DE HOFSTEDE op Zaterdag k 13 Jni 18%, Roode Brabatidsche Klaver, Roode Brabandscbe Klaver, WEI- EN BOUWLANDEN, 1. Een Woonhuis, 2. Een Woonhuis Noord-Beveland. V00RL00PIGE KENNISGEVING. ouitzuuiT vi;iïii(i(irii\(iiii\ m. TE KOOP: 2 RIJTUIGEN, D. KOLK, 's Gravenpolder. AFLOOP VERK00I'I1\GLI\ EI\Z- RUHGERU.1KK STAND- Briefwisseling. MARKTBERICHTEN. ADVERTENTIEN. Openbare Verkooping Maandag 15 Juni 1896, 40 Aren roode Klavers, op Donderdag 11 Juni 1896, openbaar verkoopen: 2,3036 Heet. 66 A. 17 C. tweejarige MEEKRAP, Woensdag 17 Juni 1896, te koop aanbieden: Arbeiderswoning, openbaar verkoopen 2,3544 Heet. zware Brabantsche Klaver, Een partij MEST, - 49.96 A (382 Roedou> beste Rogge, op Donderdag 18 Juni 1896, Schuur, Erf en Bouwland, en ERF, De Openbare Ver kooping van den lïtfSPAN van den heer Philippus de Back ie Colijnsplaat is bepaald op WOEINSDAG 29 JULI aan staande. schriftelijk heeft bevestigd. Alle uitnoodi- gingen van den ïesident van Bali en Lombok, om de zaak te Boeleleng te ko men bespreken, werden beslist door hem afgeslagen, zelfs die, om, nadat de zaak door gemachtigden reeds beklonken *was, zich ter hoofdplaats als rijksbestierder van Karangasem te laten installeeren. De resi dent zond toen den controleur Palmer van den Broek en een hooggeplaatsten Bali- neeschen edelman, die ons reeds vele be langrijke diensten had bewezen, naar Djilantiek, om dezen in zijn eigen residen tie in zijn officieele waardigheid te beves tigen. Na afloop van die plechtigheid noodigde Djilantiek het gezantschap aan zijnen disch. Vijf minuten na afloop van het gast maal was onze Balineesche gezant aan oen hartkwual overleden, waarna de controleur, die niet mee gegeten had, zich haastte naar Singaradja terug te keeren, waartoe hij 47 uren achtereen te paard zat. Nabij Boxmeer is een kind bij het schijfschieten door een terugkaatsenden kogel op het hoofd zoodanig getroffen dat het spoedig daarna overleed. Te Helle- voetsluis verdronk een 16 jarige dienst bode bij het scheppen van water in het Kanaal. Te Beverwijk is een 8-jarig knaapje die bezig was met het vangen van stekelbaars jes (schotevischjes) te water geraakt en verdronken. Donderdag ontstond te Koozendaal brand in een wagen, geladen met 10.000 kilo houtskool, bestemd voor de briquet- tenfabriek te Bergen-op-Zoom. De wagen werd onder de groote kraan der water leiding gereden en vol water gezet, waar door het vuur spoedig gebiuscht was. Generaal baron von Krosck, die on langs gedecoreerd werd met het grootkruis der orde van den Rooden Adelaar, was vroeger kolonel van het regiment huzaren, waarbij keizer Wilhelm II voor zijn troons bestijging de verschillende officieisrangen te doorloopen had. Op zekere» avond tegen het eind van een banket, waartoe de jonge Wilhelm, die destijds nog eenvoudig rit meester was, aartshertog Budo lf had uitge- noodigd, kwam het gesprek op voorgestelde hervormingen betreffende de manoeuvres der cavalerie, die sedert als onpractisch werden verworpen. Wilhelm verklaarde zich vóór die her vormingen en verdedigde zijn zienswijze met zulk een aanmatigende onbeschaamd heid, dat kolonel Krosick, hem in de rede viel en op verachtelijken toon zijn rede neeringen in een belachelijk daglicht stelde. Het is goed, kolonel,antwoordde Wilhelm heden nog zijt gij mijn meerdere en moet ik mij bü uw meening neerleggen doch onze verhouding kan veranderen en dan zullen wij verder zien. Dan, riep de kolonel, die geheel buiten zich zeiven raakte, zal ik mijn degen liever doormidden breken, dan onder uw bevelen te staan. De beide vorstelijke personen stonden daarop van tafel op en verlieten het gezelschap. Geheel tegen ieder ieders verwachting in, vertelde Wilhelm geen woord van het incident aan zijn vader noch aan zijn groot vader en baron Von Krosick hoorde niets meer van de zaak. Toen zijn gewezen on dergeschikte den troon besteeg, verwachtte bij ieder oogenblik zijn ontslag te zullen krijgen. Wilhelm II benoemde hem echter tot generaal, vertrouwde hem den belang rijken post van directeur der cavalerie- school te Hannover toe en scheen steeds veel achting te koesteren en zelfs een wei nig bevreesd te zijn voor zijn gewezen re gimentscommandant. In het gebergte nabij Algiers heeft men een waren schat gevondenonuit puttelijke guano-lagen, die in de daar onlangs ontdekte kaiksteengrotten door tal- looze vleermuizen, welke in die gootten huizen, in den loop van vele duizenden jaren zijn opgehoopt. De heer Marrhand heeft deze druipsteengrotten van koolzure kalk in het district Mascara onderzocht. Hij vond stalactieten, stalagnieten en zui len, die bij fakkellicht een tooverachtig effect maakten. Bij Keclnasz, in het dal van de El-Abd-rivier, ontdekte hij twee enorme grotten met reusachtige, ver onder den grond daorloopende galerijen, waar van de bodem 5 a 6 meter met den kost baren mest bedekt was. Hier en daar trof hij, beneden holten in de zoldering der grotten, waar duizenden vleermuizen zich ophielden, ware guano-pyramides aan. In de grotten van Macerata bevindt zich een enorme mestputmet de ontginning waarvan men reeds een begin had ge maakt. De laatste Italiaansche soldaten, die de nederlaag van Adus hebben overleefd, zijn thans ook in het Italiaadsche kamp teruggekeerd. Het zijn drie onderofficieren en 11 manschappen allen gewond, vier soldaten die niet gewond zijn en een ver minkt Ascari. Baron Edmond de Bothsckild heeft in Palestina weder een nieuwe Joodsche kolonie gesticht en wel in Galilea, niet ver van Damascus. De baron bezit daar 3000 acres land met talrijke bronnen. De Jordaan ontspringt op het gebied der kolonie. Eerst zullen 60 ervaren arbeiders naar deze streek gebracht worden. Het mijnplaatsje Cr ipple Creek in Colorado is door ean geweldigen brand totaal vernietigd. Men stelde pogingen in het werk, den door een hevigen wind aangewakkerden brand te stuiten, door een ftantal huizen in de lucht te laten vliegen. Deze pogingen bleven niet alleen zonder eenig resultaat, doch hadden ook e6n ern stig onheil ten gevolge. Door het ,te vroeg ontploffen van een lading dynamiet werden vier personen gedood en 17 zwaar gewond. Van het geheele stadje bleef geen huis gespaard, zoodat de bevolking ter sterkte van eenige duizenden personen in de open lucht kampeeren moest. Men seint uit de Z.-A. Bepubliek. De klove in den Uitvoerenden Baad wordt steeds dieper. Dr. Leyds en generaal Jou- bert blijven oppositie voeren tegen presi dent Kruger, die hervormingen voorstaat en een vredelievende politiek wil. Dr. Leyds wordt zeer onpopulair bij alle klas sen. De Oranje-Vrijstaat weigerde de voor stellen van dr. Leyds, om gezamenlijk een agressieve houding aan te nemen tegen over Engclsche en Eransche belangen te bespreken. Besloten werd zich te vereenigen om een moedwilligen aanval indien deze door eenige mogendheid in de Zuid-Afrikaansche republiek gedaan werd, tegen te gaan. Een man van 25 jaar zat te Mon- tauban, wegens het stelen van kippen, se dert een week of vijf in verzekerde be waring. Iu de laatste dagen was hij bij zonder opgewonden, beschuldigde zijne me degevangenen en de cipiers van hem te willen vermoorden enz. Als voorzorgsmaat regel werden hem zijne kleederen 's nachts afgenomen. Toen nu eergister de bewaker daarmee 's ochtends vroeg in 's mans cel kwam vloog de gevangene in het hemd met een volle aarden waterkruik op hem toe en bracht hem een geweldigen slag er meê toe, welke, op het hoofd gemunt, dank zij een vlugge beweging van den ander, op den arm aankwam. De man rende voorts naar de binnenplaats en schoof de grendels achter zich dicht, zoodat de twee dienstdoende bewakers hem niet kon den volgen. Daarop wist hij een hek over te klimmen en met een krom ijzer het slot der voordeur op te krijgen, snelde naar zijne woning, wierp zich daar in de klee- ren en is sedert niet meer gezien. Zaterdag 6 Juni. Goes, 11 uur door not. Prins in het Slot gras en nagras op de taluds en bermen en in deslooten van den spoorweg Bosendaal Vlissingen. Voorwaarden op de sta'ions. Dinsdag 9 Juni. Mltlilclliurj;, Notarishuis door not. Hu- vers boogkabinet, schrijfbureau, pianino's, orgel, Kasten, ledikanten met ressorts en matrassen, gravures, pendules, tête a tête, tapijten, karpetten. Maandag te zien 10—4 uur. Donderdag 11 Juni. Icr&fke, in de Oesterbeurs door not.de Bonde Bresser 11 uur 2.2510 H. roode Brab. klaver in Olzendepolder in pacht bij Poelman. nilcuwdorp, 4 uur bij Modderkreeke door not. de Bonde Bresser 2.3036 H. roode Brab. klaver in Nieuwen West-Craaijertpolder bij den molen en 6617 cA. tweejarige mee krap. Inl. op hofstede Buitenlust, Vlissingcn, 9 uur panden uit de bank van leuning. Hriiinliigcn, door not. Prins bij A. Ver hulst 10 uur een eikenh. kabinet, meubels, glas-, aardewerk en manufacturen. Goes, 12 uur in de Prins van Oranje door not. Pilaar de hofstede Tien gemeten in Oudelande. 65.3596H.A. boomgaard, bouw- weilanden, dijk aldaar en te Ellewoutsdjjk. 2o. de hofstede van C. A. Bijk te Ellewouts- dijk met boomgaard, bouwl. enz. samen 43.3304 PI. 3o. 4.2430 H. weiland Nieu'we Craaijertpolder 'sHeerenlioek. 4o. 1.1910 H. id. aldaar, in pacht bij Werri en J. J. Rijk. Catalogus met kaart bij dhr. Bevier de Fouw. Zaterdag 13 Juni. Biczelliige, 5 uur bij Bierens door not. L. Liebert voor dhr. Smallegange 2.3544 H. Brab. klaver in Willem Annapolder in 9perc. Mest in den mestput bij J. Blok. En voor dhr. A. v. d. Graaff 4996 cA. roggein Kloos- terhoek. Woensdag 17 Juni. Bfggrherke, 10 uur bij C. Stuim door not. Loeff de hofstede van dhr. Job Dekker 17 H. 1 A. 68 cA. in 32 perc. met combi naties. Maandag en Dinsdag voor den verkoop te zien. Goes, door not. Pilaar in de Prins van Oranje 2.0868 H. weiland in Boomgaardhoek in pacht bfj M. Verdonk. 1.8840 H. id. in pacht bfj wed. Harinck. 2 H. 9 A. bouwl. Oude Kraayert. 4 H. 40 A. id. in pacht bü Job v. d. Dries. Donderdag 18 Juni. Middelburg, door not. de Vos 8 uur in de Vergenoeging lo. de villa Ma Retraite 2470 cA. 2o. de smederü, stoomvülenmakerij en woonhuizen, Dampoort, samen 412 M2. Te zien 17 en 18 Juni met toegangskaart. llciiikfnszaiifl, bü Bek 10 uur voor erven Polfliet door not. de Ronde Bresser een huis, schuur, erf en bouwl. 10 A. 80 cA. Een huis en erf Moolweg 130 cA. Wcnicltllnge, 10 uur bü Korstanje door not. Pilaar voor erven dhr. A. Janse de Schipper een hofstede met bouwl., boom gaard enz. onder Schore, in pacht bü C de Schipper, groot 20,74,05 HA. 2o. een hofstede in Wemeldinge met boomgaard beuwl. enz. groot 28,75,94 H. in pacht bü C. Burger. Vry'dag 26 Juni. Ritthem, uur door not. Huvers voor A. Cevaal hooigras en klaver te velde. Woensdag 1 Juli. middelburg uur in de Vergenoe ging door not. Tak de hofstede Waldamme. NAGEKOMEN ADVERTENTIE. waaronder nog een in goeden staat zijnde BRIK 'levens aan hetzelfde adres ITA LIAANSCHE LEGKIPPEN tegen lagen prijs. GOES. Donderdag werd door notaris Mulock Houwer alhier publiek verkocht: Het erfpachtsrecht van den steenen wind- korenmolen de vyf gebroeders met woon huis en erf te Goes, groot 5 A. 39 cA. aan L. de Jonge alhier voor 11815, en f100, voor losse goeoeren. De erfpachtscanon be draagt t 74 's jaars. De stoommachine van 10 paardenkracht met toebehooren aan S. v. d. Peüb teGoes, voor f300. Een schuurtje met erf en het eitpachtsrecht van 7 centi- aar grond te Goes beneden den molen te zamen groot 2 A. 87 cA. aan J. A. van Boven alhier voor f370. De evfpachts- canon Dedraagt fl 's jaars. WISSENKERKE. Voor de gewone on derhoudswerken aan den calamiteuzen pol der Anna Friso, was ingeschreven als volgt: Mar. Kleppo te Scherpenisso i 5599, M. v. d. Hoek te Terneuzen 1 5480, W. Ringelberg te Duivendüke f 5276 A. v. Popering te Bruinisse 16265; J. de Broe te Terneuzen f5236; Jac."Meertens te Hoek f6216; A. Foudraine te Goes f5145; P. J. Visser te Hansweert f5140; C. Bolier te Bruinisse f5127; P. v. d. Linde te Scharendüke f 5100; H. J, Romeün te Burg f5097 en C. de Wildé te Kattendüke f4991. De begrooting was f5320.33. De laagste inschrüver werd in ons vorig nommer reeds gemeld. BRUINISSE. J.l. Woensdag werden door B. en W. aanbesteed de verschillende on derhoudswerken der gemeente. Laagste inschrüvers warenle perceel, onderhoud gemeentehuis M. Elenbaas f5.25. 2e perc. id. toren M. Elenbaas 155.90. 3e perc. id. haven P. Okkerse Az. f22,50. 4e perc. id. bruggen enz. A. J. Schipper f24.80. 5e perc. id. riolen enz. J. van den Berge f24. 6e perc. id. straten en pleinen W. Wandel Nieuwerkerk f432. 7e perc. id. voorm.post en telegrkantoor A. J- Schipper f82.80. 8e perc. id. Conferentiekamer A. J. Schipper 1 50.80. 8e perc. id. Conferentiekamer J. van den Berge Jz. f 46.9e perc. id, post en télegr. kantoor A. J. Schipper f6,80. 10 perc. id. begraafplaafplaats A. J. Schipper 14.50.11e perc. id. Openbare School enz. M. Elenbaas f 83.25. Het werk werd aan do laagste inschrüvers gegund. MIDDELBURG. Aan het Gebouw van het Gewest- Bestuur werden heden de volgende werken aanbesteedle. het her stellen der boordvoorziening van het kanaal door Zuid-Beveland (Raming f5000). Inschrü vers: J. Lindenberg Cz, Wemeldinge f5090, J. de Jonge Biezelinge f4988, J. de Bree Fz. Ter Neuzen 4970, K. Boer Az. Sliedrecht t 4930, C. Bos Az. Dordrecht f 4840, J B. Koch Hcnsweert f4670, J. F. Adviaansens Poifliet, Walzoorden f4657, P. Dronkers Kapelle f 4556, B. den Exter v. d. Brink ICrabbendüke f4544, P. J. Visser Pz. Hans- weert f 4320. 2e. „Het maken van steenglooiing op den Westbavendam te Hansweert belioorende tot de werken van het kanaal door Zuid- Beveland". (Raming f4200). Inschrüvers: C. Bos Az., Do-drechtf4500. J. de Jonge, Biozelinge f4444. J. B. Koch, Hansweert f4300. J. Lindenberg Cz. We meldinge f4240. K. Boer Az., Sliedrecht f4168. B. den Exter v. d. Brink, Krabben- dijke f 3993. J. de Bree Fz., Ter Neuzen f3991. J. F. Adriaansens Polfliet, Walzoorden f3942. L. Stuü, Sliedrecht f3895, P. Dron kers Kapelle f3790 en P. J. Visser Pz. Hansweert f 3695. 3e. „Het herstellen, verlengen en verbroe den van strandhoofd no. 22 aan de oude Hoeve aan de noordzüde van het eiland Schouwen, behoorende tot de zeewerken in Zeeland" (Raming f 1900). InschrijversH. J. Romeün, Burgh f1967, P. Besuüen, Dui- vendyke f1927 en P.Vink,Noordgouwe f1890. Van 4 en 5 Juni 1896. MIDDELBURG. Ondertrouwd: J. Bokpoel jm. 27 j. en M. Leünse jd.23 j. - G Baart jm. 23 j. en E. J. Pluümersjd. 27 j. Getrouwd: W. N. Keersemaker jm. 24 j. en E. Holthuüzen jd. 24 j. Bevallen M. F. Bimmel geb. van Heulen zJ. Ludlkhuize geb. Gies d. OverledenW. S. Besuyen 15 j. z. - J. Haccou wede van A. M. Diermanse 78 j. Levenloos aangegeven een zoon en eene dochter van J. Wattel en J. Minderhosd. GOES. Geboren4, Klazina d. v. Marinus Daniëlse en Adriaantje van Sas. Overleden4, Maatje 3 j. d. v. Frans Bakker en Apolonia Korstanje. Over de maand Mei 1896. DRIEWEGEN. Gehuwd: 7,JanPoelman 27 j. jm. te Oudelande en Elizabeth Alme- kinöers 23 j. jd. te Driewegen. - 21, Ma rinus Rentmeester 29 j. jm. te Driewegen en Cornelia Allemekinders 43 j. wede van Cornells Boonman te Driewegen. Overleden: 6, Paulina 14 md. d. v. Mari nus Verburg en Jacoba Pieterse. OVEZAND. Géhuwd: 15, Pieter Baart 25 j. jm. te Baarland en Antonia Hoogen- boom 25 j jd. te Ovezand. Geboren: 11, Dorothea d. v. Adriaan Boonman en Maria van Locnhoud. Maria d. v. Pieter de Jonge en Jacomina Verdonk. Maria d. v, Joannes Martens en Catha- rina Bos. 21, Apolonia d. v. Adriaan Goense en Neeltje Boonman. NISSE. Geboren 28- Maatje Johanna d. v. Huibregt Dane en Cornelia Blommert. Overleden: 20, Elizabeth van Sluys 46j. vrouw van Johannes van den Berge. RILLAND-BATH. le IIuw. af k. 3, Jacobus Moerdijk 27 j. jm. te Rilland-Bath en Cor nelia Luteü'n 21 j. jd. te Kruiningen. 31, Pieter Engelaar 27 j. jm. te Rilland-Bath en Maria Wilhelmina Heüboer 31 j. jd. te Woensdrecht. Gehuwd: 13, Jan Bek 23j.jm. en Rosalie van Puivelde 27 j. jd. Geboren: 1, Lena Adriana d. v. Janus Weststrate en Josina Adriana Lambrechtse. 4, Leendert Willem z. y. Nicolaas Lam- bregtse en Margaretha Walraven. Pieter Johannes z. v. Wouter Dirks en Johanna Verstraaten. 6, Jannetje d. v. Adriaan Blok en Maatje Kriger. 8, Willem Johan- nis z. v. Jan Tallie en Margaretha de Puit. 16, Johanna Wilhelmina d. v. David Ernaar en Dingena Vogel. 30, Cornells z. v. Jan Traas en Jacomina Ruster. 31, Hermanus Pieter z. v. Jacob de Bokx en Janna de Hamer. Overleden: 27, Martha Reünhout 26j. ongeh. XRABBENDIJKE. Om'erirouwd en Ge huwd Jacobus Kaan jm. 26j. en Jannetje v d. Vrede 23 j. jd. Kornelis Leendort van Iwaarden Az. jm. 24 j. teKiabbendüke en Jacoba Johanna Schuiling jd. 21 j. te Ierseke. Gehuwd 7, Pieter Kruk aard jm. 21 j. en Elizabeth van den Berge 26 j. wede van Jacob Meeuwse. Abraham Koster jm. 34 j. en Jacoba de Kuk jd. 33 j. - Marinus Cornelis Staal jm. 22 j. te Waarde en Maria Westrate jd. 23 j. te ICrabben düke. Geboren Antonia d. v. Johannes Butyn en Jacoba van Liere. 7, Adriaan z. v. Jan Buty'n en Elizabeth Kole. 9, Hendrik z. v. Boudewün Klap en Ida Leys. 14, Johanna Frawcina d. v. Pieter Slabbekoorn en Tannetje de Jager. 19, Jan z. v. Pieter van Hekken Jacz. en Anthonia Abrahamse. Adriana d. v. Willem v. Iwaarden en Jacoba Krijnsen. 24, Anthonie z. v. Hen drik van Iwaarden en Dina de Bel. 27, Jan z. v. Jan Kole en Barbara Kloosterman. 29, Wilhelmina d. v. Jan Lobbezoo en Elizabeth Muts. Overleden 7, Adriaan Kok 87 j. wedr van Jannetje Stevense. 17, Francina Lobbezoo 67 j. vrouw van Pieter Kastelein. Aan Een zeemilicien. Uw klacht zal ge plaatst worden, wanneer gij ons uw naam zegt. Die naam blijft daarom toch geheim, maar de redaclie moet ioch weten wie de schrijver is. VLISSINGEN, 5 Juni'96. Boter f 0.95 a f 0.85 per kilo. Eieren 13,40 a 13.60 per 104 stuks. MIDDELBURG, 4 Juni 1896. Uit Walcheren was heden even als voor gaande week de aanvoer klein en bestond hoofdzakelük uit Tarwe en Witte boonen waarnaar eenige vraag was andere artikelen ontbraken geheel. Voor puike Tarwe moest 15 a 20 cent meer betaald worden en bracht alzoo 16.15 a 16.20 op. Groene Kookerwten van den zolder tot f7,50 te bekomen. Witte Boonen in puike soort flO betaald. Bruine Boonen zoo goed als opgeruimd, voor een klusje is nog f 11.50 betaald. Paardenboonen 14.75 af 490. Zomer- zaad niet getoond. Versehe Boter f 0.60, f 0.80 en f 0.— per kilo. Eieren per 100 stuks f3.—. Door Gods goedheid werd ons heden een welgeschapen Zoon geboren. J. GOMMER. R. C. GOMMER— Renting, Pastorie Grijpskerke, 3 Juni 1896. Algemeene kennisgeving. Aan allen, die zoo vele blijken hebben gegeven van deelneming en vriend schap, tijdens het lijden en overlijden van ons innig geliefd dochtertje, ANNA, onzen oprechten dank. J. C. DHüNT. C. J. DHONT— v. d. Putte. Goes, 5 Juni 1896. Voor de talrijke bewijzen van deel neming, ondervonden bij het overlijden van onzen dierbaren Vader en Behuwd- vader, betuigen wij onzen hartelij ken dank. J. VAN DER KLEIJN. M. J. VAN DER KLEUN de Rijcke. Veere, 5 Juni 1896. te Kloetinge in de herberg van W. Akke- naar. op 's namiddags te 2 uren, ten overstaan van Notaris MULOCK HOUWER van DE OASEN, wassende in diverse boomgaarden in Goes en Kloetinge. van 6 Va H.A. weiland in 's liter A bts- kerke en Kloetingedan n Kloetinge in Moolhoek aan de water- eiding. De Notaris DE RONDE BRESSER zal des voormiddags 11 uren te Iersekein de herberg de Oesterbeites, in het 3.9380 Heet. wassende in den Olzendepolder, gemeente Ierseke op land in pacht bij Poelman. Te veilen in perceelen als op het terrein door paaltjes is aangeduid. en denzelfden dag des namiddags te 4 uren te Nienwdorp in de herberg bij Moddeekreeke wassende te Nieuw dorp in den Nieuwen West Craaijert nabij don Molen, en aldaar. Te veilen in perceelen. Inlichtingen te bekomen op de hofstede „Buitenlust" onder Nieuwdorp. De Notaris Mr. JAN LOEEE zal des voormiddags om 10 uren te Bigge- kerlcebij C. STURM, in het openbaar var. den eerzamen Job Dekker, onder Krommenhoekemet onder Biggekerke en Grijpskerkein alles te zamen 17.0168 Hectaren, (43 gem. 109 r.), in 32 perceelen met verschillende samenvoegingen. Maandag en Dinsdag voor den verkoop te bezichtigen. Breeder omschreven bij gedrukte Notities, tijdig verkrijgbaar ten kantore van den Notaris te Koudekerkealwaar inzage der kadastrale kaarten en nadere inlichtingen worden gegeven. De Notaris L, E. A. LIEBERT te Ka- pelle zal des avonds 5 uur, te Biezelingein de herberg bij W. Bieeens, in het lo. ten verzoeke vun den heer C. Smal legange te Biezelinge wassende in den Willem Annapolder. Te veilen in 9 perceelen. Aanwijzing door den verkooper. aanwezig ia den mestput bij de schuur van J. Blok te Biezelinge. Tijd van vervoeren 15 October 1896. 2o. Ten verzoeke van den heer A. V. d- Graaff te Biezelinge gelegen in Kloosterboek. De Notaris DE RONDE BRESSER, zal des voormiddags 10 uren, te Heinkenszand, in de herberg bij M. Bek, ten verzoeke van de Erven J. B. Polfliet, na bekomen rechterlijk bevel, in het openbaar verkoopen staande en gelegen te Heinkenszand nabij de Meestoof, kadaster sectie A nos. 321 en 322, samen ter grootte van 10 A. 80 cA. In huur hij C. Remijn tot 1 Mei 1897 tegen f 100 's jaars. te Heinkenszand aan den Moolweg, kadaster sectie B nummer 415 ter grootte van 01 A. 30 cA. Bewoond door M. Traas. Naddi-e inlichtingen te bekomen bij den Notaris te Heinkenszand. De Notaris M. NOORDIJKE,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1896 | | pagina 3