Bouw-en Weiland, Bijvoegsel van „DE ZEEUW" van Zaterdag 26 September 1903. No. 152. Wed. Joh, de Jonge-Veitregt, Mefl NoirineWe" Rechtszaken. Afloop Verkoopingen enz. Aanbestedingen. Advertentiën. Drogisterij „De Ster", voor H.H. Wielrijders! EEN DUBBEL WOONHUIS, ERF EN TUIN, Calcium Carbid9 eenige zetr pnstig gelegen gerceelen Kerknieuw su Schoolnieuws. Gemengde Berichten. Marktberichten. VLISSINGEN, 24 Sept. 1903 Posterijen. Telegrammen Deerd. ONTVANGEN IOOOO kilo's 80 Liter Petroleum Arrondissements-Rechtbank te Middelburg. Heden, Vrijdag, deed bovengenoemde rechtbank uitspraak in de in ons vorig nommer van 19 dezer vermelde zaak tegen J. R., 72 j. burgemeester te Borssele. Ba- klaagde werd van den hem te laste gelegden diefstal vrijgesproken. Da vordering van den ambtenaar van het opanbaar ministerie was 3 maanden gevangenisstraf en ontzetting uit het ambt van burgemeester, terwijl de verdediger de heer mr. A. C. A Jacobse Boudewijnse concludeerde tot vrijspraak. De vrijspraak berust op de navolgende gronden Overwegende dat de ter terechtzitting onder eede gehoorde getuigen hebben ver klaard lo. J. Walhout2o. W. J. Rottier 3o. C. Kortenbont4o. J. de Hullu, ieder afzonderlijk, doch eensluidend, dat zij in den avond van den 29 Maart jl. hebben gezien, dat aan het strand te Borssele is aangespoeld eene groote hoeveelheid balken, ribben en planken, verontreinigd door daaraan klevende meststof van vee, en dat, hoewel zij ditmaal niet hebben gezien, dat dit afkomstig was van afgebroken en over boord gegooide beestenstallen, zij vroeger meermalen hebben gezien, dat de beman ning van voorbijvarende stoombooten de houten stallen, waarin vee aan boord was vervoerd, afbraken en het daarvan afko mende hout over boord wierpen overwegende dat op grond van deze ver klaringen mag worden aangenomen, dat evenzeer als vroeger herhaaldelijk was ge schied, ook het in bedoelden avond aan gespoelde hout, blijkens de daaraan klevende meststoffen, afkomstig was van de afbraak van beestenstallen, die door de bemanning van een voorbijvarende stoomboot over boord waren geworpen dat nu de vraag rijst of onder deze omstandigheden die voorwerpen moeten beschouwd worden als zaken, die tengevolge van den afstand, dien de eigenaar van zijnen eigendom gedaan heeft, hem niet meer toebehooren en het eigendom worden van hem, die zich dezelve het eerst toeeigentdat hiertoe dient vast te staan, dat werkelijk de eigenaar zich van zijnen eigendom heeft willen ontdoen en het niet voldoende is, zoo slechts iemand, wellicht een onbevoegde, tegen den wil of buiten weten van den eigenaar die goederen had geabandonneerd, in welk geval de eigenaren door zulk een handeling van derden zijn eigendomsrecht niet zou hebben verloren, maar zijn eigendom, krachtens de bepaling van artikel 638 van het Bur gerlijk Wetboek, zou kunnen terugvorderen Overwegende hieromtrent dat gebleken is, dat deze handeling van overboord gooien van afgebroken beestenstallen niet op zichzelve staat, maar herhaaldelijk is voorgekomen, waaruit het vermoeden rijst, dat zulke handelingen gebruikelijk zijn en met goedvinden van den eigenaar, wie die dan zijn moge, geschiedendat in ieder geval voor eene schuldigverklaring aan verduistering of diefstal van strandgoed dient vast te staan, dat dit nog eenen, zij het ook onbekenden eigenaar had, en dat, waar dit bewijs niet is geleverd, maar er veleer reden tot het aannemen van het tegenovergestelde, althans reden tot twijfel bestaat, niet kan gezegd worden, dat door het wegnemen van dit strandgoed is weg genomen goed, dat alsnog aan een ander toebehoorde Overwegende dat het bij deze beschou wing onverschillig is, of dat strandgoed al of niet waarde heeft, en evenzeer of de beklaagde, in dwaling daaromtrent ver- keerende, gemeend heeft dit goed als strand vonder zich te moeten aantrekken en naar de bergplaats voor de strandvonderij te doen overbrengen; Overwegende dat wat er overigens dan ook moge bewezen zijn van het te laste gelegde, dat de beklaagde zich van dat strandgoed zou hebben toegeëigend, of dat hij daarvan met oogmerk van wederrech telijke toeëigening zou hebben weggenomen, uit beide gevallen een der elementen van het misdrijf niet is bewezen, namelijk dat het goed aan een ander toebehoort. Voorts zijn veroordeeld wegens ■mishandelingF. M., 25 j. werkman, Graauw, tot 1 m. en F. J .B., 25 j. kleer maker, Goes, tot 14 d. gev. straf en L. Rooze, 38 j. hvr. van de F. de L., Biervliet, tot f 10 b. s. 10 d. h. en A. .K, 41 beurtschipper, Oolijnsplaat, tot f5 b. s. 5 d. h. het veroorzaken van lichaatnlyk letsel door schuld: C. B., 23 j. varensgezel, Terneuzen, tot 14 d. h. hndlooperijA. L., 50 j. straatwieder, en C. J. C., 44 j. breister, beiden Middel burg en aldaar gedetineerd, beiden tot 7 d h en opzending naar eene rijkswerk inrichting voor den tijd van 6 m. en verduistering'. W.J. v. S., 44 sigaren maker, Middelburg en aldaar gedetineerd, tot 6 m. gev. straf, met mindering der doorgebrachte hechtenis. Vrijgesproken: W. B 25 vrachtrijder, K. D.', 19 j. arbeider, J. du P., knecht, en A. B., 18 j-landbouwersknecht, allen 's-Heer Arendskerke, beklaagd van vernieling. Bn bevelschrift dier Rechtbank is ver- wezen naar de openbare terechtzitting de zaak tegen: L. J. van T- 44 jaar zonder beroep, geboren te Hellevoetsluis, zon er vaste woonplaats, thans gedetineer 'n Huis van Bewaring te Middelburg, dat bij te Vlissingen ter uitvoering zjjn voornemen om met het oogm0r zich wederrechtelijk te bevoordeefen H. en diens huisvrouw M. M. of een van hen te bewegen aan hem f100 of f50 af te geven, listiglijk bedriegelijk en in strijd met de waarheid op 3 September 1903 aan genoemden H. en echtgenoote, waarvan hij laatstgenoemde vroeger te Ostende ontmoet had, een brief heeft geschreven van den volgenden inhoud »Vlissingen, 3 Septem ber 1903. Mijnheer en Madame H. Her innert ge U nog madame toen U eens met uwe schoonzuster eene visite maakte bij madame van der H., dat er toen bij E. iemand was, die ook van de Transvaal kwam, dat is nu de persoon die U op 't oogenblik schrijft. Ik ben van Londen met de mail gekomen zooals U weet, wellicht niet, heb ik vercheidene huizen in Pretoria enz., waarvan me de huur 245 Pond Ster ling elke drie maanden per South Africa bank wordt opgezonden. Dat geld heeft men mij geheel gerold of ontstolen en ik vind me daardoor in zulk een moeielijke positie, dat ik teneinde raad me tot u wend met het vriendelijke verzoek me met 50 of 100 gulden voor eenige dagen te willen helpen. Ik ben een goed vriend van uw moeder en E. en zal het hem terug geven of anders aan U opsturen. Ik ben geheel vreemd hier, heb in geheel Holland geen familie en dit verlies heeft mij in zulk een moeielijke positie gebracht dat ik niet weet wat te doen. Ach weest zoo goed en kom me eens opzoeken, ik ben in Hotel »Goes" gelogeerd maar spreek s.v.p. niet over dat geldverlies daar de politie alhier veizocht heeft het geheim te houden. Of als U mij een boodschap zenden wil hoop ik even bij U aan te komen. Ik heb direct naar Afrika getelegrafeerd maar kan dat niet ontvangen voor einde September. Ik zou u dus ten hoogste dankbaar zijn, als U mij dat genoegen zoude willen doen. Hoogachtend UwEd. dw. dnr. J.Leonard." Welke brief hij door middel van de post aan voornoemden H. en echtgenoote naar hunne woonplaats te Vlissingen heeft ver zonden, waarbij de uitvoering van zijn bovenomschreven voornemen niet is vol tooid alleen ten gevolge van de van zijn wil onafhankelijke omstandigheid dat voor- Doemde M. M. na het ontvangen van boven omschreven brief te Ostende inlichtingen omtrent hem beklaagde heeft ingewonnen en ten gevolge van de omtrent hem ont vangen ongunstige inlichtingen noch door haar noch door haren echtgenoot aan hem geld is afgegeven. Aan den be klaagde is ambtshalve als verdediger toe gevoegd de heer mr. H. Oele advocaat en procureur alhier. Voor het gerechtshof te te 's-Graven- hage stond gisteren terecht een persoon uit 's-Heerenhoek, door de Middelburgsche rechtbank veroordeeld tot 3 maanden ge vangenisstraf wegens mishandeling. Bekl. zou iemand in een herberg met een mes hebben gestoken, doch ontkende alle schuld. Adv.-gen. mr. Reitsma vorderde tegen dezen bekl., die recidivist is en het feit blijkbaar heeft gepleegd, omdat hij een wrok had tegen den mishandelde, die be- klaagdes verkeering met zijn zuster had afgemaakt, bevestiging van het veroordee- lend vonnis. De toegevoegde verdediger, mr. Bijl de Vroe, pleitte vrijspraak, sub sidiair verzocht hij een lichtere straf. Het gerechtshof bevestigde voorts de veroordeeling van P. M., werkman te Mid delburg, tot I maand gevangenisstraf we gens valsche aangifte. Ook het vonnis tegen D. D. B., arbeider te Biezelinge tot 1 maand gev. straf wegens openbare schennis der eerbaarheid. En de veroor deeling, bij verstek, van A. W., handelaar te Hoek, wegens verduistering van rijwielen tot 6 maanden gevangenisstraf. Deze vonnissen waren gewezen gewor den door de rechtbank te Middelburg. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Eindhoven A. L. Th. v. d. Ven te Den Helder; te Niehove F. IJdema te Gasselte;te Nieuw-Vosmeer A. G. J. Barmen 't Loo te Standdaarbui- tente Huizen A. v. d. Sluijs te Dor drecht; te Pretoria (2e maal) J. A. A. Vermeer te 's-Gravenhagete Hoog Blokland B. Batelaan cand. te Koudekerk. Bedankt voor Hiaure door F. Fokkema cand. te Westergeest; voor Schiedam door dr. J. P. de Bie te Kethel. Geref. Kerken. Beroepen te Bunschoten (B) D. RiDg- nalda te Schiedam. Te Borssele treedt Zondag, a. s. op ds. A. Koppe, van Stellendam. Bediening van het H. Avondmaal. De Unie-Collecte voor de scholen met den bijbel bracht op te Grijpskerke met Buttinga en Hoogelande (G. K.) f29.95,l2l Camperland f 131, en te Veere metZandiik binnen (G. K.) t 21.23. Goes. De voordracht voor onderwijze res, aan School C bestaat uit de dames L. J. Baardolf en A. Goedbloed, beiden te Goes, en A. Blackstone te Hoedekenskerke. Goes. Den heer D. alhier trof Woens dag nabij Krabbendijke 't ongeluk dat de ketting van zijn flets stuk ging waardoor de heer D. tegen den grond geworpen en zeer aan 't gezicht gewond werd. P0r rijtuig huiswaarts gekeerd, is hij onder geneeskundige behandeling gesteld; zijn toestand is redelijk. Goes. Een koopman alhier verkocht heden 58 peren aan een wederverkooper voor de som van f 8 Openbare Vergadering van den Raad der gemeente Goes. Op Dinsdag 29 September 1903, des avonds ten 7'/, uren. Punten van behandeling. Resumtie notulen der vorige ver gadering. 1 Ingekomen stukken. 2 Benoeming leden tn de commissie voor de reclams tegen aanslag in den Hooidelijken Omslag en in de commissie voor de Strafverordeningen. 3 Voor stel van B. en W. omtrent overname van grond bij het Rijkslandbouwproefstation. 4 Verzoek van A, Schrijver en P. Rosier om een sloot te mogen dempen en aanwijzing van peil en rooiïng voor bouwen aan den Westsingel. 5 benoeming onderwijzeres bij het lager onder wijs. 6 Kohieren van schoolgeld op school A en de meisjesschool. 7 Afschrijving plaatselijke belastingen. 8 Begrooting voor 1904 van het Gasthuis bestuur. 9 id. Burgerlijk armbestuur. 10 Af- en overschrijvingen op de begrooting der gemeente voor 1903. Colijnsplaat. Donderdag vergaderde de Chr. Werklieden-vereeniging .Draagt elkanders lasten'' alhier in de school. De vergadering was goed bezocht. Uit het verslag van den Penningm. bleek, dat de ontvangsten reeds f 451,85 bedragen hadden, de uitgaven f 169,575 en het goed slot dus is f282,275, waarvan f250 op de spaarbank belegd is. Aan zieke leden is uitbetaald f 130.525. Den leden en begunstigers bracht hij zijn dank vooi de geregelde betaling. Daarna richtte ds. Staal een hartelijk afscheidswoord tot den eere-voorzitter ds. Loijsen, die deze gemeente spoedig zal verlaten en aan wie de vereeniging veel te danken heeft. Namens leden en begun stigers overhandigde ds. Staal hem een net album, waarin al de namen der be stuursleden, der commissie van toezicht der 36 begunstigers en bijna 200 leden Nadat de eere-voorzitter zijn hartelijken dank betuigd had, zongen allen staande op voorstel van den voorzitter, dhr. J. Schippers, den eere-voorzitter de heilbede, vervat in Ps. 134 3 toe, die daarop de vergadering met dankgebed sloot. Wegens het overlijden van den heer Van Waesberghe Janssens, is door Gede puteerde Staten in het district Hulst eene verkiezing voor de Provinciale Staten be paald op 10 Oct.stemming en herstemming zoo noodig op 20 en 30 Oct. e. k. Te Engwirden slikte een 7-jarig jongetje een beentje door dat bij de maag bleef vastzitten. Een operatie geschiedde, men vond het beentje, doch het kind be zweek. In de zwaaiplaats van de Laak haven te 's-Gravenhage viel een schipper van zijn schuit in het water en verdronk. Te Zaandam moest een 33-jarige onge huwde man, bekend om zijn buitengewone lichaamskracht, doch die nu vlagen van delirium had, wijl hij voor zich zelf en voor de omgeving gevaar opleverde, Dinsdag avond op het politiebureau onder toezicht ge steld worden. Nawederdoor een vlaag te zijn aangegrepen, is hij in denzelfden nacht aldaar plotseling overleden. Te Purme- rend is het zevenjarig zoontje van een schipper dat op het dek van het vaartuig zat te visschen over boord gevallen en verdronken. Te Langerak is een vee koopman die nog even voor den tram den weg wilde oversteken gevallen, overreden en zoo ernstig verwond dat hjj aan de gevolgen is overleden. Nabij station Oss is een kind van anderhalf jaar door den trein aangereden en gedood. Een misrekening. Onlangs werd te Haarlem bij den heer S. ingebroken en belangrijke waarden gestolen aan effecten. Op de opsporing daarvan werd f 100 gezet en nu vormden de dieven het plan, om een medeplichtige die f 100 te laten ver dienen en dan samen nog de f 100 te deelen. Aan de effecten hadden zij toch niets. Men had het voornemen, om de effecten in een zakdoek op straat te leggen en dan zou de medeplichtige dezen „vinden". Eigenaardig is het, uit het verder verloop der zaak na te gaan, hoe een klein z.g. »toeval« een streep haalde door der boos wichten rekening. Want het slim overlegde plan mislukte, doordat een brievenbesteller die even in een naastbijzijnd huis was, daaruit te voorschijn kwam en den doek opraapte vóór de man, die de vinder zou worden, aanwezig was. MIDDELBURG, 24 Sept. Ter graanmarkt van heden was, door den drukken veldarbeid, uit Walcheren slechts een redelijke aanvoer kroonerwten, jarige- nieuwe tarwe en zomergerst met uitzondering van jarige tarwe die 50 ct. lager kon worden gekocht, bleven prijzen van alle andere artikelen bijna onveranderd. De noteering is als volgtJarige Walch. tarwe f 7.50nieuwe dito 25 ct. lager werd tot f 7.25 gekochtnieuwe rogge wordt onveranderd f5.60 genoteerd nieuwe wintergerst niet aangebodennieuwe zo mergerst f 4.25 a f 4.35 kroonerwten, met veel vraag, werden van f 9.90 tot f 10 gekochtkleine groene kookerwten, kool- en karweizaad werden niet aangeboden. Boter f 0,47'/a i f0,57'/2 per '/2 kilo. Eieren f 4.20 per 100 stuks. ETF.RTKZKE, 24 Sept. 1903. Boter f 0,60 f 0,47'A per pond. Kipeieren fl,05 4 f 0,70. Kleine eieren f 0 60 de 25 stuks. Boter f 1,18 f 1,10 per kilo. Eieren f4,80 per 104 stuks. BURGERLIJKE STAND Van 2325 September. MIDDELBURG. Ondertrouwd: J. A. de Pree 22 j. jm. en C. Cornelisse 25 j. jd.A. van Offenbeek 26 j. jm. en J. C. Dhont 24 j. jd.H. Elzakkers 26 j. jm. en N. Muit 31 j. s. Getrouwd: C. Baas 26 j. jm. en L. Danielse 24 j. jd.C. E. de Haas 24 j. jm. en A. M. van Aartsen 24 j. jd. Bevallen: P. J. van Iren geb. De Munck z.A. Koole geb. Den Hollander z. GOES. Ondertrouwd: 23, Pieter Barendregt, 53 j. wednr. van Geertrui van der Sijde te Spjjkenisse en Gerritje Loggers, 48 j. jd. te Goes24, Cor nells Korstanje, (32 j. jm. en Maria van Sprang, 32 j. jd. Getrouwd: 24, Hubertus Johannes Hendrkius van den Ende, 27j.jm. te Goes onlangs te Roermond en Sophia Adriana Brusket, 19 j. jd. te GoesAdriaan van den Berge, 33 j. jm. te Tholen en Katelientje van den Boogaard, 26 j. jd. te Goes. Geboren: 24, Johannes, z. v. Jacobus Verhage en Pieternella Potter. Overleden: 24, Cornelia Boer, 54 j. echtgenoote van Laurens Melse. Van 18—26 September. IERSEKE. Geboren: 18, Adriana, d. v. Servaas Lindenberg en Leuntje Geense 20, Jan Johannes, z. v. Jan Steven Koster en Maria Johanna Felius. Lijst van brieven en briefkaarten verzon den aan onbekenden door het Postkantoor te Middelburg, gedurende de le helft der maand September. Brieven: Catharina Sturm, Rotterdam A. Theune Vlissingen. Briefkaarten: Mvr. A. Smith Schook LeidenC. de Nood Vlissingen. Middelburg. Door not. Verhulst wer den Donderdag publiek verkocht: 1,11 H. en 1,4490 H. bouwland aan den weg van Oostkapelle naar Aagtekerke, aan dhr. F. Dekker, Oostkapelle voor f2185; 0,42,75 H. weiland en sprink bij het Blauwwegje in Souburg, aan dhr. A. Maas, Souburg, voor f577 een huis en erf met bouwland, Zoetendaalschen weg, Serooskerke, werd opgehouden of f1200. En des avonds een winkelhuis Groote Markt C 14 aan dhr. C. Henning alhier voor f8700; en een huis Lange Singelstraat aan dhr. J. A. v. Houten alhier voor f1537. Het winkel huis Wal B 74 werd opgehouden op f2450. Vlissingen. Door not. Maret Tak wer den Woensdagavond publiek verkocht de navolgende huizen lo. Aagje Dekenstraat, N 150, groot 1,20 A. aan J. Loois Az., voor f4300; 2o. Korte Groenewoud, H 41, groot 59 cA. aan J. F. J. van Dalsum, voor f3385 3o. Kolvenierstraat, E 60 groot 1,05 A. aan J. L. Belderok, voor f915; 4o. Koudenhoek, L 18, groot 60 cA. aan A. Aspeslah, voor f962; 5o. Koe straat, B 125, groot 42 cA. aan A. Provoost, voor f325; 60. Breewaterstraat, D 192, groot 39 cA. aan J. Smith, voor f760; 7o. Breewaterstraat, D 114, groot 1,95 A. aan A. Provoost, voor f 1607dat aan de Joost de Moorstraat, M 178, groot 90 cA. werd niet verkocht. Vlissingen. Heden werd aanbesteed de levering van steenkolen enz. voor de verschillende gemeente-administratiën en scholen. InschrijversN. B. Bijleveld Ruhrkolen f0,74'/2, Engelsche f 1.20 per H. L. Korte turf f8 per 1000; brandhout f8 per stère. A. Pierens Ruhr- f0.77 -Engelsche fl.17. Korte turf f6.50. S. M. Visser Ruhr f0.79'/2. Wed. J. G. H. Dommisse Ruhr f0,86. Engelsche fl.19. Maandag 28 September. Goes, gewoon tarwebrood, rund-, kalfs- en versch inlandsch varkensvleesch voor 't Weeshuis. Biljetten voor 1 uur bij dhr. A. Dekker Jzoon, met opschrift Besteding Burgerlijk Armbestuur. 's-Gravenhage. Benoemd tot ontvanger der directe belastingen en accijnzen te Aardenburg B. van Ewijk, surnumerair te Arnhem. Krabbendijke. Door de meisjes E. Wa- beke, M. Wabeke, N. Geense, C. Tollenaar, M. Lavooij, C. de Kok, J. van Doorn en Joh. van Sabben werd bij de ingezetenen rondgegaan voor de hulpbehoevenden te Arnemuiden en verzameld f 160.25. Dhr. Jac. Welleman zorgde voor de regeling en de verzending van het geld naar Arne muiden. Deze zaak werd niet op touw gezet na ontvangst eener circulaire uit Arnemuiden, alleen medegevoel deed daar toe overgaan. Vanillesuiker per pakje 5 cent Puddings Poeder per doos 275 Maizena 16 Reezena 20 Griesmeel per pond 15 Zeer beste Vanillestokjes 10 Anijs-tabletten 5 Ramp te Arnemuiden. Comit'e te Middelburg. Voor de collecte is nog ontvangen bij den heer Van Geuns van G. f2.50 en bij den heer Sybolts van mevr. V. d. L. de C. f100; te zamen dus f 102.50. To taal thans: f2035.82. Verder kwam nog in bij de heeren: Roscam Abbinggecollecteerd in de kerk 20 Sept. fl en van wed. M. f2 J. f10 N.N. f 7.50 van G. f 2,50uit busje Dekker f 7,50(in de vorige opgaaf stond J. f 10 moet zjjn E. J.)-, samen f30.50. Boumavan N. N. f 1, N. N. f 1 N. N. fl. N. N. f2.50; samen f5.50; Van Dunné van de Chr. Jongel. Vereen. Bidt en werkt te Terneuzen (collecte op een anti-kermis-vergadering) f 5 van Mr. E. F. te U f 10. Van Geunsvan D. B. ontvangst van verkochte pijpen in den sigarenwinkel f2.64; Ds. Sybolts van H. f 1,— en bij den penningmeester van N. N. f 2,uit L. f 1 en van W. M. te R. f 1. L. K. van der Harst J.Jz.van de leer lingen van school J f 16. Saam dus f 49.64. Totaal f 1239,47. Bij ons is van de Chr. School van een leerling nog een gift van f 1 inge komen voor de Weduwen te Arnemuiden en te Tholen. T. FABERIJ DE JONGE. N. HENDRIKSE. P. W. QUIST. neerd. IS de kachellak der toekomst S de trots eener huisvrouw S het behoud der kachels S beter dan potlood en vuurlak S reukeloos bij 't aanmaken Kan afgestoft en gezeemd worden Berst niet en brandt niet af! Maakt oude kachels nieuw Gebruikt dus NOIRINE verkrijgb. in flacons a f 0.25, f 0.35, f 0.50 en f 0.75. Vlasmarkt. Middelburg. voordeeligst adres per kilo f 0.30, 5 kilo f 0.28 en 10 kilo afname f 0.25 per kilo. De CARBID geeft 200 kaarsen licht sterkte. in gegalv. ijzeren vaatjes met kraan a 61/2 ct. per Liter, f 3 statiegeld. LOUWERSE, b/d Watertoren, Midd'b. De Notaris D. WISBOOM VER STEGEN, gevestigd te Middelburg, is voornemens op Donderdag 22 October 1903, des avonds 8 uren, op de boven zaal der Sociëteit „De Vergenoeging" aldaar, in het openbaar te ■verlroopêan. te MIDDELBURG, aan den Veerschen Singel, wijk S no. 50, groot 7 Aren, 30 Centiaren. Te veilen in 2 perceelen en combinatie. Nadere inlichtingen ten kantore van den Notaris, Lange Singelstraat. De Notaris D. WISBOOM VER STEGEN, gevestigd te Middelburg, is voornemens op Vrijdag 13 November, des voormiddags 10 uren, in het koffie huis „Pas Intrantibus", op het ZAND, nabij Middelburg, in het openbaar te Trerlroopen. in de gemeente MIDDELBURG, aan den Veerschen en Ouden Veerschen weg, samen groot 16 Hectaren, 80 Aren, 80 Centiaren (42 gemeten 2471/i roeden). Nader te adverteeren. Inlichtingen ten kantore van den No taris, Lange Singelstraat. Druk Wed. S. J. de Jonge—Verwest, Goes.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1903 | | pagina 5