(traanzakken C. Oranje, Sees. Bouw-en Weiland, in Tiendrechten, Twee peiceelen WEILAND, ÖPËÜifVERKOOPING OPENBARE VERKOOPING is en Erf PUIKE RUHRKOLEN. Openbare ïerkoopingen. Afloop Verkooplngen enz. Bij itsctrijviu K pacten Weiland en Boseh, op Zateriat Maart 1913, fel. B. Jaase Zddgd, AdwerientiSn. Chr. Normaallessen Openbare Verpachting Bouw- en Weiland WEILAND, WEILAND, Apenbare Verkoojun' AANDEELEN Heden in Lossing: Kerknieuws. Ingezonden Stukken. BURGERLIJKE STAND van 10—11 Feb. 1903. Marktberichten. Heden overleed na een langdurig en smartelijk lijden, zacht en kalm, onze veelgeliefde echtgenoot, vader en zoon in den ouderdom van ruim 40 jaar en 6 maanden. Wed. M. COK geb. Wiskerke en kinderen. E. COK en familie. Wed.E. WISKERKE en familie. KruiningeD, 10 Febr. 1903. Yoor de vele bewijzen van in nige deelneming, ontvangen bij het over lijden mijner geliefde moeder TAN NETJE GOEDBLOED, Wed. P. Francke, betuig ik, namens de familie, mfjn liar- telijken dank. A. FRANCKE Pz. Grijpskerke, 18 Febr. 1903. te Middelburg. OUDERS en VOOGDEN, die hun kinderen of hun pupillen willen doen deelnemen aan bovengenoemde lessen, gelieven zich daartoe aan te melden bij ondergeteekende, tot 18en Februari a. s., onder overlegging van geboorte akte of bewijs van inschrijving in het bevolkingsregister. De Directeur, L. C. BREEBAART. Middelburg, Bogardstraat D 38. Coöperatieve Voorschotvereeniging en Spaarbank te Goes. VRIJDAG 18 FEBRUARI op WOENSDAG 18 FEBRUARI 1903, 5 perceelen Dö Notaris D. WISBOOM VERSTEGEN, gevestigd te Middelburg, is voornemens op Vrijdag 20 Februari 1908, voorin. 101/s uren, in het koffiehuis „Pax Intrantibus", op het Zand, nabij Mid delburg, in het openbaar te VERKOOPEN: in de hemeente Koudekerke, aan den Breeweg, nabij Middelburg, groot 58 Aren 90 Centiaren (1 Gemet 150 R.) In pacht bij Jacs. Sanderse. Inlichtingen ten kantore van den No taris, Lange Giststraat N 193. 1 Hectare 50 Aren aan den Ouden Vlissingschen weg, in de gemeente Middelburg, en 42 Aren 40 Centiaren bij den Ouden Vlissingschen weg, in de gemeente Koudekerke. Inlichtingen verkrijgbaar ten kantore van den Notaris J. W. VERHULST, alwaar de biljetten vóór 1 Maart 1903 moeten worden ingeleverd. De Nofaris J. W. VERHUST zal op VRIJDAG 27 FEBRUARI 1903, des namiddags ten twee uur, in het café „Bloemendaal", aan den Noord straatweg, in de gemeente Sint Lau rens, in het openbaar VERKOOPEN: io. Een Huis en Erf met Tuin, te BRIGDAMMEgemeente Sint Laurens, gemerkt B 18. 2o. 1 Hectare 48 Aren 20 Centiaren aan den lagen weg, in de gemeente SINT LAURENS, zulks in 3 per ceelen en zamenvoeging. 3o. 41 Aren 90 Centiaren aan den Schotelweg, in de gemeente MIDDELBURG. Nader omschreven in gedrukte bil jetten, welke met verdere inlichtin gen verkrijgbaar zijn ten kantore van genoemden Notaris, alwaar de ka dastrale kaarten ter inzage liggen. Perceel 1 is te bezichtigen daags vóór den verkoopdag van 9 tot 4 en op den verkoopdag van 9 tot 12 uur. diverse perceelen op Maandag1 2 Maart 1903, te Arnemuiden, ten overstaan van Notaris J. DE VOS, 's middags twee uren, in het koffiehuis vau Leenhouts te Arnemuiden, ten verzoeke der Weduwe en erven dhr. J. Dronkers, in leven gemeente veldwachter aldaar, van HET met TUIN, aan de Roomsche Schoolstraat te A r- n e m u i d e nwijk A no. 47, kad. sectie G 1641, groot 820 M2. Bezichtiging op den morgen vóór den verkoop. Informatiën ten kantore van den No taris. EENE LADING GOES. STAALPILLEN f 1.00 per duizend, EIWITSTAAL f 1.00 per Literflesch. Drogisterij „DE STER", Vlasmarkt, Middelburg. ilegde wissels nen nog velen en de treinen bereden wegen en op aan een de jonge machi- ioie bent, die op juden dierbaren en, wij hebben i leeftijd moed baldadigheden 1 door een Oud- id-Machinisten. 3 buitengewone Februari, door eeniging van rsoneel „Recht teene stemmen en„De Ver- -Demoeratisehe jrwegpersoneel t de wanorde- wegverkeer in laats gegrepen, touding en het het spoorweg- ctiün, prijst de n van den Bond irende deafge- loor nauwgezet te blij ven ver pressie en de ire zijde uitge- uwen uit, dat ng, hetzij door spoedig maat- pdat dergelijke loorwegverkeer kunnen plaats oud-Kamerlid i winstgevende it tegen 1 Mei Werkmansbode gemeen Neder- In zijn plaats lid der Tweede va en Isala zijn am vertrokken, inonneerbooten jpectievelijk te sbben bevel ge in, zoo spoedig ,e kunnen ver- len de in dienst milliciens-ver- i dien zij onder rengen, in het 1. gisterenavond ergadering ge- ir miliciens van De sociaal-de- k voerden het jenomen, waar- en aangespoord igen, waardoor onrechtvaardig en voorkomen, stations te Den lementen mili- officieren, om rertrek van de elders en voor itachement, bij voorkomen dat ip de komende ithuizen waren Ier commando n daar uit te i ter kennis van n van Amster- delijke plaatsen renveen, onge- gezonden aan 1900 en 1901, er de wapenen dt aangespoord titie te Heeren- ingesteld naar ng tot muiterp. (N. v. N.) Ubert Keuning rorige week te in uniform als 3bl. meldt, gis- laardige onge- ■en dienst ont- in goed gedrag, leeling van den levoetsluis be- deelneming te renschen in zijn erkstaking uit- i). De stakers hunne winkels :lag op Koning Hof tot levens- eeld. Aan den even van zijn te voorzien, lachende zelfs, le Gezelschaps- cht, dat alleen ra en Marokon, 0000 menschen irkaan zijn om- >or het meeren» 20 voet boven De bewoners maar alleen nten bevonden, bleven gespaard en konden later gered worden. Het stoomschip Excelsior bracht 400 geredden te San Fransisco aan, die van de boomtoppen waarin zij gevlucht waren, naar het schip toezwommen over een afstand van 3 kilometer. De overge bleven bewoners van de Gezelschapseilanden en de groep Touamotou zijn goheel on al van levensmiddelen, kleeren en onderkomen ontbloot, en men vreest, dat velen van ge brek zullen sterven vóór er hulp komt. De Fransche Regeering zond met spoed twee oorlogsschepen met drinkwater en levens middelen er heen en ook de Italiaansche kruiser Calabria gaat er hulp verleenen. Ned. Herv. Kerk. Bedankt voor Elburg door A. Renier te IJselmuiden voor Krimpen aan de Lek door W. Bieshaar te Groot Amniers. Beroepen te Dordrecht C. Heemskerk te Waarder te Groenlo c. a. F. Reitsma, cand.te Abbenbroek dr. H. D. Hellema te Oude I'ekela. Geref. Kerken. Tweetal te Bedum H. Milo en A. Hoe- neveld, candidaten. Beroepen te S'eer, E. A Groene wegen, cand. te Velp;te Bruinisse, G. de Jager, cand. te Goes. Overleden te Delfzijl ds. S. Sijpkens, van 1851 tot '54 pred. te Meppel, daarna te Assen en sinds 1857 to Delfzijl, oud 78 jaar. Chr. Ger. Kerk. Beroepen te Putten, A. v. d. Zanden, em. pred. der geref. kerk van Arnhem, te Putten. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Mijnheer de Redacteur! In het nommer van Zaterdag j. 1. komt een ingezonden stuk voor onder dezen anoniemen titel „Een voorstander van recht en organisatie", en waarin hij klaagt over wanverhoudingen en slechte toestan den, onze arbeiders rakende in verband met slechte loonsregeling, en veel te langen arbeidsduur, hetwelk leidt, roept hij uit, tot zedelijke vermoording onzer arbeiders. Veel Mijnheer de Redacteur gelooven wij, is waar in hetgeen hier geschreven staat. Maar evenzeer is ook waar dat de schrij ver te eenzijdige beschouwing heeft en ongeveer alle schapen over één kam scheert. "Wij gelooven dat de schrijver zonder eenig juist onderzoek zich te veel door zijn ge voel laat leiden, en wel ongeveer de don kerste plek uit Walcheren opzoekt die hij vinden kan. Dit nu is niet juist. De eerlijkheid vordert, dat, eer men in het openbaar schrijft, men als beschuldiger op treedt, men ook de beschuldiging in alles dient te kunnen bewijzen, en dat het voor dien voorstander van recht moeilijk zal gaan om zijne beschuldiging massaal ge nomen vol te houden willen wij trachten te bewijzen. Ik spreek nu althans over de gemeente Serooskerke (W.) aangezien ik niet gaarne meer zou bewijzen dan ik kan. Er wordt toch gezegd: de arbeiders wer ken in den hooitijd van 's morgens 5 uur tot des avonds soms 9 uur, en krijgen dan bij al dien arbeid nog nauwelijks tijd om te schaften, zoodat zij ongeveer 13 a 14 uur werken waarvan sommigen voor een loon van nog geen 6 gulden. Dit nu M. d. R. is een grove onwaarheid, tenminste bij ons ter plaatse en, nog eens, die stelt moet bewijzen. Dit is de waarheid alhier gaan onze arbeiders nooit voor half 6 uur van huis (wie eerder gaat doet dit veelal vrij willig) en komen 6 uur op hun werk, dan werken zij tot 9 uur en krijgen hun koffie, die zij met de door hen meege brachte boterhammen gebruiken, en heb ben vrijheid hierbij een half uur rust te nemen. Hiervan meldt de klager niets, dit is niet eerlijk. Dan werken zij van half tien tot goed half twaalf, om te twaalf uur weer thuis te wezen, en komen van Mei tot 1 Juli, juist als de dagen het langst zijn, ongeveer tusschen half 2 en 2 uur weer op hun werk. Zou men nu in dien tussehentijd niet behoorlijk kunnen eten en een weinig tijd over hebben tot rusten Dan werken zij verder tot half 5 uur, drinken wederom koffie met een half uur rust, en werken dan tot uiterst 8 uur in het langste der dagen en dan geloof ik niet dat hier één boer is, die wanneer het eisch van het oogenblik is, zijn arbeiders nog zal laten werken beneden verdienste. Tenminste ik persoonlijk acht het mijn roeping zelf wetende wat arbeid is, dien overeenkomstig ook mijn dienstvolk te moeten loönen. Hoe men nu bij het licht van deze voorstelling moet komen aan 13 a 14 uren arbeids, laat ik aan de beschei den beoordeelaars over. Hier gelukkig zijn de toestanden dan toch nog zoo bar- baarsch niet, dat men moet schrijven bij 13 14 uur weikens krijgen we nog nauwelijks den tijd om te eten, veel min der om te rusten. Gelukkig is ten eersten bij ons dio klacht niet noodig, en ten tweeden zouden onze arbeiders er wel hartelijk voor bedanken zoo iets te aan vaarden, waar ze gelijk in hadden ook; ik deed het evenmin, maar nog eens laat men dan ook eerst onderzoeken 7a is en dan spreken. Dit is ver- aee neid zaaien, waar nog een goede armonio bestaat en waarlijk onze tijden nan »V ,lg i6n Prikkelbaar genoeg (adres msterdam en waar al niet) dat men de gemoederen niet op behoeft te wekken. Het socialisme ligt op den loer, neemt nota van zulk schrijven, en tracht ons volk aan alle orde en tucht te onttrekken. Het „ik zal Koning zijn'' zit diep in ieders hart en zoo God het niet verhoedt, konden er nog wel eens toestanden aanbreken als in 1789 en later. Wat hoor den we verleden week nog in 't Schut tershof toen Ds. Rudolph zeide, gij o so cialisten zijl van de week meent ge wel tevreden met 12 gulden, maar het is ook voor van de week, doch de volgende wilt ge er 13 hebben en weer de volgende 14 en ge zoudt ten slotte onuitputtelijk zijn in uw eischen, waarop de socialist Her mans antwoorddewelzeker als we 15 cent per uur te pakken kunnen krijgen laten wij het bij geen 12. Of er dan geen toestanden zijn ook bij de landbouwers die om verandering vra gen? Wij antwoorden: welzeker en drin gend ook, dit wijst de schrijver duidelijk aan, maar waarom dan zich anoniem ge houden en niet flink voor den dag met zijn naam Wanneer er landbouwers zijn die hun arbeiders in het heetst van den zomer en het langst van de dagen laten werken voor een loon van 80 cent per dag en zooals schrijver zegt 13 a 14 uur (wat wij toch betwijfelen) laat dezulken dan maar publiek komen, want hun beeld is dan wel ten volle geteekend in Jakobus 5 vers 4 en dezuiken halen het volle on genoegen over zich. En die hoop ik zijn er toch niet onder de belijders der waar heid? Is dit zoo dan is men de oorzaak dat men zelf het socialisme binnenhaalt, en die dragen hiervoor de verantwoorde lijkheid, en is tegen dezulken verzet plichtmatig. Maar ook dit zal de schrijver en elk weldenkende mij toestemmen, er is groot onderscheid tusschen arbeider en arbeider. Men kan aan den een dikwijls beter f 1 en meer betalen, dan aan den andere 80 cent en deze maken niet zelden de meeste drukte als er te praten valt en de minste bij den arbeid. En dan heet het weieens dat de boer geldzuchtig of stijfhoofdig is: En nu weet men affi men ijzer met ijzer smeedt, dan vliegen er spranken uit. Daarom niemand behoeft het licht te schuwen, laat men het zoo trachten aan te leggen, dat botsingen zooals in de groote maatschappij tegenwoordig plaats vinden, toch in het kleine bij ons bezworen worden en dat boer en arbeider elkander kan bevorderen zooals het be hoort. Dan is er ook niets tegen te heb ben dat onze arbeiders zich organiseeren. (Maar dan ook zoo, dat God er een welge vallen in kan nemen en niet in een weg van rustverstoring, en omkeering van orde, hetwelk indruischt tegen de wettige orde ningen door God zelf in de maatschappij gelegd, en die Hij wil geëerbiedigd zien. Laat daarom Patrimonium, zich uitbreiden van plaats tot plaats en van stad tot dorp en zijn gezegende werking alzoo uitstralen in onze maatschappelijke samenleving, is tevens de wensch van schrijver dezes, die trachtte langs dezen een weinig olie te werpen op de allengs opkomende baren om kon het zijn een kalmer stemming te weeg te brengen. U dankende voor de opname dezer regelen, J. VADER. Serooskerke, 9 Februari 1903. (Er kunnen reden voor zijn dat een arbeider zijn naam verzwijgt. Intusschen zoolang de arbeider in ons no. van 7 Feb. geen namen en feiten noemt, zal er wel geen verbetering komen. Die verbetering is alleen mogelijk langs den weg van ar beidersorganisatie, liefst als afdeelingen van Patrimonium, waar ook de werkgevers lid van kunnen zijn, en werkgever en arbeider elkaar ontmoeten en dergelijke misstanden besproken kunnen worden. Het is nu de tijd. "Wie neemt voor Walcheren het initiatief gelijk ds. Kerssies dit op Zuid Beveland deed Socialen, neutralen, alles organiseert zich. Welnu, laten de Christenwerklieden en arbeiders niet achterblijven. Red.) MIDDELBURG. Ondertrouwd: J. de Hamer 23 j. jm. en M. van der Weel 23 j. jd. Overleden: A. W. Schols 60 j., ongeh. d.; A. J. Dieleman 5 mnd„ d.H. Hame link 81 j., wedn. van M. T. Meerse. GOES. Geboren: 11, JohaD, z. v. Marinus van Zweeden en Klazina Neeltje Geertruida de Rockefort. Overleden: 9, Cornelis du Bois 71 j., man van Johanna Vogel; 10, Pieter, 1 j., z. v. Simon Harinck en Cornelia Botbijl. GOES, 10 Febr. 1903. Erwten waren iets lager te koop, overige artikelen onveranderd in prijs. Nieuwe Tarwe f 5,20 a f 6,50. Rogge f 5,— 5 f5,25. "Wintergerst per 100 kilo f 7,20 a f7,50. Zomergerst per 100 kilo f 7,10 A f7,30. Haver per 100 kilo f6,25 f6,75. Bruine Boonen f 6,00 Èt f 10,25. Paardenboo- nen f è,f Koolzaad f b, f Groene erwten f8.—af8.50. ICrooDerwten f8.25 h f8,75. Versche Boter f 1,15 b f 1,25 mid. 59 de 'Is kilo. Eieren f3,20 f3.80 mid. f 0,90. De aanvoer van boter was matig, eieren ruim. Op de veemarkt 12 stuks hoorn vee, weinig handel. OOSTBURG, 11 Febr. 1903. Oude Tarwe f 8.40 it f 8,50 Nieuwe Tarwe f 6,00 f 7,— N. Rogge f 5,40 st f 5,60 N. Wintergerst f7,75 f7,90 per honderd kilo. Zomergerst f7,25 a f7,60 per honderd kilo Haver per 100 kilo f 6.25 4 f 6,75 Kook- erwten f 8,25 f 8,75. Erwten f 0,00 ft f 0,00 Paardenboonen f 6,75 a f7,Koolzaad f 0,00 a f 0,00. Waar 't er niet bij staat, is de prijs per H.L. VLISSINGEN, 3 Febr. Boter f 1.20è,fl.l5 per KG. Eieren f 4.80 per 104 stuks. ROTTERDAM, 9 Febr. Ter graan markt van heden (Maandag) was van binnenlandsche granen de aanvoer redelijk. Tarwe werd langzaam alsvoren verkocht. De beste per heet. f6.75 f7.20 en puike zware daarboven en per 100 kilo f 8.50 a f 9.25. Het overige girg per 100 kilo van 16.75 tot f 8.25 van de hand. Rogge was tot vorige prijzen wederom moeilijk te plaatsen. Per heet. f4.50 a f5.20. Gerst. Winter- alsvoren, per 100 kilo f7 a f7.40. Zomer-niet gevraagd en Cheva lier- hooger, per 100 kilo f 7.50 a f 8.35. Haver bracht per 100 kilo f6.26 a f6.80 op, zaaisoort daarboven. Witteboonen komen weinig meer voor. Per heet. f 9 a f 12. Bruineboonen waren wederom hooger te verkoopen. Per heet. f 8 a f 11.50. Blauwe Erwten onveranderd Per heet. f 7.50 a f 8, vertrouwde kook daar boven. Voetstoots f6.50 a f7.40. Kanarie- zaad trekt weinig attentie- Lijnzaad. Aan voer k leinPrij zen onveranderdAard appelen. Spuische jammen f2.50 a f3., Brielsche kralen f 3-2Ó a f 3.50, Zeeuwsche blauwe f 2.50 a f 2-60, dito bonte f 2.80 a f 3-, Geldersche blauwe f 2.50 a f 2.80, Flakeesche jammen f 2 a f 2.50, eigen heimers f 2.è0 a f 2-80, poters f 1.70 a f 1.90 per hectol. Temelijke aanvoer en vraag. Zeeuwsche eieren f 4.30 a f 4.50 de 100 stuks. ROTTERDAM, 10 Febr. Ter veemarkt van heden (Dinsdag) waren aangevoerd2082 runderen, 326 vette, 270 nuchtere kalveren 148 schapen, 614 varkens, 101 biggen. Run deren le qual, 70, 2e qual. 50, 3e quaf. kalveren le qual. 110, 2e qual. 86 3e qual, schapen le qual. 72, 2e qual. 52, 3e qual varkens le qual. 43, 2e qual. 36 3e, qual. cent; alles per kilogram. Donderdag 12 Feb. Middelburg, bij het Badhuis door not. de Vos half 1 afbraak. Te zien 's morgens voor den verkoop. Baarland. Door not. Overman is Maan dag verkocht voor erven W. de Hollander een huis met tuin groot 216 cA. aan Mej. Dina Nieuwenhuyse alhier voor f 650 en f90 voor onkosteu. Kloetinge. Door dhr. L. Oele Lz. werd Dinsdag aanbesteed het bouwen van een woonhuis voor dhr. Q. Trimpe. Inschrijvers A. Jacobs Goes, f 1440J. A. v. d. Mark id., f 1420 W. den Boer f 1417 N. Steen blok Nieuwdorp, f 1225 H. Steenblok Nieuwdorp, f1218; W. Schrijver Goes, f 1047. Gegund aan W. Schrijver. Zoutelande. Heden Woensdag werd door not. Loefï publiek verkocht: lo. twee huizen en schuur van erven Wed. P. de Man 456 cA. voor f910 aan dhr. A. Cievat 2o. een huis en tuin op het dorp van Wed. Compter voor f 435 aan dhr. A. Abrahamse. 3o. 41 A. bouwland, Molenweg voor f 744 aan dhr. P. Ovaa. 4o. 2025 cA. id. en baan onder Westkapelle, voor f 406 aan dhr. G. Sturm; 5o. 1940 cA. aldaar voor f 384 aan dhr. J. Louwerse Jz.6o. 20 A. id. aldaar voor f 450 aan dhr. J. Stroo Allen alhier. BRIEFWISSELING. Wij ontvingen weer een ingezonden stuk waarvoor wij 10 cent strafport betaalden wegens onvoldoende frankeering. Red. Aan te W. en te K. Om u bekende redenen ter zijde gelegd. 13 Februari aanstaande hopen mijn geliefde ouders JACOBUS MAAS en ELIZABETH WILLEBOORDSE hunne 25-jarige Echtvereeni- ging te gedenken. Spare de Heere hen tot in lengte van dagen. Bun dankbare zoon. Middelburg, 1903. MARINUS COIf, Heden behaagde het den Heere van leven en dood van onze zijde weg te nemen, na een langdurig doch geduldig gedragen lijden, onze veelgeliefde Echt- genoote, Moeder, Behuwd- en Groot moeder JACOBA WESTSTRATE, in den ouderdom van bijna 68 jaar. Sterke de Heere ons in dezen weg van beproeving en schenke Hij ons kracht om te dragen hetgeen Hij ons oplegt. Uit aller naam, JOHs. VAN LIERE. 's-Gravenpolder, 6 Febr. 1903. Door dozen betuigen wij onzen har- telijken dank voor de deelneming tijdens de ziekte en het overlijden van onzen ge liefde Echtgenoot en Vader ondervonden. Wed. J. P. ALLAART— Steketee en kinderen. Baarland, 9 Februari 1903. tusschen 6 en 8 uur des avonds kunnen de SPAARBANKBOEKJES worden afge haald, tegen afgifte van het ontvangst bewijs. Maandag 16 Februari nemen de gewone zittingen weer een aanvang. HET BESTUUR. des namiddags te 2 uur, te Wemeldinge, in de herberg bij M. Korstanje, vooi Wed. N. Felius, ten overstaan van den Notaris J. M. PILAAR, van in Wemeldinge, nader bij biljetten omschre ven, voor 7 jaren, ingaande terstond. ten overstaan van den Notaris J. DE VOS, op Donderdag 19 Februari 1903, 's mid dags twee uren, op de bovenzaal der Sociëteit „De Vergenoeging", te MIDDEL BURG, van: jen in de gemeenten Oost- en West- Souburg en Ritthem, te zamen groot 9,4650 Hectaren (24 Gemeten 35 roeden). Veilingboekjes en Kaart met verdere inlichtingen te verkrijgen ten kantore van den Notaris. 's namiddags éen uur, te Goes, in het kof fiehuis »de Prins van Oranje", ten over staan van den Notaris J. M. PILAAR, van in Baarland, Oudelande, Driewegen, Elle- woudsdijk, Goes, 's-Beer Arendskerke, Baars- dorpZleinkenszand, Roedekenskerke, Eapelle, Ovezand en Wolf aartsdijk, waarvan de ge middelde jaarlijksehe opbrengst over de laatste 15 jaren, na aftrek van de 2 hoogste en 2 luagste jaren, bedraagt 246,38'/2 voorts in Colynsplaat, Cats en Wissen- kerke, waarvan de gemiddelde jaarlijksehe opbrengst, berekend als voren, bedraagt 734,98. Te veilen in 21 perceelen. Notitiën van af 17 Februari a. s., te verkrijgen bij den heer J. OELE Hz. en genoemden Notaris. Gewone en Fijne Naamkaaitjes Firma DE J OM GE-VERWEST, Goes.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1903 | | pagina 5