De Karoterij, en Pruimen verkocht Burgerlijke Stand. MARKTBERICHTEN. Donderdag 15 Jnni 1899, openbaar te verkoopen: A Een Woonhuis met Erf, C. Een Kantoor, Pakhuis, Stal en Erf, I). Een Woonhuis en Erf, E. Zeventien perceelen Bouw terrein. op Donderdag 22 Juni 1899, Openbare Verkooping op Zaterdag 24 Juni 1899, i JOHAN DE ROOS. Likdoornpleisters! JOHAN DE ROOS. komenden trein -aarte verpletterd, fikje aan stukken Te Meersen rgstelde minnaar iten gelost opzijn loeder, zoodat de rkeert. De dader ,arna in de Maas lerveer is een Ispoorwegbeambte Ition verdronken Ie Stettin, waarbij lrook zijn gestikt [emeld. Toen de uitrukte, vond verongelukten, louden, reeds in urgloed was zóo der spuitgasten ten de beneden- jii men deze met it deze een groote jespoten was, kon Itej verdieping be- in ontzettend tal'e- >h de slechts met |n van Jeu vader wee dochters. In ;en van de moe- in een pleegkind, iren de lijken ge- het vuur had de [lukkigen waren, vensters waren |t daarom, dat het iroken, voordat iging tot redding lachtzaamheid kan |s oorzaak van den De oudste zoon thuisgekomen en ontdekt. |ng heeft, doordat idende lucifer in khad, in een krni- Ingevolge waarvan len 11 gewond, |n winkel binnen- sgen het plafond I levensgevaarlijke «gangers werden loor den'schok ter kteenen en ramen Jetr'offen. Ook de |ruimen tijd na het tunhoopen te voor heffing geschiedde ]le uitstalkast van werd weggeslin- rgen aanrichtte. In in den omtrek Je muur, die den ld pand scheidde, inecht onder de is Vrijdag van |Brest vertrokken een zinkgat aan Jfort werden Vrij- loor gassen be lie hulp wilden loverigen werden Lht. Spanje heefteen ^d, die 150 huizen Valladolid, het lea is talrijk en de 1 zijn de verwoes- [ok een groot ge- Vernield en onder lavond nadat het nachts geonweerd kis men in Spanje left. De Telegraaf leen half uur en len neer ter grootte waren de straten len ijs bedekt. In zijn alle venster- De lantaarns van rdeu alle iugesla- vielen verwond kooplieden hebben I zag er uit als een llijke storm juist in 't hoofdpost- post werd gereed pbouw zeer druk. bekapping door en en ambtenaren llerijl binnen de Ipaketten werden |ende couranten- veel te lijden en len de machines li de schilderfien- ak vernield en het Jen is beschadigd, lus den hagelstorm Muildieren die haar ^leven, kon een a. Eenige heeren, Volgden, moesten |arden renden als werd het duister, gebouwen glazen Jit, die alle stuk- leh de verwoesting lantaarn is heel len telegraafdaden ptraat neerhingen J Honderden paar- Innen, gingen op luit de rijtuigen verwond. De zitting van de Cortes moest opgeheven worden, daar de glazen koepel van 't ge: bouw ingeslagen werd. De koetsier van generaal Blanco werd door den hagel op den bok van zijn rijtuig doodgeslagen. Madrid heeft geen plantsoenen, geen tuinen meer. Alle hoornen zijn bladerloos, alle bloemen verpletterd. Het heerlijke Re- tiro(park) en de koninklijke parken zijn totaal vernield. De afgeslagen bladeren en takken liggen een voet dik op den 'giond. In sommige straten stond het water een Meter hoog en de paarden stonden er tot aan den buik in 't nat. De doktoren konden geen hulp genoeg verleenen alle zieken huizen waren dadelijk vol patiënten. Thans zijn de straten bedekt met een dikke ijsmassa waartusschen glasscherven en stukken steenen, afgewaaide schoorsteenen en jalonzieën, bloempotten enz. De trams zien er uit of zij in 't gevecht zijn geweest. Perrenx, eigenaar van het dagblad 1'Aar ore, die tegelijkertijd met Zola ver oordeeld is door het Hof van Gezworenen van Seine-et-Oise tot 1 jaar gevangenisstraf en 800 francs boete, wegens de publicatie van den brieïJacusse en sedert vertrokken was is te Patijs teruggekeerd om zich het vonnis van ersailles te doen beteekenen. Hij heeft zich in verschillende plaatsen iu België sedert 18 Juli 1898 weten verborgen te honden. Er worden verschillende interviews met Picquait meegedeeld. Zij komen ons echter te onbeduidend voor om ze in de krantte zetten. Alleen dit er van. Hij is bij zijn zwager, burgemeester Gast, nabij Parijs gelogeerd. Hij is ver- achterd en verouderd en ademue met gretigen wellust de buitenlucht in waarnaar hij gesnakt had. Vele brievenen bouquetten, telegrammen en kaartjes werden bezorgd. Picquart bracht 't eerste bezoek bij den oud-minister Trarieux bij wien bij elf maanden geleden dineerde toen hij gevangen genomen werd. Zijn interwiewer schrijft van hem: bij schijnt ook een beetje meer gebogen; zijn vroolijke stem is veranderd; zijn geheele voorkomen is ernstiger geworden. Hij kon in 'teerst geen trappen klimnen. „Mijn spieren", het zijn Picqnarts eigen woorden, „die daar in dit jaar aan ontwend waren, weigerden schier den dienst". Picquart was zeer ingenomen met 't bericht omtrent Dreyfus' afvaart. Aan zijn gevangenis werd Picquart afgehaald door enkele vriei denDe Pres- sensé, de uitgever Stock, Lalance, dr. Hervê, en anderen, die hem omhelsden. Aan den arm van Gast overschreed Picquart den drempel der gevangenis en stapte in een automobiel die hem naar 't huis van zijn zwager bracht. President Mac Kinley is tegenwoor dig de houder van het record in het bnnd- drnkken geven. Hij heeft, op de jongste receptie in het „Witte Huis" te Washing ton, in een uur en drie kwartier 4816 bezoe kers de hand gedrukt. Dat is gemiddeld twee in de drie seconden. Eenige Ministers trachtten den Predikant bij te houden maar zij waren weldra zoo vermoeid, dat zij bet moesten opgeven. Te Leer [Dnitschland] maakten zeven heeren met een kleine stoomboot een plei- ziertoehtje, waar jnist de gierpont over voer, meenende da men nog wel kon pas- seeren, kwam met vollen stoom de boot in aanraking met de pont, waardoor de kleine stoomboot omsloeg en 4 personen om het leven kwamen. Er isin Texas (Amerika) een wolk' brenk geweest. Te San Saba zijn negen men" Bchen verdronken, te Manardville zeventien- Die steden staan onder water. In den omtrek is de oogst vernield. De schade is groot. Te Little Boek (Arkansas) had een aard- schuiving plaats, waaibij 28 menBchen om kwamen. Op een der wegen van Klorcïyke zijn tweehonderd goudzoekers omgekomen; 25 stierven aan scheurbuik, 55 verdronken in het groote Slavenmeer, 10 vroren dood, de overige bezweken van uitputting, pleegden zelfmoord of worden vermist. Er zijn nog vele honderden op dien weg naar bet goudveld. Wie rijk willen worden Te New-York is het gloeiend heet. Woensdag zijn er zestien menschen aan zonnesteek gestorven. Donderdag 15 Juni. Ierseke, door burgerlijk Armbestuur 2 uur bij Klaasse herbesteding maken van een gebouw voor armenverzorging; raming f8000. Bestekken a fl bij dhr. H. Snijder. Vrijdag 16 Juni. Viissingen, ten Raadhuize levering 288 schoolbanken, en verbouwing school E. Aan wijzing 10 Juni 2 uur. Middelburg, 11 uur aan 't gebouw van het prov. bestuur het verrichten vap eenige buitengewone bestratingen op den Rijks grooten weg der le klasse no. 3, op Walcheren. Zaterdag 17 Juni. IVilhelminadorp, 11 uur onderhouds werken Oost-Bevelandpolder. Woensdag 21 Juni. Viissingen ten oureele van den gar nizoenscommandant 12 unr levering aard- appélen voor de menages van 16 Juli—2 November. Voorwaarden bfigebr. v. Cleeff te 's Qravenhage. Vrijdag 23 Juni. Kapelle. 11 uur door den Willem Anna polier onderhoudswerken Inlevering bil jetten Donderdag voor 12 uur, Bestek ter lezing in gemeentehuis Kapelle. Aa wijzing 16 en 19 Juni 9—11 uur- Samenkomst te Biezelinge. Middelburg. Provinciaal gebouw 11 u. a. het uitnemen, be;stellen en weder inhangun van zes deuren van de kleine schutsluis van het kanaal door Walcheren te Veere. (Raming f3500). Aanwijzing 16 Juni. Inl. hoofd ingenieur Bekaar. Middel burg, idgenieur Ermerins, Viissingen, en opzichter In 't Hout, Middelburg. i. het herstellen van strand hoofd Marine 3 voor den sreenen lichttoren te Noord welle aan de Noordzijde van het eilaud -"Schoui wen. (Raming f1500). Aanwijzing 16 Jun- Inl. hoofdingenieur Bekaar, te Middel burg, ingenieur Stoel te Goes, en opzichter Kooreman te Zierikzee. van 10 tot 12 Juni 1899. GOES. Geboren10, Martina Maria d. v. Pieter van Belois en Jacoba Roose. Jo hannes Cornells, z. v. Adrianus Hendrikus Schrijver en Apolonia Willeboer. Overleden: 9 Levenloos mann. van Frederik Valkier en Pieternella Paran. 11, Jan de Jonge 78 j- geh. met Maria Bouman. van 10 tot 12 Juni 1899. MIDDELBURG. Bevallen M. Balleur geb. de Jonge d. E. Witte geb. Kerssen d. - S. C- Janse geb. de Ridder z. L. A. Kooman geb. Vos d. - J. van Lindonk geb. Klap d. Overleden-- F- Moens vrouw vanJ.Moens 38 j. C. H. Lenards vrouw van W. C. Rijfkogèl 29 j. - D. Vermeulen wede. van M. Hackenberg 62 j. - J. de Munck wed. van P. G. Wetjen 68 j. - A.Matthijsse ongeh. d. 77 j. G. F. Ladenberg man van M. J. Lonel 88 j. Van 3-10 Juni 1899. VLISSINGEN. Ondertrouwd L. Kooman jm. 24 j. met M. Gillissen, jd. 25 j. A.San- derse, jm. 23 j. met J. Looise jd. 24 j. Getrouwd J. Vermeulen wedr. 50 j. met P. van den Broeke, ld. 36 j. J. K. Verheul jm. 24 j. met A. Wisse jd. 26 j.A.deCroo jm. 25 j. met, W. P. Appel jd. 31 j. Bevallen J. Moerland, geb. Willemse, d. M- A. T. C. Dewitte, geb. Willems, d. O.A. E, Timmerman, geb. Certon, d. C. E. Kest. geb. Huser, d. N. Maqvelin. geb. Van Veen d. C. van Dierendonck geb. De Poorter z. C. L. Spufi, geb. Mannaart, z. P. Lubber huizen, geb. De Hartog, z. H. J. Mondeel, geb. Peters, d. C P. Peters, geb. Arnoldus z. J. Maas, geb. Back, z. P. H. Weijens, geb. Muis d. H. Dingemanse, geb. Zwaak,d.N. de Mufinck, geb. Hageman, d. J. F. Pioter- sen, geb. Kokelaar, d. P. J. Huson, geb. En gels, z. evenl.) S. Brussel', geb. Zufidwegt' z. (levenl.l E. M. F. Vasseur geb. Willems z. Overleden: F. H. Roth, ongeh. d. 18 j. M. de Smit. vrouw van P. Lute 36 j. Ingezonden Stukken, Buiten verantwoordelijkheid der Redactie Stokken worden in geen getal terug gezonden. Mijnheer de Redacteur! Mag ik een plaatsje vragen, voor onder staande, en wel naar aanleiding, van de Trambeweging ViissingenDomburg. Door het tot stand komen der tram, zouden de landbouwers en kleinlandbouwers vooral zooveel bate Lebben. Maar is dat waar? Naar sommiger meening zouden de produc ten van de Klein landbouwers zooveel goed- kooper naar spoor en boot vervoerd kunnen worden als nn 't gevat is. Voor enkele die in de onmiddellijke omgeving van de Tram zfin kan dat waar zijn, of ze daarom er gebruik van zullen maken, is nog niet heelemaal bewezen. Ik hoop dat straks te verduidelijken. Allereerst het goedkoopere. Ik woon t.e Biggekerke, in 't dorp, en betaal voor elk mud aardappelen 12Vs cent ,dan worden ze gebracht in Middelburg of Viis singen waar ik ze hebben wil; andere artikelen b. v. gratiën kosten 15 cent; de H.L. en dan worden ze gebracht in Middel burg of Viissingen waar ze ook moeten wezen. Maar nn komt de Tram, en dat zal zoo voordeelig wezen. Nu moet wat Biggekerke aangaat, verre het grootste gedeelte 20 tot 40 minuten rijden, eer ze aan de tram zijn aan 't duin. Nu moeten de Klein landbouwers, de vrachtrijders met hunne producten naar dien tram heen rijden. Zul len ze dat gratis doen? Immers onzin. Eindelijk zijn mfin producten in Viissingen of Middelburg gebracht. Worden ze van daar gratis naar deze of die gebracht? Immers onzin! Zoodat ik aan 3 verschil lende personen moet betalen, en dan denk ik dat er van mijn 12Vs cent of 15 cent, van vervoer den H. L. niet veel meer over schiet. Neen ik kom er niet mee toe! Nu is mij al eens toegevoegd, dan moet je ver- koopen franco aan de Tram, dan zijt ge van alles af. Nu dat kan zeer goed; maar dat moet de verkooper vooraf weten, hoe of je verkoopt dan maakt hij zijn rekening daar wel naar, en u zfitbet langs een anderen weg kwijt. Nu is dat voor Zoutelande en West- kapelle misichien iets anders, daar kost het vervoer per H.L. meer als bij ons; per Ttam de afstand zal dat ook meer kosten als bij ons. Doch al 1b het dat zulks waar is, zullen daarom die Klein landbouwers (dat zijn gewoonlijk zulke, wier paarde- werkdoor andere zoo genoemde vrachtrijder» gedaan wordt) zullen die zeg ik voor enkele centen voordeel dat aan de Tram mesgeven, ik geloof dat dadelijk zooniet, die menschen redeneeren alzoo, mijn vrachtrijder heeft mijn granen in de schuur moeten voeren, mijn aardappelen door slechte wegen soms ver van huis naar huis moeten voeren; ze beploegen mijn land enz. enz. en nu voor dat weinige voordeel ze het leveren onttrekken, dat doen we niet. En ik geloof mijnheer de Redacteur dat zoo een handeling niet in strijd is met het oorbaarlijke. Dus ik moet eerlijk zeggen, ik zie voor ons als kleine land bouwers zoo geen behoefte aan den Tram als vooideel. Nu wit ik volstrekt niet treden in de cijfers voorgerekend door de Commissie wat het. al op kan brengen, want gewoonlijk moet ik mijn kleine be grooting 2 a 3 maal wijzigen, een bewijs dat ik in een anders niet durf treden. Het is ook alleen mijn doel van dit schrijven gedachten te geven van de Kleine landbou- wérs. En wat de subsidie aangaat van de gemeenten, zou het mij niet verwonderen als ze op nieuw aangevraagd moesten worden dat er gemeentebesturen bezwaar in zouden vinden, om subsidie toe te leennen aan Trams die Zondags rijden wat toch geen verbetering kanheetenmet 'toog op de Zondagsheiliging. Na UEd. dank gezegd te hebben voor de verleende luimte. Een klein landbouwer. AXEL, 3 Juni 1899. Oude Tarwe tO.— a fO.—Nieuwe Tarwe f7.75 a f8.— Rogge f7.— a f7.25. Nieuwe Wintergerst f8.25 a I 8.50. Zomergerstf a f—Haver f6.50 af6 .Kookerwten f—a f Yoererwten 18.— a f8.50. Paardenboonen f 7.50 a f8.-. Lijnzaad f a f Koolzaad f a f Alles per 100 kilo. Aardappelen f 1.50 a f2.—per 100 KG. Rotterdam 12 Juni 1899- Buiteni. granen vast. Meel Eerste qualiteit f 10,25 a f 11.Prima f 11.25 a f 12.— Bin- nenl. granen. Gerst geen aanvoer. Nieuwe Tarwe .f 5.60 a f 6.70 Rogge - 4.80 - 5.75 Haver-3.— - 3.80 Paardenboonen - - 5.75 - 6.25 Erwten- 6.40 6.65 Kookerwten. - 7. 7.50 Bruine Boonen 8.— - 11.75 Witte-10.- -12.- Kanariezaad - 5.50 - 6.75 per 100 kilo Op de Veemarkt van heden waren aange voerd 167 runderen, 347 kalveren. 517 schapen of lammeren, 533 varkens. De prijzen waren als volgt: Runderen le kwal 65, 2e kwal. 58, 3e kwal. 52. Kalve- ten le kwal. 90, 2e kwal. 80 a 70. Schapen le kwal. 58, 2e kwal. 52, 3e kwal Varkens ie kwal. 35, 2e kwal 84 3e kwal. 33 c. licht soort 34 a 32. VLAS. 9J93 steen blauw, 500 steen wit, 1600 steen Groningsch, 500 steen fioll. geel. ZEEUWSCHE EIEREN f3.- a 1.280. AARDAPPELS. Spuische Jammen f2.75 a f 3.50 Overmaasche Jammen f 2-75 a f3.50. Flakkeesche Jammen f 0. a f 0. Zeeuwsche Jammen f2.— a f2,50 Zeeuwsche blauwe f 3.— a f3.25. Wadden f 1.25 a fl.50 Pooters f 1.10 a f 1.25. Voldoende aanvoer, zeer weinig vraag. Woensdag 14 Juni. Zierikzee bfi Kanaar doer het Visch- bestuur 11 uur verdachting recht tot weg halen van mosselzaad gedurende een jaar ii, 8 perceelen nabij de Oude Hoeven, (Schou wen). Voorwaarden bfi J. A, Fokker te Bergen op Zoom ad 30 cent. IVestkapelle, 1 uur in de Noordster door not. Loeff 10 perceelen bouwl. en sprink te Westkapelle en Zoutelande, sa men 2,6110 H. van A. Jobse, c.s. En ver huren 3 perc. bouwl. samen 8910 cA. van P. Cfisouw. Viissingen. door not. Bosch 8 uur in de Oude Vriendschap een huis, erf, plaats en tuin Aagje Dekenstraat 90 cA. En een winkelhuis Groote Markt C 58groot32 cA. Donderdag 15 Juni. Goes door deurw. Hollman 12 uur bfi Hartman voor dhr. v. Weel kruisbessen van 21000 struiken in een boomgaard Biezeling sche polder, Aanwijzing dagelijks door den opzichter. Middelburg, 2 uur door not. Wisboom Verstegen 15 heeren- en 6 dames rijwielen. Inl. de Groot en Hondius. Middelburg door not. Huvers in de Vergenoeging 8 uur lo een huis en ert Dam F 4, 2o. id. Nederstraat O 191,3o- een kantoor, pakhuis stal en erf Heerengracht m 41, 4o. een huis en erf Volderijlaagte M 76, 5o. 17 perc. bouwterrein Volderfiiaagte. Te zien daags voor en den verkoopdag 10—12 en 2 4 vur- Vriidag 16 Juni. 's Heer-Arendskerke 11 uur bfi wed. v. Efikeren door deurw. Hollmann 8 melk- en kalfkoeien, jong vee, 12 Noord- Holl. kalvers, veerwagen, 20 loopvarkens. Middelburg, 1 uur in „Hot Wafeltje" door not. Tak een karoterfi 29 A. 82 cA. Seisstraatweg, En om 2 uur aan voormelde karoterfi een melkgeit, karret op veeren, handblok, turk, landbouwgereedschappen, huisraad enz. Ierseke, 1 uur bfi Hagemans door not. L. Ji. A. Liebert een herberg 150 cA. met erfpachtrecht op 234 cA. en den plicht om den herberg- en kuipersinventaris over te nemen. '2o Twee hnizen en erf Burenpolder 330 cA. Zaterdag 17 Juni. Waarde, 11 uur op Puthoek door not. Prins hooigras, kanthooi en klavers. Woensdag 21 Juni. Ovczaud, door not. Pilaar bfi wed. van 't Westeinde voor dhr. C. Risseeuw qq. 19 perceelen hooigras te velde. Donderdag 22 Juni. Middelburg door not, Wisboom Ver stegen uur een karoterfi, Veersche Sin gel S 71. Vrfidag 23 Juni. Ierseke half 3 cate Oesterbeurs voor't Burgerlijk Armbestuur te Goes, hooigras en nagras. En verpachten voor 6 jaren 19640 cA. weiland in pacht geweest b(t Jan Wisse door not. Pilaar. Zaterdag 24 Juni. Kapelle 6 uur door not. Liebert en Pilaar, de kefrser, pruimen enz. in boom gaarden onder Kapelle, Kloetinge, Katten- dfike, Goes, Wilhelminadorp. Hulst door not. v. Meurs voor dhr Hombach Koolzaad in de nieuwe polder Koningin Emma. Maandag 26 Juni. Zierikzee, in Concordia de ho:st.ede Schoonverbond met 62 H- 64 A. land te Nieuwerkerk. Pachter W. Capello. Maandag 3 -Tali. 's Gravenpolder, 12 uur bfi de Kos ter door not. Liebert de hofstede van D. Boonman 50.7720 H. aan Schoorkenszandwug Woensdag 5 Juli. Goes bfi wed M. Rfik door not.'Liebert verpachten voor Kerk- en Armmeesters der R. C. kerk 20 perceelen bouw-en weiland samen 23 H. Donderdag 13 Juli. Waarde, op Puthoek door not. de Vos 10 uur voor erven S. van Koeveringe 9 paarden, 2. 3, 6, 7, 9, 13, 14 en 19 jaar, 10 baatgevende melkkoeien, 2 kalfvaarzen, 15 dito van 4 maanden tot 2 jaar, 2 varkens met biggen, karnhond met hok, 40 kippen en haan, 11 eenden, tilbury, 3 Saxploegen, 2 Zeeuwsche, 1 Ameiikaansche ploeg, 3zaai- ploegen, Victoria Karn no. 6, landbouwers- hand-, stal- en zoldergereedschapmelkge rei, harnassement, tarwe-, rogge- en gerste- stroo enz. Juli. Waarde op Puthoek 25 H. tarwe, win tergerst, rogge, erwten, haver en zomer- gerst uur door not. de Vos. Heden overleed tot onze diepe droefheid plotseling onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Groot vader, ABRAHAM LOUWERSE, in den ouderdom van 76 jaar. Uit aller naam Wed. A, LOUWERSE-Haepe. Zoutelande, 10 Juni 1899. Heden overleed, jna een 'smartelijk lijden, zacht en kalm, tot onze diepe droefheid, onze innig geliefde moeder en behuwdmoeder, mevrouw de Wed. MAR1NUS HACKENBERG geb. Dirkje Vermeulen. in den ouderdom van bijna 63 jaren. Middelburg, 9 Juni 1899. C.J.M. HACKENBERG. Middelburg. P. A. HACKENBERG— Meertens. JACQUES HACKENBERG.! C. A. J. M. WIELANDT— j Pretoria Z. A. R. Hackenberg. H. A. WIELANDT. Middelburg. P. M. J. HACKENBERG.I Tot onze innige droefheid ontsliep beden morgen zacht en kalm, onze geliefde Dochter en Zuster JOHAN NA in den jeugdigen leeftijd van ruim 20 jaar. P. J. VAN OUWERKERK, Echtgenoote en kinderen Middelburg, 12 Juni 1899. Heden overleed tot mijne diepe droefheid mijne geliefde echtgenoote TAMETJE MOILVS in den ouderdom van 38 jaren, mij nalatende 3 kinderen te jong, om haar verlies te beseffen. J. MOENS. Aangtekerke, 10 Juni 1899. Heden overleed tot mijne diepe droefheid na een plotselinge onge steldheid in 't verpleeghuis te Mid delburg mijne veel geliefde nicht TAMETJE MOENS, in den ouderdom vaa 38 jaren. Wed. E.KOPPEJANMoens. Meliskerke, 10 Juni 1899. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een langdurig lijden onze geliefde moeder, behuwd- en grootmoeder MARIA PRIESTER, Wed. Jacob op 'tHof. in den ouderdom van 76 jaren en bijna 4 maanden. Namens de familie JAN OP 'T HOP Jz. Borssele, 7 Jnni 1899. De ondergeteekende betuigt haren hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling ontvangen gedurende de ziekte en bij het overlijden van haren echtgenoot. Mede namens hare kinderen Wed. l. wouters- De Nood. Veere, 10 Juni 1899. Bij herhaald oprechten dank voor de vereerende belangstelling bij de Inwij ding-bespeling van het nieuwe Orgel in de R. K. Kerk, verzoeken ondergeteekenden nederig verschooning aan de wellicht en kelen, die, onwillekeurig van onze zijde, geen uitnoodiging ontvangen hebben. Namens het Kerkbestuur G. H. RENGS, Voorz. D. J. MES, Secretaris. Notaris HUVERS te Middelburg is voor nemens op des avonds 8 uur op de bovenzaal der Sociëteit „de Vergenoeging" aan de Groote Markt te Middelburgin het te Middelburg, aan den Dam, wijk E no. 4 li. Een Woonhuis met Erf, aldaar, aan de Nederstraat, wijk O no. 191 aldaar, aan dc Heerengracht, wijk M no. 42 en 42a aldaar, aan de Volderijlaagte, wfik M no. 76 aldaar, aan de Volderijlaagte. Te bezichtigen, de gebouwen daags voor en op den dag van verkoop van 1012 en van 2—4 unr. Breeder bfi biljetten en gedrnkte notitiën. Nadere inlichtingen geeft de Notaris. Ten overstaan van den Notaris D. WIS BOOM VERSTEGEN zal des avonds 8 uren op de bovenzaal der So- citeit „De Vergenoeging" te Middelburg in het openhaar worden bestaande uit HUIS, SCHUREN, WA GENHUIS, AFDAK, VARKENSHOK KEN, TUIN, BOOMGAARD, MOES- en BOUWLAND, zeer gunstig gelegen te Mid delburg, aan den Veerschen Singel, rijk S nr. 7, samen groot 87 Aren 71 Cen tiaren. Te veilen in 4 perceelen en combinatiën breeder omschreven bfi biljetten, die, met nadere inlichtingen, zfin te bekomenden kan tore van den Notaris, te Middelburg, Mol straat F 91. 'snamiddags te5 uren, te Kapelle, in de herberg van J. Hanson, ten overstaan van den Notaris MULOCK HOUWER, van: wassende in eenige boomgaarden in Kapelle Groene Zeep RECLAME Gele Zeep Trots de verhooring der Keepprfizen geef ik bfi iedere 1500 KG. zeep 5 gulden cadeau. Bij iedere kilo Zeep wordt er een bon gegeven, waarop vermeld het aantal in volgorde verkochte kilo's Zeep. De prfizen der groene Zeep is 13 ct. en gele jreukzeep 14 ct. per kilo, dus vooreerst nog goedkoop en ten tweede den kans op het geldcadeau van 5 gulden. ZEGT HET VOORT s. v. p. Vlasmarkt K 157. Aan dengene die no. 1500 dus ook mijn 1500e kilo zeep haalt wordt het 5 gulden cadeau gegeven. Vraag mijn beroemde pleister di# me* zooveel succes reeds binnen en buiten de stad gewerkt heeft en gebruikt wordt. Vlasmarkt K 157.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1899 | | pagina 3