Een Woonhuis De Hollandsche Hypotheekbank Nieuwe Zoutevisch DIENSTBODE met Erf POSTERIJEN Afloop Verkoopingen enz. Briefwisseling. MARKTBERlCÏlTEN. Burgerlijke Stand. Woensdag 31 Mei 1899, s. A. UJITOIFLKR Verfwaren, Vernissen, Dekker, Noordstraat. Mooie Voerbloem Magazijn „Groenen draak". J. A. Zip esiVait Teijiingen, DEKKER, Noordstraat. iNiouwe Krenten per 5 ons TO. Prachtige Rozijnen per 5 ons 12. TIMMERMANS, Noordstraat. 250 Hectoliter PUIKE BLAU WE AARDAPPELS bij J. MARKUSSE Mz.Kamperland. eens, en voor geld zorgden medelijdende aanwonenden. Het paar toonde zich vrij dankbaar, totdat opeens de man een erfe nisje kreeg en 't blaadje omkeerde. Hij werd brutaal tegen iedereen, ook tegen de directrice van bet [gasthuis, en eindelij Zaterdag tegen den burgemeester, die daar om last gaf aan den havenmeester om de schuit uit de gemeente te verwijderen, Lr waren vijf man noodig om dit gedaan te krijgen, want de man dreigde ieder die het zou durven bestaan aan zijn schuit te komen, overhoop te steken. De schuit ligt nu in de Amsterdamsche vaart buiten de grens. Omtrent een moordaanslag te Hoog woud meldt de N. R. Crt. Toen ongeveer 11 uur de boer en zijne vrouw thuis kwamen, lag de meid snik kend op den grond. De vrouw vroeg dadelijk, of er met het kind een ongeluk gebeurd wasdoch neen, men had haar willen vermoorden, zie slechts de gescheurde kleeren. Dadelijk gaf men de politie kennis en haalde den dokter. Deze kwam dien nacht driemaal, en schreef haar een kalmeerend drankje voor. Den volgenden morgen, door de politie streng ondervraagd, bekende zij dat zij alles gelogen had. Het postpapier, dat in het Hotel den Ouden Doelen ter beschikking van de gedelegeerden ter Vredes conferentie staat, bevat een brievenhoofd, dat er zeer oor logzuchtig uitziet: kanonnen, geweren, granaten, sabels, enz. Maar al dat moordtuig is onschade lijk op de wijze, waarop het is voorgesteld. Aan de bajonet van een der geweren is een spin bezig rustig haar net te spinnen, de sabel ligt gebroken, het sluitstuk van het kanon is onbruikbaar gemaakt, en ten over vloede zit op den mond de duif, draagster van den olijftak. Het geheel symboliseert alzoo de rust der wapenen. Te Norgervaart, nabij Assen, is een 72jarige weduwe, die bij haren zoon inwoonde, bij het water halen in het kanaal geraakt ,en verdronken. Toen gisterenmorgen een landbouwer te Hous* den zijn paard nit de weide wilde halen, vond hij het dier met afgesneden bek dood liggen. De dader is nog onbekend. In de Kon. Papierfabriek te Maastricht is gisteren een werkman, die bezig was met het plaatsen van kolenwagens op den hydraulischen elevator en verzuimd had het veiligheidssluitstuk voor het rad te schuiven, onder een van het platform vallenden wagen geraakt en aan de gevol gen der bekomen kneuzingeu overleden. Zaterdagmiddag sloeg de bliksem in den schoorsteen van een koopman te Rot- Sterhaule (Friesland) en baande zich een weg door het spekhokje, dat verbrijzeld werd en door den zolder, waarin een ope ning van ongeveer vier vierkante meter ontstond. Alles wat zich op tafel bevond, werd het onderstboven gekeerd. De schut ting, die zich naast de deur bevond, was zwart geworden. De vrouw zat met twee harer kinderen aan de tafel, terwijl de andere drie nit benauwdheid voor het onweder onder de tafel waren gekropen, zoodat het inderdaad een groot wonder mag heeten dat zij allen ongedeerd zijn gebleven. De man was ach ter de woning bezig met het wetten zijner zeis en was min of meer bedwelmd. De spoorwegramp te Oudenbosch. Omtrent het droevig ongeluk bij 't Groene Woud, te Oudenbosch, worden nog de vol gende bijzonderheden vermeld Ter zijde van een spoorwegoverweg slechts zelden in gebrnik en daarom met een zwaar dichtvallend hek afgesloten, be vindt zich ten gerieve der voetgangers een tourniquet, bestaande uit een paaltje, waarop 1 M. boven den grond in een horizontaal vlak een houten kruis draait. Daardoor schijnen zich kinderen op den spoorweg te hebben begeven en door hun moeder er vandaan gehaald juist op 't oogenblik dat de sneitrein van Amsterdam passeerde en met 't ongelukkig gevolg, dat de moeder met 2 harer kinderen en nog een kind van de buurvrouw sleshts een oogenblik daar na, dood van de lijn werden opgenomen. Yolgens zeggen bestond er aanvankelijk voor de kinderen geen gevaar, overreden te worden, daar zij tegen het afsluithek, dus ver genoeg bniten de rails, zaten te spelen, doch zijn zij door het geschreeuw, of de bewegingen der moeder, die in een huisje aan de overzij woont, op de rails gelokt en tegelijk met de moeder gegrepen, Omtrent den vermoedelijkcn moor" denaar van den heer De Lange, te Grost- hufzen, wordt nader het volgende gemeld: Iemand te Hoorn von 1 op den zolder van zijn pakhuis, hangende aan een balk, het lijk van een gewezen molenaarsknecht. Bij het onderzoek van de nalatenschap van den zelfmoordenaar ontdekte de justitie, goed verborgen in een ledig vat, een bebloed pak kleeren en in een lucifersdoosje, ook goed verstopt, 5 gouden tientjes. Daaruit Wordt opgemaakt dat hij de dader is van den aanslag, yóör acht dagen te Grosthui- zen op den rentenier De Lange gepleegd. Ee? hofstede te Amerongen is gisteren iu de asch gelegd. Negen koeien, een varken, eenige kippen en de gansche in oedel werd een prooi der vlammen. Eene hofstede te Lierop (N. Br.) is gisteren nacht afgebrand. De bewoners konden zich slechts zeer ternauwernood red den; de geheele inboedel en het vee ver brandden. Twee weduwen te Utrecht zijn dezer dagen slachtoffer geworden hunner lichtgeloovigheid en de oplichterij van zoogenaamde commensalen. De eene we duwe kreeg bezoek van een Duitseher, die, gelijk hij zeide, electricien van beroep en een benoeming als zoodanig bij de Staatsspoor met Utrecht tot standplaats wachtende was. Hij hunrde kamers bij de weduwe en betrok ze terstond. Den vol genden dag ging hij zijn bagage halen, doch die kwam niet en dat was gekker, want zijn geld zat er in enz. Gevolg was dat de juffrouw hem geld leende en nog eens, en nog weer eens; en ten slotte verdween de „electricien" met achterlating van zijn schuld en met medeneming van een nieuwe paraplu der juffrouw. De andere weduwe werd door een anderen oplichter op weer een andere wijze beet genomen. Oek daar kwam een netgekleed jongmenseh en huurde gemeubileerde kamers. Hij gaf op v. Engelen te heeten en aan gesteld te zijn tot inspecteur eener levens verzekeringsmaatschappij- Daar hij evenwel over eenig fortuin had te beschikken had hij die betrekking maar aangenomen om toch iets te doen te hebbenhet liefst zou hij zfch echter associëeren met iemand die met den tabakshandel op de hoogte was. „Toevallig" was de zoon der weduwe handelsreiziger in tabak en sigaren en dit trof tochkennismaking met den zoon volgde en tot de oprichting eener sigaren fabriek voor gezamenlijke rekening werd besloten. Maar de notaris stuurde geen geld en de bagage kwam niet, en dat ondanks herhaald geschrijf, zoodat de zoon eindelijk lont rook en een onderzoek in stelde bij de genoemde levensverzekering maatschappij en zie daar kende men geen mynheer v. Engelen. Dadelijk werd de politie gewaarschuwd en die kwam hem nog in tijds inrekenen. Maar de weduwe lijdt nogal schade, daar "mynheer" van lekker eten hield en altijd een ledige beurs had. Wat sommige mensehen toch slim, en andere zoo aartsdom kunnen zijn. Zaterdagavond heeft een ernstig on geluk plaats gehad in het station te Exeter (Ver. Staten). Een exprestrein, die eenigen tijd vertraging had ondervonden, stond in het station, wachtende op orders om de reis voort te zetten, toen met volle vaart een andere trein hem achteropreed en drie der achterste wagens letterlijk in splinters sloeg. Ook de andere wagens bekwamen schade, o.a. een salon waggon, waarin de onder-directeur der maatschappij van salon wagens gezeten was. Later haalde men dezen als een lijk onder de verbrijzelde wagens te voorschijn. In 't geheel rekent men dat er een dertigtal passagiors yan beide treinen zijn gedood en meer dan 50 gtwond. Groote verwoesting werd er aan gericht, doordat de verbrijzelde wagens in brand geraakten de koopwaren in de goe derenwagens leden belangrijke schade. Bij het reddingswerk, dat spoedig met kracht ter hand genomen werd, kwamen telkens verminkte deelen van menschelijke lichamen te voorschijn.. Omtrent den tornado, die de vorige week de mij nwerkersstad Hondo in Mexico teisterde, wordt gemeld dat het getal doo- den 22 bedraagt, terwijl meer dan 100 zijn verwond en verscheidenen worden vermist. Het grootste gedeelte zijns levens heeft de dezer dagen uit de gevangenis te Heiligenstadt in Duitsehland ontslagen Friedrich Jnleke in strafinrichtingen door gebracht. 36 Jaren heeft bij in het tucht huis doorgebracht, terwijl hij tal van jaren in verbetergestichten en werkinrichtingen heeft gezeten. Hij is 81 jaar oud. In weerwil van zijn hoogen ouderdom heeft Jüleke verklaard, dat hij niet in het arm huis wil en veel liever naar de gevau genis terugkeert. Toen vorst Clary eenige dagen ge leden met zijn zieke echtgenoote van Napels te Rome aankwam en zijn intrek nam in het „Hotel d'AUemagne", kwam hij tot de ontdekking, dat hij zijn reis- tasenje, inhoudende een aantal jnweelen, papieren en baargeld, in het rijtuig had laten staan, waarmede hij van het station naar zyn hotel gereden was. Hoewel hij dadelijk een onderzoek instelde, mocht het hem niet gelukken het taschje terug te vinden, evenmin als de politie, die overal informaties inwon. De waarde van den kostbaren inhoud is letterlijk honderddui zenden lires Te Johannesburg zijn een aantal mannen in hechtenis genomen onder be schuldiging van hoogverraad. Ouder hen zijn eenige Engelsche oud officieren, zij heeten Nicholls, Patterson, Trembett, Ellis, Frieq Hooper en Mitchell. Zij zijn te Pretoria aangebracht met een extratrein die aan het station voor hen werd klaar- gehouden. Nadat de gevangenen in de ge vangenis van Petroria waren gebracht, kregen zij in den voormiddag bezoek van den Britschen agent Milner. De inhechte nisnemingen zijn geschied met behulp van drie speurders die zich aansloten by ae be weging die, naar heet ten doel had het werven van troepen om revolutie te ver wekken en met het doel om het fort te Johannesburg in bezit te nemen en de stad in bezit te houden, totdat de Engel sche troepen uit Natal ter hulp zouden zyn gekomen. Een hunner beweert te handelen onder directe instructies van het Engelsche de partement van Oorlog. Bezwarende stukken zijn gevonden. Nog meer arreBtatiën worden verwacht. Perfide Albion Schijnheilig Engeland, dat zich ter Vredes-oonfeientie vertegen woordigen laat en Transvaal er van ver wijderd houdt, en tracht 't te verdelgen, wat meet gij haar vol, de maat uwer ongerechtigheid. Tot nog toe hadden we op de spoor wegen slaapwaggons, restauratiewagens en salonwagens, zoodat de reizigtrs op alle Europeesohe spoorweglijnen in den trein alle gemakken kunnen vinden, welke men in een goed ingericht huis aantreft, inaar, en iit is zeker een teeken des tijds, tot nog toe heeft men nog slechts gedacht aan het voldoen aan materieele behoeften. De Russische spoorwegen hebben ook wil len voorzien in de geestelijke behoeften der reizigers en zoo rijden thans op alle groote lijnen kerkwaggons, waarin de pas sagiers godsdienstoefeningen kunnen bijwo nen. Deze rollende tempels zijn uitste kend ingericht. Lijst van Onbekende Brieven verzonden door het Postkantoor te Goes en de daar onder behoorende Hulpkantoren over de le helft van Mei 1899. Max. Poll Rotterdam, Een briefkaart zonder adres geteekend J. Lijst van blieven geadresseerd aan on bekenden verzonden door het postkantoor te Middelburg, gedurende de le helft van Mei 1899. A. Emans, Feijnaard. L. v. d. Ploeg 's Gravenhage. Mejuffr. A. Reinders, Leiden. M. v. Gelder, Rotterdam, de Pagter. Souburg (Oude Vli&s. weg). Mejuflr. E. de Bruyne,Vlaardingen. de Jager Vlissingen. Briefkaarten: Christiaan Rijn, Borsele, J. Ludikhuijzen, 's Gravenhage. Buitenland. Brieven Julie v. d. Chijs Beriin, Marina Keller Ayo, A. W. Bouwense a. b. de Ruijter (N. O. Indië), J. M Bos Soerabaja. Donderdag 18 Mei. Vlissingen, 2 uur door not. Bosch inboedel, winkelgoederen enz. b(j Stofkoper. Inl. de Groot en Hondim Vrijdag 19 Mei. Sint Laurens, in Bloemendaal door not. Verhulst 2 uur het hofsteetje Rusthof 1,3480 H. Woensdag 24 Mei. Middelburg, op Rusthof 1 uur door not. Verhulst inspan als: 1 merrie, 6 baat- gevende melkkoeien, geit, 2 mestputloopers, kippen en baan, eenden, menwagen met toebehooren, melkkar op veeren, drieviiels- kar, ploeg, 2 eggen, sleepdeur, veldslede met borden, windmolen, mangelmolen, kortmolen, geeselstoel met steen, vleeschblok, enz. Jand- bouwershandgereedschap, melk en zolderge reedschappen, schalen en balans, gewichten, mest, hooi, erwter.ry's, bed met toebehooren, antieke hoekkast enz. Donderdag 25 Mei. Middelburg 8 uur door not. de Vos in deVergenoeging lo. een winkelhuis, boven woning, pakhuizen, tuin en erf, Hofplein groot 820 cA. 2o. een huis en tuin Lange Singelstraat N 199. 3o. een huis, pakhuis, stal en erf Lange Geere K 310 sloperij4o. winkelhuis en erf Spanjaardstraat P 55. Maandag 29 Mei. Groede, in de drie koningen door not. Bammacher 2 uur een hofstede 17.5580 H. nab(j Breskens. 2o. negen koopen bouwland 29,6390 H. 3o. 3,5214 H. zijkantdijk en weg. Woensdag 31 Mei. Serooskerke, 10 uur oij L. Melsedoor not. Huvers een huis en erf van A. v. d. Broeke 140 cA. Vrijdag 2 Juni. Wemeldinge, bij Korstanje voor Won- dergem door not. de Vos twee huizen en erf met tuin Oosthoeksche baan 769 cA. Cortgene. Door het bestuur van den Annapolder werden Zaterdag aanbesteed de onderhoudswerken enz. tot 30 April 1900. Inschrijvers A. v. Popering Dz., Bruinisse, f2560; A. Heijboer, Serooskerke(S) f2398; P. Besuyen, Duivendyke, f2397; C. Bolier Cz., Bruinisse, f2390L. v. Popering Dz. id. f2380; J. de Jonge, Middelburg, f2358; J. de Bree, Terneuzen, f2297; A. Schrier, Colijnsplaat, f2249; J. Schrier, id. f2174; Chr. Franke, id. f2125 en A. Janse Az. f2107. Aan ome Berichtgevers Opgaven omtrent 't aantal Kiezers worden niet opgenomen. Fifi Vrijdag 19 Mei. Nieuw vliet, half 11 door't bestuur van den polder Adornis verbetering en onderhoud der werken. Bestek ter inzage in 't lokaal van Tienhonderd en Zwarte en by dhr. J. G. Meyer Sr. te Groede. Middelburg. Provinciaal gebouw 11 u.: het herstellen der boordvoorziening van het kanaal door Zuid-Beveland. (Raming f5000). Inl. hoofdingenieur Bekaar, Middelburg, inge nieur Stoei, Goes, en opzichter De Ronde, Hansweert. Zaterdag 20 Mei. Sluis, 2 uur door het bestuur van het waterschap Tienhonderd en Zwarte verbetering en onderhoud tot 30 April 1900 der werken. Breskeus, half 11 onderhoudswerken van het waterschap Oud en Jong Breskens Raming flOUL Aanwijzing 18 Mei. Dinsdag 23 Mei. Goes, voor Burgerlijk Armbestuur 5000 koite en 2000 lange turf. Biljetten met opschrift Besteding Burgerlijk Armbestuur voor 4 uur by dhr. J. M. Kakebeeke. Woensdag 24 Mei. Goes, voor Gasthuisbestuur 25000 korte, 10000 lange turf. Biljetten met opschrift Besteding Gasthuis voor 1 uur by dhr. v. d. B. la Motthe. Vrijdag 26 Mei. Middelburg, Provinciaal gebouw 11 uur, het verlengen van de basaltglooiing tot verdediging van den duinvoet tusschen de strandhoolden nos 9 en 11, aan de Oude Hoeve, aan de noordzijde van het eiland Schouwen, behoorende tot dezeowerken in Zeeland. Raming f8000. Aanwijzing 19 Mei. Inl. hoofdingenieur Bekaar te Middelburg, ingenieur Stoel te Goes en opzichter Koo reman te Zierikzee. Zaterdag 27 Mei. St. Anualand, het bouwen van een kerk met toren, consistorie enz. door Kerk voogden. Aanwijzing 23 Mei 10 uur. Zaamslag, 1 uur heistei, vernieuwing en onderhoud tot 30 April 1900 van de werken aan de waterkeering der cal. Mar- garetha-, Kleine Huissens- en Eendragtpol- ders. Raming f 15093. Aanwijzing Zaterdag en Dinsdag 20 en 23 Mei 10-12 uur in het Dijkshuis aan den Margarethapolder. Dinsdag 30 Mei. Goes, bij weduwe Hartman half 4 door eigenaren van den Sint Pieterpolder het houwen van een nieuwen uitwaterings duiker en het maken eener haven van den zeedijk van den polder, benevens het aan leggen van een grintweg in den polder met bybehoorende werken. Raming f21000. Be- siek a fl bij dhr. Boluyt. Inl. dhr. C. C. Coomans. Aanwijzing 27 Mei 12 uur. Wissekerke, door den cal. Vlietepolder bij v. üamme 10 uur verbeteringen onder houd der werken. Aanwijzing 23 Mei half 9 en 26 Mei 9 uur in het dagverblijf der Directie. Vrijdag 2 Juni. Middelburg, Provinciaal gebouw 11 uur verlagen en herstellen strand hoofden Oude Hoeve (Schouwen) RamiDg f3000. Aanwijzing 26 Mei. Inlichtingen hoofdfnge- nieur Bekaar, Middelburg, ingenieur Stoel, Goes, en opzichter Kooremr.n, Zierikzee voortzetting van de herstelling der boord voorziening van het kanaal door Walcheren. Raming 19000. Aanwijzing 26 Mei. Inlichting hoofdingenieur Bekaar, Middelburg, en in genieur Ermerins en opzichter Van Lange- veld, Vlissingen. VLISSINGEN, 15 Mei 1899. Boter f .90 af —.80 per kilo. Eieren 13.— af 3.20 per 104 stuks. GOES, 16 Mei 1899. Handel en aanvoer van granen waren heden onbeduidend. Oude Tarwe fa fNieuwe Tarwe f 6.25 a f 6.50. Rogge f 4.90 a f5. Winterg. per 100 kilo f a f Zomergerst per 100 kilo f af—. Haver per 100 kilo f af Bruineboonenf -.— af Paardenboonen f af—. Koolzaad f af —.—Groene Erwtenf a f Versche boter f —.30 a f .476. Eieren f .55 a f—.65. OOSTBURG, 17 Mei 1899. Oude Tarwe f-.-af-.—.Nieuwe Tarwe f6.— a f 6.40 N. Rogge f 5.30 a f5.50 N. Wintergerst f 8.75 a f9.— per honderd kilo. Zomergerst f8.50 a f8.75 per honderd kilo. Haver per 100 kilofO.— a f 0.—Kookerw- ten faf Erwten fa f Paardenboonen fO.— a fO.— Waar 't niet er by staat, is de pry's per H.L. Rotterdam, 15 Mei. Ter graanmarkt van Maandag was de beweging in binnenland- sclie granen als volgt: TARWE redelijk aangevoerd, vond in rechtaf puike kwal. onveranderd plaatsing; voor overige soorten verkeerde de markt echter in trage stemming en werd einde markt zelfs iets lager afgegeven. Per heet. f5.70 a f 6.70, extra puike nog daarboven, en per 100 Kilo f 7.50 a f 8.25 en uitgezochte partijtjes f 8.40 af 8.50. Canada-tarwe was niet ter markt, vo ROGGE nd prijshoudend plaatsing. Per beet. f4.8° a (5.50. GERST in alle genoteerde soorten onver anderd met weinig aanbod. HAVER vond tot vorige pryzen plaatsing. Per heet. f3.10 a f3.80 en per 100 kilo 17.20 a f7.60. PAARDENBOONEN onveranderd, f 5.70 a f6.25. WITTE BOONEN en BRUINE BOONEN waarvan de aanvoer zeer onbeduidend wordt, vonden tot hooger prijzen plaatsing. Witte booncn van f 10 tot f 11.50. Bruine boonen van f8 tot f 11.50, en extra puike kwal. nog iets daarboven. BLAUWE ERWTEN onveranderd. Kook- soort f 7 a f 7.50 en niet-kokende 16.40 a f 6.65. KANARIEZAAD zonder handel. De notee ring is van f5.50 tor f6.75 naar deugd. ZEEUWSCHE EIEREN f2.70 a f2.80. MAIS per 2000 kiloAmerik. Mixed 198, f99; idem langs lichterf98;idem stoomend f96, f96.50; idem jarige stoomend 197,50 contant; Odessa stoomend f98Odessa uit zeeboot f99. MEEL. De week opende met merkbaar, betere stemming voor meel en kwamen eenige zaken op levering tot stand, terwijl voor dadelijke levering (Je vraag meer alge meen was. Ten slotte echter waren koopers meer terughoudend op lagere Amerikaansche termyn-noteeringen, die echter op de effec tieve meelofferten geen invloed uitoefenden. Heden ter beurze ging een en ander om tot vorige prijzen. Rotterdam, 16 Mei. Ter veemaikt van Dinsdag waren aangevoerd 1925 runderen 452 vette, 396 nuchtere kalveren, 343 schapen, 636 varkens, 213 biggen. De prijzen waren als volgt: Runderen le kwal. 68, 2e kwal. 58, 3e kwal. 48. Kal veren le kwal. 82, 2e kwal. 68.3e kwal. 56. Schapen le kwal. 52, 2e kwal. 40, 3e kwal. Varkens le kwal. 34. 2e kwal. 32, 3e kwal. 30 cent. Van 16 en 17 Mei 1899. MIDDELBURG. Getrouwd P. lzeboud jm. 26 j. eu A. Sanderse jd. 23 j. Bevallen S. Wolf geb. Schippers d.— M. Davidse geb. Francke z. Geboren: Een onechte zoon,moeder 24 j. Een onechte zoon, moeder 19 j. Overleden S. Maas wed. van W. Caljouw 78 j. j. A. J. Sprenger vrouw van P don Boer 83 j. GOES. Geboren: Coinelia Frederikad. v. Cornells Bolle en Dina Schrijver. Heden overleed, tot diepe droefheid van mij en mijne kinderen en mijne bejaarde moeder, onze geliefde echt genoot en vader Lein van den Bosse, in den ouderdom van ruim 48 jaar. Zwaar valt ons dit verlies maar wij hopen te berusten in den wil van Hem Wiens doen Majesteit is. Borsele, 9 Mei 1899. Weduwe L. v. d. BOSSE en kinderen. Hedenavond overleed zacht en kalm na een langdurigen geduidiglijden, tot onze diepe droefheid, onze innig ge liefde dochter en eenigst kind MARIA, in den ouderdom van ruim 15 jaar. De Heer lenige onze smart. Ovezand, 10 Mei 1899. J. DEKKER. M. DEKKER -Nijsse. Notaris HUVERS te Middelburg is voornemens op des voormiddags 10 unr, in de herberg bij L. MELSE te Serooskerke fn het openbaa" te VERKOOPEN*: te Serooskerke, nabij het dorp, kadaster Sectie E no. 439, groot 1 Are 40 Centi aren, bewoond door Abend van den Broeke. Breeder bij biljetten. Nadere inlichtingen geeft de Notaris. 174 Nieuwstraat Vlissingen. Levert aan HH. Schilders, Aannemers enz. tegen fabrieksprijzen GEKOOKTE EN RAUWE LIJNOLIE, Carbolineum, Black Varnish, Calcarium. Specialiteit in Zinkgroenen. TE K0~0P~ een PAARD met of zonder veulen, oud 7 jaar, en een VEEREN WAGEN bij ABR. WIELEMAKER Kz. te Koudekerk e. PRIMA LIJNKOEK uitsluitend SLAG KOEK f 5,— per 52 stuks. LIJNMEEL f5,— per 50 KG. f 3.en f 3.25 per baal. verstrekt gelden onder eerste hypothecaij verband. Middelburg. Agenten. 22% en 15 cent per 5 ons. Door teleurstelling terstond eene nette benooligd by A. JANSE Az., te Meliskerke.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1899 | | pagina 3