1 NIE No Openbare Verkoopingen. Afloop Verkoopingen enz. Advertentiën. De Sloom-, Wasch- en Strykinrichtiny A. BEUGELINK. 1' kwal. Varkensvleesch. L. GABRIELSE. Fabriek van Bedden en Matrassen. PRUIMEN bjj inschrijving te koop Kil èekani) LelCcop een pereeel Hooigras, een Aflands-merriewerkpaaril. Een Merrieveulen te koop, een Paarflenknecbt praaii, Een Ti RIG !$r M arktberichten. Complete Meubeleering'. Solide 2-pers. Veeren Bedden TE KOOP eenige gebruikte RIJWIELEN. Stroosnijder TE KOOP, splinter nieuw, voor 20. Een KOE te koop, TE KOOP TE KOOP een Arbeiderswoning een Hengst- en een Merrieveulen, Meid-Huishoudster. eene llinke Dienstbode eene MEID Bij een wegi 'M I de horloges weggenomen en het eene aan zijn, eveneens 10-jarig, kameraadje B. ge geven, terwijl hij het andere begraven had. Vrouw B. stelde er den hoofdagent Slimmens, die daar juist in de buurt aan 't surveilleeren was, mee in keunis, en zoo kwam alles uit. Onder de uitvindingen der laatste vjjftig jaar is er misschien geeno die zoo algemeen, bij rijken zoowel als armen, toepassing heeft gevonden als de naaima chine, en nog steeds gaat zjj voort terrein te winnen. Duizenden exemplaren, van tal van fabrieken en velerlei systeem, hebben hun weg reeds gevonden en nog vele duizenden zullen dat doen. Geen wonder dat meenigeen zich op den handel in dit nuttig werktuig toelegt en er propaganda voor maakt. Dat doet ook de heer A. Hubregtse, die in de Noordstraat te Middelburg een bescheiden winkel heeft geopend in verbe terde Singernaaimachines, van Amerikuan- schen oorsprong, onderdeelen ervan en benoodigdheden ervoor. Bovendien zal aan den winkel een werkplaats voor reparaties worden verbonden. Wjj zagen in het maagzjjn zeer mooie machines, zoo voor huishoudelijk gebruik als voor naaisters, kleer- en sehoenmakeis, in éen woord voor alle vakken waarin zij kunnen benuttigd worden. En bij die machines werd ons ook het werk getoond, dat vaardige handen er op verrichten kunnen, waaronder vooral het borduurwerk ver melding verdient. Dames en vakmenscben zijn aangeraden er ook eens een kijkje te nemen. De vereeniging tot bevordering van het Vreemdelingenverkeer in Walcheren te Middelburg zal ter gelegenheid van haar tienjarig bestaan, in het begin van September een tentoonstelling houden van reclamemid delen, van Vereenigingen tot bevordoring van Vreemdelingenverkeer en van trans portondernemingen (spoorweg-, stoomboot-, tramwegmaatschappijen). Als prjjzen zjjn uitgeloofd a. voor het reclamebiljet een eerste prijs van f100, en een tweede prijs van f 50en b. voor de reclamekaart een eerste prjjs van f25, een tweede prijs van f 15 en een derde prijs van f10. Wordt een der door de jury bekroonde ontwerpen uitgevoerd, dan wordt den ver vaardiger boven den prijs toegekend: voor 't reclamebiljet f25, voor de reclamekaart f 10. Wordt een ander ontwerp uitgevoerd ^an wordt den vervaardiger toegekend voor het reclamebiljet f 50, voor de recla mekaart f20. Tot brievenbesteller te Vlissingen is met 1 Juli benoemd Iz. Legasse, thans in gelijke betrekking te Breskens. De ser geant Koper van het 4e bat. 3e reg. inf. te Vlissingen is aangesteld tot serg.-majoor bij de le comp. van het 5e balaljon te Bergen op Zoom. Te Ritthem had een molemaker, die den molensteen in evenwicht wilde houden, terwijl de molenaar een blok haalde om er onder te leggen, het ongeluk den steen niet meer in evenwicht te kunnen houden waar door deze op zijn been viel, met het gevolg dat dit tot halfverwege het scheenbeen verbrijzeld is. Hij werd per rijtuig naar Middelburg gevoerd. MC.) De heer L. la Porte te Wolfaartsdijk slaagde te Amsterdam voor apotheker. Met ingang van 1 Juli a. s. is de kommies te water bjj 's rijks belastingen W. Fraterman te Hansweert verplaatst naar Terneuzen. *Staatsct." no. 144 bevat de wet van den 20en Juni jl. tot aanvulling van de Militiewet 1901 (betreffende de herhalings oefeningen voor de miliciens der lichtingen 1895 en 1896). 's-Heer Abtskerke. Voor 2 plaatsen in den gemeenteraad alhier moet op Zater dag 5 Juli a. s., stemming plaats hebben over de volgende candidatenM. van luiaar den, C. Meijaard en P. Polderman. In de Hervormde kerk te Santpoort zijn Zondag twee kleinkinderen van den oud minister Cremer gedoopt met Jordaan- water, hiertoe door den oud-minister van zijn jongste reis meegebracht. Te Amsterdam ontstond gisteren middag ten gevolge van het springen van een petroleumstel brand in een badkamer van de damesafdeeling der Geneeskundige Badinrichting. De vlammen verspreidden zich weldra door het geheele gebouw. De geheele bovenverdieping brandde uit, doch ook in de benedenlokalen is de schade aanzienlijk. De evangelist Weltevreden van Zie- rikzee, heeft thans in de gevangenis te 's-Gravenhage bekend schuldig te zijn aan het feit (poging tot brandstichting) waarvoor hij is veroordeeld en thans zijne straf ondergaat. De Staatscourant bevat de statuten (gewijzigde) der „Vereeniging de Ambacht school'' te Goes, en de statuten van de Ver eeniging voor Christelijk Volksonderwijs te Wemeldinge. De gemeenteraad van 's-Gravenhage benoemde tot leeraar in de geschiedenis aan de Hoogere Burgerschool met vijf jarigen cursus aldaar, dr. N. Japikse, leeraar aan het Gymnasium te Rotterdam. Het prachtige heerenhuis aan de Nieuwe Heerengracht te Utrecht waarin tot hiertoe de studenten der Lucasstichting (opleiding tot christ. artsen,) directeur ds. J. van Dijk te Doetinchem, waren gehuis vest, is verkocht voor f 45,000 ten bate dezer stichting. Zooals men zich herinnert, is besloten de studenten dezer stichting aan de andere universiteiten op te leiden. D.) Te Noordwijk is een 16-jarige knaap bij het baden verdronken. Te Wormer werd een driejarig kind spoorloos vermist. Eenige dagen later werd zijn lijk uit de Zaan opgehaald. Te Haarlem is een vijfjarig knaapje dat met lucifers speelde in brand geraakt en aan de gevolgen over leden. Bij kon. besluit is pensioen verleend aan C. M. Piekart, tweede lichtwachter aan boórd van's rijks lichtschip Schouwen- bank, groot f292 'sjaars. Hoe nuttig de rupsenbanden aan vruchtboomen werken, is reeds menigmaal gebleken door de ondervinding, maar vooral opzettelijk genomen wetenschappelijk proe ven bewijzen hoeveel schadeljjko insecten door die banden belet worden hun ver nielingswerk te verrichten. Volgens het verslag van den rijkstuin- bou wieeraar te Leeuwarden zijD verleden jaar in Friesland en Groningen tot proef neming aan 276 appel- en 29 pere- en andere boomen rupsen vangers aangebracht. Toen in het laatst van het jaar die banden werden verwijderd, bleken daarin aanwezig te zjjn van 1 tot 255 larven van rupsen en van 1 tot 250 appelbloesem- snuitkevers in één boom. Zoo werden o. a. op drie boomen van één eigenaar 626 larven van rupsen en 492 snuitkevortjes govonden. Behalve die twee vijanden der fruitboomen, haddon zich nog een groot aantal andera insecten in die banden verscholen, als aardvlooien, elzenhaantjes erwtenkevers, boktorren, oorwormen enz. Voor het aanleggen der rupsenbanden zijn we nu in het hartje van den tjjd. Het moet geschieden in Juni en Juli. V. U. en T. S. Op de heden te Utrecht gehouden alge- meene vergadering van de Ver. voor Hooger Onderwijs op Geref. grondslag zijn de vol gende voorstellen betreffende het bekende concept-contract met de Geref. Kerken ten aanzien der opleiding van de predikanten, aangenomen I. De algemeene vergadering besluit als haar gevoelen uit te spreken, dat zij ondanks hare bezwaren toch geene vrijheid vindt het bekende concept-contract af te wijzen, en dus heeren directeuren te machtigen om het eventueel aan te gaan, mits daartoe ook geadviseerd worde door curatoren en hoogleeraren. II. De algemeene vergadering besluit, als haar gevoelen uit te spreken a. dat het op zichzelf wenschelijk is, de Vrije Universiteit te Amsterdam gevestigd te houden, en dat, wanneer een bepaald voor stel tot verplaatsing mocht worden gedaan, hetgevoelen van de algemeene vergadering daarop weder gehoord worde b. dat de regeling van de kosten eener eventueele vereeniging van school en facul teit, gelijk het concept-voorstel die in eenige hoofdtrekken aangeeft, geen overwegend bezwaar heeft, en dat voor de nadere be paling van die regeling en voor hare uit werking in bijzonderheden, het meest wenschelijk is. dat de vaststelling daarvan geschiedde door eene gecombineerde samen komst van directeuren, curatoren en hoog leeraren. III. De algemeene vergadering besluit, heeren directeuren ook te machtigen, om, zoo dit van de zijde der kerken raadzaam geacht wordt, in het concept-contract zulke wijzigingen aan te brengen, als blijkbaar in geen enkel opzicht te kort doen aan het door dat concept voor de Vrije Uni versiteit gereserveerde zeggenschap, mits tot zulke wijzigingen ook geadviseerd worde door curatoren en hoogleeraren. Nederland en Zuid-Afrika. De heer Riëuts Balt, te Den Haag, ont ving van een beoefenaar van zijn steno grafie onder de Boerengevangenen, een schrijven, waaraan het volgende wordt ont leend »De vrede is gesloten, en al onze ver wachtingen zijn in rook verdwenen. Ons erfdeel, door zooveel bloed gekocht, is ons arm klein volk door een roekeloozen vijand ontroofd. Wij moesten zwichten voor een overmacht, die ons onrechtmatig beoorloogde. Het zaad van rassenhaat is gezaaid en sa menleving is onmogelijk geworden. Indien het niet verhoed wordt, zal Zuid-Afrika vergeef mij de uitdrukking een hel op aarde in de toekomst gelijk worden. Geen pen kan het gevoel beschrijven, dat zich van mij meester maakte, bij het ver nemen der tijdingen. Van ons volk werd het allerzwaarste offer gevraagdnl. ons land en onze vrij heid. Voortaan geen vrije burgers meer, maar Engelsche slaven. :t Is bijna onge looflij k 1 Nu is de tijd van handelen voor de Nederlanders gekomen. Iemand, met Zuid- Afrikaansche zaken bekend, weet, met welke listen de Engelschen gedurig trach ten, de Afrikaners te »verangliceeren." Indien wij staande willen blijven, moeten wij hulp van buiten krijgen, van onze stara- genooten in Holland, en het doet zoo goed, te denken, dat wij vrienden in onze ver drukking in de toekomst zullen hebben. Droefheid staat hier op 't gelaat van alle burgers te lezen. Wij zullen Gode zwijgen. Hij heeft het alzoo verordineerd in Zijn alwijzen Raad, en Hij zal ons kracht geven te dragen, wat verder over ons beschoren is.'' De operatie op Koning Eduard werd in 's Konings eigen kamer verricht door Sir Francis Treves. De andere genees kundigen waren tegenwoordig. Na atloop van de operatie werd de Koning naar zjjn slaapkamer overgebracht en, zoodra hij tot bewustzjjn kwam, vroeg hij naar den prins van Wales, die den ganschen ochtend angstig ten paleize gewacht had. De kleinkinderen van den Koning reden na eenen naar het Buckingham-paleis. Iemand te Londen meldt nog over den indruk dien het bericht over het uitstellen van de kroning daar gemaakt heeft. Het was juist half een toen het verbijs terende nieuws zich in de City door middel van de bladen verspreidde. De uitwerking op dit uur, wanneer er altijd veel menschen op straat zjjn, was oogenblikkeljjk en geweldig. A1b een donderslag uit helderen hemel. De menigte begaf zich spontaan en oogenblikkeljjk naar het Mansion House. Daar vond zij een plakkaat met nauweljjks leesbare letters dat alleen deze woorden behelsde«Geen kroning. De Koning ziek." Aan de Bank, aan de Beurs, aan do groote credietinstellingen waren plakkaten van ongeveer donzelfden inhoud aangeslagon en de menigte laB ze zwjjgend. Weldra word het publiek zoo talrijk dat de politie er aan te pas moest komen. Een eskadron politie agenten te paard dreef de menigte zonder dat een protest gehoord werd, uiteen. Om een uur zag men een gala-rjjtuig van het hof met de roode livrei verschjjnen de paarden waren wit van schuim. Een hoveling in uniform sprong uit het rjjtuig, nog voor het stilstond, en trad hot Mansion House binnen. Drie minuten later verscheen, in de plaats van het eerste plakkaat dat geschreven was in de eerste opgewonden heid, een tweede mot den inhoud van het eerste bulletin, over de noodzakeljjk van een operatie. De ergste verliezen ljjden te Londen de houders van restaurants en eethuizen, die nu geen weg weten met hun bederfljjke waar. De commissie voor de keuken uit het Lagerhuis heeft gisteren vergaderd, om te beslissen wat er moest gedaan worden met den mondvoorraad voor de 1200 ontbjjten en 3000 luncheons die op Donderdag en Vrjjdag op het paleis van Westminster hadden genuttigd moeten worden. Men besloot het eten zooveel mogeljjk weg te geven aan een hospitaal, een werkhuis en een liefdadige instelling. Een grootleverancier van diné's enz. ver- teldo «Binnen enkele minuten nadat de jobstjjding bekend was geworden, kwamen onze koks naar de kantoren om instructies. Wild en gevogelte stoofden in de ovens, stukken vleesch werden aan het spit ge braden, aan taarten en pasteien werd de laatste hand gelegdWat moesten wjj doen Men liet ons niet lang in twjjfel. Wagens die vroeg in den ochtend waren uitgezonden met tafelgerei, glaswerk enz. kwamen vol terug. De menschen voor wie ze bestemd waren, weigerden ze te accep teeren. Spoedig regende het telegrammen waarbjj bestellingen werden afgelast. Ex presse-brieven volgden, en de meeste ervan waren zeer despotisch gesteld. Wjj zitten met een ontzaglijke hoeveelheid etenswaren, die nu niet noodig zjjn." Een ander leverancier hleef zitten mot duizend kilogram zalm. Tusschen verhuurders en huurders van zitplaatsen op de tribunes zjjn zeer onver kwikkelijke geschillen gerezen. Ook een schadepost: Tien millioen ge denkpenningen die te Birmingham met den datum 26 Juni geslagen zijn, zijn waardeloos geworden. De toestand des Konings blijft bevredi gend vooruitgaan. De Koning heeft overdag eenige uren geslapen. Hij heeft over zeer weinig ongemakt te klagen en is opgewekter. De wonde staat goed. De hertog van Connaught is van generaal bevorderd tot veldmaarschalk. Uit de lijst van onderscheidingen die bij gelegenheid van de kroning verleend zouden worden, blijkt dat de Koning eene nieuwe orde van verdienste heeft ingesteld, onder welker twaalf eerste leden zijnRoberts, Kitchener, Wolseley, en de chirurg Lord Lister. Milner is tot viscount verheven, generaal Grenfell tot pair. Lord Rothschild is benoemd tot lid van den Privy Council, en de chirurgen Treves en Laking zijn baronets gemaakt. Te Pineire (Spanje) is de bliksem, ge durende een ljjkdienst in de kerk geslagen. Het gebouw was stampvol zoodat het hemel vuur vreeseljjke verwoestingen aanrichtte. Niet minder dan 25 menschen werden ge dood en 35 zwaar gewond. Nog steeds komen er Boeren zich over geven. Te Kimberley kwamen den 22en 203 Boeren binnen meest rebellen met 283 paarden, 1870 patronen en 16 wagens* Den dag daarop gaven er zich nog 73 over. Uit Picquetberg (in het Z.W. van de Kaapkolonie) wordt gemeld, dat Smuts' colonne en deelen der commando's van Boshof, Neser, Louw en Fraser, zich hadden overgegeven. Daaronder bevonden zich 132 Transvalers, 44 Vrjjstaters en 481 rebollen. Smuts zelf bevond zich dien dag te Porterville. De Mexicaansche regeering heeft aan dr. Hendrik Muller, die zich in Mexico bevindt en daar eenige redevoeringen heeft gehouden, zeer gunstige aanbiedingen ge daan voor Boerengezinnen, die zich in Mexico willen vestigen. De president, de regeering en het volk hebben hem op allerlei wjjzen hun vriendschap en bewondering voor de Boeren getoond. Zjj zullen Boerenemi- granten zooveel slechts mogeljjk is ter zjjde staan. Op Staten-Island (Vereenigde Staten) hebben twee pioniers van het automobilisme, Baker en Denzer, met een automobiel een proeftocht gedaan die een tragisch verloop heeft gehad. Deze monster-automobiel heeft den vorm van een sigaar en rust op vier evengroote wielen. De automobilisten zitten binnen in het voertuig, dat door electriciteit voortbewogen wordt, als in een onderzeesohe boot. De proeftocht had plaats op den boule vard van Staten-eiland. Den eersten KM. legde de automobiel at in 36 seconden, zijnde 102 KM. in het uur; het voertuig kwam echter tegen een boom terecht, waar door het voorste gedeelte er afsloeg en sloeg vervolgens te midden van het publiek. Verscheiden omstanders werden wegge slingerd; drie zjjn gedood en velen gewond. De beide chauffeurs hebben slechts lichte verwondingen gekregen. Er is een Chineesch oorlogsschip ge zonken, waarbjj 150 man het leven hebben verlorenbij Shanghai is nl. door een ont ploffing aan boord de Chineesche kruiser •Kaitschi" geheel vernield met het boven genoemde gevolgslechts twee matrozen konden gered worden. Maandag 30 Juni. Koudekerke, 1 uur bij Lampert door not. Loeff veldvruchten, hooi, et- en nagras der hofstede. Woensdag 2 Juli. Middelburg. Notarishuis, door not De Vos 10 uur inboedel. Koudekerke, 10 uur door not. Loeff bij P. Maas (dorp) inspan als 2 zwarte merries 7 en 1 jaar, bruine 4 jaar met veulen, 1 bruine jaarling merrie, 1 bruin hengstveulen, 8 melkkoeien, 4 kalfvaarzen, 5 tweejarige vaarzen, 8 jaarlingvaarzeu, spriugstier, kweekstier, 3 vette varkens, mestputloopers, 2 menwagens met toebehooren, tilbury, driewielskar, maaimachine, hooischudder, hooihark, paardenwant, hand-, karn-, zolder en melkgereedschappen, mest, kaf, huisraad. '8 Heerenhoek, 10 uur bij wed. Faes door not. de Ronde Bresser voor H. H. Goense 16,6164 H. tiendvrije veldvruchten in Nieu wen C'raaijertpolder in 54 perc en le snede hoo'gras in Sinoutskerke. Donderdag 3 Juli. Middelburg, Koepoortstraat, door not. Verstegen 10 uur inboedel en bibliotheek van wijlen ds. Janse. 's Heerenhoek, 10 uur bij H. H. Goense door not. de Ronde Bresser inspan als 5 ruiiipaarden 16, 14, 12, 11 en 5 jaar; 5 koeien, 3 vaarzen, 3 aanhoudkalvers, 2 vette en 8 jonge varkens, 70 kippen en hanen, karnhond met hok, karnmolen, 2 menwa gens, driewielskar, zaaimachine, 4 ploegen, 4 eegden, molbord met ketting, harnasse- ment, stal-, zolder- en melkgereedschappen, mest, huishoudelijke goederen. Ellewoutsdjjk, door deurw. Hollmann 12 uur bij v. d. Maas Chiffonnière, linnen kast, latafel, enz. Ierseke, 3 uur voor S. Bakker in de Oesterbeurs door not. Mulock Houwer en winkelhuis en erpachtsrecht 119 cA. Stok- vischstraat. Ovezand, 7 uur bjj Claeijs voor Dhr. Risseeuw door not. Pilaar 19 pere. hooigras. Maandag 7 Juli. 's Heer Arendskerke, 3 uur door not. Pilaar bjj de Ruiter vier huizen vooj de diaconie-armen. Dinsdag 8 Juli. Domburg, bij de Bakker 1 uur door B* en W. verpachting van 11,7720 H. bouw en weiland. Voorwaarden ter secretarie ter inzage en 4 10 cent verkrijgbaar. MIDDELBURG, 26 Juni 1902. De aanvoer uit Walcheren was heden weder gering en bestond geheel alleen uit Tarwe en Witteboonen, Tarwe werd 25 ct. lager gekocht, terwjjl Witteboonen prijs houdend bleven. De noteering is als volgt Nieuwe Tarwe werd in puike kwaliteit met f 7.25 betaald Witteboonen, waarnaar eenige vraag was, werden tot f 10.75 ge kocht, die hooger hielden konden niet verkoopen. Boter f 0.95 4 f 1.00 de Kg. Eieren f 3.00 de 100 stuks. Kapelle. Door not. De Vos, is publiek verkocht het woonhuis met tuin van A. de Jager. Kooper Jacob Kosten Mi. alhier, voor f 610 plus 121/-' procent onkosten. „DE VLIJT", Loskade, Werf P 130, te Middelburg, werkt van MAANDAG 30 JUNI a. s. af. Prijscourant wordt gratis en franco op aanvrage toegezonden. De Directeur, J. L. JASPERS, van Gouda. St. Pieterstraat, Middelb. Gedurende de Zomermaanden DAGELIJKS VERSCH Middelburg, Langeviele K 388-89. Vlissingen, Beursplein 29 en 30. OOK VOORRADIG: Mahoniehouten en Noten Boog-kabinetten. vanaf f28.— Een nette aankomende Jongen GEVRAAGD. op de buitenplaats E v e r s d ij k. Te bevragen bij P. MIDAVA1NE, tuinbaas aldaar. Brieven worden ingewacht tot en met 4 Juli. Adres M. EVERSDIJK, Kapelle bij Goes. Te bezichtigen bij den Boekhr. H. WEGELING, Korte Noordst., Vlissingen. over de rekening, bij G. STROO, te Krommenhoeke (gem. Biggekerke). gelegen op een perceel Boomgaard in de gemeente Oudeland e. Inlichtingen bij P. MEEUWSE, Nieuwdorp. een driejarige Zweetvosmerrie. Te bevragen bij L. HARPE, Krommeweele. Te bevragen bij JACOBUS LEEN- ÜERTSE, Onrustpolder (Kamperland). en TE KOOP 2 Aftandswerk- paarden, bij 1. A. VAN OVER- BËEKE, Kattend ij ke. bij J. MARIJS, Biggekerke. TE KOOP: bij J. WISSE, Mariekerke. Een zwaar gebouwd Paard te koop, 7 jaar oud, Belgisch ras, met of zonder Veulen, of in ruil tegen een tweejarig Paard, bij J. KOPPEJAN, Melis- kerk e. Door huwelijk, met October bij J. DE WOLF, Grijpskerke. tevens metselaarbij C. L. VAN NOPPEN, Koudekerke. Zoo spoedig mogelijk gevraagd een Meid - Huishoudster. Adres onder letter A. firma Wed. S. J. DE JON GE-VER WEST, Goes. Door teleurstelling terstond benoodigd,bij Mej.DUVEKOT—Rottier, Goes. Met October benoodigd, bij M. DOURLEIN, Seisweg, ki.KION M Prijs j Enkch Weer is doo prostitutie, de si ds. Pierson on verplichte keurii door de stedeljjko behaald. Na Haarlem, Utrecht, Amste Rotterdam beslot en die keuring o De gemoenten dien geest met voorstel van dr. enkele liberale m Negen antirev democraat maakt uitstrevend) liboi Het voorstel wa en meer dan eer bespreking er va; De Burgemeei voorstander van derheid liet hom Het is een gro wjj de voorstandi beid, den heer dr. lutionaire partjj feliciteeren. Wie der raad nu het slapend aanpakken De liberale in haar beoordee arbeid in het nu Braakensiek v opgewarmde kos print de Nederl de fiolen van h bet hoofd harer „1 Redacteuren 11 schrijftafel, zeggi sterie had meer Een enkele, al: niekschrijver der terder, zegtda volgende zittingja den keuken kun vijf maanden bre: kunstgewrochten Maar een ande blijft mopperen moeten. En las de opsomming i blad, De Oronini de verschillende Het ministerie gepraat, ernstig i Het gedenkt z: Immers, na 't o] Borgesius kwam tingjaar reeds e maar dit moest v was broddelwerk En in 't derdt een Ongevallen-o de Eerste Kame werk thuis om h Dat heeft vrij rokkend dan d< waaraan het nieu Men kan ook t Tengevolge een ling die eenige 0] gaf' onze verslag; (prov. Noord-Bral noegen den heer vinden. Het is belangrijk schrjjt slaggever voort breng, teneinde e van U te mogei bekomen results: Pinkpillen door Welnu de zaak ven heb, wij zjj maal dankbaar.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1902 | | pagina 2