Bijvoegsel van DE ZEEUW van Maandag 1 Januari 1906. No. 77. „T Bttitenlandsch Overzieht. RECLAMES. Eene goed ingelichte vrouw. iSechtszabeu. Gemengde Beriehten. ht Afloop Yerkoopinpn mi. er de o )k le n te S. iff- bij W.) md- be- l Se- d uur, ge- BE, OH. 29. rit, IS- be- ÏSE, Goes, R u s ja n d. Hoe in 't overige Rusland, vooral in Polen, de toestand moge verbeteren, in Moskou schijnt daar nog geen zicht op te zijn. Men verzekert dat de geheele bevolking op de hand der revolutionairen is, maar dat dezen slecht gewapend zijn meer met revolvers dan met geweren. Het garnizoen bestaat uit 8 regimenten infanterie, lang niet alle betrouwbaar. De gewapende revolutionairen tellen niet meer dan 15,000. De artillerie speelt de hoofd rol konden de revolutionairen eenige kanonnen meester worden, dan waren zij zeker van de overwinningde troepen zouden zich dan in het Kremlin moeten opsluiten, waarheen de geheele regeerings- macht reeds is overgebracht. Op de barricades zijn door de troepen verscheidene buitenlandei's gevangen ge nomen, die door het revolutionaire comité voor geniewerk aangenomen waren. De vreemde consuls zijn uitgenoodigd om de identiteit dier personen vast te stellen. Uit Reval, Riga en Libau in Duitsche Oost zeehavens teruggekeerde Duitsche hulp stoomschepen berichten dat de- toestand in zooverre verbeterd is, dat de stoom schepen niet tot het afhalen van vluchte lingen behoeven terug te keeren. Ook uit Moskou komt heden een gunstiger bericht. De electrische verlichting werkt weder. De straten, die verbarrieadeerd zijn geweest krijgen allengs hun gewoon aanzien terug. Op de spoorwegen gaat de dienst hervat worden. De orde is volkomen hersteld de winkels zijn geopend, de handel doet weer zaken. In de straten in het midden der stad heerseht groote bedrijvigheid. In de meeste fabrieken wordt weder gewerkt. Door de doema is eene ondersteuning ran de gezinnen der bij de onlusten ge- doode personen op touw gezet. Nieuwe regimenten zijn aangekomen. De bewakingsdienst is met 2600 man versterkt. Naar uit Odessa gemeld wordt, gaat het verkeer op de lijn Odessa-Wollotjisk we der op de gewone wijze zijn gang. Volgens een uit Warschau van den chef van het Centraal Bureau van de post en telegrafie te Warschau ontvangen bericht, is daar de normale dienst weder ingesteld. Men heeft aan Mej. Brink, p.a. den heer Zoet, rijwielwinkel te Harderwijk, toen men haar gezegd heeft de Pinkpillen te nemen om zich van een bloedarmoedigen toestand te genezen. Het is opmerkens waardig dat gelijk mej. Brink het zelf zegt in den hier onderstaanden brief, leed zij sedert 8 jaren aan bloedarmoede, dat zij gedurende die 3 jaren talrijke genees middelen genomen had dat al deze ge neesmiddelen niets voor haar gedaan had den, dat alleen de Pinkpillen haar ten slotte genezen hebben. „Sedert 3 jaren, zoo schrijft zij, leed ik inderdaad aan bloedarmoedeik was geheel en al krachteloos, ik at niet meer en ik was bleek. Eene kleine inspanning wanneer ik een weinig te hard liep dan was zulks voldoende om mij steken in de zijde te bezorgen. Ik heb gedurende die drie jaren allerlei soort van geneesmiddelen gebruikt maar te vergeefs. Eindelijk Brink, volgens portret. raadde men mij aan de Pinkpillen te ge bruiken, ik heb ze genomen en ik heb er mij zeer wel bij bevonden. Na eenige weken van behandeling gevoeld ik mij opnieuw in volmaakte gezondheid. De Pinkpillen nemen,dat is de beste raadgeving die gij aan ieder personen kunt geven die in een zwakke toestand is, of die aan bloedarmoede of zenuwuitpulting lijdt. Het is bekend dat de Pinkpillen de grootste hernieuwer van het bloed, de grootste versterker van het zenuwgestel zijn. Het is het geneesmiddel dat een rijk en zuiver bloed geeft aan al diegenen die een arm bloed hebben. Men erkent ter stond de man of de vrouw die een rijk en zuiver bloed hebben. Hun uitwendig voorkomen duidt zulks aan. Zij hebben schitterende oogen, vlugge tred, een fijne huid en vrij van uitslag, een goede eet lust, een goede spijsvertering. Bovendien hebben diegenen die een rijk en zuiver bloed hebben, een kalme en verkwikkende slaap, zij hebben de noodige energie om hunne plichten voor hun besta'an te ver vullen en zijn in staat van alle genoegens te genieten. De Pinkpillen geven een rijken zuiver bloed met iedere dosis. Zij geven eetlust, schoone kleuren, krachten, goede spijs vertering. Ze zijn onovertrefïelijk legen bloedarmoede, bleekzucht, neurasthénie, algemeene zwakte, maagkwalen, schele hoofdpijnen, heupjicht. Prijs f 1.75 de doos f 9.— per 6 doozen, Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27, Rot terdam. Hoofd-depothouder voor Neder land en Apotheken. Franco toezending tegen postwissel. Ook echt verkrijgbaar voor Middelburg en omstreken bij Joh. de Roos en voor Goes en omstreken bij Gebr. Mulder, Drogerijen en Verfwaren. Kerknieuws. Ned. Herv. Kerk. Bedankt voor Nieuw Dordrecht door K. Hendriks, cand. te Utrecht (verbeterd bericht). Schoolnieuws. Geslaagd te Haarlem voor het Examen Handenarbeid diploma B de heer D. A. Poldermans, van Goes, en voor diploma A de heer J. A. Sturm te Zoutelande en mej. C. J. P. Esink te Middelburg. De instructie tegen den heer Le Fèvre de Montigny te Amsterdam (de naam stond deze week in onze Middelburgsche editie, doch buiten onze schuld, foutheeft, naar de N. Grt. verneemt, het resultaat opge leverd, dat de verdachte een bekentenis deed, die zijn verwijzing naar de openbare terechtzitting waarschijnlijk maakt. Goes. Van het dak van het huis van wijlen N. de Lange in de 's Heer Hendriks- kinderenstraat is in den nacht van Vrij dag op Zaterdag eenig lood ontvreemd. Schore. In de gister gehouden Ver gadering van „Het Groene Kruis'' werd tot bestuurslid benoemd dhr. A. Ste- vense Mz. Schore. Vrijdagmiddag had het zoontje van de Wed. J. Joosse het ongeluk met een hand in een snijmolen tegeraken, een zijner vingers werd zoodanig gehavend dat onmiddellijk geneeskundige hulp moest worden ingeroepeneen gedeelte was reeds afgesneden. Schore^ De heerJJ. Houtepin, schipper alhier werd heden verrast door den Ko ning van België met een bronzen medaille en een diploma voor het met levensge vaar redden van een kind. Goes. In de vacature, ontstaan door het overlijden op 34-jarigen leeftijd, van dr. Janssens, is tot gemeente-geneesheer te Oud-Gastel benoemd de heer J. Knitel, arts, geboren alhier. Vlissingen. Gemeenteraad vacature Loois Candidaatstelling 30 Jan. Stemming 13 Febr. Herstemming 22 Febr. De eerste week in het nieuwe jaar treedt voor de anti-revolutionaire kies- vereeniging te Krabbendijke Dr. G. Kei zer van Tiel op in openb. verg. met debat. Middelburg. Voor de betrekking van klerk ter Provinciale Griffie, hebben zich niet minder dan 93 Solieitanten aangemeld. Met 1 Febr. eervol ontslag verleend aan den Rijksveldwachter de Smidt te Vlissingen (brig.) Aangesteld tot Rijksveld- ter-jachtopziener te Aardenburg J, v. Nieuwenhuijzen, thans onbezoldigd te Kruiningen. Krabbendijke. Gemeenteraadsverga dering op 29 Dec. 1905. Tegenwoordig 5 leden. Afwezig de heeren Buteijn en Krij ger. Na de opening en voorlezing der No tulen, is het benoeming van een lid van Burg. Armbestuur ingevolge periodieke aftreding \an Jac. Verlare. Voorgedragen zijn A. J. v. d. Jagt en N. van Sabben. Dhr. Welleman zegt tegen deze voordracht le zijn, daar zijns inziens dat bestuur geen kerkelijk karakter mag dragen en thans bijna uitsluitend uit Hervormden bestaat daarom zal hij op den aftredenden stem men. Dhr. Vogelaar vraagt waarom het aftredende lid niet op de voordracht staat. De Voorzitter van het Burg. Armb. (A. de Kok) weet geen andere redenen op te geven, dan dat Verlare de laatste tijd minder getrouw de vergadering bezocht. Daarna werd met algemeene stemmen (5) dhr. Verlare als bestuurslid herkozen. Daarna werden een paar artikels der Al- gem. Politie-Verordening gewijzigd en in- gelascht. Verder werd besloten om adhaesie te betuigen aan het verzoek der afdeeling Zeeland van den Bond van gemeente ambtenaren betreffende pensionneering en f 5.toegestaan aan de tentoonstelling op gemeentelijk administratief gebied. Daarna komt in behandeling een verzoek van het N. O. G. tot tegemoetkoming in de 5 voor het wed. en weezenpensioen. Voorstel van Burg. en Weth. om de trac- tementen met de helft der premie te ver- hoogen. Dhr. Vogelaar kan met dit voor stel niet mede, tenzij de meerdere uitgaven gedekt worden door meerdere inkomsten van de afdeeling Onderwijs, dat zijns in ziens zeer goed kan door een kleine ver hooging van het schoolgeld. Anders drukt die verhooging weer op alle burgers en dus ook op die, die voor hun eigen on derwijs zorgen. Dhr. Welleman wil verder gaan dan het voorstel, en het tractement met 5 de volle toelage te verhoogen. Dit eerst in stemming gebracht wordt ver worpen; t'oorWelleman en Nieuwenhuizen. Daarna het voorstel van Burg. en Weth. met 4 tegen 1 (Vogelaar) aangenomen. Voorts werd de rooilijn vastgesteld aan het Wegeling op den Armenboogerd. Daarna word in besloten vergadering de reclame van dhr. Boone tegen den aan slag in den hoofdelijken omslag behandeld en gehandhaafd. 's-Heerenhoek. Vrijdagavond onge veer 9 uren is hier bij een ingezetene, de eindgevel, alsmede de blinden en ko zijnen met teer bestreken, zoodanig dat er alles zal moeten worden afgebrand. De onverlaat(en) hadden den emmer met den overschot van teer, waarin een platte borstel lag, voor dit werk gebruikt, op het voetpad gezet en daar laten staan, ten einde hem te doen omloopen, wat evenwel mislukt is. De baldadigheden worden weer groot. Eenige dagen geleden hebben ze bij andere ingezetenen de huizen met steenen gebombardeerd. Westkapelle. In de Raadsvergadering van Vrijdag onder voorzitterschap van dhr. Burgemeester, was afwezig dhr. J. Moens. Aan de orde zijnde een lid in het burger lijk Armbestuur te benoemen, wegens het periodiek aftreden van dhr. W. Minderhoud Pz. komen op de aanbeveling voor dhr. A. Minderhoud Jkz. en P. Hendrikse. Tot stemming overgaande verkreeg elk 3 stem men, zoo ook bij een stemming verkreeg elk 3> stemmen en daarop bij loten werd dhr. P. Hendrikse gekozen, die zijne be noeming aannam. Een voorstel van B. en W. om den tijdelijk dienst gedaan heb benden onderwijzer dhr. H. J. - O verduin een gratificatie van f 12.te verleenen werd met algemeene stemmen goedgevon den. Het adres van den Kerkeraad der Herv. Gemeente alhier, tot beperking van sluitingsuren der dranklokalen, dat in de vorige vergadering werd aangehouden, komt nu in behandeling en na eenige discussie werd het VOOi-tei iu stemming gebracht, waarover de stemmen staakten, (voor dhr. Cijsouw, Hendrikse en van Hoe pen) zoo dat- dit verzoek tot een volgende vergadering wordt aangehouden. Verder wordt nog medegedeeld dat door B. en W. onderhandeld is tot aankoop van pand brieven, rente 4 ter belegging van de opbrengst a 624.15 van het zoogenaamde „Kookhuis". Wordt nog goedgevonden dat W. Lievense, kooper van het zoogenaamde „kookhuis" een tegemoetkoming van f20 zal worden uitgekeerd, ter vergoeding van het te laat kunnen betrekken alsook dat aan W. Flipse, huurder van den regenbak der gemeente bij de Herv. Kerk eene som van f 5.zal worden gerestitueerd wegens vergoeding van het te moeten uitscheppen vaD het daarin aanwezige water, als door de gezondheidscommissie onbruikbaar ver klaard voor drinkwater. Hierna werd de vergadering gesloten. Meliskerke. Vrijdag 29 Dec. 1 uur werd de School voor Gereformeerd school onderwijs geopend. Nadat gezongen, ge beden en een gedeelte van Gods woord gelezen was sprak de voorzitter ds. H. Meulink een inleidend woord, waarin hij wees op het ontstaan, het recht en het doel dezer school. Het Hoofd der school de heer W. B. Kroese verbond zich aan de school met te spreken over de samen werking van school en huisgezin. De Burgemeester Bosselaar was met de Wet houders tegenwoordig en sprak tot de vele ouders en belangstellende die opgekomen waren. Vele treffende woorden werden nog gesproken door Ds. Littooij en Mr. P. Dieleman alsmede» door den heer v. d. Welle hoofd der Bijz. School te Grijps- kerke en door den heer Wielemaker hoofd der Bijz. School te Biggekerke. Onder wijl werden de kinderen en de andere aanwezigen onthaald op chocolade en broodjes, terwijl het afgewisseld werd door gezang onder begeleiding van een orgel. De bijeenkomst werd met dankzegging gesloten door ds. Littooij. De moord te Watervliet. Uit Gent wor den aan het Hand. van Antw. de volgende bijzonderheden gemeld over dat, door ons in 't kort gemelde, geheimzinnige drama.- De woning van Karei Dhossche-Pauwels staat zoo wat een kwartier verwijderd van de gendarmerie van Watervliet en geheel afgezonderd van andere huizen. Maandag morgen was vrouw Dhossche naar de Kerstmis gegaan. Haar man, de twee jonge kinderen en de meid waren thuis gebleven. Eenige minuten nadat vrouw Dhossche vertrokken was, werd op de vensterblinden geklopt en een stem van buiten riep, dat er drie stieren losliepen op het hof. Karei Dhossche ontstak een lantaarn en ging naar buiten. Hij zag evenwel noch de per soon, die geroepen had, noch de stieren die zouden los geloopen hebben. Hij begaf zich toen naar den stal en wilde dien ope nen, toen eensklaps een schot weerklonk en hij getroffen werd in 't volle gelaat. De man trachtte te vluchten doch een stevige hand greep hem vast. Een worste ling ontstond. Karei kon zich losrukken en ging zich in de schuur verschuilen, waar hij bewusteloos neerzeeg. De meid, die ongerust was omdat ze haar baas nog niet gezien had, ging hem opzoeken en vond hem ten slotte in de schuur. Zij hielp hem op de been en leidde hem naar binnen. Juist kwam vrouw Dhossche binnen van de mis. Onmiddelijk werden Dhossche de noodige zorgen toegediend. Een zijner oogen is uitgeschoten en er bestaat groote vrees dat hij ook het andere oog zal ver liezen. Het baarde midderwijl verwonde ring dat de koewachter, een 16-jarige jon- ling, nog niet gezien was. Men ging naar de stal, waar de jongen sliep, en vond hem in een grooten bloedplas, dood op zijn bed liggen. De jongeling was doodgeslagen met een eggetand en had een zestal mes steken in de borst bekomen. De gendarmen van Watervliet, die onmiddelijk verwit tigd werden, stelden een onderzoek in, doch hebben geen spoor van de misdadi gers of den misdadiger gevonden. Wat zon derling mag heeten, is dat Dhossche uit zijn huis is gelokt en dat de daders Diet getracht hebben binnen te dringen. De meid, die aan haar werk was heeft niets van het drama gehoord. Dhossche is, even als zijn vrouw, 32 jaar oud. Behalve den vermoorde koewachter, heeft Dhossche nog een anderen knecht, zekeren Vercruysse, die ook naar de Kerstmis was gegaan. Deze was nauwelijks een honderdtal me ters va* de hofstede verwijderd, toen hij de honden geweldig ^hoorde blaffen. Hij meende terug te keeren maar) daar alles verder rustig bleef, zette hij zijn weg voort naar de kerk. Dhossche had den naamjwat geld te bezitten, zoodat het vermoeden niet uitgesloten is dat diefstal „wel de drijfveer der misdaad zou kunnen zijn. De vermoorde koewachter was de oudste van elf kinderen. Bij kon. besluit is ten aanzien van de bij kon. besl. van 26 November 1902 ingestelde plaatselijke),[commissie, welke haren zetel heeft in de gemeente Vlis singen, met ingang van 28 December 1905op daartoe gedaan verzoek eervol ontslag verleend aan H. J. van der Meer als voorzitter en aan A.) Loois als plaats vervangend voorzitteren benoemd tot voorzitter J. O. Paap, notaris te Vlissin gen, en'.rtot plaatsvervangend^ voorzitter W. N.j Rottier, lid 'van den gemeenteraad te Vlissingen. Te Amsterdam is door onbekende oorzaak een nachtwaker te water geraakt en verdronken. Door zich met beide handen krampachtig vast te houden aan een paaltje, dat aan den walkant stond, heeft de drenkeling getracht zich boven water te houden, doch het hout bleek niet sterk genoeg en is afgebrokkeld. De handen van den doode hielden het nog steeds omklemd. Men weet niet of hier niet aan misdaad gedacht moet worden. Op het stationsterrein te Helenaveen is een beambte gevonden, liggende ter zijde van een der sporende ontboden geneesheer kon slechts den dood constateeren. Ver moedelijk is hij tusschen de buffers van wagens bekneld geraakt. Aan boord van een stoomschip in de Rijnhaven te Rot terdam en geladen met graan, was een werkman werkzaam in het ruim. Doordat de deur van een ander rnim geopend werd, stortte het graan naar binnen en werd hij bedolvenvan onder het graan te voor schijn gehaald, bleek de ongelukkige ge stikt te zijn. Koning Leopold van België is dezer dagen te Laeken hertrouwd, en wel met de weduwe Vaughan, geboren Lacroix, nicht van het socialistisch kamerlid van Langendolck. Zij is te Leuven uit een voudige ouders geboren, is door den ko ning barones gemaakt, woont op 's konings buitenplaats, bij Nice, en wérd dezer dagen moeder. Hier is dus een morganatisch hu welijk gesloten. B ERGERLIJKE STAND. Over de maand December. GR1JPSKERKE. B e v a 11 e nM. Dek ker geb. Krijger, d,F. Jobse geb. Minderhoud. d.P. Adriaanse geb. Antheunisse, z.M. P. Boon geb. De Vos, d. Overleden: J. van Rotten, man van A. Bommeljé, 63 j.P. de Kam, man van L. Wisse, 53 j.W. de Wolf, man van L. Coppoolse, 36 j. Bruinisse. Vrijdag werd doordeland- bouwersvereeniging „Landbouwbelang" aanbesteed: de levering van 158700 K.G. superphosphaat, 14 vrij op den wagen te Bruinisse. Ingeschreven was doorE. A. de Waal, Hontenisse, f 2.48J. Kostense, Kruiningen, f2.43; W. Adriaansens, Hon tenisse, f2.43 Koenen en Schoenmakers, Uden, f 2.43i; Internationale Guanofabriek, Zwijndrecht, f2.38 Chemische Fabriek, J. Glerum, Vlake, f 2.374Joh. van den Berge, Bruinisse, f2.345; L. Schilperoort, Idem, f2.29; A. Hamelink, Ter Neuzen, f2.24 Gebr. Groosman, IJzendijke, f2.185. De levering werd aan den laagsten inschrijver gegund. Voorts werd besloten de eerste aanbe steding van Chilisalpeter te doen plaats vinden 24 Januari a.s. Inlichtingen bij den secretaris J. Goudswaard. De Landbouwvereeniging te Seroos- kerke (W.). besteedde heden aande levering van 120000 K.G. superphosphaat, levering franco station Middelburg. Inge schreven werd doorde Maatschappij tol verkoop van Hulpmeststoffen te Dordrecht ad f2,66. De Dordtsehe Kunstmestmaat- schappij te Dordrecht ad f 2,55. E. A. de Waal te Hontenisse ad f2,47. De Inter nationale guano- en superphosphaatwerken te Zwijndrecht ad f2,45. Glerum Co. te Vlake f2,34. Coenen en Sohoemakers te Uden f2,34, alles per 100 K.G. Aan den laagsten inschrijver is de levering gegund. TELEG RAMMEN Amsterdam. Jonkheer T. A. C. de Geer, een der directeuren der Hollandsche Hypotheekbank wonende te Hilversum is gisterenavond tusschen Utrecht en Hil versum uit den trein gesprongen uit vrees voor arrestatie. Aan het station Hilversum waar hij door rechercheurs werd opge wacht, is hij gewond opgenomen en moet thans het bed houden. Hij wordt door politie bewaakt. Het misdrijf van den heer Le Fèvre de Montigny moet bestaan hebben in het beleenen van uitgelote hypotheekbank- brieven in plaats van die te vernietigen. {Tel.). Bij den aanvang van het jaar 1906 wenschen ondergeteekenden hunnen geach'ten Vrienden, Begunstigers en Begunstigsters Gods besten Zegen toe. Oostlto-pelle. J. Geertse, Meelhandelaar. K. Melis en Echtgenoote. Jan Coppoolse en Eihtgenoote. On <Wxl:iii<lo. M. Bakker, Mr. Wagenmaker. Jacob Hoffius. W. do Jager Jz. en Echtgenoote. J. de Jager Wz. en Echtgenoote. Jan Korstanje en Eahtg., Commissionair. Andries Korstanje, Zaadhandel. Jan Karelse en Eebtgeno 4e, Zaadhandel. J. de Lavienne, mr. Wagenm. en Schilder. J. J. Mol Pz., Landbouwer. C. Mol Jan?., Huurkoetsier. J. van der Pjjl en Echtgenoote, Winkelier. VT. Rernjnse en Echtgenoote, Koopman. Jan Remijnse, Vrachtrijder op Goes. J. Sandee en Eehtgenoote. M. de Vrieze, Winkelier. Joh. Zandee, Huurkoets er. Rittbcm. F. van Leersum en E h'g., Timmerman. J. Meijers en Echtgenoote, Smid. Am. de Pagtor en E h'g noo'e, Winkelier. P. J. de Pagter en Echtgenoote, in Groente en Melk. Serooskerke W.) W. Maas en Echtgenoote, Bu-gemeester. Pieter Melis Pz. en Eeh'-g,, Lanib uwer. W. Goedbloed en Ecitg., Lanlbouwer. I. de Buck en Echtg., Landbouwer. Jacj Geerse en Echtg., Landbouwer. Wed. F. LouwerseBrouwer. MBrouwer en Echtg., Rustend Landb. D C Louwerse en Echtg, Landbouwer. P Meijers en Echtg., Landbouwer- J Simonse en Echtg., Landbouwer. S de Nood en Echtg., Landbouwer. J. de Rijcke Lz., Particulier. J Vader en Echtg., Landbouwer. P. de Visser en Echtg., Landbouwer. A. Louwe se Jz. en Echtg. A. Wisse Phz., Particulier. K. Houterman en EchtgBakker. P. Besuijen en Echtg., Landbouwer. Jan Goedbloed Az. en Echtg., Landbouwer. P. Geerse en Echtg., Lsndbouwer. W. Me'is en Echtg., Landbouwer. A. Langebeke en EclPg., Landbouwer. L. Bolier en Echtg., Landbouwer. Wed. C. Louwers8Visser. S. Meijers Az. en EchtgLandbouwer. C. Kluifhoud en EchtgLandbouwer. Jac. Wisse en Echtg., Landbouwer. Jac. de Visser en Echtg., Landbouwer. Joh. v. d. Broeko en Echtg., Landbouwer. P. Coppoolse en Echtg., Landbouwer. J. Coppoolse Pz. en Echtg., Postbode. W. Louwerse Jz. en Echtg., Timmerman. A. Franke Sr. en Echtg., Particulier. M. Geluk en Echtg., Bakker. S. Meyers Bz. en Echtg., Manufacturer. F. de Lissine en Echtg. Veldwachter. J. Geschiere Pz. en Echtg Landbouwer. Jn. Louwerse Sr. en Echtg., Ontvanger. G. Jobse en Echtg., Mr. Timmerman. 0. Christiaanse en Echtg. M. Broerso en Echtg., Particulier. C. A. Verton en Echtg., Horlogemaker. P. S. de Steur eu Echtg., Mr. Kleermaker. A. S. Schuman en Echtg., Particulier. J. Geldof Hz., Kantenier. A. in 't Anker en Echtg., Landbouwer. L. Geerse en Echtg., Landbouwer. C. Willeboordse Az. en Echtg., Landb. P, v. Hekken en Echtg., Hoofd-Ondoi w. Wed. A. Louws —Adriaanse. J. Vreke en Echtg., Huurkoetsier. L. Meijers Bz. en Echtg., Winkelier. Wed. J. J. StoppelsVisser. P. H. Broerse en Echtg., Schilder. L. Joosse en Echtg., in Ga'.anteriën. Js. Maas en Echtg., Rustend Landbouwer. L. Melse Jz. en Echtg., Winkelier. U. P. A. v. Ham en Echtg., Hotelhouder. G. Kesteloo en Echtg., Winkelier. Ps. Kesteloo, Timmerman. J. Geldof Pz., Landbouwer. H. Tavenier en Echtg., Landbouwer. Ad. Minderhoud en Echtg Meelhandelaar. P. Joziasse en Echtg., Winkelier en Koopm. M. Kerkhove en Echtg., Commissionair, Wed. Js. Louwerse, geb. Van Tatenhove. P. A. Fret, Mr. Timmerman. M. F. Stu m en Echtg., Mr. Schoenmaker C. v. d. Broekp, Koopman. C. Minderhoud, Winkelier. C. Taal, Mr. Smid. Jt. Goedbloed en Echtg., Wagenmaker. J. Versluis Sz. en Echtg., Landbouwer. M. v. Hove en Echtg., Tolgaarder. B. J. de Meij en Echtg., Onderwijzer. J. J. Coppoolse en Echtg., Vrachtrijder. A. Wattel Az. en Echtg., Slager eu Rietdekk. A. Houterman en Echtg., Mr. Molenaar. J. Cornelisse en Echtg., Landbouwer. W. Jobse en Echtg., Mr. Timmerman. H. L. Meijers en Echtg., Mr. Smid. Js. Wisse en Echtg., Onderwijzer. W. Huissoon en Echtg., Landbouwer. Jn, Sturm, Mr. Kleermaker. Js. Janse en Echtg., Caféhouder. J. Verton en Echtg., Mr. Horlogemaker. 1. C. de Steur, Mr. Kleermaker. C. Broerse, Schilder. Ln. Goedbloed en Echtg., Wagenmaker. Adr. Megers, Echtgenoote en Kinderen. Johs. Christiaanse en Vrouw. J. Willemse en Echtg., Rustend Timmerm. J. Houterman Klz. en Echtg., Rijwielh. C. P. van Dalsen, Brievengaarde-. B. Coppoolse en Echtg., Landbouwer, J. Goedbloed Jr. en Echtgenote. f f-U f g\ ff 3

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1906 | | pagina 5