Waterdichte fiekkleedett prima Oliej assen. C, OBAJOT k, Goedkoope Platteboonen, Aanbestedingen. Openbare Verkoopingen. Afloop Verkoopingen enz. Advertentien. Anti-Revolutionaire Kiezers De Heer P. DIELEMAN, Ingezonden Stukken. ONS HUIS. Kerknieuws. Gemengde Berichten. Marktberichten. bruin of zwart, onmisbaar voor dekking van Vrachtwagens of Vrachtkarren, voor Ma chines, enz., enz., Steeds voorhanden Gr O E 8. SAMENKOMST op Woensdag 27 November a. s., Alle Verkoopers! „In den Groeneiidraak"; Te koop een jarige Vaars, want vooral voor de arbeidersbevolking zou het verdwijnen van die inrichting een groote ramp geweest zijn. Benoemd bij het 3e regiment infante rie tot kapitein de eerste luitenant G. H. Fraser, adjudant bij het 6e reg. Het gebeurt niet vaak dat een vrouw in het Nederlandsch Staatsverband wenscht te worden opgenomen. Zulk een geval doet zich thans voor. Onder de elf ont werpen tot naturalisatie van vreemdelingen, gisteren bij de Tweede Kamer ingekomen, betreft het laatste een Duitsche dame, mej. Amalie Magdalene Elisabethe Helene Fre- derike van Favrat Jaequier de Bernay. Deze jonge dame te Usingen in Pruisen geboren en vroeger te Amsterdam woonach tig, is benoemd tot adjunct-directrice in het Sanatorium voor longlijders «Oranje- Nassauoord", zoodat zij thans in de gemeen te Wageningen ls gevestigd. De heer Domela Nieuwenhuis, consul- generaal te Pretoria, is te 's Gravenhage aangekomen, en heeft een onderhoud gehad met den minister van buitenlandsche zaken. Hij blijft korten tijd in Den Haag en gaat daarna zijne familie in Groningen bezoeken. Omtrent de gebeurtenissen, in verband met zijn vertrek uit Pretoria, laat de heer Nieu wenhuis zich niet uit. Hij zal ook de Trans- vaalsche deputatie bezoeken. President Kruger is thans besloten den winter te Hilversum te blijven doorbrengen. Te Kessel is een vrouw, zoodanig onder het melken met de hoornen verwond dat zij op de plaats dood bleef. Te Arnhem is overleden de heer Louis Nagel, lid eener firma in landbouw werktuigen aldaar. De zuinige mevrouw Roosevelt. Men kan zich niet voorstellen, hoeveel onaangenaamheden de vrouw van den pre sident der Yer. Staten, mevr. Roosevelt, zijn berokkend, door de openbaarmaking van een interview met haar, in een der Amerikaansche bladen. Zij zou daarin ge zegd hebben, dat zij voor haar kleedij slechts 300 dollar per jaar uitgeeft. De journalist heeft de kleinste bijzonderheden uit het huishouden van mevr. Roosevelt opgetee- kend, en, om een denkbeeld, te geven van de spaarzaamheid, die in het Witte Huis betracht wordt, voegt hij erbij, dat mevr. R. de afgelegde kleeren van het hoofd van den Staat, voor haar drie zoontjes vermaakt. Sedert dit interview (vraaggesprek) wordt het huis van den president met brieven uit Amerikaansche gezinnen overstroomd, zelfs van de boeren uit de Far-West, die allen mevr. R. raad vragen, hoe ze zuinig kunnen leven, en haar smeeken het geheim te openbaren, hoe men uit een versleten pre- sidentspak kleeren voor drie sleetsche jongens kan maken. Deze brievenvloed heeft zóóveel last ver oorzaakt, dat men zich in het Witte Huis genoodzaakt zag de waarheid van het inter view tegen te spreken. Te Darmstadt is gisterenochtend in de vroegte de nieuwe Turnhalle afgebrand, een fraai gebouw dat pa3 eenige weken geleden met veel feestbedrijf was ingewijd. De keukenmeid en twee dienstmeisjes vonden den dood in de vlammen, een kellner die uit een raam sprong, heeft ernstige verwondingen gekregen. Te Charlbury, waar generaal Buller moest zijn om te jagen, is hij buitengewoon hartelijk gehuldigd. De menschen spanden de paarden van zijn rijtuig en trokken hem in triomf door de straten. De vicaris van Spelsbury, een plaatsje in de buurt, wekte op tot „three cheers" voor Sir Redvers die het moeielijkste werk had gedaan. De brandweer lijfstaffierde den generaal en er werden ruikers in zijn rijtuig geworpen. Versierde straten, eerebogen, festoenen, vlaggen, opschriften, kanonschoten, klokge lui, een fakkeloptocht kortom, geen vorst had grootscher eerbetoon kunnen verlangen dan de verongelijkte generaal. Op het jongensinstituut der Mora vische Broedergemeente te Neuwied be vindt zich tegenwoordig, naar de »Neuw. Ztg." meldt, de dertienjarige Maurits Botha, uit Pretoria, een neef van den beroemden generaal Louis Botha. De vader van den jongen Boer werd op 23 Sept. door de Engelschen gevangen genomen en naar Bombay gezonden; zijne moeder woont nu te Brussel en heeft in 16 maanden haar echtgenoot niet gezien. Zij en haar zoon deden de reis van Zuid-Afrika naar Europa met de Duitsche Rijks-Poststoomboot „Herzog", waarover kapitein Gauhe, een Neuwieder, het bevel voert, die haar bovengenoemd instituut voor de opvoeding van den jongen Botha heeft aanbevolen. Mevrouw Botha bracht zelf haar zoon naar Neuwied. In de geheele provincie bestaan slechts twee soorten van druivenmuskaat en ge wone. Toch weet het vernuft er tal van wijnsoorten uit te halen. De gewone zoete Malaga wordt al in een aantal soorten ver kocht. Door een kunstbewerking weet men het zoete te verwijderen en levert het product dan als Xereswijn (sherry). Zwarte Malaga wordt verkregen door koken met vijgensap; vroeger met rozijnensap, wat nu te duur komt. Door vermenging met amandelschillen maakt men Malaga tot Madera. Ook Portwijn wordt te Malaga gefabriceerd uit een mengsel van allerlei soortenevenzoo Alicante, Manzanarar, Tintello, enz. Even geloofwaardig als de naam is de opgaaf van het jaartal. Dat wordt gewoonlijk naar den smaak er op gezet. Omtrent keizer Frederik (den vador van Keizer Wilhelm) wordt de volgende anecdote verteld, die tot dusver zeker alleen bekend was bij hen die er bij betrokken waren. Op een regenachtigen Decemberdag in 1882 gingen een officier en zijn vrouw door de Bandelstrasze te Berlijn met pakjes be laden naar hun woning toe. Plotseling herkende de officier in twee eenzame wan delaars, den kroonprins en diens adjudant. De dichte mist was oorzaak, dat het echt paar beiden niet eerder herkend had. Geagiteerd wierp de officier zijn vrouw alle pakjes toe, zoodat deze groote moeite had, beladen als zij was, een eenigszins met de etiquelte-overeenkomende buiging te maken, terwijl haar echtgenoot het voor geschreven saluut bracht. De kroonprins die dit alls bemerkt, lachte, groette ridder lijk de jonge, angstig kijkende vrouw, liet haar echtgenoot zijn saluut eindigen en zeide: «Neem toch dadelijk de pakjes van uw vrouw over. «Vrouwendienst gaat voor heerendienst." Terwijl een trein langs de spoorbaan tusschen Sosnowice en Zomblowice voort snelde, ontstond in een der wagens brand, tengevolge van het breken van een flesch met benzine. Van de dertig arbeiders, die zich in den wagen bevonden, verbrandden er drie, en worden elf met brandwonden overdekt. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie/. BOYCOT. Overtuigd, dat volkomen samenwerking met alle Middelburgsche Boerenvrienden het Boycotplan slechts ten goede kan komen, verwacht het Middelburgsch comité inzake den Boycot allen, die als lid van genoemd comité wenschen aangenomen te worden, hiervan kennis te geven aan Ph. ter Meulen, Langeviele te Middelburg. Bovendien zagen de leden van het comité gaarne dat iedere vereeniging, onverschil lig op welk gebied, van welke politie- of kerkelijke gezindte, waarvan de leden slechts vereenen iets ten gunste der Boeren te mogen doen, een afgevaardigde te zenden naar de huishoudelijke vergadering, welke gehouden wordt in het gebouw van den Middelburgschen Bestuurdersbond, Wal, op Maandagavond 2 December, 8 uur. Van ganscher harte hoopt het comité dat de Middelburgers, door het zich opge ven als lid, en de verschillende Middel burgsche vereenigingen, door het zenden van een afgevaardigde van het Boycotplan geen partij- of klassezaak zullen maken. Namens het comité, J. L. A. DE LANGE, Voorzitter. Pn. TER MEULEN, Secretaris. BURGERLIJKE STAKD van 2021 November 1901. GOES. Gehuwd: 21, George Philip Ittmann 27 j. jm. te Axel en Maria Elisa beth Massee 27 j. jd. te Goes; Pieter Verboom 33 j. jm. te 's Heer Arendskerke en Johanna Cornelia Vaes 23 j. jd. te Goes; Everardus Johannes Seller 27 j.jm. te 's Gravenhage en Maatje Seller 22 j. jd. te 's GravenhageHubertus Marinus Brug- geman 26 j. jra. en Petronella Seller 25 j. jd. De eerstvolgende Zangeursus voor de oudere klasse is niet op Vrijdag a. s. maar op Vrijdag 6 December. Op Dinsdag 26 November a. s. des avonds te 8 uur zal de heer W. C. van de Volkere van Vlissingen, in de leeszaal een voordracht houden (met proeven) over „het menschelijk oor, de fonograaf en de grammofone". Toegangskaarten zijn tegen betaling van 2'Lct. op de gebruikelijke wijze voor leden en ingeschrevenen (boven 17 jaar) ver- krijgcaar bij den concierge. weken later. En intusschen regent het in het bergland en de doornatte vrouwen stappen af in slijk- en modderpoelen. Is die verplaatsing uit laat opkomend menschelijk gevoel of ook taktiek? Het antwoord»in eene geheele maand hebben de Boeren niet eenmaal den treinen loop verstoord". Dat is dus de reden, waarom de kampen zoo onophoudelijk veranderen! Het aantal kindersterfgevallen in de worgerkampen moet gebleken wezen veel grooter te zijn dan door de Engelsche regeering altijd officiéél is opgegeven. Een der Engelsche bladen Daily News beschuldigt de regeering van op zettelijk 1500 sterfgevallen te hebben ver borgen gehouden; zoodat het sterftecijfer daardoor stijgt tot 565 van de 1000. Dat is ver over de helft! Hier leggen wij de pen bij neer Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Hendrik Ido Ambaeht, M. J. G. J. v. d. Poll te Moerkapelle te Arnhem (vac. Talma) J. H. Schreuder te Ovezandete Schoonebeek J. A. L. Hovy, cand. te Utrrecht. Aangenomen naar Schoonoord door S. Schoch, cand. te Rotterdam. Bedankt voor Westkapelle (toez.) door S. Schoch, cand. te Rotterdam. Zierikzee. Herkozen tot notabelen mr. J. C. v. d. Lek de Clercq, C. J. Bethe, J. Lammers en J. v. Os resp. met 260, 256, 249 en 240 (allen modern)voorts bekwamen mr. G. W. Th. baron v. Dedem 207, A. J. de Loozo 206, L. Koole 204 en A. Buijze Az. 198 (allen orthodox). 's-Heer Arendskerke. Gekozen in de plaats van K. Janse, tot lid van het kies college de heer M. van Iwaarden. Verbeterd bericht. Het bericht in een der bladen als zou deze heer als zendeling heengaan, schijnt dus onjuist geweest te zijn. 's-Heer Arendskerke. Dinsdagavond werd in do herberg van de Wed. J. v. E. alhier, J. V., van Heinkenszand door II. D. van 's-Heer Abtskerke dermate mishandeld, dat geneeskundige hulp moest worden inge roepen. Bij onderzoek bleek dat oen been ter hoogte van den enkel was gebroken, zoodat V. niet kunnende loopen, per as naar zijne woning te Heinkenszand moest worden gebracht. lerseke. Volgens uit Mainz ontvangen bericht is het lijk van den in October aldaar verdronken lersekschen varensgezel A. v. S. gevonden, dicht bij de plaats des onheils. Kruidingen, Tot lid van den gemeente raad is gekozen de heer J. v. d. Brink met 169 stemmen, do heer Joh. Nteuwen- huijze bekwam er 167. Bij eerste stem- waren op deze candidaten resp. 120 en 113 stemmen uitgebracht van de 318. Dinsdagmiddag had zoo schrijft de M. C. in de Prins van Oranje te Goes eene goede bezochte vergadering plaats van burgemeesters, dijkgraven en gezworenen om met en op verzoek van den heer Nieveen het plan voor een tram BorsseleWol- faartsdijk te bespreken. Aan de vergaderden werden door den heer D. Mulder, burgemeester van Ovezand, voorgesteld de heeren Nieveen, Van Lem mer, Mullié van Kaatsheuvel, Beversen en Van Heurn, ingenieurs uit 's-Hage, waarna de heer Mullié de aanwezigen toesprak en het doel der bijeenkomst uiteenzette: aller eerst om met elkaar kennis te maken vervolgens om middelen te beramen om het plan, waarvoor concessie gegeven is, te verwezelijken. In technische détails, in bezwaren werd thans niet getredenwilden de heeren in lichtingen, de ingenieurs waren bereid ze te geven; maar zij die een tram wilden liebbeD, moesten wel weten dat zij zonder subsidies niet komen zal. Rijk en provincie zullen zeker helpen, maar gemeenten en polders dienen voort te gaan. De aanleg zal kosten zes ton; zonder eenige hulp heeft de heer Nieveen reeds duizenden uitgegeven voor het voorloopig plan en voor de concessie-aanvrage. Ernstig werden de hoofden der gemeenten en der polders verzocht hunne besturen tot medewerking te bewegen. Nadat de heeren C. Koert, J. Risseeuw en J. O. P. Timans het woord gevoerd hadden, werd besloten dat de heer Nieveen bij de officieele aanvrage om geld, welke in drie vormen kan gegeven worden door een don gratuit, door een renteloos voorschot en door eene jaarlijksche subsidie een wenk zou geven welke bijdragen van de verschillende corporaties verlangd werden het was anders zeiden de burgemeesters een tasten in den blinde. Na een dankbetuiging voor de trouwe opkomst Goes was helaas! niet ver tegenwoordigd sloot de voorzitter met een warm aanbevelend woord de bijeen komst. De den 5en dezer te Sas van Gent afgebrande stoommeelfabriek van de heeren Verschafl'el Mechelynk zal zoo spoedig mogelijk worden herbouwd, de fabriek was verzekerd voor ongeveer f 250,000. De tijding dat de fabriek weer wordt opgebouwd is aldaar met groote vreugde vernomen, De krijgsraad te Berlijn heeft den luitenant Hildebrandt die in een duel den luitenant Blaskowitz, die op trouwen stond, doodschoot, veroordeeld tot twee jaar ge vangenisstraf, zonder recht op gratie. Te Londen predikt tegenwoordig een Amerikaansche zendeling, Jack Cooke, die niet ouder is dan vijftien jaren. De knaap, die in Amerika meermalen het woord voerde voor 10,000 of 15,000 menschen, en eene eigenaardige welsprekendheid bezit, spreekt voor de vuist, dikwijls over een tekst, welke hem door zijne toehoorders wordt opgegeven. Ben vakblad te Trier verhaalt merk waardige bijzonderheden over de Spaansche wijnen die te Malaga worden «gemaakt". Woensdag 27 Nov. Middelburg. Gebouw Provinciaal Bestnur 11 u.: het onderhoud van het kanaal door Walcheren, gedurende 1902, 1903 en 1904. Raming f 30,000 per jaar. Inlichtingen hoofdingenieur Bekaar, Middelburg, arron- dissements-ingenieur Hoogenboom, opzich ter Van Langeveld, beiden Vlissingen, en opzichter In 't Hout, Middelburg. Bruinisse. Door het Bestuur van het calamiteuze Waterschap het uitvoeren van 2inkwerk en steenbestortig aan den voor zever van het waterschap. Aanw.: 19 en 2o Nov. te Zijpe. Vrijdag 29 Nov. Middelburg, 11 uur in de Abdij herstel of vernievwing en onderhoud voor 3 jaren in 19 perc. van provinciale waterstaatwer- ken en wegen. Inl. bij de opzichters Boone te Zierikzee, Dormaar te St. Maartensdijk, Sturm te Goes, Mulder te Breskens, v. Gorssel te Colijnsplaat, Eijke te Neuzen en Plasschaert te Middelburg. Woensdag 4 Dec. Middelburg. Gebouw Provinciaal Be stuur 11 uur. a. onderhoud werken bij de Oude Hoeve, aan de Noordzijde van het eiland Schouwen, gedurende 1902, 1903 en 1904. Raming f3050 per jaar. Inlichtingen hoofdingenieur Bekaar, Middelburg, inge nieur Stoel, Goes, en opzichter Kooreman, Zierikzee; b. bouwen brugwachterswoning bij de schipbrug te Vlissingen. Raming f 7370. Inlichtingen hoofding. Bekaar, Middelburg, arr.-ing. Hoogenboom en opz. Langeveld, beidon Vlissingenc. op diepte houden van de buitenhavens van het kanaal door Zuid-Beveland te Hanswoert en te Wemeldinge, van 1 Jan. 1902 tot en 31 Dec. 1906. Raming f6600 per jaar. In lichtingen hoofding. Bekaar, Middelburg, ing. Stoel, Goes, en opz. Kooreman, Hans- weert; d. hot uitdiepen van de tramweg havens aan het Zijpe. Raming f5900 per jaar. Inlichtingen als bij a. Woensdag 11 Dec. Middelburg. Gebouw Provinciaal Be stuur 11 uur onderhoud kanaal door Zuid- Beveland, gedurende 1902, 1903 en 1904. Raming f21.600 per jaar. Inlichtingen hoofding. Bekaar, Middelburg, ing. Stoel, Goes, en opz. Kooreman, Hansweert. Het maken en inhangen van een paar houten deuren voor de kleine sluizen door het kanaal van Zuid-Beveland. Raming f10900. Inl. als boven. Het verlengen van de bazaltglooiïng tusschen strandhoof- den 10 en 12 aan de Oude Hoek. Raming f 13000. Inl. Bekaar, Stoel en Kooreman, Zierikzee. Maandag 16 Dec. Goes, biljetten vóór 17 Dec. bij mr. Lie- bert voor het bouwen van een veestal ge heel in steen en 't afbreken en in steen herstellen der achterweeg van de schuur op de hofstede van Flipse te Kats. Aan wijzing 9 Dec. door Architect J. W. v. d. Weert. Vrijdag 22 Nov. Middelburg, in de Vergenoeging 10 uur door den ontvanger der registratie enz., verpachten voor 7 jaar overboeken, dijken, wegen, tevens visscherij is het kanaal door Walcheren, Annakanaal en watergangen. Pachtboekjes a 10 cent bij den ontvanger (Oost Indisch huis.) Zaterdag 23 Nov. Biggekerke, 10 uur door not. de Vos nieuw hout. Zoutelande, half 1 bij L. Gabrielse door not. de Vos nieuw hout. En meubelen 2 boogkabinetten, 2 andere dito, biljard, tafel kastje, 3 veeren bedden, vloerkleeden, room- ton, spekstanderd, kruiwagen, enz. Maandag 25 Nov. Wolfaartsdijk, bouw- en weiland door not. de Ronde Bresser. Baarland, woonhuizen door not. Overman. Dinsdag 26 Nov. Biggekerke, 10 uur gemeentehuis door not. Wisboom Verstegen de hofstee van P. Geschiere 9 H. 19 A. 40 cA. en 1 H. 27,10 weiland onder Aagtekerke. En een huis, schuurtje en erf op 't dorp van L. Jobse. Woensdag 27 Nov. Rilland, bij] Rottier door not. Overman voor erven dhr. J. Bruinzeello. de hofstede geheel tiend- en pachtvrij saam 33 H. 96 A. 68 cA. 2o- een huis, schuur en erf 275 cA. 3o. en 4o. huizen 289 en 378 cA. 5o. twee huizen met tuin 785 cA. 6o. 4593 cA. grond. Donderdag 28 Nov. Nisse, 11 uur hofstee v. Boven door not. Mulock Houwer 10 olmen, 5 esschen, 1 rijtuig voor 6 personen, hond, karnmolen, koebak met puts en staak. Afbraak, stroo, loopvarkeus, loopvarkens, dekriet. Middelburg, 7 uur in de Vergenoeging door not. Huvers lo. tot 3o. drie perceelen bouwl. Veersche Singel. 4o. huis met moes land S 59. 5o. tot 6o. bouwterrein Stijfselweg. 27o. huis Beenhouwerssingel. 28o. een schuur op lo. en 2o. Te zien 27 Nov. 9—12 en 14 uur. Vrijdag 29 Nov. Meliskerke, 10 uur door not. de Vos nieuw hout. Grijpskerke, half 1 door de Vos nieuw hout. Krabbendjjke, 11 uur bij Krijger een hofstede 52 H. 85 A. 12 cA. voor erven J. Bruinzeel door not. Overman verhuurd aan A. Blok Jz.; 2o. een hoefje Oostdijk; 3o. 19 H. 95 A. 10 cA. bouw- en weiland in Oosthoek, Barbelshoek en Vrijepolder. Zaterdag 30 Nov. Nieuw en St. Joosland, 10 uur aan de Roode Leeuw door not. de Vos nieuwe houtwaren. Arnemuiden, half 1 aan het station door not. de Vos nieuwe houtwaren. Maandag 2 Dec. Nieuwdorp, bij Modderkreeke door not. Pilaar 11 uur de meestoof de Eendragt 4130 cA. Daarna voor mr. C. Lucasse een huis 34 A. En om half 2 de gereedschappen van de meestoof. Woensdag 4 Dec. Middelburg, Veersche Singel S 59 bij M. Fransoo 10 uur door not. Huvers 2 geiten, ezel, 4 kippen en 1 haan, kaïet op veeren, slede, handblokken, turk, vleescli- blok, 3 ladders, boomgaardladder, meelkisten zetaardappelen, brandhouut, schaafbank, tafels, stoelen, bedden met toebehooren, enz. MIDDELBURG, 21 Nov. 1901. De aanvoer uit Walcheren was heden voldoende voor de behoefte Witteboonen en Zomer Gerst werden het meest gepre senteerd. Van andere artikelen werd wei nig aangeboden. Nieuwe Walch. Tarwe 25 cent lager en van f 7,25 tot f 7,35 gekocht. Rogge werd tot f5.75 aangeboden. Winter Gerst bracht in puike soort f5 op. Zomei dito hield men op f4.70 a f4,75. Walch. Witte Boonen begon beurs op fll gehou den, konden later tot f 10.75 worden ge kocht. Ronde Bruine Boonen waren in puike kwaliteit niet beneden de f 8,50 te beko men Lange dito f 7,50 a f 8Paardeboo- nen hield men op f7,25; Groene Kook Erwten f9,50 a f9,60; Kroon Erwtenon- veranderd in prijs en van f9,30 tot f 9,40 betaald; Koolzaad op f 10,50 gehouden; Karweizaad zonder handel. Boter f 0,95 a f 1,15 per kilo. Eieren f 6,40 per 100. Op de veemarkt te N. en St. Joos land waren aangevoerd 17 stuks. Vlissingen. Het huis en erf, Rommel- kade, gisteren door not. Bosch geveild, bleef onverkocht. Hoogste bod f 3700. Nisse. Donderdag werd geveild door not. de R. Bresserperc. 1 Weiland en watering groot 3 HA. 19 A. 60 cA. Koo- per dhr. W. F. K. Lenshoek te Kloetinge voor f 1550. Perc. 2 Bouwland 79 A. 90 cA. Kooper C. de Blaeij alhier, voor f 1210. Perc. 3, Weiland, 59 A. 20 cA. Kooper dhr. J. Op 'tHof, Heinkenszand, f900. 4e. p. Weiland 2,41,10 H.A. dhr. Oele, Goes voor f 1705; 5e p. 2,10,40 H.A. de zelfde voor f1350; 6e tot 9e p. samen 3,08,60 H.A. dhr. Lenshoek, Kloetinge voor f 110010e tot 15e p. 2 H.A. 76 A. 72 cA. dhr. A. Geill, alhier voor f 1500. Alles per H.A. plus 8'/i! onkosten. wovclen in elke grootte afge werkt geleverdtegen scherp eoncurreerende prijzen. van RILLAND on BATH worden uitgenoodigd tot eene in de Geref. Kerk, des avonds half zeven uur, toneinde te trachten een Kiesvereeni- ging op te richten. Adv. en Proc. te Middelburg. van mijne pakjes kruiden die hun naam als verkooper in dit blad willen zien worden verzocht hunne namen aan de uitgevers van dit blad op te geven. Jacoba Maria Wortelboer, OUDE PEKEL.A. een 7-jarige HIT (Merrie) en een Melkwagentje op 4 wielen, bij H. DEKKER, „Ter Hooge", Koudekerke. TE KOOP bij A. JONGEPIER, Vrouwepolder.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1901 | | pagina 2