Vruchten te Velde, [él! van Vliegen Verloting-Tentoonstelling. liet Woonhuis, Aanbestedingen. Openbare Verknopingen. Afloop Verkoopingen enz. Advertentie». eene nette Dienstbode, Hnwelijkskaarten b« L. J. Florusse, ROODBOL DEKKËR, IMsiraat. Landbouwgereedschappen, op Dinsdag 28 Juli 1903, Openbare Verkooping. Openbare Verkooping I Ingezonden Stukken. Telegrammen. TE GOES op eersten stand TE HUUR: een lief Bovenhuis, uitstekend geschikt voor alleen wonend heer of dame, om zoo verlangd met den eigenaar vriendschappelijk te con verseeren. Fr. br. firma Wed. S. J. de Jonge—Verwest, Goes. Gevraagd terstond of met 1 Augustus in een klein gezin. Te bevragen „Den Hercules", Lange Burg. Taschkleeden- Wagenkleeden Zaadzeilen en Molenzeilen TE KOOP en TE HUUR. Eerste soort bruine Teer, Kool- teer, Carbolineum en Oliën, Best Engelsch IJzerdraad, Staaldraad en Touwwerk alle Aannemersmaterialen, Brandspuitslangen, enz. enz. enz., 50 cent pér stuk. door of W. HUBREGTSE, Drogist, K. Noordstraat. Openbare Vrijwillige Verkooping. VRIJDAG 24 JULI 1903, Graanzakken, Hooi, Stroo, Huis raad, Tafelkastje, Tafels, Mest, VARKENSHOK, enz. Openbare Verkooping' de SMEDERIJ en ERF, Woon- en Winkelhuis en Erf, te koop aanbieden; Tarwe, Gerst, Haver, Erwten, Witte Boonen, Paarde- en Platteboonen, Kla vers, Aardappelen en Mangels. Woensdag 29 Juli 1903, YERKOOPEN: mah. opgelegd Kabinet, Linnenkast, Regulateurklok, Tafels, Stoelen, Spie gels, 3 Hanglampen, 3 Pluimbedden, Kabinetkachel, Kokoslooper, 34 M. groot, Kleermakers-trapuaairaachineKinder wagen, ijzeren Ledikant, Hondenkar op veeren, Tuig, Spekstander, 4 gouden Sloten met Bloedkoralen, 1 paar gouden Stukken, 2 Bijbels met zilveren Sloten (haken), gemaakte Boerenvesten en Bur- gerjassen, eenige Vrouwenkleeren, Glas- en Aardewerk, enz. enz. Woensdag 12 Augustus 1903, Boomgaard, Bouw- en Weiland, Een Huis, Schuurtje en Erf, loeten vragen. iterhout werd door sijn paard van den de wielen over het de bekomen ver min Moeder bezocht ,a. het Diaconessen- 134 en een woord [groet werd, en zij >r een vriendelijk H. M. vereerde (olitie en den heer iirecteur van het >en gouden doek ier met brillanten nddelen Een per st ontbijt, op de ïgd, is een goed jsvertering. is uitstekend tegen enen bewijst goede lierlijders. ■oen in een heete lelijk middel tegen led tegen keelaan- in suiker ge- I zwarte aalbessen, nokt en met heet Pn bekend, middel jedaren. int te Brussel is van een diefstal loedigheid bedre- |uw werd geverfd. Ie verversbaas te romen en door te |uliere vertrekken ontdekte spoedig twijning van een ig, een beurs en |raliteits-eilanden, van Nieuw-Gui- vaartuig, welks Itte, afgeloopen en rmoord. Het door ieten zij stranden, itie, die aan boord door hen geroofd, t het volk altijd hebben om zijn Nu er voor 't |dsel bestaat tot de Serviërs het ;e den moord op zijn echtgenoote en tot den Roe- je hebben. Reeds mishandeld, en m dood bedreigd. .d van den Paus folgende bericht: lloten de nieuwe op het borstvlies stellen, teneinde te vermijden, pijn wegens de ïer, welke thans, king der nieren, |aus is." gevolgd onder- tieuwe Courant Ilea (Zater-) dag |ngen te kennen zich daartoe te vonden hem ge it het nauwkeu- ijn toestand dat |dat zijn krachten afnamen. De van beterschap lig goeds omtrent luidde«De Paus loop meer." om. De Parij- jeen proef geno- een telegrafische daarbij gebruik h-Fransche stel- bels. De dépêche van Parijs ver twee woorden ïduiding van de ;apore, Brisbane, sch-Atlantisehen «wijzing van den ptte het telegram ■che was in de •teruggekeerd te dien tijd van telegram 40,000 |de luchtbanden gold, een schoen- aldaar overleden groote armoede ers van zaken, !d verdienen. In woord aan de r aanleiding van 1 Christen" in de 1903. Den tonden wij voor eerlijk en rond zijn geschriftje ijdige aanklacht, wij meer dan sn hebben. Een weerleggen zou, vier tolk hij is l", doch daarvoor houden wij ze niet altijd, en er zijn ook verwaanden onder! op dit stuk niet voor weerlegging vatbaar zijn. Als zelfs Groen in zyn jarenlange worsteling met da Costa dezen niet overtuigen kon, zal dit ons die nog niet aan de schoenzolen van dezen Christen Staatsman raken, nog minder ge lukken. Trouwens het behoeft ook niet. Een partij heeft nu eenmaal, om in het rechte spoor te blijven, rechts en links hare critici noodig. Onze partij (en de regeering) hebben nu al de «Christen De mocraat" aan de uiterste linkerzijde, daarbij behoort aan den uitersten rechterkant een Christengroep als deze die wij in zekeren zin de «Christen-Aristocraat" zouden noemen, de mannen der «doopersche mijdinge", die eenzijdig voortborduren op het stramien van wijlen ds. de Liefde«Als de Christen Minister wordt en op het zijden kussen komt, is er gevaar dat de Christen er afglijdt en de Minister zitten blijft"; en van wijlen da Costa >Een advocaat kan wel Christen zijnof een Christen advocaat zijn kan is een andere vraag." Dat 't gevaar bestaat, hetwelk ds. de Liefde bedoelt, zal wel niet worden tegen- sproken, trouwens dat heeft Van der Brug- ghen, op wie De Liefde doelde toen hij deze woorden schreef, bewezendoch dit gevaar bestaat voor den Christen in iedere betrekking waarin hy geroepen wordt. En dat er Christen-advocaten zijn die wel eens zeer onchristelijke adviezen geven, kan ook waar zijn, doch dit wettigt nog niet boven aangehaalde uitspraak van den Christen- dichter, gesteld altijd dat hy de uitdrukking gebezigd, of zoo zij gebezigd werd, in dien zin bedoeld heeft. Het is geen aan haling uit zijn geschriften, maar een woord dat de schrijver gehoord heeft, en waaraan men derhalve niet veel aandacht be hoeft te schenken. Trouwens de brief wisseling tusschen Groen en da Costa leert ons wel anders. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Geachte Redactie! Waar gij er prijs op schijnt te stellen de redenen te weten, die mij bewogen heb ben te stemmen tegen het amendement- Houterman, dat beoogde aan het verleenen van subsidie voor de Njj verheidsten toon stelling als voorwaarde te verbinden de sluiting op Zondag, wil ik die redenen gaarne in 't kort mededeelen. Voorop sta, dat ik persoonlijk ben voor Zondagsheiliging en Zondagsrust. Voor Zondagsrust heb ik zelfs eenmaal een lans gebroken in de vergadering der Prov. Staten (13 Juli 1899), toen het gold de vraag, of de provinciale booten ook op Zondag voor pleiziertochten zouden mogen worden verhuurd. De Heer van der Meer stelde een amendement voor, om dat te ver hinderen. Een der hefstigste bestrijders van dat amendement was destijds de Heer Fruijtier. Ik geloof niet dat de Heer Fruijtier sinds dien van zienswijze veranderd is, en evenmin geloof ik, dat zijn stem vóór 't amendement Houterman de bedoeÜDg had, het op te nemen voor de Zondagsrust, zooals uw wel wat voorbarig bedankje aan zijn adres het wil doen voorkomen. Het amendement van der Meer werd destijds verworpen, en nu komt het mij voor, dat iemand, die zelf niet aan Zon dagsrust doet, een ander de verplichting van Zondagsrust niet mag opleggen. De Provincie, die zichzelf feitelijk niet bekom mert om Zondagsrust op haar booten (en dit zeer tot mijn spijt) mag een ander de verplichting tot Zondagsrust niet opleggen. Bovendien acht ik het een eisch van billijkheid, dat men aan een ieder de zelfde voorwaarden stelt, ieder dezelfde verplichtingen oplegt. Wanneer de Nij- verheidstentoonstelling om subsidie te krijgen des Zondags moet sluiten, waarom dan aan het Zeeuwsch Genootschap niet den eisch gesteld wil het subsidie ontvangen zijn museum des Zondags gesloten te houden? Waarom dan niet aan de verschillende tramwegen de ver plichting opgelegd, des Zondags niet te rijden? Waarom Ik zou nog een aantal voorbeelden meer kunnen aanhalen, waarbij geen enkel Statenlid er aan gedacht heeft Zondagsrust als voorwaarde op te nemen. Als het een eisch van beginsel is, dan gaat het niet aan dien eisch maar eens te hooi en te gras te stellen. Is het dan eisch van beginsel Zeer ze ker zou dit zoo zijn, wanneer de kwestie gesteld mag worden, zooals gij dat doet. Maar gij moogt die zoo niet stellen, en mij dunkt, dat zult gij zelf ook wel voelen 't Is de kwestie niet, of de Staten door een subsidie er hun goedkeuring aan zouden hechten, dat de tentoonstelling op Zondag open bleef. Evenmin als men het, door subsidie aan een tram te verleenen, goed keurt, dat er op Zondag pleziertreinen rij den. Maar de vraag is, of men mag subsi dieeren een tentoonstelling waarvan men kan vermoeden, dat zij op Zondag geopend zal zijn of en men mag subsidieeren een tram, waarvan men kan vermoeden dat zij op Zondag rijden zal. 't Antwoord op deze vraag hangt weer af van de vraag, of men r die subsidie, mede verantwoordelijk wordt voor die openstelling, voor dat rijden °P, °naag. Zoo ja, dan natuurlijk geen subsidie zonder verbod van openstelling of ryden op Zondagzoo neen, en ik neig °L»LfvtW00rd - dan heeft men met die te maken"^' m6t dat rii(lei1 °P Zondag niets Ik meen, dat de zaak tot nog toe door de leiders van de anti-revolutionaire partij, in laatstgemelden zin is opgevat. Hoe anders te verklaren, dat er nog nimmer van antirevolutionaire zijde in de 2e Kamer der Staten Generaal pogin gen zijn in 't werk gesteld om aan het verleenen van subsidies dergelijke ver bodsbepalingen te verbinden Hoe het dan te begrijpen, dat noch dr. Kuyper, noch eenig anti-revolutionair minister tot heden eenige dergelijke verbodsbepaling gemaakt heefr, waar hij het in zijn hand heeft bij het verleenen van subsidies de voorwaarden vast te stellen Of zullen we misschien eerdaags van Mr. Lucasse in de 2e Kamer amendemen ten hebben te verwachten, als van den heer Houterman in de Staten? Uw dv. DE VEER. Middelburg, 16 Juli 1903. (Wij hebben op 't oogenblik geen gele genheid op dit verweer van het hoogge achte Statenlid uit Middelburg in te gaan. Hoe antirevolutionairen over de quaestie denken, hieromtrent kan reeds de Standaard van 2 Juli 1878, en o.a. die van 30 Mei en 2 Juni 1899 hem inlichten, terwijl de anti-revolutionaire partij in haar program van beginselen, zie artikel 5, de gedragslijn ook der provinciale staten bepaalt, waaraan de heer De Veer met zijn steunbieding aan het voorstel-v. d. Meer in de zitting van 13 Juli 1899 een voorstel dat, ondanks den steun van 3 liberalen, wegens de afwezig heid van 6 anti-revolutionairen, tot ons, in ons no. van 20 Juli d. a. v. uitgesproken leedwezen, toch nog verworpen werd! zoo uitnemend wist te houden. De uitdrukking »wel wat voorbarig" bedankje heeft natuur lijk op ons geen vat. Red.) BURGERLIJKE STAND van 17 Juli20 Juli 1903. MIDDDLBURG. Ondertrouwd: J. Rijn 23 j. jm. en M. Schipper 19 j. jd. J. Peereboom 29 j. jm. en M. C. Wier- sema 26 j. jd. Bevallen: L. de Witte geb. Theune d.W. S. Paardekooper geb. Bups z.; G. de Klerk geb. Klap z. Overleden: L. G. W. de Keijser man van J. van Gemert 46 j.P. C. Eiff 2'Is maand z.S. W. A. Compter man van T. Kuijten 67 j.K. Hamel 7 weken z. Levenloos aangegeven een dochter van J. Louwerse en N. Pieterse. GOES. Geboren: 18, Marinus z. v. Marinus Hillebrand en Cornelia Timmer man. Ril arktberichten. AXEL, 18 Juli 1903. Oude Tarwe f k f Nieuwe Tarwe f 8,50 A f 8,75 Rogge f 7,A f7,25; Nieuwe Wintergerst f7,k f7,75; Zo- mergerst f 0,a f 0,Haver f 5, f 6,25; Kookerwten f0,f 0,Voer- erwten f 9,a f 9,50PaardebooneD f 0, a f 0,Lijnzaad f 0,— ik f 0,— Koolzaad f 0,f 0,Aardappelen f 0,f 0, Alles per 100 K.G. ROTTERDAM, 20 Juli 1903. Buitenlandsche granen flauw. Binnenland- sche geen zaken. Meel, onveranderd stil; prima f 11. a f 11,50, eerste kwal. f 10,a 10.50. Aardappelen: Westlandsche' klei f 1,30 a f 1,75, Zand- f2,25 a f2,50. Zeeuwsche eieren f 3,20 a f 3,40. Woensdag 22 Juli. Wilhelminadorp, 11 uur verbetering en onderhoud der waterkeerende werken aan den cal. Oost-Bevelandpolder. Bestek ter lezing bij Van Dijke en bij dhr. C. Snijder. Aanwijzing 15 en 18 Juli 10—12 uur. Dinsdag 21 Juli. Goes, in de Prins 2 uur door deurw. Hollmann tapijten, karpetten, dekens. Woensdag 22 Juli. Souburg, 10 uur door not. Tak inspan en veldvruchten op de hofstede Vrijburg, als: 2 bruine merries 10 en 2 jaar, 1 zwart merrie 10 jaar, 1 vos ruinpaard 1 jaar; 8 melkkoeien, 3 kalfvaarzen, 3 anderhalf- jarige vaarzen, 2 jarige, 2 kweekkalvers, 1 springstier oud 15 maanden, 2 drachtige zeugen, 2 melkgeiten, 30 kippen en 2 hanen, 8 eenden en 1 woerd, veerwagen, 2 men wagens, driewielskar, :2 ploegen, 7 eggen, maaimachine Johnston Hawester, wagen- lichter, windmolen, enz., 4 kruiwagens, teervat, hooi, stroo, musters, mestput, kaf- put, paardenwant, landbouw-, melk- en zoldergereedschap, huisraad, veldvruchten, Fooigras, nagras, etweide, boomvruchten. Donderdag 23 Juli. Kattendijke, bij de Jager door not. Liebert 10 uur inspan alsbruine ruinen oud 16, 6 en 3 jaar; 4 bruine merries oud 12, 6, 6 en 1 jaar, 1 vos hengstveulen 2 maand, 3 vos merriën oud 7, 5 en 1 jaar; 1 vos- bles ruin oud 3 jaar, 1 tos ruin oud 2 jaar; 10 baatgevende melkkoeien, 5 kalf vaarzen, 6 21 jarige vette ossen, 4 twee jarige vette vaarzen, 6 eenjarige ossen, 10 eenjarige vaarzentwaalf kweekkalvers, 4 vette varkens, 5 mestputloopers 3 kleine varkens, blauwe henpauw witte dito, 100 kippen en hanen11 eenden en woerd 2 kalveren, kudde schapen; tilbury, 3 menwagens met ijzeren assen2 driewiels- karren, 3 saeksploegen 2 deereploegen cocksploeg; 6 zeeuwsche; meedekploeg, moorploeg. Zaaimachine werk L. Nagel. Volledig zaadvorschzeillandbouw-, melk-, stalgereedschappen, harnas, volledig scha penbocht, bascule met gewichten, huisraad. Zaterdag 25 Juli. Grijpskerke, 1 uur bij v. Eenennaam verpachten door not. Tak voor de Herv. diaconie voor 7 jaar 33 perc. bouw- en weiland in Grijps Melis-, Bigge-, Koude kerks en Oostkapelle saam 30 H. Maandag 27 Juli. Ovezand, door not. v. d. Kloes huis en bouwland, voor erven Pover in de ge meente herberg 11 uur. Dinsdag 28 Juli. Goes, 8 uur in de Prins door not. Hou wer voor J. Nagelkerke het huis en smederij C 120 en een huis C 118, resp. 50 en 54 cA. Vlissingen, in het Raadhuis tiendenyer- packting door not. Loeft 10 uur voor de gemeenten Grijps-, Koude-, BiggeMelis- en Mariakerke, Westkapelle, Zoutelande, Ritthem, Souburg en een gedeelte van Mid delburgs Ambachten. Woensdag 29 Juli. Heinkenszand, afbraak graanschuur door deurw. Hollmann. Zoutelande, bij Gabrielse door not. Loeff 10 uur veldvruchten op Heulzigt. Oost-Souburg, door not. Tak 10 uur in span en veldvruchten van de hofstede Na gelenburg. Cortgene, bij C. Markusse 9 uur door not. Roelof inspan als 9 schoone werkpaar den, waaronder 3 veulendragende. 5 jonge paarden waaronder 2 veulens, hoornvee, fokkalvers, alles N. H. ras, 4 vette varkens, 11 biggen, 2 karnhonden, pluimgedierte, Utreehtsch wagentje, 3 menwagens, klaver wagen, 1 ploeg om karwij te dekkenland bouwgereedschap, huisraad, inboedel, 130 voer mest; 3440 bos recht tarwestroo. Donderdag 30 Juli. Driewegen, door deurw. Hollmann her- berginventaris en meubilair 10 uur bij de Bue. Vrijdag 31- Juli. Domburg, 10 uur in de Roode Leeuw door not. Bosch 1,3780 H. bouwl. En veld vruchten. En om half 2 Tolhuis C 35, meubels, enz. Middelburg, in de Vergenoeging door not. Loeff 10 uur tienden in Veere, Kle- verskerke, Zoutelande, Grijps-, Seroos- en Aagtekerke, Brigdamme, Domburg, Gapinge en een gedeelte van Stad Middelburgs Ambachten. Zaterdag 8 Augustus. Borssele, door not. v. d. Kloes kweek- schapen, rammen en lammers. Woensdag 12 Augustus. s'Heer Arendskerke, bij de Ruijter 11 uur door not. Pilaar de hofstede van M. van Iwaarde 42 H. onder Sinoutskerke waar onder 28 H. weiland en een huis en schuurtje 770 c.A. Augustus. Middelburg, 8 uur in de «Vergenoeging" door not. Verhulst een huis en tuin Rou aansehe Kade G 129. Rilland, Mecklenburgsche weg 6 nieuwe huizen voor L. v. Balen door not. Prins Colijnsplaat, door not. Gelner bij Han son 10 uur inspan als 's-Gravenhage. Op verzoek eervol ontslagen H. L. Gerth van Wijk als onder wijzer aan de rijks-kweekschool voor onder wijzers te Middelburg. Goes. Vrijdag werd not. Pilaar publiek verkochteen winkelhuis, Lange Vorststraat C 111 groot 59 cA. aan dhr. J. de Jonge alhier voor f2260 en 8'/2% onkosten. Colijnsplaat. De afloop aanbesteding schilderwerk der Geref. kerk jl. Vrijdag is als volgtInschrijvers J. de Neve van Wissekerke voor f 438, J. Nienwdorp voor f 416 en W. Adriaanse voor f 399. Het werk is aan den laagsten inschrijver gegund. Wemeldinge. Vrijdag werd door not. Noordijke en Mulock Houwer publiek ge veild 70 aren 60 centiaren bouwland alhier voor erven mej. J. Dominicus. Kooper dhr. Abr. Op 't Hof te Wemeldinge voor f 940 per gemet of den hoop f 1691.23, benevens f 150 voor vruchten te velde. Driewegen. Bij de Zaterdag gehouden besteding van het begrinten van een ge deelte Baan- en Hollepolderschedijb, gelegen in deze gemeente met bijlevering der noo- dige materialen en arbeidsloonen, lengte 1088 M. is ingeschreven door J. P. Pannij, Krabbendijke f3400; M. Allewijn, Waarde f3325; W. Wiskerke, Nieuwdorp f 3275 H. Goedegebure, Nieuw- dorp f 3218 A. Karelse, Borssele f 3200 L. Minderhout, Hoedekenskerke f 3165 Johs. de Jonge, Middelburg f 3100 J. Rijn- herg, Ellewoutsdijk f 3060 A. Wiskerke, id. f 3050 en A. Foudraine Az., Goes f 3000. Het werk is voorloopig met gegund. Ovezand. Bij de Zaterdag gehouden besteding door het Waterschap Ovezand van het begrinten van verschillende wegs- gedeelten ter totale lengte van 2990 M. is ingeschreven doorL. Minderhout, Hoede- kenskerke f 8804J. P. Panny, Krabben dijke f8800; O. de Wilde, Kattendijke f8790; Johs. de Jonge, Middelburg f 8785 A. Karelse, Borssele f 8650M. Allewijn, Waarde f 8560A. Foudraine Az., Goes f 8520H. Goedegebure, Nieuwedorp f 8510 en W. Wiskerke, id. f8500. Het werk is niet gegund. Heden overleed tot onze diepe droef heid onze geliefde dochter JOHANNA, in den ouderdom van 16 jaar. Een ieder kan boseffen wat wij in deze moeten missen. Uit aller naam, L. WILLEBOORDSE. J. WILLEBOORDSE— Klaasse. W.-Souburg, 18 Juli 1903. Pas 14 dagen geleden het bericht ontvangen hebbende, dat onze zwager en oom F. de Bak, die pas in Amerika was, overleden is, ontvingen wij jl. Za terdag 18 Juli de verpletterende tijding dat onze geliefde zoon en broeder JOHs. SERIER op zoo noodlottige wijze door te zwem men overleden is, in den bloei van het leven, te Patereon N. Jersey, op bijna 21-jarigen leeftijd. De Heere doe ons zwijgen en Hij sterke ons in den zwaren beproefden weg. J. SERIER. N. SERIER—v. d. BERGE en kinderen. Kruiningen, 18 Juli 1903. Hun, die mij blijken van belang stelling deden toekomen bij mijne her benoeming tot lid van den Gemeenteraad, betuig ik mijn oprechten dank. C. YERHAGE. Middelburg, 18 Juli 1903. Firma DE JONGE-VER WEST, Goes. Landbouwers Wolenaars Rolderbesturen en Aannemers! in kleine en groote vaten. voor Distantielijnen en HjjschinrichtiDgen en verder alsmede alle soorten van alles aan sterk concurreerende prijzen, ZEILMAKER HANSWEERD. Bij de commissie berusten nog de nog niet afgehaalde prijzen der verlotiDg van Rashonden, Pluimvee en aanverwante ar tikelen, gevallen op de nnmmers 214 525 853 404 992 674 175 579 331 591 990 Papegaai met kooi. Een koppel Faisanten. Een Kip (leg horn). Een Drinkbak. EenVogelkooi. Een Legmand. Een bonte Gans. Een Halsband. Een Halsband. Een Gans. Een Halsband. 330 Een Halsband. 1015 Een Honden ketting. 746 Een Honden- ketting. 171 Een Gans. 1049 Een Honden ketting. 197 Een Halsband, 774 Een Balsband, 1035 Een Halsband, 708 Een Halsband, 657 Een Legnest. 817 Een Voeder bak, Namens de Verlotings-commissie, W. A. LAURENSE, Voorzitter. Tangelfoot, Salon Vliegenvanger, Rood Vliegenpaplei* Carbolballen OP s namiddags ten één nur precies, te Brigdamme voor het huis van Pieter Boone aldaar, ten overstaan van Deur waarder KOULON, van Bezichtiging vóór de verkooping. 's avonds te 8 uren, te Goes in »de Prins van Oranje", voor J. Nagelkerke c. s., ten overstaan van den Notaris MULOCK HOUWER, van te Goesaan de Lange Vorststraat, wijk C no. 120, groot 50 Centiaren. Te aan vaarden bij de betaling. HET aldaar, wijk C no. 118, groot 54 Centi aren, verhuurd aan de wed. Goossen voor 1 per week. De Notaris Mr. JAN LOEFF zal op Woensdag 29 Juli 1903, des voormid dags om 10 nren, te Zoutelandebij L. GABRIELSE, in het openbaar wassende op de Hofstede „Heulzigt", onder Zoutelande, als: Notities hiervan verkrijgbaar bij den Notaris en den Bode. De deurwaarder HOLLMANN zal des voormiddags om half twaalf uur, aan het woonhuis en ten verzoeke van G. Tramper te Krallendijke, op des voormiddags te elf uur, te s-Reer Arends kerke, in de herberg bij Wed. Jan de Ruiteb, voor den heer M. van (waarden, ten over staan den notaris J. M. PILAAR te Goes, van EENE in de gemeente 's-Reer AMskerke, onder Baarsdorp, met groot 2.9333 H.A. 25 Pereeelen Bouw- en Weiland en Tuin aldaar, samen groot 39.4903 H.A. aldaar, groot 0.0770 H.A. Catalogi met kaart zijn verkrijgbaar ten kantore van genoemden notaris.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1903 | | pagina 3