Boerei AANBE b Vijf Woonhuizen met Erf en Tuin W.G W. HUI Buitenlandsch Overzicht. a. Drie Woonhuizen met Erf en Tuin 31 MEI e. k. OPENBARE VERKOOPING op Vrijdag 2 Juni 1899, la. 56 Aren 80 Centiaren BOUWLAND, 20. 00 Aren 80 Centiaren BOUWLAND, 3o. 82 Aren 30 Centiaren BOUWL \ND, 4o 86 Aren 40 Centiaren Tiendvrij BOUWLAND, Woensdag openbaar EE| Dinsdag 3 liet bouw< wen uitwf het mak< aan den polder, bt leggen vi in den po| hooiende Hamij Het Grootste teerde M Miu Terstond eei Den veertienden is Koeta Sawang door de onzen onder kapitein B. A. A. de Vlaminck genomen. Gesneuveld 4, ge wond 16 militairen beneden officiersrang. De vijand liet 23 dooden en vele wapens achter. De terugkeerende troepen werden heftig beschoten. Volgens berichten was de pre> tendent-sultan tegenwoordig. Toekoe Lhon, wiens sneuvelen by het omsingelen van zijn huis (op Atjeh) ons den luitenant Vis en twee fuseliers heeft gekost, was een eigenaardige avonturier. Hij was indertijd uit Bengalen gekomen en had toen een kameel bij zich dien hy den Atjehers vertoonde. Daarna was hy •enigen tijd in dienst vsn de Atjeh-asso- ciatie en sloot zich vervolgens aan bij onze tegenstanders. Onder hen wist hij zich langzamerhand op te werken tot een hunner hoofden, al was hij niet een van de voornaamBten. De Frankf. Zeitung bevat het be richt dat er sprake is van de verloving onzer jeugdige Koningin met den 25-jarigen prins Alexander von Teek. Het blad voegt er bij, dat de aanstaande komst van de hertogin van Albany (zuster van Koningin Emma) in den Haag, met die plannen in verband wordt gebracht. Dit bericht is wellicht van dezelfde waarde als de vele vroegere van dien aard. Leerplicht. In eene vergadering, te Nijmegen gehouden, werd, meldt men, aan Mr. Troelstra de vraag gesteld, of de so cialistische Kamerleden, ook zonder school- voeding, hun stem zouden geven aan leer plicht. De heer Troelstra antwoordde, dat door de f actie, waartoe hij behoort, daaromtrent nog geen besluit was genomen. De Vredesconferentie. Er heerscht een gezellige vredige drukte in de zaal van het Huis ten Bosch, het Vredeshuis, welke zaal metterdaad eens door Amalia vanSolms aan de nagedachtenis van den grooten bevorderaar van den vrede, haar gestorven gemaal Frederik Hendrik, werd gewijd. Tegen half 2 komt beweging die het aangaan der samenkomst aankondigt. De afgevaardigden van het Hemelsche Rijk treden 'teerste binnen, gevolgd door den Nederlandschen minister van buiten- landsehe zaken, die weldra met den Ne derlandschen gedelegeerde jhr. v. Karnebeek zich zet om de buitenlandsche gedelegeer den te ontvangen. Allen zijn in 't zwart, met uitzondering van den Chineeschen afgevaardigde die in 't blauw is en eenige militairen. De minister van buitenlandsche zaken spreekt een welkomstwoord namens zijne doorluchtige Souvereine, onze Koningin prees den Czaar gelukkig die tot deze oonferentie het initiatief nam en riep de sym bolen van den vrede welke de wandeu dezer zaal sieren als voorteekenen in voor de werkzaamheden der Conferentie. Daarna stelde hij voor en besloot de vergadering een telegram van hulde te richten tot den Czaar. Hierop aanvaardde de Russische gedele geerde, baron De Staal, 't voorzitterschap, met een woord van dank voor de Koningin der Nederlanden die deze schoone zalen van het Huis ten Bosch zoo gastvrij aan de oonferentie had afgestaan. Daarna werd mr. de Beaufort tot eere voorzitter benoemd en jhr. v. Karnebeek tot vice voorzitter. Deze drie namen hierop plaats op de drie zetels die de bestuurs tafel sieren. Een programma van de verrichtingen der conferentie, opgemaakt door jhr. van Daehne van Varick werd rondgegeven, tal van acten en bescheiden, alles te inge wikkeld om er ons bij op te houden. Heden beginnen de beraadslagingen, welke door het Pinkster-, het Vredes-feest bij uitnemendheid, het feest der heilige geestdrift voor 't ideaal van den vrede, het dankfeest der uitverkorene gemeente voor de uitstorting van den Heiligen Geest, wordt onderbroken. Het ademt alles Vrede! Het is eene aangename stilte na 't zoo lange en schelle geschal der krijgsklaroenen. Zij maar de jwerkelykheid straks niet al te schril in tegenstelling met zooveel dat nu in deze conferentie aantrekt en bezielt. Een drukfout in de wereldgeschiedenis, 'heeft Mommsen gezegd. Dat is deze confe rentie. Maar in een wereldgeschiedenis die één groote drukfout is, schijnt een druk fout een „corrigendum", een verbetering. Mag de conferentie dat zyn, dan heeft ten slotte Mommsen nog ge.ijk gehad Met verontwaardiging vernamen wij deze week van den gelukkig verijdelden aan slag op Transvaal door Engelsehen te Jo hannesburg voorbereid. Het naaste van de cause zal men voor eerst wel niet te weten komen. Doch zooveel staat vast dat onder de aangehou denen ook een paar Engelsche oud-officieren zyn watdebeteekenis van den wel beraamden overval nog verhoogt. Nog steeds loert niet alleen maar brult de Engelsche luipaard op het leven der Transvaalsche natie. Arglistig als ook dit menschenhart is, weten wij niet waarover het meest ons te verwonderen over de taaiheid van't door Chamberlain gevoede verzet der Uitlanders of over de fielterigheid der Engelsche staatkunde,die, zinnend op buit, in alle landen de herauten des Evangelies voorop zendt om met hunne hulp de volken te brengen onder haar juk. Natuurlijk wordt door de Engelsche regeeting alles gedaan om den indruk van 't verraad weg te nemen, de beteekenis van het feit te verzwakken. Het waren geen Engelsche officieren, zoo he6t het; het waren onbeduidende menschende Transvaalsche regeering heeft de beweging uitgelokt, hare spionnen zijn de eigenlijke daders; hare agents provocateurs hebben die onschuldige menschen op 't idee ge bracht om oproer te makenenz. Maar wie gelooft dit, bij wien 't verraad van Jameson nog versch in 't geheugen ligt. Neen, wel degelijk is hier weder door Engelsche gelukzoekers, met Engelsch geld, onder Engelsche bescherming en op En gelsche aanstoking een misJaad gepleegd, dit wascht het water van de zee niet af, en, wel niet rechtstreeks, maar dan toch Zijdelings, dank zij zijne perfide staatkunde, zyne aanhitsende taal op bankets en meetings heeft Engelands eerste minister aan deze daad schuld. De ontvangst van Jameson en de aan bidding van Rhodes heeft geleerd hoe in het vervolg elk avonturier, hij moge nog^ zoo'n groote bandiet zijn mits hij maar Transvaal aan Engeland brenge, in Engeland de man wordt. Uit hetgeen omtrent deze treurige zaak nader openbaar werd stippen wij slechts het volgende aanwat wij reede in een vorig no. in 't kort hebben meegedeeld. De regeering te Pretoria hield al sinds vier maanden sommige bestuurders en leden der South-African League in het oog. Toen de machinatiën van hun handlangers voldoende gevorderd waren, werden de noodige bevelschriften tot arrestatie uitge vaardigd en had deze plaats. Na hun overbrenging van Johannesburg naar Preto ria, werden zij voor den landdrost gebracht, beschuldigd van hoogverraad, en 2003 man te hebben aangeworven voor den militairen diensthet plan was, dat dezen in Natal zouden gewapend worden, van daar naar den Witwatersrand terugkeeren, zich op een gegeven teeken meester maken van het fort te Johannesburg en dit vier en twintig uur bezet houden, in afwachting van de aankomst der Briteche troepen. Zoodra hunne arrestatie bekend werd, verlieten de gezinnen van enkele der leiders van de Uitlanders haastig de stad en het land, wat zeker niet pleit voorde onschuld of onwetendheid dier leiders omtrent de aan het licht gebrachte plannen. Het pleit voor de oprechtheid van Krugers vreegezindheid dat de samenkomst tusschen hem en Milner op Zaterdag 30 Mei te Bloemfontein toch doorgaat. De ontmoeting was door hem zeiven reeds lang te voren uitgelokten wel om over een mogelijke schikking te spreken, die de Engelsche regeering zou kunnen aanvaarden en den Uitlanders aanraden als een billijke oplossing hunner grieven. Reeds bereikten Krugers voorstellen tot bevrediging der „verdrukte" Uitlanders den Volksraad. Hij stelt namelijk voorde kies wet zoodanig te veranderen dat het tien jarig tijdperk van verblijf, dat tot dusver van een uitlander vereischt wordt om kiezer te worden voor den Tweeden Volksraad, wordt ingekrompen tot vijfjaren. Zoodoende zou een verblijf van negen jaren inde Repu bliek het volle stemrecht verleenen, in plaats van veertien gelijk tegeuwoordig. Kruger moet kort geleden gezegd hebben „Ik zou reeds lang tegemoet gekomen zijn, maar ik werd telkens daarin verhinderd door 't stoken van kwaadwilligen." De wakkere president wist toen misschien niet dat net kwaad hem zoo dicht op de hielen zat. Gelukkig is dat door Gods genadige tusschenkomst nog in tijds gestuit. Maar men houdt het hart vast bij de ge dachte wat er van deze kranige republiek komen moet, wanneer te avond of morgen het verraad eens slaagt in zyn helsche plannen, en de Engelsche snelvuurkanounen Kruger's langen en taaien, moeielijken arbeid met één slag zuilen vernietigen Zal het Napoleontische stelsel dat ia 't begin dezer eeuw de geesel voor de Nederlanlsche republiek bleek in 't begin der volgende eeuw den doodsteek aan de .Transvaalsche republiek moeten toebrengen? Moge ons ongeloof op dit punt beschaamd worden Een groote werkstaking van de brieven bestellers te Parijs c. a. heeft in het brieven vervoer eeu groote stagnatie en onder het briefschrijvend publiek eene groote conster natie veroorzaakt. De werkstaking is een afkeurend votum over de verwerping door den Senaat van een indertijd door de Kamer aangenomen verhooging der begrooting met twee miljoen, daartoe strekkende om de tractementen der bestellers in de steden met honderd fran ken te verhoogen. De staking is goed voor bereid en de organisatie is krachtig. Zoo lang de Senaat haar votum.niet herroept, zullen zij niet meer werken. Inmiddels zorgde de regeering voor andere werkkrachten en zoo komt er weer een weinig oris na de stagnatie der laatste dagen. Maar - zoo gaat het iu Frankrijk. De president, de drager van het van God afgeleid gezag, wordt geregeerd door de ministers, de ministers door de Kamer en den Senaat, en deze op hun beurt weer door 't volk. Wij zullen zien of de brievenbestt llers slagen zullen voor de verbetering van hun le venspositie is 't te wenschen maar niet wanneer men in aanmerking neemt het be ginsel dat mede door hunne pressie weder zegeviert. 'Lig regeeren, zij stellen hun tractement vast. Het wordt al meer de omgekeerde wereld. lu de Kamer werd de regeering terstond naar aanleiding van deze werkstaking ge ïnterpelleerd de minister verklaarde dat hij niet voor dezen dwang van onder op zwichten zalen de Kamer nam met groote meerderheid eene motie van vertrouwen in de regeering aan. Daags daarna zijn de stakers slaags ge weest met de politie en vielen aan weers kanten ernstige slagen. De brieven worden bezorgd door soldaten van de republikein- sche garde. Ook te Orleans, Marseille, Lyon, Tou louse, Rijsset en andere steden werd de werkstaking gepioclameerd. Eene werksta king die voor een oogenblik de aandacht van de Dreyfus affaire heeft afgeleid. Met meerdert, ^aliu'.e begint de massa zich te vinden in 't denkbeeld van Dreyfus' onschuld en de noodzakelijkheid der revisie. Trouwens alle wapenen zyn den tegen standers uit de handen geslagen, een voor een. En ook 't laatste wapen blijkt zwak, nu by den balling zei ven een orderzoek is ingesteld naar de waarheid van het hem door du Paty en Lebrun-Renaud ten laste gelegde. Pertinent verzekert Dreyfus dat hy 't niet zoo gezegd heeft als hem ten ten laste gelegd werd. Ik heb, zoo zegt hij, ongeveer het volgende gezegd: ik ben onschuldig; ik zal mijn onschuld het volk in het gezicht schreeuwen. De minister weet dat ik on schuldig ben. Hy heeft du Paty tot mij gezonden om my te vragen of ik geen onbelangrijke stukken gelevard had om er andere voor terug te krijgen. Ik heb ge antwoord Neen en dat ik het volle licht verlangde en dat binnen twe of drie jaar mijn onschuld erkend zou zijn. En wat Lebrun-Renaud zegt (de directeur der gevangenis) ik heb dat niet gezegd ik heb integendeel mijn onschuld overal uitgeroepen. Intusscben zullen ook de kuiperijen van Gonse en andere falsarissen wei aan het licht komen, van welke Picquart het slachtoffer is geweest. China heeft altijd wat te stellen met een der groote Europeesche mogendheden. Nu weer is het oremus met Rusland. De Russische gezant te Peking heeft namens zyn regeering aangedrongen op verlenging van den Russischen spoorweg in Mantsjoerije naar Peking. Het spreekt van zelf dat China zich tegen dien eisoh verzet. Het vreest en terecht, dat het zich den doodssteek in 't hart zou laten toebrengen of althans zich aan handen en voeten gebonden aan den vijand die zich vriend noemt zou over geven. Rusland beroept zich echter op eene over eenkomst tusschen Engeland en Rusland. De Chineezsn verkeeren in groote ver bijstering over zoodanig een eisch, die naar de openhartige verklariag van den Russischen gezant eene wraakneming of zekerheidstelling is op de door China „ge pleegde" onderteekening van het leenings- contiact voor de noordelijke uitbreiding, welke de Russische regeering altijd met misnoegen had aanschouwd. Hij zei er ook ronduit by (want o, hetiszoo gemakkelijk oprecht te zyn jegens zijn minderen dat hij de macht van de Hongkong and Shanghai Banking Corporation in Noord China wenscht te verminderen. Het slot Ier zaak zal wel zyn dat China toegeeft. Wat zou 't anders doen waar het „bij u, over u, zonder u" al zoo menig maal op hetzelve werd toegepast. Met den oorlog op de Philippijnen loopt het op een eind. De „opstandeli: gen" ver spreiden zich in het gebergte en de ver tegenwoordigers van Aguinaldo kwamen andermaal om den vrede vragen. Ga de Pinksterweek niet voorbij zonder dit verzoek te hebben zien ingewilligd Een Jongen die zijn Moeder eert. In de Pkilippyasche wat'ren Lag d' Amerikaansche vloot, Pantserschepen goed gewapend, En snelvarend, sterk cn groot. Spoedig zou 't kanongebulder, Luid weerklinken wijd en zijd; Zou men met het Spaansch eskader, Zich begeven in den strijd. 't Was op een dier oorlogsbodems, Kort voor d'aanvang van den slag, Dat een schepeling zijn jekker In het water vallen zag. Hij vraagt een der officieren, Zonder vrees, en zonder schroom, Of hy hem wel wil vergunnen, 't Kleed te redden uit den stroom. Dit verzoek wordt hem geweigerd, Want geen enkele matroos, Mag voor d'aanval 't schip verlaten, Zelfs niet voor een korte poos. Deze weig'ring schijnt den jongen Niet te wezen naar den zin II j spoedt zich naar d'achtersteven, En springt eensklaps 't water in. Weldra mag hij 't voorwerp grijpen, En keert even blij als vlug, Met zijn jekker in de handen, Weder op het schip terug. Alles duurde slechts minuten, Maar hoe vlug het mocht geschiên, Evenwel was 't waargenomen, Door zyn meerderen gezien. Nauw'lijks heeft hij 't schip beklommen, Of de Admiraal gebiedt, 't Spaansch eskader aan te# tasten En de aanval die geschiedt. 't Zwaar geschut doet 'd omtrek beven, Braakt vernieling, schrik en dood En de zware projectielen Teist'ren vrees'lyk Spanje's vloot. Na verloop van weinig uren Is dan ook de strijd beslecht Spanje's schepen zijn ontredderd, En vernietigd in 't gevecht. Na het zwijgen der kanonnen, Spreekt de krijgswet weêr aan boord; En de visscher van zijn jekker, Wordt geroepen en verhoord. Ongehoorzaam zijn zijn meerd'ren, En het plegen van verzet, Daatop wordt bij 't oorlogsvoeren, Nauw gezien en „scherp gelet". Daarvoor moet de jongen boeten, Daar gaat in het minst niet af, En een zeker aantal jaren Eischt daarvoor de Wet tot straf. Eer nog 't vonnis is voltrokken, Is geteekend het verbaal, Komt de vlootvoogd tusschen beiden, En vraagt hem de Admiraal: „Zeg, wat kon U toch bewegen, Om te doen wat m' u verbood? U, waar men stond slag te lev'ren, Te verwijd'ren van de vloot? En hij antwoordt zonder blozen, En in duidelijke taal „Wat mij daartoe mocht bewegen, Zeg ik u, Heer Admiraal In mijn jekker was geborgen, Iets dat ik niet gaarne mis. Daarom heb ik 't schip verlaten 't Was mijn Moeders beeltenis. Zie, om haar portret te redden, Óvertral ik uw bevel; Daarvoor zette ik mijn leven, En myn toekomst op het spel. D'admiraal was diep getroffen, Zegt, waar hij niets meerder vraagt „Als gij voor 't portret Uws Moeders, Leven, lot en toekomst wnagt, Dan, vertrouw ik, zult gij zeker, Toonen dat g'uw hoofd en hand, Ja uw leven, is zulks noodig, Veil hebt ook voor 't Vaderland. Jongens die hun Moeder eeren, En dat toonen zooals gij, Moet men niet gevangen zetten, Daarom 'k spreek u heden vrij. Ik ontsla u van vervolging, Alsof niets er waar gebeurd, En uw aanklaoht en uw vonnis, Worden door mijn hand verscheurd." Volgt dit voorbeeld, Jongelingen! Allen die dit leest of hoort: Kind'ren die hun Moeder eeren, Minnen, achten en waardeeren, Zal het welgaan, zegt Gods Woord. A. WABEKE. Wemeldinge, 15 Mei 1899. Woensdag 24 Mei. Middelburg, op Rusthof 1 uur door not. Verhulst inspan als1 merrie, 6 baat- gevende melkkoeien, geit, 2 mestputloopers, kippen en haan, eenden, menwagen met toebehooren, melkkar op veeren, driewiels- kar, ploeg, 2 eggen, sleepdeur, veldslede met borden, windmolen, mangelmolen, kortmolen, geeselstoel met steen, vleeschblok, enz. land- bouwershandgereedschap, melk en zolderge reedschappen, schalen en balans, gewichten, mest, hooi, erwtenry's, bod met toebehooren, antieke hoekkast enz. Donderdag 25 Mei. Ierseke, 10 uur by Hagenaars door deurw. Hollmann vendutie voor dhr. Ph. Bom linnenkasten, bedden, matrassen, pape- gaaikooi, trekhond met tuig, glas- en aar-' dewerk, fietsen. Middelburg 8 uur door not. de Vos in de Vergenoeging lo. een winkelhuis, boven woning, pakhuizen, tuin en erf, Hofplein groot 820 cA. 2o. een huis en tuin Lange Singelstraat N 199. 3o. een huls, pakhuis, stal en erf Lange Geere K 310 slepery4o. winkelhuis en erf Spanjaardstraat F 55. Maandag 29 Mei. Groede, in de drie koningen door not. Hammacher 2 uur een hofstede 17.5580 H. nabij Breskens. 2o. negen koopen bouwland 29,6390 H. 3o. 3,5214 H. zykantdjjk en weg. Woensdag 31 Mei. Goes, 10 uur door deurw. Hollmann meubelen. Serooskerke, 10 uur oij L. Melse door not. Huvers een huis en erf van A. v. d. Broeke 140 cA. Vrijdag 2 Juni. Kwadendamme, 10 uur door not. Mulock Houwer bouwland. IVeuieldiuge, bij Korstanje voor Wor.- dergem door not. de Vos twee huizen en erf met tuin Oosthoeksche baan 769 cA. Dinsdag 6 Juni. Middelburg, 2 uur verpachting der exploitatie van de aanplakborden der ge meente voor 3 jaren. Biljetten voor 12 uur. Cortgene, 1 uur in de Stadswynkelder voor erven mevr. Bolier Daane door not, Roelof en v. Seters de hofstede Stadwijk met 41,4071 H. bouw- en weiland in Nieuw Noord-Bevelandpoldt-r in pacht by L. de Wilde. Donderdag 8 Juni, Sclierpenisse, by Kystenbil en 15 Juni toewijzing door not- v. Seters voor erven mevr. Bolier de hofstede Dorpzicht van L. de Rjjke onder Poortvliet 6 uur. Den 22sten Mei a. s. hoopt myn geliefde oom JAKOB KOSTER, zijn 70ste geboortedag te herdenken. Zijn dankbare Neef Kamperland. JAKOB STRIJD. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een kortstondig doch smartelijk lijden onze geliefde echt genoot, vader, behuwd-en groot vader, ABRAHAM PIETER WOUTERS, in den ouderdom van ruim 62 jaar. Uit aller naam, Wed. L. WOUTERS geb. de Nood. Veere, 18 Mei 1899. Voor de vele lewijzen van deel neming, gedurende de ziekte en na het overlijden onzer geliefde zuster en tante CATHARINA JASPERSE, wed. van P. de Munck, ondervonden betuigen wij onzen hartelijker) dank. Namens de familie, P. MAAS Wz. Koudekerke, 19 Mei 1899. Ondergefeekende betuigt bij dezen zijnen hartelijken dank voor de blijken van belangstelling bij het overlijden van zijne geliefde echtgenoote ondervonden. Vrouwepolder, 18 Mei 1899. F. DE BRUIJN. Ter veiling van 25 MEI a. s. Verge noeging te Middelburg zullen nog worden gepresenteerd aan den Tramsingel gem. Koudekerke wijk C nos. 651, 65m en 65n. Ver huurd elk a f 1,50 per week. aan den Veerschen rijweg gem. Mid delburg wijkT nos 86, 8c, 8d, 8e en 8g elk verhuurd a fl,50 per week. Alles bij biljetten en annonces nader nog te publiceeren. J. DE VOS, Notaris. AANB EST ED ING- Het Burgerlijk of Algemeen Arm bestuur der gemeente Ierseke, zal op des namiddags ten 2 ure, in het hotel Klaasse, aanbesteden Het maken van een gebouw voor Armenverzorging. Bestekken zijn vanaf 17 dezerad. ƒ1, te verkrijgen bij de architecten I. HAGE en H. SNIJDER te Ierseke. Aanwijzing zal plaats hebben op den dag der aanbesteding, des voormiddags om 11 uur. 's voormiddags te 10 uren te Kwaden damme, in de herberg van de erven Tim merman, ten overstaan van den Notaris MULOCK HOUWER, van: de volgende goederen, gelegen in de gemeente Iloedekenskerke in Kerkhoek, sectie D no, 345, ver pacht aan L. de Bart voor f 35 den hoop 's jaars. in Westpolder, sectie C no. 25, ver pacht aan P. Lucasse, voor f 58,56 den hoop 's jaars. in Ponshoek, sectie D no. 37, verpacht aan de wed. H. de Regt, voor f42,44 den hoop 'sjaars. in Oud-Vreelandpolder, sectie A no. 107, verpacht aan J. de Jonge Az., voor f60 den hoop 's jaars. Alle pachten loopen tot 1905. Alle pachte s hebben borgen gesteld. De pacht is ten bate der koopers van 25 Nov. jl. af. De grondlasten zijn voor hunne rekening van 1 Januari jl. en het dijkgeechot van 1 Mei jl. af. De Notsris J. W| des namiddags ten el genaamd „Rusthof", 1 n de gemeente Mid\ b e s t a a i bruin baatge Geit, Kippen en Haai', met toebehooren,! Driewielskar, Plof deur, Veldslede Ehndblok, Windr Kortmoleu. GeesJ Vleeschblok, Spq bak, Watervat, 8r ladders, Trap, 3 Blokken, Hordei ramen, Mestputpl Landbouwershan kers en Zoldergei Roomtonnen, Er tertob,Boterschal| zeeften, Schalen ei verder: Mest, HooJ en droge Mutsa; eenigen Inboedel ,1 hooren, Kabinet antieke Hoekkast EIGENAREN val polder (gemeente des namiddags te 31 van de Weduwe H i t e Goes, in het ope Het bestek met 20 Mei verkrijgbaar boekhandelaar A. C Nadere inlichting! den Ingenieur van d staat dhr. Ch. C. CC Aanwijzing in loi Mei des middags t Namens de Krommeweele, Puike Moelmmeel baal van 50 Kilo, 60 Kilo, Maismeel I puike echte eigenl Tarwebloeml6, FabJ ct. per kilo, fijne o\ bloem 15, fijne Rijj ons, Kippenvoer, 5, Tarwe met G^ kleine Cinquantin puik 8 cent per kc ronde en lange, p| en Witteboonen 14 haver 10 cent per ONT1 zeer geschikt om enz. enz „NIEUW Korte Noordstra Daar de voorna is, vari MEUBEL! GOEDEREN, K CHELS, alles te r daarom waar men toch nergens, en N.B. Niemand 1 te verkooj benoodigd bij C. Ierseke, die goed i liefst 30 jaar oudj

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1899 | | pagina 2