H.H. Lanfliiouwers het Hofsteedje, AdvertentiBn. Bpeahare ïerkoopiïgen. le kwaliteit Veescharen. Ditislerij „Ds Sier", ïlasiartt, A. POLDERMAN, TlisÈp. By inschrijving le koop openhaar verkoopen: LEESTAFEL. W. arktberichten eene Meid-Huishoudster een Paarden-Arbeider. een aankomende Smidsknecht Twee Spriogbeeren te bekomen TE KOOP Bij Boekh. FANOY Veehouders Eene partij olmen-, eiken-, popu lieren- en abeelen Stammen, Brandhout, en Boomsnoeisel. Voortseen Ezelvrachtwagentje, Wagenlichters, Kiekenrennen, Hondenhokken, een dito met ijzeren loop zeer geschikt voor varkenshok, Banken, - Ladders, Trap, een Kooktoestel voor veevoeder, ijzeren Hooihark, Bascule, Waterfilter, Vulkachel, Tuigenknaap, Ijzerwaren, Hooi, Mest en meer andere goederen, benevens een Tentwagen voor 1 of 2 paarden. Ongeveer vier hectaren vijfjarig zwaar Hakhout op stam, eenige Boomen, droog Vaamhout en Brandhout. Canapé, Tafel met inlegbladen, Stoelen, Ledikanten, Bedden met toebehooren, Kachels en verdere huishoudelijke goederen, benevens Brandhout, Kiekenren en 2 G-eiten. de lading verseh fruit. Volgens de opgaaf van den Rotterdamschen expediteur was de bezending niet uit Amerika, maar uit Italië afkomstig. Het is mogelijk dat deze opgave onjuist is, anders is het noodig vast te stellen of ons ook uit Italië de overbren ging van het gevaarlijke insect bedreigt." jXen had ze in vóór-arre3t gezet in het grensplaatsje Bocholt om ze naar Mun ster te zenden, waar ze zes maanden ge vangenisstraf moesten ondergaan. Daar hadden ze natuurlijk niet veel zin in en ze verzonnen een listig plan. Toen de veld wachter hun 's middags eten kwam brengen, hielden ze zich eerst rustig, maakten een praatje met den man» en toen deze heel gemoedelijk bij hen stond, grepen ze hem onverwachts den sleutel uit de hand, duwden hem in een hoek en zoo wisten ze de deur uit te komen. Zoo zat nu de veldwachter achter slot en grendel, want do deur werd aan den buitenkant behoorlijk gesloten en waren onze vagebonden vrij. Een van hen is de arbeider T. uit Bidam. Ze hadden al eens meer stieken uitgehaald. In de Zwoltche Courant stonden zeer ergerlijke onthullingen omtrent 't optreden van den weesvader en weesmoeder in het Hervormde Weeshuis te Almolo (kerke- raad en kiescollege aldaar zijn modern). Thans melden de regenten van bedoeld Weeshuis dat zij hoegenaamd geen termen hebben gevonden om den weesvader en de weesmoeder te schorsen of te ontslaan. (Kater, de eere-voorzitter van Patrimo nium van weeshuizen sprekende, noemde ze aliijd »weezenpakhuizen". Verzorging der weezen in het huisgezin, dat moet het ideaal zijn. Ook van onzo Hervormde en Geieformeerde diaconiën, die wenschen te rekenen met de scheppingsordinantie en de roeping jegens onze weezen). Reeds is gemeld, dat de Stichtsche Crt. in een proces is gewikkeld. Een harer medewerkers heeft zich over ds. M. H. A. v. d. Valk uitgelaten op. een wijze, waarin deze aanleiding vond een aanklacht in te dienen tegen de Stichtsche. Het blad deelt nu mee, dat de instructie der zaak in gang is en dat mr. P. A. Diepenhorst den beklaagde als advocaat zal ter zijde staan. Een wetsontwerp is gereed, waarbij de bankbiljetten tot wettig betaalmiddel worden verklaard. Nieuwe Crt Een electnsch orgel. De Gemeenteraad van Heidelberg heeft een orgel ingewijd, dat 4 klavieren en 64 registers tolt en door electriciteit bewogen wordt. De klavieren be vinden zich op een afstand van 30 meter van het speelwerk en de kabel is uit 700 draden saam gesteld. De proefnemingen met het nieuwe mechanisme voldeden uitstekend. De Tiber wast onrustbarend. Men is zeer bevreesd voor zware overstroomin gen. Alle streken in den omtrek staan blank. Een geschenk van keizer Wilhelm. In de 17e eeuw had een voorvader van keizer Wilhelm een moeilijk geval te beslechten, waartoe hij de z.g. »dooasdobbelsteenen" gebruikte. Het geval was als volgt Twee soldaten, Alfied en R jlph genaamd, werden verdacht een teeldschoone jonge dame te hebben vermoord. Zelfs op de pijnbank ontkenden ze alle schuld. Toen nam de keurvorst Friedrich Wilhelm zijn toevlucht tot het Godsgerichf, waaraan men in die lijden zeer veel waarde hechtte en dat bij iedere twijfelachtige zaak werd ge raadpleegd. De twee soldaten moesten om hun leven dobbelen. De verliezer zou als de moordenaar beschouwd worden. Met groote plechtigheid en in tegenwoordigheid van den keurvorst werd dat Godsgericht gehouden. Ralph gooide het eerst. Hij wierp twee zessen, hooger kon hij al niet! Daarna kwam de beurt aan Alfred. Hy viel op de knie Ba en bad met luide stem: Almachtige God, Gij woet dat ik onschul dig ben. Ik smeek U bescherm myT^en wierp hij de dobbelsteenen nee", met zoo veel kracht, dat één daarvan brak. De heelgebleven steen vertoonde zes punten op het grootste gedeelte en het stuk, dat er was afgesprongen, gaf éèn punt te zien. Dat waren dus 13 punten in het geheel, want de andere steen toonde cok 6 punten. God heeft gesprokenverklaarde de keurvorst. Ralph, die hst gebeurde als een teeken des Hemels beschouwde, bekende nu zijne schuld en werd ter dood veroordeeld. De bewuste dobbelsteenen zijn door keizer Wilhelm aan het Hohenzollern-Museum ten geschenke gegeven. Josef Hayr wiens dood uit Oberam- mergau op de Beijersche Hooglanden wordt gemeld, is slechts 60 jaar geworden. Na den dood van burgemeester Johann Lang, die in 1900 de opperleiding der passiespelen had en gedurende dien zomer stierf, is Jozef Mayr burgemeester geworden.. Bij was een der meest beteekenende Oberammergauers. Artiest zijn ze daar allen van geboorte en door oefening van de jeugd af maar enkelen springen toch sterk naar voren, en juist deze beiden, Johann Lang en Josef Mayr, waren onder de allerbesten en hun heengaan is een groot verlies voor de dorpelingen. Christus Mayr, zooals zijn gewone bij naam luidt, omdat hij de r1 van »Christus« vervulde in de passiespelen, heeft veel ge reisd. Hij is in Engeland geweest en in Amerika op uitnoodiging vau vermogende kunstvrienden, die hem hebben zien spelen. En in de verte is bij gevierd en gelauwerd, somljjds aangebeden door een bigot publiek. Dat hij onder dat alles de echte eenvoudige Oberammergauer gebleven is pleit voor zjgn stoer karakter. En dat dit zoo isbe- wjjst het feit, dat hij, na vier zomers (1870, '71, '80, '90) de hoofdrol gespeeld te hebben ditmaal, nu hij daarvoor te oud geworden was, door het Wahlcomit(f tot Prologos werd gekozen, een rol, die mede onder de belangrijkste gerekend wordt. N. R. C. In den strijd tusscken werkgever en aibeider in de Verrenigde Staten gaat het hard tegen hard. Donderdag zal te Chicago een nationale conventie worden gehouden van aannemers, timmermans en metselaars- bazen en patroons, op welke wjjze ook verband houdend met de bouwvakken, met het doel een nationalen bond op te richten op den voet van dien, welke sedeit het voorjaar te New-York bestaat. Zulk een lichaam, honderden millioenen aan kapitaal vertegenwoordigend, zal zijn krachten moe ten meten met de vakbonden met hun honderden millioenen leden. De eenebond wordt hier tegenover den anderen gesteld en men verwacht een heftigen hardnekki- gen strijd. Twee Amerikaansche onderzeesche oorlogsschepen, die door een kanonneerboot van Rock-Island naar Annapolis werden gesleept, zijn door een storm losgeraakt. Een dezer vaartuigen strandde op een klip. Pogingen om hulp te verleenen mislukten. Er waren zeven man aan boord. Onder het tweede keizerrijk behoor den »la Reine de Madagascaren »la Reine des Carrièrestwee beeldschoone vrouwen, tot de beroemdheden van Parijs. De pracht harer rijtuigen en toiletten, de fonkeling harer diamanten stak menige eerlijke vrouw de oogen uit. Donderdag nu werden, in he t boseh van Yincennes de in lompen gehulde lijken van twee oude vrouwen ontdekt. Het waren de beide «koninginnen," die steeds meer tot ellende vervallen, eenmaal onver zoenlijke vijandinnen, denzelfden dag gestor ven waren en op dezelfde plaats werden gevonden. De veeartsetijkundige conferentie te Bloemfontein is eenige dagen geleden geopend. Professor Koeh, die de zitting bijwoont, sprak in zeer pessimistisehen geest over de z.g. «kustkoorts," welke ziekte zicb, naar hij meende, 07er geheel Z.-Afrika zou uitbreiden. Aan deze ziekte sterft 90 pCt. van het vee. Het eenige middel is inenting, maar zelfs deze kan niet tegen ernstige verliezen behoeden. Een afgevaardigde uit de Kaapkolonie, dr. Hutchinsor, spiak over vee-tuberculose, die vooral in de Westelijke districten der Kaapkolonie zou heoischen, naar hij beweerde, tengevolge van den in veer van vee uit Nederland! De jingoes kunnen het natuurlijk niet zetten, dat Nederlandsch vee in Z.-Afrika zou worden ingevoerd. De prachtige zen ding stamboekvee, die onlangs te Kaapstad werd ontscheept, moet hen wel de oogen hebben uitgestoken. En nu heet het, dat het Nederlandsche vee ziekten in het land brengthet gewone voorwendsel der pro- tectionisten. Bjris Sarafof, da leider van den op stand in Macedonië, wil de voornaamste hoofdsteden van E iropa bezoeken, te be ginnen met Brussel. Hjj wenscht heel de politieke wereld in de Macedonische zaak belang te doen stellen. De Robinson-bank te Randfontein in Transvaal is door een bende gemaskerden geplunderd. Zij knevelden den directeur en een beambte en wisten zich van 3000 poLd sterling meester te maken. Dinsdag 8 Dec. Goes, Beestenmarkt half 1 door deurw. Hollmann en Verhoek afbraak, brandhout, toonbanken, biels. Woensdag 9 Dec. 's-Heer Arendskerke bij v. Eijkeren door deurw. Hollmann en Verhoek beestiaal, houtwaren en meubilair 10 uur. Domburg, door not. Hosang half 10 op Duinvliet olmen-, eiken-, populieren- en abeelenstammenezelvruchtwagentje, wa- genlichters, kiekenrennen, hondenhokken, een dito met ijzeren loop, trap, veevoeder- kooktoestel, mest, vulkachel, waterfilter, ijzerwaren enz. Daarna in O verbosch hak hout op stam. Donderdag 10 Dec. Midi lburg, 8 uur in de «Vergenoeging', 20 pereeelen bouwterrein bij afslag door not. Hosang. Kruiningen, Stationskoffiehuis door not. Prins half 11 390 olmen en 1 eschopden dijk van den Olzendepolder. LAATSTE BERICHTEN. 's-Heer Arendskerke. In de op heden (Maandag) gehouden zitting van den raad dezer gemeente, waarin de Voorzitter, alle (11) leden en de Secretaris tegenwoordig waren, werden na voorlezing en onver anderde vaststelling der notulen en mede- deeling van eenige ingekomen stukken waaronder de goedkeuring der gemeente- begrooting voor 1904 en de herbenoeming van Jhr. U. E. Lewe van Nijenstein tot burgemeester dezer gemeentetot leden der Nieuwjaarscommissie benoemdte 's Heer Arendskerke de heeren J. Blok, Voorzitter, Chr. Nijsse, Jacs. Meulenberg, C. v. Stee, M. J. v. d. Poel, J. Valkier Sr., D. Vei met, L. Boonman, K. Heiboer en L. van Vessem, Secretaris. Te Nieuwdorp de heeren D. Schippers, Voorz., J. J. de Jager, P. Geschiere, P. Blok, A. Baaijens, Nie. Remjjn, G. de Jager J.Wzn, C. Verdonk, P. de Putter, Pauls. Dekker, en tot plaats vervangers de heeren B. de Jager, Joh. de Vriend, J. J. Cornelisse, Chr. Minderhout en Jac. de Jager en te 's-Heer Hendriks kinderen de heeren A. Zandee, Voorzitter, J. de Schipper, M. Vermeule, A. A. Snoo- dijk, J. Rijkse en A. Kakebeeke en tot plaatsvervanger de heer J. Rouw. Na eene kleine wijziging der gememte- begrooting voor 1903 kwam in behandeling de begrooting van het Burgerlijk Armbe stuur van 's-Heer Arendskerke en die van het Groot Armbestuur te 's-Heer Hendriks kinderen dienst 1904. Eerstgenoemde wordt goedgekeurd in ontvang op f 8121.38 en in uitgaaf op f 6955, alzoo met een goed slot van f 1166,38 en laatstgenoemde in ontvang en uitgaaf op een gelijk bedrag f 2653,04. Vervolgens komt ter tafel een verzoek van J. J. de Jager en 38 u deren allen wonende in deze gemeente, om b9- keiing van het 7. g. n. Kaaidijl jr aan de haven van den Zuid-Kraarjeitpolder en ver betering van den weg vanaf het Kaaidijk je naar het dorp Nieuwdorp. Evenzoo een verzoek van D. van den Dries en 25 mede- onderteekenaars wonende te 's-Ileerenhoek, Ovezand en Borssele van gelijke strekking. B sloten wordt deze beide verzoeken in handen te stellen van B. en W. om advies en consideratie. Op een verzoek van den heer Jac. Z. Risch te Goes, als onderwijzer, belast met het houden van een cursus in paardenkennis alhier, vanwege de Maat schappij van Landbouw, afdeeling Hfinkens- zand, om gedurer.de 13 weken ingaande 12 Dec. a.s. des Zaterdags van 2 tot 4 ure te mogen beschikken over een der lokalen van de openbare lagere school te Ouddorp, werd gunstig beschikt. Een voorstel van B. en W. tot tijdelijke belegging van kasgeld ten bedrage van f 750 bij de Nationale Credietvereeniging werd met algemeene stemmen aangenomen en in verband daarmede de gemeentebegrooting voor 1903 gewijzigd. Vervolgens gaande openbare vergadering in eene met geslotene deuren over. Nadat de vergadering wederom openbaar is geworden, wordt bet suppletoir kohier van de belasting op de honden dienst 1903 vastgesteld op een bedrag van f 12,50 en dat van den Hoofdelijken Omslag dienst 1903 op een bedrag van f 307,915. Op de door J. van Houte, J. Blankenburgh en vau A. vau 't Westeinde ingediende reclames tegen hunnen aanslag in den hoofdelijken omslag dienst 1903 werd gunstig beschikt. De aanslag van J. van Houte werd verlaagd van de 11e naar de 9e klassedie van J. M. Blankenburgh van de 2e naar de le klasse en die van A. van 't Westeinde van de 17 naar de 5e klasse. Ten slotte werd op voorstel van B. en W. met algemeene stemmen besloten, de uit andere gemeenten te Ouddorp schoolgaande kindereD, met in gang van 1 Jannari a.s- wegens plaatsge brek niet meer op die school toe te laten. Driewegen. Donderdag werd alhier feestelijk herdacht het 25jarig jubilé van den Burgemeester dezer gemeente. Tegen 12 uur werd de jubilaris door een eerewacht van een 40-tal ruiters, en kele fietsen en rijtuigen van zijne woning te Ovezand afgehaald, na vooraf door den voorzitter der feestcommissie den heer Folmer hartelijk te zijn toegesproken. Na aankomst in het gemeentehuis te Driewegen werd de jubilaris door een der wethouders hartelijk gecomplimenteerd waarna de voorzitter der feestcommissie aan den jubilaris namens de ingezetenen een prachtig bnffet en leuningstoel aanbood. De jubilaris was zeer getroffen door dit bewijs van hoogachting. Verder hadden op dien dag nog eenige volksspelen plaats en werd er ook nog een vuurwerk ontstoken. Schoolkinderen en armon werden door den jubilaris rijkelijk onthaald. Bij dit in alle opzichten goed geslaagd feest bleek hoe onze Burgemeester de ach ting en liefde der ingezetenen in ruime mate gewonnen heeft door zijn hulpvaar digheid, bereidwilligheid en minzaamheid. Waarde. Bij de heden gehouden her stemming van oen Natabele is gekozen de heer A. van Boven mot 42 stemmende heor J. van Peenen verkreeg 14 stemmen. Eenige brieven aan een vriend te Jeruzalem, door W. H Gispen. (Kampen J. H. Kok). Er zijn verschillende perioden in het leven van Be Bazuin geweest dat men zei Ik lees De Bazuin nog voor de Brieven van GispeD. En ditzelfde hooit men nog. Nu is daarin veel overdrevens. Maar het teekent toch de buitengewone waarde die ten allen tijde aan deze Brieven is toege kend. En wij die van den eersten dag af, misschien behoudens een enkele uitzon dering, in Jeruzalem hebben gewoond, sluiten ons bij dit algemeene gevoelen aan, en begroeten met sympathie de uit gave dezer brieven uit het eerste tijdvak, 1883. Wij herlazen vele er van met genoegeD. Moge de Tweede reeks spoedig volgen, en de briefschrijver tot op een leeftijd, boven dien van ASton, groen en frisch, gewenschte vruchten dragen. Dr. H. Bavinck, De zekerheid des geloofs, 2e druk. J. H. Kok, Kampen. Dat van het werkje een 2e druk ver schijnt, is ons een oorzaak van vreugde. Wij vestigen er nogmaals de aandacht op. Gispen en Bavinck, twee beminnelijken en bemindenveel gelezenen en gepre- zenen die altijd wat te zeggen hebben en te leeren ge en, als zij schrijven. Wij houden hen in eere. BVBGEBLIJKE STAND van 47 December. MIDDELBURG. Ondertrouwd: J. Ewaardt, 36 j. jm. en K. M. Boogaarts, 21 j. jd.J. A. Minet, 32 j. jm. en A. Smit, 31 j. jd.M. P. Mattbijsse, 39 j. wednr. en N, Francke, 30 j. jd. Bevallen: M. Soetens geh. Do Koene, d.J. P. FJipse geb. Bosdijk, d. M. Minnaar geb. Buijse, d.M. Bai k geb. Timmerman, d. H. G. J. Zim merman geb. Fokke, d. Overleden: J. Servaas, 4 mnd., z. J. Kerkhove, 6 dagen, z F. Poppe, 10 mnd., z. GOES. Geboren: 6, Willem, z. v. Jacobus Torbijn en Martina Boogaard Oornelis, z. v. Adriaan do Beste en Jan netje LegsJacobus Franciscus, z. v. Lodevikus Johannes Polfliet en Dina Maria de Koning. Overleden: 5, Johannes Jeremias Visser, 41 j., ODgehuwd. AXEL, 5 Dec. 1903. Oude Tarwe f9,f9,25; Nieuwe Tarwe f8,50 A f9,— Rogge f 6,50 A f7,— Nieuwe Wintergerst f7,— A f7,75; Zo- mergerst f 6,50 a f 7,Haver f 5,A f6,Kookerwten f 10,Af 10,25; Voer- erwtenf9,A f 9,50; Paardeboonen f 0, a f 0,Lijnzaad f 0,— A f 0,— Koolzaad f 0,A f 0,Aardappelen f4,— Af 4,25. Alles per 100 K.G. ROTTERDAM, 7 December 1903. Buitenlandsche granen vaster. Meel, stil. Prima f 11,25 A f 11,50; le kwal. f 10,25 a f 11,50. Aardappelen: Zseuwsehe blauwe f3.50 a f3,75. Geldersehe blauwe f 0,A t 0,Brielsche Kralen f 4,75 a 1 5. Duitsc'ne Blauwe f 3 50 A f 3,70. Ajuin aanvoer 7600 balen. Zeeuwsehe groote f 1.90. Kleine f2.80. Stroogele f 1,50 per 60 kilo puike. Maïs Mixed (Amerikaansche) f 117 a f118. Zeeuwsehe eieren f 6,80 A f 7,—. Tarwef 0,f 0,— Nieuwe Tarwe - 7,25 - 8,— Rogge- 5,— - 5,80 N. Wintergerst - 8,- 0, Zomergerst (*)..- 7,25 - 7,75 Ch e v a 1 i e r - 7,- 7,80 Haver (*)....- 5,75 - 6,00 Witte Boonen - 8,-13, Bruine Boonen - 8,— -13,75 Nieuwe Erwten. - 7,— - 8,25 Kookerwten - 8,50 J- 9,— Kroonerwten - 8.— - 9.50 Kanarieiaad - 10,-13, Ljjnzaad - 8,- 8,25 Karwijzaad. - 11,— -11,25 per 100 kilo. BRIEFWISSELING. Voor Ingez. stukken en Buitenl. Over zicht was heden geen plaats. Red. Na 06D kortstondig lijden ontsliep heden avond zacht en kalm, in de hope des eeuwigen levens, onze innig geliefde broeder en behuwdbroeder de heer JOHANNES JEREMIAS VISSER, in den ouderdom van ruim 41 jaar. ELIZABETH VISSER. ABIGAIL VISSER. Jb. VISSER. P. J. VISSER—Cappon. Goes, 5 Dec. 1903. De zaak wordt voorloopig op denzelfden voet voortgezet. Bij dezen breng ik mijn hartelijken dank voor de vele blijken van belangstel ling, ondervonden op 19 en 26 November en 3 December, welke dagen voor mjj on vergetelijk zijn gemaakt, bij gelegenheid van mijn 25 jarig jubilé, als Burgemeester van Nüse, Ovezand en Briewegen. Ook in 't bijzonder mijn dank aan allen die bijgedragen hebben voor de stoffelijke bewijzen van belangstelling waarmede men mij heeft vereerd. D. MULDER, Burgemeester. Ovezand, 5 December 1903. Er biedt zich aan van middelbaren leeftijd, Geref. godsd., v. g. g. voorzien. Brieven letter D, boekh. SMITS, Middelburg. Tegen Februari gevraagd Adres C. REIJNIERSE, Nieuwlandsche weg. Met Maart gevraagd bij A. MOL, smid, Bigge- kerke. bij L. GELDOF, Biggekerke. een mooie mahoniehouten antieke CYLINDER BUREAU bij P. J. BUIJS, meubelmaker, Dam F 4, bij de Graan beurs, Middelburg. Nog steeds ruim voorradig: AdresL. DE BRUIJNE, Yeersche weg T 17, Middelburg. abonneert men zich op Zeeuw, Standaard, Heraut, Nederlander, Bazuin, Zeeuwsch Kerkblad, Vriend van Oul en Jong, Mid- delb. Courant, Veldpost en alle andere Couranten en Tijdschriftenook Mode tijdschriften. Plaatsing van Advertentiën in alle cou ranten zonder eenige prijsverhooging. Gebruikt steeds <ïe Staalpillcn Piihiiiie Ilkiuriic, per flac. (1000 stuks) f 100, Eiwitstaai per Literflesch f 100, MIDDELBURG. De gegarandeerde zuivere Lijn zaadkoekensedert eenige jaren door mij met zooveel succes verkocht, zijn zeer b i 11 ij k in prijs. STEEDS VOORHANDEN: iiilaiidsciie Aoeierwtuu EN EENE PARTIJ goerïkoepe Platieboonen. bewoond door de Wed. D. FLIPSF, bestaande in Wsonhuis, Schuur, Boomgaard, Moes- en Weilanden, staande en liggende aan den Seisstraat- weg in de gemeente Middelburg, ter grootte van 4 Hectaren 33 Aren 10 Centiaren (11 Gemeten 11 Roeden). Te bezichtigen iederen werkdag van 1 tot 5 uur. Inlichtingen zijn te bekomen ten kan tore van den Notaris J. HOSANG, Dam F 154, alwaar de inschrijvingsbiljetten moeten worden ingeleverd vóór of op Donderdag 17 December a. s. De Notaris J. HOSANG zal op Woens dag 9 December 1903, des voormiddags ton 9Ws uur precies, op de buitenplaats «DUINVLIET" bij Domburg, in het En daarna in het Overbosch De Notaris DE RONDE BRESSER zal op Donderdag 17 December 1905, des namiddags 12'/2 uren, te Heinkenszand, iu de herberg bij J. Allemeeindeks, ten ver zoeke van den Z.Ew. heer Aenstoots, in het openbaar verkoopen:

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1903 | | pagina 3