Bij den aanvang van het jaar 1904 wenschen ontler- geteekenden hunnen geach- ten Trienden, Begunstigers et Begunstigsters Gods besten zegen toe. Serooskerke (W Aan familie, vrienden en bekenden wordt Gods onmisbare zegen toegewenscht bij den aanvang des jaars door J. ORANJE Lz., en gezin. Falmouth, Michigan, U. S. of Amerika, 1 Jan. 1904. A agtekerke. J. Janse en Echtg., Kuiper en Schilder C. Kerkhove, Commissionair P. Westerbeke en Echtgenoote, Gem (Veldwachter C. Minderhoud en Echtgenoote, Tim- (merman en Winkelier L. Franke en Echtgenoote, Slager P. Louws, Slager J. Louws, Slager M. van den Driest, Handelaar Jacob van den Driest C. Maljers, Rustend Brievengaarder F. Maljers CzBrievengaarder J. Maljers, Winkelier A. van der Vate, Rentenier C. Zachariasse, Kleermaker J. J. Sturm en Echtgenoote, Schoen- (en Gareelmaker J. Dekker Jz, Timmerman P. Coppoolse, Bode Ariiciiiuidcii. J. Koster en Echtgenoote 's-IIeer AbtskerUe, C. Meijaard en Echtgenoote, Landb. 's-H. Arendskerke. P. de Putter en Echtgenoote. M. Goeree en Echtgenoote, Snoeier W. Wisse Pz. en Echtgen., Particulier Iïaarlaml. J. Traas en Echtgenoote JBorsele. A. J. de Muijnck en Kinderen, Tim- (merman en Schilder G. Minderhout en Echtgenoote l-Sie5Eeltiig;e. P. Butler, Gedepl. Hoefsmid Biggekerke. K. Wielemaker, H. d. Chr. School en Echtgenoote A. Brasser, molenaar N. Remijn, molenaarsknecht A. Kleinepier, slachter en Echtgen. W. Corbijn en Echtgenoote, Café „Wilhelmina" J. de Troye en Echtgenoote P. Florusse en Echtgenoote, Gemeente- Secretaris J. Konraad en Echtgenoote, Uurwerk reparateur J. A. Goedbloed en Echtgenoote J. C. Allaard, Telegrambesteller Domburg. L. Roelse en Echtgenoote, Bode C. Meijers en Echtgenoote, Bode Gapinge. P. van Molenbroek, Koopman W. Kesteloo en Echtg., mr. Smid J. de Rijcke Gz., Kleermaker Iz. de Steur Pz., Kleermaker J. K. Verhulst en Echtg., Molenaar Jacs. van Maldegem, Slager en Riet dekker Gloes. J. F. van Anrooij, in Petroleum Firma W. de Beste. J. P. Boshoff, Winkelier W. Braamse Lz., Schoenhandel D. H. de Bruijne, Gisthandel Jacs. de Buck, Broodbakker J. C. Dhont W. Duvekot, Huurkoetsier M. Duijvewaardt, Boek- en Bij belbinder G. Eckhardt, Korte Kerkstraat M. C. van den Ende, Barbier Firma J. Hollestelle, Smederij, Nieuwstr M. Hoogesteger, in Manufacturen A. W. Jongepier en Echtgenoote N. de Jonge Jz., Koster W. de Jonge Gz., Vergulder Wed. C. Knieriem, Koperslagerij M. Korstanje C. W. Lamain, Schoenmaker, Nieuwstr P. Maarten se, Bakker, Voorstad J. C. Noordhoek, Bakker, St. Jacobstr Firma B. Quist M. Quakkelaar, Vlasmarkt C. van de Rep^e, in Kruidenierswaren WF. van Riet Sr. en Echtgenoote D. Rouw en Echtgenoote P. Staal, Brood- en Kleingoedbakker P. Steutel, Kleermaker en Lijkdienaar A. Verburg Az. P. Verburg Az., Zadel- en Koffermaker Louis Versé en Echtgenoote, Ganze- poortstraat C 176 J. A. Visser, Groote Markt J. van Vijven Gz., in Verfwaren enz I. Wessel Co. 's-Gra ven polder. W. de Schipper Cz. en Echtgenoote J. van de Velde en Echtgenoote J. van Dreunen, Winkelier J. van Weele en Echtgenoote, in Ma nufacturen J. J. Oranje en Echtgenoote GrijpsUerke. J. Groenenberg en Vrouw, Timmerman ITans weert". L. J. Florusse, en Echtg., Zeilmaker IleinkeiiHzaial. J. Stoel, Brievengaarder J. L. van Vessem en Echtgenoote C. de Schipper en Echtgenoote J. Dominicus en Echtgenoote W. Allewijn en Echtgenoote, Bakker en Winkelier L. Timmerman, Koopm. en Winkelier B. Weststrate en Echtgenoot, Koopman en Winkelier D. Rijk en Echtgenoot, Molenaar J. van Damme, rustend Landbouwer J. Zuidweg en Echtgenoot, Smid J. Verschiere, Rijtuigverhuurder A. Ilubregtse en Echtg., Timmerman Ds. Hoek en Echtgenoote F. Dominicus, Winkelier lerseke, J. Lemson. W. Goeman en Kinderen, Mr. Tim merman Kapolle. J. A. Gelok en Echtgenoote Wed. F. Staal en Kinderen Hamporlnnd. A. Abrahamse, Winkelier P. J. Baaij, Predikant A. Bakker, Timmerman P. Breas J. J. Buijze, Broodbakker Wed. DekkerMarkusse. M. Filius Abr Imanse F. Kipperman, Brievengaarder C. M de Lange J. W. Lamain, Schoen- en Gareelmaker A. Los, Hoofdonderwijzer L L. Lous Lz., Slager Wed. J. Markusse J. M. Markusse Jz. J. Markusse, Landbouwer C. A Markusse J. van Maldegem, Posteljon J. M. Noordhoek, Bakker F. v. d. Peijl, Godsdienst-onderwijzer Wed. A. Schipper C. de Smit, Kleermaker L. Sprit, Onderwijzer D. Waverijn, Bakker I. Wisse, Landbouwer L Wisse, rustend Landbouwer P. Ketelaar Klevorskerke. C. Dekker en Echtgenoote Kloetinge. J. Slabbekoorn, Mr. Smid Koudekerke. M. van Velzen in Manufacturen Wed. J. Lamport L. Maas Jz., Voorzitter Jongel. Vereen. J. Maas Jz., Secretaris v/d Afd. Patrim. M. P. de Vos, koopman in Brand stoffen. ('t Zand.) G. van de Voorde en Echtgenoote, Kleermaker P. Maas Wz. en Echtgenoote Wed. S. Lampert, Winkelierster en Café. C. Botting, Café Centraal G. A. Roose, Agent in Naaimachines K. de Kam en Echtgenoote, Smid Johs. Besuijen, Winkelier J. P. van Lindonk, Schilder Corns, de Regt, Molenaar C. L. van Noppen en Echtgenoote, Timmerman J. Roose Cz. en Echtgenoote, Wagen maker Kolij uüplaat. D. J. Anemaet, Schoenmaker en Winkelier J. Barbier, Gemeentebode W. C. Barentsen, Boekhandel B. Bastiaanse, Winkelier G. van den Berge, Winkeliersbediende M. J. Contant, Broodb. en Winkelier C. M. Douw, Boekhandelaar Lt. Douw, Winkelier Jac. van Driel, In Teer en Carbolineum. Jac. van Gilst, Winkelier I. Grijspeere, Schoenm. en Winkelier M. I. Hage en Echtgenoote H. M. Haringman, Winkelier Abr. Heijstek en Echtgenoote J. Hoogerheide, Bode op Goes M. Janse Sr. en Echtgenoote P. J. Kallewaard. Wagenmaker C. Kievit, Timmerman en Metselaar G- J. de Koster, Broodbakker Adr. Kramer, Koster in de Ger. Kerk M. C. Kramer Az., Schoenmakersknecht Anth. Kole Cz., Motorbootdienst via Dordrecht, Rotterdam M. Merizon Mz., Schipper J. C. de Mul, Motordienst en aannemer op Rotterdam, Dordt en Zierikzee. J. C. Nieuwdorp, SchLder M. Noordijke, Notaris Jac. Oranje, Smid Wed. J. Potappel, Molenaarster A. de Pree Az., Huurkoetsier enz. C. Prince, Wagenmaker M. de Regt Jz., Landbouwer M. de RegtNz., Smid en Kachelmaker P. Riemens, Slager Wed. M. P. van Schaik, Winkelierster T. G. Schikker, Bode op Goes Js. Schippers, Kleermaker en Barbier L. Schrier, Kleermaker en Barbier A. Schuit, Timmerman en WTinkelier L. Steendam, Koperslager J. L. Stols, Steenkolenhandel A. Verburg Mz., Vleeschhouwer G. Versluis, Winkelier J. Vink, Broodbakker en Winkelier C. T. Versluis, Landbouwer A. de Waard, Commissionair enz. J. de Wee, Mr. Kleermaker C. van der Weele Thz., Rijwielhandel Jac. v. d. Weele Anthz., Winkelier P. v. d. Weele Anthz., Koopman D. Wilderom, Winkelier Jan de Wit, Winkelier Wed. D. van der Zwart Jr, Winke lierster D. van der Zwart Sr., Winkelier Kruiningcn, J. Minnaar en Echtgenoote, Bakker C. Lavooij en Echtgenoot, Slager A. P. de Groote Cornelis Minnaar Jz. F. Hamelink, Touwslager Marinus Kole Az. en Echtgenoote Christiaan Kole Mz. Jacobus Kole Mz. C. Blaauwkamer en Echtg., Barbier J. J. Risseeuw en Echtg., Wagenmaker J. Blok Dz. en Echtg., Winkelier J. Kouwer en Echtg. Schoenmaker Johs. Serier en Echtg., Kleermaker A. Karelse en Echtgenoote, Slager P. Witte en Echtgenoote, in Goud, Zilver en Galanterieën Cornelis Fraanje, Wagenmakersknecht Ds. H. W. Laman en Echtgenoote Cornelis Bek, Touwslager Lucas Verlare en Echtgenoote M. Kole Mz. en Echtg., rustend Landb. A. Geelhoed en Echtg., klein Landb. J. Blaauwkamer en Vrouw M. v. d. Boomgaard en Echtgenoote, in Manufacturen P. Kole Mz., Veehandelaar A. Boot en Echtgenoote, Hoofd der Christelijke school C. Kole Mz. en Echtgenoote M. Blaauwkamer, koopman J. Krijger en Echtgenoote, bakker Gebroeders Lavooy Ivrabticn tl ijke. Cornelis Haverhoek Mz., Schipper Gommert Haverhoek Mz. Steven van Harn Hz. A. C Zuidweg en Echtgenoote, Vleesch- (houwer en Spekslager B. Klap en Echtgenoote, Commissionair W. Dieleman en Echtgenoote, Koopman K. Dieleman en Echtg, Winkelier Jan Hoekman CzKoopman J. de Boe en Echtgenoote, Vrachtrijder (op Goes J. de Koning en Echtg, Oostweg A A. Allaart en Echtgenoote, Brood bakker en Winkelier H de Hamer, Kleermaker St. Laurens. L. Riemens, Landbouwersknecht L. Melse en Echtgen. Landbouwer J. Gideonse en Echtgenoote A. Wijkhuijs en Echtgenoote Midtlelbuv^. J. van Aartsen, in Schoenen en Laarzen C. J. Adriaanse, in Granen, Kinderdijk D. Alewijnse, in Granen, Langeviele S. M. Andriessen, Winkelier, K. Delft P- Baan, Winkelier, Nieuwpoort W. G. Bal, Koekbakkei', Krommeweele L. Barentse, Sleper en Melkslijter, Veersche Singel L. Bastiaanse, Buttinge bij Middelburg F. Boon, Buttinge bij Middelburg J. Botting, Vleeschhouwer, Dampoort L. de Bruijne, in Landbouwwerktuigen, Veersche Weg C. Coumou, Bakker, Vlasmarkt J. A. Dekker, Korte Noordstraat J. Deurloo, in Boter, Singelstraat C. W. D'huij Fz't Uithangbord D. J. Dronkers Zoon, Winkelier, Vlasmarkt L 6 en 7 Abr. van Dijk, Bakker, Wal Wed. L. Florusse, Winkelierster A. de Fouw, Mr. Molenaar A. Geervliet C. Goverse en Echtgenoote, Slager, Nieuwstraat G. M. de Haas, Winkelier J. van Ham, Confiseur C. J. Hondius, Kassier en Comm. in Effecten J. Hondius, Bakker S. de Jongh, Lijkdienaar K. J. de Koster, Verfwaren, Burg P. de Kraker, Kleermaker. Wal J. A. Lahr J. Langebeeke Wz. J. Louwerse—Snouck, Heerengracht J. Maas en Echtgenoote, Stijfselweg L. Melis en Echtgenoote, Landbouwer J. A. J. L. van Meerendonk, K. Delft I. Meerse en Echtgenoote, Dwarskade Antoine Mes Wed. J. P. Meijer, in Goud en Zilver A. R. de Muiinck, Opticien, Spanj str. L. Oranje, Loodgieter R. A. Papegaaij, Banketbakker Pennock A. Pluijmers, in Confectie, Burg Louis Renguet Co. L. E. Rivière W. A. de Rijcke, in Manufacturen, Krommeweele L. M. Soetens, Chr. Tehuis voor Mili tairen, Nieuwstraat W. Stoof en Echtgenoote, Tramsingel W. Tazelaar, Sleeper, Breestraat A. de Troije en Echtgen., Molenmaker, Korte Geere Timmermans, Noordstraat J. A. Vertregt, Spanjaardstraat G. H. Vertregt, Aannemer. J. P. de Wagemaker C. Wanjon, Sleper Smidsbolwerk G. Wisse en Echtgenoote, Rott. Kade J. C. Wisse W. A. A. van Woerkens, in Goud en Zilver, Gravenstraat P. de Wolff, Broodbakker, Balans Nieuw en Sint Joosluud. K. Hage, Molenaar. H. Baurdoux, Café ,,'t Wapen van (Nieuwland" J. van Waarde Az., in Granen Casper van Leerdam, Timmerman Cornelis van Leerdam, Timmerman A. J. Louws en Echtgenoote, Bode M. Joosse, Koopman H. de Kuijper, Schoenmaker IN I en -vv cl oi-p. C. Geschiere, Winkelier L. Smit, Schoenmaker M. Boone, Smit P. de Schipper, Bakker W. Welleman, Drankslijter A. van Antwerpen Jzn., Kleermaker, (Winkelier J. Blankenburgh, Slager en Mandem- (maker M. van Baaien, Metselaar, Winkelier Wed. C. Steketee, Bakkerij C. Steketee, Smit J. J. de Keijzer, Wagenmaker, Rijwiel handelaar W. Balje, Timmerman J. Bommelje, Koopman in Gevogelte, (Winkelier H. van Antwerpen, in Manufacturen Joh. de Jager, Slager en Mandemaker A. van Antwerpen Szn., Kleermaker, (Barbier L. Vreeke, Winkelier W. Blankenburgh, Vrachtrijder Chr. Minderhoud, Timmerman P. Dekker, in Manufacturen W. Gloedbloed en Echtgenoote, Wagen- (maker A. Buteijn, Koopman in Voederart. Jacob de Jager en Echtgen., Landb. Wed. A. Louwerse, Particulier INisse. Adr. de Back en Echtg., Huurkoetsier J. Kabboord, ged. Hoefsmid Adr. Eckhardt en EchtgFruithandel P. Bostelaar en Echtgenoote G. Eckhardt en Echtgenoote, Bakker Adr. Jansen en Echtg, Timmerman M. van Liere en Echtgenoote W. L. Hirdes, Huurkoetsier Adr. Plirdes en Echtgenoote Jac. Eckhardt, Schoenmaker C Hoebeke en Echtgenoote G. F. H. Luwema, Onderwijzer M. C. de Schipper en Echtgenoote J. Bommeljé, Gem. Veldwachter Johs Kloosterman, Wethouder Mars Hoogesteger en EchtgWinkelier Oudelande. J. Hoffius J. de Lavienne, Wagemaker M. Bakker, Wagenmaker M. de Vrieze, Winkelier Joh. Zandee, huurkoetsier Jan Karelse en Echtgenoote J. J. Mol, Landbouwer J. Op 't Hof en Echtgenoote Ourt-^abbinge. J. Geleedst, Winkelier J. de Wolf, Landbouwer Jacob Rooze, Kleermaker C. J. v. d. Putte, Timmerman L. Maas, Winkelier G. Slabbekoorn, Smid D. Vleugel, Peeagent J. Tolhoek, Bakker J. M. Houterman, Landbouwer Familie Arnoijs, Winkelier Scliore F. van Kogelenberg, Schoenhandel M. in 't Anker, Molenaar W. Sterk, Bouwkundige W. in 't Anker, Landbouwer Verhaagen, Brievengaarder Rilla.il sl W. Griep, Winkelier Wed. J. Smit, Schoenmakerij W. Maas en Echtgenoote, Burgemeester Ds. Waardenburg en Echtgenoote, Hervormd Predikant S. Simonse en Echtg., rustend Landb D. C. Louwerse en Echtgenoote, Landb P. Passenier en Echtg., Timmerman M. Brouwer en Echtgrustend Landb P. Coppoolse en Echtgenoote, Landb B. Meijers Jz en Echtgenoote, Landb P. Bezuijen en Echtgenoote, Landb Jan v d. Broeke, Landbouwer C. Louwerse en Echtgenoote, Landb A. Houterman en Echtgmr. Molenaar L Bolier en Rchtgenoote. Landb. P. v. Hekken en Echtg., Hoofdonderw. Jacs. Maas en Echtg, rustend Landb S. Meijers Bz en Echtg., Manufacturier C Geschiere en Echtg, Vrachtrijder L. Joosse en Echtg., in Galanteriën Abr. Melis, Landbouwer P. Geerse en Echtgenoote, Landb A. Langebeke en Echtgenoote, Landb C J. Langebeke, Particulier Jan Langebeke, Particulier W. Melis en Echtgenoote, Landbouwer F. Louwerse en Echtgenoote, Landb Pieter Melis Pz en Echtgenoote, Landb E. Maas en Echtgenoote, Landbouwer J. de Rijke Lz., Particulier J. Cornelisse en Echtgenoote, Landb H L. Meijers Sr, rustend Smid Ls Melse Jz en Echtg, Winkelier Jacs Louwerse Jz en Echtg., Particulier B. Coppoolse en Echtgenoote, Landb Joh. Wisse en Echtg, Onderwijzer M F. Sturm, Schoenmaker W. Huijssoon en Echtgenoote, Landb Jan Coppoolse Pz, en Echtgenoote P. S. de Steur en Echtg., mr Kleerm. J. Verton en Echtgmr. Horlogemaker C. A. Verton en Echtg, mr Horlogem. M. Broerse en Echtgenoote, Particulier Adriaan Melis en Echtgenoote, Landb Js Simonse en Echtgenoote, Landb J. Polderman en Echtg., Rijksveldw. J. de Wolf en Echtgenoote C. Minderhoud, Winkelier A. Wisse Phz, Particulier A. Wattel Az en Echtg, Slachter J. Christiaanse en Echtgenoote, Landb Jan Louwerse Jr., en Echtg, Landb. G. Jobse en Echtg., mr. Timmerman J. Geldof Hz., Kantenier H. Tavenier en Echtgenoote, Landb S. de Pagter en Echtgenoote, Landb P. Joziasse en Echtgenoote, Winkelier Aarn. Minderhoud Az. en Echtgenoote, Meelhandelaar L. Passenier en Echtg., mr. Schilder A. in 't Anker en Echtgenoote, Landb W. Stevenhage en Echtg, Koetsier J. Louwerse Sr. en Echtg., Gem.-Ontv. J. Vreke, Winkelier J. J. Stoppels en Echtgmr. Schilder P. H. Broerse en Echtgenoote, Schilder M. Geluk en Echtg, Broodbakker F. de Lissine en Echtg, Gem-Veldw. K. Houterman en Echtg. Broodbakker J. Boone en Echtgenoote, Particulier P. A. Fret, mr. Timmerman A. S. Schuman en Echtg., Particulier W. Goedbloed, Particulier Js Goedbloed en Echtgmr. Wagenm. H L Meijers Jr. en Echtgmr. Smid W. Jobse en Echtg, mr Timmerman M. van Hove en Echtg, Particulier Jac Wisse Phz en Echtg, Landb G. Kesteloo en Echtgenoote, Winkelier W. Kesteloo, onder officier, Vlissingen J. Kesteloo, Rijksambtenaar, Oostburg P. Kesteloo, Timmerman B. J. de Meij, Onderwijzer Chr. Christiaanse en vrouw J. Coppoolse Bz., Vrachtrijder Jac. Willemse en Echtgenoote, Rus tend Timmerman. O. en AA'. Soubnrgf. I. Kluijfhout en Echtg., Schoenmaker J. Kraamer Sr. en Echtgenoote, Veearts W. Kraamer en Echtgenoote, Bakker (en Winkelier A. de Buck en Echtgenoote, Bakker (en' Winkelier A. Kraamer en Echtg., Stalhouder A. Boogaard, Mr. Schilder A. Steketee, Mr. Smid L. Willeboordse, Timmerman en Echtg C. Sanderse en Echtgen., rustend Smid S. Sanderse en Echtgen., gedipl. Hoefsuid C. de Poorte, Smidsknecht A. Willeboordse, rustend Timmerman. Terneuzen, D. E. Wolfert PIz., Winkelier P. van Strien, Mr. Bakker J. J. de Jager, Winkelier P. J. Scheele, Koopman J. van de Ree Sr., Molenaar Gebr. Tazelaar, Ijzerwaren W. Wisse, Manufacturen G. Meertens, Manufacturen J. van de Ree—Tazelaar, Manufacturen P. J. van Strien de Koning, Winkelier Firma Gebr. Ribbens, Zeilmakerij D. de Witte, Stalhouder

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1904 | | pagina 3