,H. Wielrijders Poster ij e 11 Moop Verkoopingen enz. JLdvertentiën. Milemanciers gevraagd, ros MUinrg Behangselpapier met Randen, IN LOSSING Mr-Kacnellolen, JOHAH DE SOOS, Vlasmarkt, Marktberichten. eene Meid VERMIST Rood Vliegenpapier a 3 ct. per vel. Tanglefoot (kleefpapier) a 4 c. Vampyr's Vlievenvanger om op te bij S. van der Peijl, B. C. GESQUIÈRE, een Lading puike, grove a 75 cent per H.L. vrij thuis en op den wagen, a contant. Firma Wed. M. van der Reit Calcium Carbid, zonder aange- die der die van gekeurd. krijgen, dat het hoofd onzer gemeente niet heeft willen letten op en alzoo ook niet heeft voldaan aan het beleefd verzoek van onze geëerbiedigde Koningin, van Haar, aan wie nog zeer onlangs in het midden van Middelburg's Gemeenteraad, na hare herstelling, woorden zijn gewijd, die on dubbelzinnig blijk gaven van trouw en gehechtheid aan Haar en Haar Konink lijk huis. De Voorzitter antwoordt dat in het col lege van B. en W. besloten is op den jaardag van H. M. haar de eerbewijzingen te geven, die tot hiertoe gebruikelijk waren, ook al verjaarde zij op Zondag. De bur gemeester heeft zich geschikt naar het college van B. en W. daar dit de kosten voor het vlaggen moest goedkeuren. De heer De Rijcle is met dat antwoord niet bevredigd. Nooit heeft Hare Majesteit een speciaal verzoek gedaan. Waarom daar aan geen gevolg gegeven Hij betreurt het ten zeerste. De Voorzitter antwoordt, dat het een punt van overweging heeft uitgemaakt bij B. en W. die niet begrepen, waarom nu, in afwijking inet vroegere verjaringen op Zondag, zulk een verzoek gedaan werd. De achting en eerbied voor Hare Majesteit zullen er niet onder lijden. De heer De Rijcke is niet voldaan en blijft het betreuren. Wat vroeger gebeurd is, weegt hier niet. In den loop der jaren kunnen de gevoelens veranderen hier was een speciaal verzoek en men bad er aan moeten voldoen. Naar zijne meening had dit meer van achting en eerbied getuigd. De vergadering gaat hierop uiteen. Wissenkerke. In de Dinsdag gehou den zitting van den gemeenteraad was af wezig de heer van Nieuwenhuijzen. Her benoemd werd tot wethouder dhr. Adr. v. d. Maas met 9 van de 10 stemmen en 1 blanco, die onder dankbetuiging voor dit hernieuwd blijk van vertrouwen de benoe ming aanneemt. Onder de ingekomen stukken kwam voor een schrijven van Ged. Staten met uitnoodiging om het aandeel dezer gemeente in de kosten van de uit gaven voor de gezondheidscommissie ad f 47,9G op de begrooting voor 1902 te brengen, op voorstel van B. en W. werd met alg stemmen aan die uitnoodiging voldaan en daartoe f 50 uitgetrokken. Was dit al geen meevaller voor de gemeente- finantiën, erger tegenvaller had naar de voorzitter inlichtte, gebracht het bericht van den Directeur Generaal der post en telegrafie, dat de gemeente voor het ver plaatsen van het telefoonkantoor werd aan gerekend f 99,885. B. en W. hoopten, naar de Voorzitter zeide nog wol eene vermin dering dier som van den Min. v. W., H. en N. te verkrijgen, maar verzocht den Raad toch bij voorbaat beschikking over f 100 van den post onv. uitgaven over 1902. Die beschikking werd daarop met algemeene stemmen verleend. Nu kwam aan de orde een voorstel van het gemeenteraadslid Dieleman bedoelende aan leg van eene nieuwe begraafplaats voor de afdeeling dezer gemeente, Kamperland. De heer Dieleman stelt tot toelichting en aanbeveling van zijn voorstel in 't licht het verlet, de moeite en de ongerieflijk heden, inzonderheid voor arbeiders en ouden van dagen, verbonden aan het begraven op de thans bestaande begraafplaats bij het dorp en verklaart te hopen, dat die om standigheden bij zijne medeleden ook wel bekend, aan B. en W. de vrijheid zullen hebben gegeven, goedgunstig op zijn voor stel te adviseeren. Die hoop bleek echter ij del. B. en W. adviseerden, bjj monde van den voorzitter, niet op het voorstel in te gaan op grond dat het aantal dooden uit den Kamper- landschen hoek naar eene opname over de 5 laatste jaren, gemiddeld per jaar niet zóó overwegend groot is in verhouding tot het aantal dooden uit de andere deelen der gemeente, dat daarvoor eene afzon derlijke begraafplaats door hen wordt noo- dig geacht, terwijl bovendien van hun kant wordt in 't licht gesteld bij hoevelen uit die andere deelen der gemeente dezelfde omstandigheden zich voordoen als die, door den heer Dieleman, voor de Kamper- landers aangevoerd. Na nog een beroep op de vele dringender behoeften die be staan en eene aanmaning daarom met de gemeente-finantiën zuinig te zijn werd het voorstel-Dieleman door den voorzitter in omvraag gebracht, verworpen met 9 tegen 1 stem, die van den voorzitter. Na geheime zitting de vergadering her opend zijnde, doet de voorzitter de ge wone rondvraag waarbij door dhr. Schip pers gewezen wordt op aanslibbing der haven te Kamperland, waardoor ligplaats verloren kan gaan en door dhr. De Looff op den slechten staat eener beschoeiing van de molendreef en op de wenschelijk- heid van het verspreiden van den gedolven grond in de z. g. sfransche pad" zijnde dat gemeenteweg. De voorzitter zegt onderzoek en zoo noodig verbetering toe, waarna de verga- doring wordt gesloten. Te St. PhilipsJand is in het halte gebouw op den Slaakdam (tram Steenber gen—Brouwershaven) inbraak gepleegd en een bedrag aan zilvergeld ontvreemd men zegt ongeveer f 30. Te Hontenisse is bij het aanleggen van de stoomtram HulstWalsoorden, in een sloot het overblijfsel van een mensch gevonden. Men vermoedt, dat het is van den wegwerker Pr., aldaar, die sinds 1 Januari 1901 is verdwenen. Vlissingen. Heden Woensdag werd van de Werf der Koninklijke Maatschappij >De Schelde" alhier te water gelaten de eerste van de drie Torpedobooten, genaamd »Minotaurus", in aanbouw voor rekening van het Departement van Koloniën, be stemd voor de Indische Militaire Marine. De werktuigen en ketels zijn bereids, m het schip opgesteld en wordt dit vaartuig thans voor den proeftocht verder gereed ge maakt. Hoedekenskerke. Benoemd tot wet houder dhr. 11. C. Groenewege in plaats van dhr. J. Thomson (aftr.) Middelburg. Zuidhof, door de Belgische politie uitgeleverd, bevindt zich nu weer in het huis van bewaring alhier. De zaak tegen Stein zal nu den 18 dezer voor 't Haagsche gerechtshof in hooger be roep dienen. Vlissingen. In de Dinsdag gehouden raadszitting zijn na de gewone herbenoe mingen benoemd tot onderwijzers aan school P de heeren W. de Neef alhier met 10 en H. P. A. J. Buijs te Arnemuiden, met 13 stommen. De heer K. Oudtshoorn, no 1 der voordracht, verkreeg 3 stemmen. Ter voorziening in de vacature-Ketting is de verkiezing bepaald op 24 Sept., de stemming en eventueele herstemming op 7 en 16 October. In de Dinsdag te Domburg gehou den raadszitting is het voorstel-De Visser om, tot onderhoud van den Iioosjeswog, gedurende twintig jaren f 150 te geven aan de gemeente Aagtekerko, aangenomen met een stem meerderheid. Zooals men weet, staakten in eene vorige vergadering over dit voorstel de stemmen. Benoemd tot inspecteur der registratie en domeinen tweede klasse te Middelburg C. Wiersma, thans van de derde klasse. Door de manslidmaten der Ned. Herv. kerk te Tholen is besloten een leening aan te gaan om te voorzien in het tekort om een orgel te kunnen koopen. Zooals reeds vroeger gemeld, is ongoveer f 2000 bij ingezetenen ingezameld. Eergisteren is te Vlissingen een driejarig meisje verbrand, doordat hare kleeren vlam vatten, terwijl het kind met lucifers speelde. Westkapelle. In de Raadsvergadering van Dinsdag word na mededeeling dor ingekomen stukken tot wethouder herbe noemd met 5 van de 7 stemmen de heer J. Minderhoud Kz. Vervolgens werd beslo ten tot eene wijziging der begrooting voor 1902 en wel om daarop te brengen eene post van uitgaven voor de Gezondheids commissie ad f 28.32 en dien van grond-, dijk- en polderlasten te verhoogen met f 06.93 wegens te betalen buitengewoon dijkgesehot. Daarna werd behoudens nadere goedkeuring nog besloten don onderwijzer Overbeeke met ingang van 1 Jan. 1903 f 25 verhooging van jaarwedde tootekennen. Te Hoeven, bij Rozendaal is de onderwijzer bij het baden verdronken. Te Strijp is een anderhalf-jarig kindje dat een kan kokend heete koffie van tafel had getrokken en den geheelen inhoud over het lichaam had gekregen, aan de gevolgen zijner brandwonden overleden. Te Maastricht is een kind van 6 jaar, dat met lucifers had gespeeld en wiens kleeren in brand waren geraakt, aan de' gevolgen overleden. Te Berkel viel een metselaar van den steiger van een in aanbouw zijnd huis, zwaar gewond opgenomen is hij onder het naar huis brengen bezweken. Zon dagnacht is in een koffiehuis in de Kraij en- hofstraat te 's»Qravenhage bij een twist tusschen burgers en soldaten een korporaal door een slag met een biljartkeu op het hoofd bewusteloos geslagen en kort daarna in het hospitaal overleden. Tusschen Drempt en Hoog-Keppel is door de Geldersche Stoomtram overreden P. Pran- chimont, uit Middelburg. De ongelukkige, wiens beide voeten zijn afgereden en die verder zwaar gewond is, is naar het zieken huis te Doetinchem gebracht. Zijn toestand wordt hopeloos geacht. Man seint uit 's Gravenhage aan De Tijd, dat het geschil tusschen den heer Passtoors en de katholieke Kamerclub op minnelijke wijze uit den weg geruimd is. Op zekere voorwaarden heeft de heer Passtoors erin toogestemd zijn indiening van ontslag als lid der club te nemen. Het bericht dat er te Grave, bij de jongste stemming voor de Provinciale Staten zooveel sterke drank gebruikt zou zijn, wordt beslist tegengesproken. Naar wij met groot leedwezen ver nemen laat de gezondheidstoestand van den minister van koloniën weer te wenschen over. (Resid. lode.) Te Gouda stapten Zondagavond uit den sneltrein AmsterdamDen Haag twee kindereD, een meisje van zes en een van negen jaar. Zij waren te Enschede in den trein gebracht; doch waren te Utrecht blij ven zitten en kwamen zoo over Amsterdam te Gouda. Op de borst hadden zij een bordje hangen met het opschrift: ^Station »Maas«, Rotterdam." In de gemeenteraadsvergadering te Amsterdam is de heer mr. T. Heemskerk, onder applaus der vergadering, met 23 van de 35 stemmen herbenoemd tot wethouder, ook do heer Gerritsen werd met 19 van de 35 stemmen herkozen. President Kruger gaat met den heer Bok den winter te Mentone doorbrengen. Zulks op raad van den dokter, dewijl de zomer voor den ouden man te nat en te koud is geweest. Mentone ligt in Frankrijk (Nizza) nabij de Italiaansche grens aan een bocht van de Middellandsche Zee, en is door de bergen voor alle koude Noordenwinden beschut. De Nederlander doelt mee, dat het blad met 1 October a. s. in vergroot formaat zal worden uitgegeven als eerste stap op den weg naar het ideaal„een groot christe lijk dagblad, dat aan alle eischen voldoet, die den Christen ook als koopman, als industrieel, in ambtsbetrekking, als beoefe naar van kunsten en wetenschappen stelt een blad dus, dat heel het terrein des levens bestrijkt en het beziet uit het gezichtspunt des christens". dieven. Zondagnacht werd te Rotterdam een vleeschhouwer door een „heer" gevraagd om 2 rijksdaalders voor vijf guldens. De ruil geschiedde en toen de slager ihuis kwam, bleken de gul dens valsch te zijn. Ongeveer tegelijkertijd werd op een ander punt der stad een oud heer door twee opgeschoten knapen aange vallen en van een horloge en ketting be roofd, terwijl op nog een ander deel der stad een dronken timmerman die zat te slapen zijn beurs met f 10 werd afgenomen. Lijst van brieven en briefkaarten, over de tweede helft der maand Aug. 1902, verzonden aan onbekenden door het post kantoor te Middelburg. Brieven. W. Dieleman Ez., Axel, M. de Mos, 's-Gravenhage, J. de Jager, 's-Heerenhoelc, A. E. Cortvriendt, IJzendijke, Handelsvereeniging, Rotterdam, Mej. J. G. Jibben, Wijk aan Duin. B r i e f k a a a r t e n. J. J. de Rijk, Am sterdam, De Lange, Berg en Dal en Mej. M. Kuperus, Voorschoten. Buitenland. Brief. Hilda Mattson, Stockholm. Briefkaarten. A. v. d. Hoeven, Baden-Baden, Mej. E. Bertiaux, T/reudenstadt, (2 stuks). van Domburg. Mej. M. Kupferl Dresden. Briefkaarten. Richard Andreae, Brighton, Ernst Kamphausen, Hannover, J. W. Gotzke, Ixelles, en Mario Burkhardt, Wiesbaden. van Krabbend ij ke. Brieven. P. J. Slingerland, Rotterdam, T. Thomas, Hamburg, L. J. Koeman, Ant- BVRGEJttLIJKE STANJJ van 23 Sept. 1902. MIDDELBURG. Ondertrouwd: A. A. L. Tak 22 j. jm. en E. M. C. Stenger 20 j. jd. Getrouwd: A. G. C. Meeuse 27 j. jm. en C. Sturm 24 j. jd. Bevallen: J. Kristalijn gob. Ver meulen d. Overleden: S. Broeko wed. van M. J. van Wijck 57 j. GOES. Geboren: 3, Johanna, d. v. Pieter Marinus Zweedijk en Wilhelmina Gorsse. Overleden: 23 Aug., te Amsterdam Pieter Verburg 54 j. man van Adriana Kole. van 1531 Aug. 1902. WOLFERTSDIJK. Geboren: Pieter, z. v. Marinus Nijsse en Cornelia Polderdijk; Maatje, d. v. Marinus Bliek en Jannetje Luikenaar; Pietje, d. v. Marinus Neels en Lijntje Smit. Over de maand Aug. 1902. KRABBENDIJKE. Gehuwd: Gerard Clement 22 j. jm. en Tannetje Mus 33 j. jd. Geboren: 3, Magdalena, en Jacob, (tweel.) van Jacobus Kloosterman en Jacoba Janna Zandee; 9, Maria, d. v. Gorard Tramper en Neeltje Hamelink; 19, Dina, d. v. Johannes de Kok en Cornelia Steketee; 29, Huibreeht, z. v. Jacobus van Bremen en Adriana de Smit; 31, Maria, d. v. Marinus Cornelis Walraven en Janna Prevo. Overleden: 28, Johannis Kok 86 j. wedn. van Neeltje Kok. GOES, 2 Sopt 1902. Bij goeden aanvoer van de meeste arti kelen werden nevenstaande prijzen inge willigd. Oude Tarwe f 0,00 a f 0,00 Nieuwe Tarwe f 6,50 a f 7,Rogge f 5,00 5, f 5,35. Winterg. per 100 kilo f 7,00 a f 7,40. Zomer- gerst per 100 kilo f 0.00 f 0,00. Haver per 100 kilo f 7,00 a f 8,00. Bruine Boonen f 0,00 a f 0,00. Paardenboonen f 0,00 a f 0,00 Koolzaad f 8,00 f 8,30. Groene erwten f 9.00 a f 9,50. Kroonerwten f 8.75 a f 9.50. Versche Boter f 1,00 a f 1,40 mid. 64 ct. Eieren f 3,40 a f 3.60 mid. 87s ct. Aan par ticulieren Eieren f 4,00. 's-Heerenhoek. Op de Maandag 1 Sept. gehouden veemarkt alhier, waren aange voerd 9 stuks runderen, de premie voor de meest aangevoerde werd toegekend aan M. van der Meulen, en voor de meest gekochte aan P. P. van Stee. OOSTBURG, 3 Sept 1902. Oude Tarwe f 8.a f 8,65 Nieuwe Tarwe f 0,00 a f 0,N. Rogge f 5,50 f 5,80 N. Wintergerst f7,25 a, f 7,60 per honderd kilo. Zomergerst f 0,00 a f 0,00 per honderd kilo Haver per 100 kilo f9.00 f9,40 Kook- erwten f 9,00 a f 9,50. Erwten f 0,00 f 0,00 Paardenboonen f 0,00 a f8,00 Koolzaad f 0,00 a f0,00. Waar 't er niet bij staat, is de prijs per H.L. VLISSINGEN, 2 Sept.Boterf 1.10üf 1.20. per KG. Eieren f 4.per 104 stuks. ROTTERDAM, 2 Sept. Ter graan markt van heden (Maandag) was, in binnenlandsche granen de handel als volgt: Tarwe. Jarige- puike vond on veranderd plaatsing, overige soorten waren maar gedeeltelijk op te ruimen. Per heet. f7.75 a f8.50 en per 100 kilo f 10 a f 10.50, extra puike daarboven. Nieuwe- ruim aan geboden, doch in kwal. dooréén zeer onvol doende, ruimde van f5.25 tot f7.25 per heet. nagenoeg geheel op. Het beste werd eerst tot betere prijzen uitgezocht. Por 100 kilo f7.75 a f 8.75 en uitgezochte daar boven. Rogge vond van f5 tot f5.50 plaatsing en betore on zaaisoort daarbnvon. Gerst. Winter- bracht per 100 kilo f 6 S5 a f 7.50 op en uitgezochte daarboven. Zo mer- per 100 kilo f7.10 a t'7.50 en Che valier- per 100 kilo f7.10 a f7.50 en Chevalier- per 100 kilo f7.75 a f8.25. Haver. Jarige- is als opgeruimd te be schouwen. Nieuwe- ruim ter markt, vond van f8.20 tot f8.70 per 100 kilo plaatsing. De beste werd uitgezocht van f 8.80 tot f 9 per 100 kilo. Blauwe Erwten waren ruim aangevoerd, doch de kwal. was dooréén geringer als vorige week. Per heet. f7 a f9.50, betere en vertrouwde kooksoort daarboven. Koolzaad was tot vorige prijzen niet teverkoopen. Kanariezaad komt bijna niet voor. Zeeuwscheuien. Aanvoer heden ca. 5000 bn. groote en kleine bruine, stroogele en Zithauers. Marktwaarde werd bepaald voor groote en kloine bruino op f 1.25, voor stroogele en Zithauers op fl.30 per 60 kg. Mais per 2000 kilo: grove Donau f131; dito schuitovername 1130; dito stoomend f130; Odessa f128; La Plata aflading Aug. en Sept. f 124.50 a f125. ROTTERDAM, 2 Sept. Ter veemarkt van heden (Dinsdag) waren aangevoerd2193 runderen, 438 vette, 71 nuchtere kalveren. 2171 schapen, 432 varkens, 259 biggen. Run deren le qual, 72, 2e qual. 46, 3e qual. kalveren le qual. 90, 2e qual. 68 3e qual, schapen le qual. 56, 2e qual. 46, 3e qual varkens le qual. 52, 2e qual. 46 3e, qual. cent; alles per kilogram. Bij de verpachting te Heinkenszand op heden voor het Burgerlijk Armbestuur te Goes door not. Pilaar te Goes werden verpacht 37 perceelen bouw- en weiland in 's Heer-Arendskerke en Heinkenszand, samon groot 47,3740 H. voor f 4347,33 per jaar tegon f 2331,78 gedurende de vorige 7 jaren. Westkapelle. Heden Woensdag werd door not. Loeff publiek geveild 2971 cA. bouwland en sprink, kooper dhr. A. Min derhoud J. K.Zoon alhier voor f 495 2o Het huis, enz. Noordstraat no. 231 groot 461 cA, kooper dhr. W. Dekker te Veere voor f 1060. Hot huis Ark is niet publiek verkocht. Zoutelande, Door not. Loeff werden alhier Dinsdag publiek geveild de volgen de alhier gelegen perceelen lo. 4975 cA. weiland, Kooper dhr. I. Brakman te Mid delburg, voor f 6242o. 2082 cA. bouwl. Kooper dhr. L. van Keulen te Biggekerke, voor f 3383o. 2083 cA. bouwl. dezelfde voor f 3294o. 6630 cA. weiland dhr. J. Riemens alhier, voor f1100; 5o. 4870 cA. id. dhr. J. Janse Fz. alhier voor f810; 6o. en 7o. saam 5020 cA. bouwl. Kooper dhr. P. Bommelje alhier voor f 9628o. en 9o. saam 3570 cA. bouwl. Kooper dhr. A. Koets alhier voor f702; lOo. en llo. saam 3775 cA. bouwl. en sprink Kooper dhr. S. Labruijère alhier voor f 733. Alles onverminderd 8% onkosten. Perceel lo.5o. is vrijland. Telegrammen. Tweede Kamer. Terstond na opening der vergadering huldigden de Voorzitter en de Minister van binnenl. zaken de na gedachtenis van het lid der Kamer den heer Conrad. Het algemeen debat over de beroepswet is geëindigd, waarbij de Minis ter van Justitie het wetsontwerp verde digde tegen de bezwaren van den heer Van Idsinga voor wat betreft de wijze van samenstelling der beroepsraden, terwijl de minister meende, dat het wetsontwerp een proefneming was. In strijd met het voor stel der regeering is met 44 tegen 32 stemmen Utrecht gekozen als zetel voor den centralen raad van beroep. Middelburg. De Tentoonstelling van Reclamemiddelen uitgaande van de Vereeng. van het Vreemdelingenverkeer in Wal cheren alhier, werd hedenmiddag in tegen woordigheid van genoodigden, waaronder ook vele dames, in de Concert- en Gehoor zaal geopend. Onder hen merkten we o. a. op leden van Gedep. Staten, den Burgemeester van Middelburg en leden van den Raad. De Voorzitter Jhr. Mr. E. A. O. de Casem- broot sprak een kort openingswoord, heette de dames en heeren welkom, in het bij zonder de leden van het gewestelijk en plaatselijk Bestuur en deelde vervolgens mede, dat de Vereeniging, welke haar 10-jarig bestaan herdenkt, in die mate vooruitgaat, dat ze reeds 230 leden telt. Het aantal beschikbare prijzen was vol gens spreker met een viertal (2 zilveren en 2 verguld zilveren medailles) vermeer derd door gevers, die onbekend wenschen te blijven. Eindelijk bedankte de Spreker voor den steun bij de organisatie genoten van in zenders, jury, enz. en noodigde voorts de aanwezigen uit, het tentoongestelde te gaan bezichtigen, aan welk verlangen door allen bereidwillig werd voldaan. Er is bepaald veel schoons ingezonden. Do groote inzending van dhr. Stevens te St. Nicolaas, de fijnere inzending van den Alg. Nederl. Wielrijdersbond en met het minst die der deelnemers, zijn voor alle minnaars van het schoon in vorm en kleur, de aandacht ten volle waard. Bekroond zijn o. m. no. 20, (prijs van f 100) no. 76, (prijs van f50), no. 29, (prijs van f25), no. 79, (prijs van f 15), no. 47, zilveren medaille, (dit eigenaardig nummer is reeds verkocht), no. 55, verguld zilveren medaille, enz. Onzen hartelijken dank voor de vele bewijzen van belangstelling, ondervonden gedurende de ziekte en met het overlijden van onzen onvergetelijken echtgenoot en vader, wijlen de Weleerw. heer A. v. d. LINDEN. M. v. d. LINDENKeller en kinderen. Sehoondijke, 1 Sept. 1902. Hartelijken dank aan aankeelhou- ders, koopers en verkoopers, die medege werkt hebben tot mijne benoeming als weger aan de Weegbrug te 's-IIeer Arends- kerke D. VAN DE VREUGDE Pz. 's-Heor Areudskerke. Mot November benoodigd, bij J. REIJNIERSE, Seis- straat, Middelburg. Door teleurstelling een Handknecht benoodigd, bij P. VOS, Koudekerk e. van af Vrijdag 29 Aug.een zwart bonte VAARS, ouderdom 18 a 20 maanden, loopende in de Waterhoek. Aanwijzing te doen bij D. KODDE Lz., W est-Souburg. ten behoeve der Melkinrichting van A. REIJNIERSE, Loskade, Middel burg. De Notaris J. W. VERHULST zal ver koopen Donderdag 4 September 1902, des namiddag te éen uur, w. o. RAMEN, DEUREN, KOZIJNEN, BALKEN, DEELEN, RIBBEN, partij STEEN, IJZEREN HEKKEN, BRAND HOUT en meer, is te bezichtigen op den morgen van den verkoop. VAN tot verminderde prijzen. hangen a 7y2 ct. per stuk, Papierk., Kolijnsplaat. Ondergeteekende ziet zich genoodzaakt zijne geachte cliëntèle te waarschuwen voor A. GLERUM te K 1 o e t i n g e, die bij mij 23 Augustus is ontslagen. Hij tracht op mijn naam commissies en reperatiewerk op te nemen. Horlogemaker, Goes Aanbevelend, GOES. Zoolang de voorraad strekt per bus inhoudende 1 K.G. 40 cent} los per K.G. 35 cent. MIDDELBURG. I

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1902 | | pagina 3