ljfi Holst Chr. Normaallessen Vraagt Staalboeken op zicht OPENBAR! VERKOQPING Bouwland, Afloop ferkeopinyen eaz. AeiwertentiSm. OPENBARE VERKÖOPING DIJK MET DIJKSBERN, DDIN EN SCHOB. Marktberichten. LAATSTE BERICHTEN. BURGERLIJKE STA NE. TE KOOP TE KOOP Zuivere Couranten te koop MIDDELBURG. bij G. A. v. SGHAIK, BIGGEKERKE. op W0ENSDA& 28 FEBRUARI 1906, Tiendrechten op Gronden, De uit Maastricht verdwenen speel- club Club de bienfaisance) heeft een villa te Blerick bij Venlo gehuurd en zich daar gevestigd. Te Valkenburg heeft de justitie eergis terenavond een inval gedaan in de Club de bienfaisance, waar weer alles in vollen gang was. De speelgereedschappen werden in beslag genomen en twee personen mede naar Maastricht gevoerd. Dat er op de speelbanken in Vaals nog al hoog gespeeld werd, misschien ook nog wordt, en dat men in een paar minuten tijds een kleinen rijkdom kan winnen of ver liezen, ziet men uit het volgende. Een vreemdeling liet zich per wagen heel deftig naar Vaals brengen om ook eens zijn geluk te beproeven op de bank van graaf Stary. Op een vooraf bepaald tijdstip moest de wagen weer present wezen. Onze heer had ook werkelijk geluk en won eenige duizen den marken, doch de tijd van vertrek was nabij. Even op 'thorloge gekeken en de tijd, die nog restte, juist op de minuut geteld. Jawel, nog eenige minuten bleven over om nog de kans, die hem den heelen avond zoo gunstig was, even verder waar te nemen. Maar jawel, Éortuna wees den ontrevredene steeds meer wenschenden winner den rug, en eer de tijd, die hem nog restte, om was, waren met het gewonnene nog eventjes 6000 Mark aan eigen geld door de croupiers ingepalmd. Met een bedrukt gemoed en een verlichte beurs kon onze Duitscher in den juist op tijd komenden wagen stappen, om naar zijn vaderland terug te keeren. Onze paardjes hadden zooveel niet meer te trekken als bij de heenreis. Naar we uit goede bron vernemen, is de rouletteclub „Graaf Stary en consorten" opgelost en zijn de lieeren naar Rnmenië vertrokken. Denkelijk om aldaar weer hun geluk te beproeven. (L. K.) In een slaapstee te Groningen lag een vrouw met een kindje van negen dagen te bed. Door het overmatig ge bruik van sterkendrank is de vrouw in een toestand geraakt, die haar de zorgen voor het kind deed vergeten in die mate, dat zij niet het bewustzijn had dat zij op het kind lag. Het kind is door de schuld der moeder gestikt. Maandagavond is te Delft een 50-jarige Haagsche vrouw door de stoomtram aangereden haar beide beenen werden verbrijzeld en door den val op het achterhoofd trad de dood on middellijk in. Maandag na afloop van de begrafenis van een lid van het per soneel der oliefabriek Calvé-Dell't, op het Oude-Delft te Delft, gingen de banier drager met nog 5 andere personen per rijtuig naar de fabriek, toen door het schrikken van het paard, het rijtuig te water geraakte. De inzittenden geraakten te water, doch werden spoedig uit hun benarden toestand gered, en kwamen met kleine verwondingen vrij. De koetsier echter werd bewusteloos en in zorgwek- kenden toestand opgehaald. Het paard zwom een kwartier ver weg naar de Haagpoort en sloeg daar, aan land ge komen op hol. Spoedig was het echter gegrepen en naar zijn stal geleid. Te Maastricht wandelde een aanstaand echt paar langs den Kanaaldijk. Plotseling rukte zich de toekomstige vrouw van haar aan staande man los en sprong in het kanaal. Voor hulp kon worden geboden was zij verdronken. Het paartje zou deze week huwen. In de Voorhaven te Schiedam is drijvende gevonden het lijk van een vrouw, dat herkend werd als dat van eene sedert een drietal weken aldaar uit hare woning vermiste vrouw. Te Valkenburg heerscht een werk staking onder de leden van den gemeente raad. Een vergadering van dat college, belegd op Zaterdag en Maandag j.l. kon niet doorgaan wegens verzet van de meerderheid der leden, die het kohier van den Hoofdelijken Omslag niet wilden vast stellen. Het schijnt dat de aanstaande verkiezing aan dezen toestand niet vreemd is. Door de gezamenlijke grossiers in vleesch te Rotterdam zijn bij c en minister van Binnenlandsche Zaken per adres be zwaren ingebracht tegen den verkoop van het vleesch, afkomstig van van tuber culose verdacht vee, en welk vleesch thans aan één man wordt verkocht, waardoor den grossiers een doodende concurrentie wordt aangedaan. Adressanten verzoeken den minister aan dien toestand, die boven dien zeer schadelijk voor de schatkist is, een einde te maken, door te bepalen dat het vleesch voortaan bij publieke inschrij ving wordt verkocht. Dat het zeker de moeite waard is, blijkt daaruit, dat al 't in Nederland verdachte vee in Rotterdam moet geslacht worden. de Indische Regeering bestaat het plan om het beheer van, en den gang van verscheidene inlandsche scholen over te dragen aan verschillende Zendelings genootschappen. Praktisch anarchisme. Een twaalftal gewapende jongelui, behoorende tot de anarchistische groep „de zwarte raaf- drongen te Odessa een worstfabriek binnen, stalen de kas met 800 roebel en verdwenen zonder dat t gelukte een van hen bij dé kladden te krijgen. De worst werd onge moeid gelaten. 8 T. Fen ®?h,Paar te Hamburg zoo pas in t huwelijk getreden, dat kerkelijk zou worden overgetrouwd, kwam zoo onbe kwaam m de kerk dat de geestelijke wei gerde het huwelijk in te zegenen. Man en vrouw molesteerden daarop den gees telijke en zijn assistent. Een proces-verbaal yolgde en het lieve paartje werd naar de gevangenis geëxpedieerd, de een voor tien dagen, en de andere voor vijf weken. Zij kwamen in beroep, maar met het tegen gestelde gevolg, want nu zijn ze beiden voor twee maanden opgezonden. Keizerin Eugenie heeft aan het kanton Argonie het huis gegeven, dat in 1870 door Napoleon III bewoond werd. Tot het ge schenk behooren de rijtuigen waarin de; Keizer naar het slagveld reed, alsmede kostbare tapijten, zilver, huisraad en kost bare schilderijen. Ook de draadlooze telefonie zal na verloop van tijd worden toegepast. De ontdekker is Thomas Gladwell te Swansea. Deze heeft reeds goed geslaagde proèven genomen over een afstand van 300 yards ('2742 meter). Over een ernstig spoorwegongeluk bij Luik meldt het Hbl. v. Antwerpen Alle dagen rijdt er een trein inet ledige wagons naar den plateau om de wagons te verdeelen tusschen de staties die er noo- dig hebben. De treim was Zaterdagmorgen samengesteld uit een groot getal wagons die gedreven werden door twee lokomo- tieven eene voor, de andere achter den trein. Bij de kromming, op 1 kilometer van Vaux-sous-Chèvremont, zag de machinist van de voorste lokomotief met schrik, dat in de tegenovergestelde richting vier wa gons in duizelingwekkende snelheid af gereden kwamen. Alvorens hij eene be weging had kunnen doen, had er eene vreeselijke botsing plaats. De lokomotief werd over de spoorbaan geworpen en verbrijzeld door den volgenden wagon die er op viel. Al de wagons van den trein zijn bescbadigd. De stoker, 23 jaren oud, werd terug gevonden onder de macbien, afgrijselijk verbrand aan den buik, de borst en de armen. Zijn toestand is zeer erg. De machinist, 55 jaren oud, werd gekwetst aan het hoofd en de beenen. De hulp- mecanicien werd in den wagon geworpen, die op de machien viel. Vier treinwach ters werden gekneusd. De stoffelijke schade is aanzienlijk. Het 25-jarig bestaan van de Chris tian Endeavonr Society, de vereeniging voor ehristelijk streven, zal dezer dagen feesstelijk herdacht worden. Het was op een avond in Februari 1881, dat de jonge predikant Francis E. Clark, te Portland in den Amerikaanschen slaat Maine, eenige jongelieuen overhaalde zich te verbinden tot een christelijken levenswandel. Hijzelf en zijn vrouw teek enden ook het stuk, dat die gelofte bezegelen moest. Zij noem den hun vereeniging Young People's So- cietq of Christian Endeavour (jongelings- vereeniging voor christelijk leven.) Heden telt deze organisatie 70.000 ver- eenigingen met millioenen leden en hel pers. In nagenoeg alle landen heeft het verbond zijn vertakkingen. Er zijn 20 aangesloten vereenigingen in Turkije, 60 in Brazilië, 129 in Japan, 372 in China, 580 in lndië met Birma. Zendingswerk, zondagscholen, liefdadigheid, evangeliesa- tie, enz. zijn door de vereeniging zeer krachtig bevorderd. Met een feestelijke herdenking wordt niet bedoeld dat open bare vergaderingen of maaltijden gegeven zullen worden. Het geld dat daaraan be steed zou moeten worden, zal in overleg met dr. Clark worden aangewenn voor het bouwen van een „memorial hall" en het stichten van een fonds. Er is sprake van, vooraf te bepalen dat een millioen dollars bijeengebracht zal worden, wat zeker ge makkelijk zal zijn. De Brusselsche politie heeft de hand gelegd op een zich noemenden Jan Baptist Manny, 35-jarig slagersgezel van Fransehe nationaliteit op wien zware vermoedens rusten met betrekking tot den moord op de kleine Jeanne van Calck. Hij geeft voor, op het tijdstip der misdaad uit Ne derland te zijn gekomen. De Duitsche Keizer heeft ook aan generaal Nodzoe evenals indertijd aan Koeroki de orde van verdienste ver leend. Thans een beleefdheid voor de gastvrijheid die aan prins Karei van Hol- lenzollern in het leger te velde werd be wezen. Washington denkt aan niets anders dan aan de naderende bruiloft van Alice Roosevelt. Er is een Alice Roosevelt Marsch uitgevonden, en in alle café chantants hoort men een populair lied over de uit verkoren bruid, dat den tamelijk onge- geneerden titel draagt van The Yankee Doodle Girl. Alleen is men een beetje ontstemd over een protest van de Vrouwen-afschaffers- vereenigimg tegen het drinken van wijn op de bruiloft. Met Falstalï vinden de Washingtonianen spijtigthinkst tliou because thou art virtuousthere shall be no more cakes and [wine] En nu viert zweet Alice dezer dagen nog haar 22sten verjaardag op den koop toe. De koning van Italië heeft als bruidsge schenk een tafel van Italiaansch mozaïek werk gezonden, voorstellende gezichten in Italiaansche steden. Het bruidsbouquet zal uit witte orchi deeën bestaan. Belangrijke bijzonderheid het zal niet gedragen worden volgens de „orthodoxe', Amerikaansche mode, doch naar den trant van het Engelsche Hof! De zaak van Milewska, de gezelschaps juffrouw van prinses Amalia van Sleeswijk, de tante van de Keizerin en haar broeder hertog Ernst Günther, die eerst strafrech telijk werd vervolgd en tegen wie hertog Ernst Günther procedeerde om de erfenis zijner tante, is nu tusschen de partijen na eindelooze processen geregeld. De hertog heeft bijna alles moeten toegeven. Te Keulen is vermoedelijk door ver keerden wisselstand, de electrische trein, die gedeeltelijk over de tramrails rijdt, met volle kracht tegen een goed bezetten wagen met bijwagen der stedelijke tram aange reden. Er zijn 8 zwaar gewonden en vele minder ernstig gekwetsten. - 8000 mijlen reizen zonder betalen. Een zekere Thomas Ralph, soldaat van het 3de Manchester regiment, werd daar opgepikt, beschuldigd dat hij van Londen naar Crewe was gereisd, zonder zijn reis te betalen, en dat hij van zijn regiment in Zuid-Afrika gedeserteerd was. Hij vertelde, dat hij van Middleberg, in Zuid-Afrika, (8000 mijlen), naar Europa was gereisd, zonder een cent te betalen, zeker dank zij zijn uniform. De sukkel had nog maar 14 mijlen af te leggen, toen er beslag op hem werd gelegd. In heel Italië woeden sneeuwstormen gepaard met sterke vorst. Op enkele spoor wegen staat het verkeer stil. In Grenoble (Frankrijk) is zulk een massa sneeuw gevallen, dat de menschen er versuft van stonden. Het sneeuwde een ganschen dag achtereen, tot er een laag van 20 centimeter lag, iets, wat in geen tien jaren was beleefd. Talrijke gebroken telegraaf- en telephoondraden hebben ver scheidene ongelukken veroorzaakt. De electrische verlichting heeft het finaal moeten afleggen. Tramwagens rijden niet. Het verkeer tusschen Grenoble en tallooze andere plaatsen is gestremd. GOES, 13 Februari 1906. Bij voldoende aanvoer kwam in de prijzen geen verandering. Oude tarwe f o,a f o,Nieuwe tarwe f6,50 a f7,20. Nieuwe rogge f6,a f 6,10. Wintergerst per 100 kilo f 8,d f 8,50. Zomergerst per 100 kilo f 7,50 a f 8.50. Haver per 100 kilo f8,— a f8,50. Bruine boonen f 7,50 a f8,50. Karwijzaad fo, a f o,Koolzaad f o,a f o,Kroon- erwten f8.50 a f9,Groene Erwten f8,75 a f 9. Versche Boter per K.G. f 1.12 a f 1,20; midienprijs f0,58, part. fo,per pond. Versche Eeieren per 100 stuks f 3.60 d f 4,20 middenprijs f 1,per 25 stuks, part. f 4,60. De aanvoer van boter en eieren was tamelijk OOSTBURG, 14 Febr. 1906. Ruime aanvoer. Oude Tarwe niet aanwezig. Nieuwe Tarwe f 8,25 f 8,75 N. Rogge f6,k f 6,30 N. Wintergerst f 8,25 k f8,6l) per honderd kilo. Zomergerst f 8,f 8.10 por honderd kilo. Haver per 100 kilo f7.75 f8,25. Kook- erwten f8,50 Af 9,Erwten f 0,afO, Paardenboonen f 7,75 f8,Koolzaad f 0,- a f0,— Waar'ter niet bjj staat, is de prijs per H.L. THOLEN, 14 Februari 1906. Tarwe*) f7,75 af'8,25 Haver*) f7.25 a f 7,50 Karwei**) f 14,a f 14,50 Rogge f4.75 a f5,40; Witte Boonen f12, f 14,Bruine Boonen f7.a f8,75; Kleine Erwten f8,25 k f8,75; Kroon- erwten f8.50 f8,75; Gerst*) f8.a f8,25; Aardappelen f2,a f 0,en Ajuin fl,20 a f0, per 100 K.G. per 50 K.G. Waar 't er niet bijstaat is de prijs per H.L. ROTTERDAM, 13 Febr. Ter veemarkt van Dinsdag waren aangevoerd2460 run deren, 337 vette, 528 nuchtere kalveren, 133 schapen, 521 varkens en 96 biggen. Run deren hoogste prijs 76, laagste 50 cent kalveren hoogste 120, laagste 90 cent schapen hoogste 70, laagste 40 cent varkens hoogste 58, laagste 52 cent; alles per kilogram. Zoutelande, Heden werd alhier door not. Loeff verkocht het logement „deRoode Leeuw" met stalling, schuur en tuin, groot 0,0811 H.A. voor f 3237,—- plus f 600 voor overname aan dhr. Abraham Willemsen te Biervliet. Goes. Door de notarissen J. B. Mulock Houwer te Goes en W. Hioolen te Middel burg werd heden alhier verkocht: perc. 1. 2,9226 H.A. weiland, te Krui- ningen. Kooper dhr. J. A. van Heel te Goes qq. voor f 1755 per H.A. of den hoop f 5129.16. Perc. 2 0,4070 H.A. weiland te Schore. Kooper dhr. M. I. de Groot te Middel burg q.q. voor f 440 den hoop. Met ingang van 1 Mei a. s. belast met de waarneming als Inspecteur bij 's Rijks belastingen te Zierikzee de heer J. M. Mulder, adjunct-Inspecteur te Utrecht. Nieuwdorp. Dinsdagavond trad in de Ger. Kerk voor een talrijk gehoor namens de Atd. der Ver. tot Chr. verzorging van krankzinnigen in Zeeland ds. v. d. Hooft, Herv. predikant te Domburg, op. Naar aanleiding van de gelijkenis van den barmhartigen Samaritaan, wees Z.Eerw. op; de roeping van den Christen tot het oefenen van Christelijke barmhartigheid. Na op duidelijke wijze geschilderd te hebben, wat barmhartigheid is, in onder scheiding van milddadigheid en hulpvaar digheid, wekte hij de aanwezigen op den arbeid in dit gewest met gebed en gave te steunen, opdat het onder 's Heeren zegen spoedig moge komen tot de oprichting van zulk een gesticht, waar de kranken van geest naar des Heeren bevel kunnen ver pleegd worden''. De collecte bracht op f 29. Oudelande. Maandagavond trad alhier in het café van de wed. Leus op voor de werkliedenvereeniging dhr. J. Welleman van Krabbendijke. Door den spreker werd in hoofdzaak behandeld het ontwerp land- bouwongevallenwet, en werd door niemand van gedaelitenwisseling daaromtrent ge bruik gemaakt. De zaal was maar matig bezet. Oudelande. Daartoe uitgenoodigd door de afdeeling van den Chr. Nat. Werkmans bond alhier, sprak Dinsdagavond in de Herv. Kerk de WelEw. heer ds.Meloen van Kloetinge. Na door den eere-voorz. der vereeniging de vergadering geopend te zijn met psalmgezang en gebed en het lezen van 1 Corinth. 13, verkreeg de geachte spre ker het woordr Spreker koos tot onder werp „het huisgezin" waarbij in breede trekken wérd stilgestaan en op velerlei roeping dienaangaande gewezen werd, de vergadering W6rd door den eere-voor- zitter gesloten met het zingen van psalm 121 laatste vers en door ds. Meloen met dankzegging. Waarop na afloop de leden nog eenigen tijd met den geachten spreker in de consiestoriekamer bijeen waren, terwijl nog een enkele toetrad tot de vereeniging. Men schrijft uit het Zuid-Westelijk deel van Zuid-Beveland Zijn wij door gaans gewoon omstreeks 1 Febr. of vroeger van het contracteoren der suikerbieten en tevens van den prijs te hooren, op 't oogen- blik weet men nog niets, naar men zegt niet voor 20 Febr. a.s. Het zoo lang uitblijven der voorwaarden en den prijs, geeft bij vele verbouwers geen hoop. Reden dat velen al besloten hebben vlasland te verhuren of voor eigen rekening vlas te verbouwen. Er is in deze omgeving veel land verhuurd voor vlas men kan daar over het algemeen een goeden prijs van maken en het laat zich aanzien, wanneer de prijs der bieten laag is er nog veel door de landbouwers voor eigen rekening zal gezaaid worden. Ook loopt de weersgesteldheid tegen, om alsnog winter granen te zaaien, wat met het oog op het weinige dat dit najaar is gezaaid kunnen worden, niet aangenaam is, zoodat men ver moedelijk toch verplicht zal zijn, hoe de prijs der bieten ook zijn moge, ruimschoots suikerbieten te verbouwen. Den Haag. Tweede Kamer. Na af doening der aanhangige onderwerpen zal dhr. Kolkman interpelleeren over het ver lof aan Minister Kraus, daarna, doch niet vóór Dinsdag, sectieonderzoek o.a. van de administratieve rechtspraak. Bij de bespreking van den toestand van het personeel der Posterijen en Telegrafie critiseerde dhr. Ketelaar de bekende dienst order 248. Hij wenschte dat de Minister den Directeur-Generaal zou instruëeren, dat het vakvereenigingsleven in geen enkel opzicht mag worden bemoeilijkt, evenals later de^ heeren Tak, De Klerk en Van der Zwaag deed bracht spreker verschillende grieven ter sprake om aan te toonen het gebrekkige van leiding en organisatie bij het dienstvak van post en telegrafie, waarbij een soort malaise en algemeene ontevredenheid valt te con- stateeren. Dhr. Tak juichte de aanvulling van de dienstorder '248 toe als erkenning van de vakvereeniging door de regeering. Dhr. Janssen, ook bedoelde dienstorder afkeu rende meende dat men na de plaats gehad hebbende aanvulling gerust kan zijn. Dhr. Van Vliet bepleitte deinstelling van groeps- vertegenwoordiging. Van 1214 Febr. MIDDELBURG. Bevallen: S. M. Bavto geb. Pluijmers d. Overleden: G. H. Dupont, 57 j., z.M. C. Sturm, 81 j., wed. v. A. J. van de Ransou H. Barto, 67 j., wednr. v. E. van IrenP. G. de Veij Mest- dagh, 73 jman van A. SitterS. B. 't Hart, 50 j., z. GOES. Geboren: 12, Jacomina, d. v. Pieter Verburg en Adriana Francina Koen. Over de maand Januari. WAARDE. Getrouwd: 25, Jacobus Koeman, 28 j. jm. en Antonina Water man, 19 j. jd. Geboren: 15, Marinus, z. v. Jacob van Houte en Marina Schrier28, Katharina Paulina, d. v. Mariqus Kornelis van Espen en Geertruid van Houte 29, Maria Kristina, d. v. Matthijs West- strate en Willemina van Koeveringe. Vrijdag 16 Februari a.s. hopen onze geliefde ouders FRANS GELDOF en LEINTJE VAN DEN BROEKE hunne vijf en twintig-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hunne dankbare kinderen. Middelburg, Februari 1906. Heden overleed na een kortstondig lijden, onze zeer geliefde Vader, Be huwd en Grooti ader, J. WISSE, in den ouderdom van ruim 81 js.ren. Namens kinderen, behuwd- en kleinkinderen. F. WISSE. Oost-Souburg, 13 Februari 1906. Heden overleed plotseling tot onze diepe droefheid onze geliefde Echtge noot en der kinderen zorgdragenden Vader, Behuwdzoon, Broeder en Be- huwdbroeder JAN VAN DER VOORDE, in den ouderdom van 45 jaar en 4 maanden. Namens allen, Wed. J. VAN DER VOORDE- Wolfaartsdijk, 13-2-'06. Wolse. De Heer en Mevrouw VAN DER WARTSohökhart betuigen hunnen har- telijken dank voor de bewijzen van-be langstelling, ondervonden na liet overlijden van hun geliefden Vader en Behuwdvader. Goes, 14 Februari 1906. Voor de vele blijken van deelneming, ondervonden bij het overlijden van onzen waarden Vader, Behuwd- en Grootvader PIETER VAN DE PUTTE, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, G. BOSSELAAR-—Van de Putte. L. BOSSELAAR. Grijpskerke, 14 Februari 1906. een KOM van zijn 5de kalf rek. 20 Februari, bij Jb. VOS, te Zoutelande. een in goeden staat zijrde Heeren- Rijwiel voor 20 gulden. AdresLange Viele K 384. 5 cent per kilo 1>!S de Jonge-Verwest, Goés te De INSCHRIJVING van nieuwe leerlingenvoor den nieuwen cursus, aanvangende 1 April a. s., kan ge schieden tot Zaterdag 24 Febr. bij den Directeur L. C. BREEBAART. Mjddei.buro, Febr. '06. van de nieuwste BEHANGSELPAPIEREN en RANDEN des namiddags 2 uur te Vlake, in het Koffiehuis bij G. Luijk, ten overstaan van den Notaris JOH. PILAAR te Goes, van: in de gemeente Schore, in Vlake achter de meststoffen-fabriek, groot 1,38,70 H.A. Terstond op gebruik. Te veilen in perceelen en in massa. TE COLIJNSPLAAT, in het hotel „De Patrijs", op Vrijdag 9 Maart 1906, aanvang 's namiddags 2 uur, ten verzoeke van dhr. Jasper Breas Jz., te Colijnsplaat, en ten over staan van den Notaris M. NOORDIJKE aldaar, van 1. DE GROOTENDEELS in Kievitshoek in deri Nieuw Noord- Bevelandpolder, groot 29 Hectaren 29 Aren 10 Centiaren, thans in pacht bij on bewoond door de Gebr. Bierens. Te veilen in perceelen en verschil lende samenvoegingen. 2. 4 Hectaren 64 Aren 30 Centiaren aan den Vlietepolder, laatst in hum- bij dhr. G. Israel Pz. 3. DE gelogen in de streken 's-Gravenhoek en Kievitshoek. Nader omschreven in catalogussen, die van Zaterdag 24 Februari af, voor zoover de voorraad strekt, kosteloos ten kantore van voornoemden Notaris verkrijgbaar zijn.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1906 | | pagina 3