J3aMerij. verkoopen Briefwisseling. Poster ij en. Afloop Verkoopingen enz. LEESTAFEL marktberichten. Burgerlijke Stand. Woensdag 25 October 1899, Donderdag 2 November 1899, Schore. Voor de vacante betrekking van gemeente-veldwachter hebben zich 42 bollicitanten aangemeld. Met 1 November is benoemd tot brievengaarder te Meliskerke de heer 0. Sturm, jachtopziener te Bigsrekerke. 's Heer Abtskerke. Gisteren ging de arbeider A. H. des voormiddags als naar gewoonte naar het veld, ten einde aldaar zijn werkzaamheden te verrichten. Daar H. echter des avonds niet op den gewonen tijd thuis kwam, ging zijne vrouw, ongerust over zijn lang uitblijven, naar hem zoeken en vond hem meer dood dan levend in een weide onder deze gemeente liggen. Nadat de ongelukkige naar zijne woning vervoerd was, overleed hij nog denzelfden nacht. Een verschrikkelijke laagheid Toen Zondag de sloep P. R. 60 uit de haven van Pernis naar zee zou vertrekken en de sleepboot er reeds voorgebracht was, maakte een der bemanning de opmerking, dat het schip te diep lag. Terstond werd een onderzoek ingesteld en nu bleek, dat een baldadige de looden bunpijp had stnk- gebakt en de bu kraan geopend, zoodat het water op twee plaatsen naar binnen stroomde. Er stond reeds vijf voet water. Ware het geval niet tijdig ontdekt, dan had het schip in zee gezonken en de 13 opvarenden hun graf in de golven ge vonden. De dader moet geheel op de hoogte zijn van de inrichting van ijzeren sloepen. Hij moest om zijn euveldaad te kunnen volvoe ren eerst een vastjgesjord vat wegnemen, toen een lnik in den vlo3r openen om bij de pijp te kunnen komendaarna moest hij den dissel van zijn plaats halen. Ook is de bunkraan onder een plaat achter de trap verborgen. Te Strijen doet zich het zeldzame geval voor, dat T. van der Waal gedurende 50 jaren als boerenarbeider op een en dezelfde boerderij is werkzaam geweest. Sedert de invoering van coupés „niet rooken" ook voor de 3e klasse op onze spoorwegen, heeft zeker menigeen gedacht, dat de reiziger 3e klasse ook recht op zulk een coupé had. Dit big kt slechts waar te zijn zoolang er plaats is in zulke coupés. Een reiziger, die onlangs in een station Uitgeest plaats verlangde in een waggon „niet-rooken", ter wille van zijn zieke oogen vond alles bezet en zou in een waggon vol rook hebben moeten plaats nemen, wan neer hij zich niet liever een oponthoud van 3 uren in dat station getroost had, tot een volgende trein ruimte bood. Hij heeft zich daarover beklaagd bij de directie van de Holl.Spoorwegmaats happy welke hem antwoordde, dat het beschik baar stellen, van compartimenten 3e klasse „niet-rooken" voor haar niet verplichtend iB gesteld, en, indien dus bij aankomst van een trein op een station alle plaatsen in de afdeelingen 3e klasse „niet-rooken" bezet zijn, de reizigers, die in eene zoodanige coupé zonden willen plaats nemen, zich tevreden moeten stellen met een plaats in een der overige compartimenten dierzelfde klasse. Zondagmiddag zeilden vier mannen door de Noord bij Papendrecht er stond een flinke bries, er werd een rif ingestoken en de stoomfok opgezet toen het vaartuig Hollandia van een Rot- terdamsche Roei- Zeilvereenigieg door een raderboot omver gevaren werd en de opvarenden te water raakten. Drie ont kwamen, doch de vierde baron Van Imhoff, doctorandus in de rechten, te Amsterdam, 24 jaar oud verdronk. Nabij Halfweg is de zoon van den ploegbaas tijdelijk aan de lijn werkzaam, door den trein gedood. Zijn ouders kort daarna toevallig paBseerende vonden zelf het zwaar verminkte lijk van hun zoon. Bij gelegenheid van het overlijden van mevrouw Limouzin, die in den Panama- tijd met Wilson, den schoonzoon van den toenmaligen president der Fransche republiek Jules Grévy, en de generaals d'Andlau en Gaffarel een engroshandel in ridderorden van het Legioen van Eer dreef, verzekerden de Parijsche bladen, dat nu, met uitzonde ring van Wilson, alle medeplichtigen in deze ziak dood waren. Nu blijkt echter dat de oud-generaal Cafferel nog frisch en gezond onder de levenden verblijf houdt, zich te Parijs bevindt en zich in uiterst aan gename en prettige positie verheugt als agent in wijnen. In plaats van ingroote ridder orden handelt hij thans in wijnen en de houders van wijnhuizen in de voorsteden van Parijs stellen er een groote eer in, den „generaal" zijn merken af te koopen. De degen is gebroken, de vaten zijn nog heel, leve Cafferel! Een zendeling in Thibet. Te ban- Francisco is een vrouw van een zendeling teruggekeerd, die met haar echtgenoot tot diep in het binnenland van Tibet is door gedrongen, een waagstuk dat nog door geen blanke werd ondernomen, maar dat dan ook den zendeling het leven heeft gekost. Mrs. Rijnhart aldus heet de moedige vrouw, was nog jong en gezond, toen zij met een znigeling in dtn arm, met haar man den tocht door het geheimz nnige land van Dalai-Laina aanvirg. Nu is ze bleek en vermagerd, de óogen staan diep en droevig, het haar is vergrijsd en baar gestalte ge bogen meer dan woorden kunnen doen, vertelt haar geheele voorkomen van het lijden en de ontbering door haar ondervonden. He tocht begon met een groote karavaan doch van lieverlede verlieten alle reisgenoo- ten het moedige echtpaar. Het kind stierf en moest door de ouueis zelf in den met sneeuw bedekten bodem worden begraven. Met een jongen Tibetaner tot gids over schreed de zendeling met zijn vrouw de Tangla-nas en kwam alzoo in het tot nog toe slechts door enkele koene reizigers be treden Lkassa-gebied. Op 150 mijlen afstand werden zij door de inboorlingen gevangen genomen, doch vrij gelaten keerden zij door 'tonbekende land terug. Bij een rivier ge komen zagen zij tenten. Mijn man ging er heen, helaas ik zag hem niet weer. Drie dagen en nachten was ik alleen, niets nut tigend dan wat gerstemeel met Bneeuw. Zoo bereikte ik na vele dagen en onbeschrijfe lijke moeielijkheden de grens van Tibet, zegt zij. Rhodes en zijn Deze geschiedenis is reeds bekend. Rho des had een leeuw aan Artis te Pretoria cadeau gedaan, doch de regeering zond den leeuw terug. Nader leest men hiervan in de Trans- vaalsche bladen het volgende: De heer dr. Gunning, directeur van het staatsmu- seum en oprichter van de dierenverzameling te Pretoria kwam dezer dagen aan een feestmaal te Pretoria in aanraking met Rhodes, die ook een verzameling dieren heeft. Na afloop toonde Rhodes hem die en de doctor was opgetogen over diens fraaie jonge leeuwen. Rhodes schonk hem er een van voor den Transvaalschen 1uin en Gunning beloofde hem in ruil een paar arenden en een Chineeschen zilverfasant die Rhodes niet had. Dr. Gunning, die aan politiek heelemaal niet gedacht had, toog triomfantelijk met zijr. leeuw naar Pretoria. Doch algemeen was men over de aanvaarding van dit geschenk veront waardigd. Zelfs de Uitvoerende Raad bemoeide er zich mee er. nam een besluit aan waarbij den doctor gelast werd zijn Britschen leeuw terug te zenden, aangezien Pretoria geen voegzame plek is voor een gevangen Biitschen leeuw. Sic transit gloria mundi. Het paleis in de Rue de la Fayette te Parijs, dat vroeger aan koningin Hortense de vrouw van Bodewijk, koning van Holland, toebe hoorde en waarin Napoleon III geboren werd, later eigendom van barones Salomon de Rot schild, wordt thans voor afbraak verkocht. Te koop zijn de gebeeldhouwde schoor- steenen, bronzen beelden, mozaïeken enz. Sedert vijftien jaar stond het paleis, in vervallen staat, geheel ledig. Na afbraak zal op het terrein een Bank met étage woningen worden opgericht. Het beloofde land voor tandartsen. Yolgenseen Amerikaansch blad heefteen beroemd Amerikaansch bokser, die in een heftigen kamp de meeste tanden was kwijt geraakt, zich een geheel nieuw gebit laten maken van diamanten. In de Vereenigde Staten schijnt dan ook hec eldorads voor tandartsen te wezenmen vervaardigt er niet minder dan 4 millioen valsche tanden per jaar. Jaarlijks verbruiken de tandartsen 1000 kilo goud en 3000 kilo lood en platina voor hun operatiën. De waarde van deze metalen bedraagt meer dan 2Vs millioen gulden. Zelfs is er in de nieuwe wereld een paard met een valsch gebit, eigendom van Henry Lloyd in Lonisville. Het duurste gebit, dat ooit vervaardigd werd, is dat, door een tandarts te Madras voor den sultan van Hyderabad gemaakt: het kost ongeveer 10.000 gulden. Dinsdag 24 Oct. Middelburg, 10 uur door not. Wisboom Verstegen Notarishuis inboedel o. a. boog- kabinetten, pianino, kasten, chiffonnière, secretaire, zilverbuffet, tafels, ledikanten met en zonder matrassen, veeren bedden, dekens, karpetten, insteekkaarden en damesmantels. Woensdag 25 Oct. West Souburg, 1 uur bij wed. Wessels door not. Maret Tak lo. huis, slachtplaats, erf en tuin 273 cA. 2o. huis, erf en tuin 335 cA. 3o. huis en er: 48 cA. 4o. 1685 cA. weiland aan den N. Vlissingschen rijweg. Kjikdag 24 Oct. 9-11 en 2-4. Sint Xiaurens, in Bloemendaal door not. Verhulst 2 uur 8640 cA. weiland in. Eendekotsweg. Donderdag 26 Oct. Middelburg, 1 uur Groenmarkt door not. Tak afbraak, als planten, ramen, ko zijnen, pannen, ribben, brandhout, enz. Donderdag 2 Nov. Middelburg, 8 uur in de Vergenoeging door not. de Vos lo. een heerenhuis en erf en tuin Zuidzijde Dam G 77; 2o. het gebouw der drukkeijj Kuiperspoort G 78a. 2a. de boekdrukkers en uitgeverszaak firma Jong kind met persen, bokken, kasten, snijma chine, ijzeren pietpers, letter, rand enz alles beschreven in de catalogus 3o—8o. buizen G 64, 66 en 67en Vlissingsche straat, Hoogstraat en Kcrte Geere K 335. 9o. het hofsteedje no. 48 Seisweggem. Grijpskerke van L. de Kam 25,20Aren. Maandag 6 Nov. Bergen op Zoom, 11 uur in Thalia door not. v. Gruting verpachten perceelen 46b, 51b, 57a, 72, 109b, 154b, 172, 187, 188, 212, 215 en 231a der Yersche Oester- bank. En perc. 592 tot 605 in de Ooster- schelde. En 't recht op 12-17 in de Eendracht van mossel- en oesteropruiming. Voor waarden a 30 cent bfl dhr. j. a. Fokker. Telkens ontvangen wij nog naamlooze advertenties tot aanbeveling voor een lid van den gemeenteraad of ander college. Wij herhalen onze vroeger gedane mede- deeling dat, overeenkomstig besluit van de jongste vergadering van eigenaren van ons blad, dergelijke advertenties niet meer opgenomen worden. LAATSTE BERICHTEN. Officieel. Benoemd tot predikant in Ned. Indië, J. Rooker, predikan te Renesse. Lijst van brieven enz, geadresseerd aan onbekenden, verzonden door het postkantoor te Goes, gedurende de le helft der maand Oct. 1899. Chemiker Zeiting, Cothen Anholtde Groot, Hansweerd; A. de Keijzer, Schaer- Van KolijnsplaatP. de Jager, Wal soorden. Lijst van brieven en briefkaarten over de eerste helft der maand maand Octo ber 1899, verzonden aan onbekenden door het Postkantoor te Middelburg. Brieven: Hendrik Meijer, Amsterdam; J. Luke, den Haag; Janse de Post, Rot terdam J. Spuijman, Idem Mej. C. J. Hamelink, Zaamslag. Brief kaarten A. J. Schiebergen Mid delburg M de Koster, (Spuistraat) Buitenland. Brief: L. Lamie, (a. b. Stoomschip „Preussen") Singapore. Briefkaart: Max Clarenbach, Dusseldorf. Door het hulpkantoor te Oostkapelle. Brief: Mejuffr. Haanen, Venloo. Buitenland. BriefMUeRethaan Macaré, Wesen. Goes. Door de Aankoop-vereeniging te Goes, bestaande uit landbouwers ook van verschillende dorpen op Znid-Beveland is aanbesteed de levering van 10.000 K.G. Maïs tegen f5 .14 aan M. Schipper te Wol- faartsdflk en de levering van 30.000 K.G. g6woon Texas- of dubbel.gereept katoenzaad- meel tegen f7.68V2 per 100 K.G. aan A. Geluk te Tholen. Goes. Dinsdag werd ten overstaan van notaris de Ronde Bresser van de Erven Mr. J. C. R. v.d. Bilt en Vrouwe J.C. v, d Mandere publiek verkocht een woonhuis en erf in de Wijngaardstraat aldaar, kooper werd dhr. P. W. den Herder, alhier voor f 2160, plm. 8i/2 pCt. Vlissingen. Bfl de Maandag gehouden aanbestediug van het wasschen der linnen goederen enz. voor net hospitaal is aannemer geworden W. K. Hering te Middelburg. Vlissingen. Heden Woensdag werd ten behoeve van het gasthuis aanbesteed en gegund de levering van onderstaande ar tikelen Rundvleesch 48 on Inl. gerookt Spek 47 cent aan P. de Landmeter. Versche boter f 1,12 en Zeep 18 et. aan J. G. H. Dommisse. Margarine 59 cent aan J. Andriessen alles per kilo. Gort f9,20. Groene erwten f8,23; Bruine bonen f 10,24, alles per H.L. en gesneden Taiwestroo 6 cent per kilo. Gort (spijsbe reiding) f 8,49 per H. -L. aan C..M. Dommisse en Zoon. Rijst 15; Zont 6; Koffie (le half jaar) 88 cent per kilo aan J. Goetheer. Suiker 42, Stijfsel'18 cent per KG. aan N. Zandee. Aardappelen (1 Nov.1 Juli) f 2.55 per HL. aan C. P. Sebus. Brandhout f 5.60 per Stère en Korte Turf f4.60 per 1000 aan N. B. Bijleveld. Engelsche steenkolen fl.20 per HL. aan A. F. C. Timmerman. Rnhrkolen 89 cent per HL. aan S. M. Visser. Allen alhier. Zaterdag 21 Oct. Middelburg, half 2 Huis van bewaring levering benoodigdheden gevangenen. Dinsdag 24 Oct. Vlissingen, in 't Weeshuis Korenmarkt 3 uur het bouwen van een weeshuis voor 40 a 50 weezen Badhuisstraat. Bestek enz. a f2 bfl den gemeentebouwmeester. Woensdag 25 Oct. Vlissingen, Raadhuis 2 uur het bouwen van een brandspuithuisje en bergplaat*. Aanwfl ing 20 Oct. De tijd der scheurkalenders nadert. Wij maakten reeds kennis met den Martha- Schenrkalender, nitgave ten voordeele der Martha Stichting te Alfen a. d. Rijn. Prijs 60 cent. Bij 25 stuks 40 cent; bij 50stuks 30 cent; enz. Uitgever J. M. Bredee,1 Rotterdam. Voor de vrienden der Martha-StPhting eene weezeninrichting in 't klein die grooten steun verdient en behoeft, directeur is de heer Geel is aanbeveling van dezen kalender onnoodig. Voor de anderen zeggen wij alleen dat deze ka'ender er netjes, eenvoudig en aan trekkelijk uitziet en de inhoud ons goed voldoet. Het in zachte klenren gedrukte schild toont u 'tliefelijk tooneel uit Markus 10:16 en mag inderdaad fraai heeten. Uit voering en afwerking zijn best, en daar behoort ook bij 't afsnijden der blaadjes; er is behoorlijk wit aan den rand vrij ge laten. Dit laat bij kalenders van sommige uitgevers wel eens te wenschsn over. VLISSINGEN17 Oct. 1899 Boter f 1.15- a f 1.05 per kilo. Eieren faf 6.00 per 104 stuks. GOES, 17 Oct. 1899. Bfl geringe aanvoer van alle artikelen, werd Nieuwe Tarwe 20 cents hooger ver kocht overige artikelen onverandera in prijs. OudeTarwe f5.75 a f6.10. NieuweTarwe f 6.00 a f 6.40. Rogge f5.30 a f5.60. Winterg. per 100 kilo f8.50 a f8.90. Zomergerst per 100 kilo f 8.25 a f 8.60. Haver per 100 kilo f6.50 a f6.75. Bruineboonen f9.- a f9.50 Paardenboonen f af—. Koolzaad fO.—afO.— Groene Erwten f7.— a f7.75 Versche boter f —.50 a f ,625. Eieren fl.25 a f 1.50. OOSTBURG, 18 Oct. 1899. Oude Tarwe f 6.25 a f6.50. Nieuwe Tarwe f 6.25 a f 6.50 N. Rogge f6.- a 16.10 N. Wintergerst f 9.— af 9.25 per honderd kilo. Zomergerst f8.50 a f8.75 pei honderd kilo. Haver per 100 kilofO.a fO. Kookerw ten f8— a f8.25. Erwten f 7— a f7.25 Paardenboonen fO— a f0.-. Koolzaad f 0.25 a fO— Waar 't niet er bfl staat, is de prfls per H.L. Rotterdam, j6 Oct. Ter graanmarkt van Maandag was van binnenlandsclie granen de aanvoer in 't algemeen kleiner dan vorige week, waardoor en ele artikelen hooger prijzen konden opbrengen. TARWE. Jarige-, Goede kwal. was iets hooger te plaat-en, mindere soorten waren echter niet gewild. Per heet. f5.25 a f6.60 en per 100 kilo in middelbare en goede kwal. f 7.60 a f7.90. Nieuwe- vond tot hooger prijzen plaatsing. Per heet f6 a f 7 puike werd niet per gewicht verkocht; overige soorten brachten per 100 kilo van f8 10 tot f8.50 op. Cauada tarwe ging van f 5.60 tot 5.80 van de hand. ROGGE wederom hooger. Per heet. f 5.80 a f6 50. GERST. Winter- onveranderd. Per 100 kilo f 8.35 a f 8.90, doch puik1 werd hooger gehouden. Zomer- was prijshoudend te plaatsen; per 100 kilo f 8.50 a f 8.60. Cheva lier- ontbrak in puike kwal., overige soorten werden verkocht van f 8.10 tot f 8.75. HAVER schaarsch en vaster. Per heet. f2 70 a f3.70 en per 100 kiio f7 a f7.20. PAARDEBOONEN onveianderd f5.75 a f6.10. BRUINE BOONEN hooger verkocht. Per heet. f 8.50 a f 9.65 en extra puike nog daar boven. WITTE BOONEN waren ruimprflshoudend te plaatsen. Per heet. f 10af 10.60en extra puike nog daarboven. BLAUWE ERWTEN brachten hooger prflzen op. Kooksoort f 7 a f 8, en vertrouwde kook nog daarboven. Voetstoots f7af750. KANARIEZAAD onveranderd f6.75 a f7.75. ZEEUWSCHE EIEREN f4.50 a f4.70. MAIS per 2000 kilo: Amerik. Mixed f104 f105; dito uit zeeboot f 99i/s f IOD/2; dito stoomend flOO-ïlOlVs; La Plata f102; Foxanian f115. Rotterdam, 17 Oct. Ter veemarkt van Dinsdag waren aangevoerd 2805 runderen 403 vette, 70 nuchtere kalveren, 2757 schapen, 740 varkens, 283 biggen. De prijzen waren als volgt: Runderen le kwal. 64, 2e kwal. 52, 3e kwal. 44. Kal veren le kwal. 92, 2e kwal. 80,3e kwal. 64, Schapen le kwal. 48, 2e kwal. 40, 3e kwal Varkens le kwal. 38. 2e kwal. 36. 3e kwal. 42 cent. Van 17 en 11 Oct. 1899. MIDDELBURG. Ondertrouwd H. Alberg jm. 25 j. en E. Alberge jd. 29 j. C. P. ds Graaff jm. 27 j- en M. J. J. Berger jd. 18 jaar. Getrouwd: H. van der Horst jm. 25 j. en K. J. Junkbeker jd. 24 j. BevallenP. J. de Smidt gcb. Platteeuw z. P. Vreke geb. Walraven d. J. Kastelefln geb. de Lignie z. Overleden H. C. Vermeulen 3 j. d. GOES. Geboren17, Johannes Wilhelm Philippus z. v. Adrianus Dirk Frederik van der Wart en Johanna FrederJke Schunhart. Overleden 17, Johanna van Riet 19 jaar ongeh. II Zaterdag 21 Oct. hopen onze ge.) liefde ouders 1 ADRIAAN JANSE en JOHANNA POPPE hnnne 35jarige Echtvereeni- ||j ging te herdenken. Hunne dankbare kinderenI! behuwd- en kleinkinderen, ef Meliskerke, Oct. 1899. i Geboren Johannes Wilhelm Philippus, zoon van Adb. D. F. v. d. WART. J. F. v. d. WARTSchönhart. Goes, 17 Oct. 1899. Voorspoedig bevallen van een wel geschapen Zoon: J. KASTELEIJN—DE LIGNIE. Middelburg. 16 October 1899. Heden overleed, zacht en kalm, na een langdurig, doch geduldig lijden, in den jeugdigen leeftijd van 19 jaar en 2 maanden onze geliefde dochter en zuster JOHANNA. De Heere sterke ons in deze zware beproeving. G. VAN RIET. J. A. VAN RIET—ossew aarde. en kinderen. Goes, 17 October 1899. w Voor de vele blijken van belang stelling ondervonden op mijn 75sten ver jaardag betuig ik mijnen hartelijker! dank. A. LOUWERSE. Nieuwdorp, 16 Oct. 1899. De Notaris P. DE MARET TAK zal op nam. één uur, in de herberg van de Wed. Wessels te West-Souburgin het openbaar 1. Het HUIS aldaar No. 69 met SLACHTPLAATS,ERFenTUlN Kad. grootte 2 aren 73 centiaren. 2. Het HUIS aldaar No. 50 met ERF en TUIN, Kad. grootte 3 aren 35 centiaren. 3. Het HUIS en ERF te Oost- Souburg No. 39, Kad. grootte 48 centiaren. 4. 16 aren 85 centiaren (129 roeden) WEILAND aHaar, aan den Nieu en Vlissingschen Rijweg. Kijkdag 24 Oct. 911 en 24 uur. Nadere inlichtingen ten Kantore van den Notaris. Op 26 October 1899, des namiddags te twee nur (Greenwichtijd), zal worden aanbesteed in het Hotel Rotterdam, te Sas van Gent: Het uitvoeren van tundeeringwer- ken van een gedeelte van de te bouwen Eerste Nederland- sche Coöperatieve Beetwortel- suikerfabriek te Sas van Gent, met het verrichten van bijko mende werkzaamheden. De besteding geschiedt ingevolge 14 van het bestek. Aanwijzing op de plaats zal worden ge daan 's morgens ten tien uur (Greenwich- tijd) op den dag der besteding. Het bestek met teekening ligt ter lezing in voornoemd Hotel Rotterdam en is op franco aanvraag voor f 1,verkrijgbaar bij den heer JAC. WISSE, bouwkundige te Zaamslag, die ook nadere inlichtingen verstrekt. re ten overstaan van Notaris J. DE VOS, te Middelburgop 's avonds 8 uren, bovenzaal Sociëteit „Ver genoeging", Markt te Middelburgvan, behalve de reeds geannonceerde panden I tot en met VIII nog van het volgende: 11a. Oe Boekdrukkers en Uitgeverszaak „FirmaW.C.S.JONGHKINDT", van ouds uitgeoefend in het pand II der veilingmet tot die zaak behoorende Boekdruk persen, Bokken, Letterkasten, Snijmachine, ijzeren Pietpers en verdere Machinerieën en Gereedschappen, belangrijke partij Letter, waarbij fraaie zoo goed als nieuwe Smout- letter, Rand enz., alles bij, Catalogus. IX. Het Hofsteedje, Huis Schuur, Tuin, Hof en Erf, bij Seisweg, gemeente Grijpskerke, gemerkt no. 14", bewoond door L. i)E KAM groo. 25,20 Aren, X Het Woonhuis en Erf, te Middelburg aan de Lange Lo, ,bardstraat C no. 80. Het sub 11a te veilene is tot 28 dezer UIT DE HAND TE KOOP en de catalogus daarvan mitsgaders alle verdere informaties zijn te bekomen ten kantore van den Notaris. Van Anti-revolutionaire zijde is tot candidaat gesteld voor de a. s. ver kiezing voor een lid van den gemeenteraad te WISSENKERKE, van Kamperland dien zij met bet volste vertrouwen den kiezers dringend aanbeveelt, de stemming zal plaats hebben op DONDERDAG 19 OCTOBER. Namens vele Kiezers: M. VAN LIEREN. Te koop in een welvarende stad in Zeeland een van ouds goed beklante BROOD-, KOEK- en BANKETBAKKERIJ. Brieven franco, D'HUIJ, Middelburg. Witte Suiker 24, lichte 24, gele 23, bruine 22, Krenten 10, Rozijnen 16, grove Rijst 7 Zeep 7Vs Sola 2, Stijfsel 9 cent 5 ons, Kook- erwten 10, Bruineboonen 12, Vogelzaad 9 Gerst 5, Tarwe 8, Mais 5 cent de kop. TIMMERMANS, Noordstraat,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1899 | | pagina 3