Advertentiën. TRAN DinsAa Afloop Verkoopingen enz. 1. 40 B 2. He 3. He een W Bekendmaking. Kerknieuws. Schoolnieuws. I&eclitszaken. Gemengde Berichten. ZUID BEIJERLAND. NI arktberichten. openli openbf Drogi Predikbeurten Ger. Kerk. Te kd een partij 1 wet VI. Rei vatten die zoo noodig is voor een goed lichaamsgestel. Prijs f 1,75 de doos; f9.per 0 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27, Rotter dam, hoofddepothouder voor Nederland en apotheken. Franco toezending tegen post wissel. Ook echt verkrijgbaar voor Middel burg en omstreken bij Joh. de Roos, K 157 Vlasmarkt te Middelburg. Ook echt verkrijg baar voor Goes en omstreken bij Gebr. Mulder, Drogerijen en Verfwaren. Goes. Ingevolge bevel van den heer Commissaris der Koningin in deze provincie is het vervoer van vrachten op de wegen in onderhoud bij de Provincie, overeenkomstig het reglement beperkt, aanvangende te midder nacht tusschen den 23 en 24 Januari 1903. De uitvoerige aankondigingen zijn ter gewone plaatsen aangeplakt. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Elburg, A. Renier te IJsel- muiden te Groningen dr. J. P. de Bie te Kethelte Gouda, W. Bieshamer te Groot Ammers. Geref. Kerken. Bedankt voor Tholen door W. Hoogland te Oapelle aan den IJsel. De examens voor de acte nuttige en fraaie handwerken voor meisjes beginnen 16 Febr. a. s. Dé commissiën ter afneming zullen zitting houden voor de nuttige te Breda, 's-Gravenhage, Utrecht en Zwolle, en voor de fraaie te 's Gravenhage, Breda en Zwolle. Voorzitter van die voor de nuttige te Breda is jhr. mr. L. F. H. Michiels van Kessenich, inspecteur van het L. O. in de le inspectie, te Roermond. En van die voor de fraaie te Breda dr. A. H. J. V. M. Desertine, schoolopziener in het district Eindhoven, te Stratum. Van die voor de nuttige te 's-Graven hage J. C. Fabius, inspecteur van het L. O. in de 2e inspectie, te 's-Gravonhage en van die voor de fraaie te 's-Gravenhage jhr. L. Wichers, schoolopziener in het district 's-Gravenhage, te 's-Gravenhage. Van die voor de nuttige te Utrecht A. J. Nijland, schoolopziener in het district Utrecht, te Utrecht. De bekende bekwame schoolman F. Bruins, arrondissements-schoolopziener te Onderdendam is overleden. Vlissingen. Benoemd tot onderwijzeres aan de Christelijke school (Palingstraat) alhier Mej. L. Drost te Antwerpen, tegen 1 Maart a. s. Arrondissements-Rechtbank le Middelburg. Heden, Vrijdag, zijn veroordeeld wegens: mishandeling: A. F. M-, 21 j., werkman Koewacht, tot 4 m., E. M., 20 j., werkman Stekene (België), tot 2 m., E. v. d. B., 22 j., werkman Terneuzen, tot 1 m. en C. B., 34 j., bootwerker Terneuzen, tot 7 d. gev. straf; diefstal: G. V., 20 j., werkman, laatst te Amsterdam, tot 6 m., A. F. V., 18 j., en P. J. de J., 18 j., zonder beroep Vlissingen, de le gedetineerd te Middelburg, de le tot 3 m. en de 2e tot 14 d. (eerstgenoemde met mindering der preventieve hechtenis) en A. L., 16 j., zonder beroep Koudekerke tot 3 w. gev. straf wederspannigheidC. v. d. B., 36 j., schippersknecht, Kruiningen, tot 6 w. gev. straf eenvoudige beleedigmg D. T., 57., hvr. van J. v. H., zonder beroep Oostburg, tot f 10 b. s. 10 d. h.; bedreiging en vernieling: M. S., 38 j., werkman Kruiningen, tot 3 m. gev. straf huisvredebreuk: F. J. J., arbeider Goes, tot 1 m. gev. strafen overtreding politieverordening te Vlissingen: A. v. M., 34 j., bierhuishouder, Vlissingen tot 2 X f 5 b. s. 2 X 1 d. h. ontslagen van rechtsvervolgingD. v. H., 13 j., zonder beroep, St. Jansteen, beklaagd van brandstichting met last tot zijne plaat sing in een rijksopvoedingsgesticht tot den leeftijd van 18 jaren. VrijgesprokenL. V., 24 f., Haunne (België), beklaagd van mishandeling. Den 3en Februari a. zal voorden Hoogen Raad in cassatie behandeld worden de zaak tegen H. A. B., landbouwer te Biervliet, die door het gerechtshof te 's Gravenhage, met bevestiging van het vonnis der Middel- burgsche rechtbank van 26 September 1902, ter zake van wederspannigheid en het doen van eene valsche aanklacht is veroordeeld tot 9 maanden gevangenisstraf, voor den beklaagde zal, evenals in beide eerste instan- tiën, optreden de heer mr. J. J. Heijse, advocaat te Middelburg. Het gerechtshof te 's-Gravenhage bevestigde de veroordeeling door de rechtbank te Middelburg van E. M., dienst bode te Vlissingen, tot 2 maanden gevan genisstraf wegens diefstal van een theepotje, een spaarpot en een japon. Borssele. Woensdag besloot de dijkraad voor de waterkeering van het calamiteuse waterschap EllewoutsdijkBorssele tot het maken van oeverwerken vóór de Noordnol van Borssele. De kosten hiervan zijn ge raamd op f 4100. Als een bewijs hoe slecht de leer plichtwet op sommige plaatsen werkt, enz. enz. melden wij (natuurlijk bij uitzondering, want dat gaat niet van alle gemeenten dat te Rilland-Bath het gezamenlijk aantal schooltijden het vorig jaar aan de school te Rilland 116828 bedroeg. Hiervan werden verzuimd 12378 nl., 4279 geoorloofde en 8099 ongeoorloofde. Van deze laatsten kwamen 6170 op veldarbeid. De burgemeesters van Bruinisse en Kerkwerve, J. Elenbaas en C. J. Boogerd, zijn bij koninklijk besluit herbenoemd. Kattendijke. De bevolking bestond op 1 Januari 1902 uit 540 M., 490 V„ saam 1030 zielen. Geboren werden 12 in., 14 vr., totaal 26. Er vestigden zich 27 m., 26 vr., saam 53. Totale vermeerdering 79. Doch de bevolking verminderde door over lijden met 9 m., 3 vr., totaal 12, en door vertrek van 40 m., 36 vr., totaal 76, samen 88. Zoodat het totaal der bevolking op 31 Dec. van dat jaar bedroeg 530 m., 491 vr., saam 1021 zielen. Er werden in dat jaar 4 huwelijken gesloten. Gisterenmorgen omstreeks 6 uur is onder Stoppeldijk totaal afgebrand de hofstede bewoond door De Theije; 7 paar den, 8 stuks hoornvee enz. kwamen in de vlammen om. De gebouwen en inboedel waren slechts matig geassureerd. De 16- jarige knecht C. F. v. Haut heeft bekend den brand te hebben gesticht omdat hij eene berisping van zijn baas had ontvan gen. De dader is goarresteerd en wordt naar Middelburg overgebracht- Opmerking verdient dat heden een 13- jarigen broeder van den dader door de rechtbank is ontslagen van rechtsvervol ging ter zake van brandstichting, (om een dergelijke reden) met last tot zijne plaatsing in een rijks-opvoedingsgesticht tot den leeftijd van 18 jaren. Terneuzen. Ook hier komt steeds meer een ontwaken op politiek gebied. Thans is door de a.-r. kiesvereeniging alhier in overleg met die te Axel besloten tot het houden van een partijdag in de maand Februariwaar 0. a. als sprekers zullen optreden Mr. P. Dioleman van Middelburg en Ds. J. van den Berg van Terneuzen. Kruiningen. In de chr. school, die goed bezet was, hield de chr. schoolver. opnieuw eene openb. verg. waarin de heer Boot optrad met het onderwerp »de schoolstrijd van 1857 tot 1879". Vooral werd er op gewezen, hoe mannen als Voorhoeve te Rotterdam en Gunning in Den Haag er reeds voor 40 jaren op aandrongen om door het stichten van Zondag- en Bij belseholen toch de oprichting van chr. scholen niet tegen te werken. Verder, hoe op velerlei wijzen de wot van '57 ontdoken werd en welke pogingen Groen en de zijnen aanwendden om tot herziening der schoolwet te ge raken. Het stichten van de ver. voor chr. nat. schoolond. en hare werking wat Groen voor de chr. scholen geweest is, het tot standkomen van «de scherpe Resolutie" in 1878, het volkspetitionnement en het ont staan der Unie-collecte werden achtereen volgens besproken. De aanvankelijke op lossing der schoolquestie komt D. V. een andere maal aan de orde. Twee broertjes van 8 en 11 jaar te Haarlem zijn bij het schaatsenrijden in een wak gereden en verdronken. Te Berkhout is een bakker, even per schaats brood bezorgende, in een wak gereden en verdronken. Een jongeling to Utrecht reed eveneens in een wak en verdronk. Op vele andere plaatsen in den lande hadden dergelijke ongelukken plaats. Onder anderen te Gouda zijn drie knapen tegeljjk, oud 9 tot 12 jaar, in een wak gereden en verdronken. Nabij Deventer viel een voerman die naar huis reed, van zijn wagen, welke hem over de borst ging, zoodat hij op de plaats dood bleef. Nabij het stati on Peperga is het onkenbaar verminkte lijk van den onbekenden man gevonden. Te Nieuw Weerdinge (Dr.) heeft het vierjarig kind van een arbeider heete koffie gedronken uit een kan, en is aan de gevol gen 0verrieden. Te Boskoop bij een korte afwezigheid der moeder geraakte een vierjarig knaapje in brand bij de kachel de moeder in huis komende, liep met het brandende kind naar buiten en sprong met hem in haar armen in de rivier de Gouwe Spoedig waren moeder en kind gered. Ofschoon terstond genoeskundige hulp ter plaatse van 't onheil was, is 't kind onder de smartelijkste pijnen den volgenden mor gen overleden. Een dame te Kuilenburg was bezig handschoenen met naphta te rei nigen. Door een theelichtje, dat op tafel stond, raakte het flescbje naphta in vlam, alsmede de handschoenen, die zij aange trokken had. Zij bekwam ernstige brand wonden aan handen, armen en hoofd. Een jongeling uit een naburige gemeente werkzaam bij het afbreken van eene hout zaagmolen te Meppel, kreeg daarbij een vallend ijzer raam op zijn hoofd, waardoor hij op de plaats dood bleef. Aan de ge volgen van een val op het ijs is te Zaandam een 18-jarige jongeling overleden. De katholieke ministers ia het kabinet ontvingen gisteren bezoeken van rouwbeklag van hun overige ambtgenooten en van het corps diplomatique met het overlijden van dr. Schaepman. Dr. Kuyper zond een telegram naar Rome, van dezen inhoudquis non fleret (wie zou niet weenen!) Men fluistert in parlementaire kringen dat het plan bestaan zou om een deel van binnenlandsche zaken af te wentelen op een nieuw te vormen departement, en dat, in verband daarmee, (nl. om niet te hooge kosten te maken) geen nieuwe minister van marine zou worden benoemd, doch oorlog en marine zouden vereenigd blijven, her doopt in landsverdediging. Doch van andere zijde meldt men dat kolonel Sluijterman (antirev.) die nu nog in Indië is, voor den zetel van marine is aangezocht. De moord in de Czaar Peterstraat te Amsterdam! Dat de justitie den schrijver van de bekende dreigbrieven nog niet in handen heeft kan blijken uit het feit, dat vrouw Verhoef, te Bussem, jl. Vrijdag wederom een dergelijken brief ontvangen heeft, welke, naar verzekerd wordt, met het schrift der vorige blieven geheel over eenkomt. Te Nijmegen bestaat het plan om een volkorenfabriek te beginnen, waar uit sluitend de boste tarwe zal worden gebruikt. In 't kleine worden proeven genomen om later de zaak in eene Maatschappij om te zetten. De eerste biooden werden reeds gebakken en voldeden allen die het proefden bizonder goed. De tarwe wordt niet gemalen, maar zeer schoon gewasschen, daarna bij een zekere temperatuur geweekt 011 dan direct tot verbakbaar deeg gemaakt. Op die wijze verkrijgt men voedzaam, licht verteerbaar, zuiver en smakelijk broodwat bizonder is aan te bevelen voor personen die aan obstructieve en zwakke magen lijden. Eenige dagen geleden deed in de liberale pers, ook die van het kiesdistrict Goes, een bericht uit bovengenoemde gemeente de rondo, dat wij indien er geen verkie zing voor de Staten in 't zicht was, gaarne zouden onweersproken gelaten hebben doch nu men ons hierop wijst, bedoeld be richt van A tot Z gelogen is, en wij in de gelegenheid zijn dit aan te toonen, wenschen wij er het zwijgen niet langer toe te doenal hebben onze vrienden op Beijerland, (en de antirevol. pers in Zuid Holland) het niet noodig geacht op derge lijke lalïe leugens in te gaan, wijl ioder daar weet hoe de vork in den steel zit. In bedoeld bericht stond dat de heer Kluijfhoofd, burgemeester van Zuid Beijer land een Hervormd Christen was naar het hart van alle Hervormde notabelen en leden van het Kerkbestuur aldaar, en van ds. Draaisma die een adres om hem te her benoemen teekenden. Feit is dat genoemde heer geen lid is der Herv. Kerk, volgens eigen opgave hij komt namelijk nooit in kerk of kluis en heeft zich zelfs laten schrappen ter wijl een adres voor zijn herbenoeming niet is geteekend door alle loden van het Kerkbestuur. Dan wordt or gezegd dat de nieuwe burgemeester Zonneveld gereformeerd is, ook dit is onwaarDe man is Ned. Her vormd. Dan staat er in, dat een adres van de geref. voor den heer Zonneveld naar Den Haag is gegaan, en do wethouders op au diëntie gingen om dit adres toe te lichten. Ook dit is gelogen. De gereformeerden zonden geen adres, en de wethouders gingen niet naar Den Haag om dat niet-gezonden adres toe te lichten. Het praatje dat de gereformeerden een adres gezonden hadden, werd eenvoudig uitgestrooid om de Hervormden aan het lijntje te krijgen, daarom toekende ook ds. Draaisma het adres voor den oud-burge meester; doch Z.Eerw. heeft er later spijt over betuigd. Dan vertelt het bericht dat het adres voor Kluifhoofd onder anderen geteekend werd door het eenige Hervormde antire- volutionare raadslid. Onjuist, bedoeld raadslid is christelijk historisch. Er zijn bovendien nog twee antirevolutionaire raadsleden die lid zijn van de Hervormde kerk. Dan staat er dat een wethouder kort geleden den burgemeester nog een lange ambtelijke loopbaan had toegewenscht. Ook dit is niet alzoo: deze wethouder, de heer Rosmalen, had in een speech de hoop uit gesproken dat de heer Kluifhoofd bij voort during in 't belang der gemeente zou werk zaam zijn. Een wensch die, voor wie de feiten kont, van die plaats zeer terecht werd uitgesproken. Immers het belang der gemeente maar dat zijn plaatselijke zaken die de lezer beter zelf ter plaatse kan gaan onderzoeken; hij zal er van op kijken. En nu het bericht in ons vorig no. Het voorstel om den secretaris te ontslaan ging uit van een der twee liberale raadsleden omdat hij niet wenschelijk acht dat de ambten vaD burgemeester en secretaris in één persoon vereenigd zijn Zijn voorstel werd met 5 van de 7 stemmen verworpen. De onpartijdige lezer zal nu kunnen oor- deelen wat er van het door ons op grond van de feiten weersproken bericht over blijft. Wij attendeeren er eenvoudig op omdat de waarheid zoo al te tastbaar in 't aan gezicht geslagen werd, en omdat wij bij de komende verkiezing dit leugenachtige be richt niet gaarne tegen de gereformeerden zouden uitgespeeld zien, wat zeker wel niet in de bedoeling van de verpreiders er van in onze omgeving zal gelegen hebben. Trouwens de heer Mulder, onze candi- daat, is lid der Hervormde Kerk en be kleedt daar verscheidene eervolle betrek kingen. Een schip in de macht van een waan zinnige. Toen het stoomschip «Cornucopia", dezer dagen de Grieksche haven Limni verlaten hebbende, nauwelijks in zee was, word plotseling een der stokers waanzinnig. Hij nam een positie in, waar hij alle ketels in zijn macht had en bedreigde iedereen, die hom naderde, 't Duurde niet lang of de vuren gingen uit en de stoom ontbrak, waarop het schip bij zeer holle zee volmaakt hulpeloos dreef. Des morgens van den volgendon dag verliet de krankzinnige zijn plaats en begaf hij zich naar het voorschip. Hier werd hij gegropen en vervolgens opgesloten. Men gaf hem medicijnen, ho pende hem te kunnen genezen en werkelijk scheen bij een weinig te herstellen, zoodat, toen hij vroeg naar zijn gewone kooi te worden gebracht, de kapitein daartegen geen bezwaar meer maakte. Maar nauwe- ijjks was hij aan dek gekomen, of hjj wist zich los te rukken, sprong over boord en verdronk. Uit Kaapstad is van den heer Wolma- rans bericht ontvangen dat hij nog steeds geon permissie heeft gekregen om zich naar Transvaal te begeven. In Venezuela wil het nog maarniet. De jongste berichten luiden Te Los Roques heeft do Nederlandsche kruiser «De Ruyter" de bewoners in een toestand van hongers nood aangetroffen en levensmiddelen on water, voldoende voor acht dagen, achter gelaten. De De Ruyter kreog van het blokkeerende eskader te La Guyara ver gunning, verdere hulp te gaan brengen. De partij der insurgenten heeft een nieuwe nederlaag geleden. Generaal Riera deed oen nachtelijken aanval op de stad Coro, doch werd met een verlies van 200 man teruggeslagen. Te Maracaïbo zjjn drie Duitsche oorlogsschepen, de Gazelle, de Panther en de JJi'nota, bezig met het bom bardeeren van het fort San Carlos. Het dorpje van dien naam is door het granaat- vuur vernield. Tegen dit optreden is door de Duitsche kolonie te Maracaïbo gepro testeerd. Chamberlain en de Raad-financiers te Johannesburg zijn het nog niet eens. Eerstgenoemde deed op een conferentie met vertegenwoordigers der mijndirecties het voorstel van regeeringswege 5000 Engelschen English natives) te importeeren op conditie dat de mijndirecties er evenveel in de mijnen zouden gebruiken. De ver tegenwoordigers der directies antwoordden dat zij het betwijfelden, of de aandeelhou ders deze proef wel zullen willen nemen. Amerika voor de Amerikanen. Uit New-York bericht men dat de Staaltrust besloten heeft om de vreemdelingen van de Amerikaansche markt te weren, door aan de fabrikanten Bessemer staal te leveren tegen de prijzen die lager zijn dan de Europeesche koersen. Bij een botsing in den Staat New- York tusschen een werkliedentrein en een locomotief, die de lijn van sneeuw zuivert, werden 12 personen gedood en 12 gewond. BURGERLIJKJE STAM) van 2223 Jan. 1903. MIDDELBURG. Ondertrouwd: A. R. Roth 22 j. jm. en M. P. Adriaansen 20 j. jd. Bevallen: E. Frank geb. Koekkoek d. Overleden: E. J. van Bel 16 j., z. C. H. Tiggelaar 47 j., ongeh. d. GOES. Overleden: 21, Hubrecht, 6 j., z. v. Marinns Johannes Schouwenburg en Cornelia Jacoba Goedhart;22, Adri- ana Susanna de Fouw 63 j., ongeh.21, Adriana Duvekot 31 j., ongeh. van 1723 Jan. 1903. IERSEKE. Ondertrouwd: 17, Ge- rardus Schardus 26 j. jm. te Amsterdam, en Pauwlina de Waal 28 j. jd. te Ierseke. Geboren: 17, Jannetje, d. v. Cornelis Lauwerus Bom en Dina Reijngoudt21, Anna, d. v. Thomas Forwerda en Josina Minnaard. Overleden: 17, Cornelis, 4 d., z. v. Jan Nieuwenhuise en Pieternella van Krui ningen 20, Jannetje Wilhelmina, 6 mnd., d. v. Dirk de Witte en Francina Witte. MIDDELBURG, 22 Jan. 1903. Ter graanmarkt, van heden was de aan voer uit Walcheren voldoende voor de vraag. Tarwe, zomergerst en witteboonen werden het meest gepresenteerd. Van ronde en lange bruineboonen werd weinig aan geboden. De noteering is als volgtVoor nieuwe Walch. tarwe werd f 6.50 tot f 6.75 naar kwaliteit betaald rogge en wintergerst niet ter marktzomergerst f 4.60 a f 4.70 Walch. witteboonen werden gevraagd en van f 12.25 tot f 12.50 betaald van ronde bruineboonen was slechts een partijtje ter markt dat f 15 werd genomen lange dito hield men op f 11, doch moer dan f 10 a f 10.25 werd niet geboden paardeboonen f6.75 a f6.90; kroonerwten van f9.25 tot f 9.75 naar kwaliteit. Boter f 0.47s a f 0.52s per kilo. Eieren f 4.20 per 100 stuks. ZIERIKZEE, 22 Jan. 1903. Boter f 0,65 A f 0,47'/j per pond. Kipeieren f1,12'/] h f 0,75. Kleine eieren f0,60 de 25 stuks. VLISSINGEN, 22 Jan. 1903. Boter f 1,10 f 1,00 per kilo. Eieren f 4.80 per 104 stuks. LAATSTE BERICHTEN. Hansweert. Het met steen geladen zeilschip „Aeolus", schipper De Bot, ko mende van België en bestemd naar Leiden, geraakte alhier op den westbern. Door de sleepboot „Trio" is het schip afgesleept zonder schade te hebben bekomen. Waarde. In de heden Vrijdag gehouden zitting van den Gemeenteraad werden be noemd tot leden van de herziening van de verordeningen de heeren Stoutjesdijk, Blok en Thorenaar. Op een verzoek van het bestuur van de ambachtsschool te Goes om subsidie voor genoomde school werd met algemeene stemmen afwijzend beschikt. Het kohier van den hoofdelijken omslag werd vastgesteld tot een bedrag van f 1770,60. Wissenkerke. In den afgeloopen nacht omstreeks 12 ure verbrandde in 's-Graven- hoek oen klamp van 38 voer hooi en een landbouwscbuurtje, waarin thans enkel gereedschappen waren geborgen, alles be- hoorende aan don landbouwer C. de Kam. Do brand is blijkens een aan een paal be vestigd gevonden plakkaat door kwaadwil- ligers gesticht. Alles was tegon brandschade verzekerd. Politie was spoedig in sterken getale aanwezig, doch hulp van spuiten werd overbodig beschouwd, daar alles reeds in volle laai stond en er geen govaar voor andere eigendommen te duchten was. Middelburg, Donderdag werd door not. Verhuist publiok geveild lo. Huis, en tuin f in do Langedelft, hoogste bod f 10010. Opgehoudon op f 11000; 2o. De jjsbaan verkocht voor f 1976 aan den heer J. A. Frederiks te Middelburg. Onkosten 8 BRIEFWISSELING. Onze berichtgevers bohoeven ons nooit afloopen van aanbestedingen van kunst- mestlevering te melden wij nemen ze al leen op wanneer ons dit van belanghebbende zijde wordt verzocht, terwijl wij ons ook dan wjj het recht van al of niet plaatsen voorbehouden. Zoo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde ouders ADRIAAN KOETS en MARIA WISSE, 25 Januari a. s., hunne 25-jarige Echtvereeniging te gedenken. Hunne danbbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Heden overleed te Leerdam, tot onze diepe droefheid, onze geliefde vader, behuwd- en grootvader Ds. P. KAPTEIJN, emeritus predikant, in den gezegenden ouderdom van 80 jaar. Hij ging henen in het vaste vertrou wen op den Heiland. W. KAPTEIJN. W. G. KAPTEIJN—Boss en kinderen. Breda, 19 Januari 1903. Heden overleed plotseling te Enk huizen onze geliefde broeder en zwager, de heer P. J. O. DE BRUIJNE, in den ouderdom van 48 jaren. N. S. FRANKENüe Bruijne. L. FRANKEN. Goes, 22 Januari 1903. Eenige kennisgeving. Heden ontsliep zacht en kalm na een langdurig en geduldig lijden mijn ge liefde echtgenoot JAN HUISSOON, in den nog jeugdigen leeftijd van bijna 30 jaren, mij nalatende twee jeugdige kinderen, te jong om dit zoo zware verlies le beseffen. Berustende in den wil des Heeren, die geen rekenschap geeft van Zijne daden. Zijne diepbedroefde echtgenoote, J. P. HUISSOON— van Wel. Wolfertsdijk, 22 Jan. 1903. N. B. De zaak zal op denzelf den voet worden voortgezet. Hedenmorgen overleed tot diepe droef heid van mij en mijne kinderen, onze geliefde Echtgenoote en zorgdragende Moeder JANNETJE VAN STRIEN, in den ouderdom van ruim 43 jaar. J. VAN DE VREUGDE en Kinderen. Kapelle, 23 Jan. *03. *1: 10 L.- Prima Peti 36 ct., Ma stoffen. b/c Eenige 1 WALCHEI ga's uit to Donder (la/: uur, in het Groote Mar B es p rt B011 verb De Notaris 's avonds 8 Oude Vrie markt to V (i in de aan den zeer gi terrein. te V1 i s straat, g grootte aldaar, gemerkt Are 23 De huiz< vóór en oj 10-12 en een toegang tore van lichtingen De Notar is vooruemei 1903, namid Roode Leem aan de Bai gemerkt N Inlichting! administratoi Notaris. KEATING'S SCOTS EMI deren p. HAVERSTR en 25 een Zondag 25 Januari Voorm. half 10 uur: Ds. R. J. v. d. Veen- Nam. 2 uur: idem. H. C. Z. 26. Avond 6 uur; Lezing. V 1 a s m a r een goed kruist Enge Tevens de volbloe kocht van nerden, van Wolphaar v. d. zwart-bont, J. VAN Dl bij J. HC een flinke Werkpaan 9 en 14 aankomem P. ARE rn TE KOOI of in rui C. van eigen a 2 per kooper. Ei

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1903 | | pagina 2