Een Huis en Ei MEUBELEN, f ïEBMM) WONINGEN OPENBARE VERKOOPINGEN LEESTAFEL. VENNOOTSCHAP Afloop Verkoopingen, enz. AANBESTEDINGEN AIAIiKTHEBICHTEN. Ons Buis. BUKIÏKKLUKK STA NU- eene Onderwijzeres Zaterdag 26 November 1898, openbaar verkoopen met Tuingrond. Zaterdag 26 November 1898, grooten Tuin, Bosch, Moes- en Bouwland, openbaar verkoopen met Timmermanswerkplaats, Schuur, Erf en Tuin, met Erven en Tuin, gen van de politie niet mogen gelukken de bloedverwanten van den overledene te vinder, noch in Europa, noch in Amerika. Men vermoedt, dat Charles de Treye Belg of Zwitser en genaturaliseerd Amerikaan is. Komt binnen een bepaalden tijd geen enkele erfgenaam de 360.000 gulden op- eischen, dan worden ze aan de Amerikaan- sche regeering gezonden. Voor een poedel verraden. Een heer te Straatsburg bezat een zwar ten poedel, die zich altijd zeer leerzaam en schrander getoond had. Doch behoudens de gewone kunststukjes, waaruit die leer zaamheid gewoonlijk bleek, heeft dit poe- deltje onlangs een daad verricht, die haast een zekere mate van verstand bij hem zou doen veronderstellen. De vrouw van den heer had namelijk de gewoonte de boter, welke in het huishouden werd gebruikt, in stukken van V* kilo in te laten zouten. Dit werkje was de meid opgedragen, die het gewoonlijk verrichtte in een kamer, welke naast de keuken lag, en in een hoek waarvan de gelezen couranten wer den bewaard. Op een keer had mevrouw de meid weer 2 kilo boter gegeven, om op gemelde wijze te bewerken. Hoe ver baasd was mevrouw evenwel, toen de poe del een poosje daarna binnenkwam met esn half kilo boter ia den Bek, temeer daar hij zich nog nooit aan dieverijen had schuldig gemaakt. Doch toen men de meid deswege had ondervraagd, bekende zij eindelijk met scharmte dat zij zich dit stuk boter had willen toeeigeneu en het daartoe onder de oude couranten gelegd had, waar de hond het had gevonden. Dertig jaar geleden werd er in een dorpje bij Cagliari in Italië een moord gepleegd, waarvan een zekere Pinna open lijk door eenige boeren werd beschuldigd. Toen men dezen man met het stervende slachtoffer confronteerde, knikte de ver- slagene flauw met het hoofd. De rechters namen dat als bewijs zijner schuld aan en de verklaringen van de boeren, (die later bleken valsch te zijn), deden het overige om den beschuldigde tot levenslange ge vangenisstraf te doen veroordeelen. Nadat liij ruim 29 jaar in de gevangenis had doorgebracht, kregen eenige oude lieden, die de geheele toedracht der zaak kenden, medelijden met den man, en verklaarden zij, dat men indertijd hem beschuldigd had om den waren moordenaar te redden. De ware moordenaar is wegens een tweeden moord reeds langen tijd geleden tot levenslange gevangenisstraf veroordeeld. Onlangs is te Weenen overleden de „koning der woekeraars", Ferdinand Linke. Hij kwam 35 jaren geleden, als een arme jongen uit een Galicische stad naar Weenen, waar bij een gcldleenaffaire begon en spoedig aau het sparen kon gaan. Hij leende lage sommen, maar tegen zeer hooge rente. Eerst stelde hij zich tevreden met 60, 80 of 100 percent intrest, maar later zette hij zijn dwazen slachtoffers 400 of 500 percent af. Zoo werd hij millionair. Veel geluk verschafte zijn geld hem niet. Bij woonde geheel alleen, in een huis welss deuren en vensters van stevige traliën en grendels waren voorzien en waar zijn geld op verschillende plaatsen was verstopt. De gierigaard laat zijn vermogen na aan zijn eenige dochter, die bij bij zijn leven geheel aan haar lot overliet. Een krankzinnige houdt in de laatste dagen de inwoners van de Zweedsche stad Kalmar en omstreken in groote on gerustheid. Elof GuBtavson, die geheel alleen in een hut woonde, leed sinds geruimen tijd aan godsdienstwaanzin. Hij noemde zich „God", liep in lange witte kleederen rond en was daarbij zoo gevaarlijk, dat zijn nabestaanden, ook zijn vrouw, van hem wegvluchtten. De overheid vond echter geen aanleiding hem op te sluiten. Maar onlangs schoot hij zonder eenige aanleiding een zijner buren, die hem toevallig in den weg kwam, neder. Nu zou hij 'gevat worden. Maar bij verschanste zich op den zolder van zijn huisje, brak de trap weg en dreigde ieder die hem te na kwam, met den dood. Drie dagen lang weid hij daar belegerd. Op den eersten dag werd een man, die trachtte de hut binnen te dringen, doodelijk door hem gewond. Den tweeden dag schoot hij den vader van zijn eerste slachtoffer dood, die zijn zoon wilde wreken, en daarna durfde niemand meer bij het huisje komen. In den derden nacht zagen de bewakers hem naar kuiten sluipen. Maar zij waren 't is haast ongelooflijk niet gewapend, en zij durfden niet beproeven hem ge vangen te nemen. „Nu ga ik eerst recht aan den gang riep hij hun van verre toe, en daarna snelde bjj het bosch in. De politie tracht hem nu op te sporen en hem machtig te worden, levend of dood, en men vraagt zich angstig af, hoeveel menschenlevens nog daarmee gemoeid zullen zijn. In den nacht van 1 op 2 October is in den tijd van zes uur ongeveer een derde deel van de Chineesche stad Hankau in 4e asch gelegd. Volgens een opper vlakkige raming zijn 10,000 huizen ver brand, 50,000 menschen zonder onderdak en ongeveer 1000 menschen in de vlam men omgekomen. De schade wordt op vijf millioen taels geschat. Hankau is herhaal de malen door brand geteisterd, maar nog nooit zoo ernstig als deze laatste maal. Door de geweldige regens is in de omgeving van Perpignan groote schade aangericht. Te Cerbère is voor de derde maal een golfbreker, die bijna gereed was, weggeslagen het zeewater bespoelt alle toegangen tot het stadhuis de rivier, die dwars doer het plaatsje lojpt, staat op het punt om buiten haar oevers te treden. Ook uit andere plaatsen komen even on rustwekkende berichten. Te Prades heeft de Tet den dam van de fabriek voor elec- trisch licht weggeslagen te Thuir staan de landerijen (onder water te Basiguérès ia een deel van het schoolgebouw en de mairie ingestort. In een dorp, bij Oudenaarden (België), is een beschonken 18-jarige deugniet met twee makkers zijnen vader, dien hij her haaldelijk met den dood bedreigde, gaan opzoeken in het huis van een hoogbejaar den buurman, waar bij een schuilplaats had gezocht. Toen de buurman de jongens niet wilde inlaten, hebben deze zich met geweld door de vensters toegang verschaft, en toen zij den man, dien zij zochten niet vonden, al het huisraad kort en klein geslagen. Waarna /ij groote steenen haal den, waarmede zij begonnen het dak van het huis te vernielen. Middagslaapje voor Kinderen. Het gebeurt niet zelden dat kleine kinderen voor hun middagslaapje aangekleed in bed worden gelegd. Gewoonlijk ziet men er tegen op ze uit- en weer aan te klee- den, doch als de moeders wisten, welke schadelijke gevolgen het slapen in de knellende kleeding met zich brengt, zouden zij zich die kleine moeite wel willen ge troosten. Vooral in het warme jaargetijde worden de kinderen door het tweeten, instede van verkwikt, mat en uitgeput wakker. De banden en knoopen der kleederen drukken de organen in borst en buikholte en belemmeren ademhaling en spijsvertering. Geen moeder verzuime dus de kinderen voor ze in bed gelegd worden van de knellende kleeding te ont doen en een vroolijk kindergezicht bij het oatwaken zal het loon zijn voor hare moeite. Evenals men koude in de keel ver drijft door om den hals gedurende den nacht een natten doek te wikkelen, zoo ook kan men koude voeten verdrijven door natte sokken. Wanneer men bij strenge koude, in minder gunstige om standigheden verkeerende, last heeft van koude voeten, dan passe men het middel toe. Een paar sokken wordt in schoon water nat gemaakt en daarna goed uitge wrongen, aangedaan en vervolgensmet nog een drong paar overtrokken. Keeds spoe dig zal men heerlijke warme voeten krijgen, en die gedurende den geheelen nacht behouden; Vrouwen en mannenwerk. Het „Womens Institute" in Londen, heeft een lexicon uitgegeven, die een groote lijst beroepen bevat, die voor vrouwen open staan; tevens vindt men er aanwijzingen in hoe men een en andtr moet aanvangen, welke eigenschappen, kundigheden, resp. geldmiddelen noodig zjjn, enz. Volgens deze lijst zijn vrouwen en meisjes met geringe ontwikkeling en krachtigen li chaamsbouw volstrekt niet allen aange wezen dienstmeisjes, keukenmeid, wasch- vrouw, enz. te worden, maar ze kunnen tegenwoordig het misschien nog minder poëtische beroep van vrouwelijke slachter, aanplakker, schipper, havenwerker, enz. kiezen. Zelfs rytuig- en tramkoetsiers, evenals conducteurs, enz. en „wandelende plakkaten in onderrokken" vindt men reeds in de Theemestad. Ook een vrouwelijke machinist bestaat in Albion en het is nog maar een quaestie van tijd, en dan staat ook dit beroep voor de vrouw open. Vrouwbn kunnen even eens veehandelaarsters worden, zooals door verschillende voorbeelden wordt bewezen. Het weinig aanlokkelijke beroep van af slager heeft onlangs aanhangsters gevonden; ook vindt men in Londen reeds vrouwe lyke „book-makers". Men vindt in de beroeps-lexicon ook boekbinden, horloge maken en goudsmeden aanbevolen. Behalve de algemeen bekende beroepen voor vrou wen, noemt het handboek nog ingenieurs en architecten. Engeland's hoofdstad telt inderdaad reeds 19 uitstekende vrouwe lijke architecten onder haar belastingbeta lende kiesgerechtigde burgers. Donderdag 24 Nov. Middelburg 8 uur in do Vergenoeging door not- Tak een loodgieterswerkplaats met bovenwoning Bogardstraat Balans 148. Te zien 23 en 24 Nov. 10-12 en 2-4 uur. Vrijdag 25 Nov. Misse, door not. v. d. Kloes 10 uur aan de meestoot de Vlugt afbraak. ©eersdijfc, door not. Roelof voor jhr. D. v. Citters 45 olmen op hofstee de Regt 10 uur. 'sHeer Arendskerke, 11 uur voor erven Back bij wed. de Ru(jt.er door not. de Ronde Bresser bouwl. 5114 cA. in Anke- veerepolder2780 cA. id. En 5976 eA. in Arendskerkepolder. Middelburg, 10 uur aan de stoomhout- zageiij van Alberts en Co. door not. Tak houtwaren. Goes, 1 uur bij S. v. Noort enz. door not. Pilaar 510 wilge-, 292 canada- en 160 olmekopboomen. 'sHeerHendrikskinderen, opVie- delust door not. Pilaar voor dhr. de Koning 10 uur 15 olmen. Zaterdag 26 Nov. Arnemuiden, 10 uur Spoorzicht door net. Huvers en Verhulst huizen Westdijkstr. A 65, 96, 90, 77 en Lionstraat B 73. Cats, 1 uur door deurw. Gelner nieuwe houtwaien. Serooskerke, 2 uur bij Vreke door not. Tak een huis met giooten tuin, bosch, moes- en bouwland 1.2330 H. Te zien 23 en 25 Nov. 2—4, en Zaterdag 10—12 uur. Maandag 28 Nov. Hansweerd, 11 uur bij du Bois door not. Prins meubelen, ladders, stellingmate rialen, mets elaarsgereedschappen. Dinsdag 29 Nov. Veere, Zanddijk bij wed. Bal door not Huvers 1 uur houtwaren, steen, ijzerwerk, enz. Veere, 5 uur op den Kampveerschen toren door not. Huvers lo. drie huizen, erf en tuin Oliemolenstr.boomgaard of moes tuin Stadhuisstr.3o.-6o. huizen Kapelle straat, Pieterstraat, Baljeugtraat en Wage- naarstraat 3 met moestuifl, 4 met pakhuis en tuin, 6 met tuin. Woensdag 30 Nov. Zoutelande, half 2 bij v. Vlaanderen 3140 cA. bouwl.en 4030 cA. id. door not. "Wisboom Verstegen. Hoedekenskerke, steiger 10 uur door deurw. Hollmann herberginventaris, hout waren, vet varken, loopvarkens, enz. Donderdag 1 Dec. Middelburg, 1 uur in de Vergenoeging door not. Tak een moestuin, tuinmanswo ning, boomgaarden, weilanden, 3880 cA. bouwl. Vrijdag 2 Dec. Vrouwepolder, 10 uur door not. do Vos nieuwe houtwaren. En om half 1 te Serooskerke. Zaterdag 3 Dec. Borsele, 1 uur voor dhr. C. Mol Az. door not. v. d. Kloes 80 olmen, 400 wilge en olmenmusterds, en droog olmen vaam hout. Gapiuge, 10 uur door not. de Vos nieuwe houtwaren. En om half 1 te Veere aan de kade. Arnemuiden, in Spoorzicht door not. Verhulst 10 uur lo. huis en tuin Langstraat 2o. werkplaats en tuin3o. huis met erf pacht Wal C 74o. een dito er naast. En om 1 uur in 't2e perceel timmermans-, metselaars- en schildersgereedBchappcn. Te zien 2 en 3 Dec. Woensdag 7 Dec. Oost-Souburg, 2 uur door not. de Maret Tak in Dorpzicht lo. een huis, erf Middelburg. De afloop der besteding van heden levering benoodigdheden Gods huizen ïb als volgtLaagste inschrijvers Gort C. J. Rekkers f7.50, Rijst C. J. Rekkers f 11.90, Verscke boter ^Wed. L. J. van der Harst (by loting) fl.04, Mar garine Meertens f0.40, Vleesch f58, Schenkel J. Meyer f27.50, (Zoutevisch firma wei. J. C. Dekker f49,90, Zout Meertens f 5.30. Stroop J. G. en J. J. v.d. HarBt [by loting] f 10,Soda Meertens f2,40, Meel C. J. Rekkers f7.50, Zeep Meerteesf 11.70, Stijf sel Meertens f 14, alles per ICO Kilogram. Vaamhont Pieters f4 p. tal, Turf Ludik- huijzen (bij loting) f57 p. d., Patentolie Wed. L, J. v. d. Harst f 27,95 per 100 Liter. Kaarsen C. J. Rekkers f,0.57 per K.G. Aardappelen J. Sanderse f2.53 per H.L. Erwten C. J. Rekkers f 10 p. H.L. Steen kolen Dronkers en Co. fO,77Vs p- H.L. Ruhrkolen v. d. Poel f 0.72y2 p. H.L. Alle inschrijvers wonen te Middelburg. Vrijdag 25 Nov. Middelburg. Gebouw van het Provin ciaal bestuur 11 uur. Het onderhoud van het kanaal door Walcheren, gedurende de jaren 1899, 1900 en 1901. Raming 128.132 per jaar Aanwijzing 18 Nov. Inlichtingen hoofdinge nieur, ingenieur te Vlisstngen en opzichters te Vlissingen en opzichters te Vlissingen en Middelburg. Vrijdag 9 Dec. Middelburg, gebouw van het provinci- ciaal bestuur het iurichten tot doorvaart van de tweede opening van de brug in den Postweg over het kanaal door Zuid-Beveland. Raming f31.400. Ons Tijdschrift 3e Jaargang, aflevering 1 onder redactie van Hoogenbirk, bevat ditmaal zeer uitnemende beschouwingen. Wij doen geen bepaalde aandniding, en geven slechtB melding van den inhoud. Genève voor Calvijn door P. De mensch door Niccation. De beoefening der let terkunde door A. Brummelkamp (het ka merlid). Gemeenschap en vrijheid, van de redactie, met de opmerking, ook aan ons adres, dat in Ons Tijdschrift, waar niet alles instemming bij de redactie vindt, plaats is voor de etaleering (van elke meening, mits men kort en zakelijk zy. „Het blijkt duidelijk dat er voor Ons Tijdschrift en zijn streven nog zeer veel valt te doen", zegt de redactie, „en ook dat „d'eenzedighen syn naeder nog dan maeghen"".„Onze litteratuur en onze evangelieprediking" vau ds. Haspels (den lezers bekend als „Compassione" schrijver van „Frans Burgstein" en „Ab Hurck") beoordeeld door J. C. de Moor. Wij vestigen by vernieuwing op dit tijdschrift de aandacht, dat zeer degelijk is in inhoud en verscheidenheid, al boeit en bevredigt natuurlijk niet alles doch welk tijdschrift doet ditDaarbij 't is een Christelijk tijdschrift, dat ook daarom grooten steun verdient. Met genoegen bevelen wij den Bijbel van prof. van Yeen, nitgever J. B. Wol- ters te Groningen, nogmaals aan. De 12de aflevering verscheen reeds. Een volledige afdruk van den Statenbijbel, geïllustreerd, en met verwijzingsteksten (doch zonder kantteekeningeu) en dat voor nog geen f 10, dat mBg wel een goedkoope gelegen heid heeten om Gods Woord voor dage- lijksch gebruik te bezitten. De illustraties zijn over 't algemeen schoon men denke er achter aan de le nit afl. 1 er uit te scheuren. VLISSINGEN, 21 Nov. 1898. Boter 11.20 a fl.10 per kilj. Eieren f6 40 a fper 104 stuks. GOES, 22 Nov. 1898. B(j flauwe stemming was de handel in granen van weinig beteekenis. Oude Tarwe f af Nieuwe Tarwe f 6.50af 7.-. Rogge f5.- a f5.25. Winterg. per 100 kilo f8.— a 18.25. Zomergerst per 100 kilo f 7.50 a f 7.75. Haver per 100 kilo t 5.75a f6.25 Bruineboonen f 10.— af 10.50. Paardenboonen 16.10 a f 6.30. Koolzaad f a f Groene Erwten f8.— af8.75. Verscbe Boter f—.42Vs a f—.50. Eieren f 1.30 a 11.45. OOSTBURG,23 Nov. 1898. Oude Tarwe faf-.-.NieuweTarwe f 6.26 a f7.25N. Rogge f5.40 a f5.50 N. Wintergcr8t J 8.25 a f8.50 per honderd kilo. Zomergerst f7.75 a f8.-pei honderd kilo Haver per 100 kilo f5.75 a f 6.25. Kookerw- ten f7.- a f7.50. Erwten f6.50 a f7.— Paardenboonen f-.- af—. Koolzaad f—af—.—. Waar 't niet er bjj staat, is de prijs per H.L. Rotterdam 21 Nov. Ter graanmarkt van Maandag was in binnenlandsche granen de handel als volgt; TARWE, met redely xen aanvoer, moest opnieuw lager worden afgegeven. Per heet. f 6 a f 7.40, extra puike nog daarboven, en per 100 kilo f8 a f9. Canada-tarwe onver anderd f5.75 a f6. ROGGE flauw alsvoren. Per heet. f4.75 a 15.70. GERST. Winter- moest lager worden afgegeven, per 100 kilo f8 a f8.65. Zomer- flauw alsvoren, per heet. f5 a f5.35. Che valier- onveranJerd, per liect. f5.25 a f6 en per 100 kilo f8.60 a f9. HAVER moest tot veriaagde prijzen wor den afgegeven. Per heet. f2.75 a f3.75 en per 100 kilo f7 a f7.40. PAARDENBOONEN niet aangevoerd. WITTE BOONEN vonden tot verlaagde prijzen matigen kooplust, f 10.50 a f 11.50. BRUINE BOONEN moesten eveneens lager worden verkocht, doch daai enkele houders hiertoe niet genegen waren, bleef een gedeelte onverkocht. Per heet. f9.25 a f 11.25. BLAUWE ERWTEN minder gevraagd en lager verkocht. Kooksoort f8.25 a f9, overigens f7.25 a f8 imar deugd. KOOLZAAD niet aangeboden. KANARIEZAAD zonder verandering, f5 a f6.50. LIJNZAAD met kleinen aanvoer en moer vraag tot vastere prijzen. ZEEUWSCHE AJUIN. Aanvoer ca. 4000 balen grootendeels in het land gekocht. Geen markt gemaakt. ZEEUWSCHE EIEREN f5.30 a 15.60. MAÏS per 2000 kilo: Mixed fill, f 113 dito uit zeeboot f108, f 110dito stoomend f 106, f108; dito Nov. aflading f104, H06; stoomende Foxanian f 108, f 109. MEEL bleef verige week ouveranderd. De voorraad gezolderd Amerik. meel wordt be perkt en daarvoor is op dadelijke levering meer vraag. Voor de provincie wordt met het oog op den naderenden winter meer gekocht. Heden waren koopers voor meel minder genegen tot vorige pry zen te koopen, maar fabrikanten waren tevens ODgenegen lager af te geven, zoodat er weinig omging. Rotterdam, 22 Nov. Ter veemarkt van Dinsdag waren aangevoerd: - paarden, 2436 runderen, 700 vette, 64 nuchtere kalveren, 1841 schapen, 847 varkens, 349 biggen. De pryzen waren als volgt: Runderen le kwal 62, 2e kwal. 54, 3e kwal. 40. Kalve ren le kwal. 90, 2e kwal. 78, 3e kwal. 66. Schapen le kwal. 50, 2e kwal. 34, 3e kwal. Varkens le kwal. 36, 2e kwal 34 3e kwal. 32 c. Alles per kilo. Op Vrijdag 25 November a. s. Zang- cursus voor de jongere afdeeling. Van 22 tot 23 November 1898. MIDDELBURG. Ondertrouwd: R. R. Augustyn jm. 25 j. en D. M. Bongers jd. 22 j. Getrouwd J. Smith wedr. 40 j. en J. Minderhout jd. 22 j. BevallenL. Labruyere geb. Kleinepier z. M. Lefevre geb. Sturm d. G. de Goede geb. Hendriks z. M. J. Arnoldus geb. Waznau z. M. Joziasse geb. Adri- aanse d. Overleden: A. S. Vreke 18 mnd. d. - S. P. J. van Diggelen ongeh. z. 68 j. Levenloos aangegeven 2 zoons van W. H. van Sluys en A. Huibregtse. GOES. Overleden 22, WilhelminaCollard 34 j. gehuwd met Willem Lamers- 23, Marinus Steketee 2 mnd. - -\Tfv" \"ïr/ ïjt Viy dag 25 November, zoo de Heere s. wil, hoopt onze geliefde vader, be- i' buwd- en grootvader CORNELIS CEVAAL té fzijn 85sten geboortedag te gedenken. Jt; Zijne dankbare kinderen, behuwd- f. en kleinkinderen. ■f' ll O. en W. Souburg, Nov. 1898. J, I Heden overleed, na een langdurig lijden, mijn geliefde Ecbtgencote WILHÈLMINA COLLARD, in den ouderdom van 34 jaar. W. LAMERS. Goes, 22 Nor. 1898. Bij akte 22 November 1898, voor notaris J. DE VOS te Middelburg verleden, is tusschen de Heeren SIMON BOASSON en IZAAK HARTOC ELIAS BOASSON, zich ook acemende en schrijvende Isedoor Boasson, Lei den EÜectenhaudelaars te Middelburg, aangegaan de tot voortzetting en verdere uitoefening der Effecten- en Bankierszaak onder de firma IZAAK BOASSON ZONEN. De firma blijft gevestigd te Middelburg. Zij is van den datum der acte af aangegaan voor een jaar met stilzwijgende continuatie telkens voor een gelijk tijdvak, zoolang niet zes maanden voor het expireeren van elk tijdvak de eene vennoot aan den an deren opzeg heeft gedaan. Ieder der ven- nooten heeft de handteekening der firma, is bevoegd ten name der vennootschap te handelen, gelden uit te geven en te ont vangen en de vennootschap aan derden en derden aan haar te verbindea. Aan de Christelijke School te Wissen- kerke wordt gevraagd die het Chr. Onderwijs lief heeft, m. a. n. h., op een salaris van f 550. Brieven aan den Hoofdonderwijzer 1. SWART. De Notaris A. M. TAK, zal op voormiddags te 11 ure te Serooskerke in de herberg bij J. Vreke in het op het dorp gemerkt A no. 161, grootte 4 Aren 80 Centiaren. En tenzelfden dage des namiddags te een ure voor gemeld Huis EENE PARTIJ waaronder: Boogkabinet, Tafel, Stoelen, Bu reau, Klok, Schilderijen, Trapje, Kachel, Stoven, Waschtobbe, Kastje, koperen Ketels en meer. Bezichtiging op Woensdag 23 en Vrij dag 25 November van 2 tot 4 ure. Nadere inlichtingen zijn te bekomen ten kantore van voornoemden Notaris. De Notaris A. M. TAK zal op namiddags te 2 ure, te Serooskerkein de herberg bij J. Vreke in het openbaar verkoopen: op het dorp met samen groot 1 Hectare 23 Aren 30 Cen tiaren. De veiling zal geschieden in 6 perceelen met verschillende combinatiën en in massa. Bezichtiging Woensdag 23 en Vrijdag 25 November van 2 tot 4 ure en Zaterdag 26 November van 10 tot 12 ure. Nadere inlichtingen en gedrukte biljetten dezer veiling zijn verkrijgbaar ten kantore van voornoemden Notaris. De Notaris P. DE MARET TAK, zal 1BI Lil namiddags 2 uur, in de herberg „Dorp- zicht", te Oost-Souburg, in het a.Het WOONHUIS gemeente O. en W. Souburg, nabij de Kanaalbrug, groot 7 Aren 35 Centiaren. b. Twee naast elkander staande nieuwe aan den Groote Abeele, nummers 271a en 2716 eamen groot 4 Aren. Te bezichtigen gedurende 2 dagen vóór den verkoop.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1898 | | pagina 3