I verkoopen verkoopen 84 A. 80 cA. BOUWLAND, Het Woonhuis en Erf 2 Woonhuizen en Erven Olmen- en Essche- boomen. Openbare Yerkooping. Tê m¥üwius~~ to Meubelen en Huisraad, Loopvarkens, Planken, Latten en Ribben. OPENBARE VERKÖOPING op Vrijdag 26 November 1897, Een derde deel in drie Woonhuizen Zaterdag 27 November 1897, 56 i83r zware Ölmeboomen, Oen Haag. UIT DE PERS- AFLOOP VEMOOPINGKN ENZ- lUIMJOLLl&fc STAND- MARKTBE RICH T EN lAIKERMpElfa Vrijdag 19 November 1897 Woensdag 24 November 1897, Landbouw-, Zolder- en Melk gereedschappen, als: Karntonnen, Roomtonnen, Bo- tertobben, Maten, Scbalen, Ge wichten, Jukken, Zeeften, Emmers, Teelen, Zakken. GERSTE-, ERWTEN- EN BRUIftÈ- BOONENSTROO, KANT HOOI, DONDERDAG 25 NOVEMBER 1897, groote partij Het WOONHUIS, de Schuur en Erf openbaar verkoopen Maandag 29 November 1897, Dinsdag 30 November 1897, 27 buitengewoon zware gave, rechtstammige van de ge- briek is Zater- thans allen kken en zijn gegaan,zonder ats gehad, u alles weder reden haar ge- het Haagsthe rsgezellen der en oproeping dat de poging, rsehaffen, door en, is mislukt, emaakt, dat de ifsehailing van ublieke opinie den duizenden )en verkocht, onverschillig Tel. een onbekend jne nabijheid an, te pletter e politie aan- de ouderlijke terugbrengen volgens zijne wijde wereld zoeken. Itreeht kwam deed persoon >n vingerring te hebben uit- .cht te mogen mstaaude een evenwel be- larin weinig lij dezen voor raiders achter aid genoegen chter bracht een der rin- der, daarbij gevende dat het geheel in den tegen- itig kon zijn. ezelfde heer wel om een en. Daar de heen te val- die hij het aanstaande inkelier hem te nemen, litkon. Hoe- er borg te sen geld liet u toeh wel ,em de beide er van zioh czoek bleek, igeven adres t een oplich- Lag gearres- i der kettin- t opkooper man bleek militair te zwervend i het beestje sr, vindt u huurkoets ereed stond achend en in deftigen it hij met mak beest, Het heet ippos eens anders. Zoo alf uur mee de belang- itreek zelfs paard, htig Fijn is nog niets mwd paard, taar anders, sprak de voor een a neus han- istolen, ik m baron is, wat heeft >n, bedoel ag is en nu irk en ik. il, hoperd in, menee., ak, dat hij chtje" naar in bok zat, oeg, schuin 'Pje over meneer I eem, stot- dan weer m glippen an Deem I op vrachtje" sn, waar- sijn neef, «te kreeg, toen hij het portier zag opengaan en den baron-zelf, die onverwachts thuis gekomen was, er uit zag stappen Spoedig vervallen in de oude zonde was eene dienathode uit Dusseldorf die zich in de gevangenis waar zij 9 maanden voor gepleegden diefstal moest doorbren gen, zóó goed had gedragen dat de direc teur der gevangenis te Siegburg haar als meid in dienst nam. Slechts acht dagen gedroeg zij ^ich goedtoen stal zij de kleeren harer meesteres, stopte er al in, wat zij maar krijgen kon, en verliet het huis. Zij werd spoedig daarna te Dussel- dorf' opnieuw ge\angen genomen. De Fransch-Russische vriendschap uit zich nu in het zenden van speelgoed over en weer. Het zesjarig dochtertje van een Bussisoh kolonel, Marie Fontchkoff, zond aan het gemeentebestuur van Parijs een mooie pop in Kussisch nationaal kosfunm, om die te schenken aan een zesjarig Parijsch meisje, dat ook Marie heette en een der openbare scholen bezocht. Er werd door het lot beslist aan welk der 20 arrondissementen het geschenk zou worden gegeven. Het 15e werd aange wezen, en nu werd door het lot beslist welke der 60 daar schoolgaande zesjarige Ma- rietjes eigenaren van do pop zou worden. Het geschenk viel ten deel aan een aller liefst kind, Marie Thernissien, dochter van een ambtenaar. Men zal haar portret zen den aan haar Eussisch vriendinnetje, en het Parijsche gemeentebestuur zal eerst daags twee Fransche poppen naar St. Petersburg zendeneen voor de jonge juffrouw Nontchkoff en een om verloot te worden onder de schoolmeisjes der Rus- sische hoofdstad. In het Brunswijksche dorpje Langels- heim, dat meer dan 3000 zielen telt, moesten de burgers dezer dagen hun stem uitbrengen op eerste-traps-kiezers (Wahl- manner) voor een verkiezing van een af gevaardigde naar den Landdag. Toen de groote dag was aangebroken, ging de bur gemeester met plechtig dienstgezicht naar het stemlokaal, om de stemlustige kiezers te ontvangen. Tragelijk kropen de uren voorhij, maar geen enkele Langelsheimsche kiezer kwam opdagen. Eindelijk vond de burgemeester, d&t hij toch lang genoeg gewacht had, zonder dat iets gebeurde of een levende ziel zich vertoonde hij opende de stemming en bracht, om de eer van Langelsheim te redden, zijn stem uit op den burgemeester van Langelsheim, die vervolgens als „eenstemmig" gekozen Wahl- mann der eerste klasse uit de bus kwam. De burgemeester maakte reeds zich ge reed, om hel procesverbaal van de stem ming te teekenen, toen ook nog de nacht wacht van Langelsheim op het nippertje van zijn kiesrecht gebruik kwam maken. En deze bracht, overeenkomstig het door zijn burgemeester gegeven voorbeeld, zijn stem uit op den nachtwacht van Langels heim, die het raadhuis verliet als „een stemmig" gekozen Wahlmann der derde klasse. Daarmede was de verkiezingsstrijd in Langelsheim volstreden. Te Bialostok, in Eussisch Polen, is een gehe< le bruidstoet, die in een groot rijtuig naar het huis van de bruid reed om bruiloft te vieren, door een spoortrein overreden. Het gezelschap, bestaande uit 30 personen, was zeer vroolijk. Men maakte muziek en zang en men was te veel in de pret om te bemerken, dat op een spoorweg welke meD moest oversteken, een zware spoortrein kwam aanstoomen. De koetsier zag den trein eerst toen die vlak bij en de wagen midden op het spoor was. Hij wilde toen de paarden achteruit laten gaan maar 't was te laat. De trein reed op het rijtuig aan, dat verbrijzeld werd, met allen, die er fn zaten. De loco motief en verscheidene waggons werden beschadigd. Een tram op het ijs. In Eusland zal gedurende het winterseizoen een electrische tram over het ijs der Einsche golf de steden Kroonstad en Oraniënbaum (voor steden van Petersburg) verbinden. De struis als trekdier. Naar uit Co lorado in Noord-Ainerika wordt geschreven, kan men sedert eenigen tijd.in Denver vaak een zonderling klein rijtuigje zien, waarmee een dame door de straten der stad rijdt. Yoor het sierlijke elegante wa gentje is.... een struisvogel gespannen, die meestal heel deftig stapt, maar soms ook een bedenkelijk snel tempo aanneemt in zijn gang. De gelukkige eigenares van dit voer tuigje is een heel rijke Amerikaansche dame, die tevens de eenige vrouw is op de wereld, welke zelf een goed voorzienen dierentuin bezit en bestiert. De Amerikaansche Goudkoorts. Uit alle omstandigheden betreffende de goud velden van Klondike blijkt, dat in het Voorjaar van 1898 een enoime landver huizing uit geheel Amerika naar het Yukondistrict zal plaats vinden. Men kan aannemen dat ruim een half millioen A me- ïikanen naar het nieuwe goudland zullen trekken. Bij één enkele reederij voor de kustvaart van den Stillen Oceaan hebben reeds 80.000 personen passagebiljetten ge nomen. Ook in geheel Canada woedt de goudkoorts. Er worden clubs gevormd om goudzoekers uit te zenden. De meesten zullen den weg over de Sticktierivier vol gen de Witte Pas is door de goedzoekers opgegeven, daar sedert het begin van Au gustus in dezen pas niet minder dan 3000 jj® §200 zijn omgekomen. Isaac Newton's huis, in St. Martiris- street te Londen, is in gevaar van afge broken te worden, als offer van moder- niseeringsplunnen. Men verwacht echter, dat er wel iets gedaan zal worden tot behoud van het huis van den brroemden man, waarvan Macaulay voorspelde dat het te allen tijde een voorwerp van ver eering zou zijn. Graaf Leo Tolstoi is niet, zooals onlangs bericht werd, ernstig ziek, maar integendeel zeer gezond. Hy is ijverig bezig met werken aan zijn dorpsroman en aan een geschrift over kunst, Aan de hoogeschool te Weenen zijn drie verschillende groepen studenten slaags geweestDuitsch-nationalen en Slaven, en Duitsche Israëlieten, die zoowel Slaven als Duitschers tegen zich hadden. Na een hevigen strijd, waaraan een duizendtal studenten deelnamen, werden de Joden de deur uitgeworpen. Bij het verschijnen der politie maakten allen gemeene zaak tegen deze, doch de politie behield de overhand en nam acht levenmakers ge vangen. SOCIALE PLANNEN. Onder dit opschrift lezen wij in de Aieuwe Prov. Gron. Crt. onderstaande goede woord Niet gaarne willen we ons bij hen scha ren, die voor het goede van een niet-be- vriend Ministerie geen oog hebben, om aan den anderen kant alles, door een met onze denkwijze homogeen Kabinet tot stand ge bracht, ten hoogste te verheffen. Met zoodanigepartg verheerlijking doen we niet mede. We hebben het dan ook nooit anders dan aan eene groote mate van zelfzucht niet minder aan hooghartigheid, aan vol slagen gebrek aan waardeering van anderer arbeid kunnen toeschrijven, dat Dr. Kuyper e. a. 't roepen om den arbeider recht te doen, indertijd met minachting, met spot, op zijn best genomen met schouderophalen werd begroet. Ook onderschrijven we het woord van de a. r. Nederlanderonlangs geuit„wat er aan sociale wetgeving (in de Troonrede) voorkomt, zal wel gelijken op wat reeds was ingediend, en zich aansluiten aan de sociale wetgeving, aangevangen sinds het Kabinet-Mackay optrad en sedert voort gezet." Wij van onzen kant verblijden ons waar het maatregelen geldt, die den arbeidersstand ten goede komen, over elke poging, daartoe aangewend, en vragen er niet naar in de eerste plaats, welk Ministerie daartoe het initiatief neemt. Ten minste wanneer het niet bij woorden blijft, maar er daden volgen. Nu kan het niet ontkend worden, dat de Troonrede dit jaar heel wat beloofde, en de pas verschenen Memorie van Ant woord op de politieke beschouwingen van de Kamer over die Troonrede de aangekon digde sociale hervormingen nog weer on derstreept. We lezen toch: ;,De vragen omtrent de bedoeling der Troonrede, waar deze spreekt van wets- voordrachten op den arbeid en de volks huisvesting, laten zich aldus beantwoorden. Bp die, welke den arbeid betreffen zal regeling van het arbeidscontract, bestri ding van overmatigen arbeidsduur van volwassen mannelyke arbeiders in bepaalde bedryven en verzekering van een, zooveel mogelyk, wekeiykschen rustdag, by voor keur op den Zondag, in fabrieken en werkplaatsen op den voorgrond staan. By die welke de volkshuisvesting be treffen, is o. a. betere omschryving van de bevoegdheden en verplichtingen der ge meentebesturen, alsook verbetering van de onteigeningswet dringend noodig." Wat de pensioneering der werklieden be treft, verklaart de Eegeering, dat zy aan dit sympathiek, maar vooral uit een finan cieel oogpunt by uitstek moeilyk onder werp, al hare aandacht zal geven, zoodra het verslag der Staatscommissie verschynt. De toekomst moet leeren, merkt de Pre mier verder op, in welke mate nieuwe inkomsten voor de schatkist noodig zullen zyn tengevolge van nieuwe wetten. Toch wordt reeds aan de herziening van het tarief gearbeid, echter niet zooals ver ondersteld is, om daarmede den weg der protectie op te gaan. Nieuwe statistieke onderzoekingen zyn bereids ingesteld om te komen tot vermeerdering van de op brengst der indirecte belastingen. Maar aan den uitgesproken wensch om tegen ver hooging der successierechten en overgangs rechten den vleeschaccyns af te schaffen, kan niet worden voldaan. Het blykt wel uit een an ander, dat by deze BegeeriDg de ernstige bedoeling voorzit om den arbeidersstand ten goede te komen. Als nu de hoeren en de pachters maar niet vergeten worden. Want indien er iets Froodnoodig is, dan is het hulp te verleenen aan den kwynenden landbouwersstand. In de verkiezingsdagen hebben we zoo vele schoone beloften uit den mond, der liberalen gehoord, beloften om den boeren stand krachtdadig te helpen, dat we niet anders dan met verlangen de hervor mingsplannen in dezen kunnen tegemoet zien. Onze boeren zullen toch niet, zoo we hopen, met een kluitje in het riet worden gestuurd Donderdag 18 Nov. Middelburg, bij O. Wouters Vtersche_ weg door not. Tak 1 uur een stier 8 maan den 1 vaars 7 mnd., 1 tweejarige os, 2 geiten, 7 kippen en 1 haan, landbouwge reedschappen, mangels enz. Vrijdag 19 Nov. Westhapelle, 10 uur bij wed. Joos Boogaard door not. Loeff 3 baatgevende melkkoeien, windmolen, kruiwagens, kaas- horde, juk, baktrog, stroo enz. Baarland, 10 uur yoor Buteijn door not. Pilaar 50 canada's in Vreelandpolder. Schore, 2 uur in de Oude School ver pachten namens de diaconie der N. H. G. door not. Prins voor 7 jaren 9.4396 Hectare bouw- en weiland. Zaterdag 20 Nov. ftiocs, in de Prins van Oranje 1 uur door not. Mulock Houwer voor erven dhr. J. v. d. Velde lo. 6760 cA. wisschebosch in Kloetinge. 2o. 6750 cA. bouwl. 3o. 2 woon huizen, schuur en 1 H. 22 Ahoveniering Ouden Singel. En om 7 uur 4o. 2 woon huizen Oostsingel bij de Voorstad. 5o. 3 woonhuizen Voorstad. 6o. een dito Lange Vorststraat van H. Schouwenburg. 7o. een dito Beestenmarkt van Cardon. 8o. een dito Keizerstraat van J. Steutel. Borsele 11 uur door not. v. d. Kloes aan de haven varkens en nieuwe houtwaren. Maandag 22 Nov. Schone, li uur door not.' Liebert Smok- kelhoek 46 canada's en populieren 1—1,50 M.en achter J. Rottier 67 canada's. Inl. dhr. J- Oele te Goes. Dinsdag 23 Nov. Middelburg in het Schuttershof, ook Woensdag en Donderdag 10 uur sigaren- veiling voor dhr. Oithoff doordeurw. Rosier. Woensdag 24 Nov. Scrooskerke, voor M. Bakker op de hofsttde 't Huis om door not. Huvers 10 uur 1 zwarte merrie, 4 melkkoeien, 3 vaarzen 16, 11 en 8 mnd, menwagen, rnelk- kar op veeren, tobben, tonnen, borden, sta ken, landbouw- en melkgereedschappen, siroo meubelen, secretaire, glas- en aardewerk enz. Hrabbendijke, 11 uur voor J. BlokJz. dooi not- Overman in Middel Zwake bij C. Blok 32 olmen, 32 canada, 2 olmen, 1 esch, 1 eik en op de Nol 2 abeolen. Coiijnsplaat, 2 uui door not. Noordijke in de Patrijs de wagenmakelij van dhr. Engelaar 434 cA. met woonhuis, enz. Donderdag 25 Nov. Evcrsdijk, 11 uur dooi not. Prins 50 canada's, 4 esschen, 2 olmen op hofstede C. Vereeke. middelburg door deurw. Keuion hout veiling op de Volharding halt 1. Vrijdag 26 Nov Hattendijke, voor dhr. J. Vereeke qq. door not. Prins 11 uur 58 olmen, 26 abeelen, 2 esschen op hofstede. Borsele, door not. de Vos 10 uur kade nieuwe houtwaren, biggen en loopvarkens. Iersekendam, 1 uur voor erven de Witte door not. Mulock Houwer lo. 8480 cA. bouwl. Postweg. 2o. een huis, schuur en erf Damstraat. 3o. een huis en erf id. 4o. 2 woonhuizen Achterweg. 5o. een derde de el indrie woonhuizen Mosselstraat. Woensdag 1 Dec. Ouder an de, in de Slagtweide voor erven Joh. Mol 39 olmen, 1 esch, 1 eik en 45 wilgen tronken dooi not. v. d. Kloes 10 uur. Vrjjdag 3 Deo. llelnkenszaud, bij v. Ejjkeren 10 uur door deurw. Hollmann 42 zachte en 14 harde olmen, 10 esschen, 12 canada's, 2 noten. OOST-SOUBURG. Heden Woensdag werd door not. de Maret Tak publiek geveild eon huis en erf, schuur en tuin alhier 7 A. 10 cA. Hoogste inschrijver de heer A. Meslier te Middelburg voor f1450. Kooper dhr. J. J. Blankert aldaar voor f 1650. VLISSINGEN. Bij de aanbesteding van de levering der bonoodigde aardappelen voor do soldatenmenages alhier over het eerste halfjaar 1898 bleek dhr. A. Botting alhier eenige inschrijver te zijn voor f234 de H.L. van 68 kilogram. VEERE 20 Nov. Vrijdag 19 Nov. Middelburg, in het gebouw van het ge westelijk bestuur 11 uur het bestorten van een gedeelte zeewering te Vlissingen. Ra ming f 4000. Van 16 tot 17 November 1897. MIDDELBURG- OndertrouwdC. P. Hondsmerk jm. 23 j. en A. C. Zachariasse jd. 25 j. Getrouwd: P. Rienks jm. 34 j. en G. Hogerland jd. 25 j, J- den Boer jm. 32 j. en F. Giffard jd. 32 j. BevallenS. W. de Leeuw geb. van Buuren d. W. G. van de Velde geb. Steijn d. Overleden L. Karei 2 jaar z. GOES. Geboren46, Ar(j z. v. Cornelis Marinus Lindenberg en Lejjntje van An- roojj. 17, Coenraad Jacobusz. v. Fran- ciscus Luijks en Petronella Elderhorst. VLISSINGEN, 16 Nov. 1897 Boter fl.— a f—.95 per kilo. Eieren f 6.20 a f 6.40 per 104 stuks. GOES, 16 Nov. 1897. Bij iets ruimer aanvoer werd tot geno teerde prijzen verkocht. Oude Tarwe f7.25 a f7.60. Nieuwe Tarwe 17.25 a f7.70. Rogge f5.25 a f5.50. Win- tergerst f4.90 a f5.20. Zomergerst 14.30 a f 4.60. Haver f 2.80 a f 3.25. Bruineboonen 6.- a f7.15. Paardenboonen f5.60 a f6.10. Koolzaad f—.— af—.Groene Erw ten f6.50 a f7.25. Versche Boter f-.37y° a f-.45. Eieren f 1.25 a f 1.40. Op de veemarkt waren aangevoerd 308 stuks groot en klein hoornvee. De handel was tamelijk levendig tegen redelijke prijzen. OOSTBURG, 17 Nov. 1897. Oude Tarwe f 8. a f8.25. Nieuwe Tarwe f7.25 a f7.50. N. Rogge f5.60 a f5.80 N. Wintergerst 18.20 a 18.60 per honderd kilo Zomergerst f 7 50 a f7.75 per honderd kilo. Haver per 100 kilo 16.20 a 16.40 Kookerw- ten f6.50 a f6.75. Erwten f6.— a f6.25 Paardenboonen fO. a fO.— Koolzaad f—af—.—. Waar 't niet er bij staat, is de prijs per H. L. Rotterdam 15 Nov. Ter graanmarkt van Maandag was de handel in binnenlandsche granen als volgt: ^TARWE. Jarige- flauw alsvoren. Per heet. f7.50 a f8.40 en extra puike nog daar boven. Nieuwe- in de beste kwal. 10 a 20 cents lager, overigens onveranderd. Per heet. f 6.50 a f 8.30, en puike soms nog daarboven en per 100 kilo f10 a f 10.35. Canada-f6.40 a 16.75 per heet. ROGGE 20 cents lager. Per heet. f4.75 a f5.50. GERST. Winter met voortdurend kleinen aanvoer f8 a f8.75 per 100 kilo. Zomer- alsvoren per heet. f4.10 a f 4.75. Chevalier- 25 cents per 100 kilo lager, f8.35 a f8.85 naar deugd. HAVEli 10 a 20 cents per heet. lager. Naar kwal. verkocht van f2.25 tot f3.40 en f 6 a f 6.75 per 100 kilo. WITTE BOONEN 50 cents lager, f6.50 a f9 naar deugd. BRUINE BOONEN met ruimen aanvoer, waren slechts tot eene verlaging van 25 a 50 cents te plaatsen. In puike soort ver kocht var. f7.50 tof f7.85 en overigens naar kwal. van f6 tot f 7.25. BLAUWE KOOKERW TEN vonden heden zeer weinig kooplust en noteeren in de beste 25 en overige kwal. 50 cents lager, waartoe echter niet geheel was op te ruimen. Gedeel teliik verkocht van f6 tot f7.15 per heet. en extra puike kooksoort nog daarboven. Niet kokende zonder handel. KANARIEZAAD blijft lusteloos. Bij gerijf verkocht van f4.50 a f6.50. LIJNZAAD met goeden aanvoer tot iets flauwe; o prijzen. Noteering f8.75 tot f 10.50 per heet. ZEEUWSCHE AJUIN. Aanvoer heden ca 7000 Prijs voor puike mooie gioote en kleine fl.— per 50 kilo. ZEEUWSCHE EIEREN f6.50 a f6.80. MAIS per 2000 kilo: Amerik. Mixed f100; dito dito uit stoomboot f98; dito dito stoomend f98 a f95, naar aank. tjjd; Foxanian stoomend f 99, f 100Cinquantin f112, 1115. MEEL was gedurende de vorige week op hooger buitenlandsche berichten. Heden was er meer vraag voor meel. enkele fabrikanten verhoogden hunne noteering. Rotterdam, 16 Nov. Ter veemarkt van Dinsdag waren aangevoerd: paarden, 1200 runderen, 433 vette, 55 nuchtere kalveren, 1839 schapen, 526 varkens, 361 biggen. De prijzen waren als volgtRunderen le kwa) 58, 2e kwal. 50, 3e kwal. 38. Kalve ren le kwal. 76, 2e kwal. 64, 3e kwal. 54. Schapen le kwal. 44, 2e kwal. 38, 3e kwal. Varkens le kwal. 43, 2e kwal. 38, 3e kwal. 34 c. Alles per kilo. Voor de vele blyken van deelne ming tydens de ziekte en bij het overlyden van mijn innig geliefd zoontje ondervonden, betuig ik, ook namens de familie, mijn op rechten dank. Ps. 27 7 le ged. Goes, 17 Nov. '97. Wed. I. VAN AST. De Notaris Me. JAN LOEFF zal des voormiddags om IQ uren te Westka- pelleby de Wed. JOOS BOOGAARD, in het openbaar 3 baatgevende Melkkoeien, Wind molen, Kort molen, Kruiwagens, Kaashorde, Turk, Karnton, Room- tonnen, Melkemmers, Juk, Graan- schoppen, Tobben, Tonnen, Hor den, Draaihekkens, Watergoten, Baktrog, Stroo in soort, Mangels, enz. De Notaris HUVERS is voornemens op voorm. 10 uur op de hofstede ,,'t Huis om", ten verzoeke van flfl. Bakker, te Seroos- kerke, in het openbaar te 1 zwart Merriepaard, 4 extra baatgevende Melk koeien, 1 Vaars oud 16 maanden, 1 dito oud 11 maanden, 1 dito oud 8 maanden, 2 Hestputloopeis, Menwagen, Melkkar op Veeien, Veldgaog, Ploeg, Eggen, Handblok, Turk, Voorsleper, Snijbak, Kortmolen, Kruiwagen, Kooktoestel, Kiekeriren, Tobben, Tonnen, Horden, Staken, Boonstokken, waaronder: Tafels, Secretaire, Glas- en Aarde werk en al hetgeen verder zal worden gepresenteerd. De deurwaarder HOLLMANN te Goes zal op des voormiddags om lOVs uur aan de schuur van Abraham Kole te Driewegen 4 Melkkoeien, 2 tweejarige Yaaizen, 3 Jaarlingen, Vaarskalf, EENE PARTIJ, benevens: 's namiddags te I uur, te Iersekendam in het koffiehuis van J. Wisse, voor de erven Johs. ele Witte, ten overstaan van den NotarisMULOCK HOUWER, van in de gemeente Ierseke aan den Postweg en den tweede weg; te Iersekendam aan de Damstraat en de Schippersstraat, groot pl. m. 2 A. Verhuurd aan Simonse en van der Kuil voor f2 per week. aldaar aan de Damstraat, groot pl. m. 70 cA., in gebruik by N. Simonse. aldaar aan den Achterweg, verhuurd aan de Wjtte en van Breemen voor f 1.80 per week. te Ierseke aan de Vierstraat en Mossel straat. De Notaris de RONDE BRESSER zal op des voormiddags te 11 uren in de gemeente Ovezandaan den 's Heerenhoekschen dijk, ten verzoeke van den heer J. M. Kake- beeke, in het eene groote party Notaris Mr. LIEBERT te Goes zal op des middags 12 uren, in de gemeente Rilland-Bathaan den -Rn weg, naby Wachtpost no. 20, publiek verkoopen omtrek van 1 M. tot 2.20 M. De Notaris DE RONDE BRESSER zal op des namiddags 2Vs uur, te Goes in het „Koffiehuis" de Prins van Oranje ten ver zoeke van den heer J. A. Bevier de Fouw qq. in het openbaar verkoopen IN EEN PERCEEL staande in eene weide gelegen in de gemeente 's Heer Arendskerke in den Sint Pieterspolder tegen de hofstede bewoond door den heer J. Vermet Jz. Inlichtingen te bekomen by den heer verkooper ten huize van den heer J. OELE Hz., te Goes Dinsdagen 23 en 30 November en ten kantore van voornoem den Notaris te üeinkenszand.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1897 | | pagina 3