goede Planken DE STULPilLED H.H, Landbouwers en Tuiniers! Openbare Verkooping een perceel Bouwland, Purissima H.H. Winkeliers en Slagers, V v LEESTAFEL. AdverlentiBn. OPENBAAR VERKOOPEN: Circa 4 Hectaren geslagen Es- schen-. Elzen- en Berkenkaphout, omgewaaide Boomen, geschikt voot werkhout, Takhout, drooge Muts aards, Schutting, Afbraak en meer. DÉU[ 4 Fetrnarl 1904, PUBLIEK VERKOOPEN: BREUKZALF. Dr. EEIMAN8S, Maaslriit No. 160. op DomWat 4 Felnari 19Ü4, een Veeren Bed met toebehoor en, Kabinet, Tafels, Stoelen, Kleerkast, Barometer, Spiegel, Pendule, Buis kachel, Lampen, Kleeren, Gouden en Zilveren sieraden, Spek, Geweer, Glas- en Aardewerk, Kolen, Kip pen, 4 Varkens, Tarwe-, Erwten en Gerstestroo, Musterd, Gereed schap, Poters, dubbele Ladder, Waterbak, Graanzakken, Meel- kisten, Hekkens, Brandhout, enz. Apenbare Vrijwillige Verknoping W. de Kam, Eenig afdoend middel tegen luizen bij op stal staand Vee. ledige Flesschen, banden, enz. HOUWER, Wijnkooper. Coöperatieve Voorsetiotvereeniging' en Spaarbank te Goes. aanstaanden Maandag 1 Februari 3peltern is een en zaten en dat emaakt midden der inzittenden e man die aan an Delft in een m. Te Mee- isje te dicht bij ten vlam, waar- l wonden kreeg, bezweken. rwijzer terwijl plotseling dood die gedurende bij Oud Pres. in zijn pastorie Meerburg die |en dienst voor lat hem nu te fijne woning te een BS-jarige ikantoor aldaar van ongeveer heeft de ver een reeks van [storingen, ten leegd te hebben lan bovenstaand Inog ruim f200, f 000 gevonden 11200 en stond zijn, bij leende |n dikwijls zeer schuldbekento- [evonden. Hij lang kunnen iet onbepaaldo stelde, en van het kantoor, was, door het treken renten, jken. Telkens indere gestopt, te groot werd, moest. N. een schipper aan de Oude [riek te Dor- troom geraakte iet zijn anker |der schip, dat shade aan het reede schipper [aarop hij hem te komen, om srichte schade in zijn oog. de vermoede- geweer waar- kslag genomen. den Matin, |n Siberischen de overtocht ";in den zomer |ge vorst per "Jt, thans met Iverzijde wacht lin een tiental rand 7 dagen) lert. Binnen- zuidpunt van waardoor de Ivan het meer Igens van den Isachtig, even- Ihout gestookt der rijtuigen bf, waarbij de pk gaan. Het er te klagen de warmte auariDoch zich, door te pvéél hout is. het Britsche Ifrika ging en afdeeling in en verleden bd tot levens beeld werd, is jen te hebben, llijk met ver den Koning, tevredenheid llievende ont- aan Ierland eduidt echter 't parlement rbod is maar luden hem er hebben zij de prd met een pft. Op den- vangenis ver van Dublin burgemeester lie zich ver- ijlgend bezoek lrland (er is veigeren zou |res aan te had gewei- laf te leggen. de man 85, ^taand huisje pn vermoord Istolen. lis te Berlijn bin door den koninklijke jide Duitsche is een mijn len bedolven, I omgekomen, eland is een er olifanten len met den trein gelost werden. Te St. Louis in Amerika werd in den trein een olifant dol van de koude en verpletterde bijna zijn geleider, die er met een paar gebroken ribben afkwam. Omtrent de ramp te Aalesund (Noor wegen) verneemt men 't volgendeDe brand ontstond Vrijdagnacht half 3 in een fabriek van verduurzaamde levensmiddelen. Een scheepskapitein en zijn matrozen waren de eersten, die het vuur bemerkten en alarm maakten. Reeds om drie uur was alles in rep en roer en binnen twee uur tijds was het grootste deel der stad afge brand. De storm verspreidde vlammen en vonken, wierp de stoombrandspuit om die op eene stoomboot stond opgesteld en deed het reddingswerk falen. Vonken zoo groot als een vuist, .-vlogen rond, en zoo stond de stad spoedig aan vierkanten in brand. Den inwoners viel niets anders over dan voor het vuur uit te vluchten, dat hen al verder en verder het land in dreef. Bijna van het eerste oogenblik af was het slechts een wilde vlucht en men heeft er zelts zoogoed als niet aan gedacht iets te redden. Wel begon men met al lerlei de huizen uit en de straat op te dragen, maar het vuur greep met zulk een snelheid om zich heen, dat men alles wel in den steek moest laten om het veege lijf te redden. Naar de magistraat van Aalesund mededeelt, bevinden zich tien a elf duizend measchen halfnaakt op de velden in den omtrek der stad. De kin deren zijn voorloopig in een kerk inge kwartierd de volwassenen hebben voor een deel bij de bevolking der omliggende dorpen een toevlucht kunnen vinden. De schrik en de verwarring waren ontzettend, er viel aan leiding niet te denken. Alle stukken van waarde die zich in de kre dietinstellingen bevonden, gingen verloren. Ook het museum brandde af; benevens twee klinieken, doch het lazaret is blijven staan. De zieken werden op wagens de stad uitgebrachteen bezweek onder weg. Gedurende den brand verhuisden de amb tenaren van de telegraaf twee of driemaal met hun toestellen, doch telkens werden zij weder door het vuur verjaagd. Gemeenschap per spoortrein is er met 't stadje nietdaarom moest alle toevoer per booten geschieden. Van uit Christiansund kwam een groot schip aangevaren, dat wel een duizend dak- loozen had kunnen herbergen, maar het moest teruggaaD, aangezien het voor Aale sund niet kon aanleggen, vanwege de vlammen, die over de haven heenstreken. In de haven zijn twee kleine stoomschepen verbrand. Ook keizer Wilhelm zond twee stoomschepende mailboo'en Weimar en Phonica, welke aan 6000 menschen be hoorlijke huisvesting kunnen verzekeren. Zondag vertrokken zij en kwamen Dinsdag op de plaats des onheils aan. Ook uit andere plaatsen van Noorwegen zijn schepen met levensmiddelen, kieedereD, hout, dok ters en medicijnen naar de zoo goed als geheel afgebrande visschersplaats gestoomd. Een der vluchtelingen een koopman gal aan een dagbladschrijver het vol gende verslag «Ik lag in diepen slaap, toen ik plotse ling wakker schrok door een ijzingwekkend schijnsel dat mijn kamer verlichttedaar buiten hoorde ik gillen, de ruiten braken en rinkelden in scherven neer. Mijn vrouw en ik sprongen uit bed, juist hadden wij den t(jd onze kinderen op te nemen en de trap af te hollen te midden van een verstikkenden rook. «De straat was vol lieden, die in nacht gewaad vluchtten zij waren bijna dol van schrik en wanhoop. Het vroor om de steenen te doen bersten en een snerpende wind zweepte ors het lijf. De vrouwen, de kinderen en zelfs mannen weenden. Aan gezien ik mijn twee dienstboden miste, snelde ik mijn huis weer binnen. Daar vond ik ze bij de trap terug, half verstikt. Zij hadden getracht nog eenige harer zaken te redden. Ik duwde ze naar buiten, het geen zij zich slechts kwaadschiks lieten welgevallen. Toen ving een vreeselijke tocht aan door de brandende straten, om een plek te zoeken, waar wij eenigsxins veilig zouden kunnen zijn. De bewoners van een klein huis gaven ons een deel hunner kleederen. Doch na eenige oogen- blikken rust genoten te hebben, moesten wy opnieuw vluchten, aangezien de vlam men het huis bereikten, waar wij een toevlucht hadden gezocht. «Zoo moesten wij opnieuw de straten door, tussehen een dubbelen muur van vlammen want tal van lieden hadden hun goed het huis uitgedragen en op straat gezet en nu was het ook in brand gevlogen. Ten slotte konden wij een verwijderd oord bereiken, waar wij eenige huizen vonden, reeds propvol met vluchtelingen. »Ec viel niets anders op dan daar buiten te staan wachten in de vreeselijke kou, die ons deed verstijven. In dien afsehu- welijken toestand brachten wij uren door, te midden van duizenden anderen, die er al even ellendig aan toe wareD als wij. Tegen den morgen werden wij aan boord van een stoomschip opgenomen, dat ons naar een toevluchtsoord bracht". Het Evangelie in Korea. In het »Allg. Missons Zeitschrift" schrijft P. Stitimphel over dit onderwerp, er op wijzende, dat op dit schiereiland reeds sinds eenigon tijd vele zendingsposten zijn. De Presbyterianen, de Methodisten en de Anglikanen hebben er hunne zendelingen heen gezonden, meest uit Amerika. Er is een Christelijke beweging op te merken in Korea, die van de zendingsposten wel hare kracht ontvangt, maar toch samen hangt met andere oorzaken. Ten eerste noemt Stiümpfel de politieke invloeden. Korea was vroeger afhankelijk van China, maar sinds dit door Japan overwonnen werd met behulp van de westersche strijdmid delen, ontwaakte in Korea een geest om zich aan China te oïittrekken. Jonge men schen werden ter ontwikkeling naar Amerika en Japan gezonden. Daarbij komt dit, dat China op maatschappelijk gebied Korea wanhopig slecht beheerd heeft, zoodat ook de begeerte naar betere toestanden het arme volk doet uitzien naar hulp van Japan en westersche beschaving. Hoe dan ook, men hoopt iets van het Christendom. De Kore- anen leefden zonder eexiig verband en steun van de stammen of familiën en »nuzagde lagere bevolking in de christelijke gemeenten een gewenschte samenhoorigheid, waarbij onderlinge achting en de kans om vooruit te komen hun schenen geboden te worden". Maar ook van een geestelijke behoefte mag gewaagd worden. Voor 't Koreaansche volk was China's nederlaag ook de neder laag der Chineesche afgoden. Het Boed- hissne was toch al niet in aanzien, 't Con- futsianisme vond zijn aanhangers alleen onder de weinige voornamen, maar de breede bevolking hing den ouden geesten- dienst aan. Daarnevens schijnen nog her inneringen aan het bestaan van een Ouden Scheppei", den «éénen Koning" overgeble ven te zijn, en nn de geestendienst China niet hielp, roepen de Koreanen dien weer aan. Het Christendom, zegt dr. AlleD, komt tot Korea als de hoop op een nieuw licht, nu hun vroegere lampen zijn uitge gaan en treffend is 'teLt enkele sporen van vroeger geloof in een plaatsbekleedende offerande weer bovenkomen, als het ware profetieën van wat.in Jezus Christus hun verkondigd wordt. Ten slotte wordt de vraag gesteld wat de toekomst zal kunnen brengen. »Het piotestantsche Christendom begint een macht in het volksleven te worden. Er is in de jeugdige kerk van Korea zen dingsijver en zij zag haarledental verdub beld in korten tijd. Niet al te hoog ge spannen verwachting mag de gedachte genoemd worden, dat Korea zou kunnen bestemd zijn om mede te werken aan de kerstening van China. Maar de leiders der kerk verheugen z'eh met beving. Zij vreezen, dat in Japan het heidendom weer den boventoon krijgen kan. Do haast waarmede de zendelingen in Korea den oogst trachten in te halen, komt mede voort uit de overweging dat de gun stige tijd misschien niet laDg meer duurt. Maar (en o, het is bitter dit te moeten lezen) wanneer Korea's bevolking eenmaal door aanneming der westersche cultuur in levendiger verkeer met de groote wereld komt, wanneer van Staatswege een in gods dienstig opzicht onverschillig schoolwezen tot stand komt, en Europeesebe onchriste lijkheid binnendringt, zullen bun harten door vooroordeel gesloten worden voor 't Evangelie." Tot nu toe konden de kerken zich vrij wel buiten de politieke verwikkelingen houden. De zendelingen vermanen tot ge hoorzaamheid aan de gestelde machten. Maar als de kring die Christen heet een veel beteekenende macht in 't volksleven wordt, hoe dan Reeds nu is de „Moksa" of predikant een geacht persoon. Maar er zijn teekenen die er op wijzen, dat het protestantsche deel zeer sterk patriotische gevoelens heeft. De roomsehe Koreanen gelden als ontrouw aan het land daaren tegen leggen de protestanten allen nadruk op hun nationale neigingen. «Evangelie, onafhankelijkheid en maatschappelijke her vorming, dat vloeit in vele hoofden ineen«. Op Zondag is langzamerhand, buiten toedoen der zendelingen door de inwoners zelve de gewoonte ingevoerd om de nationale Kore aansche vlag te bijschen voor de kerk, als een teeken dat 't Zondag is. De patriotische clubs tellen onder hun leden en vooral onder de leiders christen-Koreanen. Hun hoop is eenmaal een Christen-vorst op den zelfstandigen Koreaanschen troon te zien. Grootendeels gist dit alles echter in de armere lagen der bevolkingen wat zal 't baten „Het Koreaansche volkskarak ter heeft wel aantrekkelijke zijden zij zijn niet dom, onder een goede regeering en geleid door den Geest des Heeren, zou het een schoone natie kunnen worden, maar in 't algemeen is door eeuwenlangen druk de slapte van het volk toch zoo groot, dat zendeling Gale weemoedig uitroeptArm volkEen vriendelijker en goedwilliger ras heeft nooit geleefdMaar zijn toekomst Ik vrees, het is een slavonras." Het ziet er dus wel verward en donker uit. Japan is tyranniek opgetreden na den Chinaoorlog en niet bemind, doch kolonisten vandaar nemen toe. Rusland heeft er zijn spoorweg-coneessiën en «besehermingstroe- pen« evenzeer als Japan. De strijd tussehen deze twee zal wel eens losbarsten, om Korea, maar ook ten koste van Korea. Indien het nog terstond tot een oorlog komt, zullen de kerken wel voortarbeiden om zoovelen als mogelijk is te bereiken. Doch daarbij dreigt dan het gevaar van al te snellen groei, op een slechts luchtig be werkten bodem. Nederlander. Calvijn in het strijdpeik, beschreven dcor E. Doumergue, vertaald door W. F. A. Winckel. Amsterdam W. Kirchner. Wij ontvingen afl. 8 en 9. In afl. 9 trekt onze aandacht de prachtige reproductie eener teekening van den preekstoel in de Kathe draal te Straatsburg en 't portretvanden ede len Jacob Sturm, magistraat dier stad, aan wien de reformatie in Duitscbland zooveel te denken heeft. Het verhaal van «Straatsburg in de Middeleeuwen" wordt in deze aflevering voortgezet de Reformatie te Straatsburg behandeld, onder Zeil, Capito, Calvijn, Jan Sturm, en anderen. Door vriendelijke bemiddeling van den heer B. J. Gerretson ontvingen wij op ons verzoek «Christophilus", het bekende jaar boekje der Chr. Jongeiingsvereenigingen, dat ditmaal zijn eigenaardige belangrijkheid ontleent aan 't portret van wijlen den oud- Bondsbestuurder J. J. Visser, en een sobere doch volkomen ware karakterschefs door den heer Gerretson aan Vissers nagedach tenis gewijd. De lezing er van schonk ons een weemoedig genothet boek zal een blijvende plaatshebben in onze boekenkast. Het is uitverkocht. BRIEFWISSELING. Aan te 's-H. Verslagen van ver gaderingen van a. r. Kiesvereenigingen worden gaarne opgenomen, wanneer zij ons door of namens het bestuur of een bestuurslid worden verschaft. In geen geval nemen wij ze op wanneer de ver slaggever blijk geeft de vergadering niet te hebben bijgewoond. TJw bericht was op één bepaald principaal, principieel punt stel lig foutief. Wij geven in den regel geen re kenschap waarom een of ander bericht niet geplaatst werd. Dat wij voor dezen keer van dezen regel afwijken, geschiedt opdat ook andere berichtgevers onzen wensch zouden kennen in betrekking tot boven bedoelde vergaderingen, waar de hartklop der partij wordt gevoeld, een verslag waar van daarom dan ook, mits 't kort, juist en raakrijk zij, ons altijd welkom wezen z u Red. Heden overleed tot onze diepe droef heid onze geliefde echtgenoot en vader da heer P1ETER SCHRIJVER, in den ouderdom van 49 jaar. Goes, 20 Januari 1904. Wed. p. schrijver- van Monsjou. Algemeene Heden overleed tot onze diepe droef heid, na een kortstondig en smartelijk lijden, onze geliefde moeder, behuwd- en grootmoeder JOZINA DE GROOT, Wed. A. W. Aarnoutse, in den ouderdom van bijna 66 jaren Uit aller naam, C. AARNOUTSE. Vlissingen, 22 Januari 1904. Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde Broeder JAN HEKKEBUS, in den ouderdom van 87 jaiec. Uit aller naam, L. HEKKEBUS. Koudekerke, 24 Januari 1904. Voor de vele blijken van deelne ming, ondervonden bij de ziekte en het overlijden van onzen geliefden Vader, Be huwd- eu Grootvader L. VALKIER Sr., betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, J. VALKIER. Wolphaartsdijk, 26 Januari 1904. De Notaris J. W. VERHULST, zal op Woensdag 3 Februari 1904, des voor middags ten tien uur op de buitenplaatsen «Duinbeek", «Berkenbosch" en «Eikenoord" in de gemeente Oosllcapelle, in het Notaris LIE BERT te Kappelle zal op des namiddags twee uur, in de herberg bij M. Korstanje te Wemeldinge, ten vereoeke van de erfgenamen van Adriaan Paauwe Pz., gelegen te W e m e 1 d i n g e, in Vrouwe- polder, sectie C no. 1697, groot 39 Aren 27 Centiaren, Geen breuk meer! Door Pastoor- MARTIN RECTI'S Breult- zalf volkomen genezing. Zonder operatie en zonder pjjn, wordt in korten tijd elke breuk hoe verouderd ook, order garantie genezen. Men hoede zich voor waardeloos namaaksel. Gebruiksaanwijzing gratis en franco door: Alom wederverkoopers gevraagd 's namiddags te 12V2 uur, nabij Oud-Sab- hinge, aan het sterfhuis van L. Valkier, ten overstaan van Notaris MULOCK HOU WER, van VAN op Donderdag den vierden Februari (904, des namiddags om half een ure, in het Entrepot (Oost Indisch Huis), de Rotterdamsche Kade te M i d- aan d e 1 b u r g ten overstaan van deur waarder KOULON, bij wien inlichtingen zijn te bekomen. Kijkdagdaags vóór en op den ver koopdag. ONTVANGENeen groote partij liooge vetleeren WERKSCHOENEN. Domburgsche Schuitvlot, Middelburg. Prijs per flacon f 0,50. Drogisterij „DE STER", VJasmarkt, Middelburg. Ondergeteekende verzoekt zijne geachte clientèle, buiten G o e s, be leefdelijk terugzending van GOES, 27 Januari 1904. Alle Spaarinleggers worden dringend uitgenoodigd hun BOEKJES, ter ver gelijking met de boekhouding en bij schrijving van de rente, intele veren. Spaargelden worden dien avond niet ontvangen of uitbetaald. Voorschotaanvragen worden als ge woonlijk behandeld. HET BESTUUR. Het beste en goedkoopste adres voor Winkelzakken, bedrukt en onbedrukt, Vetpapier en Inwikkelpapier en alle soor ten Drukwerken, is bij J. WALRAVE, Korte Noordstraat L 78, Middelburg. N. B. Sterk, bruin Papier voor Zaadhandelaars. SteedB ruim voorzien van eerste kwa liteit Brillen tegen uiterst billijke prijzen Gewone en Fijne Naamkaaitjes Firma DB JONGE-VERWEST, Goes. van TIDDO HAAN, Groningen, staan onder controle van Dr. VAN HAMEL ROOS en HARMENS. Ze worden fr. p. p. toegezonden f 1.50 per 1000 stuks, en zijn versch en in verzegelde flac. te bekomen bjj HUGO W1LLEMSEN, Parapluiefabrikant, Lange Delft, Mid delburg; Mej. de Wed. H. A. SIT SEN, Lange Walstraat I 180, Vlis singen. Als bewijs van vertrouwbare waar, is de steeds toenemende afname van mijn MESTSTOFFEN. Vanaf heden gelegenheid tot het bestellen van Amo- niak Superpliosphaat. Koopt nooit dan onder controle. J. REIJN1ERSE, Graanhandel. Zaandam, Jan. 1904. TOENEMENDE BELANGSTELLING. Zeer verblijdend is het, en het stemt tot groote dankbaarheid, dat van jaar tot jaar de belangstelling voor Chr. lectuur-verspreiding onder de militairen in Ned.-Indië grooter wordt. Daarvan getuige ook dit verslag. Ontvingen wij in 1898 c. a. f250, allengs zagen wij de ontvangsten jaarlijks rijzen en mogen wij den belangstellende(n) lezer en lezeres, nu met blijden dank mededeelen dat wij in 1903 de belangrijke som bereikte van f 1504.99 d. i. nog ruim f 400 meer dan in 1902. Zouden wij nu niet roemen in Gods goe dertierenheid en niet hartelijk dankbaar zijn allen die ons in onzen arbeid door grootere of kleinere bijdragen zoo liefderijk steunden Ook den redactiën en uitgevers van zoovele Chr. bladen komt een woord van hartelijke dankbetuiging toe voor hunne bereidwillig heid en liefdediensten die zij ons bewezen met het belangloos plaatsen van jaarversla- hon en aanvragen om giften voor dit werk der reddende liefde. Bij onzen dank voegen wij de bede dat God die rijk is in baimhartigheid en mild in zegeningen, Zijnen onmisbaren zegen ook dit jaar doe rusten op allen die op een of andere wijze onze jongens in Indië gedachtig wa ren. De belofte in Spreuken 11 25 rustte op alle vrienden en vriendinnen der militairen. Zooals reeds vermeld is, ontvingen wij in 1903 de som van f1504.99. De totale uit gaven waren f 1454.13. Batig salds f 50,86. Dit saldo is er, omdat er nog altijd gitten komen, te laat om nog besteed te kunnen worden. We mochten het volgende verzenden Bijna 40.000 tractaten, 2320 Chr. scheurkalenders, 1450 platen en tekstkaarten, ruim 700 dege lijke flinke boeken, ongeveer 400 Bijbels, N. Testament en Psalmboekjes, 600 Chr. Alma nakken, 750 Kerstliederen, 7400 Chr. bladen en tijdschriften enz. enz., teveel om alles af zonderlijk te melden. Van velen ontvingen wij pakjes lectuur, waarbij heel veel „onbruikbaar" wasbijv. gewone plaatselijke bladen, kerkbodes enz. Ook vele vuile, smerige bladen en oude boeken, die wij geen fatsoenlijk mensch kun nen aanbieden. Uit Zeist, De Bildt, Drieber gen, Nijmegen, Haarlem, Vlissingen, Amers foort e. m. andere plaatsen ontvingen wij mooie degelijke bezendingen, nieuwe en nog zeer goede boekwerken, die niet bij boven staande opgave vermeld zijn. Bijna 400 per sonen zonden een bijdrage in geld de minste bijdrage was f0,15 van een warme doch arme vriendin der militairen, de grootste gift was een Koninklijke gift van f200, die mij den uitroep ontlokte: „Soli Deo Gloria!1' Ook dit jaar boden wij onze boeken en bescheiden ter inzage aan hen, die voor de expeditie naar Indië zorgden n. 1. Gravinne Van Randwijk, geb. Hogendorp te Den Haag en ds. M. A. Rouwenhorst, te Leersum. Beiden zonden ons de bescheiden van hunne namen voorzien als antwoord terug met een hartelijk woord van tevredenheid en dank voor de groote bezendingen doelmatige en degelijke lectuur, die beide ontvingen. God zegene hen voor de liefde en opoffe ring aan dit grootsche werk verbonden. Hij zegene en bevruchte al die duizenden zaad korrels voor vele harten, die Hem nog niet kennen, of tot vertroosting van de naar Hem vragende zielen, die er Gode zij dank ook zijn onder de militairen. En nu, broeders en zusters, gaan wij weer met mannenmoed voorwaarts, zoolang als ge mij uw vertrouwen waardig keurt, en zoo lang de Heere mij in een zwank en krank lichaam nog sparen wil, wensch ik Hem te dienen en u aller dienaar te zijn, ook voor onze jongenv in Indië. Wie zendt mij de eerste gift voor Chr. lectuurverspreiding Men denke er s. v. p. altijd aan, op postwissels of andere toezen ding te melden «voor Chr. lectuur." Beleefd aanbevelend, Uw dw. dn., A. GRUYS Sr. Zaandam, Molenpad 68. P. S. Om niet veel ruimte te vragen, hoop ik D. V. later verslag te geven over mijn gebr. postzegelskas.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1904 | | pagina 3