Een Woonhuis, SLEEPERS-INSPAN LIKEUREN, BIT1 BEDDEN en Koster, verkoopen verkoopen en BOUWLAND, te koop aanbieden verkoopen verkoopen te koop aan verkoó Frederik de Groote en de Korporaal S H O ti W i ft G Zaterdag 5 Mei 1900, Schuurtje, Tuiu en Dreef Woensdag 9 Mei 1900, Woensdag 2 Mei 1900, Woensdag den 2 Mei 1900, Donderdag den 3 Mei 1900, Vrijdag 4 Mt Vrijdag den 4 Woensdrgmidt dag: IN. lloil S(i kalveren. Springveer-, Wollen-, Kapok MATH Slaapkamerai Numansdorp later wanneer daar ter plaatse de havenwerken zullen gereed zijn. Op deze fraaie boot werd de lunch gebruikt onder wijl langzaam bet Zijpe werd overgestoken naar de tramhaven aan deze zijde. Hoewel in onze gemeente geen plan bestond om een feestdag van het feit te maken waren toch honderden naar de plaats van aan komst getogen om het voor ons zoo gansch ongewone schouwspel gade te slaan. Met een drieweif hoerah werd de aankomst der boot aan de ponton door de toeschouwers begroet en door de ieestgenooteo beantwoord. Het muziekgezelschap „Excelsior" van hier begroette de komenden met de volksliederen. De burgemeester oizer gemeente compli menteerde de heeren op het perron waarna plaats t enomen werd in de gereedstaande tram die hen spoedig door onzen polder voerde naar het verdere doel van den tocht. Behalve het Bestuur der Rott. Tramwig- maatschappij bestond het gezelschap uit Gemeente- en Waterstaatsautoriteiten uit de provinciën Zeeland en Noord-Brabant. Ook de oud-minister de heer Tan der Sleijden, ouder wiens Bestuur he' ontwerp werd vastgesteld, behoorde tot het gezel schap. Na te Brouwershaven door den burgemeester op het stadhuis te zijn ver welkomd werd teruggereden naar Zierikzee waar een diné in bet Hotel van Oppen den feestrit besloot. Ni ar wij vernamen werd daar menige toast op het welslagen der onderneming en op de welvaart dezer eilanden uitgebracht. Aan den heer A. S. J. Dekker te Goes is opgedragen de ievering van een orgel ten behoeve van het Christelijk Militaire Te huis te Middelburg. Biezelinge. Zaterdagnamiddag viel het oudste dochter je van J. H. alhier, tor- wijl het aan het spelen was op de zooge naamde „klapbank", van die bank af, met het droevig gevolg, dat één armpje tusschen schouder en elleboog tengevolge van dien val brak. Het kind moest anders juist met Mei voor 't eerst ter school. De Ontvanger Griffier van het Water schap Waarde dhr. H, C. Dominicus is ais zoodanig geschorst. Tot waarnemend Ont vanger Griffier is benoemd de heer C. J. Vroegop gemeentesecretaris te Waarde, wiens jaarwedde in zijn betrekking van brievengaarder te Waarde is verhoogd met f75. Middelburg. De Oranje collecte, uitgaan de v.d. afdeeling Middelburg der Yereeniging voor Christelijk Volksonderwijs, heeft ƒ270 opgebracht. Aagtekerke. In het afgelooptn win terseizoen zijn uit de volksbibliotheek der leesrereeniging „Leeslust" alhier, aan 31 lezers, waaronder 11 leden, 558 boeken ter lezing uitgegeven Genoemde bibliotheek ielt thans 465 boekdeeleD, terwijl bovendien elke week aan de leden eene portefeuille met eenige goede tijdschriften ter lezing wordt rond gezonden. Eene verrassing voor de kaartentel- leis, van de algemeene volkstelling was het dezer dagen, toen z op eenige kaarten van een Zierikzeesebe Dmilie, behalve de gevraagde inlichtingen, ook de fotografische portret en vonden van de velschillende le den van het huisgezin. Het was een pho- tograaf, die op deze wijze het nauwkeurig ste beeld vati zich en de leden van zijn ge zin meende te kunnen verschaffen. Te Martenshoek is een 20-jarig jongmenech tengevolge van overmatig ge bruik vati sterken drank overleden. Te Swalme kwam een reiziger met een woon wagen, 's rachte, waarschijnlijk beschonken, tbuis; door het omsteken van het licht ont stond brand waar' ij do man in de vlammen is omgekomen. Te Venlo heeft een werk man, in een huiselijken twiet zijn jong te kind, van vijftien maanden, den hals afge sneden, het andere kind kon men hem nog ontrukken. Hij vluchtte toen naar de Dnit- schegrensdocb werd ingehaald enin bewaring genomen. Te Rotterdam zat een boot werker met een roeier in een roeiboot, toen een stoomboot voor bij veer die 't bootje in gevaar van omslaan bracht. In zijn vrees daarvoor sprong bij te water dceh bij ver- FEU1LLETON. 0 0 Als Erederik de Groote in goede luim was, schep e bij er veel beh gen in zich met of ten ki ste van zijm verlrou wden te vermaken en den aard dier spotternijen, welke soms niet vrij van ruwbei waren, kan men uit den vorm van zijm gedachten leeren kennen. Zoo had bij ook eens, gernime.i tijd achtereen, een ouden korperaal gadege slagen, die tot zijne lijfwacht had behoord. Deze oude gediende was de levende ver. persoonlij king van het reglement van dienst; voor zijne nauwgezetheid en strengheid hadden allen ontzag en vrees. „Het is dienst! Zóó is de dienst", zei de oude ge woonlijk tot zijne minschappen. „De in structie van den dienst is gemaakt om op te volg8n, en niemand wage het die te schenden, van den Generaal af tot den gewonen soldaat toe, daar zij voor het geheele leger van kracht is: dat is de zin der instructie. En zelfs al kreeg de Koning het in 't hoofd mij iets te commandeeren, strijdig met de regels van den dienst, dan dweeu in de diepte en kwam niet weer bo- - ven. Te Zomeren had een voerman I het ongeluk door het op hol slaan van zijn paard, van zijn voertuig te vallen, waarbij hem de wielen over den rug gingen, de man bleef op de plaats dood. Een gepen sioneerd officier te Amsterdam en zijn vronw hebben zich Vrijdagavond de polsen afgesneden; een dag later vonden de buren hen, na hunne voordeur ingetrapt te heb ben, bewusteloos en in bedenkelijken toestand te bed ligien. Een 15 jarige knaap te Tubbergennam een geladen geweer van een geweerrek, 't schot ging af, trof hem in de borst er. doodde bem. Te Amsterdam is Vrijdag een werkstaking uitgebroken onder de typogra fen (letterzetters) ter voornaamste druk kerijen. Aangezien men op de nitt in deze ge- decreteerde eerste staking begrepen druk kerijen het werk wilde overnemen van de wel stakende, legd-n ook op die eerstbe doelde drukkerijen de gezellen het werk neer, zoo bijv. op de arnkkerij van het Handelsblad, waar men het werk wilde overnemen van de stakende zetterij van het dagblad Telegraaf. Door de vereenigde drukkersputroons is hierop een manifest uitgevaardigd, waarin zij er met nadruk de aandacht op vestigen, hoe de thai s uitgelokte werkstaking het ge volg is van den aandrang eener commissie, die zich vormde, buiten de bestaande com missie van patroons en vertegenwoordigers der typografische vereeniging, opgericht om alle quaesties onderling te bespreken en tot oplossing te brengen. De patroons, waarbij de directies van alle dagbJaddrukkejijen zich aansloten, deelen verder mede, dat zij zich onderling tot een krachtig verzet hebben verbonden tegen den toeleg van het onlangs zich ge constitueerd hebbende looncomitë, in het vertrouwen, dat het publiek het tijdelijk ongerief, dat daarvan misschien het gevolg zal zijn, zich zal willen getroosten. Toen zijn des avonds de meeste couranten, niet verschel en. De abonné's van do Standaard hebben echter in plaats van hnnne gewone courant een exemplaar van het Nieuws van den bag ontvangen. Van het Handelsblad is Zaterdags nog een ochtendeditie verschenen, waarin slechts bet voornaamste gedeelte van nieuws- en handelsberichten. De drukkerspatroons en directeuren Tan dagbladen beraadslaagden en hebben besloten niet toe te geven, zoodat nn een algemeene staking op de couranten-drukkerijen ver wacht mag worden. Er zijn stappen tot toenadering gedaan. Er is gisteren vergaderd tuBschen een com missie uit de patroons en bet looncomitémet 't gevolg dat heden èn aan de werkgevers èn aan de werklieden een voorstel ter be slissing is of zal worden aangeboden, waarbij men overeenkomt terstond den arbeid ge- duiende zeveD dagen te hervatten en aan een te benoemen gemengde commissie de opdracht te doen inmiddels een voor beide party en bevredigende regeling te treffen met terugwerkende kracht. Een felle brand woedde Donderaag- ochtend te Ottawa in Canada. De brand brak nit in de oude voorstad Huil aan den overkant van de Ottawa-rivier. De kracht van den wind dreef de vlammen weldra over de rivier, nadat de geheele voorstsd met talrijke gebouwen, zaagmolens en papier fabrieken in de asoh was gelegd. De vlam men tastten weldra geheele blokken huizen tan en verwoestten die magazijnen, schu ren met gezaagd hout en timr erwerven in het westelijk gedeelte van Ottowa werden een prooi der vlammen. Ook het station van de Canadian Pacific, onnoemlijke stapels gezaagd hont en het oentraal station voor de electrische verlichting gingen in vlammen op, zoodat de straatlantaarns wer den uitgedoofd. Het parlement, dat geen licht bad, was genoodzaakt zijn zitting te verdagen tot Dinkdag. Montreal, Toronte en Hamilton zor.den blusehmiddelen, maar eer gisterenavond woedden de vlammen nog voort en dreigden geheel Ottowa in de asch te leggen. De bevolking van de stad kampeerde op de pleinen. De vlammen werden zoo fel voortge zweept, dat rijdende straatwagens tramwa- oog zou ik het uiet doen, al kostte het mijn leven". Gedurende een veldtocht in Bohemen, in den zevenjari.en oorlog, voerde onze korporaal de voorhoede aan. Als zeer be- grijpelijken voorzorgsmaatregel had hij twee geharde ruiters tot dekking van de flank vooruitgezonden. Frederik had deze be schikkingen, waarover hij innerlijk zeer tevreden was, met aandacht gevolgd, en besloot na deze gelegenheid aan te grijpen om de standvastigheid van dien man op de proef te stellen. „Kirpmaal, weet ge wel dat ge een ezel zijt?" riep de Koning hem toe, toen hij bem op zijde was gereden. „T t op dezen dag wist ik dat niet, Sire. Maar in 't algemeen schaadt bet toch niet, dat in het Prnisische leger ezels korporaal gemaakt knnnen worden", antwoordde de oude gediende onverschrokken. „Mond hondenriep de Koning uit. „Ge hebt daar een ouden dioomer als flankeur voorui'gezonden. Wat is dat voor een maatregel! Zie eens daar ginds", riep bij, op een jong soldaat wijzende, die een vnrig, onrustig paard bereed „die iB toch veel heter voor die taak berekend 1" „Uwe Majesteit begijpt dat niet", ant woordde de 'oude man op ernstigeu taon, Erederik was geheel ontzet, daar hij nog gensaanstaken de trampsssagiers ontsnapten nauwelijks. Te Ottawa werden 1900 huizen, fabrieken en magazijnen Vernield, 1700 te Huil, de schade bedraagt 3Vs miljoen pond sterling, ongeveer 40 miljoen guluen. Tal van villa's, van rijke bewoueis zijn in de asch gelegd, ook die van den grooten houtzaagmolenaar Booth. Vyf volwassenen en 3 kinderen kwamen in de vlammen om; docu nog meerderen woiden vermist. Er zyn maat regelen genomen tot leniging van uen nood der 16CL0 die ten gevolge dezer ramp zon der dak zyn. De gissing dat de brand is aangestoken door Fenians die voor de Boeren waren, berust op geen enkelen grond. Hinde van een Godloochenaar. Een predikant uit den vieemde deelt in zyne „Ervaringen aan ziek- en sterfbedden" het volgende mede: „Een boer, die tot in zyn tachtigste levensjaar en nu krank lag aan waterzucht, liet mij tot zich roepen eu ver zocht my Gods barmhartigheid voor hem af te smeekeu. Ik zeide tot hem: „Gij be hoeft immers geen angst te heboen voor het sterven daar is geen God". „Ja," schreeuw de hij met een vreeselijke stem „daar is een hrodl"lk verkondigde hem nu dien God in Zijn heiligheid en rechtvaardigheid, maar ook in Zyne barmhartigheid en gena de. Sums geloofde ik, dat de oude zondaar nog tot boet en bekeering zou komen, maar ik zag hier, zooals zelden, het woord der waarschuwing vervuld: „Ziet toe, dat niet iemand verachtere Tan de genade Gods." zyn laatste woord was: „Wie zal de stie ren voederen ais ik er niet meer ben?" WEMELDINGE, MELISKERKE en SE- ROOSKERKE (W.) 1 Mei. R1TTHEM. BIGGEKERKE en ZOUTE- LANDE 7 Mei. KRUININGEN 9 Mei. Na een langdurig doch geduldig lijden overleed zacht en kalm in haar jHeer en Heiland onze geliefde echtgenoote, moeder, dochter en zuster Johanna den Dekker, in dea ouderdom van bijna 37Vs jaar. De Heere sterke ons in dit verlies. J. VLEUGEL. M. P. VLEUGEL. P. C. VLEUGEL. P. A. VLEUGEL. C. LOOIJ P. LOOIJNif.uwdoep. G. DEN DEKKER. A. DEN DEKKERSiervogel. J. C. LOOIJ. W. LOOIJ. A. BURGEL. S. BURGEL-Vleugel. Hoedekenskerke, 30 April 1900. ■I Heden overleed na een langdurig en smartelijk lijden onze gebefde echtgenoote, moeder, behuwd- en grootmoeder, Adriana de Buck, in den ouderdom van bijna 59 jaren. Uit aller naam, W. DE WIJZE. Biggekerke, 28 April 1900. Ondergeteekenden betuigen door dezen hunnen hartelyfen dank,ook namens wederzijdsche familie voor de talrijke be wijzen vfn vriendschap by de voltrekking van hnn huwelijk op 26 dezer zoo vanhisr als van elders ondervonden. Kminingen, 30 April 1900. J. J. LE CLERCQ. L. LE CLERCQ—Blok. nergens zulk een onderdaan had ontmoet. „Wat vertelt ge daar? Ik zeg je: laat onmiddellijk dien flankenr terugroepen en stnur dezen in zijn plaats vooruit „Uwe Majesteit is een groot Generaal", was het antwoord van den onverzettelijken korporaal, „maar een korperaal is heel wat anders". Met moeite kon de Koning zijn lachen bedwingen hy 'moest een snuifje nemen om te zorgen, dat geen enkele spier van zijn gelaat zon verraden watin hem omging". „Is een korperaal dan zoo'n bijzonder man?" vroeg de Koning verder na een korte pauze. „In het algemeen weet een Generaal dat in hoofdzaak wel; een goed korporaal moet ieder van zijn manschappen door en door kennen. En daarom zeg ik U, dat die jonge soldaat daar voor flankenr in het geheel niet geschikt is". „Hoe durft ge tegenspreken riep de Koning nit. „En waag jy het, op je Vorst, te knorren? Terstond gehoorzamen, zeg ikJij zou het hart hebben om „Ik zal mij dan moeten onderwerpen", bromde de oude, het hoofd schuddende, maar toch zoo, dat de Koning hem ver staan kon, „en ik zal moeten doen, wat bij commandeert, om het even of dit een domheid is". Voor de talrj'ke blijken van be langstelling, ons rp den 25 Aptil jl. betoond, betuigen wij onzen hsrtelyken dank. JACOBUS DANSEN. KLAZINA PA AU WE. Bath, 30 April 1900. Ondergeteekenden betuigen hunnen dank aan allen, die belangstelling hebben betoond bij hun 40 jarig huwelijksfeest. M. VAN DE PUTTE en Echtgenoote. O. en W. Souburg, 30 April 1900. Bij deze betuigen wij onzen innigeu dank voor de vele bewijzen van deel neming gedurende de ziekte en na bet overlijden van onzen diep betreurden vader, behuwd- en grootvader IZAAK DINGE- MANSE. Koudeksrke, 30 April 1900. L. BOONEDingemanse Js. BOONE Jzoon. J. BOONE Js.Zoon. FAILLISSEMENT ADRIAAN LAMPER. Door den E. A. Heer Recbter-Commis- saris in bovengenoemd faillissement is te paald Ie dat de leimijn, binnen welken de schuldvorderingen moeten zijn inge diend, zal eindigen den 15en Mei 1900. 2e dat de verificatievergadering zal ge houden worden op Donderdag den 3ien Mei 1900, des voormiddags ten 10 ure in het gerechtsgebouw te Middelburg Mr. T. DIELEMAN, Curator. Middelburg, 30 April 1900. Kerkvoogden der Ned. Herv. Gemeente alhier, maken bekend, dat lidmaten aan die Gemeente behoorende, die in aanmerking wenschen te komen voor de betrekking van daarvan schriftelijk moeten kennisgeven aan bovengenoemd College. Gelegenheid tot indienen by den Voor zitter bestaat tot en met Zaterdag 5 Mei aanstaande. Kerkvoogden voornoemd W. CENSE, Voorzitter. M. H. HARINCK, Secretaris. Goes, 30 April 1900. De Notaris DE RONDE BRESSER zal op des namiddags 2Vs nnr te Heinkenszand in de Gemeenteherberg, in het openbaar te 'sHeer Arendskerke, inden onden Craatjerfpolder kadaster sectie F. nos. 296, 418, 423 en 424 samen groot 17 A. 10 cA. Bewoond door Humt. VERMEULE. Te aanvaarden bij de betaling. De Notaris DE RONDE BRESSER zal op des voormiddags lOnren te'sHeerenhoek in de herberg bij Jacs. Claeijs in het openbaar te 's Heerenhoek in den Nieuwen Craaijert, kadaster sectie B nos. 453 en 553 ged. samen groot 18 aren, 06 centiaren. Aankomende Wede. en Kind11. ADR. VAN DEN EN DE. De Koning verwijderde zich, maar bleef al dien tiid zóó dichtbij dat hy hetverdere verloop van de zaak kon gadeslaan. Niet lang behoefde men op den uitslag van 's Konings hevel te wachten. Het jonge paard, eenmaal buiten de gelederen gaande, werd zóó onrustig en schrikachtig, dat de soldaat al zijne aandacht moest wijden aan het dier, dat spoedig met schuim op den bek stond en reeds niet go d meer zijwaarts kon zien. Het duurde niet lang, of onze korporaal liet hem terugroepen en zond opnieuw den vorigen flankeur uit. Zoodia Freierik dat zag, kwam hy aan- galoppeeren en ri6p den korporaal toe: „Jij oude, eigenzinnigge babbelaar Zoo dra wij in het kamp zijn, meld je dan san de wacht. Daar zal men je voortellen watje toekomt; niet minder dan vijf en twintig..." Nauwelijks had de Koning zich verwij derd, of de soldaten begonnen lnide te morren. „Stilte 1" commandeerde de korporaal. „Gehoorzaamheid moet er wezen. Ik zal dat geduldig moeten dragen, ofschoon het zeker onrechtvaardig is. „Waarlijk, sprak hij verdrietig tot zichzelVen, nik had niet gedacht, datik op mijn ouden dag nog slagen van den provoost zou krijgen. Volgens bevel meldde hy zich aan by de wacht, en daar werden hem voorge De Notaris Mr. JAN LOEFF zal des voormiddags om 10 uren, te Meliskerkt bij KORNs. VAN SLUIJS.in het openbaar 2 tweejarige Weivaarzen, 2 Melk- geiten, 16 Kippen, Windmolen, 2 Kruiwagens, nieuw Kooktoestel, 2 Eaddets, Kiekenren, Scliroet, Slijp, steen, Stampbak, Vleeschblok, den Mestput. Klauwstok, Werkhout, Karn. 2 Roumtonnen, Botertob, Emmers, Tobben, Weegschaal, Meel kist, Mater, Kaasborde, W asch mach ine, Spekstandei d, 2 Tafels, 2 Taleikasten, Stoelen. Kastklok, 2 Lampen, Kwartobijbel, Kachel met Oven, Spiegels, Lesse naar, Bed, Koper-, Blik IJzer-en Aardewerk enz. De Notaris A. M. TAK, zal op namiddags te 2 are, in de herberg by L. Melse, te Strooskerke in het openbaar EENE bestaan 'e in ruim en goed onderhonden WOONHUIS met TUIN en annexen TIM MERMANSWINKEL en HOUTLOODS, staande en liggende te Serooskerke op het dorp, bij het kadaster bekend in Sectie D no. 677 ter grootte van 7 Aren. Voorschreven onroerende goederen z:n te bezichtigen Maandag en Dinsdag voor den verkcop vn 10 tot 4 ure en op den dag van verkoop van 10 tot 12 ure. ten overstaan van den Notaris J. DE VOS, te Middelburg, op Woensdag 2 Mei 1900, 's middags één uur, aan het pand O 33 Lazerijstrrat, te Middelburg, van alsPaard, Ellewagen op Veeren met Kap, Sleperswagen, Kortmo- len, Slede, partij Zolder- en Stal- gereedscbap en 't geen meer ten verkoop zal worden gepresenteerd. De Notaris A. M. TAK, zal op 's avonds te acht nre op e bovenzaal der Sociëteit „de Vergenoeging", acndeGroote Markt te Middelburg in het openbaar by opbod en afslag 1. Een HUIS en EKF te Middel burg aan de Lange Singelstraat wijk N no. 171 groot 1 Are 8 Centiaren. 2, Een HUIS en ERF met TUIN aldaar aan de Bleek v ijk E no. 99 groot 2 Aren 23 Centiaren. Bezichtiging daags voor en op den dag van verkoop van 10 lot 12 en van 2 tot 4 nre op vertoon eener toegangkaart ver krijgbaar ten kantore van voornoemden Notaris. leid 25 goudstukken Friedrichs d'or). Buitengewoon in zijn schik, borg hij dat geld in zyn zak, toen, schijnbaar toevallig, jnist op dat oogenblik de Koning en Ge neraal Von Ziethen binnentraden. „Welnu, heb je de vyf en twintig ont vangen vroeg de Koning vriendelijk. „Ja zeker, Sire, en moge God ze Uwe Majesteit honderdvoud vergelden 1" sprak de oude gediende met van aandoening trillende stem, terwijl bij met de hand zijne oogen droogde. „Ge hadt gelijk," ging Frederik voort, „een goed korporaal is heel wat andera dan een Generaal. Men kan een goed Generaal zyn, maar voor korporaal on bruikbaar wez n. Ge zijt echter van heden af wachtmeester." Voor de oude tijd had zijne dankbaar heid te betuigen, vroeg de Koning hem „Wat zijt ge van plan met dat geld te doen „Twintig goudstukken naai ik in mijn veldjas en van de vyf overige trakteer ik mijne manschappen." „Wel, dat is zeer goed van je, zoo over je kameraden te denken. Dat God verder met je zij 1 Maar verlies je jas met de twintig goudstukken nietl" Ons Parool, De Notaris Mr. JAN des namiddags om 1 uur, het hnis van P. ADRI openbaar 2 Kabinetten, Tafelka Lessenaar, Riibbe. Kachels, Tafels, Ta Meter, Stoelen, VV Trapriaaimachities. Meelbuil, Spekstam leumbussen en Roti Blik- en Ijzerwerk, Tonnen, Kisten, M ken,Dilthouten,Lani gereedschap. V o o rief, waaronderK met Balansen, Gev Flesschen, Karaffei sen, Krui en, Kc Manufactuten, Dek De Notaris A. M. voormiddags te 10 urt bewoond door de Wee te A a g t e k e r k e, bij openbaar 5 baatgev 1 2l/s jar ri .e Vaar l S Kc 2 Kweekkalvers, mers, 4 Vat kers, 20 Driewi Askar, Eggen den, Windmolen. stoel met Steen, Kr en Voederbakken Roomtonnen, Bote Maten en gewichtei terd, Mestputplan' Hooi en Stroo, de put, benevens eenig onder: Tafel,Stoele Goe 'eren. Aan on hebben w dat wij onzen geheelet EN hebben.overgedaan aan TENS, Vlasmarkt alhi bij deze gaarne voor vertrouwen aanbevelen Onder dankzegging, Hoogach W. iBfF""., ae gunst van het gea bevelen. Door het bli zelfde DRANKEN! HAMAN Zn. steeds het vertrouwen, datdi te zullen blijven gen Hoogachtend, Middelburg, 28 Ap Koninklijk bestaande sinds meei van D. J Bekroond HAARLh DELBUR FANTASIE, WOU VEN- en ONI uen, zilve Rui Wh Oudoui'dringbaar ziekenverpleging. PRACHTIGE COI gers-, Beschuit-, Bro Vlynien. Borduur- VOOR BREUKL Breukbanden. Buik Levert Niemand

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1900 | | pagina 2