4 I Mdtg k 5 Februari IE HiWOOtWUIS Smederij, Tuin en Erf, AANBESTEDINGEN Briefwisseling;. MARKTBERICHTEN. 5@5ïüï5ïT Ons Huis. BUHUKIII.UKK STAND- CORNELIA PIETERNELLA MOENS, Geertruida Johanna Kloppers— Strubé, publiek verkoopen Woensdag 16 Februari 1898, OPEISBAAR VERKOOPEN 2 Kalfkoeien, 5 Kalfvaarzen 9 Hokkelmgen, 15 Speenvarkens, wijze voor'. Wij kiezen onder de gewone geneeskundigen liefst de knapsten en on er die, natuurlijk dezulken, welke onschadelijke middelen toedienen, v ie e knapsten zijn, kuunen wij niet beoordee- len, wel wie die middelen geven Wij werpen ons dus niet op als beoordeelaars van een geneeskundige methode, maar ver kiezen een zekere soort van medicatie door enkele doktoren hier, in Amenka door de meerderheid voorgestaan, boven die welke gewoonlijk hier gevolgd wordt, en dat allerminst op physiologische gronden maar le omdat we er snelle en zekere gevolgen van ondervonden en zagen, o. a. op zuigelingen, hij welke van suggestie geen sprake kan zijn2e omdat we dan walgelijke smaakjes en nadeelige hijwer kingen, als oorsuizen, braaklust, vermijden, 3e om de goedkoopte. Dat is dus zoomin ondankbaar als pedant, want wij verwachten niet dat een hom. geneesheer ons anders zal behandelen dan onze bekwame dokter dat tot nu toedeed. Maar ontegenzeggelijk maakt dit onze vergadering zooveel te merkwaardiger. Van waar de voorkeur der geneesmid delen, dat ze deze vergadering kon ver oorzaken; dat ze in veertig jaar, toen ze eerst alleen aan het hof bekend was zich zoo uitbreidde dat ze nu door het geheele land gevraagd wordt. Immers dr. Everhard, de hofarts van Z. M. Willem If en later van Z. M. Willem III, was homoeopaat. Yan waar 't verschijnsel dat van Raspail en Le Roy slechts weinige exemplaren hun weg vonden en van den Hom. huisdokter sedert zijn eerste verschijning in 1873, nog wel tegen den prijs van f3.een kleine 10.000 ex. iu 3 oplagen zijn verspreid. Er moet toch iets zijn aan die homoeo pathic, dat ze niet wil dood gaan. Laat ons met moed onze besprekingen beginnen. Wij maken ons zeker niet bei spottelijk door voor ons en onze gezinnen te begeeren wat reeds lang geleden HH. MM. Willem II en Willem III voor de hunne erkozen. Hierop hadden verschillende besprekin gen plaats. De vergadering was vrij goed bezocht en een commissie werd aangewezen tot het ontwerpen van een reglement dat op een volgende samenkomst zal worden be handeld. Ritthem. De heer P. Cevaal is met algemeene stemmen herkozen als lid van het Burgerlijk Armbestuur, en heeft zijne herbenoeming aangenomen. Wemeldinge. De oud strijder Dage vos, 93 jaar oud, is deze week alhier overleden. Wemeldinge. Een ernstig ongeval had heden morgen plaats, terwijl eenige werklieden aan 't kanaal werkzaam wa ren, is de schoft van de groote sluis door 't breken van het keldewind gevallen en op den werkman Feijtel terecht gekomen. Met gebroken ribben opgenomen en naar zijn woning vervoerd is zijn toestand, naar de terstond ontboden geneesheer consta teerde, levensgevaarlijk. Zaterdagmorgen trok de Brielsche reddingsboot onder commando van den wakkeren schipper Bastiaan 't Hart naar de Maasvlakte waar een Bremer boot ge strand was. Al de opvarenden werden met levensgevaar gered, 't Hart heeft reeds verschillende eerbewijzen en medailles ont vangen ook van vreemde natiën hij redde in 1884, onder de moeielijkste omstandig heden, de schipbreukelingen van de „Little- beck" en in 1886 die van een Fransche hark. In het geheel heeft deze wakkere zeeman reeds 29 medemenschen van den dood gered. Jacob Mulwijk te Giessendam die deze week 99 jaar wordt, is reeds betovergrootvader (abavus) en heeft 175 afstammelingen in leven, waaronder 11 kinderen, 60 kleinkinderen en 93 achter kleinkinderen. Te Velp is een 23-jarige dienstbo de tengevolge van gasvergiftiging, ontstaan door een lek in de leiding, dood in haar bed gevonden. De volgende maand zou zij in het huwelijk zijn getreden. Aan het station te Arnhem is een jongen van het perron vallende, door den trein gegrepen en zoodanig inwendig gekneusd dat hij aan de gevolgen overleed. Te Maurik is iemand die een klein zweertje boven het oog had en dit al gekscherende met zijn vrienden door eeen dezer met behulp van een schoeDmakersels liet doorsteken, met sterk gezwollon oog en mond in 't zie kenhuis te Utrecht opgenomen en aan bloedvergiftiging bezweken. Te Lisse is een werkman overleden tengevolge van vergiftiging door middel van arsenicum hem Waarschijnlijk door een kameraad toegediend, die thans in hechtenis is. Ook de vrouw van dezen kameraad was eenige weken ge leden onder dezelfde verschijnselen bezwe ken terwijl de vrouw van 't slachtoffer verdacht wordt in geheime huwelijksbe trekking tot den kameraad te staan. ?ost*recht is een fabrieksarbeid ster bij het scheppen van water voorover in de gracht gevallen en verdronken.Maan dagnacht is te Rotterdam een oude man, onvoorzichtig over den spoorweg loopende, toen een trein aankwam door dezen gegre pen en gedood. Twe° jongelieden uit Echteld (Betuwe), die zich verleden week aan de becretarie te Ochten kwamen aangeven voor de Nationale Militie, moesten daar vernemen, dat zij een jaar te laat kwamen en in October 1.1. reeds hadden moeten loten. Zooals de wet luidt worden zij nu gonder loting bij het leger ingelijfd. De Beiersche Eertog dr. Karl Theodor die zich tegenwoordig te Nieuw-Biskra in Algiers ophoudt, heeft buitengewoon succes met zijn staar-operaties hij heeft o. a. een scheik, die jaren lang blind was, het gezicht hergeven. Zijn dochter, Hertogin Sophie, is haar vader hij de operatiën steeds behulpzaam. Jammer is het, dat de gemalin des Her- togs niet goed tegen het klimaat bestand en daardoor lijdend is. Het wetsontwerp van De Yriend en Coremans op het gebrnik van het Ylaamseh in ambtelijke stukken komt spoedig weer bij de Belgische Kamer in behandeling. In Wan heerscht ongerustheid, ten gevolge van de vele huiszoekingen, aanhou dingen en verbanningen die daar in den laatsten tijd gebeuren, in verhand met een geschiedenis met den Armenischen revolu tionair Derojan. Tal van Armeniërs, beweert men zijn naar elders verbannen. De Arme nische bisschop van Wan heeft, na ver geefs getracht te hebben zijn stamgenootea te helpen, zijn ambt neergelegd. Van den exprestrein BerlijnKeulen zijn hij Heme eergisteren nacht eenige wa gens ontspoord. Er waren 5 dooden, 8 zwaar en 16 licht gewonden, meest koop lieden op weg naai de beurs te Duisburg. Twee waggons bleken omgeslagen, die nog een eind weegs door den locomotief werden voortgesleurd. Donderdagavond brak er een brand uit in een der straten van Paddington, Londen. De vlammen grepen snel om zich heen en de brandweer moest zich haasten om de bewoners van een tweede verdieping te kunnen redden, die den weg naar de straat afgesloten vonden. Een brandweerman ging viermaal langs een ladder naar hoven, telkens een der be woners medebrengend. Het volk op straat juichte hem luide toe. 't Laatst kwam hij naar heneden met een baby op den arm. Het lachende kind dat op een koekje knabbelde, trachtte voortdurend dit den redder in den mond te steken. De brandweerman, die wel aan iets anders te denken had tijdens de ge vaarlijke afdaling langs een brandenden gevel, deed toch of hij 't erg lekker vond. De menschen op straat keken toeenkelen weenden. In de vorige week is 's avonds laat tnsschen 10 en lluur van de helling van den Rigi, in de gemeente Arth, een groot aantal rotsblokken, te zamen wel 2000 ku bieke meters, van een hoogte van 900 meter neergestort, naar het, dal toe waardoor de spoorweg loopt. Honderden zware boomen werden doorgebroken, maar de stammen en de vroeger neergestorte rotsblokken hielden de massa tegen, zoodat de spoorweg onbescha digd bleef. Een trein, die in aantocht was, kon intijds v orden gewaarschuwd en na kort oponthoud verder stoomen. Hot gedrnisch werd op mijlen afstand gehoord. Het komt al Te Neurenberg zijn met 1 Ja nuari zes schoolartsen aangesteld, die elk 3400 kinderen hebben na te gaan en daarvoor 400 tot 600 mark jaarlijks ont vangen. Zij moeten ten minste eenmaal elke maand iedere school bezoeken, zoo noodig meermalen. Hun taak isalle in richtingen in het belang der gezondheid der onderwijzers en leerlingen na te gaan, met name de verwarming, luchtverver- sching, licht, zindelijkheid, banken, priva ten, gymnastieklokalen en schoolbaden. Jaarlijks moeten zij ten minste eenmaal de bewaarscholen en kleinkinderbewaar plaatsen bezoeken. Elk kind dat voor het 6de jaar ter school komt, moet eerst wor den onderzocht, evenzoo kinderen die om redenen van gezondheid te vroeg de school moeten verlaten. Onderzoekingen in het groot omtrent hygiënische zaken mogen alleen met goedkeuring van het schooltoe zicht plaats hebben. J. K. Uw antwoord aan X. kon heden niet geplaatst. Rid. Dinsdag 1 Febr. Koiidekcrke, door Landbouwvereeni. ging het leveren van meststoffen en zaden- Bilietten bij den Secr. Scrooskcrke, door Landbouwvereeni ging levering kunstmeststoffen. Biljetten bij dhr. W. Maas, burgemeester. WlsseKerhc, Directiekeet Anno Friso- polder 10 uur het maken van verdedigings werken aan de waterkeering tusschen ptil- raaien 16 en 19 in 2 perceelendienst 97/98 en 1898(99. Laming le perc. 173432,30Vs- 2e perc. f76463,38. Bestek ter inzage b\j G~. J. de Smit, en a 60 te koop bij dhr. v. d. Heijde. Aanwijzing 25 Jan. 10 uur en 28 Jan. 11 uur. Yrijdag 28 Jan. Schore, 11 uur bij Op 'tHof door not. Prins een hofstede met bouw .saam 12,5465 H. in 13 perc. 2o. een huis en erf van Jan Rijn. 3o. onder 's Gravenpolder 1,1770 H. bouwl. in Zwake. 4o. 9130 cA. bouwl. 5o. onder 's Heer Abtskerke 3,9030 H. weiland Zaterdag 29 Jan. Arneinuidcn. in het Schippershuis 10 uur door not. Verhulst Vier huizen Wal en Vlamingsoh padje C 36-39. 2o. drie huizen C 35, 40 en 41. 3o. drie huizen C32en 33, 4o. drie huizen C 31 en 34. 5o. twee huizen C 30. 6o. 490 cA. tuin.7o. twee huizen Lang straat en Wal A 42 en C 22 8o. een werk. plaats A 41. 9o. twee huizen en werkplaats Langstraat en Wal A 38 en C 20. lOo. een huis A 37. llo. id. A 102 Bezichtiging Don derdag en Vrijdag voor den verkoop- Maandag 31 Jan. «nes, en volgende dagen bij Hartman voor Salomon door deurw. Hollmann ma nufacturen 2 uur. Woensdag 2 Febr. ASiddellturjs;, door not. Tak Vlissingsche weg 10 uur voor B. en W. geslagen olmen - esschen- en wilgen kaphout, doode boomen, droge en groene mutsaards enz. Donderdag 3 Febr. Baarland!, 1 uur aan de haven door not. v. d. Kloes nieuwe houtwaren. Ktoetiiige, bij wijlen wed. Beenhakker door not. Mulock Houwer halt 12 huisraad, veerenbedden, gereedschap, varken, geiten. Zaterdag 5 Febr. Koes, ten raadhuize voor 7 jaren ver pachting in 2 perc. het jachtrecht in deze gemeente op gronden in Goeschen- en Wilhelminapolder; en overige gronden of in massa half 1. Biezf lingc, 11 uur bij Bieiens door not. Overman een huis, erf, smederij en tuin, bewoond door Leenpoel. Inl. not. Liebeitte Kapelle. Woensdag 16 Febr. Kruin in een, 11 uur voor E. v. Hootegem door not. Mr. Liebert 2 kalfkoeien, 5 kalf- vaarzen, (rek. 24 Febr.—5 Maart) 9 hokke- lingen (allen N. H.ras); en 15 speenvarkens. Woensdag 23 Febr. 's Graveniiolder, uur door inspan als: Donderdag 24 Febr. Urezand, bij wed. Thomaes 10 uur door not. Overman inspan als: Woensdag 2 Maart. Arneniuitleu, bij wed.Hoveijn door not. Tak uur inspan als: Kortgene, 9 uur bij dhr. A. van Damme door not. Roelof inspan als Donderdag 10 Maart. Nissc, op de Mooie Staak 10 uur door rotinspan als Donderdag 24 Maart. (Gravenpolder, door deurw. Holl mann bij dhr. H. A. v. Weeluur inspan als: Dinsdag 26 Apiil. Koude kerke, bij Simon Simonse Az. uur door not. Loeff inspan als: Woensdag 27 April. Arttf niuiden, UUr door not nspan op Hazenberg als: YLISSINGEN, 25 Jan. 1898 Boter fl.— a f —.90 per kilo. Eieren f4,60 a f 4.80 per 104 stuks. GOES, 25 Jan. 1898. Met weinig belangrijke zaken kwam er in de prijzen geen merkbaie verandering. Oude Tarwe f a f Nieuwe Tarwe i 7.25 a f7.50. Rogge f 5.10 a f 5.30. Win- tergerst f 4.80 a f5.25. Zomergerst f4.40 a f4.75. Haver f 2.75 a f3. Bruineboonen f6.— a f6.75. Paardenboonen f5.25 a f 5.75. Koolzaad f af—.—.Groene Erw ten f6.25 a f6.75. Versche Boter f—.45 a f .52y3. Eieren f .75 a f .90. OOSTBURG, 26 Jan. 1898. Oude Tarwe 10.— afO.—Nieuwe Tarwe f7.- a f7.50. N. Rogge f5.25 a f5.60 N. Wintergerst 18.20 a f8.60 per honderd kilo Zomergerst f 7.50 a f8.- per honderd kilo Haver per 100 kilo i 5.50 a 16.— Kookerw- ten f6.— a f6.25. Erwten f5.50 a 15.70 Paardenboonen f5.40 a f5.60. Koolzaad f—af— Waar 't niet er bij staat, is de prijs per H, L. Rotterdam 24 Jan. Ter graanmarkt van Maandag vas de handel in binnenlandsche granen als volgt: TARWE kon in bepaald beste kwal. vorige prijzen opbrengen, overigens was men echter verplicht eene verlaging van 10 a 20 cent in te willigen. Per heet. f6.40 a f8.10, extra puike nog iets daarboven en per 100 kilo f9.20 a flO. Canada- ontbrak heden. ROGGE, alsvoren genoteerd, was echter slechts gedeeltelijk te verkoopen wegens on voldoenden kooplust f 4.50 a f 5.40. GERST verkeerde heden in betere stem ming. Winter prijshoudend, per 100 kilo 17.50 a f8.40. Zomer-eveneens prijshoudend, werd verkocht per heet. f4 tot f 5 en per 100 kilo van f 7.75 tot 18.30. Chevalier- kon 20 cent per 100 kilo meer opbrengen. Per heet. 15 a f6 en per 100 kilo f8.60 a f9..25, HAVER vond onveranderd plaatsing.Per heet. f 2.25 a f 3.30 en per 100 kilo f 6.10 a f6.55. PAARDEBOONEN alsvoren. f5.25 a f5.65. WITTE BOONEN met zeer weinig aanbod tot vorige prijzen verkocht, f7.50 a f9.50. BRUINE BOONEN zonder verandering f6 a 17.25 en extra puike soort nog iets daarboven. BLAUWE ERWTEN met weinig vraag in kooksoort, brachten vorige prijzen op. Naar deugd verhandeld van f 5.75 tot f 6.20, en voor enkele partijtjes vertrouwde kook nog iets daarboven. KANARIEZAAD stil alsvoren, f 5 a f 6.25. LIJNZAAD. Iets meer aanvoer, stemming williger, noteering vanaf f8 tot f9.25 per H.L. ZEEUWSCHE A JUIN. Heden aangevoerd ca. 15.000 balon, waarvan een gedeelte ver kocht a f2.50 per 50 kilo ZEEUWSCHE EIEREN f3.80 a f3.90. MAIS per 2000 kiloAmer. Mixed f 90 a f92; dito uit zeeboot f86 a 188; Odessa uit zeeboot f93; dito stoomend f93; Cin- quantin f110. MEEL. Gedurende de afgeloopen week waren buitenlandsehe meeloflerten hooger, tengevolge der stijgende tarweprijzen in Noord- en Zuid-Amerika, zoowel aan de Donau en Zwarte Zee, desniettegenstaande gaan de inlandsche fabrikanten voort tot onder do laagste noteering af te doen. Be proefde merken echter konden de hoogste prijzen bedingen. Heden prijshoudend met beperkten omzet. Rotterdam, 25 Jan. T6r veemarkt van Dinsdag waren aangevoerd: paarden, 2242 runderen, 372 vette, 208 nuchtere kalveren 488 schapen. 513 varkens, 121 biggen. De prijzen waren als volgtRunderen le kwal 58, 2e kwal. 50, 3e kwal. 40. Kalve- ïen le kwal. 85, 2e kwal. 72, 3e kwal. 62. Schapen le kwal. 48, 2e kwal. 40, 3e kwal. Varkens le kwal. 44, 2e kwal 42, 3e kwal. 36c. Alles per kilo. Lijst van brieven geadresseerd aan on bekenden verzonden door het postkantoor te Middelburg gedurende de 2e helft der maand December 1897. F. Schultz, Amsterdam. Mej. J. Baak, Goes. C. F. Zeevaart, Hillegerslerg. M j. A. Niggelie, Rotterdam. Mej. Kooiman, Schoonhoven. Wed. Wesdorp, Vlissivgen. Mej. S. Kasper, Tlissmgen. Buitenland. Mej. H. de Bussey, Bruseel. Mej. Bal. lam, London. Mevr. J. Hilmant, Parijs. De mannelijke ingeschrevenen van „Ons Huis" boven 17 jaar hebben vrijen toegang tot de groote repetitie der Gymnastiek- Vereeniging „Medioburgum" op Donderdag 27 Januari 1898 des avonds te half acht in het Schuttershof (ingang iu de jSchut- tershofstraat) de leden der leeszaal op vertoon van hun kaart, de andere inge schrevenen op vertoon van een bewijs, bij den concierge te verkrijgen. Van 25 26 Januari 1898. MIDDELBURG. Bevallen E, Pufjpe geb. de Voogd d. A. C. £J. de Swart geb. Reuter z. G. J. David se geb. Mejjler d. A. M. Geense geb. de Kok d. Overleden K. Ruben 4 j. z. - M. Joosse wede van A. Brouwer 80 j. C. P. Moens vrouw van B. Pluijmers59 j. GOES. Geboren: 25, Frans Adriaan z. v. Marinus Hillebrand en Cornelia Timmerman. Overleden24. Anna Cornelia 2 j. d. van Corneüs Jan Groenendijk en Dorothea Ca- tharina Anna den Boer. 26, Elisabeth van Loo 79 j. eerst wede van Jacobus Louwerens, thans gehuwd met Quintenvan der Linde. Van 15—22 Januari. VL1SSINGEN. OndertrouwdD. van der Eijk jm. 34 j. en T. A. van der Plaat s. 35 j. E. F. E. Deichgi&ber wedr. 41 j. en H. L. Mennes wede 38 j. W. Appel jm. 26 j. en C. C. Silvius jd. 21 j. GetrouwdJ. J. Leeman jm. 22 j. en E. Sap jd. 49 j. - W. Stroo jm. 22 j. en H. Adiiaanse jd. 26 j. BevallenT. Sohier geb. Bok z. J. Looisen geb. De Nooijer d. C. M. van Breda geb. De Vos Burchart d. A. van Boekhout geb. Pouwelse z. C. I. B. Brakx geb. De Kat z. A. de Groot geb. van Uffelen z. C. M. van Hoek geb. Remqn z. E. Scheepers geb. Krijger d. J. G. de Vries geb. Heijtvelt d. A. Grijs geb. Kouwenberg z. M. G. H. Hermans geb. Tigchelman I. M. L. van der Linden geb. Slootmans z. V. M. Deknuijt geb. Durand d. M. M. Maes geb. Timmerman z. E. C. Major geb. Helsen z. S. Pot geb. Van der Eijk d. D. Stioo geb. Ja- cobse z. M J. de Bruijngeb. Schrijver d. A. M. Mommaas geb. Bevelander d. en z. (tweel.) R. M. Veldhuizen geb. Dingeman d. M. P. D. Vadergeb. Bogerd d. E. de Jonge geb. De Kooning z. (levenl.) A. C. M. Klompenhouwer geb. Broekhuizen d. (levenl.) Overleden J. Nobels wede van W. van de Velde 68 j. N. A. Herman wede van J. Sohier 62 j. - C. Veis d. 12 d. - F. T. Caals z. 6 m. E. Verherbrugge wede van P. van derZande76j. A. Samuëls# vrouw van J. de Voogd 55 j. P. J. "Wessel z. 5 mnd. r Zoo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde ouders ADRIAAN RIEMENS en lij ELIZABETH KOOMAN op Zaterdag 29 dezer hunne 30 Jari- ge Echtvereeniging te herdenken. j$, Hunne dankbare kinderen behuwd- en kleinkinderen. 0. en W. Souburg, 27 Jan. '98. ÈS iSHi j«2(i t-z-tra Sr - Aïüï HS? ^as Getrouwd B. F. CATZ, Arts en BRAMA COHEN. N. en St. Joosland,) 25 Jan. 1898. Middelburg, De Heer en Mevrouw CATZ- COHEN betuigen, mede namens wederzijdsche familie, hun dank voor de vele blijken van be langstelling, bij hun huwelijk ondervonden. Heden werd ons, ontijdig, een le- venlooze zoon geboren. A. D. LITTOOIJ Az. E. LITTOOIJHanse. Middelburg, 25 Jan. 1898. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behnwd- en Grootvader, CORC3ELES JANSE, in den ouderdom van ruim 71 jaren. Wed. C. JANSE— de Kam. Nieuw- enSt. Joosland, 25 Jan. 1898. I Heden middag behaagde het den Heere van leven en dood, geheel onverwacht, van mijne zijde weg te nemen, mijne innig geliefde echt- genoote en der kinderen zorgvolle moeder, in den ouderdom van 59 jaren. Ruim zes-en-dertig jaar mocht ik mij in een gelukkige echtvereeniging met haar verheugen. De Heere, die geen rekenschap geeft van Zijne daden, doe ons ir. Zijn wil berusten. Uit aller naam. B. PLUIJMERS. Middelburg24 Januari 1898. Deze strekt tot algemeene kennisgeving Heden overleed in den ouderdom van bijna 64 jaar, mijne geliefde Echtgenoote, K. M. KAMHOUT, na eene genoegelijke echtvereeniging van bijna 31 jaar. Hoewel haar lijden geruimentijd zeer smartelijk was, was haar heengaan in 't ontsla pen zacht en kalm. En daar er nu in mijne eenzaamheid een stille hoop overblyft om haar eenmaal weder te zien, waarvan zij in haar lijden zulke heerlijke getuigenissen gege ven heeft, lenigt dit eenigszins mijne diepe smart. Oudvosmeer, 24 Januari 1898. P. DE JONGE. Heden overleed in den Heere haren Heiland, mijne geliefde Echt genoote, in den ouderdom van 81 jaar, na een gelukkige echtvereeniging van bijna 50 jaar. Mede namens KinderenBe huwd- en Kleinkinderen P. J. KLOPPERS. Arnhem, 23 Januari 1898. Eenige en algemeene kennisgeving. De ondergeteekenden betuigen hun nen hartelijker! dank voor de vele bewijzen van belangstelling hun betoond gedurende de ziekte en bij het overlijden van hunnen geliefden vader, behuwd-, groot-en overgrootvader JAN VAN LIERE. Kloetinge, 26 Jan. '98. M. VAN LIERE en verdere familie. Ondergeteekenden betuigen hunnen hartelijken dank voor de bewijzen van. deelneming, ontvangen bij het overlijden van onzen geliefden Broeder JAC. PIEPER, op den 6 dezer. Waarde21 Jan. '98. Namens de familie Pieper, CHR. WESTSTRATE Jz. Notaris L. A. PAARDEKOOPER OVERMAN te 's-Gravenpolder zal op des voormiddags 11 uren, ten herberge van W. Bieeens te Biezelinge JgES^ EEN staande en gelegen te Biezelingethans bewoond door W. LEENPOEL. V» gedeelten der koopsom kunnen op het verkochte gevestigd blijven. Nadere inlichtingen te bekomen ten kantore van Notaris LIEBERT te Kapelle. De Notaris Mr. LIEBERT zal op des voormiddags 11 uren, te Kruiningen, op de hofstede „den Nieuwen Put", ten verzoeke van E. van Hootegem, in het (rekening van 24 Februari tot 5 Maart), oud van 7 tot 10 maanden alles Noord-Hollandsch ras EN

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1898 | | pagina 3