Gemengde Berichten. Openbare Verkoopingen. Advertentiën. P. F. Fruijtier. Tweede Kamer. De verkiezing te Hulst. Engeland en Transvaal. Bekendmaking. Kerknieuws. Schoolnieuws. SU'chtmkeii. LEESTAFEL. Post e 1* ij e 11 Marktberichten. De Zeeuw beveelt aan in Hontenisse Het spreekt van zelf dat wij in 't dis trict Middelburg van harte steunen de can- didatuur van de aftredende antirevolutio nairen en den antirevol. beer Breebaart. Het spreekt van zelf dat wij de ver kiezing van den heer K. Houterman in het district Vlissingen gaarne met alle kracht zullen bevorderen. Maar het is niet minder natuurlijk dat wij bij de herstemming blijven bij onze eerste aanbeveling van de roomsche aftre denden Hombach en IJsebaart. Wij doen dat niet omdat zij Roomsch zijn, maar dewijl de goede trouw dit van ons vordert. Onder menschen is 't regel, waar je mee uitgaat, daar kom je mee terug. En nu hebben wij van meet af 't besluit der kiesvereeniging om de aftredende leden dus Moes evengoed als Hombach, en IJsebaart evenzeer als Moes opnieuw te stellen, van harte toegejuicht. Maar nu wordt den kiezers een buiten kansje aangeboden, wijl een der tegencan- didaten van de Volkspartij die in herstem ming komt, antirevolutionair is. Wij blijven bij ons gevoelen dat men toch aan dien togencandidaat zijn stem niet geven mag. De a. r. en Roomsche Kiesvereenigingen hebben besloten tot samenwerking. Aan die afspraak houde men zich. Daarbij komt, nu over het geheel ge nomen, onze Roomsche medeburgers zoo royaal door geheel Zeeland onze candidaten steunen, dat het onze plicht is even royaal de hunne te steunen. De samenwerking in de Staten is nu vele jaren uitstekend geweest; laten wij door onze stem aan deze tactiek het zegel onzer goedkeuring hechten. Bovendien, wie niet op HOMBACH stemt, verhoogt de kansen van Vogelvanger en brengt er Adriaanse toch niet. Stemt dus, niet alleen IJSEBAART; maar ook HOMBACH. 17 Juni 1901. De Midd. Ctt. schrijft: Dat de heer Bos de meerderheid verwierf, mag niet als bewijs gelden van kracht der tegenpartij. Menigeen in Vlissingen zal hem hebben gestemd omdat hij Vlissinger is of om andere persoonlijke overwegingen. Maar dat in het district Middelburg de drie aftredende anti-revolutionaire leden niet in eens herkozen zijn, moet eene teleur stelling wezen voor de partij. Dat danken wij aan de toewijding der onzen. En hoe flink hielden zij zich in Zierikzee! Met welk eene groote stemmen-meerderheid zegevierden zij daar! De Spaansche grande mag grootspreken, de armoede blinkt door de naden van zijn versleten mantel. Verbeeld u, dat Van Teylingen in Vlis singen viel, noemt hij niet eens; wel dat Bos' verkiezing niet getuigt van kracht der tegenpartij. Men zou anders zoo zeggen: een tegen partij die er den eenen liberaal heel en den anderen half uitwipt, moet toch wel stevige spieren hebben! Eu dan in Middelburg zouden wij teleur gesteld zijn dat onze mannen in herstem ming komen Mis gezien, Middelburgsche. Wij hadden op niets anders gerekend, en gij hadt op wel wat ergers voor ons gerekend, nu de candidatuur Koole, ons onder talentvolle leiding, van den rechter- zoom onzer kiezers beroofde. Dit alleen, en niet „de toewijding der onzen" deed uw candidaten in herstemming komen. En dan dat pluimpje in Zierikzee. Een district, tot voor eenige weken nog een vast bolwerk gegolden, wordt inge deeld bij de zwakke vesten, wier bezetting geprezen moet worden voor zijn groote stemmenmeerderheid: 1500 tegen 1100. Nu, op ons maken de 1097 stemmen van Boogerd een gansch anderen indruk. Zij geven ons aanleiding om de ver wachting uit te spreken dat het slechts een quaestie van enkele jaren is of uit Schouwen gaan antirevolutionairen ter provinciale staten. Altijd wanneer de liberalen geen agitatie tegen de Eerste Kamer op touw zetten. Want men zal nu eens zien: die Eerste Kamer, welke een halve eeuw lang zoo uitstekend werkte, zal, nu zij anti-liberaal staat te worden, wel zoo slecht worden dat de provinciale staten niet langer kiescol lege voor de Eerste Kamer mogen zijn. Onder het hoofd »Een oud liedje op oude wijze'''' is in sommige districten een schotschrift op oranje papier onder het volk verspreid. Als een staaltje, hoe sterke verwachting men heeft van het verteringsvermogen der anti-clericale magen, drukken we hier deze ongerijmdheid op rijm (wijze: Wien Neer- landsch bloed) over: „Kiezers! Wee 't volk, dat naar een zieledwang, hetzij hij fleemt of dreigt, Geloovig en betrouwend, slaafs de luist'rende oogen neigt; Wee 't volk, dat niet met goed en bloed zijn heil'ge rechten schoort Het recht van 't vrij geweten en het recht van 't vrije woord En daarom: Rome niet in de Kamers! Rome niet in de Provinciale Staten! Rome niet in den Gemeenteraad Eenige Oranjeklanten en Vaderlanders." Mei 1901. Welk een onzin! Schaamt het liberalisme zich niet! Zoo schrijft de Hollander. Wij zouden uit Zeeland ook aardige pamfletten kun nen afdrukken. Maar wij doen 't niet. Men is 't beu. Wij ook. Wij hebben den uitslag der verkiezing, Vrijdag zoo tijdig mogelijk den abonné's meegedeeld. In een deel der oplaag ont brak nog de mededeeling dat te Maastricht een katholiek De Ras herkozen werd, te Sittart het aftredend lid De Bieberstein door zijn geestverwant Arnolds (r. k.) ver vangen werd; dat Talma (a.) in Tietjerk Troelstra sloegen dat in Breukelen her stemd moet worden tusschen der Waal Malefijt (aftr. a.) en Wierdels (r. k). De uitslag is dus dat de a. r. en r. k. in 46 districten wonnen, en zeker zijn van nog 7terwijl er nog kans is op meer. Voor de liberalen een groote nederlaag. Wij hebben het volgende prachtig succes der Boeren te melden, door Kitchener heden geseind Nabij Witmansrust, 20 mijlen ten Zui den van Middelburg in Transvaal, zijn jl Woensdag 250 man van de Victorian Mounted Rifles, uitmakende een afdeeling van generaal Beaton's colonne, in hun kamp aan de Steenkoolspruit verrast door een overmacht van den vijand. De Boe ren kropen tot dichtbij en openden een doodelijk vuur op het kamp, waardoor sneuvelden 2 officieren en 16 man en ge wond werden 4 officieren en 38 man. Twee officieren en 50 man ontsnapten naar Beaton's kamp, de overigen werden gevangen genomen, maar later weer los gelaten. Twee pompons werden door den vijand veroverd. Ook uit Kaapkolonie komen goede be richten. Zoo onder anderen dat in het distrit Cradock Malans commando nog steeds ageert. De Boeren die door de Engelsche troe pen naar de grens van Kaffraria waren ge drongen, wilden zich echter niet onder de Kafferstammen begeven. Daarom verdeel den zij zich in kleine troopjes, braken weer naar het westen door en vereenigden zich opnieuw in die commando's onder Krit- zinger, Fouché en Mijburgh, elk van on geveer 200 a 300 sterk. Kritzinger is in den afgeloopen nacht den spoorweg overgetrokken twee mijlen ten zui den van hier, in westelijke richting gaande. Ik sprak een boer op wiens hoeve zij den nacht hadden doorgebracht. Deze zeide dat de Boeren, met den buit dien zij in James town hebben gemaakt, goed gekleed zijn en goed van munitie voorzien. Kritzinger had aan mijn zegsman verteld, dat de uittocht der commando's van ten Noorden der Oran jerivier nog eerst was begonnen, en dat de Boeren de Engelschen wilden dwin gen de Kaapkolonie te verwoesten evenals zij de Republieken gedaan hebben. Geruchten omtrent een nederlaag van het commando van Beyers worden niet bevestigd. Ook in den Oranje Vrijstaat is, wat het Zuiden aanbelangt, weer wat meer actie te bespeuren. Kitchener toch seinde Zaterdag het vol gende telegram uit Pretoria. «Gedurende den marscli van Vrede zijn Elliots colonnes slaags geweest met den vijand onder De Wet nabij Reitz op 6 dezer. Na een ernstig gevecht namen zij een convooi van 71 volgeladen wagens, 45 ge vangenen, 10,000 patronen voor klein ge weer en 4000 stuks vee. De Boeren lieten 17 dooden en 3 gewonden achter. »De Britsche verliezen zijn 3 officieren en 17 man gedood, 1 officier en 24 man gewond. Elliots colonne bereixte Kroonstad." Weer nieuwe tirannie De militaire overheid te Pret ria heeft na het gebeurde met het zestal Boeren die, ondanks den eed van onzijdigheid, zich we der bij de commando's wilden voegen, be paald, dat elke huiseigenaar in alle steden van Transvaal aan zijn deur een lijst moet ophangen van alle bewoners en dat hij aansprakelijk is voor de aanwezigheid der bewoners of een afdoende reden voor hun afwezigheid moet kunnen opgeven. Goes. Het gemeente bestuur van Goes brengt ter algemeene kennis dat van het Hoofdstembureau in het kiesdistrict Goes is ontvangen. Het procesverbaal tot vaststelling van den einduitslag der verkiezing van een id. voor de 2e kamer der Staten Generaal op 14 Juni 1901 hetwelk in afschrift is aan geplakt en op de Secretarie voor een ieder ter lezing is nedergelegd. Op voordracht van commisaris van Po litie is, in plaats van Pieter Franciscus de Pan, eervol ontslagen, benoemd tot hulpagent van Politie, Cornelis Hageman, metselaar te Goes. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Schalkwijk L. Jansen Schoon hoven cand. te Sluipwijk te Ruinen E. tei Spill cand. te Groningen; te Doeveren J. Ossewaarde Mz. cand. te Goes; te Augustinusga A. Jongema cand. te Spannum; te Heveskes H. II. Boerma Cleveringa cand. te Groningen; te Vlie land J. Slot cand. te Twisk;te Groede ds. J. H. Schreuder te Ovezand. Aangenomen naar Nieuw-Vennep door C. J. Warners te Leersum, (verbeterd bericht) naar Kortrijk door A. W. Frater te Mid delburg; naar Renkum door G. Nijhuis te Venendaal. Bedankt voor Oudewirdum door F. H. Koster te Lutjebroek; voor Wormerveer door dr. G. Visser te Neede; voor Hoo- geloon door H. v. Dijk cand. te Kampen; voor Groot Schermer door M. Rosber gen cand. te Boskoop. Geref. Kerken. Tweetal te Koudekerke ds. H. Thomas te Purmerend en ds. J. A. de Vries te Fijn aart. Beroepen te Lioessens G. Wiersma te Sleen. Doopsgezinde Gemeenten. Beroepen te Amsterdam A. K. Kuiper te Wormerveer. Benoemd tot onderwijzeres aan de Chr. School te Oosterbeek bij Arnhem, Mej. L. Steketee te Goes, die de benoeming heeft aangenomen. In de strafzitting van liet Kantongerecht te Goes van heden, is proces-vei baal opge maakt tegen en in hechtenis genomen A. de II. te WGsekekerke verdacht van meineed in de znk contra C. de K. c. s. beklaagd van jachtwetovertreding. Qoes. Zaterdagmiddag 1 uur heeft het hoofdstembureau te Goes zitting gehouden, om den einduitslag van dat Distnt officieel te constateeren. Bij het nazien der ver schillende processen verbaal bleek, dat dat van Cortgene niet in orde was, wijl het cijfer der kiezers die aan de stemming had den deelgenomen niet juist was, en wél de naam van den heer de Savornin Lohman was opgegeven, maar niet hoeveel stemmen op ZEG. waren uitgebracht, bovendien was noch de naam van den heer Vorsterman van Oyen, noch zijn stemmencijfer vermeld. Een en amler gaf 's hoofdstembnreau aan leiding, om ingevolge de kieswet de pa- ketten van Cortgene te ontzegelen ter vast stelling der cijfers reeds vroeger door ons blad medegedeeld. Middelburg, Eergisteren heeft bij een twist in de Breestraat, alhier, een 13jari- ge knaap, E. genaamd, een 14jarigen makker B. met een mes een zeer gevaar lijken steek in hst lichaam toegebracht. Middelburg. Gaarne wekken wij op om de openbare les op a. s. Woensdag te gaan bijwonen vanwege de commission voor de „Volkszangschool" afd. der vereeniging „Uit het Volk-Voor het Volk" georganiseerd. Wij zeggen dit niet in de eerste plaats tot de ouders, die natuurlijk getrouw op komen maar tot hen die de school geldelijk steunen en tot alle anderen die voor 25 cent toegang hebben. Eerstgenoemden toonen dit doende hunne belangstelling in eene schoone volkszaak de laatsten helpen de kosten der les vermindereu; terwijl zij, wat wij hopen, allicht opgewekt worden ook deze zaak te steunen, hetgeen zoozeer noodig is, ten gevolge van overlijden, enz. enz., van vele begunstigers. En ook, hoe meer publiek, hoe aangenamer voor onder wijzer, leerlingen en commissiën. Men steune en verblijde hen. Krabbendijke. De heer C. C. Wabeke, is benoemd tot generalen-brandmeester. Koudekerke. Bij de a. s. periodieke verkiezing voor leden van den gemeente raad zijn alhier aan de beurt van aftreding de heeren M. Leijnse en L. Vos. De anti- rev. kiesver. verkoos den heer Leijnse tot haren candidaat en besloot tegenover den heer L. Vos géén candidaat te stellen. Ter vervulling der vacature, ontstaan door het vertrek van den heer W. H. de Bruijn van Melis- en Mariekerke werd door ge noemde vereeniging gecandidateerd de heer Abr. Besuijen. Wissenkerke. Bij gelegenheid der be kendwording zijner herbenoeming tot lid der Provinciale Staten op j. 1. Donderdag avond werd door het muziekgezelschap »Apollo" alhier aan zijn beschermheer den heer W. J. Vader van 's-Gravenpolder, op zijn buiten »Sorgwijck," eene serenade ge bracht. De herbenoemde toonde zich daar mede zeer ingenomen en dankte het ge zelschap voor deze verrassing, waarna den leden een glas wijn werd aangeboden, waar van met genoegen gebruik gemaakt werd. Wissenkerke. De ongewone drukte van eene voor het eerst in eene gemeente plaatshebbende inspectie en alzoo aankomst van troepjes zingende verlofgangers en tegelijkertijd het geroep van seen paard op hol" en dat op Zaterdagmorgen wanneer al de kinders noch in huis noch op school maar de straat op zijn, ziedaar gebeurte nissen die alle ouders kippenvel doen krij gen van angst en hen onder allerlei uitroepen en vragen de straat op drijft. Zoodat het anders zoo stille dorp in een oogwenk, om zoo te zeggen »overend" komt te staan. Zoo was het hier Zaterdagmorgen toen, even voor den aanvang der inspectie over de verlofgangers uit de 4 gemeenten van ons eiland, het paard van den vischkoop- man P. G. alhier met de kar waarop deze zat, voor den tweeden keer op dien ochtend aan 't hollen sloeg. Maar, wonder boven wonder, ofschoon enkele kinderen nauwe lijks aan 't gevaar van overreden te wor den ontsnapten, liep deze holpartij zonder persoonlijke ongelukken af, doordat ge noemde G. nog juist, voordat kar en paard hals over kop, bij de z. g. «hooge beuk" buiten het dorp, in de sloot terecht kwam, de gelegenheid vond van de kar te springen. Spoedig waren helpende handen gereed het paard uit zijn "Eeer netelige positie van tusschen de kar uit te halen en de zeer gehavende kar op den kant te trekken. Het paard werd door helpers naar den stal geleid en de koopman zelf beijverde zich om zijn verongelukte vischjes weer op het droge te brengen. De ouders keerden daarop weer naar hunne respectieve woningen terug, doch de kinderen gingen zich verlustigen in 't aangapen der vroolijke inspectiegangers. In het kiesdistrict Zierikzee werden Vrijdag 5170 stemmon uitgebracht, waar van, zooals gemeld, 2462 op den liberalen heer De Bruijne en 2708 op den heer Pompe van Meerdorvoort, anti-revolutionair. Van die 5170 stemmen werden er op Schouwen uitgebracht 2699, verdeeld als volgt: 1606 op den heer De Bruijne en 1003 op den heer Pompe van Meerder- voort. Daartegenover stemden op Flakkee van de 2471 kiezers, die een geldig biljet in leverden, 856 op den heer De Bruijne en 1615 op den heer Pompe van Meerder- voort. M. C. Bij kon. besluit is toestemming ver leend aan D. R. Wyckerheld Bisdom, burgemeester van Cortgene, en tot 1 Mei 1904 te Colijnsplaat te blijven wonen. Het (liberale) Handelsblad is kwaad over den uitslag der verkiezingen. Dit bleek al dadelijk toen 't, evenwel ietwat voorbarig, drukken liet dat dr. Kuyper nu met de vorming van een nieuw kabinet moet belast worden. Maar 't blad gaat nog een stapje verder. Het heeft voor dr. Kuyper al een stel ministers opgezocht en gevonden, en publiceert als vrucht daarvan het volgende, natuurlijk verzon nen, lijstje: Buit. Zakenmr. W. graaf van By landt. Justitie: mr. J. A. Loeff. Binn. Zaken: dr. A. Kuyper. Marine: G. Kruys. Oorlog: gen. J. W. Bergansius. Financiën mr. Th. Heemskork. Waterstaat: J. P. Ha velaar. Koloniën: jhr. mr. T. A. J. vau Asch van Wijek. Een flauwe grap, natuurlijk. En ongepast. Er is zelfs nog geen sprake van aftre den van 't kabinetPierson. En, wat alles afdoet, de benoeming berust bij de Kroon, en niet bij 't bureau van een liberaal dagblad. Te Utrecht heeft ook de 86-jarige Nicolaas Beets zijn staatsburgerlijken plicht vervuld. Steunend op den arm zijner dochter heeft hij het Raadhuis betreden om aan de stemming deel te nemen. Aan de achterzijde van het Stadhuis had men een breede plank, met kleeden belegd, aangebracht, waardoor de overigens krasse grijsaard geen trappen behoefde te loopen en geleidelijk den achterstoep kon be klimmen. Reeds te lang stelden wij uit de aan dacht te vestigen op een keurig boekske, uitgegeven door de Vereenigingen tot be vordering van het vreemdelingenverkeer in Walcheren te Middelburg en te Vlis singen. «Zesde, zevende en achtste duizend" staat er op den titel. En wij gelooven dat gaarne. Voor 20 cent zulk een fraai geïl lustreerd boekje van 124 bladzijden. Het bestuur der vereeniging de heer H. J. G. Hartman le secretaris (en zeker wel de bewerker) verdient een woord van grooten lof voor deze uitgave, die den reizigers, ten dienste van wie ze verscheen, zeer ten goede komt. Het boekje begint met verschillende wenken voor reizigers, wiel rijders, automobieler», enz. En dan volgt eene aardige boeiende beschrijving van het schoone eiland Walcheren, en een op somming van velerlei aantrekkelijks en bezienswaardigs in de verschillende ge meenten. Aardige pliotographieën komen de mededeelingen en aanwijzingen beves tigen. Een overzicht der reisgelegenheden volgt tot besluit. Wij twijfelen niet of dit boekje zal in meerder handen komen. B UIIGE RL IJKE STA ND van 1517 Juni 1901. MIDDELBURG. Bevallen: J. M. Tellier, geb. Fiegen, z.T. Röthke, geb. Hesener z. Overleden: J. M. Hegberg, man van J. Spierens, 83 j.; J. H. Keeman, wed. van M. van de Weg 79 j. GOES. G e b 0 r e n16, Johanna Pieter- nella Jacoba, d. v. Jacob Jongepier en Elizabeth Catharina Heijkam. Overleden: 14, Jacobus Scheele, 58 j., wedn. v. Johanna Martina Robijn. Levenloos aangegeven: 15, een dochter van Marinus Hillebrand en Cornelia Timmerman. van 31 Mei 15 Juni. WOLFERTSDIJK. Getrouwd: Jan Pieter Roelse, 30 j., jm. en Jozina Hendri- ka Kieviet, oud 23 j., jd. Geboren: Lena, d. v. Hubrecht den Toonder, en Neeltje de Koster; Johannis Iinau, z. v. Machiel Smallegange, en Maria Hendrika Cornelia Koeman Cornelis Jan, z. v. Izaak v. d. Voorde, en Jacoba Zuijdweg. Overleden: Willem, 5 m. z. v. Jacob Jacobus v. d. Velde, en Jozina Nieuwdorp. Levenloos aangegeven een dochter van Johannis v. d. Bliek, en Maria Karelse. Lijst van brieven en briefkaarten over de le helft der maand Juni 1901, verzon den aan onbekenden door het postkantoor te Middelburg. Brieven. A. J. Schouten, Breslcens. Mejuffr. A. v. Stel, Breslcens. Briefkaart. G. de Gelder, Amsterdam. Van Serooskerke: Willi Anders, Ber lin. ROTTERDAM, 17 Juni 1901. Buitenlandsche granen gevraagd. Meel met vraag. Prima f 11,f 11,75. Eerste kwal. f 10,a f 10,75 Zeeuwsche eieren f 3,a f 2,80. Vlas. 675 steen geel, 41 stuivers. Zeeuwsche Aardappels veel aanvoer, tegen elk aannemelijk bod opgeruimd. NieuweTarwe. - 5,7,40 Nieuwe Rogge - 4,25,,- 5,25 Haver- 2,75 „- 3,80 Bruine boonen - 4,50 „- 7, Erwten- 8,50 „- 8,75 Kookerwten. - 9,-10,— Kanariezaad - 5,50 7, AXEL, 15 Juni. 1901. Oude Tarwe f f Nieuwe Tarwe f 8,50 f 8,75 Rogge f 7,— f7,50; Nieuwe Wintergerst f8,a f8,25; Zo- mergerst f af, Haver f 6,50 4 f 7,50Kookerwten f f Voer- erwten f 8,50 a f 9,50Paardenboonen f af Lijnzaad f fKoolzaad Af, Aardappelen f 2,75 a f 3, Alles per 100 K.G. BRIEFWISSELING. Wie van de abonné's wil ons verplich ten met de toezending van een no. van de Zeeuw van 23 Mei. Red. Woensdag 19 Juni. Wemeldinge, bij Korstanje 6 uur door not. L. Liebert kersen. Oostkapelle, 2 uur bij Roose door not. Verhulst lo. een hofsteetje van Laurens Maas 192 A. 2o. 1760 c.A. weiland. LAATSTE BERICHTEN. Zoo even ontvingen wij het treurige be richt dat ds. Klaas Kreulen, vroeger pre dikant bij de chr. afgescheiden kerken van Putten, Giessendam en Zierikzee en de oud- geref. kerk te Wissenkerke, later woon achtig te Middelburg, ïaarna predikant bij de chr. geref kerk in Amerika, aldaar te Kalamazoo in den ouderdom van 08 jaar is overleden. Voorspoedig bevallen van eene welgeschapen dochter: E. C. JONGEPIER—HEIJKAM. Goes, 16 Juni 1901. BMCM1EB—E—U—BPM» Heden overleed, na een geduldig lijden, zacht en kalm, onze geliefde vader, behuwd- en grootvader PIETER TA VENIER, in den ouderdom van 64 jaren en ruim 7 maanden. Uit aller naam, D. TAVENIER. Oostkapelle, 13 Juni 1901. Heden 'overleed, na een kortstondig doch geduldig lijden, onze innig geliefde vader, behuwd- en grootvader JACOBUS SCHEELE, in den ouderdom van 58 jaar. Goes, 14 Juni 1901. M. P. SCHEELE. E. M. SCHEELE. (Biervliet). J. M. SCHEELE. C. D. SCHEELE. C. LAMAIN—Van SLUIJS. C. W. LAMAIN. F. SCHEELE. J. M. SCHEELE. Heden overleed na een kortstondig lijden, plotseling, onze geliefde Moeder en Behuwdmoeder de Wed. J. REIJERSERemijnse, in den ouderdom van 71 jaren. M. REIJERSE Jzn. Uoes j L. REIJERSE-Verdood. J. SANDERSE— KoudekerkeReijerse. C. SANDERSE. S. REIJERSE. Goes, 17 Juni 1901.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1901 | | pagina 2