WESTKAPELLE, in de Herberg „De Noordster", in het openbaar te Westkapelle: lo. Een HUIS met WINKELHUIS en BAKKERIJ en TUIN, aan de Noord straat, tegen de Herberg „de Noord ster", groot 0,0307 HA (23 r) 2°. Een HERBERG, genaamd „de Noord ster," met SCHUUR, STEENEN VARKENSHOK en TUIN aan do Noordstraat, tegen perceel 1, groot 0,0333 H.A. (25 r.) 3o. 0,2631 H.A. (201 r.) BOUWLAND en SPRINK, aan den straatweg naar Aagtekerke. 4°. 0,2631 H.A. (201 r.) BOUWLAND en SPRINK, aan gemolden straatweg, tegen en ten westen van perc. 3. Samenvoeging van perceel 1 en 23 en 4. Leest de aanplakbiljetten met inlichtin gen, verkrijgbaar ten kantore van den Notaris, te Koudekerke. Te bezichtigen daags vóór den verkoop. De Notaris J. W. VERHULST zal op Donderdag 8 Maart 1906, des avonds ten acht uur op de bovenzaal van de Sociëteit „De Vergenoeging" op de Groote Markt te MIDDELBURG, publiek pre senteeren te De Notaris J. W. VERHULST, te Mid delburg, zal op Dinsdag 6 Maart 1906 des namiddags ten hall' drie uur, op de Groote Markt te MIDDELBURG, pu bliek presenteeren 9 obligatiën Middelburgsche Bouw- en Verhuur-Maatschappij 2 aandeelen Middelburgsche Maatschappij van Stoomvaart 2 aandeelen Concert- en Gehoorzaal te Middelburg 1 aandeel Middelburgsche Courant 1 aandeel Stoomtram Walcheren 5 obligatiën Badinrichting Departement Middelburg der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen 3 obligatiën Sociëteit „Sint Joris" 9 obligatiën Sociëteit „De Vergenoeging"; 1 aandeel Nijverheids-Vereeniging, te Middelburg 4 obligatiën Middelburgsche Coöpera tieve Bouwvorecniging 2 aandeelen Bad- en Zweminrichting 1 aand. Domburgsche Zeebadinrichting 2 aandeelen Verpleeghuis 2 bewijzen van deelgerechtigdheid in de Commercie Compagnie. Gedrukte Nolitiën zijn met verdere in lichtingen gratis verkrijgbaar ten kantore van genoemden Notaris. Be Notaris J. W. VERHULST te Middelburg, zal op des namiddags ten twee uur, in het Café „Wilhelmina", aan de Noordstraat, te DOMBURG, publiek presenteeren te verkoopen aan de Stationstraat te Domburg, wijk D nummer 27, ter grootte van on geveer 16 Aren 24 Centiaren. 2. Ongeveer 2 Aren 50 Centiaren achter het eerste perceel. 3. Ongeveer 2 Aren 50 Centiaren naast het tweede perceel. Te zien daags vóór den verkoopdag des voormiddags van 10 tot 12 en des namiddags van 2 tot 4 uur, en op den verkoopdag van dos voormiddags 10 tot- des namiddags 2 uur. Nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar ten kantore van genoemden Notaris. Voorloopige Aankondiging. Vrijtfkëg 23 Haart 1000 zal te Goes, voor den heer Jan Korstanje, publiek worden verkocht ZIJNE in de gemeenten Goes en Kloetinge, aan den Kloetingschen straatweg, samen groot 3 Hectaren 64 Aren 17 Centiaren. Te veilen in 3 perceelen en in massa. Bij het eerste perceel, zijnde de ge bouwen inet erf, groot ongeveer 40 Aren, zeer geschikt voor Koemelkers- of Vracht rijder sbedrijf, kunnen, behoudens toestem ming van de eigenaren, in pacht volgen ongeveer 12 Hectaren BOUW- en WEILAND. JOH. PILAAR, Notaris. a aal II. J. KEULEMA.N?, Timmerman en Metselaar. een wet Schaap, bij A. BRASSER, molenaar, Biggekerke. al.II. Landbouwer*s. Ondergeteekende maakt bekend, dat hij weder is voorzien van zijn veel bekende Zuiver soort. -:- Eigen teelt. W. JOBSE, Aagtekerke. De DIRECTIE voor Nederland van De Brand Verzekering-Maatschappij Royal Exchange^Assurance wan 1720, en van de Brand Verzekering-Mu. Le Phenix wan 1819, heeft de eer te berichten dat door haar is aangesteld als Directie voor Zeeland, De Directie voornoemd, J. D. Jn. EIJKEN SLUIJTERS Jr., Amsterdam. Aanvragen voor Agentschap s.vp. to richten tot de Directie voor Zeeland.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1906 | | pagina 3