kan gebruiken, en welken invloed groote hoeveelheden Chili-salpeter op het suiker gehalte van bieten hebben. Het proefveld was verdeeld in 8 per- ceelen. Twee perceelen bleven onbemest. De overige ontvingen alle 600 K.G. superphos- phaat per HA. en verder twee 400 K.Gr. twee 500 K.Gr. en twee 600 K.Gr. Chili- salpeter per H.A. Het superphosphaat werd voor het zaaien der bieten op het veld gebracht, de Chili- salpeter werd in drie keer op 22 April, 10 Juni en 24 Juni uitgezaaid. De bieten stonden zeer regelmatig op af standen van 3030 cM., en hadden van den drogen zomer weinig last. Evenmin word door insectenvreterij of plantenziekten schade veroorzaakt. Om na te gaan of het vroeg rooien der bieten, in verband met den door de fabri kanten hooger betaalden prijs, voordeelig is, werd de helft van het proefveld gerooid op 17 September, de andere helft op 28 Ootober. De opbrengst was als volgt d3 -a ja <V po 0 ai t- mo t— O p* e* o kO O* co mo as co O co mo t» hO CO vH 16 co c* 00 00 00 (M O co CO MO vO O lo co O f- co io vO MO CO b£) 00 c rrs! Ph <v w H wi c •iw o.a bi CV3 O v—1 ▼H vH «4H «4H CO <M O O O O vH vH CO CO O 00 mo gó vó vO gó CO O co uo P- CO MO iO lO lO co MO MO CO O O o t* o o O v-l o co r— co co cq Ttl o o o co t— o t— T* t— co lo CO vo MO CO a pq ja ja ja O go go O "S tb eb fCÖ 8 ?8 re, Ttfl 'rZ lO 'Jh CO Gerooid 17 Sr dj ca J3 f a SO Sept. ja ja j3 o go go g -g CB ID O Cb W Sf ro CO 8 z 8.z* S VJ S to S O Gerooid 28 Oct. Uit deze cijfers big kt dus dat het vroeg rooien geen voordeel heeft gegeven. Had de maand October beter weer gegeven, dan zoude het voordeel ten gunste van het laat rooien zeker nog grooter zijn geweest. Alleen het gedeelte „onbemest" is bij de vroege rooiing voordeelig geweest, wat zeker wel aan het tekort aan voedsel voor de bieten, om nog flink door te groeien, mag toegeschreven worden. De hooge giften Chili-salpeter hebben in beide gevallen nog vermeerderend op de opbrengst gewerkt, doch het suikergehalte is er iets lager door geworden. Naar aanleiding dezer proef mag wel de conelusie getrokken worden, dat, wanneer op gehalte gecontracteerd wordt, een be mesting met 400 KG. Chili-salpeter per HA. als het maximum moet beschouwd worden. Door een hoogsre gift kan nog wel een grooter aantal K.G. suiker per HA. verkregen worden, doch die meerdere opbrengst dekt nauwelijks de meerdere kos ten van bemesting. Waar de bieten op gewicht verkocht worden, heeft de bemesting met 500 K.G. Chilisalpeter, vooral bij de latere rooiing, nog een goed resultaat gegeven. Hooger zal men met die bemesting toch zeker niet moeten gaan. Door den heer Lindenbergh was in 1895 een bemestingproef genomen op weiland (zie verslag 1895) en is dit jaar door hem de nawerking der verschillende bemestingen nagegaan. Het resultaat was als volgt Bemesting in 1895 per HA Opbr per Meer opbr. boven HA. onbemest, Onbemest 8188 KG. 600 KG Thomas-slakkenm. 4294 1106 KG. 400 superphosphaat 3882 694 600 Thomas-slakkenm. en 800 KG kalk 4718 1580 300 KG ontlijmd beenderm. 4294 1106 600 Thomas-sl. 1800 KG kalk en 600 KG kainiet 3981 730 400 KG superph. in 1893 4588 1400 in 1894 4801 1613 Het valt zeer moeilijk uit bovenstaande uitkomst tot een gevolgtrekking te komen. De bemesting met Thomas-slakkenmeel en ontlijmd beendermeel heeft een goede meerdere opbrengst gegeven en was ook het vorig jaarloonend. Hetzelfde kan ook gezegd worden van de bemesting met su perphosphaat, vooral van die van de jaren 1893/1894. De bemesting met kalk en kaïniet le verde in 1995 een nadeelige uitkomst en de nawerking van dit jaar is ook niet zoo geweest, dat die bemesting voor deze streek aanbevolen kan worden. Men schrijft uitRoozendaal: De beetwortelsuikerfabrikanten hebben besloten, voortaan ook elders, evenals zulks tot dusverre in Gelderland gebruikelijk was, de beetwortelen alleen te ontvangen geleverd binnen scheepsboord en op wag gon. De groote verliezen, die ontstonden door de hoogst nonchalante wijze, waarop aan de laadplaatsen met de beetwortelen werd omgesprongen, en de kosten die ont stonden door allerlei plaatselijke en per soonlijke belastingen, die onder den naam van octrooi-, leg-, dam- en kaaigelden werden geheven, hoopt men op die wijze te ontkomen, en te bewerken dat regel matiger aflevering van de beetwortelen geschiedt. Waarschijnlijk zal nog in den loop van deze maand met het contracteeren kunnen worden aangevangen. Goes. Alhier is overleden in den on,ler- dom van 71 jaren de beer M. van Kul.ut- hout, organist en koster in de Roorosohe kerk. Hij had pas zijn 25-jarig jubilé als zoodanig gevierd. Goes. De harmonie Euphonia bracht Woensdagavond eene serenade aan haar voorzitter den heer I. G. J. Kakebeeke, bij gelegenheid van diens jSOsten verjaardag, en een serenade aan dhr. J. M. Kakebeeke, vader van den jubilaris. Het publiek was bij deze plechtigheid, die door zalk stil weder begunstigd werd, eene zeldzaam heid dezer dagen vrij rumoerig. Vlissingen. Een defect aan de ma chine van de mailboot „Willem prins van Oranje" het breken van een hoogedrukci- linder was oorzaak dat deze boot eer gisterenavond niet aankwam. Het ongeluk gebeurde even voorbij Sheerness. Het schip lag bewegingloos tot een Enjelsche torpedoboot het ongeluk aan den wal had bekend gemaakt en twee rijkssleepbooten het naar Engeland terugbrachten. Heden Vrijdag is bijna het geheele per soneel met de nachtboot medegekomen, om over te gaan op de „Prinses Marie", die nu in gereedheid wordt gebracut, om in de vaart te worden gebracht, in plaats van de „Willem". Het is nog niet beslist of de „Willem" naar hier zal gesleept worden om te repareeren, of daartoe in Engeland zal blijven. Golijnsplaat. De heer P. M. de Looff alhier is benoemd tot opzichter aan de suikerfabriek „Klaling" te Koedoes (Java) en zal 13 Maart a. s. naar Indië vertrek ken, ten einde die betrekking te aanvaar den. Drie jaar geleden is zijn broeder E. de Looff eveneens daarheen veatrokken, die daar als boer op de plantage der fa briek werkzaam is. Hoewel nog geen prijzen zijn vast gesteld, woidt door enkele landbouwers op Zuid-Beveveland reeds gecontracteerd voor de levering van suikerbieten voor het volgend seizoen. Op voorschot wordt door de fabrikanten f 70 betaald. St. Maartensdijk. Woensdagavond werd alhier eene vergadering gehouden van de vereeniging tot verbetering van het paar denras in het eiland Tholen. Tegenwoordig waren 34 leden. Uit de rekening van den panningm. bleek dat de ontvangsten over 1896 beliepen f 2115.53 de uitgaven f 1844.74 zoodat een batig saldo te con- stateeren viel van f270.79. De verkoop der onafgehaalde prijzen van de paarden- lotenjgehouden bij gelegenheid der paar denmarkt te St. Maartensdijk bracht op f 50.35. Besloten werd de in kas zijnde gelden der vereeniging te plaatsen in de Rijkspostspaarbank. Tot penningen, werd in de plaats van den Heer C. Hirtog Az. van Scherpenisse, die bedankte, gekozen de heer I. Hage (R. B.) ts St. Maartens dijk. In diens plaats werd nu als bestuurs lid (commissaris) gekozen de heer M. C. Steendijk van Stavenisse. Arnemuiden. Woensdagavond werd onder leiding van den heer H. M. Kloppers lid der prov. staten alhier eene vergadering gehouden, waarin de heer mr. C. Lucasse, lid der vweede kamer, optrad om de kies wet toe te lichten en in verband daarmede de kiezers op hunne dure verplichtingen te wijzen. De heer ds. A. Littooij sprak daarbij een ernstig woord, waarin hij uit eenzette wat de antirevolutionaire party wil en naar welke hervormingen in de wetgeving zij in 't belang des volks wenscht te streven, onder gebondenheid aan den Woorde Gods en het Program van begin selen onzer partij. De hear J. K. v. d. Veer betoogde dat het volk van geen der partijen iets te wachten heeft. Waar dan wel van, dit kan Spr. om des tijds wil thans niet uiteen zetten, dewijl de trein aanstonds zou ver trekken. Intusschen zal in een volgende weldra te houden samenkomst eene poging worden aangewend tot oprichting eener antir. kiesveieeaiging, wat voor deze gemeente geen overtollige weelde heeten mag, de wijl Arnemuiden tot nog toe een dwa lende gemeente was, die door de electorale wetgeving steeds van het kastje naar den muur werd gezonden. Voor de prov. staten stemden de kiezers altijd in 't kiesdistrict Middelburg en voor de tweede kamer steeds in het kiesdistrict Goes. By de jongste kies wet wijziging werd Arnemuiden, door de aanneming van het amendement-Lusasse weder en moge het zijn voor goed 1 bii het kiesdistrict Middelburg ingelijfd, waar het behoort. St. Maartensdijk. Woensdag avond werd alhier de jaarly ksche algemeene vergadering gehouden van aandeelhouders in de alhier bestaande weegbrug. Evenals elders werden hier in 't afgeloopen jaar meer gewogen dan in vorige jaren. Den weger werd 30 pCt. der ontvangsten uitgekeerd. Tot president werd benoemd in plaats van den heer I. Hage I.Cz., overleden, de heer J. J. de Jonge, en tot commissaris de heer C. de Wilde. Bruinisse. J. 1. Dinsdag vergaderde de Antirevolutionaire Kiesvereeniging ter behandeling van het bekende concept Reg lement. Vooraf echter werd besloten een schrijven te richten tot onzen nieuwen Burgemeester den Edelachtbaren heer J. Elenbaas, waarin ZEd. namens de Kiesvereeniging werd ge feliciteerd met de aanvaarding zjner be trekking. Het Reglement werd behoudens eenige ondergeschikte punten aangenomen. De Kiesvereeniging zal zich als tot dusver blijven aansluiten aan de georganiseerde A. R. party. Ais bestuursleden werden gekozen de heeren N. J. Bastmeijer, C. Hage, H. J. P. Beaufort, J. Muller en Jobs. Hoogerheide. De beide eersten resp. als voorzitter en secretaris, de laatste als penningmeester. Op voorstel van eenige leden werd na eene weldoordachte dis cussie besloten voortaan aan geene gemeen teraadsverkiezingen meer deel te nemen. Alleen bij verkiezingen voor de Tweede Kamer en Provinciale Staten waar het beginsel als zoodanig op den voorgrond treedt, zullen door de Kiesvereeniging Candidaten worden gesteld. Voor de ge meenteraadsverkiezing zal eerstdaags eene nieuwe Kiesvereeniging worden opgericht waarvoor door den heer Bastmeijer een concept reglement zal worden in gereed heid gebracht. Bruinisse. Door de drukte der jongste feestdagen vergaten wij melding te maken dat de Burgemeester bij zijn aankomst aan de grens der gemeente ook nog werd toe gesproken door den heer W. van den Berg Wz. die als schipper plaats had in het vaartuig voorstellende de mosselen cultuur. Hij sprak het volgende. Ook wij schippers zyn blijde dat het God heeft mogen behagen U tot onzen Burgemeester te benoemen. Hoezeer Brui nisse deze benoeming waardeert blijkt wel duidelijk op dezen feestdag waarop ieier zich beijvert den B. zijn hulde aan te bieden. By de vele wenschen die u dezer dagen zijn toegesproken voegen wij den onze dat de Heere uwe benoeming met Zijnen zegen moge bekronen en Hij u de wijs heid moge schenken die van boven is om ons te regeeren tot Zyn eer. Dan zal het zijn in ons aller belang en opdat het blijke dat wij schippers ons verblijden roepen wij het luide: Lang leve de Burgemeester. IJzendijke. Naar we vernemsn telt de pas deze week opgerichte Roomsch Katholieke Kiesvereening reeds meer dan 300 leden. Zulk een begin is nog de moeite waard. Arnemuiden. Door den heer S. v. Eenennaam burgemeester, en den heer A. J. A. Dootjes, Secretaris dezer gemeente, zijn voor eenige weken, pogingen in het werk gesteld, tot oprichting van een on derling fonds tot ondersteuning van oude visschers, weduwen en weezen. Thans is in eene openbare vergadering uitvoering aan het plan gegeven, en zijn de statuten vastgesteld en een bestuur benoemd, t. w. de heeren S. van Eenennaam, Voorzitter, A. Marteyn Secretaris, A. J. A. Dootjes Penningmeester, B. Jobse, W. van Belzen, Johs. Jobse, D. Huiszoon. De vereeniging stelt zich ten doel, het ondersteunen van visschers, den ouderdom van 65 jaar bereikt hebbende, degenen wie een ongeluk overkomt of die tot het uitoefenen van hun bedrijf ongeschikt ge- wordenzijn, benevens nagelaten weduwen en weezen. De inbreng bedraagt per lid 10 cent per week. Er zyn heden 140 leden ingeschreven. Woensdag avond werd te Axel in Het Gulden Vlies eene vergadering ge houden tot oprichting van eene vereeni ging tot geldelijke uitkeering aan werk lieden bij ziekte. Nadat het doel der vereeniging was uiteengezet en een ont- werp-reglement was voorgelezen, traden, na eenige woordenwisseling, 43 leden toe, die zich verbonden voor jaarlij ksche bij dragen tot de som van f 118.50. Daarna werd overgegaan tot het be noemen van vijf bestuursleden, die de verdere werkzaamheden op zich zullen nemen tot de vereeniging in werking zal zyn. Als zoodanig werden gekozen de vijf heeren, die het initiatief tot de op richting hadden genomen, zoodat dit be stuur thans als volgt is samengesteld D. J. Oggel, voorzitter B. van Ruijven, ondervoorzitter; W. van Heuven, le pen ningmeester; B. Trouw, 2e penningmeester en C. P. Minjon, secretaris. De vereeni ging zal den naam dragenSteunt elkander. In de» loop der volgende week zullen de werklieden tot toetreding worden opge roepen. M. C. Is er onder de a. s. kiezers te Vlis singen na de lezingen van mr. Smeenge en dr. Sehaepman wat meer belangstelling gekomen om zich als kiezer aan te geven, het aantal, dat zich lieeft aangegeven, is nog gering. Van de 1400 personen, die zich als kiezer kuonen aangeven, meldden zich tot en met Woensdag slechts 84 aan. M. C. Zonlelande. Door het centraal bestuur van Antirev. Kiesver. in het hoofdkies district Middelburg waren de oude en de nieuwe kiezers op Woensdagmiddag 1 uur in de herberg van M. van Vlaanderen ter vergadering uitgenoodigd, op welke ver gadering de heer Mr. C. Lucasse lid der 2e kamer de nieuwe kieswet zou toelichten en de Voorzitter van voornoemd bestuur de antirev. beginselen in 't kort zou uit eenzetten. De zaal was gevuld met aandachtige hoorders. Na een inleidend woerd van dhr. W. A. de Rijcke, lid van voornoemd Centraal bestuur ging, de Voorzitter Ds. Littooij voor in het gebed. Na uiteenzetting en toelichting der kieswet door Mr. C. Lucasse werd gelegenheid gegeven tot het doen van vragen en het ontvangen van inlich tingen. Door een paar personen werd hiervan gebiuik gemaakt. Onder meer werd ge vraagd, of zij die werk verrichten tegen loon, door het burgerlijk bestuur der ge meente of door diaconie- of burgerl. arm bestuur aan hen verschaft, onder den naam Werkverschaffing" ook in de termen van bedeelden vallen zooals de kieswet dat bedoelt. Mr. C. Lucasse beantwoordde die vraag ontkennend. Werkverschaffing valt volgens ZEd. niet onder de termen van bedeeling. Hierna kreeg de voorzitter van het Cen traal bestuur het woord. Bij de ontwik keling der antirev. beginselen deed ZEerw. vooral uitkomen dat de oprichting van kies- vereenigingen in den geest zooals de Chr. Hist, kiezersbond bedoelt, niet anders kan leiden dan tot verdeeling der Antir. partij en tot versterking der liberalen. Hij betoogde dat nauwe aaneensluiting der Antirev. eisch van het oogenblik is en dat juist verdeeldheid in eigen gelede ren niet anders dan tot voordeel en ver sterking van het liberalisme kan zyn. De bewering dat de Antirev. partij eene ker kelijke partij is, werd door ZEerw. op glasheldere wijze en door sprekende feiten aangetoond. Het was toch de georganiseerde antirev. partij die nauw aaneengesloten als zij steeds is in ons district, het mogelijk maakte dat mannen als de heeren Dr. v. d. Beke Callenfels, P. J. Siegers en H. M. Klop pers een zetel in de prov. Staten innemen. Hoewel zij leden der Herv. Kerk waren, bewees het door hen verkregen aantal stemmen dat juist met dat „lidmaatschap" door onze kiezers niet alleen gerekend werd, maar dat juist in hoofdzaak het beginsel of de candidaten antirevolutionair zijn, steeds voorop trad. Laten wij zoo voort gaan en door nog nauwere aaneensluiting trachten te behouden wat we gemeenschap pelijk hebben verkregen. Laten wij zorgen dat het liberalisme, van de onnoodige verdeeldheid in onze gelederen niet profiteert. Hierna werd aan ieder gelegenheid ge geven, om wanneer hij met den spreker van gevoelen verschilde zijne bezwaren kenbaar te maken. Daar was echter nie mand die daaraan behoefte scheen te hebben. Hierna dankte dhr. W. A. de Rijcke de in grooten getale opgekomenen voor hunne tegenwoordigheid, en meende te mogen constateeren èn uit het groote getal toehoorders èn uit de aandacht waar mede de sprekers waren aangehoord dat het bestuur in hun geest had gehandeld door deze vergadering saam te roepen. Hierna werd deze vergadering door den Voorzitter met dankgebed gesloten. Schoondijke. Sedert de komst van dhr. H. Stavenga als godsdienstonderwijzer bij de Evangelisatie der Hervormden alhier kwam in deze gemeente reeds veel goeds tot stand. Denk nu, waarde lezer, niet dadelijk aan het oprichten van een kiesvereeniging, waarom ge dit zooals sommigen tegenwoor dig doen maar ongelezen zoudt laten. Toch is hier iets over het oprichten van vereenigingen en het houden van verga deringen. Maar nu, het blijft dan toch ook weer waar, dat zonder vereenigingeu en zonder het houden van vergaderingen er veel goeds, niet in de wereld zyn zou, van wat er nu wel is. Om over wat meer van kerkelijken aard is en waarin verandering en verbe- ring kwam bier maar te zwijgen, ver melden wij alleen dat de voor een jaar alhier opgerichte Knapenvereeniging thans veel belooft. Ze telt 13 leden en vierde jl. Dinsdag hrar éénjarig bestaan. De heer P. L Provoost alhier had er voor gezorgd dat dit op recht feestelijke wijze kon plaats vinden. Het was daar een aangename vergadering, waarbij ook tegenwoordig was de WelEd. Heer W. J. J. Koole, van Middelburg. De meisjesvereeniging die werd opgericht door Mej. Stavenga en 19 leden telt, heeft thans ook een feestje in het verschiet dat haar zal worden verschaft door Mej. Geen- senZegers. Dan werd hier door dhr. Stavenga in December 1. 1. ook nog begonnen met het houden van vergaderingen om de psalmen en gezangen vierstemmig te lee- ren zingen en evenals met de meeste ge meenten in dit district het geval is, doet ook deze gemeente, den naam, van een muziek-en zanglustige bevolking te hebben, alle eer aan. Begonnen met een 6 tal bezoekers, vermeerderde van week tot weëk dit getal en klom tot 40, 50, 60, ja op de laatste vergadering zelfs tot ruim 80 personen, zoodat de Woensdagavond hier reeds met den naam van „Zangavond" wordt bestem peld. Op deze vergaderingen worden in de Pauze voordrachten gehouden waarvoor onderscheidene personen zich laten vinden. Een en ander kan, en ie o. i. reeds bezig de Evangelisatie, tot hulpmiddel zijn om aan haar doel te beantwoorden en geeft dan ook den vrienden goeden moed voor haar voor de toekomst. Door de marechaussee te Hoogezand is wegens dronkenschap en rustverstoring in arrest gesteld een 14-jarige knaap. De vader van dit veelbelovend jong- mensch deelde aan de politie mede, dat zijn zoontje veel misbruik van sterken drank maakte en dan thuis zeer lastig i8 In een bierhuis te Utrecht werd Zon dagavond aan de trouwe bezoekers met hunne vrouwen door den kastelein een partijtje gegeven. Een der mannen wist zijn vrouw te bewegen vast maar naar huis te gaan, hij zou wel volgen. Daarna gin» hij uit met zijne vrienden en werd zoo dronken dat hij niet van zijn plaats te krijgen was. Zijn vrienden gingen hierop zonder hem naar huis. De man is echter daarna toch nog opgescharreld, doch ver dwaald geraakt, in de vest terecht geko- men en in weerwil van zyn angstig kalp. geroep, ongeholpen omgekomen. Nabij Brummen is een kind va» een spoorwegwachter door den trein gedood, Naar de gevangenis te Roermond is overgebracht een hoofdagent van politie wegens knoeieryen met de houders vaa publieke huizen. Te Schoonhoven is een man bij gelegenheid eener vecht partij deze week zoodanig mishandeld dat hij stierf. Te Tor Apel is iemand die door eene kat in de hand gekrabd werd, aan de gevolgen (bloedvergiftiging) everleden. Iemand te PoortUgaal vond een papieren zakje en niet wetende dat er kruit in was, stak hij het aan, waarop het ontplofte enderwijs zijnoogen brandde, dat hij waarschijnlijk voortaan het licht der oogen zal moeten missen. Te Oisterwijk heeft een 12 jarige knaap die gekscherend een geladen geweer op zijn speelmakker richtte, dezen een doodeiijke wond in de borst toegebracht. Te Echt geraakte een werkman onder een zwaar beladen kar. Eerst twee uren daarna werd hij door toevallig daar p&s- seerende voorbijgangers gered en vervoerd, zijn toestand is hopeloos. Een tweejarig kindje te Coevorden kreeg een rozijn in de keel en overleed, ondanks onmiddellijk ingeroepen heneeskuudige hnlp. Te Rot terdam trok een kind een bord met heete soep van de tafel, waardoor het den in houd over de borst kreeg en aan de brandwonden stierf. Te Meppel is een 2-jarig kind tengevolge van het drinken van kokende koffie gestorven. Zaterdag trad te Brummen een jongman van 28 jaar in het huwelijk en Woensdag was zijn vrouw reeds weduwe; terwijl hij namelijk dien dag bezig was was plaggen van een mijt te halen stortte deze in en geraakte hij er onder bedolven. Nog levend er van onder gehaald stierf hij echter binnen eenige ©ogenblikken. Bevallen van eene Dochter, Mevrouw C. P. J. VAN DER MEER- SIEGERS. Vlissingen, 10 Febr. 1897. Heden ontsliep, na langdurig en geduldig gedragen lijden, mijn dier bare Man, en mijner 11 kinderen zorgdragende Vader, de heer CORNELIS DUVEKOT, in den ouderdom van ruim 65 jaren, na een gelukkige echtvereeniging van 37 jaren. Zyn heengaan was in de hope des eeuwigen levens. Mede namens de kinderen en behuwdkmderen Wed. C. DUVEKOT— de Schipper. Goes, 9 Febr. 1897. Dc zaak zul op denzelfden voet, voor rekening der weduwe, ouder den nuuin firma C. DUVEKOT worden voortgezet. Voor de vele blijken van belang stelling gedurende de ziekte en het over lijden van onzen geliefden echtgenoot en vader ondervonden, betuigen wij onzen hartelijken dank. Goes5 Febr. '97. Wed. P. DE JONGE—Kwaax. en kinderen. P.S. De zaak zal op denzelfden voet worden voortgezet. Voor de vele blijken van deelne ming, ons betoond gedurende de ziekte en het overlijden van onze veel geliefde oudste Dochter ELIZABETH, betuigen wij bij deze, aan Vrienden en Bekenden, onzen oprechten dank. A. MOENS Az., P. MOENSMaljaars, en kinderen. Biggekerke, 11 Febr. 1897. De ondergeteekenden betuigen hun nen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling bij hun 25-jarige echt vereeniging ondervonden. P. LOUS. M. GEERSE. Serooskerke, Fibruari 1897.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1897 | | pagina 2