Kerknieuws. Schoolnieuws. Bgcclifsziiken. Gemengde Berichten. LEESTAFEL. Marktberichten. Burgerlijke Stand. Laat in den avond kwam ik eerst bij ons Lager aan. Toen ik daar kwam. stonden onze wagens opgeladen en do paarden ge zadeld. U knnt begrijpen dat ik moede was. Den gelieelen dag gevochten en 11 '2 uur to voet over bergen en door dalen en om dan nog den nacht te paard door te brongen is geen aangenaam vooruitzicht. Ik was dan van de 10 dagen, die wij daar hebben gevochten 8 in het gevecht. Den 5en dag kreeg ik een stuk van een liddietbom tegen mijn arm, zoodat die voor een paar dagen machteloos was. Gelukkig niets stuk; alleen oen schram bij do elle boog. Iets hooger aan den arm een stuk klip en ook een tegen mijn been. Mijn horlogeglas was ook aan gruizelen; waar schijnlijk ook door een stuk steen. Als zoo'n boni vlak bij je barst, kan men zich geen rekenschap geven van het ge luid. Do uitwerking is niet ongelijk aan een bliksemstraal, die nabij je inslaat. Ook dan hoort men niets. Als het voorbij is, voelt men ik leef nog. Toen die bom zoo vlak bij mij in die rotsblokken barstte, was mijn eerste beweging om aan dien vergiftigen den damp te ontkomen. Ik sprong op en toen ik weder frissche lucht kreeg, haalde ik adem. Een van mijn maats had een stuk bom in de kuit gekregen; een paar anderen waren half bewusteloos door den damp; een paard was middendoor gescho ten. Mijn arm was eerst erg pijnlijk en geheel machteloos; later werd dit wat be ter, doch ik kon mijn arm niet buigen. Den achtsten dag ben ik toen weder terug gegaan van onze tent naar het gevecht en daar gebleven (dag en nacht) tot den tien den dag) toen wij moesten vluchten. Ik meende, dat wij wel versterking zonden krijgen en was bereid om den volgenden morgen te helpen om de Engelschen weder te verjagen. Toen ik echter bij ons lager kwam, was er bevel gekomen om Ladysmith te verlaten en ook de overige posities bij Colonsoen terug te trekken naar de Big- garsbergen. Toen wij de Kliprivier doorgaan moesten, was ik wat vooruit. Ons lager is toen een ander pad opgegaan en dwars door den Vrijstaat via Van Roenens'nek naar Rustenburg teruggetrokken. Denzelf- den avond was mijn paard zoo vermoeid, dat ik het trouwe dier moest laten staan en te voet verder. Mijn zadel heb ik af genomen en op een wagen gezet van een burger, die daar voorbijkwam. »Als ik je ooit terugzie, dan zal ik mijn zadel terug vragen en zoo niet: Behoud hot dan voor U. Ik geef het liever aan een boer dan een Engelschman of oen kaffer." Hiermede nam ik van den man afscheid. Nu te voet weder Kliprivier door, doch ongeveer 2 uur stroomopwaarts. Het re gende en de weg was vroeselijk modderig. Onderweg waren nog 3 Rustenburgers te paard mij ontmoet. Zij vorderden wegens den slechten toestand van het pad en de duisternis slechts langzaam, zoodat ik hunne paarden kon bijhouden, 't Werd ten slotte volslagen donker en nog altijd geen spoor van 't Rustenburger Lager. (Ik was wat hongerig, erg vermoeid en ook zonder mijn geweer, want mijn geweer had ik in den wagen gelegdniet wetende, dat zij oen ander pad zouden inslaan.) Wij kwamen ten slotte bij eenige wagens van 't Johannesburger-commando en daar bleef ik toen Bij een smeulend vuur heb ik mij eenigszins gedroogd, koffie gedronken met een stuk brood en den nacht onder den wagen doorgebracht, door zeilen beschut tegen den regen. Den anderen morgen hoorde ik toen, waar de Rustenburgers heen waren. Toen ik vernam, dat zij over Drakensbergen dwars door den Vrijstaat trokken, besloot ik hen niet meer te vol gen. Ik ging toen weder terug met andere wagens Mijn paard bob ik toen weder- gevondeu en den derden dag daarna ook weder mijn zadel. 'k Ben toen nog 8 dagen in Natal ge bleven, wachtende dat ons commando zou terugkeeren. Toen ik hoorde, dat zij onder weg order hadden gekregen om naar Rus tenburg terug te keereu wegens het ge vaar van kafferinvallen, bon ik naar den Kommandant-Oeneraal gegaan en heb daar vrij reispas gekregen, voor al onze mon- sclïen, (50 man, 40 paarden, 1 wagen, 1G ossen en G rijtuigen) die ook als ik van ons lager verdwaald waren. Rer trein toen van Newcastle naar Kru- gersdorp en zoo ben ik nu 8 dagen thuis. Het is nu 17 Maart. Ik kan mij nu haast geen voorstelling meer maken, van hetgeen ik heb onder vonden. Dit weet ik echter, dat ik bepaald geen lafaard moet zijn, want weinigen hebben zoo lang stand gehouden als ik. IJ weet, dat onder de Boeren, zoo te zeggen, geen discipline is, en die niet willen, krijgen allicht een voorwendsel om van 't. gevecht weg tc blijven. Onze toestand is ernstig. God alleen weet, of wij Engelands over macht zullen kunnen weerstaan. Op Hem is echter mijn hoop. Hij is onze toevlucht en veilige schuil plaats in leven en sterven! 11 Mei 1900. Voor een lid der Staten voor Utrecht in het kiesdistrict IJselstein moet her stemd worden tusschen de heeren Cainbier v. Nooten (lib) met 12G9 en v. Baerle (r. k. en antir.) met 1247. De Roomschen waren verdeeld. Er hadden er ook nog 247 op dhr. Konings (kathgestemd. Zoo ontgaat hun misschien door verdeeldheid hunnerzijds, bij herstemming de kans op een zetel. Rii kon. besluit is benoemd tot notaris te Zierikzee A. P. Fortanier candidaat- notaris te Amsterdam. De Boterwet. De Kamer behandelde gisteren de arti kelen dezer wet. Onder de amendementen die aangenomen werden, is or een van den heer Pyttersen die bepaalt dat de marga rine op alle verpakkingen, buitenste zoowel als binnenste, haar merk hebben moet en de toeziende ambtenaren zich daarvan ge durig hebben te overtuigen Bepaald is ook dat boter en margarine in eenzelfde mand tegelijk door denzelfden persoon mogen vervoerd worden, hetgeen do regeering eerst had willen verbieden. Ned. Herv. Kerk. Door het provinciaal kerkbestuur van Zeeland zijn toegelaten tot de Evangelie bediening in de Ned. Herv. Kerk de heeren J. D. Derksen te Utrecht en IJ. F. A. Focken te Oosterbcek. Beroepen te Niezijl ds. R. A C. Frijling te Koekange. Bedankt voor Kollum door ds C. F.Cramer von Baumgarten te Blijham. VERBETERING. In ons bericht acte-oxaincns vorig no. staat o. a. geslaagd: mej. Scheffelaars te Middel- bun/ en mej Klots te Terneuzen. Het ge cursiveerde (gevolg van een verkeerd begre pen telegram] moet er uit. Middelburg. Akte-examens. Geslaagd de dames: E. S. Goeraans uit Goes, A. R. Notenboom uit Oud Vosmeer, S. C. v. Oosten uit Aardenburg en L. M. E. van de Sande uit Terneuzen. Voor gymnastiek de dames A. C. Breetvelt uit Goes, .1. II. ton Napel uit Kruiningen, B J. Clarisse en M de Hullu, beiden uit Nieuwvliet. Voor nut tige handwerden de dauies: A. C. Breetvelt uit Goes, J. II. ten Napel uit Kruiningen en B. J. Clarisse uit Nieuwvliet. In de maand April werd de Bijzon dere School te Goes bezocht door 248 leer lingen, waarvan 220 geen enkelen schooltijd verzuimden21 leerlingen verzuimden minder dan 3 schooltijden en bij 7 beliep het verzuim van 3 tot 10 schooltijden. In het geheel bedroeg het schoolverzuim in deze maand 1,06 pCt., tegen 0,9 pCt., in April 1899. Arrondissements- Rechtbank te Middelburg. Heden, Vrijdag, zijn veroordeeld wegens: diefstal: A. B, 30., mandenmaker, llon- tenisse, thans to Middelburg in hechtenis, tot, 6 ra D. M. 38 j., bierhuishouder, Rilland-Bath, tot 1 m. en K. W. 55 j werkman ,Vlissingen, tot 14 d. gov. straf. twee feiten van diefstalZ. B. 32 j., hvr. van L. J. v. R, werkvrouw, Vlissingen, tot 1 m. gev. straf; mishandelingL. v. d. B, 17 j werkman Kruiningen (Oostdijk) tot 4 m en F. N. d. S, 18 j., landbouwer, Hoofdplaat, tot 1 m. gev. straf; huisvredebreukJ. T. 18 j., varensgezel, Goes, tot f 10 li. s 10 d. h overtreding politieverordening Vlissingen K. A d. B. 32 j., zonder beroep, Vlissiligen, welke zaak door den Hoogen Raad dei- Nederlanden naar deze rechtbank verwezen is tot f2 b. s. 1. d. h. Bij bevelschrift van bovengenoemde recht bank zijn naar de openbare terechtzitting verwezen de zaken togen a. .1. K., oud 32 jaar, rijksveldwachter jachtopziener, geboren te Zaandam, gesta- tionneerd te Kapellobrug, gemeente Clingo, wonende te Hulst, tor zake dat hij don 2Gen Maart 1900 te Hulst, terwijl hij rijks veldwachter-jachtopziener en als zoodanig betiedigd was, valschelijk en in strijd met de waarheid te kwader trouw op den door hem afgolegden ambtseed een proces-ver baal heelt opgemaakt, waarin hij o. a heeft gerelateerd, dat hij op 25 Maart 1900 te Hulst, in de vleeschhouwerswinkel van G. v. O. door diens huisvrouw met een slach terstaai is mishandeld geworden en zulks met het oogmerk om dat proces-verbaal als echt en onvorvalscht te doen doorgaan en van dit vulsche proces-verbaal heeft gebruik gemaakt door het aan den officier van justitie te Middelburg in te zenden, uit welk gebruik nadeel kon ontstaan. b M. d. V., oud 22 jaar, schippers knecht, geboren en wonende te Middelburg, thans aldaar in hechtenis, ter zake dat hij op 16 April 1900 te Hansweert, uit het schip, genaamd Op Hoop van Zegen, schip per A. A. de Visser, met hot oogmerk van wederrechtelijke toeëigening, heeft wegge nomen eene hoeveelheid maïs en door middel van inklimming en braak een spaar pot, waarin zich eene hoeveelheid geld bevond en een gouden broche en horloge ketting met gouden tonnetje, alles toebe- hoorende aan genoomden schipper de Visser. Aan den beklaagde is ambtshalve als verdediger toegevoegd de heer mr. P. Dieleman, advocaat te Middelburg. Het gerechtshof 's Gravenhage be vestigde het vonnis der rechtbank te Mid delburg in zake J. M arbeider te Domburg, beklaagd van mishandeling, en het vonnis der rechtbank te Zierikzee tegen 0. F. VV. L. werkman te Bruinisse, beklaagd van diefstal. Goes. De Minister van Oorlog heeft het verzoek toegestaan aan het Bestuur der Burgerschietvereeniging Koningin IVil- h el min a te Goes, ter verkrijging van amu- nitie, bij de Oefeningen. Goes. Voor koster der Herv. Kerk al hier hebben zich 39 sollicitanten aange meld. De voordracht bestaat uit de heeren: J. L. Oeuse, WzM. Kok, concierge, ge bouw JongelingsvereenigingJ'. Wessels, kruideniersbediende, en .1. Remijnse, krui deniersbediende. Kloetinge. Op initiatief van eenige ingezetenen werd Donderdagavond in do zaal van dhr. Akkenaar oen vergadering gehouden welke ten doel had het organi- seeren van een feestcommissie, naar aan leiding der installatie van den nieuw benoemden burgemeester. Uit de verga dering die door ruim honderd personen werd bijgewoond, werden a!s leden dei- commissie gekozen, de heeren, M. de Vrieze, W. v. Liere, Chr. Welleman, J. Oele, Jhr. de Jonge, A, Padmos, H. Mieras, O. Zandoe. Daar de installatie bepaald is op Dinsdag 15 Mei, zal het feestprogramma in overleg met de ingezetenen op heden Vrijdag avond worden voorgesteld. Als een bijzonderheid wordt mede gedeeld dat Vrijdag te Westkapelle iemand van 71 jaar in het huwelijk trad met een vrouw van 73 jaar. (M. Ct.J Aan hot rijks-post- en telegraafkan toor te Krabbendijke is tot brieven- en telegrambesteller benoemd do heer S. van Baren. Hot is heden 100 jaar geloden dat de Wiudkorcnmolen te Zoutelande, door donzelfden naamgenoot gedreven werd n.l. door Johannes Adriaanse. Eerst heeft er van 18001833 op ge woond (of hom gedreven) des tegenwoor- digen molenaars Grootvader. Van 1833 1865 zijn Vader en van 1865 tot heden de tegenwoordige eigenaar Johannes Adriaanse, en er bestaat veel kans dat de molen weer aan een naamgenoot overgaat. Woensdagnacht brak brand uit het huis van II. Commesaris, steeiikolcnkoopman te Dinteloord. üc brand die oen ernstig aanzien had is door do llinko werking dor spuiten iu zijn voortgang gestuit. (N. 11. Cl Een pas, door een Engelsch officier in hot lager van Cronjé gevonden en door wijlen generaal Joubert den 10 Februari onderteekend, heeft deze week op een ver- kooping van curiositeiten te Londen 5 en oen halve guiuje opgebracht. Mc. Kinley moet geweigerd hebben de Zuid-Afrikaansche deputatie te ontvan gen Toch zullen Washington en Boston er stellig ook de overige groote steden waar zij toeven zal, haar op degelijke wijze ont vangen. De lieer George W. van Siclen, penningmeester der «Nationale Boer Relief 'fund Voreoniging" vraagt giften voorliet fonds tot ondersteuning der betrekkingen van gesneuvelde Boeren. Het doel is een miljoen dollars bijeen te zamelen en deze gift zoo spoedig mogelijk den treurenden toe te zenden. In Canada wordt veel papier gefa briceerd. Men voert daar groote hoeveel heden naar Engeland uit. En nu dreigt er een papiernood in die kolonie, wijl de papierfabriek van Laurentide een der grootste ter wereld door brand geheel vernield is mot den voorraad, dien zij be vatte, en dit, gevoegd bij het afbranden van vele papierfabrieken te Ottawa, maakt, dat men er met gebrek aan papier wordt bedreigd. Eenige couranten zelfs zullen waarschijnlijk eerlang niet kunnen ver schijnen, omdat er geen papier is. In Blansko, een dorp in Moravië, is een boerin lovend begraven. Vrijdag stierf zij onder hevige krampen, en Maandag werd zij begraven. Wegens de afwezigheid van den doodgraver vervulde de dochter dit treurige werk, en juist was zij bezig om het graf toe te werpen, toen zij hevig tegen de kist hoorde kloppen. Vol schrik liep het meisje naar huis, om vader te waar schuwen, en toen zij dien niet vond, naar den pastoor. Die ging er heen en hoorde nog kloppen. In plaats echter van de kist dadelijk te openen, haalde hij er eerst nog den dokter bij, en toen die kwam was het te laatdo arme vrouw was in dien tus- sehentijd gestikt. Haar handen waren door de poging om de kist open te krijgen erg bezeerd. Generaal Otis is ontslagen als opper bevelhebber van de Amerikaansche troepen op do Pliilippijnen. Generaal Mac-Arthur is in zijn plaats benoemd. In het stadje Eiis bij Perpignan stortte, terwijl men den uitslag der gemeenteraads verkiezing naging, de zaal met een tiental belangstellende kiezers, die er zich in be vonden, omlaag door het breken van een balk. Met hen violen de stembus, de stemopnemingscommissarisen de candidaten aan de stembus aanwezig; doch niemand bezeerde zich erg en een verdieping lager kon de uitslag der verkiezing bekend worden gemaakt. De Gouden Kandelaar. Christelijk Tijdschrift voor het huisgezin. All. 1. Dit nieuwe Tijdschrift verschijnt elke maand en kost per halljaar 40 cent. Do 1c aflevering bevat goede lectuur, en de laatste bladzij biedt raadsels en anderen iuspannenden arbeid voor onze jongens. De redactie belooft geen verzonnen of ver taalde verhalen te zullen leveren en alles Snoek. j in Christolijkon geest. Het bureel van dit Tijdschrift is te BRIEFWISSELING. Correspondent te Waarde Degelijke voorgenomen gedachtenisvierin gen belmoren niet per bericht maar per advertentie te worden aangekondigd. Red. VLISSINGEN, 11 Mei 1900. Boter f 0,85 it 1 0.95 per kilo. Eieren f 3,00 a f 3,20 per 104 stuks. MIDDELBURG, 10 Mei. Tarwe puike soort f G,75 betaald en voorts f6,50 af 6,70 naar deugd. Rogge tot f 5.50 a 1 5,60 aangeboden. Gerst zonder handel. Haver f7,50 per 100 kilo betaald. Witte- boonen f 11.75 a f 11,85 betaald. Bruine- boonen f 9 a f 9,50 naar deugd verhandeld. Erwten niet ter markt. Pond Boter f 0,75 a f0,85. Eieren f 2,70 de 100 stuks. ZIERIKZEE 10 Mei 1900. BOTER. Hoogste koers f0,50 af-, Laagste koers f 0,32'/2 af - KIPEIEREN Hoogste koers 0,é'2'h a f -,Laagste koers 1 0,40 a f -,— EENDEIEREN. Hoogste koers f 0,80 a f-,Laagste koers f 0,G7'/s a f -,do 25 stuks. ST. MAARTENSDIJK 10 Mei. Bij do lieden gehouden veemarkt, waren aangevoerd 35 stuks hoornvee en 12 biggen. De handel was vrij levendig. Prijzen werden besteed als volgt: Voor jaarl. ossen en vaarzen f70 a f80. 2 jarige dito f 110 af 130. Melkkoeien f 115 a f150. Vette koeien tot f168. Biggen fll a f13. Van 10 Mei tot 11 Mei 1900. Ml DDELBURG. O n d e r t r o u w d M. C.Franse 24 j. jm. en S. J. M. Adriaansen 26 j. jd. P. 1'. Dekker. 36 j. jm. en M. J. de Fluiter 31 j. jd. M. Maas. 29 j. jm. en J. Dourlein 26 j. jd. Getrouwd: 1'. van Helleman 27 j. jm. en M. Goedhart 25 j. jd. P. J. vanlren 29 j. jm. en J. C. do la Vienne 28 j. jd. J. C. van Iwaarden 24 j. jm. en J. Joosse 24 j, jd. J. Joosse 22 j. jm. en A. H. Bos 20 j. jd. A. Moens 24 j. jm. en E. Wester- weele 27 j. jd. C. Wielemaker 24 j. S. en I. M. Vercautere 30 j. jd. J, C. van de Woestijne 24 j. jm. en P. Joosse 19 j. jd. Bevallen: M. Back g-eb. Timmerman z. E. Nederhland gob. de Jonge d. Overleden: D. Boone 14 maanden z. L F. van Dierendonk man van C. Bekkers 75 j. M. de Koning 7 j. d. GOES. II uw. a a n g10, Adriaan Willeboor 24 j. jm. en Adriana Geenc 19 j. jd. 11, Dirk de Ronde 28 j. jm. te Rotterdam en Hendrica Cornelia Rijkse 28 j. jd. te Goes onlangs te 's Gravenhage. Gehuwd. 10, Marinus van Liere 25 j. jm. en Johanna Gecrtruida Maria Zuidweg 26 j. jd. Geboren: 9, Johannes z. v. Adriaan Marinus Johannes Scheffers en Jannetje Jobse. 9, Jan Maria z. v. Hendrikus Wil helmus Bernardus Maria Leijgrraaff en Maria Anna Catharina Stieger. 9, Dingenis z.v.IIendrik Jan Meiseen Tannetje Boogaard. Overleden: Johannes Adrianus Kuijper 42 j. gehuwd met Maria de Bakker. Afloop Verkoopingen. (Middelburg. Aan hot gebouw van het Gewest-Bestuur werd heden aanbesteed le. Het maken en inhangen van een paar ijzeren deuren voor de Oostschntsluis te Sas van Gent. (Raming f 6950). In schrijvers: de Vries, Robbé Co., Gorin- clieni f 8100, Frans Andriessens, F. A. Gil len Co. Utrecht f 10950. 2e. Het voortzetten van de herstelling dor boordvoorziening van het kanaal door Zuidbeveland. (R. f 3500 Inschrijvers W. Dekker Veore f3373, C. Nieuwenhuize Ierseko f 3323, B. den Exter v. d Brink Krabbendijke f 3290, J. Lindonborg Cz. Wemeldinge f 3283, J B. Koch Hanwee. f 3194, J. F. Adriaanse Polfliet. Walzoorden f 3165, I'. J. Visser Hauweer f 3079. B. v. Eek Neuzen f 29G5. Zijpe. Heden werd aanbesteeü het her stel, enz. der werken voor het waterschap Bruinisse met djjksverzwaring Raming f 12,005; tot 30 April 1901. Inschrijvers L. van Popering, Dz Bruinisse, f 12345; A. Verjaal, Noordgouwe, f 12290; P. v. d. Linde, Scharendijke, f 12235; A. Heij- boer, Serooskerke, f 12197P. Bezuijen, Duivendijke, f 12173A. van Leeuwen, Colijnsplaat, f 11778 M. Kleppe, Scherpe- nisse, f11720 C. Bolier, Bruinisse, f 11570 en A. Geluk, Tholen, f 10943. LAATSTE BERICHTEN. Tweede Kamer. De behandeling der Boterwet wordt voortgezet. Ter voldoening aan herhaalden aandrang op alle waarbor gen voor deugdelijk bewijs van boterver- valschingen bepaalde de regeering op voor stel van den heer De Waal Malefljt dat monsteronderzoek zal geschieden door twee beëedigde rijksscheikundigen met kennis geving van den uitslag aan belangheb benden op zjjn verzoek. Voor boteronder- zoek wordt een speciaal proefstation ook voor studie van de methode van boteron derzoek opgericht; het nadrukkelijk van regeeringswege bestreden stelsel van dubbele monsterneming en contra exper tise door belanghebbende is dit overeen komstig het voorstel van mr. van Gilse in de wet opgenomen. Niet strafbaar is ge stold do overtreder dio de herkomst dei- waar aanwijst, en zijn goede-trouw bewijst. Donderdag eindstemming. De beraadsla ging over de wetten in zake ouderlijke macht is begonnen. Middelburg. Geëxamineerd 6 dames, geslaagd: 1'. C. Klompe, te Haamstede; A. G. Bijlsma en M. Wisse, beiden te M iddelburg. Handwerken 3, geslaagd A. R. Noten boom, te Oudvosmeer en L. M. F. van de Sande, te Terneuzen. Gymnastiek 4, geslaagd A. R. Noten boom, voornoemd en S. I'. van Oosten, te Aardenburg. j" idyertentië h. Xa een kort maar smartelijk lijden van enkele dagen overleed in zijn Heer en Heiland onze geliefde man, vader, behuwd- en grootvader Johannes Boone, in den ptiderdom van 57 jaar en 9 maanden. De Heere sterke ons in dit verlies. Uit aller naam, Wed. JOHs. BOONE— op 't Hof. Eenige en algemeene kennisgeving. Nieuwdorp, 9 Mei 1900. Heden ontsliep tot onze diepe droef heid, zacht en kalm, in de volle ver zekerdheid des geloofs, onze zeer ge liefde zuster, behuwdzuster en tante Jannetje Melis, in den ouderdom vam ruim 57 jaren. De Heere, die niet antwoordt van Zijne daden, lenige onze smart. Uit aller naam, PAULUS MELIS Az. Serooskerke _(W.) 10 Mei 1900. Heden behaagde liet den Heere van leven en dood op liet onver wachts van ons weg te nemen onze geliefde man en vader A. LOUWERSE, in den ouderdom van 75 jaar, 7 maanden en G dagen. Het vaste vertrouwen dat hij nu juicht voor den troon lenigt onze diepe droefheid. Namens kinderenbehuwd- en Nieuwdorp. kleinkinderen. Wed. A. LOUWERSE. Onzen har tel ij ken dank aan allen die blijken van belangstelling gaven, tij dens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde cchtgenoote, moeder, be huwd- en grootmoeder ADRIANA DE BUCK. Uit aller naa n W. DE WIJZE. Biggekerke, 12 Mei 1900. Aan allen dio tijdens de kortston dige ongesteldheid en na het overlijden van onzen geliefden echtgenoot, vader, behuwd- en grootvader WILLEM KESTELOO hunne belangstelling toonden, onzen innigen dank. Uit aller naam M. DEKKER, Wf.d. W. KESTELOO. Predikbeurten Ger. Kerk. Voorm. half 10 uur, Ds. R. J. v. d. Veen. Nam. 2 Idem H. 0. Z. 29. Beide beurten collecte voor »Samuël". Avond G Lezing. Fjbrieks- Merk dcNafuur-V/ollen Ondergoederen

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1900 | | pagina 2