Aanbestedingen. Advertentiën. Openbare Yerkooplngei. Voorbanfleii lij Mi. FANOY, Bnri, Penning De Verkenner van Cbristiaan de Wet, PEPERKOEK- Goud waard Timmarfflans IMstr. BMelt. I Hull. Slier- en Malm. '\r «Jl LEESTAFEL Ingezonden Stukken. BURGERLIJKE STAND Marktberichten. openbaar verkoopen KabinetNaaimachine Tafels Stoelen, veeren Bedden met toe- behooren, Ledikanten, Kleerkist, Fornuisketel, Bascule, Broeibak, Aardappelzeeft, Arbeidersgereedschap, Hondenkar en 2 Geiten. Woensdag 10 September 1902, AAN TE BESTEDEN s het bouwen van een Schuur en Woonhuis op de hof stede, bewoond door J. van Lieren te B o r s e 1 e. TIMMERMANS - Noordstr. - Middelburg. Echte Chineesche Pocoo-Olie. JOHAN DE ROOS W. HUBREGTSE, Woensdag en Donderdag w. bossohaart. andeling rarigheid ezen dat ■kerk te hiermee afscheid heuglijk van de enschap- Dienaren de K. ispondent Margriet ones kie- guur, en aan den >f maagd. luie, één s de man lolumbus. or, altijd ;een huis. id klaagt, s, om een cht onder )adhuis of l-Hotel te het Bad- n verteren ïlijk geen 1 eens dat et gevolgd de beurs, eene zijde erliest. eens onze Isch s. s. enua heeft ïkte tunnel d. De be- Senior zee msionneerd i, is met benoemd an Zeeland. gehouden e posterijen Fagginger een lange ergadering r (30 Aug.) Voorstel res van be- gel om aan- lingIdem en omtrent lidstij d voor e-fabricage, de Ree. ijziging van '98 omtrent beidstijd in werken ten de voorstel ing van dat Middelburg gebruik van n B. en W. de Bakker iwse hebben ;n als leden erplichtwet. •aad heeftin afwijzend 4 tegen) op ivereeniging foon-kantoor te stellen, comité der en raad der van grieven loitante der druk ver iet adres der aangebracht, as de kleine gerige magen ikt de bende 1 tot den af- van straten achten uitge- er, die zonder at, onverbid- an geroepen, ïaamde com- tongval, »ons 'geloopen, we euzen en den ;aan doen als r, vrind, maar ioneel Burge manschappen je de orders e nu ga geven, beid moet je oen luiden en rersta je. En ons den weg kken we uit." ■dt vervolgd.} dokwerkorsvereeniging, destijds aan de Kamer van koophandel gezonden, de be handeling van bedoeld adres in genoemde kamer on in de daaruit gevolgde corres pondentie met de Maatschappij de Schelde. Voorts zullen van af het jaar 1882 ver schillende feiten worden genoemd, die, be halve de reeds door de dokwerkersveree- niging genoemde grieven, hot bewijs leveren moeten dat de tegenwoordige exploitantc don bloei der havens tegenwerkt. Aan heeren cargadoors zal door het bestuur van het comité een vragenlijst worden voorgelegd, die op deze zaak betrekking heeft. Waarschijnlijk kunnen over 2 maan den het rapport en het adres tegemoet gezien worden. 's-Heer Arendskerke. Vergadering van den Gemeenteraad op Vrijdag den 22 Augs. 1902. Voorzitter de Burgemeester. Tegen woordig 11 leden eu de Secretaris. De voorzitter opent de vergadering waarna de notulen worden gelezen en onveranderd vastgesteld. Daarna wordt met algemeene stemmen besloten tot voorloopige vaststel ling der gemeenterekening voor het dienst jaar 1901, in ontvang op f 23504,18^ en in uitgaaf op f22557,58 alzoo een goed slot van f 946,605. Aan Mejuffr. J. Markusse-van Weele werd op haar verzoek met ingang van 1 October a. s. eervol ontslag verleend, als onderwijzeres in de nuttige handwerken aan de openbare lagere school te 's-Heer Hendrikskinderen. Op de voordracht van Zetters voor 's Rijks Directe belastingen werden na gehouden stemmingen geplaatst de heeren G. de Jager, J. J. Cornelisse, J. de Vriend en Ch. Minderhout!. Nadat nog was besloten de Gemeentebegrooting voor het jaar 1902 te wijzigen ter voldoening van kosten de gezondheidswet betreffende, werd de vergadering door den Voorzitter gesloten. Baarland. Op de tegen Vrijdagavond uitgeschreven vergadering van mansleden, tot het bespreken van een verzoek, van de Broederen te Driewegen in zake het bouwen eener kerk te Oudelande, waren de leden trouw opgekomen, waaraan te bespeuren was, dat het eene gewichtige zaak gold, die aan de orde was. Veel werd gedelibereerd en gediscussieerd over het al of niet inwilligen van het verzoek. De Kerkeraad de vergadering gehoord, nam het volgende besluit, dat door den WelEerw. Heer Ds. Hoek, die de vergadering leidde, aan de vergadering werd meegedeeld; na melijk dat de Kerkeraad het verzoek tot verplaatsing der Kerk niet kan inwilligen, lo. omdat volgens de bestaande grensre geling Driewegen naar recht en wet bij Borsselen behoort2o. omdat dit tenge volge zoude hebben groote vermeerdering der financiëele lasten3o. omdat naar het oordeel van den Kerkeraad Baarland en omgeving niet mag beroofd worden, van hetgeen God in den loop der jaren op kerkelijk gebied heeft gegeven. Zoodat, volgens dat besluit de kerk te Baarland hlijft gevestigd en met het inwendig verven der kerk zal worden aangevangen. De generaals De Wet en De la Reij waren met den heer Wolmarans en hunne vrouwen Zondag te 's-Gravenhage onder den dienst des woords in de Oosterkerk van de gereformeerde kerk B, voorganger prof. dr. H. Bavinck. Een buitengewoon groote schare toe hoorders vulde het kerkgebouw, terwijl zich daarbuiten eveneens een talrijke menigte bevond om de Boerenhelden die zich per rijtuig naar en van de kerk begaven te begroeten. Dr. Bavinck hield een treffende en troost volle toespraak naar aanleiding van 2 Thess. 1. Herinnerend aan de verdruk king, waaraan die gemeente blootstond, en er op wijzend, dat er ook in onzen tijd vele verdrukkingen zijn, maar dat ze zijn van voorbijgaanden aard, wekte hij, meer bijzonder in verband met het 10e vers van genoemd Bijbel-hoofdstuk, op, om de daar- bedoelde wederkomst van Christus met ge duld en lijdzaamheid te verwachten. In zijn gebed herdacht do voorganger „de lijdende broeders en zusters in Zuid- Afrika" en smeekte hij om oprecht en waar modelijden te verwekken in de harten hun ner medemenschen, dat zich niet enkel openbaart in gejuich langs de straat, maar dat deelnemend ingaat op de nooden der lijdenden. Generaal Botha kwam heden (Maandag) omstreek 11 uur in Den Haag, na voor den beeldhouwer Aronson geposeerd te hebben, zal hij nog voor eenige dagen naar Brussel terugkeeren. Tel. In de te Haarlem gehouden 31e vergadering van de afdeeling Noord-Holland van den Algemeenen Nederlandschen Politie bond werd het op den beschrijvingsbrief voorkomend voorstel der afdeeling Zeeland, geamendeerd door den heer Van den Berg, om aan den minister van binnenlandsche zaken te verzoeken pogingen in het werk te stellen om aan de veldwachters een mi nimum jaarwedde toe te kennen van f 640, het tractement dat de rijksveldwachters ge nieten, aangenomen met algemeene stemmen. Ook werd aangenomen een voorstel der afdeeling Zeeland om de leden, die buiten eigen schuld buiten betrekking raken, te steunen. Door een eigenaar van kippen te Rotterdam werd opgemerkt dat een zijner kippen niet meer in staat was te eten. Hij bracht het dier naar den naturalist Duizend, die zich onlangs uit Groningen, waar hij amanuensis aan de universiteit was, te Rot terdam vestigde. Deze opereerde de kip door haar do krop, den slokdarm on de maag te openen. Na deze ontlast te hebben van hooi, houtwol en andere ingrediënten, die daarin waren opgehoopt, heeft hij alles weder netjes dichtgenaaid en thans loopt do kip weer vroolijk onder hare familie rond. De geboele operatie liep af zonder dat oen droppel bloed vergoten word. Prins Hendrik heeft last van rheu- matiek en gaat na 1 Sept. een kuur doen te Bentheim, Aken of Wiesbaden. De arbiters (scheidsrechters) door Mexico aangewezen in het eerstdaags voor het Internationaal Hof van Arbitrage te 's-Gravenhage te behandelen geschil tus- schen Amerika en Mexico omtrent kerke lijke goederen, zijn de heeren mr. T. Asser en jhr. mr. A. F. de Savornin Lohman. Te Santpoort werd Woensdag de brandweer gealarmeerd om hulp te verleenen bij een hooibroei op de hofstede van zekeren Schorels. Met het weghalen van eenig hooi achtte men 't gevaar bezwaren. Ieder ver heugde zich want het was een gezin met elf kinderen waarvan het jongste juist den vorigen nacht geboren was. Hoe bitter zou men echter teleurgesteld worden. Immers Donderdagavond toen het gezin reeds ter ruste was, brak er werkelijk brand uit. Het hooi lag in de boerderij zelf opgesta peld. De man droeg eerst haastig zijn vrouw en de zuigeling naar buiten, en een meisje dat niet loopen kon; anderen die beneden sliepen, redden zich zelf, doch twee meisjes van 14 en 12 jaar, de twee oudsten, sliepen boven op de zoldering, waar 't hooi lag te brandenen deze twee zijn in de vlammen omgekomen. Een van haar was nog naar het achterhuis gevlucht, doch daar blijkbaar door den rook gestikt. De geheele boerderij is uitgebrand. Veel belangrijker. Een Chineesch dok ter had in een geval waarin zijn hulp werd ingeroepen, een flater geslagen, met nood- lottigen afloop voor den patiënt. De verontwaardigde familie liet hem in rekenen en gevangen zetten, maar des nachts slaagde hij er in zichzelf te bevrijden, en te ontsnappen door een rivier over te zwem men, waardoor hij buiten vervolging was. Toen hij thuis kwam vond hij zijn zoon, die juist begonnen was in de medicjjnen te studeeren, met den neus in zijn boeken. Hij wrong zijn natte kleeren uit, en zich tot den student wendend, zei hij, ernstig »Mijn zoon, haast je maar niet met de studie in de boeken het is van meer be lang voor een dokter, dat hij zwemmen leert." De Czar heeft de invrijheidstelling gelast van al de studenten, die te Smolensk waren gevangen gezet tengevolge van de ongeregeldheden die in de maand Februari te Moscou zijn voorgekomen. De conservator van het museum te Bergen in Noorwegen, heeft op het eiland Karm, bij Bergen, een oud Yikingerschip bijna geheol in den oorspronkelijkon toestand gevonden. Bij opgravingen in een graf heuvel vond men eerst allerlei kleine voor werpen grootendeels vergaan, maar stiet daarna op planken, die geheel aan elkaar zaten als zij eens gezeten hebben, ook al waren de nagels, zoowel als het andor ijzer werk, bijna geheel weggeroest. De romp van het schip zelf, uit eikenhout, was voel beter bewaard dan de andere deelon, als de mast, die uit dennenhout waren gemaakt. Het schip was 15 motors lang en 2 breod. De menschenbeenderen, die in den grafheu vel werden gevonden, waren bijna geheel onbeschadigd. De gezondheidstoestand van de Konin gin van Engeland laat tegenwoordig te wenschen over. Haar zenuwen zijn door de opwindende gebeurtenissen van den laatsten tijd in de war geraakt. Een complot tegen den Sultan is ontdekt, dat door het Macedonisch comité te Sofia was gesmeed, en dat in het begin van September ten uitvoer zou gebracht worden. Een Italiaansch anarchist was met de opdracht »belast". Het is een uitgebreid complot geweest. De papieren, bij samen zweerders ontdekt, bewijzen dit. De beroemde St. Pauls Cathedral schijnt, evenals de Campanile van Venetië, in gevaar te zijn. Aan de Westzijde moet de toren niet meer vertrouwbaar zijn. Het dak van de portiek moet in de eerste plaats redenen tot ongerustheid geven. Er wordt een nieuwe uitbarsting van de Montagne Pelée gemeld. Vrijdag was het pikdonker in den omtrek van Martinique, en op vijf mijlen van de kust werden de schepen met asch bedekt. De Czaar wenscht in Januari a. s. Rome te bezoeken en de gast te zijn van Koning Victor Emanuel Dezer dagen vergadert het 27e Neder- landsch Taal- en Letterkundig Congres te Kortrijk. Onder de bezoekers was Zaterdag ook de heer Reitz (de oud-Staats-secretaris.) Zoodra men hem herkende werd hij door de aanwezigen geestdriftvol toegejuicht. Een adres van sympathie werd verzonden aan president Kruger en dr. Leyds. Paulus, de Zendingsvriend, maand schrift voor Jong en Oud, onder redactie van B. Hans. Middelburg K. Ie Cointre. Dit uitnemende Zendingstijdschrift be gint in steeds meerdere gezinnen een met verlangen tegemoet geziene gast te worden. De heer Hans is een waardig kinder schrijver, Wielemaker een alzijdig ver teller, en mejonkvrouw De la Bassecour Caen eene verhaalster die het Zendings werk en de nooden der heidenen van nabij kent. Zij, en meer anderen zorgen dat Paulus iedere maand wat nieuws te brengen heeft, en steeds frisch blijft, ondanks zijn negentien jaren. Geschiedenis van het godsdienstig en kerkelijk leven van het Neder- landsche volk (100 voor G. tot 1903) door J. Kuiper. Nijkerk G. F. Callenbach. Reeds ontvingen wij all. 24. De schrijver is genaderd tot de 19e eeuw Bilder- dijk en zijn leerlingen. Wij vestigen nogmaals de aandacht op deze goedkoope, degelijke, populaire uit gave, die boven de eerste voor heeft, dat zij is herzien en met tekst, platen en portretten vermeerderd. Een werk van 800 bladzijden in 50 afleveringen ad 10 cent, dat is nog wel te overkomen. Vooral voor 't jonge volkje dat zooveel wekelijks aan sigaren, reuk en snoep, en zaken van nog minder waarde, uitgeeft. Herhalingsboekje over enkele zaken der Bijbelsche geschiedenis en de Ge loofsleer, alsmede de 10 geboden, de 12 geloofsartikelen, enz. met aantee- keningen door ds. A. Timmerman, te Ter Nouzen. Ter Neuzen, M. de Jonge. In dit boekje heeft de Hervormde predi kant een degelijke, zaakrijke saamvoeging van het geleerde in de Catechisatie-jaren. De bedoeling van den geachten samensteller zal wel niet geweest zijn een repetitie-boekje tot africhting te geven. Maar wel om een leiddraad te verschaffen van hetgeen zeer zeker mag verwacht worden bij het doën van openbare belijdenis te worden gekend. Als zoodanig verdient het dan ook in de Hervormde kerk, voor welke het blijkens blz. 23 bestemd is, aanbeveling. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Onder de punten die op 27 Augustus eerstkomende op de vergadering van In gelanden van het waterschap „De breede watering bewesten Ierseke" zullen behan deld worden, trok vooral mijne aandacht het verzoek van den heer P. Lindenbergh te Wemeldinge. Het behelst niet minder dan de Directie van bovengenoemden polder te verzoeken om alle wegen in het waterschap gelegen te verharden, of te begrinden, en daarna die wegen voor rekening van den polder in goeden staat te onderhouden. Er behoort moed en vrijmoedigheid toe om met zulk een verzoek bij het bestuur aan te kloppen. Indien ik met zulk een voorstel voor den dag kwam zou ik vreezen dat het eerste antwoord dat de Directie als met eenparige stemmen mij tegemoet voerde, luiden zou: Onze roeping is voornamelijk, en uitslui tend te zorgen voor waterwering, en wa- terkeering, dijken en bermen, sluizen en heulen in zulk een staat te brengen en te houden, dat niemand te klagen heeft over overtollig water, en de afvoer door niets belemmerd worde. Hiermede hebben wij de handen vol, en het ligt volstrekt niet op onzen weg, en geheel buiten het terrein onzer werkzaamheden, om wegen, ja wat meer zegt, alle wegen binnen het waterschap gelegen te gaan begrinden. Ten tweede zou ik er op rekenen, dat men mij en zeer terecht zou wijzen, op de groote en enorme uitgaven die daarvan het gevolg zouden zijn, vele, wie kan zeggen hoeveel duizendtallen van guldens, zouden daartoe noodig zijn, nieuwe geldleeningen, of verhooging van waterpenningen, mis schien wel met vier of vijf gulden per hectare, zouden onvermijdelijk daarvan de gevolgen zijn, en zonder noodzaak zou de polder met een nieuwe schuldenlast be zwaard worden, terwijl de lasten van tien gulden per hectare, reeds voldoende hoog zijn, en menig kleine landbouwer en grond eigenaar, niet dan met veel moeite de ver schuldigde lasten kan betalen, en reikhal zend uitzien naar vermindering van het dijkgeschot, en een voorstel daartoe leidende zou met vreugde worden begroet. Ik zou ook verwachten, dat de stelling in hot verzoek aangevoerd en beweerd »dat de pacht- en koopwaarde door de verbetering der wegen aanmerkelijk zou verhoogd worden" niet onbesproken en onbestreden zou blijven, en de vraag mij zou gedaan worden. Zijn de gronden nog niet duur genoeg, en moeten de pachten nog hooger worden opgevoerd? Zuchten niet tal van groote en kleine pachters onder de te hoog opgevoerde pachtsommen, en moeten niet vele landbouwers bij het ge heele of gedeeltelijk verlies van hun kapi taal het veld opruimen, voor anderen die hopen beter te slagen Ik hoor in verbeelding mij vragen Zullen de bouwlanden aan' eenen goeden harden weg, meerdere opbrengst verzekeren dan die landerijen die aan minder goede, ja slechte wegen zijn gelegen? Zullen de vele Hectaren weiland inden polder gelegen, meer gras geven, en zal de vetweider er eenig voordeel er nut van hebben, dat hij voortaan op zijn muilen zijn vee zal kunnen bezoeken Zullen de vele bundörs boomgaarden in het Waterschap gelegen, die meestal aan harde en goede wegen gelegen zijn, er eenig voordeel van trekken Ik veronderstel, dat vele eigenaren van boomgaarden en weilanden in hun welbe grepen eigenbelang zullen zeggen, wij geven liefst geen geld uit dat ons geen renle kan afwerpen. De toelichting die bij het verzoek ge voegd is, geeft mij een woord aan de hand, dat ik zeer gepast noem bij mijne beschou wing over deze zaak, het is »Ingrijpend verzoek"; het grijpt diep in meen ik, in den arbeid en de roeping van het Bestuur van het waterschap, kan, en raag liet zon der noodzaak medewerken, ora den Inge landen, een last op de schouders te leggen, die knellend zal blijven drukken, en door velen met weerzin zal gedragen worden Diep grijpt het in in de beurzen van de In gelanden, van de groote grondeigenaren, die dan weder de pachters zullen lastig vallen met pachtsverhooging om terug te krijgen, wat zij jaarlijks meer zullen moeten betalen aan dijkgeschotdieper grijpt het nog in de beurzen van zoovele kleine boeren en grondeigenaren, die terugschrikken voor verhooging van waterpenningen, en die het hard zal vallen om voor harde wegen hard te moeten tobben, en werken en rekenen om op tijd de onnoodige lasten voor den polder op te brengen. Ingrijpend is hot vooral voor don klei nen grondbezitter die te weinig bunders bezit om Ingelande te zijn en niet in staal is zijne stem uit te brengen tegen het voor stel, maar toch genoodzaakt wordt zijn aandeel bij te dragen. En daar nn dit verzoek zoo diep ingrij pend, als van verreikende gevolgen is, is het te hopen, dat het Bestuur van den polder met eenparige stemmen en met be slistheid zich tegen dit voorstel zal ver zetten gesteund door vele Ingelanden dit verzoek voor goed van de hand wijzen den polder die dagelijks bedreigd wordt door oeverafschuiving, en daardoor tot nood zakelijke uitgaven, geen onnoodige lasten op te leggen, en niet te treden op een terrein van werkzaamheden, waartoe het bestuur van het waterschap in het geheel niet geroepen is. Ingelanden van den polder der „breede Watering bewesten Ier seke" I stemt hard tegen, want die harde wegen, zullen u duur te staan komen, en gij zult een harde pil te slikken krijgen, wanneer dit schijnbaar mooie en vergulde voorstel wordt aangenomen. Ingelande. van 2325 Aug. 1902. MIDDELBURG. Ondertrouwd: D. Schoute 29 j. jm. en M. Bonthuijs 25 j. jd. L. Krul 24 j. jm. en C. de Nood 22 j. jd. Bevallen: P. H. L. Hosang geb. Boogaert z. Overleden: H. A. Broodman ongeh. 81 j., d.; J. Corbijn 3 w., z. GOES. Geboren: 22, Pieternella Jacoba, d. v. Willem de Bruine en Wilhel- mina Maria de Vos; 23, Maatje Catha- rina, d. v. Nicolaas Corstanje en Sara Eversdijk; 23, Margrieta Anna, d. v. Jan Marinus Verburg en Maatje van der Weele24, Catharina Pieternella, d. v. Johannos Clement en Pieternella Huige. Overleden: 22, Marinus Johannes, 2 j., z. v. Johannes Clement en Pieternella Huige25, Cornelis Adriaan Maart.ense 78 j., wedn. van Jannetje Verhoeke. AXEL, 23 Aug 1902. Oude Tarwe f9,25 f8,75 Nieuwe Tarwe f 0,00 f 0,— Rogge f 6,50 5, f 7,50 Nieuwe Wintergerst f 7,00 it f 7,50; Zo- mergerst f 0,00 a f 0,00; Haver f 8,50 f 9,00Kookorwten f 10,h f 10,50Voer- erwten f 0,00 a f 0,00Paardeboonen f 0,00 ft f 0,00Lijnzaad f 0,00 it f 0,00 Koolzaad 0,it f 0,Aardappelen f 2,00 it f0,00 Alles per 100 K.G. ROTTERDAM, 25 Aug 1902. Buitenlandsche granen vast. Meol, stil prima f 10,50 il f 11,25 eerste kwal. f 10,25 it f9,50. Aardappelen. Brielsche f 2,50 a f 2,75. Zeeuwsche eieren f 3,80 it f 4, Tarwe- 7,75 - 8,50 Nieuwe Tarwe - 6,25 - 8, Rogge- 5,— - 5,40 Wintergerst - 7,- 7,60 Zomergerst - - Chevalier - - Haver (*)....- 9,60 -10,15 Witte Boonon - - Bruine boonen - - Nieuwe Erwten. - 6,— -10, Kookerwten - „- Kroonerwten - - Kanariezaad - - Kar wij zaad - 12,-12,25 Koolzaad - 7,25 - 8,50 per 100 kilo. Zaterdag 30 Aug. Borssele. Delfwerk voor den polder Borssele. Aanwijzing 23 Sept 3 uur bij de hofstede C. van 't Westeinde. Zaterdag 6 September. Borssele. Directiekamer 2 u.het maken van werken tot verdediging van den oever van het calamaiteuse waterschap Ellewouts- dyk. Raming f 6730. Aanw. 29 Aug. en 1 Sept. Ink J. Beenhakker, secr.-ontv. Dinsdag 9 Sept. Middelburg, ten Raadhuize het bekram- men van een gedeelte dijken van 't afge sneden deel der voormalige Middelburgsche haven, half 2. Aanwijzing 8 Sept. 11 uur. Dinsdag 26 Aug. Goes, 3 uur in do Prins van Oranje voor hh. Fransche v. d. Putte door not. Mnlock Houwer de oppervruchten. Hodon overleed in don gezegendon ouderdom van bijna 88 jaar, onze ge liefde moedor, behuwd-, groot- en ovor- grootmoedor ADRIANA CORNELIA VERBURG Wed. M. de Regt. Namens wederzijdscho familio, N. DE REGT. Ovezand, 20 Augustus 1902. Voor de vele bowijzen van deel neming, ondervonden bij het. overlijden van onze geliefde moeder en bohuwd- moedor, Movr. do Wed. F. J. C. BLUM Van Alphen, betuigen wij onzen wolge- moonden dank. J. H. BLUM. E. BLUM—dr Nikt. Vlissingon, 22 Augustus 1902. Do Notaris DE RONDE BRESSER zal op VRIJDAG 29 AUGUSTUS 1902, des middags 12 uren, te Heinkenszand, aan het woonhuis van M. van 't Hof, in het OP zal de WolEdelo Heer Mr. J. L. H. L1EBERT te Goes, trachten De aanwijzing in loco zal geschieden op Woensdag 3 September, dos voormid dags to 12 uren. Inlichtingon geeft do Architoct J. W. VAN DE WEERT J.Wz. to G o o s hij wien bestek en toekoningen ter inzage liggen van af 1 Soptember a. s. f 0,75, in prachtband f 1,25. Do Leeuw van Moddorspruit. Do Held van Spionkop. Kloppers De Wreker. Pieter Marits. Kolossaal groot, prachtig van smaak, eclite Reuzenkoeken 11 cent p. stuk. Bevrijdt U in tijd van 5 minuten van de hevigste hsofd-, oor- en tandpijn, per flacon 50 cent POEDER tegen doorloopen en tegen gaan van zweetvoeten, per doos 50 et. Vlasmarkt. Middelburg. Echte Staalpillon f 1,50 de 1000. Eiwitstaai f 1,15 per Literflesch. Kina van Dr. De Vrij f 1,p. flacon, bij mindere hoeveelheden met gebruiks aanwijzing. Drogist, Korte Noordstr. L 105. Witte Suiker 22, lichte (prachtig mooi) 22, geele Suiker 21, Krenten 12 cent de 5 ons, groene Zeep per 5 ons 8 ct.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1902 | | pagina 3