Nieuwdorp. Nieuwland Nisse. Schore. Serooskerke. O. en W. Souburg. West Souburg. Kleverskerke. Kloetinge. Koudekerke. Kolijnsplaat. Kruiningen. Krabbendijke. St. Laurens. Meliskerke. Middelburg. Oudelande. Rilland. Terneuzen. Veere. Vlissingen. Vrouwepolder. Wemeldirure. Wissenkerke. Wolfertsdijk. Lodi., New Jersey, N.-A. C. Adriaanse, Schoenmaker en Lij k- (dienaar, Hoogstraat D. Alewijnse Szn. S. M. Andriessen L. Barentse, Sleeper en Melkshjter, (Dampoort W. G. Bal F. Boon, Buttinge bij Middelburg. J. Botting, Vleeschhouwer, Dampoort A. J. van Boven, Bakker, Wal C. Coumou, Vlasmarkt J. A. Dekker, Korte Noordstraat J. Deurloo, Agent-Adelaar, Singelstraat C. W. D'Huij, Uithangbord J. Dronkers, Vlasmarkt M. Dronkers PzBurg O 103 Van Dijk, Bakker, Wal Wed. L. Florusse, Winkelierster, Markt (K no 7. A. de Fouw A. Geervliet, Smid, Dampoort J. Gideonse, Veersche Singel J. van Ham, Noordstraat C. G. Heblij, Korte Delft E. Fielder, Fotograaf C. J. Hondius J. Hondius,' Bakker, rLange Burg K. J. de Koster, Drogist, Lange Burg W. P. de Jonge, Bakker, Breestraat S. de Jongh, Koster en Lijkdienaar, (Nieuwstraat H. Jongepier, Hoogstr., Commissionair J. A. Lahr, Wal B 40 J. Langebeeke Wz, Veersche Singel J. Louwerse - Snouclc, Manufacturen, (Heeren gracht. J. A. J.'L. van Meerendonk, K. Delft J. Meerse en Echtgenoote J. A. Melse, Groote Wandel-Bazar, (Korte Delft 3 Antoine Mes Wed. J. P. Meijer. A. R. de Muijnck, Brillen-Magazijn, (Spanjaardstraat L. Oranje, Loodgieter, Spoorstraat Papegaaij Pennock A. Pluijmers, in Heeren-Kleeding, Burg (bij de Markt Louis Renguet en Co. Jacs. Reijnierse, Seisstraat L. E. Rivière W. A. de Rijcke, in Manufacturen W. de Rijcke, Heerengracht C. S. Schout en Echtgenoote, Klein (Vlaanderen L. M. Soetens. C. A. Schulte Co, Drogisten, L. Delft W. Tazelaar, Sleeper, Breestraat Timmermans, Noordstraat A. de Troije en EchtgMolenmaker J. A. Vertregt J. P. de Wagemaker, Pottenmarkt W. A. A- van Woerkens, in Gouden (en Zilveren Werken, Gravenstraat J. C. Wisse, Zeeuwsche Zaadhandel, (Lange Delft G. Wisse en Echtgenoote, Rott. Kade P. de Wolff, Balans A. Buteijn, Koopman. J. Blankenburgh, Slager Mandemaker. Chr. Minderhoud, Timmerman. P. Schipper, Broodb. en Winkelier. M. Boone, Smid. L. Smit, Schoenmaker. Jac. Bommeljé, Koopman Winkelier. Cors. Geschiere, Winkelier. Wed. C. Steketee, Broodb. en Winkel. A. v. Antwerpen, Kleerrn. en Winkelier. L. Vreeke, Koopman en Winkelier. J. Remijnse, Klompenmaker. A. Geelhoed en Echtgenoote W. Goedbloed Jz., Wagenmaker A. van de Plasse, gem.-veldwachter J. Schoolmeester, Mr. Smid en Vrouw C. Kroon en Vrouw J. Bommeljé, Gemeente-Veld wachter Adr. de Back en EchtgHuurkoetsier P. Bostelaar en Echtgenoote Jac. Eckhardt, Schoenmaker Adr. Jansen en Echtgenoote M. C. v. d. Ende en Vrouw, Onderwijzer M. van Liere.en Echtgenoote W. L- Hirdes, Huurkoetsier G. Eckhardt en Echtgenoote Adr. Eckhardt, Koopman J. Kabboord, gedipl. Hoefsmid M. C. de Schipper en Echtgenoote W. in 't Anker, Landbouwer A. Louwerse, Landbouwer W. Maas en Echtg, Burgemeester S. Simonse en Echtgenoote, Landb. J. Simonse en Echtgenoote, Landb. J. WTondergem en Echtgenoote, Landb. P. Coppoolse en Echtgenoote, Landb. M. Brouwer en Echtgenoote P. Vermeulen en Echtgenoote, Landb. Jn. van den Broeke, Landbouwer P. de Visser en Echtgenoote, Landb. Jc. Wisse en Echtgenoote, Landb. A. Langebeeke en Echtgenoote, Landb. W. Melis en Echtgenoote, Landb. B. Meijers Jz. en Echtgenoote, Land. Adr. Melis en Echtgenoote, Landb. P. Besuijen en Echtgenoote, Landb Abr. Melis, Lapdbouwer C. Louwerse en Ecbjgenoote, Landb. Pr. Melis en Echtgenoote, Landb. J. Vader en Echtgenoote, Landbouwer J. Christiaanse en Echtgenoote, Landb. Jn. Louwerse Jr. en Echtg., Landb. L. Bolier en Echtgenoote, Landbouwer I. de Buck en Echtgenoote, Landb. G. Geschiere en Echtgenoote, Landb. F. de Lissine en Echtg., Veldwachter E. van Dijk en Echtgenoote, Tuinbaas, Vrederust. W. Stevenliage en Echtg., Koetsier J. Coppoolse Pz. en Echtgenoote. L. Passenier en Echtgenoote, Schilder A. in 't Anker en Echtg, Landb. Js. Louwerse en Echtgenoote P. v. Hekken en Echtg., Hoofd-Onderw. J. Onderdijk en Echtgenoote, Winkelier G. Jobse en Echtgenoote, Timmerman J. Geldof HzKantonier J. Geldof PzLandbouwer FI. Tavenier en Echtgenoote, Landb. S. de Pagter en Echtgenoote, Landb. S. Meijers Bz. en EchtgManufacturier M. Kerkhove en EchtgCommissionair Jn. Louwerse Sr. en Echtgenoote, Ontv. J. Vreke, Winkelier. L. Meijers Bz. en Echtg., Winkelier J. Stoppels en. Echtgenoote, Schilder L. Joosse en Echtgenoote, in Huis- (houdelijke Artikelen P. A. Fret, Timmerman C. P. A. van Plam en Echtgenoote, (Caféhouder P. Houterman en Echtgenoote, rustend (Molenaar. K. Houterman en Echtgenoote, Bakker J. Boone en Echtgenoote M. Geluk en Echtgenoote, Bakker C. Christiaanse en Echtgenoote. Ds H. Waardenburg en Echtgenoote L. Melse Jz. en Echtgenoote, "Winkelier M. van Hove en Echtgenoote A. S Schuman en Echtgenoote C. F. Verton en Echtg., Horlogemaker W. Goedbloed Sr. Js. Goedbloed en Echtg, Wagenmaker B. Coppoolse en Echtgenoote, Landb. J. Cornelisse en Echtgeuoote, Landb. A. Flouterman en Echtg, Molenaar J. de Rijke Lz. W. Jobse en Echtgenoote, Timmerman H. L Meijers Jr., en Echtgenoote, Smid G. Kesteloo en Echtgenoote, Winkelier W- Kesteloo, Onderofficier te Vlissingen J. Kesteloo, Rijksambtenaar te Nieuw- (Namen P. Kesteloo, Timmerman Jh. Wisse en Echtgenoote, Onderwijzer H. L. Meijers Sr., rustend Smid Joh. Janse en Echtg., Caféhouder en (Blikslager J. Verton en Echtg., Horlogemaker M. Broerse en Echtgenoote A. Maas J. de Wolf en Echtgenoote P. Cevaal en Echtgenoote, Landb. A Geldof, Groote Abeele. P. Allewijnse en Echtgenoote A. Willeboordse, rustend Timmerman B. Meijers en Vrouw H. van de Voorde, Kleermaker J. Kraamer en Echtg., Veearts A. Kraamer en Echtg., Stalhouderij W. Kraamer en Echtg., Bakker en Winkelier A. de Buck en Echtg., Bakker en Winkelier P. C. Johannesse, Smid C. Kramer, Winkelier J. C. de Kam Cz., Bakker en Winkelier F. Kipperman, Brievengaarder Jacob Kramer, Slager J. Kramer Cz. A. Los, Hoofdonderwijzer L. Laus Sz. A. J. de Looff, Molenaar C. M. de Lange J. W. Lamain, Schoen- en Gareelmaker L. L. Laus Lz., Slagter en Dekker W. Th. de Looff, Winkelier Wed. J. M. Markusse J. M. Markusse C. A. Markusse J. van Maldegem, Winkelier J. M. Noordhoek, Beetwortelagent F. van der Peijl, Godsdienstonderwijzer D. Remijnse Dz, Schaapherder F. C. Smits, Meekrapdrooger C. de Smits, Kleermaker Firma De Wed. A. Schippers, in Granen L. Vendeville, Beurtschipper M. Versluijs, Schipper I. Wisse, Landbouwer D. Waverijn, Bakker M. D. Zeger J. Cornellisse en Vrouw. M. de Waardt, Koopman. J. Vos, Landbouwer. C. de Regt, Molenaar P. Dekker Hz., 't Zand bij Middelburg G. van de Voorde, Kleermaker M. J. Schrier, Molenaar, 't Zand W. de Wolf en Echtg-, Onderwijzer, 't Zand F. L. P. Tismeer en Echtgenoote P. Maas Wz. en Echtgenoote M. van Velzen, in Manufacutren I. Grijspeere, Schoenm. en Winkelier Adr. Schuit, Timmerm. en Winkelier Ldt. Douw, Winkelier L. Steendam, Koperslager J. L. Stols, Steenkolenhandel P. Baardolf, Winkelier Jac. van Gilst Sr. Winkelier. B. Bastiaanse, Timmerm. en Winkelier D. Wilderom, Winkelier. M. J. Contant, Broodb. en Winkelier Jac. van der Weele, Winkelier G. Versluijs, Winkelier J. v. d. Berge, mr. Kleermaker Wed. M. P. van Schaik A. P. Meulenberg, Winkelier Familie Potappel, Molenaar C. Vroonland, Huurkoetsier C. de Wit, Winkelier Wed. G. van Oosten, Winkelierster M. Provoorst, Vrachtrijder Abr. Heijstek, Lijkdienaar Anth. Kole Cz., Beurtschipper Koopm. J. C. de Mul, Beurtschipper en Koopm. H. de Bruin, Landbouwer M. I. Hage Cz, Landbouwer W. C. Barendse, Boekhandel M. Noordijke, Notaris C. M. Douw, Boekhandel. A. Deurwaarder, Wagenmaker C. Kievit, Timmerman en Metselaar J. Barbier, Gemeentebode A. Verburg, Slager en Rietdekker M. Merizon Mz, Schipper J. Serier, Kleermaker J. Minnaar en Echtg., Mr. Bakker C. Minnaar Jz. A. P. de Groote J. J. Risseeuw en Echtg., Mr. "Wagen maker M. Kole Mz. en Echtg., rustend Landb. C. Blauwkamer en Echtg., Barbier P. Kole Mz., Vee- en Fruithandelaar J. Kouwer en Echtg., Mr. Schoenmaker E. Nieuwenhuise M. en D. Kole Jz., Vrachtrijder Fh. Hamelink en Echtg,,Mr. Touwslager C. Bek P. de Smidt A. Zuidweg Az. en Echtg., Slager J. Hoekman Cz., Koopman A. Wijkhuijs en Vrouw, Landbouwer L. Melse en Echtgenoote. K. Poppe en Echtgenoote K. Sturm en Echtg-, Brievengaarder J. van Aartsen Jz., Schoenmaker C. J. Adriaanse, in Granen, Kinderdijk Willem Wiskerke en Echtgenoote Jan op 'tHof en Echtgenoote M. Remijnse en Echtg., in Galanteriën W. de Jager Jz., en Echtgenoote C. de Goffau, in Manufacturen P. J. v. Striën de Koning, Winkelier Los-van de Ree, Importeur Gebr. Tazelaar, Ijzerwaren J. J. de Jager, Winkelier P. J. Scheele, Handelaar J. A. de Jonge D. E* Wolfert Hz., Winkelier J. H. van Oost, Bakker H. Ribbens D. de Witte, Stalhouder G. Meertens, Manufacturen J. van de Ree P. van Striën, Bakker W. Wisse. Manufacturier J. v. d. Ree—Tazelaar, Manufacturier J. C. Jansen, Hoofd Chr. School, (Driewegen) W. Daane en Echtgenoote J. Gilde, Winkelier J. Aarnoutse, Melkverkooper, Hobein- (straat. A. Abrahamse, Kasteelstraat. C. G. Baert, Apotheker. C. Berlage, Manufacturier. P. Binkhorst, in Modes. C. Bommeljé, in Groenten Aardappels. W. J, Born, mr. Smid. A. Botting, Winkelier. J. Braamse, handel in Steenkolen en (Groenten. A. J. Brakman, Banketb., KL Markt. A. Brielsman, in Melk en Groenten. W. Brielsman, Landbouwer. J. J. v. d. Burg, Pianostemmer. Wed. Burgers, Winkelierster. A. Cappon, Bakker. J. Clarisse, Winkelier. Wed. D. Dekker, Aagje Dekenstraat. L. C. Donsen, in Bieren. Th. Dijkmans, Palingstraat. A. E. Edelman, Vleeschhouwer. A. Fastenau, in Huishoudelijke Arti- (kelen, Lepelstiaat. W. Fastenau Jnnior, Manufacturier, (Walstraat. Feij en Stroo, Aannemers. H. Franqooijs, Tuinman, en Echtgen. A. Gast, Banketbakker. W. Geldof, in Galanterieën. M. P. Glerum, Walstraat en Gravenstr. J. Goetheer, Winkelier, Walstraat. H. A. Gosschalk, mr. Vleeschhouwer. Wed. P. Goulooze, Winkelierster. J. C. v. d. Grijp, Korte Noordstraat. G. Guillaume, Bouwkundige. W. J. Guillaume, Boekhandel. R. F. Haarsma, in Vleeschwaren. W. M. Flaccou, Manufacturier. L. Flarpe, Winkelier. Gezs. Hendrikse, in Manufacturen. K. Hendrikse, winkelier. J. J. van Hercules, Winkelier. J. v. d. Hoeven, handelaar in Glas, (Porselein, enz. P. v. d. Hof, mr. Metselaar. P. Janse, Commissionair. P. Jasperse Pz., Landbouwer. Wed. C. Kasdorp Loekemeijer, in (Manufacturen, Oude Markt. Gebr. A. en J. Klijberg, Schoenfabri kanten. H. P. Kole, Horlogem., Oude Markt F 62a Wed. D. Kooman, Winkelierster. C. Kruijsse. Wed. A. v. Kuijk, Schoenhandel. P. G. Laernoes, Manufacturen, Walstr. J. Labruijère in Aardapp. en Groenten. Wed. J. C. Lagaaij. P. de Landmeter, Slager. P. de Lange, Coiffeur, Walstraat. C. Lavooij, Winkelier. A. van Leeuwen, Kromme Elleboog. I. Ligthart, Schonk Co, Sigaren fabrikanten. A. M. Luitwieler, handel in Verfwaren (en Behangselpapier. S. A. Luitwieler, in Verfwaren, enz. C. Maas, handel in Steenkolen. J. Matthijsse, Sleeper. A. Meerman, Militairen Tehuis. P. Melis, Sergeant der Infanterie. P. Melis, Kasteelstraat 380. J. v. d. Meulen, Wagenmaker. A. B. de Mik, Gouden Hoed. A. Minderhoud, Winkelier. P. Mijers, koopman in Aardappelen (en Groenten, Bouwen Ewoutstr. Constant C. Nobels, Schilder, Vrouwestr. C. D. van Noppen, Bakker. J. Osté, Winkelier. Jozs. Ovaa, Winkelier. FI. F. v. Oijen, Assurantiën en Drogist C. Poppe, handel in Melk, en Aard- lappels en Groenten. E Potjewijd, Winkelier. H. Potjewijd, Winkelier. G v. d. Putte, Landhouwer. W. v. d. Putte, mr. Bakker. A. L. Preuniger, Fotograaf. A. Roelse, Schoen- en Lederhandel. A. Roose, Landbouwer. F. N. de Rooij, Aannemer, Hobein- (straat O 404. P. de Rijcke, Landbouwer. N. P. de Rijke, Winkelier. L. Schmelzer, Schoenen- en Laarzen- (magazijn. H. de Smidt, Smid. C. Stroo Wz., Melkslijter. D. Stroo Pz., Landbouwer. D. Stroo Wz., Landbouwer. P. Stroo Dz., Sleper. J. Suurmond, in Melk, Boter en Eieren. C. Theune, Sleper. J. Tissink, Paardestraat. M. Vader Junr., Glacisstraat. J. M. Verhage, in Manufacturen. A. J. Vervenne, Lood-en Zinkwerker. F. Vemieuwe, Vleeschhouwer. P. Visser, Winkelier. S. M. Visser, in Brandstoffen. J. de Visser, Landbouwer. J. v. d, Vrie, Landbouwer. Gebr. Weijens, Horloger, Goud- en (Zilversmid, C. Wielemaker, Winkelier, Oude (Markt F 40. J. Wisse, Winkelier. C. de Wolff, Sr. B. G. Zietse, Manufacturier. Firma L. J. Zietse, in Manufacturen. A. Zwemer en Echtgenoote, Winkelier en Broodbakker J. de Vos Mz., Koopman1 C. de Kam en Echtg., Slachter en Rietdekker A. Tilroe en Echtgenoote, Winkelier C. de Voogd Cz. en Echtg., Tolgaarder P. Vermeule en Echtgenoote, Landb. C. de Bruijn en Echtg., Mr. Smid J. Houmes en Echtg. Koopman J. Willemse en Echtg., Mr. Timmerman J. Poortvliet en Echtg., Koopman Jacs. Geerse en Echtg., Koopman F. Sturm en Echtg., Mr. Schoenmaker J. de Visser Cz. en Echtg., Molenaar A. Snoep, Horlogemaker C. Sturm Senior, Manufacturier C. Sturm Junior, Slager A. Beenhakker, Brievengaarder. I. Kooiman, Winkelier. S. Berrevoet, Herbergier. I. van Boven, Horlogemaker. J. Huissoon, Kleerm. en Winkelier. G. J.. Broekhoven, Winkelier. H. van Sabben, Huurk. en Vrachtr. C. Nagelkerke, Schoenmaker. M. Nagelkerke Mz., Particulier. A. v. d. Linde, Bakker en Winkelier. E. Meulenberg, Winkelier. Wed. J. Verhage, Winkelierster. Joh. Verschuure, Winkelier. J. Meulenberg, Huurkoetsier. A. Weijns, Rustend Landbouwer. M. Huiszoon Az. W. Wisse, Landbouwer. C. J. Walrave, Winkelier. A. Remijnse, Landbouwer. W. van Strien, Winkelier. J. F. van Wel, Reiziger. P. J. Kievit, Slager enz. D. van Strien, Molenaar. Wed. W. van Strien—Mieras. I. de Puijt, Particulier. J. Valkier, Broodbakker en Winkelier. C. Slabbekoorn, Broodb. en Winkelier. P. Korstanje, Café. P. van der Schraaf, Berenhouder. P. Phernambucq, Schilder. P. Nagelkerke, Manufacturier. J. Boonman, Winkelier. J. Spruit, Slager en Commissionair. J. A. Ie Cocq, Mr. Smid. E. Ruster, Kleermaker en Barbier. Jac. Goetheer, Winkelier. C. Zweedijk, Winkelier. J. v. d. Ende, Kleermaker en Barbier. P. Matthijsse, Vrachtr. en Fluurk. J. Arnooijs, Winkelier, N. Valkier, Vrachtrijder. C. van de Kreeke, Winkelier. J. de Wolf, Landbouwer. J. Roose, Kleermaker en Barbier. D. Vleugel, Bieten-Agent. J. Geleedst, Winkelier. G. Slabbekoorn, Mr. Smid. C. J. v. d. Putte, Mr. Timmerman. H. Rooze, Herbergier. J. M. Houterman, Landbouwer. A. Huisson, Vrachtrijder. J. Tolhoek, Broodbakker en Winkelier. Abr. Remijnse en Echtg., Landbouwer Plaatsen buiten de Provincie. J. K. Dominicus, Schiedam- C. B. Almekinders en Echtgenoote, (Veldwijk. J. Pouwelse, Verpleger, „Bloemendaal" (Loosduinen J. Minnaar Cz., Amsterdam J. C. Lemson. John P. Boon en Vrouw, Brandon (Wise- N-A.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1903 | | pagina 3