een ruim YËËRË BI Landbouwers, ïeobonders en L D2 MI SCHMIDT'S PATENT WASMACHINES leestafel! Openbare Yerkoopingen. ifloop Yerkoopingen enz. Advertentiën. Met 100000 golden M arktberichten. Predikbeurten Ger. Kerk, een Knecht gevraagd VERKOOPEN 2 Linnenkasten, Tafel, Stoelen, Bed met toebe- hooren, Ledikant, Matras sen, Kachel, Staten Bijbel, Hondenkar op veeren, Kruiwagen, eene partij Manufac turen, enz. enz. Opneming Voetpaden. Aanvang 16 November e. k. zijn. d.© "tooste- Adres L. DE BKUIJAE, Verdelgd de RATTEN DROGISTERIJ „DE STER", Denkt aan de soliditeit en aan de billijke prijzen der Werktuigen, te beko men bij IN MACHINERIËN, Veersclie wég T 17, Middelburg. Ook steeds nog echt Stalen PLOEGEN voorradig, enz. enz. enz,. Te Tolentico in de Apennijnen zijn aardschokken gevoeld, die met zwaar ge rommel gepaard giDgen. Te Sjomgsfjord (Noorwegen) is een pukje met dynamiet ontploft in een woning waar bruiloft werd gevierd. Br werden elf personen gewond, van wie vier doodelijk. Op het kerkhof te Flémalle, bij Luik, hebben de kleeron van een tienjarig meisje, dat bad op bet graf van baar grootmoeder, vlam gevat. Htt kind was te dicht bij do brandende kaarsen op het graf gekomen. Zij kreeg zulke ernstige brandwonden, dat men vreest voor haar leven. Nadat het tussehen de regeeringen van N. Amerika en Columbia lang gebroeid had over de erkenning van de republiek Panama is 't deze week tot een uitbarsting gekomen. Een Colombiaansche kanonneer boot deed den aanva' on doodde elf Chi- neezen. De Amerikaansche regeering zond terstond een boot met 50 matrozen ter bescherming van Amerikaansche en andere vreemde onderdaned naar Colon, doch keerde terug wijl haar hulp overbodig was. Zij zal het Panamakanaal wel doorzetten en het kleine Columb'a wordt waarschijn lijk wel het kind van de rekening. Tengevolge van een verkeerden greep van den chauffeur ging de automobiel van den Poitugeeschen minister van oorlog die te Lissabon de havenforten bezocht, onder steboven de man werd zwaar gekneusd. De New York Herald van 25 October plaatst een uitvoerig geïllustreerd artikel over het groote plan van kolonel Booth Tucker, van het Heilsleger, om in Colorado een reusachtige kolonie te vestigen. Gelijk men weet is dezer dagen mevrouw Booth Tucker ongelukkigerwijze om het loven gekomen bij een spoorwegongeluk, terwijl zij van een inspectiereis naar die kolonie terugkeerde. De kolonie is gevestigd te Amity in Colorado. Booth Tucker's plan aangekondigd als een poging »om 2,500,000 armlastigen in belastingbetalers om te zetten" bestaat hierin, dat hij die thans dorre landstreek in Colorado door besproei ing vruchtbaar wil maken, terwijl de kolonisten gerecruteerd zuilen worden in de sloppen van New York en andere groote steden. Het is de kwestie der uitvoerbaarheid daargelaten ongetwijfeld een mooi en grootsc-h plan dat ook reeds tot een begin van verwezenlijking gekomen is. Booth Tuckers plan staat op deze twee grondslagen er zijn in de Vereenigde Staten wel 40 millloen H.A. land, dat door irrigatie vruchtbaar te maken isen wij zenden machtige legers uit om menschen te dooden waarom zouden wij geen leger naar 't Westen zenden om menschen te ledden Zonderlinge doch vreeselijke diDgen gebeuren er in de Armeniër-kolonie te Londen. Binnen een week tijds zijn vier barer leden door de handen van sluipmoor denaars gedood of gekwetst. Den 27rien October was het Sagoeni, voorzitter eener vereeniging van Armenische uitgewekenen, die op klaarlichten dag door een onbekend gebleven landgenoot werd aangevallen en met revolverschoten afgemaakt, eergisteren waren het drie andere leden van hetzelffe comité, die het moesten ontgelden, de twee eersten werden gedood, de derde gewond, terwijl de moordenaar zichzelf recht deed. Op het lijk van dezen laatste zijn geen papieren gevonden, zoodat niemand weet wie hij is, en de politie ook niet kan uit vinden of hij op eigen vei ant v. ooi dehjkheid of r p last van anderen gehandeld heeft. De Nieuive Courant sch rij ft er van: De Armtnischo uitgewekenen, die voor een groot deel te Londen een toevlucht hebben gezocht, maar die men ook in andere landen en steden van Europa, z a. in Zwitserland en in Parijs terugvindt, zijn in twee kampen verdeeld, de ultra- revolutionaire, die „de propaganda door de daad" voorstaan en de gematigden, die enkel door wettige middelen de bevrijding van hun ongelukkig vade.Iand zoeken. Oorspronkelijk behoorden allen tot de ver- eenig ng waarvan wijlen Sagoeni voorzitter was, maar eenige jaren geleden scheurde zich een vleugel van deze vereeniging los en vormde de partij der Alfaristen, naar Alfari, haar leider gonaamd. De volge lingen van Sagoeni heeten de Ritsjankuten naar hun orgaan, de Ritsjak. Beide partijen voeren sedert haar schei ding een uiterst verbitterden strijd, zonder iets of iemand te sparen. Zoo werd niet lang geleden te Lausanne een aanslag ge pleegd op Nazarbek, den grondlegger der Armenische vereeniging en langen tijd redacteur der Rintsjak. De onderstelling ligt voor de hand, dat het Alfaristen zijn gewoest, die hebben getracht Nazarbek uit den weg te luimen. Sagoeni was zeer met den stichter zjjner vereeniging bevriend en deed een reis naar Zwitserland om zich van zijn toestand te vergewissen en vermoedelijk ook om een ondeiz ek in te stellen naar bet gebeurde. Toen bij naar Engeland terugkeerde, liep een man hem na vanaf het oogenblik, dat bij te Dieppe op de boot stspte, werd hij gevolgd totdat bij ten slotte werd aangevallen en vermoord. Daze weak hebben in Amerika de verkiezingen plaats gehad van burgemees ters, enz. in sommige gemeenten. Te New- York behaalde Tammany Hall (de beruchte knoeipartij) een verschrikkelijke overwin ning. De democratische paitij is door dezen uitslag zeker van de overwinning bij de presidentsverkiezing, die het volgend jaar te wachten staat. De tegenwooidi ge leider van Tammary Murphy is thans de grootste man in de democialische partij ge worden. Hij beheerscht de partij in de stad en in den staat New-York. Toch is bij fatsoenlijker loss dan voer jaien de berechte Cruker »as. De nieuwe burge meester Mc Clellan is ook een fatsoenlijk c an, terwijl de nu uttgewoipene Seih Low volgens de New York Rerald een «echte schelm" was. Met de gemeentelijke verkiezingen te New Yoik vielen de verkiezingen van de gouverneurs in Kentucky, Massachusetts, Maiyland, Ohio en ver cheidene andere staten en een aantal verkiezingen voor bet Congres samen. Bij de goui eri eursveikiezing in Ohio, en bij de corgresverkiezingen in Ohio, Massachusetts, Pennsylvania en Nebraska zegevierden de republikeinen met groote meerderheid. Doch de democraten wonnen in Maiyiand, Yirginië en Kentucky. In laatstgenoemden staat vielen ongeregeld heden voor waai bij 17 personen gedood of gewond werden. Na het bezoek van den Czaar aan den Keizer te Wiesbaden is boden het tegenbezoek van den Keizer aan den Czaar te Egelsback bij ^Darmstadt gevolgd. Na een hartelijk afseheii vertrok de Keizer naar Potsdam de Czaar vertoeft bij zijn zwager den groothertog van Hessen. Gaarne vestigen wij de aandacht op de aanbiedingen en catalogi der Nod. Zon- dagsschoolvereeniging. Egelings Boek handel. Kerstboekjes. Zondagsschoolkalen ders.. Handleiding. Rooster. Familiekring. Wenken. Chr. Volksalmonak. Muziek catalogus. In prijs verminderde uitgaven van Penning, v. Wouw en Kloppers over Z. Afrika. Het Nederlandsche Volksblad, maandblad, Joh. 3 16. Red. D. Wouters, gewijd aan de gezondheid, de welvaart en het geluk der werkende standen. Voorts worden tal van goede werken tegen ver minderden prijs geleverd. Men vrago catalogus. De Chr. Familiekring no. II bevat een fraai vergelijkend portret van den afge treden penningmeester der N. Z. V. den heer Obermeijer, met onderschrift in rijm van den diebter J. J. v. Noort. Voorts «een woord aan den scheidenden penning meester onzer vereeniging gewijd", door E. Bargeren een boeiend verslag van de algemeene vergadering te Wageningen. Eigenaardig en verrassend is de mede- deeling aan de afdeelingen achteraan deze aflevering ingelascht, dat de heer Har- denberg bet penningmeesterschap niet op zich beeft kunnen nemer, en de heer Ober meijer dit jaar nog deze functie blijft waarnemen. Het Nederlandsche Diaconaat, maand blad, gewijd aan den arbeid der dienende liefde, insgelijks bij firma Egelirg uitge geven, onder redactie van ds. Westhoff, ds. A. M- Knottnerus, J. L. Zegers en anderen, geeft in no. 11 van den 4en jaargaDg een belangiijke levensschets te lezen van Charlotte Pilz, de ondste der nog werkzaam zijnde Kaisenswerther di aconessen te Jeruzalem, die in Jnii jl. op 84 jarigen leeftijd stierf. En eon artikel van J. L. Zegers «Dankbaar maar niet voldaan". Ret ontstaan, de Beginselen en de Gesel de- nis van Onze Politieke Partijen door C. E. van Koetsveld. De uitgever van dit werk, de heer Jac. C. van der Stal té Utrecht, zor.d ons een prospectus met verzoek, deze uitgave in ons blad aan te kondigen. Wat dit boek geven zal Het prospec tus zegt het«Het zal mededeelen in popu- «lairen vorm de beginselen, de wording, «de lotgevallen en de splitsingen van elke «politieke partij afzonderlijk, en voorts het «onderling bestrijden, het als boedgenoofen «samengaan, of ook het samenvloeien dier «partijen". De auteur heeft zijn taak ernstig opge vat, wat blijkt uit do inhoudsopgave, die in het prospectus is opgenomen. Wie vieest, dat «Ouze politieke partijen" niet onpartijdig zal zijn, een subjectief karakter dragen zal, zij gerust gesteld doo: de mededeeling, dat een vier tal heeren van naam in bijlagen hun standpunt zullen uit eenzetten eri verdedigen, bijaldien de schrij ver dit heeft aangerand Dia heeien zullen dus hurne partij en pailijbegii srlen bespreken. Aldus: Da Vrije Antirevolutionaire partij door Jhr. Mr. A. F. de Savornin Lehman. De Georganiseerde Antirevolutionaire partij door H. Bijleveld. De Friesch Christelijk Historische paitij dcor J. Schokkirg. De Christelijk Historische Kiezershond door Dr. J. Th. de Virser en Dr. A. W. Bronsveld. De eerste aflevering van dit werk, voor zien met een menigte van portretten en pla'en, is ter perse en is weldra bij iedcren boekhandelaar ter inzage te bekomen. De prijs is uiterst geiing1 afliveiirg (om de twee weker) a 10 ets. In't geheel zullen er hoogstens 35 afleveringen ver schijnen. Zaterdag 7 Nov. Oostkapel'e, 10 uur en S rooskerke 1 uur houtwaren door not. Hicolen. Maandag 9 Nov. Ierseke hoornen deor not. Prins. Woensdag 11 Nov. Vlissingen, in Elim inboedel en berberg- inventaris 10 uur door not. Bosch. Wilhelminadorp, door not. mr. Liebeit 1 uur 150 olmen dijk 24 hofstee Okker 22 op 't dorp. En populieren bij de be graafplaats. Donderdag 12 Nov. Kwadendamm", half 11 bij erven Tim mermans door not. mr. Liebert. 33 olmen bij D. Goense 's Gravenpolder14 olmen en 2 canada's bij C. Goense Kwadendamme 1 olmen aldaar bij wed. Walraven en 37 olmen Ovezando bij A. v. d. Slikke. Krabbendjjke, bpj Meulbroek door deurw. Hollmann 12 uur meubelen, bed met toe- behooren, Statenbijbel, honderkar op veeren, kruiwagen, manufacturen Vrjjdag 13 Nov. Zand in Pax Intrantibus door not. Wis boom V. 10 uur 16,8080 H. bouw- en weiland Veersche en Oude Veersche weg, en een botsteedje 16,80 A. 's He renhoek, bij B. de Jonge door not. Pilaar 2,16 H. tiendvrjj bouwl. voor den heer Lenshoek qq. Zaterdag 14 Nov. 'sHeer Arendsktrke, 10 uur door not. Pilaar 64 Olmen voor mej. Vermet. Sint Laurens, 2 uur in Bloomendaal door not. Hioolen lo een huis en schuur Noord straatweg op en met 3410 cA. moesland 2o 9580 cA. wei3o een huis te Brigdamme 145 cA. Weme'dinge, voor do gemeente door net. L. Liebert 91 canada's Stormezandepolder en 66 wilgen tronkboonen in Blaauwhuis. Maardag 16 Nov. 's-Heer-Arendckerke, half 11 door not. de Ronde Bresser voor dhr. Oele 29 Cana da's in de Zak en 23 Canada's aan den straatweg naar Heirikenszand. Kruiningen, hoornen door not. Prins. Dinsdag 17 Nov. Goes, 2 uur bij Boudeling door not. Overman boomen. Goes door dhr. Oele half 4 bij inschrij ving 75 olmen op Everinge Ellewoudsdijk; 49 op Geertruidenhof Borssele70 op Plant- h st Arendskeike; 19 op Olmenstein Kloe- tinge; 5 op Selnisse Arendskerke; 25 op Geersdijk, Kortgene; 339 op den dijk Cam- pens Nieuwlandpolder Kamperland. Aan- wiizirg door de pachters der hofs'eden. Heinkenszand, Hcedekenskerke boomen dcor not. Overman. Goes, bij wed. M. Rijk voor dhr. P. Rijk door not. Mulock Houwer 7 uur een huis Nieuwstiaat van Lossie een verhuurd van Vermeule en Everaard er naast; en een er naast onverhuurd. Middelburg, Notarishuis. Woensdag 18 Nov. Nisse, door not. Bosch en v. d. Kloes een nieuw huis met herberg, vergunning «het olietonnetje" saam 9230 cA. half 11. Baarland, door not. Overman boomen. Vlake, 11 uur bjj Lujjk door deurw. Hollmann voor dhr. de Ceuninck 15 Bel gische anderhalfjarige merrieveulens. Domburg, 11 uur café WLhelmira dcor not. Verstegen en Hosang het café de Ho p 3r8 cA. Eq cm 1 uur aan het café de Hoop meubelen, winkelgeiief en ktffijhuis- inventaiis. Te zien 17 en 18 Nov. Donderdag 19 Nov. Schot e, half 1 verpachting door nol. de Ronde Brtsser. voor dhr. v. Koeveringo. 's Gravenpolder en N:sse door not. Over man boomen. Middelburg, in de Vergenoeging door not. Verstegen 8 uur huizen met tuinen, lo. Veersche Singel S 50 groot 417 cA. 2o. Id. S 73 greet 65 cA. 3o. Id. S 47a groot 194 cA. 4o. S 47b groot 191 cA. 5o. S 47e 207 cA. S 48 238 cA. Te zien 18 en 19 Nov. 10—12 en 2—4 uur. Viijd3g 20 Nov. Kloetinge, bij Akkenaar door not. Mulock Houwer voor Kerkvoogden 14 olme-, 3 esschen- en 3 popnliereboomen. Voor dhr. Peman Kakebeeke 27 olme- en 5 canada- boomen. Zaterdag 21 Nov. 's Gravenpolder, op KwisteDburg 10 uur door not. v. d. Kloes 53 canada's 11 Olmen 97 en 32 canada's bolstede wed. C. Boonmao. LAATSTE BERICHTEN. Goes. Heden namiddag werd door de vereeniging voor Woezen verpleging op Zuid en Noord-Beveland eene algemeene ver gadering gehoulen in «de Prins vaD Oratije". Wegens ontslagname van den heer P. Dekker Jz., Wemeldingo was er een vaca ture in het bestuur. De voordracht in deze vacature bestond uit de heeren C. Koert, Wolfertsdijk en J. Risseeuw,'s Gra venpolder. De heer Koert werd met al gemeene stemmen gekozen. Vooraf was de heer Koeit met de voordracht in kennis gesteld, welko had medegedeeld een even- tueele benoeming te zullen aanvaarden. Vervolgens waren aan de beurt van aftre ding in hat bestuur voor 1904 Mevr. Geil), Krabbendiike en de heer L. A. Vink te Colijnsplaat. Deze werden nu reeds bij acclamatie herkozen, beiden namen de be noeming aan, met de belofte hunne krachten steeds aan de vereeniging te willen wijden. Kapetie. Benoemd met ingang van 16 Nov. a. s. tot brievengaarder alhier, de heer B. de Jonge Jz. Goes. Dcor den heer Rothuijzen werd heden voor de heeren H. J. van Noppen en F. J. Boone aanbesteed het bouwen van een dubbele villa, Wr-stwal. Inschrijvers: W. F. van Riet Jr., Goes ad f 12,730M. Buitendijk, id f 12,698; A. Hubregtse, Heinkenszand f 11,960; J. P. Pam y, Krab bendijke f 11,895; W. v. d. Linde, Kat- tendijke f 11,630 J. J. Dronkeis, Kapelle f11178; firma W. J. v. d. Weert Zonen Goes f11,160; firma W. de Beste, id. f11,139; J C. Hariot, Vlissingen f 10,849. Een biljet van onwaarde. Gunning aan gehouden. MIDDELBURG, 5 Nov. 1903. Ter graanmarkt van heden bestond de aanvoer voornamelijk uit Tarwe Boonen en erwten. Men besteedde voorjarige tarwe f 7.25 a f 7.40 den H.L.nieuwe 7.a f 7 25 naar kwal. Rogge en winter- gerst niet ter veil. Zomergerst f 4.25 A 1 4 40. Walch. witteboonen f 14. A f 15, de beste f 16. Ronde bruine boonen f 18 A f 19 puike soortlange dito f 15 af 16 naar deugd; Walch. paardenboonen f7; kroonerwten gevraagd en van f 9.75 tot f 10.10 betaald. Boter f 0.57'/a A f 621/; per halve kilo. Eieren f 6.20 per 100 stuks. ZIERIKZEE, 5 Nov. 1903. Boter f 0,65 A f 0,52'/, per pond. Kipeieren f 1,65 A f 1,25. Kleine eieren f 1.15 de 25 stuks. VLISSINGEN, 6 Nov. 1903. Boter f 1,30 A f 0, per kilo. Eieren f6.20 per 104 stuks. BUUGEIiLIJKE STA NB van 4—6 November. MIDDELBURG. Ondertrouwd: J. de Ridder, 21 j. jm. en U. J. Corné, 21 j. jd.A. B. M. Biesen, 26 j. s. en T. M. Meijer, 26 j. jd. Getrouwd: J. den Hollander, 24 j. jm. en A. M. A. Stevens, 21 j. jd.A. Beaufort, 27 j. jm. en P. Janse, 24 j. jd. D. G. Carol, 29 j. jm. en S. den En gelsman, 28 j. jd. Bevallen: C. van Agten geb. Dirkse, d.J. P. Boone geb. Ingelse, d. Overleden: R. van den Broeke, wedDr. van S. Mondeel, 80 j.J. M. Grijspaardt, wednr. van E. H. Meeuwsen, 70 j. GOES- Ondertrouwd: 5, Cornelis Knijper, 25 j. jm. en Pieternella Maartense, 23- j. jd. Geboren: 5, Cornelia Geertruida, d. v. Pieter Rejack en Catharina Rijn. Overleden: 5, Johanna Martina, 3 mnd., d. v. Pieter Jacobus van Baaien en Elisabeth Maria Schede6, Johannes Hoogesteger, 67 j-, gih. met Jannetje de Pujjt. Van 30 Oct.—5 Nov. IERSEKE. Gehuwd: Jan Dekker 25 j.jm. en Francina Neeltje Dekker, 21 j. jd. Willem Pieler Daane, 21 j. jm. en Catha rina Wilhelmiua Kooman 22 j. jd. Jan Paauwe, 23 j. jm. en Tannetje Hoogesteger, 18 j. jd. Geboren: Pioternella Jacoba, d. v. Cornelis Plansoen en Levina Carolina HagenaarJacob, z. v. Adriaan van Zweden en Catharina IJzermans. Over de maand October. GRIJPSEERKE. Bevallen, J. Won- dergem geb. de Visser, z.P. de Groot geb. Slabber, z. 's-HEER ARENDSKERKE. Gehuwd: 1, Laurens Oele, 32 j. jm. en Martina Vermeule, 32 j. jd.22, Adriaan van Wijngen, 23 j, jm. en Johanna Servaas, 21 j. jd.; 29, Zacharias Baas, 29 j. jm. en Jacoba de Visser, 25 j. jm- Geboren: 4, Marinus, z. v. Jacobus Hoogerheide en Hubtina Koole 5, Johanna Maatje, d. v- Marinus Roose en Elizabeth Hoogstraten7, Jacoba Suzanna, d. v. Jacob en Maria Vereike; 13, Johannes, z. v. Marinus van Baaien en Jannetje Vreeke19, Pieter Lambregt, z. v. Pieter Zweedijk en Hendrika Paauwe; 21, Janna, d. v. Gelijn Moerdijk en Cornelia Adrians van de Plassche23, Jacoba Leijntje, d. v. Cijbrand van de Broeke en Suzanna Weststrate24, Abraham, z. v. Pieter Tilro en Cornelia Rottier; Jacobus, z. v. Willem van den Berge en Prina Wisse 30, Jacob, z. v. Jacob Kerkhove en Maria den Boer. Overleden: 3, Jozma de Wagter, 77 jaar, wed. van Abraham Koole12, Johanna Maatje, 7 d., k. v. Mariims Rooze en Elizabeth Hoogstraten13, Gillis, 1 rand., k. v. Jan Witte en Stoffolina van Oosten24, Krijn, 2 mnd, k. v. Adriaan Noels en Poulina Wagenaar. ONS HUIS. Op Dinsdag 10 November des avonds te 8 uur zal de heer G. K. A. Nonhebei een voordracht (met proeven en lichtbeelden) houden, over Voedingsmiddelen. Toegangskaarten zijn op de gewone voor waarden, tegen betaÜDg van 2'/« cent eiken avond tussehen 7 en 10 uur, te verkrijgen bij den concierge. Op 9 November a. s. hoopt D. V. onze geliefde vader, behuwd- en grootvader JANIS DEKKER, zijn 80sten geboortedag te her denken. Uit aller naam, J. DEKKER. Meliskerko, Nov. 1903. Zondag 8 November. Voorm. half 10 uur: LeziDg. Nam. Avond 2 uur: 6 uur: Item. Item. Wegens dienstplicht tegen Mei bij Ij. WIJKHUIJS Az., Biggekerlct. Wegens dienstplicht met Maart of Mei een IlaiHlkneclit gevraagd bij J. LOUWS te Melis- kerke. Met Mei een II mitlkiioelit benoodigd bij G. DEKKER, Meliskerke. Te GOES wordt, op goeden stand, te koop of te hnur aangeboden met bovenwoning en afzonderlijken opgang; voor alle bedrijven geschikt. Ia genoemd huis wordt een kruidenierszaak gedreven, welke ook overgenomen kan worden. Een en ander (wegens vertrek) dadelijk te aanvaarden. Brieven fr. motto winkelhuis, Bureau Goesche Courant. Openbare Verkoopiug. De deurwaarder HOLLMANN zal DONDERDAG 12 NOVEMBER 1903, des middags om 12 uur, aan het woonhuis van dhr. Jan Meulbroek te Krabbendijke, In Mncliincriën, Vcerssclie weg T 17Y door het middel van Proff. I ji ji i s c h. Depot: W. HUBREGTSE, drogist. P. S. Wederom ontvangen die puike SCHEERZEEP. is het gemak der nieuwe kachellak Noirine niet te betalen. Noiiine berst of brandt niet af en vervangt totaal het poetsen der kachels. Ver krijgbaar in flac. van f 0.25, f 0.35, f 0.50, f 0.75. Alleen verkrijgbaar: Vlasmarkf. Middelburg. Naar buiten de stad 10 cent port verhooging. Vraagt proeflevering met garantie. Druk Wed. S. J. de Jonge—Verwest, Goes,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1903 | | pagina 6