Aanbesteding. nieuwe Houtwaren, Qpeshrs Vflrkoapiag Aanbesteding. Aanbestedingen. Openbare Verkoopingen. Afloop Verkoopingen enz. eene Meld-Huisboudster, 1. Een WOONHUIS en ERF Op Zaterdag 23 Februari, op ïrijiap 22 Felriri 1991, Woensdag 27 Fehruari, "^eWöo7"d¥ükwerk Telegrammen. Marktberichten. Advertentiën. te verkoopen: op Trjjiai itt 15™ FÈiari 1901, 2. De Herberg met Vergunning aanbesteed Het bouwen van een Magazijn voor Landbouwwerktuigen qroot in een grondvlak p. m. 1075 M3. op MAANDAG- 18 FEBRUARI 1901, eene groote partij puike Zaaioesters, aanbesteden: Het bouwen van een Koetshuis met Paardenstal, enz.; een Regenbak en Welput, in den tuin van den Geneesheer al daar. Bakbloem, 1 at men's middags werd letterlijk kon. Het is dan aak, dat de deel- dr. De Koek te geacht en geëerd na het feest bij lijk der Koningin, sr feestcommissie n welwillendheid jopulair gemaakt leraard een deel- Gtenoeg zij het, eggepinkt. I 't weerbaarheids een wandeling tte en even ver- J. v. G. vermiste k van het corps lat op den schoor- ddeüijk werd de 3 gesteld, die na opgemaakt. Uit t dat de sigaren rergoed. de heden (Dins- l van Ingelanden aartensdijk werd ïeer H. Nieveen .mlijn Stavenisse, algemeene stern- Een verzoek van het Waterschap wedde in verband .eden door het |n werd met 36 in. Voorts werd 120 M. zand- en n zullen vervan- hiervan zullen betaald worden n telegrafie zijn :lasse W. J. Olij weertH. v. d. Almelo; en M. ^elo naarMeppel. pen milicien die het ouderlijke n woordenwisse- Dodelijk gewond. £ortenaer"isgis- peftocht de kwar- rerboord geraakt itvliet (België) berucht vech- een mes te lijt Itusschen beiden iierop zich zelf |teek in de keel e. otember van het grambesteller te met zijn rijwiel I; hij werd naar jet weer op zijn ef versuft, zijn Hij kon niet wist zich niets luurde zoo we it hij maar in te staren, on- hem heen ge- hmen hem af en hij herkende ze s zagen het ge- luw en kinderen het in-droevige ïgelukkige man leze omstandig er als 't ware den vroegen lusteloos en als zijne vrouw in )1 bezig. Plot- p los, viel en van een klokje, slag en op het- it door het ge- >ed uit en riep stem, zijn ge- gebeurt hier!" |ls dat de man geheel de oude in do kleinste pren wat er op jeluk gebeurde, hij te bestellen |ia dien tijd ge- ninste herinne- p het oogenblik an en gaan nu alsof hij al die pen slaap had en Gelderschen van het huwe- lok geluid wor- t ongerust te )raf afkondigen r klokken, nie- onders telling feit van den O. uit Geleen het gedeelte gens het wets- |steenkolenmij - at zou worden met de begin :n boring naar van 290 meter kolonlaag aan- Inen werd eene |geconstateerd. ?k ter plaatse |e steenkool te iddel van de diamant kernen uit dè vaste steenkolenrots aan den dag zijn gebracht, vermoedt men, dat de kolenlagen vrij steil liggen. Donderdag was 't in Den Haag aan het hoofdkantoor van de Rijkstelegraat, waar 20 extra-ambtenaren werkten, een dag drukker dan de drukste tijdens de inhuldigingsfeesten en de vredes-conferen- tie, niet alleen door de perstelegrammen, de berichten van de vele hier gelogeerden die allemaal haast wat hadden te vertellen naar huis, en den gewonen dienst maar ook door het ontvangen van ruim twee duizend telegrammen voor de Koningin, ruim 2000. Het grootste getal telegram men op één dag voor het Hoofd van Staat in Den Haag ontvangen, was op 's Konings 70sten verjaardag, ruim 1000 Van 2 uur tot halfzeven Donderdag stonden de seinlustigen schouder aan schou der in het aauneemkantoor en ik mag 't zeker wel verklappen dat heele groote telegrammen voor ochtendbladen in het buitenland per spoor naar Amsterdam zijn gezonden ter overseining. Alles «kwam rech". Voor een paar dagen kwam aan het hulpkantoor der postergen te Oudemir- du m (Fr,) eene briefkaart ter bestelling aan met het volgende adres; «Aan den Heerlandb. te Oudomirdum. «Onbestelbaar," zal men allicht denken. Toch niet. De afzender had namelij k, wijl de naam van den geadresseerde hem onbe kend was, eene zóó goede en duidelijke teekening van de boerderij op de oninge vulde plaats van het adres aangebracht, dat de brievengaarder er alras mee terecht was. - Er wordt geen tegenstand meer ge boden in Samalangan. De inlanders keeren naar hunne kampongs terug. Het huwelijk van princes Marie van Asturie, met haar neef don Carlos van Bourbon heeft aanleiding gegeven tot op roerige vertoogen in Madrid en andere Spaansche steden. De opstand breidt zich uit, en is gericht tegen de Jezuieten, de Clericalen, het huwelijk, enz. De commissaris van politie te Ant werpen Vermeire is Vrijdag vermoord. Vorst Milan van Servië, die zijn vrouw, zoon en land ongelukkig maakte en bemoeilijkte, groote schulden maakte en snel leefde, is deze week onverwachts aan influenza gestorven. Hij ging heen zonder begeerd te zijn. Hij werd 22 Aug. 1854 te Manassie in Walachije geboren. Hij ontving zijn opleiding te Parijs. Na den moord ge pleegd op zijn oom Vorst Michael werd hij 2 Juli 1868 door de nationale ver gadering des lands tot vorst uitgeroepen. In 1876 en- 1878 voerde hij met weinig geluk oorlogen tegen Turkije. Bij 't trae- taat van Berlijn, 13 Juli 1878 werd Servië onafhankelijk verklaard. In 1885 begon hij een oorlog tegen Bulgarije waarin hij de nederlaag leed. In 1888 werd zijn huwelijk met Nathalie Ketsjko ontbonden en deed hij afstand van den troon ten be hoeve van zijn zoon Alexander. Als graaf van Takowa woonde hij voortaan te Parijs, leidende daar een onzedelijk leven. Van Parijs uit bezocht hij herhaaldelijk zijn land en stookte en roofde er, zoodat de Skoepstjina (Tweede Kamer) hem ver bande in 1891. In 1894 in eere hersteld, voerde hij met Alexander saam een waar schrikbewind. Doch deze laatste was hem weldra boven het hoofd gegroeid en be werkte opnieuw zijn ve: banning in 1900. Milan toog naar Weenen waar hij stierf. Zijn begrafenis zal volgens zijn uitersten wil in het klooster Kruschedol bij Peter- wardein (Oostenrijk) plaats hebben met alle eer aan zijn rang verbonden. Des middags had hij nog de kranten gelezen; des nachts was hij reeds niet meer. Zijn vrouw te Biarits vertoevende, werd tele grafisch ontboden doch kwam niet. Zijn zoon, insgelijks ontboden, ook niet. Welk een tragedie! En dat door de zonde! Zijn heengaan is een onherstelbare slag voor zijn talrijke schuldeischers. Maar voor zijn familie en zijn volk een opluchting. Bij Jekaterinoslaf in Rusland reed een landbouwer met zijn wagen over de steppen naar huis, toen hij een vrouw ont moette, die dik in allerlei kleeren en lappen was gestoken en een huilend kind op den arm droeg. De vrouw smeekte den voerman haar met haar kleine op te nemen, daar zij van vermoeienis niet verder kon. De mede lijdende boer was daar dadelijk toe bereid, de vrouw klom met haar kind achter in den wagen. Onder het rijden draaide de voerman zich eens om en bemerkte tot zijn schrik, dat van onder den doek, die de vrouw om haar kin droeg, een vlok baard haar te voorschijn kwam. Aanstonds be grijpende dat hij met een vermomden handiet te maken had, liet hij als bij ongeluk zijn zweep vallen en verzocht zijn passagier de zweep even op te rapen, daar hij zijn paar den niet durfde loslaten. De gewaande vrouw sprong morrend van den wagen, maar onmiddellijk begon de boer de paar den zoo hard met de leidsels te ranselen, dat zij in galop voortvlogen en de bandiet ze voor 't nakijken had. Onder weg stiet de boer nog op een paar verdacht uitziende kerels, die op den kameraad van daar even schenen te wachten, maar toen zij hem niet op den wagen zagen, dezen ongemoeid lieten passeeren. Toen de boer bij zijn thuiskomst, het kind dat nu zoo stil als een muisje was, nader bekeek, zag hij, dat hij een groote pop voor zich had, die van binnen kon opgewonden worden en dan tiet gehuil van een kind nabootste. Vrijdag 15 Feb. Heinkenszind 11 uur door den Weleerw. heer Aanstoots hot bouwen van een huis met toebehooren bij de kerk. Aanwijzing 11 Feb. dooi' A Engelbert te 's-Heerenhoek Bestek in de herberg bij C. Rijk Pz. Vrijdag 1 Maart. Middelburg, door Gedeputeerde Staten 11 uur, het maken bij de westelijke bui tenhaven te Neuzen van een gebouw voor bergplaats van vrachtgoederen, en kantoor, ten gebruike van den stoombootdienst. Be stek ter prov. griffie a f 1. met of f 0.40 zonder teekeningen. Ter lezing ter prov. griffie, bij den hoofdingenieur v. d. water staat te Middelburg, bij den ingenieur v. d. waterstaat te Neuzen en den directeur van den stoombootdienst op de Westerschelde. Aanwijzing 15 Febr. 10 uur. Donderdag 14 Feb. Middelburg, 8 uur, in de vergenoeging poor not. Wisboom Verstegen, lo. een huis en bergplaats, Korte Noordstraat L. 71 en pakhuis aan den Zuidsingel E. 24. Vrijdag 15 Februari. Arnemuiden, 2 uur door not. Tak bij Maartense, lo. een huis, erf, kelder en tuin Nieuwstraat B 84, groot 130 cA.2o. de herberg «de Vriendschap" B 85, groot 585 cA. Ierseke, bij Klaassen door deurw. Holl- mann 1 uur 400000 oesters a 45 kilo nette 100000 id. a 30 kilo netto. Te zien in den put van v." Sprundel. En zaaioesters 12'lt tot 50 kilo, en aangeslagen schelpen in den put Jan Bom. Zaterdag 16 Feb. Kloetinge, 10 uur bij wed. Jeronimus door not. Mulock Houwer afbraak: 13 ca nada's, 1 wilg, olmen, esschen, droog vaam hout, 300 bos klimboonstroo. Dinsdag 19 Feb. Middelburg, Notarishuis door not. Wis boom Verstegen 2 uur, misschien ookWoens- dag, geëmailleerd goed, porselein, steenwerk, borstelwerk, sigaren. Goes, 2 uur in de Prins van Oranje door not. Mulock Houwer 4 H. 98 A. 80 cA. weiland, Vlietweg in 2 perc. Vlissingen, 2 uur door not. de Maret Tak in de houtzagerij van Huson de machine- aieën. Te zien 18 en 19 Feb. Woensdag 20 Februari. 's-Heer Arendskerke, voor Heijboer door deurw. Hollmann, inspan als: 12 paarden 1, 3, 5, 7, 8 en 13 jaar; 12 kalf koeien en kalfvaarzen, alle op rekening5 tweejarige vaarzen; 6 eenjarige; 3 tweejarige en 3 eenjarige ossen, 2 drachtige zeugen, 10 loopvarkens, 70 kippen en hanen, tilbery, 3 boerenwagens, lemoenkar, 5 saks- en andere ploegen, 5 sleden, landbouw- en melkgereedschappen, hooi, stroo, mangels, meubels. Donderdag 21 Februari. Krabbendijke half 12 bij v. Liere door not. Prins kudde 82 schapen, schaapshond, huishoudelijke goederen en houtwaren. Rilland. De aanbesteding van Chilisal- peter voor de Landhouwvereeniging «Rei gersberg" had tot uitslag dat ingeschreven werd als volgt: Adan, Ossendrecht f 10,17 Domiaicus, Wemeldinge f 10,28; P. Kole, Goes f 10,15; Maatschappij Dordrecht f 10,29; Adriaenssens, Bergen op Zoom f 10,10. Gegund aan Adriaenssens. Tweede Kamer. In de zitting van he den Woensdag herdacht de voorz. het overle den kamerlid mr. S. Hartogh. De Min. v.Bin. zaken sloot zich namens de regeering hierbij aan en herdacht tevens den oud-vriend wijzende daarbij op het verlies dat Kamer en Land door zijn heengaan lijden. Na 't algemeen debat over de legerwetten, zal 't sectieonderzoek over 't ontwerp onder- wijssubsidiën plaats hebben. Het algemeen debat over het „ontwerp regelende de toe lating van schippers op koopvaardijschepen en het in dienst hebben van stuurlieden en machinisten" is aangevangen. Artikel 1 is aangenomen, na verwerping der amen dementen van de commissie van rapporteurs. Wolfertsdijk. De werkman C. S. alhier, werkzaam in den E. P. polder, had het ongeluk van een tamelijk hoog dilt in do schuur te vallen. Hij kwam dwars op de zoogenaamde pui terecht, met het gevolg dat hij zich zoodanig bezeerde, dat hij huiswaarts gevoerd moest worden. GOES 12 Febr. 1901. Bij flauwere prijzen van nagenoeg alle artikelen, was er veel handel. Oude Tarwe f0.af 0,Nieuwe Tarwe f6.— a f6,20 Rogge f5,00 a f 5,10. Winterg. per 100 kilo f6,50 a f6.80. Zomergerst per 100 kilo f 6,50 a f 6,75. Haver per 100 kilo f5,50 a f6,00 Bruineboonen f6.—a f7,00. Paardenboonen f Af, Koolzaad f af .GroeneErwton f8,00 a f8,75 VerscheBoter f 0.50 af 0.55. Eieren f 0,80 a f 0,90 OOSTBTJRG. 13 Febr. 1901. Oude Tarwe f Af, Nieuwe Tarwe f 6,55 A f 6,80 N. Rogge f 5,40 A f5,60 N. Wintergerst f7,40 A f7,80 per honderd kilo. Zomergerst f 7,00 A f 7,40 per honderd kilo Haver per 100 kilo f 6,30 A f 6,70 Kook- erwten f 9,00 A f 9,60. Erwten f 7,40 A f7,80 Paardenboonen f 6,60 A f 6,80 Waar 't niet er bij staat, is de prijs per B.L. Vlissingen, 12 Febr. Boter f 1.15 Af 1.05. A fEieren f4.A fper 104 stuks. ROTTERDAM, 11 Febr. Ter graan markt van heden (Maand ag) kenmerk te zich, wat binnenlandsche granen betreft, in 't algemeen weder door eene lustelooze stemming. Tarwe. Alleen de beste kwal. werd bij uitzoek met vorige prijzen betaald, al het overige moest min of meer lager wor den afgegeven. Een gedeelte bleef zelfs nog onverkocht. Per heet. f4.50 a f6.75. uitgezochte f7 tot f7.40 en per 100 kilo f7 a f8 en uitgezochte f 1.25 a f8.75. Canada tarwe ontbrak. Rogge, die in puike kwal wederom niet werd aangeboden, werd vervolgens naar deugd verkocht van f 4.75 tot f 5.40. Gerst. Winter- kwam in puike kwal. niet voor, verder naar deugd verkocht van f 6.50 a f 7. Zomer- die in puike kwal. bijna niet getoond werd ging f6.50 tot f7 van de hand. Chevalier- onveranderd ver kocht, en wel van f 7.25 tot f 8, alles per 100 kilo. Haver moest lager worden afgegeven. Per heet. f 2 a f 3.40 en per 100 ki[o f 6 a f 6.50 en zware blanke nog daarboven. Witteboonen. met weinig kooplust, lager verkocht. Naar deugd f8 a f 11. Bruineboonen lager. Puike kwal. komt schaars voor. Naar deugd verkocht van f 5 tot f 7.25 en uitgezochte partijtjes f 7.75 a f 8.10. Blauwe erwten onveranderd f6 a f8.25. Kanariezaad zonder handel 1 5.50 a f 7.50. Maïs per 2000 kilos onder de hand laag verkocht, Amerik. mixed f 103, f105 dito langs lichter f 103; dito uit zeeboot f 103, f 104 en contant f 102 Odessa stoo- mend f 117. Meel. Vorige week kwam er wat meer leven in zaken en ging er tot iets lagere prijzen een en ander om. Heden prijshoudend met redelijke vraag. ROTTERDAM, 12 Febr. Ter veemarkt van heden (Dinsdag) waren aangevoerd2154 runderen, 396 vette, 290 nuchtere kalveren, 231 schapen, 409 varkens, 112 biggen. Run deren le qual. 64, 2e qual. 44, 3e qual. kalveren le qual. 96, 2e qual. 74, 3e qual. schapen le qual. 60, 2e qual. 42, 3e qual varkens le qual. 49, 2e qual. 38 3e, qual. cent; alles per kilogram. BURGERLIJKE STAM) van 11—13 Februari 1901. MIDDELBURG. Ondertrouwd: A. W. L. Poerstamper, 24 j., jm. en C. P. J. Schut, 18 j., jd. Bevallen: P. Minderhout, geb. Lie- vense, z. O v e r l'e d e nA. J. Jobse, 17 j., ongeil., z.; A, M. Romijn, man van D. Verhage, 45 j. GOES. Levenloos aangegeven2 onechte tweelingzoons. over de maand Januari 1901. GRIJPSKERKE. Getrouwd: P. Adriaanse, 27 j., jm. en P. Aatheunisse, 22 j., jd. Bevallen: J. Verhage, geb. Dekker, z.A. Cevaal, geb. Poppe, d.; C. Tissink, geb. De Buck, z.; J. W. de Vries, geb. Luuring, z.P. van den Broeke, geb. Krijger, z. 's-HEER ARENDSKERKE. Gehuwd: 3, Pieter Hoebeke, 24 j., jm. en Adriana de Kok, 24 j., jd.17, Jan Bruinooge, 26 jm. en Janna Bolle, 22 j., jd. Geboren: 4, Maarten, z. v. Iman Imanse en Jacomina Hoogesteger; 9, Jacob Marinus, z. v. Jacob Smit en Francina Jaeoba van Iwaarden 12, Marina, d. v. Geerard Murre en Johanna Suzanna Maria Geuze; 17. Elizabeth, d. v. Cornelis Ge- schiere en Adriana do Vriend; 16, Jannetje d. v. Jan Remijnse en Aaltje Helena de Koster Verhage; 17, Cornelis, z. v. Jan Kole en Tannetje Steenbakker; 19, Dinge- nis, z. v. Johannis Huige en Jobbina Alle- mekinders; 21, Jobina, d. v. Maehiel Raas en Helena van de Dood22, Nicolaas. z. v. Hubrecht van Antwerpen en Maria Wis- kerke28, Janus, z. v. Anthonie Schipper en Anna Maria Molhoek29, Cornelia, d. v. Nicolaas Remijn en Pieternella Remijn; 21, Hubertus, z. v. Pieter Steenbakker en Maatje Beulens. Overleden: 3, Pieter Verijzer, 11 d., z. v. Maria Verijzer; Markus Karelse, 34 j., ongeh,, z. v. Willem en Grietje de Regt; 19, Maatje Ruster, 67 j., geh. met Aarnout Huissoon21, Neeltje Meulpolder, 81 j., wed. vau Adriaan Vreeke24, Adriana Martina Cornelia Wiskerke, 2 m., d. v. Mari nus en Maria Keukelaar; 31, Adriaan Mari nus Glerum, 23 j., z. v. Jacob Glerum en Apolonia Korstanje. Levenloos aangegeven: 20 een kind van Joos Willeman en Elizabeth de Kok een kind van Maehiel Raas en Anna Kopmelseen kied van Cornelis Magnus en Digna Geus Heden overleed ten onzen huize, in volle geloofsvertrouwen, onze lieve, jonge Vriend ABRAHAM JOHANNES JOBSE, in den leeftijd van achttien jaren. Familie BREEBAART. Middelburg, 11 Febr. 1901. Na een langdurig lijden, overleed heden ten huize van den heer L. C. Bkeebaart, in zijn Heer en Heiland, onze geliefde eenige Broeder, Kleinzoon en Neef ABRAHAM JOHANNES JOBSE, in den leeftijd van bijna achttien jaren. Namens de familie, JACOBUS JOBSE, Voogd. O.-Souburg, 11 Febr. 1901. Gevraagd: tegeu boog loon, bij P. YISSER, Scherminkelstraat, Vlissingen. Een jonge DAME uit den netten stand biedt zich tegen billijke conditiën beleefd aan, voor het geven van Orgel- en Pianolessen Aanbiedingen onder lett. G. Z. boek handel D'HUIJ, (Uitgever Zeeuw). De gezamenlijke Eigenaren der Meestoof „De vijf Wegen" te Heinkenszand, zullen trachten bij inschrijving de genoemde MEESTOOF met daarbij behoorenden Grond, geschikt tot Bouwterrein, samen groot 54 Aren 80 c.A staande en gelegen aan den straatweg (Jetjesweg) naar Heinkenszand, in 3 perceelen A. de Gebouwen alleen; B. den Grond na afbraak der ge bouwen; C. de massa, zijnde de Gebouwen mei den Grond, hetzij voor af braak, betzij tot gebruik voor andere doeleinden. Inschrijvingsbiljetten in te leveren vóór of op 26 Februari 1901 bij den Boekhou der D. VERMET te 's-Heer Arendskerke en inlichtingen te bekomen bij de Direc teuren J.VAN DEN DRIES en J. BRAAMSE, landbouwers te Heinkenszand. De opening der insckrijvingsbiljetten zal plaats hebben den 26 Februari 1901, te 12 uren, op het «Slot Ostende" te Goes, alwaar alsdan over de gunning zal worden beslist. De Notaris A. M. TAK zal des namiddags te 2 uren, in de te ver- koopen herberg van L. Maartense te Arnemuiden, in het openbaar verkoopen met KELDER en TUIN te Arnemuiden, aan de Nieuw straat wijk B no. 84, grootte 1 Are 30 Centiaren. genaamd „De Vriendschap", bestaande in twee ruime Gelagkamers, Schuur met Stalling, Borgloods, Kippenhok en Tuingrond, aldaar, aan de Nieuwstraat, wijk B no. 85, grootte 5 Aren 86 Centiaren. De perceelen zullen eerst afzonderlijk en daarna te zamen worden geveild en zijn acht dagen vóór den verkoop te bezichtigen. Nadere inlichtingen zijn te bekomen ten kantore van voornoemden Notaris. des namiddags te 3 uren, zal in het koffiehuis van dhr. Tas te Goes, door de firma wed. J. C. Massee Zoon, worden Aanwijzing op het terrein zal ge schieden Dinsdag 19 Eebruari, des na middags te 1 uur. Bestekken zijn a f 1,per ex. ver krijgbaar bij de firma E. KLEEUWENS ZOON. De teekening ligt in voormeld koffie huis ter inzage. ten overstaan van Notaris J. DE VOS te Middelburg, a. 's voormiddags 10ys uren te We meldinge, aan het koffiehuis van J. Korstanje aldaar, van: als: PLANKEN,PLATEN, DELEN, RIBBEN, LATTEN, enz.; benevens van eene partij BIGGEN en LOOP VARKENS en 10 M8. (voer) MEST. b. 's Middags óón uur te Vlake gem. Schore, aan bet Stationskoffiehuis van G. Luijk aldaar, van als: PLANKEN, PLATEN,DELEN, RIBBEN, LATTEN. Voorts: VEEREN BEDDEN met toebehooren en DEKENS, be nevens vier tuig HARNAS. De Notaris C. PRINS to Kruiningen zal verkoopen: des namiddags te half 2 ure, ten herberge van C. Klaassen te Ierseke, van 30 kilo tot 64 kilo, gelegen in den put van IVIolijn. Aanwijzing doet den heer A. HIRDES te Krabbendijke. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van N I S S E zullen op 3 voormiddags 11 uren, in het Gemt Luis aldaar, Waarvan gedrukte bestekken Vrijdag 15 Febr. a. s. verkrijgbaar zijn bij den heer Burgemeester te O v e z a n d e en bij de Firma Kleeuwens Zoon te Goes, tegen betaling van 0,50. Terwijl een bestek met teekening ter visie ligt in het Gemeentehuis. Aanwijzing in loco geschiedt op den dag der besteding, des voormiddags om 10 uren, door den heer J. H. HANNINK, Architect te Goes. Wed. S. J. de Jonge-Verwest, GOES. HET BESTUUR der Vereeniging „Uit het Volk—Voor het Volk" be tuigt met deze zijn hartelijken dank aan al degenen, die hun medewerking heb ben verleend om de Feestvieringen op 7 en 9 Februari te doen welslagen, en voorts aan HH. Leden der Com missie uit Diaconieën en Armbesturen en aan HH. Onderwijzers en Dames- Onderwijzeressen, die zijn taak bij de algemeene bedeeling, respectievelijk de Kindervoorstellingen in het Schutters hof, zoo belangrijk hebben verlicht. Voor het Bestuur, Mr. J. J. HEIJSE, Secretaris. Wegens vertrek naar elders, een goedbeklante Brood-, Beschuit en Kleingoedbakkerij te koop. Brieven franco letter M. Boekhandel D'HUIJ, Middelburg. Bij den ondergeteekende zijn onder meer TE KOOP: een eikenhouten SECRETAIRE, eeu LINNENKAST en eeu nieuwe PLATTEBUISKACHEL, voor weinig geld, wegens plaatsgebrek. M. HOOGERSTEGER, Koopman, Korte Geere. merk: KAKEBEEKE of MERXEM. f 5,25 de baal van 50 K.G.Maïsmeel f6,50; heele Maïs f6,00 de 100 K.G. Gerstemeel f 4,75 de 60 K.G; Lijn koeken (zachte) per 104 f 11, TIMMERMANS, Noordstraat. Middelburg.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1901 | | pagina 3