Gemengde Berichten. Openbare Verkoopingen. Ifloop Verkoopingen enz. Het leven eener vrouw. T elegrammen. Advertentie n. Abraham Pieter, oen Knecht benoodigd Twee Knechts Predikbeurten Ger. Kerk. hjj een amendement voor dat overgenomen werd. De heer Pijnappel maakte er bezwaar tegen dat de algemeene bevoegdheid der gezondheidscommissie ook omvat het bin nentreden eener woning in den nachten stelde voor om dat recht tot binnentre den slechts krachtens bijzonderen last toe te kennen. D't werd zonder stemming aangenomen. De heer Kuyper stelde voor uit te slui ten het recht van binnentreden der wo ningen op Zon- en algemeen erkende Clir. feestdagen. Dit werd aangenomen met 85 tegen 88 stemmen. Eveneens een amendement De Waal Malefijt om den secretarissen (soms jonge, soms vrouwen zelfe) van die commissies het recht te wei geren om een woning binnen te komen. Een poging van laatstgenoemde om de samenstelling dezer gezondheids-commis sies aan gedeputeerde staten opgedragen te krijgen, met het oog op de partijdig heid der liberale partij zoo deze, of haar geest, overwegend is in gemeenteraden, mislukte. Een daartoe strekkend amen dement werd verworpen. Aan de Woningwet is men nu begonnen. REGLAMliS. Wie kent de uitdrukking nietIk heb als een martelaar geleden Evenwel de folteringen van een martelaar duren gewoon lijk niet langnauwelijks een oogenblik, op z'n hoogst een uur. Op de een of andere wijze verdwijnt het lijden spoedig. In meer dan een geval van marteling bestaat er zelfs geen pijn. Dit komt door dat de grootste lichamelijke aandoeningen met meer of min der geduld verdragen worden. Wij zijn menschelijker dan onze voorouders wij verbranden onze gelijken niet meer. De onmeedoogende natuur faalt evenwel nim mer ons te bestraffen, telkens wanneer wij ons niet aan hare wetten houden, zij heeft zulks steeds gedaan en zal zulks blijven doen. Hoevele personen zijn er niet die niet door de natuur begunstigd zijn en ondanks een geregeld leven veel lijden te doorstaan hebben, zoo was het ook met de volgende persoon gesteld. Niet gedurende een uur, niet gedurende jaren verdroeg Juffr. de Wed. Ververs te Kaatshenvel (Noorbrabant), zoo goed moge lijk als zoo vele anderen, de folteringen van het kwaad, pijnen in de ingewanden en zijden, benauwdheden en maakten haar het leven ondragelijk. Zjj leed ook aan maagpijn, op die wijze ontbrak het voedsel aan haar lichaam. Op zekeren dag vernam zij door het lezen der vele genezingen dat er een middel tot redding bestond, dat in gevallen als het hare onovertreffelijk was. - - o.- vjt> uvoi ie gaan en bestelde eenige doosjes der echte Pink Pillen van Dr. Williams. Nauwelijks had ®®JL.flSO§--gönomen of ik gevoelde mij wat beter. Oordeelt mijne vreugde, want na verloop van eenige tijd nam deze beter schap toe en werd ik van dag tot dag dik ker. Dank de Pink Pillen kan ik mij met meer lust om myne zaken bekommeren ik zal ze een ieder aanraden voegde zij onzen verslaggever toe, die zich van het geen hier vooraf gaaf persoonlijk overtuigd heeft. De Pink Pillen zijn een zoo wel werk- dadige als krachtige spierversterker, zij doen eveneens verdwijnen, bloedarmoede, bleekzucht, neurasthénie, maagaandoenin gen, lenden pijnen, rheumatiek en algemeene verzwakking zoo wel bij den man als bij de vrouw. Prijs f 1,75 de doos f 9 per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27, Rot terdam, hoofddepothouder voor Nederland en apotheken. Franco toezending tegen postwissel. Ook echt verkrijgbaar voor Middelburg en omstreken pij Joh. de Roos K. 157 Vlasmarkt te Middelburg. Wacht U evenwel voor de namaaksels, ver schaft n de echte Pink Pillen alleen lij den lieer Snabilié te Rotterdam of lij de depot houders die onder de attesten m de couranten zijn aangegeven. Alle andere personen verkoo- pen qoedkoopere zoogenaamde Pink Pillen, zulks is slechts om het publiek te bedriegenOnze verslaggever vernam op verschillende plaatsen in Nederland hoe de personen er ingeloopen zijn, en hoegenaamd niet de minste uitwerking dezer nagemaakte Pink Pillen ondervonden hadden, onnoodig te zeggen dat deze personen spoedig met het gebruik der echte Pink Pillen weder zijn begonnen. Net namaaksel der Pink Pillen heeft nog nooit iemand genezen. Bekendmaking. Burgemeester en Wethouders van Goes zul len op Zaterdag 23 Maart 1901 des voormid dags te ic uren, in het openbaar bij opbod trachten te verhuren het woonhuis wijk A no. 64 a bewoond geweest door Weduwe Swart- de Fouw en wel voor een jaar ingaande 1 April 1901. De voorwaarden liggen ter lezing op de secretarie van 's morgens 9 tot 's middags 2 uren. Kerknieuws. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Zjjderveld, H. J. de Groot te Zoeterwoude te Tiel, W. H. Roo- bol te Abbekerk. Bedankt voor Dordrecht door B. J. v. Heyningen te Hoogeveen. Scherpenisse. Bij de op 11 Maart ge houden stemming ot in het volgend 10-jarig tijdvak het beroepen van predikanten en het benoemen van ouderlingen en diakenen aan een kiescollege of aan den kerkeraad zou worden opgedragen werden 50 stemmen uitgebracht, waarvan 30 zich verklaarden voor het kiescollege en 19 voor den kerke raad. Geref. Kerken. Beroepen te Oude Pekela II. H. Schoe- makers te Dirkshornto Elburg J. Bakker te Bunschoten te Holteu G. Bax cand. te Zutfen te Gouda H. Teerink te Amersfoortte Wons, J. E. Goudap pel cand. te Delft. lieinkenszand. Zondag 28 April zal Ds. J. J. Hoopmans afscheid nemen van orze gemeente en 5 Mei intree preeken te Grijpskerke. De geref. kerk A. te Kampen vierde deze week haar halve-eeuwdag. Als spre kers traden op ds. J. Bavinck, als leeraar ds. W. H. Gispen, als oud-leeraar; ds. J. Hessels als classis-broederen prof. D. K. Wielinga namens de theologische school. Keclttszakeiii Arrondissements- Rechtbank te Middelburg. Heden, Vrijdag, zijn veroordeeld wegens diefstal: H. M., 40 j., en P. F., 39 j., werklieden, Hansweert (Kruiningen), beiden in hechtenis te Middelburg, ieder tot 3 m. gev. straf, met mindering der preven tieve hechtenis; E. M. W., 21 j., hvr. van H. P., zonder beroep, en J. A. M., 20 j., dienstmeid, beiden Terneuzen, ieder tot 8 d., en Ch. L. H., 14 j., 0. de R., lij., en H., 14 j., allen zonder beroep, Ter- neuzen, ieder tot 3 d. gev. straf; strooperij: J. ten H., 32 j., bootwerker, Terneuzen, tot f2 b. s. 2 d. h.; huisvredebreuk en mishandelingP. F. H., 39 j., visscher, Nieuw Namen, gemeente Clinge, tot 8 d. gev. straf; huisvredebreuk: P. J. H., 27 j., zonder beroep, Terneuzen, tot f8 b. s. 8 d. h.; beleediging van een ambtenaar: J. F., 25 j., arbeider, Colijnsplaat, tot 8 d. gev. straf, en het zich met geladen schietgeweer in het veld bevinden zonder jachtacteL. G., 24 j., werk man, en A. G., 20 j., koopman, beiden Domburg, geappelleerden afzonderlijk te hunne laste gewezen vonnissen van het kantongerecht te Middelburg, beiden tot f 20 b. s. 4 d. h., de le met vernietiging van het vonnis des eersten rechters voor wat betreft het 3e feit der dagvaarding (jachtovertreding), en de 2e met vernieti ging van het vonnis des eersten rechters voor zoover daartegen appèl. VrijqesprokenD. de F., 22 j., zonder beroep, Terneuzen, beklaagd van diefstal. voor veehouders in het bijhouden van goede inelklijsten uitgeschreven door het hoofd bestuur der Maatschappij tot bevordering van Landbouw en veeteeld in Zeeland, hebben zich negentien deelnemers aangemeld. In de voorjaarsvergadering van het hoofd bestuur, welke waarschijnlijk den llden April e. k. zal gehoudende worden, wordt eene commissie van drie personen aange wezen, welke, naar aanleiding van het rapport van den zuivel-consnlent, zal te bepalen hebben welke lijsten een prijs ver worven hebben. Tot dekking van de uitgaven voor de keur tentoonstelling te Middelburg zijn reeds f 455 ontvangen, waaronder bedragen van f 100 van de heeren mr. P. C. J. Hennequin te Aardenbnrg, A. M. Tak te Middelburg en H. J. E. Gerlacü van St. Joosland te Aagtekei ke. Wanneer de bijdragen de som van f 2000 bereiken, worden de bijdragen van de heeren Hennequin en Gerlach verdubbeld. Het' bestuur der afdeeling Oostburg is voornemens aan de leden voor te stellen de keurtentoonstelling te ondersteunen met f 100. Middelburg. De veroeniging »Uit het Volk oor het Volk" alhier heeft weer de gelegenheid geopend tot 't afhalen van planten, vanwoge I'loralia, ter opkweeking. Zij heeft daarbij een geheel nieuwe methode ingevoerd, die naar wij hopen met naar verhouding schoone resultaten zal worden bekroond. Het aantal planten is uitge breid, terwijl men van elke plant slechts één exemplaar kan bekomen. De loodjes om de planten moeten onge schonden blijven. Iedere handelwijze, wat kuituur betreft, mag met de planton geschiedenzij mogen verpot worden enz., doch moeten in potten van dezelfde maat, als waarin zij zijn af gegeven, op de tentoonstelling worden in gezonden. Bij de keuring wordt alleen op het vor kregen resultaat gelet. Versierde, verwaarloosde en uit hare natuurlijke groeiwijze gebrachte planten worden geweigerd planten zonder loodje eveneens. Het is verboden de planten elders te kweeken, dan in de woning der aanvragers. De potten mogen daaruit niet tijdelijk ver wijderd wordon. Do leden van het bestuur der vereeniging behouden zich de bevoegdheid voor, om zich door een bezoek te komen overtuigen of de voorgeschreven bepalingen worden na gekomen. Om meerdere belangstelling te wekken wil 't bostuur aan deze tentoonstelling eeu andere aantrekkelijkheid verbinden. Wij wekken, voorzooveel noodig, iedereen op van zijn waardeering voor dit goede pogen te doen blijken, door zedelijke en geldelijke steunbieding. Goes. Omtrent de vergadering der Coö peratieve Voorschot-en Spaarbankvereeni- ging, waaromtrent wij al iets meedeelden, meldt men ons nog De reservekas bedraagt nu f 10812,78 plus f 800. Het dividend bleef bepaald op de aandeelen 5%. Aan het bestuur werd toegekend ter vergoe ding van arbeid (niet als loon) f 1800. Eon wijziging der statuten werd in voor uitzicht gesteld Het is de wensch van welen als oenmaal de concept statuten er zijn, ze aan ieder lid van te voren zullen worden rondgezonden. Wensehelijk ware dat een vast salaris werd bepaald en 't dividend kon verhoogd worden. De heeren Donner en Risseeuw wezen er op dat van do som als vergoeding voor 't bestuur genoteerd, geen cent wordt ontvangen door de commissarissen. Goes. Benoemd tot "assistent aan het rijks-landbouwproefstation E. de Kruyff, alhier. Goes. In de heden in de Prins van Oranje alhier gehouden vergadering van de Vereeniging van Landbouwers die suiker bieten verbouwen is besloten geheel mede te gaan met het contract van den Bond van suikerfabrikanten, indien de prijs voor elke termijn-levering met 50 centen per 1000 K.G. verhoogd wordt. Aldus een minimum prijs van f 10. Borssele. Als een bijzonderheid kan gemeld worden, dat er in deze week twee ooijevaars in deze gemeente zijn gezien, door den jachtopziener W. Rottier, hetwelk in geen jaren in deze gemeente is voor gevallen, vooral in dezen tijd van 't jaar; het voorspelt een vroegen zomer. St. Maartensdijk. Door ingelanden van den Muijepolder is met 4 tegen 3 stemmen afwijzend beschikt op het verzoek van den heer H. Nieveen te Lemmer om subsidie te willen verleenen voor den aan leg van een stoomtram door het eiland Tholen. Wissenkerke. Met ingang op 1 April a. s. benoemd tot postbode tusschen Wol- fertsdijksche veer Kortgene, standplaats Kortgene, G. W. de Vos M.Pz. alhier. (Voriee maal door een berichtgever te Goes foutief opgegeven Red). Bruinisse. Op het door mr. Kallenbach ontworpen, doch nu zeer gewijzigd adres, ten gunste van Dr. de Koek, hebben 250 mannen en 510 vrouwen en meisjes getee- kend. Bruinige. Do^da^namMdag^m de onzachte aanraking geweest met de stoom tram. Aau de halte „De Wereld" bij Nieu- werkerk wilde genoemde de tram voorbij rijden, daar de machine reeds in beweging was, gelukte dit niet en kwamen de paarden tegen het stoomgevaarte terecht. De dissel boom brak en het rijtuig werd omverge worpen. De vier passagiers rolden door en over elkaar maar kwamen toch met den schrik vrij. Ook de voerman en de paarden bekwamen geen letselalleen aan het rijtuig is belangrijke schade toegebracht. Bruinisse. Donderdag- en Vrijdagavond werden hier in de zaal bij den heer Storm uitvoeringen gegeven door het muziekgezel schap „Nu met Hope". Beide avonden slaagden die uitnemend, een talrijk publiek woonde de uitvoeringen bij. De muziek nummers gingen uitstekend een woord van dank verdient de ijverige directeur, de beer Jongtnans van Zierikzee voor zijn uitsteken de leiding en nauwgezette oefeningen waar door „Nu met Hope" eene zoo goede repu tatie zou verwerven. Voor een lid der staten van Zuid- Holland in 't kiesdistr. Oud Beijerland moet herstemd worden tusschen J. Verhoeven (a. r.) en K. Lodder (1.) resp. met 1144 en 652 stemmen. D. Kluifhoofd (1.) had 623. De antirev. candidaat ging in 3 jaar tijds 200 stemmen vooruit. Uit Den Haag meldt men, dat een vóór-ontwerp gereed is betreffende de pen- sionnoering van het personeel zoowol van het openbaar als bijzonder ondorwijs hier te lande. Dr. Schouten en 902 mede-ondertee kenaars, allen meerderjarige ingezetonen der gemeente Ridderkerk, hebben een adres gericht aan H. M. de Koningin, waarin verzocht wordt de verplichting tot vacci natie van schoolgaande kinderen af te schaffen. Naar de Rcs-bode verneemt, heeft H. M. de Koningin het ontslag van den heer K. Eland, als minister van oorlog aange nomen en den heer Rüell in zijn plaats met de waarneming van de portefeuille van oorlog ad interam belast. LEESTAFEL. De oorlog in Zuid-Afrika. De strijd tusschen Engeland en de verbonden Bóeren-Republie ken Transvaal en Oranje Vrijstaat in zijn verloop geschetst door L. Penning, Rotterdam, D. A. Daamen. Dit keurig geïllustreerd werk is thans tot all. 36 gevorderd. Wij blijven zeea gaarne de aandacht ves tigen op deze deugdelijke uitgave, zich ken merkende door aanschouwelijkheid en zaak rijkheid en door den levendigen boeienden Schrijftrant. li URGEIIL LJKE STAND van 1415 Maait 1901. MIDDELBURG. Ondertroud: W. Vermeulen, wedr. 47 j. en M. J. Eiff, 48 j., wed.; J. van de Ree, 30 j., jm. en F. C. de Wolff 31 j., jd. B e v a 11 e n M. Polderman, geb. Wattel, d.; G. 0. Delzenne, geb. Mange, d.; J. M. P. Roda, geb. Gabrielse, d. Overleden: M. Cornu, 6 weken, d. GOES. Huw. aangift: 14, Hendrik Willem Helling van den Berg, 37 j., wedr. van Dirkje de Vreugd en Geertruida Maria van der Weele, 36 j., jd. te Goes onlangs te Colijnsplaat. Geboren: 14, Cornells Jacobus, z. v. Pieter Johannes Geene en Maria Meijer. Overleden: 14, Teuna Jasperina Pieternelia, 17 j., d. v. Bastiaan Quist en Jasperina Pieternelia Meijler. van 8—14 Maart 1ERSEKE. Geboren: 9, Loendert Albertus, z. v. Martinus Cornelis van der Jagt en Maria Cornelia Vermeplen; 13, Pieter, z. v. Johannes van Zweden en Maatje Kole. Overleden: 9, Johannes Jasperse, 84 j., echtg. van Adriana Dronkers. Marktberichten. VLISSINGEN, 15 Maart 1901. Boter 1 ,50 a f ,5201 per kilo Eieren f 3,60 a f 3,40 per 104 stuks. ZIERIKZEE, 14 Maart 1901. Boter f 0,62'/s A f 0,45 per pond. Eieren f 0,77'!, f 0,50 de 25 stuks. Dinsdag 19 Maart. Middelburg, door not. de Vos Notarishuis 10 uur net meubelair 2 Engelsche brand kasten, badkuip met geijsen, tapijten, kar petten, gordijnen, satinet meubelstaf, be hangselpapier, afbraak. Te zien Zaterdag en Maandag 1012 en 14 uur. St. Maartensdijk. Door het bestuur van het Waterschap St. Maartensdijk werd publiek aanbesteed a. De levering franco op den havenwal van 1325 M3 Pruisische grint waarvan 300 M' biggels van 17 M 500 M3 van 1—3 cM en 525 M3 gewone onderhoudsgrint. Inschrijving per M3. In schrijvers waren: A. Vermeulen Az. St. Maartensdijk voor f2.25 J. P. Greijs idem voor f2.10 en firma Koppenhage Co Utrecht voor f 1.68. Laaistgenoemde is do levering ii JuouTVuór"QB"iïaj|Ti;Sa\fr* Mi'söiiïiJ ving per M3. Inschrijvers warenfirma Koppenhage Co Utrecht voor f 2.34 G. M. Larooij Scherpenisse voor f 2.29 Laatst genoemde is de levering gegund, c. Het vervoer van de grint onder a van de haven naar de wegen. Ingeschreven werd voor f 1.20 per M3. doch dit werd door het be stuur niet gegund. Dit achtte f 1.05 per M3 voldoende betaald. Middelburg. Aan het gebouw van het Prov. Bestuur werd heden aanbesteed het verrichtten van bagger werk in de eerste binnenhaven en in het verbreed kanaal te Vlissingen (Raming f 12.000). Inschrijvers A. Volker Lz. en P. A. Bos, Sliedrecht en Gorinchem f 10.900. A. Prins Thz. Sliedrecht, f 10.540. W. Peterse de Vries, Rossum. f 9.990. G. A. van Hattem, Sliedrecht, f9.800. A. Ph. Volker, Sliedrecht, f9755. A. C. van Wijngaarden, Yz., Sliedrecht f9670. A. Visser, Haarlem f 9300. Th. Volker Dordrecht f 9000. J. P. de Groot Giesvendam. f8787. Koudekerke. Heden Vrijdag werd door not. Loeff publiek verkocht, lo. een huis, en tuin aan den straatweg naar Biggekerke. aan J. Jasperse alhier voor f 1725 2o. en 3o. 2,0280 H. weiland, aan A. Wielemalcer Kz. alhier voor f 2720 4o. 6960 cA. id, aan L. Vos alhier voor f 898 5o. 9680 cA. id. aan J. Botting Middelburg, voor f 1053. 60.1,1270 H. id. aan J. do Rijcke, Gapingo voor f1040; 7o. en 80. 1,2790 H. id. aan A. Aarnoutse te Meliskerke voor f 1901 9o.jJ5910 c.A. bouwl. aau J. Lievense tc Pz. Wostkapelle voor f1028; lOo. 4787 c.A. id. aan H. P. Minderhoud te Westkapelle voor 1 770; llo. 6220 c.A. weiland aan E. Vader te Meliskerke voor f 665. On kosten 14 pCt. Middelburg. Donderdagavond overleed alhier onverwachts ds. G. W. A. de Voer, sedert 4 Oct. 1385 predikant bij de Nod. Herv. Gemeente alhier, in den leeftijd van 55 jaren. ZEerw. werd in 1870 can didaat bij het Prov. kerkbestuur van Utrech- 9 Oct. 1870 werd hij als predikaut bet vestigd te Hagestein, doch om gezondheids redenen zag hij zich genoodzaakt 1 Nov. 1876 zijn bediening neder te leggen; 4 Mei 1879 trad hij opnieuw in den predik dienst te Bahr en Lathum welke stand plaats hij in 1883 met St. Laurens ver wisselde. Als ringpredikant trad hij ook herhaal delijk te Middelburg op en bij die gelegen heden bleek de Gemeente aldaar zijn9 pre diking zeer te begeeren. Dientengevolge bracht het kiescollege in 1884 in de vacature Abresch ean beroep op hem uit, dat hij echter om gezond heidsredenen meende te moeten afwijzen. Toon evenwel in de bestaande vacature ds. Koch bij vernieuwing op 8 April 1885 een beroep op Z.Eerw. werd uitgebracht vond hij geene vrijmoedigheid te bedanken, zoodat hij in October van dat jaar naar Middelburg overkwam. In weerwil van zijne zwakken gezond heidstoestand, beeft bij gewoekerd met de gaven door den Heer hem geschonken, zoowel op den kansel als aan liet ziekbed. Palstaande voor de Chr. belijdenis had hij een open oog voor de maatschappelijke nooden zijn rond en vriendelijk karakter nam allen voor zich in. Vooral do Christe lijke school vond in hem een warm voor stander. De overledene was lid van het Classicaal bestuur van Middelburg en direc teur van liet Ned. Bijbelgenootschap. Mogen zijne betrekkingen troost vinden in het Evangelie der opstanding, dat door hem zoo ernstig werd verkondigd! 's-Gravenhage. Benoemd tot dijkgraaf van den Nieuw- en Sint Jooslandpolder J. Polderdijk te N. en St. Joosland. Tot plaatsvervangend dijkgraaf van den Rapen burgpolder A. J. van Nieuwenhuijzen te Arnemuiden. Tweede Kamer. Bij het algemeen debat over de woningwet verklaarde de heer Schaper te willen meewerken doch te zul len voorstellen een kraehtigen stimulans voor gemeenten om gemeentegrond aan te koopen en niet te vorkoopen. De heer De Waal Malefijt was voor de hoofdbeginselen behoudens voor te stellen wijzigingen. De heer Lobman had ernstige bezwaren tegen de regeling der onteigeningen. Hij acht dit een aantasting van het zelfbestuur dei- gemeenten. De heeren De Klerk, en De Boer zouden voorstemmen. De heer Van de Velde had bezwaren omtrent de uitvoerbaarheid. Minister Borgesius betoogde dat de ideaal- boestand niet te verwezenlijken is maar dat het ontwerp krachtig zal kunnen meewer ken tot verbetering der woningtoestanden en een eerste gewichtige stap zal zijn in de goede richting. Tot onze diepe smart overleed na een kort, doch hevig lijden onze innig ge liefde Dochter, Zuster en Behuwd zuster Teuna Jasperina Pieternelia, in den leeftijd van 18 jaar. Geve de Heere ons genade om te berusten in dezen voor ons zoo smar- telijken weg. Uit aller naam, B. QUIST. J. P. QUIST—Meijler. /-• - L 1001 Heden overleed onverwachts tot onze diepe droefheid onze geliefde echtgenoot, vader en behuwdvader de Heer Gerrit Willem Aart de Veer, Predikant bij de Nederduitsch Her vormde Gemeente te Middelburg, in den ouderdom van 55 jaar. B. J. H. DE VEER—Barger. Mr. A. A. DE VEER. A. B. DE VEERBerends. G. F. DE VEER. A. E. C. DE VEER. Middelburg, 14 Maart 1901. Heden overleed, tot onze diepe droef- hoid, ons eenig geliefd Zoonfje in den leeftijd van ruim 8 jaar. Zijne diepbedroefde Ouders en Zusters, A. P. WOUTERS. L. WOUTERSPouwer. Veere, 14 Maart 1901. Voor de vele bewijzen van deel neming, zoo van hier als olders, ons be toond bij de herdenking van onze 40-jarige Ecbtvereeniging, betuigen wij onzen bar- telijken dank. A. ABRAHAMSE Kamperland. en Echtgenoote. V Hjj deze betuigen wij onzen harte- lijken dank voor de ondervonden deelne ming, gedurende de ziekte en na het over lijden van mijn onvergetelijken Echtgenoot en Vader JAN LAMPERT. Wed. J. LAMPERT— Houterman, kinderen en verdere familie. Koudekerke, 15 Maart 1901. Met Mei bij J. MARINISSEN, Noordweg. gevraagd, timmeren en metselen verst., bij C. ROOSE, Brigdamme. Voorm. half 10 uur: Ds. van der Veen. Nam. 2 uur: Idem. H. C. Z. 8 Avond 6 uur: Lezing. Dinsdagav. 7'/s uur Ds. D. Huising. Zendingsrede.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1901 | | pagina 2