Het Woonhuis Openbare Verkooping Gemengde Berichten. Afloop Verkoopingen enz. Advertentie n. OPENBARf VERKOOPING 150.000 OESTERS 300.000 dito Dotóeriaf II April 1901, B1 O L M i S. Vraagt aan den buurman. Kerknieuws. Schoolnieuws. Rechtszaken. TWEEDE KAMER. Marktberichten. T elegrammen. op Woensdag 10 Apiil 1901, openbaar te verkoopen Zomer- en winter Brik, ijzeren Ruiven en Voederbakken, Stroo- snijder, Paardentuigen, Tuigenkast, Paardenkleeden, Emmers, Stalge- reedschappen, Kachels en wat verder zal worden gepresenteerd. TE KATTENDIJKE, DINSDAG 2 APRIL a. s., op Donderdag- 4 April 1901, en het Erfpaehtsrecht van den grond Opoubare Verknoping. verkoopen: Kabinetten, Linnenkasten, maho niehouten Tafels, Machine- en .andere Tafels, Spiegels, Lampen, Regulateurs, Kast- en andere Klokken, Stoelen, Naai machines, Bedden, Dekens, Karpetten, Harmonica's, Ariston met 197 muziek bladen, Viool, Accoordciter, Geweren, Buks, Revolver, 2 Dames- en 1 Heeren Fiets, Kin derwagen, geëmailleerde goederen, enz. een Paarden- of Haoitalt gunningen, die sinds 1 Mei 1881 in andere handen zijn overgegaan, vervallen, tenzij het maximum volgens art. 2 der drankwet niet mocht worden overschreden. Onder deze bepaling zal echter niet vallen do overdracht van vergunningen na 1 Mei 1901. Met het overdragen van een loka liteit, waarin vergunning is, na 1 Mei 1901, gaat de vergunning per se en onherroepe lijk verloren. Laten de vergunninghebbers hiermee re kening houden. Dikwijls gebeurt het dat men het een en ander vernomen heeft en dat men van de waarheid niet overtuigd is, men spreekt er over met verschillende personen en wel 't eerst aan zijn buurman. Vele personen hebben hooren spreken over de verschillende genezingen door de Pink Pillen van Dr. Williams verkregen en vragen alvorens tot het gebruik over te gaan aan hun buurman wat hij er van denkt. Onze verslaggever ontwaarde zulks op zijn reis door Neder land eveneens, dat het gebruik der Pink Pillen door den eenen buur aan den ander worden aanbevolen, waar hij er over sprak hoorde hij de Heer die, Mej. die, heeft ze ook gebruikt en bevind zich thans welva rend. Tot last hebbende de verschillende personen te bezoeken die hunne gsnezing geschreven hadden, maakte zulks op hem een goeden indrnk en werd dan ook overal op vriendelijke wijze ontvangen. De Heer J. Ph. Scheers, Café Levenslust bij de Duinen te Vlissingen had ons ge schreven. Ik gevoel mij verplicht U te doen weten dat mijne echtgenoote door het ge bruik der Pink Pillen volkomen genezen is, sedert jaren had zij veel te lijden aan maagkrampen en is thans door het gebruik van 3 doosjes geheel genezen. Deze schrif telijke verklaring werd door mej. Scheers aan onze verslaggever mondelings bevestigd, en HEd. voegde er tevens bij dat nog andere leden in hare familie tot het gebruik waren overgegaan en er zich wel bij bevonden. Maakt mijne genezing gerust bekend en ik zal ze een ieder als een heilzaam middel ten zeerste aanbevelen zulks waren hare woorden toen onze verslaggever afscheid nam. De Pink Pillen zijn de onovertreffelijke spierversterker zij hergeven kracht aan de zwakken en zijn voor de delicaatste perso nen onschadelijk. Zeer werkdadig tegen bloedarmoede, rheumatiek, zenuwpijn. Zij geven schoone kleuren aan de bleeke ge laatskleuren, handelen in al de tijdperken der verzwakking bij de vrouw en veroor zaken bij den man eene werkdadige werking tegen al de ziekten veroorzaakt door licha- meljjke en geestelijke overspanning en door buitensporigheden. Prijs f 1,75 de doos f 9 per G doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27, Rot terdam, hoofddepothouder voor Nederland en apotheken. Franco toezending tegen postwissel. Ook echt verkrijgbaar voor Middelburg en omstreken bij Joh. de Roos K. 157 Vlasmarkt te Middelburg. Wacht U evenwel voor de namaaksels, ver schaft u de echte Pink Pillen alleen hij den Heer Snabilié te Rotterdam of hij ie depot houders die onder de attesten in de couranten %ijn aangegeven. Alle andere personen verkoo- pen goedkoopere zoogenaamde Pink Pillenzulks is slechts om het publiek te bedriegen. Onze verslaggever vernam op verschillende plaatsen in Nederland hoe de personen er ingeloopen zijn, en hoegenaamd niet de minste uitwerking dezer nagemaakte Pink Pillen ondervonden hadden, onnoodig te zeggen dat deze personen spoedig met het gebruik der echte Pink Pillen weder zijn begonnen. Ret namaaksel der Pink Pillen heeft nog nooit iemand genezen. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Franeker, H. Schuttevaer te Onderdendam. Geref. Kerken. Beroepen te Koudekerke, N. H. Koers te Molenaarsgraaf. Te 's-Gravenhage slaagden voor de nut tige handwerken de dames J. van Houten van Nieuw- en St. Joosland, M. M. Mar- kusse van Kapelle, M. J. Heule van N.- Amstel, en C. J. Blankert van Middelburg. Aan de universiteit te Utrecht slaagde voor 't prop. examen Theologie A. Luteijn. Goes. 21, 22, 25, 26 en 27 Maart had het schriftelijk en 28 Maart het mondeling gedeelte plaats van het eind-examen der Burgeravondschool alhier. Alle 13 can- didaten, die er aan deelnamen, verwierven het diploma. Het warenL. Beenhakker (van Kloetinge), J. Wolfers, M. B, Schip per, J. I. van Huet, J A. Boel, A. Groote- maat, I. Melse, J. Goedbloed, L. A. M. Sampon, W. C. Sinke, J. M. Barends, P. Bakker en A. Nonnekes, allen van Goes. De Commissaris der Koningin heeft benoemd tot leden der commissie, belast met net afnemen van de eindexamens der H. Burgerscholen in Zeeland in 1901, de heeren Dr. G. H. Leignes Bakhoven, tevens voorzitter, directeur en L. van Bruggen, A. G. van Dijk en S. A. Leopold, leeraren aan de H. B. S. te Goesdr. H. Japikse, directeur, en dr. W. A. Poort, J. Broekema, H. L. Gerth van Wijk en C. D. A. Zuidema, leeraren aan de R. H. B. S. te Middelburg; G. Klok jr., directeur, en J. A. de Bruij- ne, M. van Breen en F. F. Leupen, leera ren aan do H. B. S. te Zierikzee. Het mondeling gedeelte van de examens wordt te Middelburg gehouden. Arrondissements-Rechtbank te Middelburg. Vrijdag zijn veroordeeld wegens: mishandeling van een ambtenaar: L. L. V., 32 j., dienstknecht, Dudzeele, (België), tot 6 w. gev. straf; diefstalJ. H. C. v. H., 12 j., zonder beroep, Vlissingen, tot 14 d. gev. straf; en beleediging van een ambtenaar en weder- spannigheid: H. M., 19 j., leurder, Middel burg, tot 1 m. gev. straf. In zake P. F. C., 54 j., veesnjjdor te Hontenisse (Terhole), geappelleerde van een vonnis van het kantongerecht te Hulst, waarbij hij ter zake van het onbevoegd uitoefenen van de veeartsenijkunde is vrij gesproken, is het vonnis des eersten rech ters bevestigd. De oud-hoofdcommissari3 van politie v. Schermbeek te 's-Gravenhage heelt 't er niet bij laten zitten. Het Haagsche ge rechtshof heeft zijn zaak opnieuw behandeld. Het O. M. eisehte tegen den burgemeester die hem openbaar beleedigd heeft f 300 boete subs. 50 dagen hechtenis. Alvorens de woningwet verder te be handelen werd een wetontwerp afgedaan tot verlenging van den duur der wet van 4 April 1892 houdende voorziening ter versterking van de nationale militie (tijde lijke bestendiging van een zevende lichting.) De heer Kuyper kwam hierbij op tegen het laten voortduren der ministrieele crisis, sinds veertien dagen. De regeering heeft zelf erkend dat de toestand der landsver dediging onhoudbaar is, beteekent nu de indiening dezer noodwet dat zij de leger- wetteu niet wil afdoen, dan treft haar 't verwijt dat zij 's Lands onvoldoende ver dediging zoo laat. Bovendien dit wetje is door den minister van oorlog geteekend. Waar is die? Deze militaire quaestie be hoort niet bij den minister van binnen- landsche zaken. De regeering laadt den schijn op zich dat zij een verklaring om trent de crisis wil ontgaan. De minister Pierson verklaarde om ge wichtige redenen thans nog 't stilzwijgen te moeten bewaren; en de minister Bor- gesius achtte behandeling van dit wetje zonder de ministers van oorlog en marine best te kunnen afdoen. Hierop is 't aangenomen met slechts 9 stemmen tegen, behalve Schepel, Schaper en V. d. Zwaag de antirevolutionairen Kuyper, V. d. Velde, Lucasse, Donnor, V. Alphen en De Waal Malefyt. Goes. De heer Buitendijk aannemer van do nieuw te bouwen school bij de L. P. v. d. Spiegelstraat bracht heden een urn of kruik ten stadhuize, die opgegraven was op genoemd terrein waar vroeger de vest lag. Vlissingen. Het adres in zake mini mum-loon manimum arbeidstijd dat eerst daags aan den Raad der gemeente zal worden gezonden gaat uit van een 12 tal werkl. t. w. De afdeelingen van den Metaal- bewerkersbond, Timmerliedonbond, Schil- dersbond, Bakkersgezellenbond, Metselaars- bond, de Socialistenvereeniging, Patrimo nium, de Roomsch K. Volksbond, de vak- afd., St. Eloy en de Vereen. Gelijke Plichten, Gelijke rechten. Benoemd tot hoofdmachinist le klas se der Kon. Ned. Marine do hoofdmachi nist 2e klasse A. H. de Bats nu gedata- cheerd bij de Koninkl. M. de Schelde te Vlissingen voor het toezicht op den bouw der werktuigen ketels van het Gouve- rementsschip Kwartel. Wemeldinge. Bij den landbouwer P. Lindenbergh. alhier, heeft zich bjj een zijner runderen een geval van miltvuur voorge daan. Het reeds doode dier is op last van den Rijks veearts uit Utrecht totaal ver brand, ook het stroo waarop het dier had gelegen en de touwen waaraan het was gebonden. Terwijl plaats en gereedschap pen terdege worden ontsmet. Bruinisse. In de Woensdag gehouden vergadering van den Dijkraad van het calamiteuze waterschap Bruinisse werd de begrooting voor het dienstjaar Mei 1901 1902 in ontvangst en uitgaaf vastgesteld tot een bedrag van f 1966.65. De hoofd posten onder ontvangst zijn dijkgeschot f 14374.23. Bijdrage van de aangrenzende polier Ooster en Sirjansland f 2801.32. Goed slot der vorige rekening f 2025. Onder uitgaven komen voor Kosten onder houdswerken f 1780.18 Buitengewone onder houdswerken f 12678.83, hieronder wordt verstaan eene dijkverzwaring tusschen de dijkpalen 7479 over eene lengte van 370 M. en eene nieuwe steenglooiing van zetba- zalt voor hetzelfde dijkvak. Tevens werd goedgekeurd eene af- en overschrijving op de loopende begrooting ten bedrage van f 30 Ter betaling van achterstallige coupons werd f120 toegestaan uit de onvoorziene uitgaven. Bruinisse. In de deze week gehouden vergadering der anti-revolutionaire Kies- vereeniging „Nederland en Oranje" werd besloten zich te wenden tot het Centraal Comité met het verzoek alsnog in het pro gram van actie voor de komende verkiezing der Staten Generaal op te nemen Herzie ning der Leerplichtwet, Tot afgevaardigde naar de deputatenvergadering op 17 April a. s. werd gekozen de heer S. Hage. Scherpenisse. Met algemeene stemmen hebben de ingelanden van het Waterschap Scherpenisse, bestoten de hoofdwegen van den polder, over een tijdvak van 5 jaren te begrinten. Daartoe zjjn de polderlasten over 720 Hectaren, gedurende een tijdvak van 5 jaren met 2,50 gulden per Hectare vor- hoogd. Bij loting is beslist aan den West- kerkschenweg te beginnen. Brouwershaven. De gemeenteraad heeft besloten, zoodra het tijdstip bekend is, waarop de motie-van Gjjn ten gunste van de verbetering van den Dordtschen Waterweg in de Tweede Kamer aan de orde komt, aan die Kamer een adres ten gunste van deze motie te zenden. Een afdruk van dit adres is aan verschillende gemeentebesturen gezonden, met verzoek het voorbeeld van deze gemeente te volgen. Te Bergen op Zoom is overleden op 60-jarigen leeftijd de gepensioneerde kapitein der infanterie J. K. C. Pompe van Meerdervoort. Door den Minister van Justitie is eene commissie tot onbezoldigd rijksveld wachter verleend aan dr. F. S. Hofmau te Goes. 's-Gravenpolder. In de heden gehou den raadsvergadering werd in plaats van wijlen dhr. M. Prumers tot wethouder be noemd dhr. S. Paul. Voorts nam dhr. L. A. Paardekooper Overman, na eene korte woordenwisseling met den Voorzitter, ont slag als lid van den Raad. Colijnsplaat. Door het-Provinciaal Col lege van toezicht op de kerkelijke goede ren en fondsen bij de Hervormde gemeenten in Zeeland is goedkeuring verleend aan het besluit van Kerkvoogden en Notabelen alhier genomen den 14den dezer waarbij van een perceel weiland (het oude Kerk hof) aan den plaatselijken geneesheer is verkocht 657 vierkante Meter grond ten einde daarop oen docterswoning te bouwen. Sedert Zaterdag is een beambte van de Petroleum-maatschappij De Automaat te Groningen, zekere K., afkomstig uit Rot terdam, spoorloos verdwenen. Het verdwij nen van dezen man, die een veel bewogen leven achter den rug, een niet onbelangrijke som gelds van zijne familie zoek gemaakt en een tijdlang in het Tehuis voor Dakloozen vertoefd heeft, wordt in verband gebracht met het verdwijnen van een som van f 1100 die bedoelde K. van bovengenoemde maat schappij onder zijne berusting had. Men zoekt K. tot nu toe te vergeefs. De politie te Ludwigshafen, aan den Rijn, tegenover Mannheim, heefteenssteker" in handen gekregen, zekeren Wilhelm Da- mian, die in do laatste weken elf meisjes 's avonds met meesteken in het onderlijf meer of minder ernstig gekwetst had. Hij is slager van beroep, en men verdenkt hem ook van twee sexueele moorden een op een dienstmeisje en een op een meisje van zeven jaar, die daar een paar jaar ge leden zijn geploegd. BVRGERLIJKE STAND van 2829 Maart 1901. MIDDELBURG. Ondertrouwd: P. J. Kokké, 26 j., jm. en A. Kraak 26 j., jd. F. F. van de Woestijne, 24 j., jd. en A. Bruijnooge, 20 j., jd. Getrouwd: W. Vermeulen, 47 j., wedr. en M. J. Eiff., 48 j., wed. Overleden: P. Despinois, wedr. van H. H. Klasen, 65 j. GOES. Huw. a a n g i f t28, Pieter Anthonie Cornells Laban, 24 j., jm. en Pieternella Verhage, 25 j., jd. van 1529 Maart. IE RSEKE. O n d e r t jr o u w cl22, Jacob Griep 25 j., jm. en Adriana Minnaard 26 j. jd. Gehuwd: 28, Christiaan Johannes van Overbeeke, 64 jwed. en Wiihelmina Wis- kerke, 43 j., wed.; Bastiaan Verheij Pols 72 j., wedr. en Janna Meeuwsen, 29 j., jd. Geboren: 19, Jobje Johanna, d. v. Jan Verbrugge en Pieternella Magielsen20, Maatje Wiihelmina, d. v. Johannes de Bel en Jannetje de Waard; 21, Maatje, d. v. Johannes Heinsdijk en Jannetje Zoeteweij 22, Jan Jacobus, z. v. Leendert van Los en Katharina Wijnand; 26, Marinus Johan nes, z. v. Dignus van de Vrede en Johanna Kole. Levenloos aangegeven: 26, een kind van Hubregt van de Vrede en Pieternella Jacoba van Loo. VLISSINGEN, 29 Maart 1901. Boter f 1,05 a f 1,10 per kilo Eieren f 3,40 a f 0,00 per 104 stuks. ZIERIKZEE. 28 Maart 1901. Boter f 0,57'h a f 0,40 per pond. Eieren f 0,85 a f 0,60 de 25 stuks. Eendeieren f 0,95 f 0,00 de 25 stuks. 's-Gravenhage. Met ingang 1 April benoemd tot Minister van Oorlog Luitenant- Generaal Kool. Tweede Kamer. Op art. 29 van de woningwet is aangenomen met 44 tegen 29 stemmen een amendement-Veegens om aan de hypotheek te verl eenen door ge meenten voor woningverbetering geen voorrang toe te kennen boven andere hy potheken. De heer Schaper heeft inge trokken zijn amendement om uit te slui ten eigendomsoverdracht van gemeentegrond aan vereenigingen. De heer Troelstra heeft ingetrokken zijn amendement op art. 32, gevende bevoegdheid aan gemeente raden om geld te geven voor aankoop van gronden en aankoop, aanbouw en verbouw van woningen in het belang der volkshuisvesting waarop dat art. is goed gekeurd. Interpellaties toegestaan aan de heeren Passtoors over de exploitatie der rijksvischhal te IJmuiden. Harte over de uitzichten voor opening van den nieuwen Maasmond, en Troelstra over het aftreden van den minister van oorlog en de voor nemens der regeering omtrent de nog niet ingetrokken legerwet. '-Gravenhage. Benoemd tot ontvanger der belastingen, enz. te Schermerhorn J. Kruijff thans te Breskens. Kapelle. Donderdag werd door not. L. E. A. Liebert voor de wed. en erven L. Korstanje publiek geveild: een dubbel woonhuis en eif, groot 140 c.A. Kooper dhr. W. Slabbekoorn Hz. te Biezelinge, voor f914 plm. f 15 losse goederen on- verm. 8'h Hoedekenskerke. Door B. en W. dezer gemeente werd heden aanbesteed de leve ring van 350 M3. gewone Duitsche onder- houdsgrint. Gegund aan de firma Van Koppenhagen en Co. (Deutsch-Rheinisches Kiesgeschiift) te Utrecht, voor f 1,78 per M:i. franco vóór den wal. 's-Heerenhoek. Door not. de Ronde Bresser werd Donderdag voor weduwe, kinderen A. J. Rijk publiek verkocht: Perc. 19. Hofstede enz. groot 14.0813 heet. aan Bn. Rentmeester alhier voor f 1476, per H. of den hoop f 20784 en f 790 voor houtgewas, enz. Perc. 1013. Bouwland groot 6.4520 H. aan denzelfden voor f 1303, per H. of den hoop f8106,95. Perc. 14. 2,6990 H. Bouwland aan M. D. v. \Westeinde te Ovezand voor f1326, of den hoop f3578.87 en f275 voor klavers. Perc. 15. 18860 H. id. aan denzelfden voor f 1223, of den hoop f 2306.58. Perc. 16. 22390 H. id. aan C. Raas Mz. te Heinkenszand voor f 1364 of den hoop f3053.99. Perc. 17—22. 3.6140 H. id. aan Marts. Rijk cs. alhier voor f 1355 of den hoop f 4896.97 en f 100 voor klavers. Perc. 23 2.2980. II. weiland aan Jan Boonman, Dz. te Ovezand, voor f 1404 of den hoop f 3226.39 en f 42 voor houtgewas. Perc. 2425 3,4320 H. Bouw- en weiland en zijkantweg aan dezelfde voor f 1475 of den hoop f 5062.20 en f 25 voor houtgewas. Perc. 26 weiland, Nisse groot 1,4320 H. aan M. Rijk Jz. te Ovezand, voor f 1052 of den hoop f 1506,46. Perc. 26 2,3870 in 's-Heer Abtskerke aan Gebrs. Westdorp te Driewegen, voor f 1539 of den hoop f 3673.59 on f 10 voor hek. Perc. 28 weiland en wegeling aldaar groot 2,8479 H. aan W. J. J. Stieger te Teteringen voor f 1532 of f 4362.98 de hoop en f 10 voor hek. Alles behalve 8'h onkosten. Breda. Heden Vrijdag werd aanbesteed door de Maatschappij tot exploitatie van staatsspoorwegen het uitvoeren van verf- werken met bijlevering der materialen op de lijnenVlissingenBokstel, Roosen daalBelgië en TilburgBelgië. lo. perceelVlissingen tot wachtpost 45 (Goes), Noest Middelburg f 1218, Pieter- sen id. f 1174. 2o Wachtpost 45 (Goes) tot wachtpost 23 (Rilland.) II. Vissers, Goes f 1548, Pietersen Middelburg 11550. J. v. Vijven Goes f 1667. 3o wachtpost 23 (Rilland tot Rozendaal J. v. Vijven voor f 325. Uitterhaag Rozen- daal f288. Onderhoudswerken: lo J. Hanewinkel, Vlissingen f 2586. A. Jacobs, Goes f 4000. 2o. J. v. d. Mark. Goes f2589. 3o. J. Lin denbergh, Wemeldinge f1280. Buizing, Roozendaal f 709. Hornstra, Bergen op Zoom f1559. Middelburg. Bij de heden gehouden openbare inschrijving tot verkoop van het Koolteer der Gemeente-Gasfabriek geduren de het tijdvak van 1 April tot 31 Maart 1902, werd o. a. ingeschreven doorde heeren Burt Boulton en Haywood te Paris voor f 14,10 en Spalteholz en Ameschot te Amstordam f 15 beide per 100 KG. *j* Voor de talrijke blijken van be langstelling, 23 dezer ondervonden, betuigt ondergeteekenden zijn' hartelijken dank. Kapelle, 30 Maart 1901. F. STAAL Wzn. Ondergeteekenden betuigen hunnen hartelijken dank voor de vele bewijzen van belangstelling op 15 dezer ontvangen. C. MAAS Pz. en Echtgenoote. Koudekerke, 30 Maart 1901. De Notaris HUVERS is voornemens aan de stalling van den heer dokter Plugge, te West Souburg, in het Te bezichtigen 's morgens voor den verkoop. ten overstaan vau Notaris J. DE VOS te Middelburg, op 's namiddags 4 uren, bij dhr. Vermaire te Kattendijke op het dorp, van als: PLANKEN, DELEN, PLATEN, RIBBEN, LATTEN, enz. 's namiddags te 3 uren, te Wemeldinge, in het café van H. Springer, ton diens verzoeke en ten overstaan van Notaris MULOCK HOUWER, van: waarop het staat, te Wemeldinge, aan het Loopweegje, groot 2 A. 26 c.A. Te aanvaarden bij de betaling. De Notaris C. PRINS te Kruiningen zal verkoopen op VRIJDAG 5 APRIL 1901, des middags te 12 uren, ten herberge van C. Ki.aassen te Ierseke, namens den heer A. Hirdes, van 35 kilo, van 37 kilo. De Deurwaarder HOLLMANN te Goes zal op des voormiddags om 10 uren aan het huis van dhr. G. v. Willigen Gz. te Kapelle, HERZIENING VAN DE BELASTBARE OPBRENGST DER GEBOUWDE EIGENDOMMEN. De Burgemeester der gemeente Nisse, Gezien art. 26 der wet van 2 Mei 1897 (Staatsblad no. 124); Brengt ter kennis van belanghebbenden dat eene algemeene opgaaf van den in houd der kennisgevingen, bedoeld bij ge meld art. 26, omtrent de herziening van de belastbare opbrengst der gebouwde eigendommen in de kadastrale gemeente Nisse, onder bijvoeging van den kadastralen legger en de plans, op de secretarie der gemeente is nedergelegd ter kostelooze inzage van belanghebbenden gedurende twintig dagen na heden. Afgekondigd te Nisse, den 29 Maart 1901. De Burgemeester voornoemd, D. MULDER. Op Dinsdag den 2don, 9don, 16den April 1901 te Goes van 113 uren; op Woensdag den 3den April 1901 te Kruiningen van 112 uren; op Zaterdag den 6den April 1901 te s-Heer Arendskerhe van 112 uren; op Woensdag den lOden April 1901 te 's-Heerenlioek van 10—12 uren en te Oude land e van 24 uren op Donderdag den llden April 1901 te Wolfaartsdjk van 101 uren op Vrijdag den 12den April 1901 te Ierseke van 111 uren, zal door de Com missie voor het schattingsdistrict GOES of door een of moer harer leden zitting worden gehouden in het Gemeentehuis tot het geven van mondelinge inlichtingen aan heD, die zich alsdan daarvoor aan melden. Wegens dienstplicht terstond of met Mei benoodigd bij L. MELIS, Middelburg. Gevraagd terstond es*33. Balsk-erslRn-eolvk bij J. S. BEDET te Goes.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1901 | | pagina 2