een Woonhuis 2o. eene Vee- en Graanschuur, Openbare Verkoopmg. .0 Een WOONHUIS 3o. Een WOONHUIS Openbare Verkooping Woensdag 17 Januari 1900, Openbare Verkooping MU1IBI J. JANSE, Ingebonden Stukken. MARKTBERICHTEN. Burgerlijke Stand. Ons Huis. Woensdag 17 Januari 1900, KIJKD AG Dinsdag te voren. ÜÜP Zindelijke Goederen kunnen worden bijge bracht. op Woensdag 17 Januari 1900« Woensdag 17 Januari 1900, Erfpachtsrecht van den Grond Woensdag 31 Januari 1900, met Bovenwoning, Smederij', Erf en Tuin, Woensdagmiddag en Don derdag N.HOLL. VAARSKAL- VEREJN. ABRABAMSE. Bakker Zeegers, de vrouwe moorde nd' uit Harsoamp is Vrijdag gepikt. Men z flt hem tot in Duitschland en België toe zie, vlak bij zat bij, onder Putten. Men- den hadden daar sedert eenige dagen een jokkolom zien opstijgen uit het midden an een bosch,ende burgemeester vermoedde aanstonds dat de schuilplaats van den veortvluehtigen moordenaar was ontdekt. Vrijdagmorgen ging hij met 11 man er op uithet bosch, waar hij vermoedelijk ver borgen was, werd omsingeld en langzamer hand verder loopende, werd de kring nau wer, zoodat ontkomen onmogelijk scheen. Dat begreep Zeegers die het dan ook op een loopen zette. Een der veldwachters vuurde zijn karabijn af, eohter zonder te raken, en toen viel Z. van schrik op den grond, waarop hij gearresteerd en onder sterk geleide per gevangen wagen wegge leid werd. De man was veranderd, zeggen ooggetuigen. Zijn kaalgeschoren gelaat droeg nu een Hinken baard en zijn oogen staar den verwilderd in het rond. Arme man. Vermoedelijk zal hij in appèl komen van het lij verstek tegen hem gewezen vonnis van levenslange gevangenisstraf, en een op schandaal belust publiek kan weer genieten van een drama Jat eer afschuw dan büt ge not wekken moest. De lezer hoorde wel eens van Gari baldi, den woeligen revolutionair, die zelfs koningsmoord predikte, en later de rech terhand werd van den „rooverkoning" en hoorde ook wel eens van Chispy, den anarehist die den troon van den zoon van den rooverkoning bedreigde en later Hum berts trouwste dienaar werd. Thans lezen wij dat Luigi Crispi, de zoon van Crispi, die in 1895 zijn „vriendin",gravin Cellere, een kistje met juweele i ter waarde van 60.000 lire ontstal en daarna naar Amerika ontvluchtte, te Bome bij verstek tot vier jaar gevangenisstraf veroordeeld is, en dat Manlio Garibaldi, de laatste zoon van den generaal, te Bordighera is overleden. Te Valencia ontsnapten tijdens een brand op de kermis twee leeuwen uit een tent. Er ontstond een paniek, waarbij vele mensehen gewond werden. Een werkman, die een der leeuwen met een revolver wilde doodschieten, verwondde zich zelf bjj het afschieten van het oude wapen zwaar. De leeuwentemmer ving een der leeuwen daarna in een kooi op en met behulp van een leeuwin wist hij na veel moeite ook de tweede leeuw, die op een dak gevlucht was, op te vangen. Koningin Victoria laat in de bladen liefjes vragen om de portretten van al de dappere soldaten harer lijfwacht, die in Zuid-Afrika zijn gesneuveld. Dat kan een heel album worden I "Volgens een brief van een soldaat der Marinebrigade te Modderrivier, mar- cheeren de Britsche officieren tegenwoordig allen met het geweer op schouder in de gelederen mede, om niet tot mikpunt te strekken voor de Boeren, die, geiyk men weet, aliijd het eerst op ae officieren schietent Wanneer dit waar is, hoe komt het dan, zou men zeggen, dat alle officieren van het vermiste regiment van French bij Colesberg gesneuveld zijn? SanClemento, president der republiek Columbia, is overleden. Viotoria gaf chocolaad Oom Paul is in z'n noppies, En zegt: „Hul klink en drink nog nie, Want ik het al die koppies." 1 Te Rixdorf nabij Berlijn is tengevol ge van het springen van een electriseh gloeilampje een groot galanterieën.magazijn afgebrand. Drie menschen, een vader, moe der en dochter waagden, toen de vlaram en hun den uitweg langs de trap afgesneden, een sprong van de derde verdieping. De vader kreeg een doodelijae wonde aan de ruggegraat, de meed er een licht kwetsuur, de dochter een schedelbreuk, zoodat aan haar behoud gewanhoopt wordt. Een Amerikaansoh blad verhaalt v an een landgenoot, die een verzekeringsmaat schappij er in wilde laten loopen door een party sigaren te verzekeren en na die o p- gerookt te hebben, vergoeding vroeg van de maatschappy. Het was immers onbe twijfelbaar dat zy verbrand waren. De di rectie antwoordde, dat zij die bewering volkomen toegaf, maar de vryheid zon nemen den verzekerde, als hy by ziju vordering bleef, aan te klagen wegens op- zetteiyke brandstichting wat ook boven twijfel verheven was. Zij heeft verder niets meer van den vernuftlgen Yankee gehoord. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. Stokken worden in geen geval teruggezonden Mijnheer de Redacteur l Mag ik s. v. p. voor het volgende een plaatsje in uw blad naar aanleiding van een bericht uit Rilland, voorkomende in uw blad van Maandag. Het komt mij voor dat uw correspondent ■de zaak daarin vervat wel eenigszins anders afteekent dan deze is geweest. Hieronder een andere lezing en wat meer uitleg. Zaterdag vroegen vijf myner knechts te mogen gaan rijden (zooals dat algemeen gebruikeiyk is) met de jonge paarden. Een jongen eveneens bij mij in dienst vroeg mede temogen gaan. Ik stond hun verzoek toe en gaf 4 jonge paarden en twee oudere 10 en 11 jaar oud), de jongen hierboven genoamd bereed een der laatsten, Op het dorp werd by de gemeenteherberg stil gehouden. By het weder opstijgen was de laatstgenoemde persoon eerst gezeten, doch door lawaai en werpen met steentjes door kinderen raakte by zijn paard kwijt, en bang wordend sprong hy er af met het gevolg datj hy bewusteloos neerviel. Van onbesuisd rijden door de kom der gemeente is eohter geen sprake geweest naar ik van verschillende personen die er waren gehoord heb als mede van mijn knechten die ik streng heb ondervraagd. Dat een jong paard wel eens bokke- sprongen maakt, weet ieder en is dit mis schien hier ook het geval geweest doch dat is geen onbesuisd en woest ryden. Ik ben het volkomen met uw correspondent eens dat er een gemeenteverordening be staat die aangeeft, om in matigen draf enz. te ryden, doch meen dat indien, in dezen andeis ware gehandeld, de toen aan wezige rijks- en gemeente politie de jon gelieden wel z( uden aangemaand hebben langzamer te ryden. Wat verder betreft het ryden met onge dresseerde Amerikaansche paarden d. i. zeker geheel bezijden de waarheid daar de 4 jonge Inlandsche waren en de twee anderen oud gediende tuigpaarden. Ik zoude uw correspondent aanraden in den vervolge eerst eens nauwkeurig infor mation in te winnen alvorens iets neer te schrijvenen betreffende den blaam welke door hem geworpen wordt op de politie alhier (bevoegde autoriteiten m.i.) zou ik hem den raad geven eerst te leeren kennen wanneer een paard al dan niet in matigen draf gaat, daar ik meen dat onze politie meer mans is om dit tè beoordeelen dan uw correspondent op 't oogenblik. En heb ik voor my de overtuiging dat zy de ge meenteverordeningen even zoo goed zullen kennen als hy, daar een dezer ambtenaren reeds eenige jaren drager is van de medaille voor 20 jarigen tronwen dienst by de politie Het oude spreekwoord „Schoenmaker blijf by jo leest" is hier dunkt my niet mis plaatst. U Mynheer de Redacteur by voorbaat voor de afgestane plaatsruimte dankend, teekent Hoogachtend Uw.dw.dienaar CHARLES HARISON. Rilland, 10 Jan. 1900. Woensdag 17 Jan. middelburg, 10 uur door not. Tak voor 't gemeentebestuur geslagen esschen, elmen- en beuken hakhoutgerooide olmen populieron- en kastanjeboomen, aan bol werken, buitensingels, ooH havendyk, 400 olmen boomen, 800 droge musterd op de Seis. Beginnen aan de stadsschuur. Colijnspiaat, door not. Noordijke half 7 in de Patrijs voor dhr. L. v. Oeveren lo een huis en erf oostzijde Voorstraat. 2o. een schuur daarnaast Oude Moolweg; 3o. een huis en erf westzijde Oostachterstraat. Goes, 10 uur in de Prins van Oranje voor dr. Broersma door deurw. Hollinann een Amerikaansch grenen slaapkamerameu blement, mahoniehouten cyiinderbureau, mahoniehouten bureaustoel, boekenkast, ta fels, stoelen, ledikanten, bedden, matrassen, fornuis, overgordijnen, gas- en andere lampen, naaimachine, karpetten, loopers, porsslein, glas- en aardewerk. Kattendijke, 2 uur bij Felius door not. Pilaar een huis met erfpachtsrecht van wed. Kopmels. Donderdag 18 Jan. Middelburg, door not. Verhulst 8 uur in de Vergenoeging huis, erf en tuin Mo lenwater N 47. 2o. erfpachtsrecht op 164 cA. tuin Nieuwe Oostersche straat. 3o- een huis en erf daarnaast. Vrfidrg 19 Jan. 's lieer Abtskerke, door not. Overman bij wijlen C. Nieuwkamer 10 uur meubelen, dekens, linnen goederen, spek enz. Dinsdag 23 Jan. Vrouwepolder, 10 uur in de Oranje- bosschen door not. Verhulst kaphout, droog hout, tronken, enz. ©ostkapelle, 2 uur door not. Verhulst op Overduin esschen, elzen en berken kap hout, enz. Bergen op Koom, aan stal no 3 van het veulendepot 13 driejarige hencsten en 1 vieijarige hengst (dekhengsten geschikt.) Bezichtiging Woensdag 10 Jan. en Maan dag 22 Jan. Woensdag 24 Jan. 's Heerenboek 10 uur bij Hazeu doo not. Oerman het huis en eri van wijlen De Gefis, bierhuis met timmermansaffaire 110 cA. Oost- en West Souburg, in Dorpzicht 2 uur door not. de Maret Tak een huis, erf. tuin, moesland, schuur van Tilroe 9 A 10 cA. 2o. het huis en erf in 'tdorp no. 22 groot 108 cA. Kijkdag 23 en 26 Jan 10 12 en 2 6 uur. Donderdag 25 Jan. middelburg, 8 uur in de Vergenoeging door not. Wisboom Verstegen een heeren huis Molstraat F 89 groot 367 cA. Dinsdag 30 Jan. Vlissingen, 8 uur door not. Bosch in Hotel du Commerce 4 huizen op het Eiland met plaats, resp. 68, 63, 65 en 68 cA. aan de 4e Dwarsstraat en Dijkstraat. Woensdag 31 Jan. 's Gravenpolder, door not. Overman 1 uur bij de Koster voor wed. Verhage verpachten voor 7 jaar 6,8092 H. bouwland. Vlissingen door not. de Maret Tak 8 uur in het Vereenigingsgebouw lo een huis en erf Dijkstraat 77 cA. 2o een pakhuis met 3 afzonderlijke bovenwoningen Verlengde Coosje Buskenstraat 239 cA. En 3 huizen en erven daarachter Verlengde Glacisstraat. Te zien 30 en 31 Jan 10—12 en 2-4 met toe gangskaart. 's-Heer Abtskerke, bij Bostelaar half 11 door not. v. d. Kloes de hofstede enz. 3,3250 H. [n pacht kan volgen 15,7546 H. bouw en weiland. Jan. Oudelande, bij op 'tHcf c'oor net. Paardekooper Overman 10 uur boomen. Woensdag 14 Febr. Middelburg, in de Arr. rechtbank half 11 voor de Bierbrouwerij Gekroonde Valk te Amsterdam ten 1: ste van P. Stoffels lo. een huis 42 cA. Lange Kerkstraat LAATSTE BERICHTEN. Per Telegraaf. Benoemd tot ont vanger van de directe belastingen te Aar denburg W. J. Dingemans, thans surnumerair te Rotterdam. Benoemd tot havenmeester by den Rijks waterstaat te Breskens dhr. W. A. Van Keulen onderhavenmeester te IJmuiden. Maandag 22 Jan. Kerkwerve, Gemeentekamer 2 uur het afbreken van de oude en het bouwen vaneen nieuwe kerk, met aanverwante werken. Inlichtingen L. Couvée te Delft en L. Koole Wz. te Zierikzee. Vrijdag 26 Jan. Kapelle, door den Willempolder 11 uur het doen van grondboring n aan de water- keering van den polder. Biljetten 25 Jan. voor 2 uur. Bestek bij dhr. v. d. Mandere. Aanwijzing 19 en 22 Jan. 12—2 uur. Woensdag 31 Jan. Vlissingen, het bouwen van een nieuw weet huis Badhuisstraat 2 uur in het wees huis. Zaterdag 3 Febr. Goes, Raadhuis 10 uur het uitbaggeren der Oostvest. Inl. Raadhuis. AXEL, 13 Jan. 1900. Oude Tarwe f a f Nieuwe Tarwe f7.25 a f7.60. Rogge f6.75 a f7.—. Nieuwe Wintergerst f8.25 a f8.80. Zomergerstf a f—Haver f6.— af 6.25 Kookerwten f8.75 a 19.—. Voererwten (8.50 a f8.90. Paardenboonen f8.— a f8.50. Lijnzaad f 12. a f 12.75. Koolzaad f a f Alles per 100 kilo. Aardappelen f 1.70 a f 1.90 per 100 KG. Rotterdam 15 Jan. 1900. Lijnzaad onveranderd f 12,25af 12,75. Buitenlandsche granen en Meel vast. Prima f 10,50 a f 11,25 Eerste qual. f 9,50 a f 10.25. Tarwef 5.80 a f 6.25 Rogge- 5.- - 6.70 Wintergerst - 8.25 - 9. Zomergerst - 8.— 8.40 Chevalier* - 8.25 - 8.75 Haver- 2.60 - 3.40 Paardenboonen - Erwten- fi.25 - 6.50 Kookerwten. - 6.75 - 7.25 Bruine Boonen 7.25 - 8.75 Witte- 9;&0 -10.50 Kanariezaad - 6.— 7.75 per 100 kilo. Op de Veemarkt van heden waren aange voerd 330 runderen, 157 kalvers. 925 schapen of lammeren, 739 varkens. De prijzen waren als volgtRunderen le kwal. 62, 2e kwal. 58, 3e kwal. 54. Kalve ren le kwal. 85, 2e kwal. 60 a 75. Schapen le kwal. 54, 2e kwal. 46, 3e kwal Varkens le kwal. 36 a -,2e kwal. 35, 3e kwal. 34 c. licht soort 34 a 35. VLAS. 11338 steen blauw, 36 a 50 stui vers, 610 steen wit 28 a 36 stuivers, 3300 steen Groningsch a 38 a 44 stuivers. AJUIN. 11000 balen. Puike f 1.70 per 60 kilo ZEEUWSCHE EIEREN f6.80 a 16 50 AARDAPPELS. Brielsehe Kralen f2,70 a f3. Magnum bonum f 1.80 a f 190. Geldersehe blauwe f 1.90 af 2.—. Zeeuwsche blauwe fl.80 a f2.—. Champions 10,— a fO,— Spuische Jammen f2,40 a fO.-. Overmaasche Jammen f 1.75 a 2.—. Zeeuwsche Jammen fO.— Zeeuwsche ronde fl,70 a fl.80. Pooters 1O.8O a f0.90. Geen vraag, geen aanvoer, prijzen ala vorige week. Van 13 - 15 Januari 1900. MIDDELBURG OndertrouwdA. F. Au gustijn jm. 20 j. en J. M. Nobels jd. 20 j. Bevallen A. Blaauw geb: Groen z. C. R. Moens geb. Kosten d. N. M. de Hoogh geb. Wolff z. C. Harinck geb. Botbijl z. L. S. W. Soetens geb. van Sorge z. E. J. Verhagen g„b. Dunnes z. C. Snoep geb. van den Hoek z. Overleden: A. P. Blok 7 maanden d. - C. M. G. Willemse 10 m. z. M. R. Dewitte vrouw van J. J. van Essen 62). P, A Mes kes wed. van C. L. Siermans .75 j. C. B- Polderman 3 m. z. GOES. Geboren15. Jacobus z. Jacobus Markusse overl. en Alida Zaalberg. Van 6—13 Januari 1900. VLISSINGEN. Ondertrouwd L. Jacobse wedn. 34j. en J. Aarnoutse jd. 30j. J. van Zweeden, jm. 20 j. en P. Luitwieler jd. 24 j. A.F. Augustijn jm 20 j. én J. M. Nobels jd. 20 j. - C. van den Driest, jm. 24 j. en L. de Rooij, jd. 20 j. D. Wissekerke, jm.27j. en P. M. Pikkaart id. 21 j. Getrouwd D. Roelse jm. 35j. en C. C. Daaman jd. 32 j. W. van Broekhoven jm. 21j.en E. P, van Luik jd. 17 j- BevallenL. van de Grijp, geb. Fliers, z. V. V. Decoster, geb. Declerk, d. - E. Baijé, geb. Keersemaker d. F. J. Sohier, geb. Wisse, z. G. Kok, geb. Koolwijk, z. M. J. van den Berge, geb. Stroosnijder, z. OverledenC. Roelofse, d. 8 m. J. Kab- boord, vrouw van J. Louwerse 55 j. F. F. Vlekke, z. 2 j. J. A. Smit, z. 6 m. P. de Clercq. man van M. M. Leenhouts, 43 j. W. J. V. Bolderman, wed. van M. van Oosten, 90 j. G. van der Venne, wed. van L. Saaij, 65j.G. S. Luwema, d. 3w. J. van der Bel, wed. van S. Boshoff, 77 j. J. Kleinepier, wed. van J. Florusse, 72 j. Over de maand December 1899. GRIJPSKERKE. Bevallen: F. Francke, de Witte z. W. H. Huysman, Barontseri d. E. Looise, Kleinepier z. C Louwerse Melse d. Overleden J. Flipse, man van A. Riemens 63j. - M, Heiliger weduwe van A. Boste laar 70 f. WAARDE. Geboren: 8, Dinger is z. van Nicolaas Johannes Ove beeko en Adiiana Pieper 9, Adriaan z, v. Hendrik Jacob Schouwenaar en Katharina Joppe. RILLAND BATH. Geboren: 12, Pieter Adriaan z. v.JoostLobbezooenLenaden Hamer 18, Cornelis z. van Marinus Sentse en Geertruida Boerma 26, Maatje d. v. Adri aan Vermerris en Dina Borns. Overleden4, Pieternella Matthijsse wed. van Eliza Lokerse 77 j. 4, Lena de Wilde wed. v. Jacobus van der Schraaf 88 j. 20, Laurina Moelker 2 maanden d. v. Kornelis Motlker en van Johanna van den Ende. 'SHEER ARENDSKERKE. Gehuwd: 1, Marinus den Boer, 21 j. jm. en Jacoba de Keijzer 20 j jd. Geboren9, Sara Johanna, d. v. Jacob Rottier en Paulina de Wilde 11, Maatje d. v. Jacob Lanser en Maatje Op 't Hot 10, Adriaan, z. v. Arij Polderdijk en Catharina Verschiere 17, Tannetje, d. v. Marinus Verdonk en Maatje Drijdfjk 18, Gerard z- v. Anthonie Moerland en Catharine de Ruiter 21, Neeltje d. v. Nicolaas Smit en Laurientje Imanse 24, Marinus Gerard z. v. Jacobus van Hekke en Elizabeth van Weele 24, Wilhelminas d. v. Man nu-, van Baaien en Jannetje Vreeke 24, Maria Catharina d. v. Qurinus Tholenaar en Jacoba Huizer 29, Cornelis z. v. Johannis Huige en lobbina Allemekir.ders 29, Adriana Johanna d. v. Bastiaan de Jager en Magda lena Moerman. Overloden 5, Catharina van 't Westeinde' 73 j. vrouw van Jacob Pover 12, Maatje Lanser 1 d. d v. Jacob ranser en Maatje Op 't Hof 19, Jacomina Otte 62 j, wed. van Ma inus Kosten 20, Tannetje van de Linde 83j. vrouw van Adriaan Pieterse 23, Adriaan Polderdijk 12 d. z. v. Arij Polderdijk en Catharina Verschiere 23, Pieter Kakebeeke 84 j. weduwnaar van Neeltje Paauwe 23, Dina Nagelkerke 21j d. v. Dignus Nagelkerke en Janna Lamper 27, Joris van Boven 76 j. weduwnaar van Neeltje Christina van de Velde 29,J?cobus Dominicus 56 j. man van Dingena van Strien. Op Vrijdag 19 Januari a. s. Zangcursus voor beide kiassen. Heden ben ik verblijd met de ge boorte van een ZOON. Wed. J. MARKUSSE- Zaalpeqg. Goes, Opril, Meubelmakerij. By dezen betuigen wij onzen har telijke» dank aan allen die ons blijken van deelneming betoonden by het overlijden van onze geliefde Moeder, Behuwd-en Groot moeder. Hoedekenskerke, 9 Januari 1899. Uit aller naam J. DUIJNKERKE. Ondergeteekende betuigt zyn har- telyken dank voor de betoonde belang stelling op 7 Januari j. 1. ondervonden. M. HOLLEBRANDSE. Vlissingen, 16 Januari 1900. Die iets te vorderen hebben van den boedel van wijlen Lieven Breel, in leven timmerman te Ritthemworden verzocht hunne rekeningen in te dienen ten kantore van den Notaris A. M. TAK vóór of op 1 Februari a. De deurwaarder HOLLMANN te Goes zal op des voormiddags om 10 uren, in „de PriDs van Oranje" te Goes, ten verzoeke van Weled. Zeer Gel. heer dr. R. Broersma, eeraar aan de H. B. S. alhier, VERKOOPEN een Amerikaansch Gmenen Slaapkamer-Ameublement, A, r-Mah. Cylinder Bureau, Mah. Bureaustoel, Linnenkast, Boekenkast, Uittrek-, Thee-, Speel- en Wascbtafels, Stoelen, Ledikanten, Bedden, Matrassen, Dekens, Kachels, Fornuis, Lancaster- en Overgurdij- neu, Gas- en andere Lampen, Naai machine, Karpetten, Loopers, Porse lein, Glas- en Aardewerk, er.z. enz. ten verzoeke van dhr. Leendert van Oeveren Abrahamszoon te Colijns piaat en ten overstaan van den Notaris M. NOORDIJKE aldaar 's avonds half zeven uur, in het hotel „De Patrijs" te Colijnspiaat van EN ERF aan de oostzijde der Voor straat te Colijnspiaat wijk D no. 17. grenzende aan het eerste perceel, en uitkomende aan den Ouden Molenweg EN ERF aan de westzijde der Oost achterstraat te Colijnspiaat wijk D no. 19. Alles kadastraal bekend gemeente Colijna plaat sectie A n. miners 1188 en 136. (De peiceelen 1 en 2 zyn bij den ver- kooper zeiven in gebruik, het derde per ceel wordt thans bewoond door dhr. P. van der Weele Az.) Te veilen in 3 perceelen, in verschillende samenvoegingen en in massa. De Notaris A. M. TAK, zal op voormiddags te 10 uren, ten verzoeke van het Gemeentebestuur van Mid delburg. in het opeubaar verkoopen Eene partij geslagen Esschem-, Olmen- en Beuken Kaphout' eenige gerooide Olmen-, Popu' lieren- en Kastanjeboomen' liggende aan de Bolwerken, en de Buitensingels eene partij Olmen- en Esschen Kap hout op Stam staande aan den Westelijken Havendijk ongeveer 400 Olmenboomen, staaude aan den Nieuwen Vlissing schen weg en ongeveer 800 droge Musterd, liggende op de Seis. De verkooping zal beginnen aan de Stadsschuur. des namiddags te 2 uren, te Kattendijke in de herberg bij J. E. Felius. ten over staan van den Notaris J. M. PILAAR, van MET HET aan het dorp Kattendijke, laatst be woond door Weduwe P. Kopmels. Immiddels uit de hand te koop te bevragen ten kantore van Notaris PILAAR. 1 Tl 11I1 1 TTT III" I IIII ~l I I I IIMII —IIIIIIM—uil. ten overstaan van den Notaris J. DE VOS te Middelburg, 's avonds acht uren op de bovenzaal der Sociëteit „De Vergenoeging" Groote Markt te Middelbnrg van m ic N aan „de Wal" te Middelburg B 110. 38 kad. sectie B no. 738 en 1602. Samen groot 1.45 Are. Breeder bij bi jetten te publiceeren. Informaties ten kantore van den nataris. TE KOOP: een partijtje MUZIEK waar onder 5 banden van KOHLER, 5 banden van DE HEER, W ORP's KORAALBOEK, GEZANGEN en meer andere. Te zien en te bevragen bij Vlissingschestraat K 49.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1900 | | pagina 3