Hei Hé eu Etf Inspan en Mcitti: MANUFACTURE!, ÜP DONDERuAG 4 JUNI VERKOOPING OPENBARE VERKOOPING c. de Schuur en Erf Openbare Verknoping partij nieuwe Houtwaren, den geheelen Inboedel, INSPAN en de VELDVRUCHTEN AANBESTEDINGEN, OVERZICHT VERKOOPMGEN ENZ. AFLOOP YERRüüriNGEN KINZ- MARKTBERICHTEN. BURGKRLUKK STANH- Briefwisseling. ~A D V E RT EN Tl EN~ b. de STOOMMACHINE Vrijdag den 5 Juni 189(5, te koop aanbieden: ongeveer 20,000 oude Steenen, eenige zware Balken, waar onder zeer lange, zware Ge binten en Brandhout. Vrijdag 5 Juni 1806 A. 's Morgens te 10 urer. van HUISRAAD, eenig GOUD en ZILVER enz. verkoopen: op Donderdag II Juni 1896, een aanzienlijke partij Vrijdag 17 Juli a. s. Plaatsvervanger, schroeide aardrijk niet drenkten, doch bij aanraking met den bodem in dampvorm weer naar hun oorsprong terugkeerden. In de schaduw was de heele maand Janu ari de thermometerstand tusschen de 107 en 128 graden. En in de zon 172 graden. Wanneer mén bedenkt dat 90 graden bij ons eene hondsdolheidstemperatuur is, dan begrijpt men hoe heet het was. En de nacht brengt geen verkwikking. Daar bleef de warmtegraad toch nog 100 graden. Toen de hitte een week had aangehouden, werden de menschen veront rust en vreesde men, dat het een of ander verschrikkelijk natuurverschijnsel in aan tocht was. Vooral vreeselijk was de hitte te Eourke, een stadje in Nieuw-Zuid-Wales met een bevolking van 500 zielen, dat ongeveer 500 mijlen van de zee verwijderd ligt. Dit plaatsje bezit de onbenijdens waardige reputatie, een der warmste plaat sen van Australië te zijn. Het is dan ook volstrekt geen zeldzaamheid, dat des zomers de thermometer daar een schaduw- temperatuur van 117° aanwijst. In dit plaatsje nu kwamen gedurende de bitte- periode 30 sterfgevallen voor, dat is juist 6% van de bevolking. In de geheele kolonie kwamen van 1 tot 7 Januari 250 personen door de hitte om. Hoeveel het aantal slachtoffers van 1 tot 26 Januari bedroeg, zal waarschijnlijk nimmer met zekerheid bekend worden, doch een sterf tecijfer van 250 personen per week op een bevolking van f 1.277.000 zielen zegt reeds genoeg. Menschen, die te voet groote afstanden hadden af te leggen, en geen voldoenden voorraad drinken bij zich hadden, vielen door vreeselijke dorst-folteringen gekweld, langs den weg neer en kwamen ellendig om. Zoo vond men in het begin van Januari op den landweg naar Wilcannia een 30-jarigen Italiaanschen zeeman, die, half krankzinnig van dorst, zijn polsen wilde doorsnijden om een eind aan zijn leven te maken. Zijn tong en zijn lip pen waren hevig opgezwollen en nadat men hem gelaafd en bijgebracht had, bleek het, dat hij 23 uren zonder drinken was geweest. Hij had een week achtereen ge- loopen om te Wilcannia een schip te zoeken en onderweg had hij bijna al zijn kleeren weggeworpen. In enkele streken veroorzaakte de hitte een paniek onder de bevolking en geheele nederzettingen werden door de kolonisten verlaten om naar koeler oorden te verhuizen. De vogels vielen dood uit de ver dorde boomen en die nog leefden, tot de schuwste zelfs konden met de hand ge grepen werden. Konijnen werden bij hoopen dood op de velden gevonden. In enkele streken werd het zeldzame schouw spel waargenomen, dat geheele scharen Australische eksters, uiterst schuwe vogels, tusschen de hoenders op de hoeven neer streken om in de kippenhokken een schuil plaats tegen de onbarmhartige zonnestralen te zoeken. De veepest neemt schrikkelijk toe in Transvaal. Khama schat het verlies van vee op 90 duizend jstuks. Hij heeft vier afdeelingen ieder van honderd man belast met 't vernietigen van de lijken langs den weg. Aan de Turksche gruwelen is nog geen eind gekomen. Thans verneemt men dat Canea (op de noordkust van Creta) in staat van anarchie verkeert. Turksche soldaten hebben de Christen-inwoners ver moord en geplunderd. De tolken van de Grieksche en Russische consultaten zijn onder de vermoorden; alle consuls hebben om oorlogschepen geseind. De Engelsche vloot is van Malta naar Creta vertrokken en Turkkan Pasha is geheel machteloos om het plunderen der soldaten te beletten. Moskou is in feestdos. Gisteren morgen heeft in de kathedraal de keizer van Rusland zich en de keizerin de kroon opgezet. Door klokkengelui en kanonge bulder werd dit de natie medegedeeld. Een ontelbare menschenmassa wachtte reeds van den eersten morgenstond af dicht opeen gepakt in de straten den vorstelijken stoet op die luide werd toegejuicht. Jammer dat achter deze toejuichingen bg velen zooveel smart of wrok zich ver bergt over tallooze daden van autocratie en onrecht en geloofsvervolging, waarmee het Czaren-geslacht zich voor altijd van de volks-toegenegenheid heeft losgemaakt. Een nieuw incident. Het groote lucht- rad, de „clou" der India and Ceylon- tentoonstelling te Earlseourt, i9 eergister avond omstreeks half acht door een defect aan de machinerie plotseling blijven stil staan. In de schuitjes van den enormen luchtschommel bevonden zich juist een zestigtal personen, welke niet naar beneden konden komen, daar zij hemelhoog in de lucht zweefden. Daar het gebrek aan de machine van gecompliceerden aard was en het rad voor- noch achterwaarts wilde draaien, bleven de passagiers den geheelen nacht en den daarop volgenden morgen tot 12 uur, tusschen hemel en aarde hangen. Gemengde gewaarwordingen ondervonden zoowel de gevangenen als de tentoonstelling bezoekers, die zich beneden om het rad verdrongen. Nadat het eerste oogenblik van angst voorbij was, nam men de zaak van den komieken kant op en trachtte men zich boven op aangename wijze den tijd te korten. De directeur van de „Great Wheel Company" liet een muziekkorps aanrukken, dat beneden vroolijke deuntjes liet hooren om boven de ware stemming gaande te houden. Maar toen tegen elf uur de tentoonstelling gesloten werd en de wielbewoners zich op een enorme hoogte alleen bevonden, met het schoone vooruit zicht, den geheelen nacht in de koude buitenlucht te moeten doorbrengen, moest de vroolijkheid plaats maken voor mach- telooze woede. Nadat men beneden met dertig man den geheelen nacht gewerkt had om het defect te herstellen, kwam het rad 's middags tegen 12 uur eerst in beweging en werden de onfortuinlijke luchtreizigers, die half uitgehongerd waren, eindelijk ontscheept. De secretaris van de „Wheel Coy" ver strekte den uitgehongerden gratis-bons voor een dëjeüner, terwijl aan elk hunner f60 werd uitgekeerd. Onrustbarende berichten komen uit Egypte, waar de cholera weer vrij hevig lieerscht en vele slachtoffers maakt. Ook ditmaal weder is Mekka de oorzaak van het uitbreken der ontzettende ziekte. Men kan zich geen flauw begrip vormen van de ophooping der rottende en walgingwek- kende faecalische stoffen, die deze verza melplaats van alle Muzelmansche volken tijdens de Romadanfeesten verpesten en met een lauwwarme atfosmeer van walging- wekkenden stank omhullen. Wanneer de bedevaarten afgeloopen zijn, zijn de om streken van Mekka bezaaid met ruim 250000 karkassen van dieren, geofferd op het feest van Courban-Beïram, waarvan de ingewan den en de huiden zulke afgrijselijke geu ren uitwasemen, dat de bewoners der streek niet uitgaan, zonder zich vooraf de neusgaten met kleine propjes van katoen, die zij aan een draad om den hals dragen, te hebben dicht gestopt. Een tweede cycloon teisterde Zondag een gedeelte van den staat Kansas. Ver scheidene meuschen kwamen om en een enorme schade werd overal veroorzaakt. In de stad Frankfort (Kansas) werden niet minder dan honderd huizen vernield. De storm eischte daar geen menschenlevens, doch twaalf personen werden gewond. Te Seneca werd het derde gedeelte der stad totaal verwoest. Vijf menschen kwamen om en een groot aantal personen bekwamen lichamelijk letsel. Vijfhonderd personen zijn door den storm van hun onderkomen beroofd. Te Sabatha vernielde de storm twintig huizen, waardoor 25 personen ver wondingen bekwamen, terwijl te Oneida vier menschen gedood en een groot aantal anderen gewond werden. De cycloon woedde ook boven een groot deel van Kentncky, waar eveneens veel schade werd aangericht. In de stad Behton werd een geheel gezin, bestaande uit vijf personen, gedood. Ook in den Slaat Illinois wat het noodweer den geheelen dag verschrikkelijk. Dezer dagen brachten twee gendar mes twee wegens diefstal gearresteerde Ita lianen naar het huis van bewaring te Brïg- noles over. Niet ver van deze stad slaag den de beide gevangenen er in, hun boei en te verbreken. Zij wierpen zich daarop óp de beide gendarmes, lieten hen van het paard tuimelen en bonden hen stevig aan ^een olijfboom vast. Vervolgens be stegen de dieven de paarden der on fortuinlijke politiedienaren en galoppeerden spoorslags heen. Een boer, die naar de stad ging, bemerkte de gendarmes en be vrijdde ken uit hun onaangename positie. De beide vertegenwoordigers der autori teit, die, zooals licht te begrijpen is, met looden schoenen huiswaarts keerden, moes ten aan hun chefs vertellen, welk onaange naam avontuur hun was wedervaren. Men zond onmiddellijk andere gendarmes uit om de vluchtelingen te achterhalen, doch al leen de gestolen paarden werden teiug- gevonden. De boeven die spoorloos ver wenen zijn, bleken zich, behalve van hun vrijheid, ook van de revolvers der gen darmes, die in de zadelholsters zaten, te hebben meester gemaakt. Amerika is ook het land der kolos sale dwaasbeden. Men is thans bezig om er een groote spoorwegramp op hetj touw te zetten. Den 30 Mei a.s. zal de groote botsing plaats hebben op de lijn Columbus Toledo op een punt, Buckeye-Park genaamd, waar het publiek op gemakkelijke wijze de botsing kan bijwonen. Twee oude lo comotieven zijn tot dit doel opgeschilderd en elk van 10 oude wagens voorzien, die met de grootst mogelijke snelheid op elkaar in zullen rijden. In alle oorden van Ame rika zijn reeds pleziertreinen georgani seerd, om binnenkort duizenden nieuwsgie rigen naar „de plaats des onheils" te voeren. Zaterdag vierde koningin Victoria van Engeland baar 77sten verjaardag. Zij is de oudste der regeerende vorsten van Euro pa. Zij regeert sedert 1837. In leeftijd staan echter nog drie regeerende personen boven baar, namelijk paus Leo, geboren 1810, en de groothertog van Luxemburg, met dien van Saksen Weimar Eisenach, en de koning van Denemarken, die zeven jaar jonger zijn. De jonge koning van Zwasiland (Zuid Afrika) heeft zes personenjvan zijn dienst personeel doodgeschoten door hen als schijf te gebruiken. Hij heeft zich daarna in de bergen teruggetrokken, daar hij vreest door Jou bert en zijn Transvalers^te zullen ge straft worden. Daar kon hij wel eens gelijk in hebben. Vrijdag 29 Mei. Wlssclierhe, 2 uur in 'tgemeentehuis het van inrichting veranderen van bet be staande en het bebouwen van een nieuw schoollokoal te Camperland. Bestek eiken werkdag 9—11 i/s uur ter inzage ter secretarie en a 60 cent verkrijgbaar. Aanwijzing in loco op den dag der besteding te 10 uur. Kruiningen, 3 uur bij v. d. Linde leve ring aan het waterschap Kruiningen van 340 scheepston ges. Lessinischen steen, 160 scheepston Belg. brikken, 2000 ronde eiken Peikoenpalen van 30 cM. 1200 bos Brab. rijs, 2000 Brab. staken, 50 bos haringband Franco wal. Inl. dhr. S. B. Blok. Biljetten voor 12 uur bij dhr. H. C. J. Dominions. Middelburg, 11 uur aan het Prov. Be stuur het verrichten weik doorvaart van de 2e opening der brug in den Schoorschen weg over het kanaal door Zuid-Beveland. Raming f29000. Vrijdag 29 Mei. Vrere, door not. de Vos 10 uur op den Kampveerschen toren een huis, erf en tuin aan de Markt 780 cA. En 16,10 A. bouwl. in Zanddijk buiten. Woensdag 3 Juni. Hruiningi u, door not. Prins 2 uur b(j v. d. Linde voor erven P. Kole 8970 cA. weiland op den Hoogen Akker. 2o. twee arbeiderswoningen met tuin 730 cA. En 3o. twee arbeiderswoningen met erf 450 cA. in den Verloren Hoek. Donderdag 4 Juni. fïoes, 2 uur in de Prins van Oranje door not. Mulock Houwer den molen Vijf gebroe ders met huis, erf, stoommachine, 10 paarde- kracht en schuur en erf. lïrlcwegcii, b(j v. Boven door not. v. d. Kloes een huis, schuur, erf en tuin 696 cA. van wed. M. Korstanje 1 uur. Vrijdag 5 Juni. Mt-liskerkc, op Groot Valkenburg door not. Lceff 20000 oude steenen, zware gebin ten, brandhout. Zaterdag 6 Juni. Goes, 11 uur door not. Prins in het Slot gras en nagras op de taluds en bermen en in deslooton van den spoorweg Rosendaal Vlissingen. Voorwaarden op de sta1 ions. Donderdag 11 Juni. Kruiningen, door not. Prins bij A. Ver huist 10 uur een eikenh. kabinet, meubels glas-, aardewerk en manufacturen. Goes, 12 uur in de Prins van Oranje door not. Pilaar de hofstede Tien gemeten in Oudelande. 65.3596 H.A. boomgaard, bouw- weilanden, dijk aldaar en te Eliewoutsdijk. 2o. de hofstede van C. A. Rijk te Eliewouts dijk met boomgaard, bouwl. enz. samen 43.3304 H. 3o. 4.2430 H. weiland Nieuwe Craaijertpolder 's Heerenhoek. 4o. 1.1910 H. id. aldaar, in pacht bij Werri en J. J. Rijk. Catalogus met kaart hij dhr. Bevierdo Fouw. Woensdag 17 Juni. Biggn lterlic, 10 uur bij C. Stuim door not. Loeff de hofstede van dhr. Job Dekker 17 H. 1 A. 68 cA. in 32 perc. met combi naties. Maandag en Dinsdag voor den verkoop te zien. Goes, door not. Pilaar in do Prins van Oranje 2.0868 H. weiland in Boomgaardhoek in pacht bij M. Verdonk. 1.8840 H. id. in pacht bij wed. Harinck. 2 H. 9 A. bouwl. Oude Kraaijert. 4 H. 40 A. id. in pacht bij Job v. d. Dries. Donderdag 18 Juni. Wemeldlnge, 10 uur bij Korstanje door not. Pilaar voor erven dhr. A. Janse de Schipper een hofstede met bouwl., boom gaard enz. onder Schore, in pacht bij C. de Schipper, groot 20,74,05 HA. 2o. een hofstede in Wemeldinge met boomgaard, beuwl. enz. groot 28,75,94 H. in pacht bij C. Burger. Vrijdag 26 Juni. Ritthem, uur door not. Huvers voor A. Cevaal hooigras en klaver te velde. Woensdag 1 Juli. Middelburg uur in de Vergenoe ging door not. Tak de hofstede Waldamme. Woensdag 15 Juli. Ritthem, door not. Huvers bij A. Cevaal uur inspan als Woensdag 22 Juli. Middelburg, op hofstede Waldamme door not. Tak .-, uur inspan als: Juli. Middelburg, uur in de Vergenoeging door not. Huvers het hoveniershofsteedje van A. Baljeu. GOES. Hot woonhuis en timmermans werkplaats met annex woonhuis aan den Oostwal alhier Dinsdag ten overstaan van not. Pilaar alhier voor J.den Boer geveild, is wegens onvoldoend bod opgehouden. ZAAMSLAG. Zaterdag werd door het bestuur der wat.erkeering van de cal Mar- garetha-, Kleine Huissens- en Eendragt- poiders aanbesteed het herstel enz. der werken tot 30 April 1897. Raming f9377. Inschrijvers de heeren J. Tollenaar, Terneu- zen, f9410; A. Vermorken, Hontenisse, f9400; D. de Doelder, Terneuzen, f9230; A. Tholens Dz. id. 19200; A. v. d. Beek, alhier, f9178; H. Klaassen. id. f9175; J. Mecrtens te Hoek f8910 en J. de Bree Fz. Terneuzen f8868- Door den minister van oorlog is de levering van runderen voor de militaire slachterij te Middelburg voor het tijdvak van 1 Juli31 December e.k., gegund aan Muller te Vlissingen k f 0.61 per K.G., en die van aardappelen, van 15 Juni tot 1 November a. s., aan A. Jobse te Middel burg k f 1.99 den H.L. M. C. Oostburg, 27 Mei 1896. Oude Tarwe fO.OO a f0.00. NieuweTarwe f 6.10 a t 0.60. N. Rogge f 4.30 a (4.60 N. Wintergerst f 7.25 a f7.75 per honderd kilo, Zomergerst 6.30 a f 6.60 per honderd kilo. Haver per 100 kilo fO.— a 10— Kookerwten fO.— a fO. Erwten 0- a t 0.—Paardenboonen f4.80 a f5. Koolzaad 10.—a fO. Waar 't niet er bij staat, is de prijs per H. L. GOES, 26 Mei 1896. By zeer geringe aanvoer was in de prijzen der genoteerde granen geen verandering. Oude TarwefO.— a fO.—NieuweTarwe f5.80 a f6.10. Rogge f3.70 a f3.90. Win tergerst f 0. a 10.—. Zomergerst 10. a 10.-. Haver 10a fO.-- Bruinebosnen fO.-a 1 -.-.Paardenboonen fO.- afO.-. Koolzaad f 0.— a fO.—Groene Erwten f 0.— a fO. Versche Boter 10,35 a f 0.41. Eieren f O.571/2 a f 0-671/2- Rotterdam, 26 Mei 1896. Op de Veemarkt van Dinsdag waren aan gevoerd 1592 runderen, 500 kalveren, 119 scha pen of lammeren, 554 varkens. De prijzen waren ais volgt; vette runderen lequal. 68, 2equal. 62, 3e qual. 58 a c, kalveren le qual. 86, 2e qual. 80 a 70 schapen le qual. 50, 2e qual. 45 c. Varkens lequal. 34 2e qual. 33 c. 3e qual. ct. licht soort 30 a 32. VLAS 4275 steen blauw. 0000 steen wit 800 steen Groningsch. Zeeuwsche EIEREN f3 AARDAPPELS. Zeeuwsche blauwe 1 1.80 a f2.10. Geldersche blauwe f2.10 a fO.— Zeeuwsche Jammen fl.80 a f2.10 FJakkeesche Jammen f 1.90 a f 2,10. Spuissche Jammen f2.10 a f 2,60. Prijzen als vorige week, tamelijk aanvoer, weinig vraag. Van 23 - 27 Mei 1896. MIDDELBURG. Ondertrouwd F. A. Koch jm. 31 j. en I. C. A. van Trigtjd.29 j. Getrouwd; J. H. van Rotten jm. 27 j. en C. W. Baggerman jd. 26 j. Bevallen: J. E. Lameijngeb.Hooftman z. S. Janse geb. Verschelling z. L. Hufj- bregtse geb. Uyterscboutd. P. Verschoore de la Houssaije geb. Meijler d. N. de Keij- zer geb. Bosschaart z. C. Jonckman geb. Bok z. OverledenW. M. Wilderom 22 mnd. z. P. Buijs 5 wk. z. E. C. van der Heijdt U/2 mnd. d. GOES. Geboren23, Gerrit Cornelis z. v. Gerrit Cornelis van der Straateen Paulina Rijkse. 26, Marinus Chiistiaan z. v. Ma- rinus Olivier en Pieternella Kooman. Levenloos aangegeven een zoon van Cor nelis de Fouw en Adriana Dommisse. Aan te Sch. Uw schrijven is ons duister. Bedoeld bericht is door ons voor u genoteerd. Er stond daarom geen M. C, onder. Natuur lijk noteeren wij ook gaarne die berich ten waarmede andere bladen ons niet voor zijn. Voilé tout. Red. *s* Heden overleed na een langdurig doch geduldig lijden, in de hoop des eeuwigen levens, mijne geliefde Echtge- noote, Dochter en Behuwddochter, Zuster en Behuwdzuster JOZINA CORNELIA CORBIJN, in den ouderdom van ruim 26 jaren. Koudekeeke, 25 Mei 1896. Namens wederzijdsche familie, uit aller naam K. WIELEMAKER Az. Ondergeteekende betuigt hierbij zijn hartelijken dank aan den heer J. B. Laboyrie, hotelhouder te Goes en zijne bedienden voor de nette en eerlijke handelwijze betoond door een portemonnaie inhoudende f 13.64, welke Maandag jl. door mij was verloren en in het hotel van genoemden heer L. werd gevonden, aan mij ter hand te doen stellen. Ook mijn dank aan den heer M. WABEKE, graanhandelaar alhier die op order van dhr. L. mij de gelden heeft overgedragen, Krabbendijke27 Mei 1896. A. C. ZUIDWEG Az. DANKBETUIG1NC. De ondergeteekende brengt nog langs dezen weg zijn oprechten dank aan den heer A. ROOM BERG, leeraar, Engelsch coupe, te Botterdamvoor het grondig theoretisch eu practisch onderwijs van hem ontvangen in het snijden, en beveelt hem mijne vakgenooten aan. Ook beveelt ondergeteekende zich min zaam aan tot het leveren van uitsluitend pas sende patronen, geheel zuiver en ganscli pomperij. Verzending na ontvangst van postwissel of postzegels, groot werk f 0,50; klein werk ƒ0,30. Aanbevelend. 0. DE GOFFAU Joz.Zn., Rilland. Bij akte verleden voor den Notaris A. M. TAK te Middelburg, den 22 Mei 1896, is tusschen de Heeren DANIEL JAN DRONKERS en JO HANNES DRONKERS, beide koop lieden wonende te Middelburg, aangegaan EENE VENNOOTSCHAP onder de firma D. J. DRONKERS ZOON, ten doel hebbende den handel in Koloniale waren en aanverwante artikelen. De vennootschap wordt gerekend te zijn ingegaan den 1 Mei 1896, zal gevestigd zijn te Middelburg en is aangegaan voor onbepaalden tijd. Ieder vennoot zal de teekening der firma hebben, nochtans wordt beider uit drukkelijke medewerking vereischt tot het koopen en verkoopen van onroerende goe deren, tot het opnemen van gelden, tot het aangaan van borgtocht of het ter leen geven van fondsen aan derden en tot het beleenen of bezwaren van bezittingen der vennootschap. Deze bekendmaking geschiedt ter voldoe ning aan de bepalingen van het Wetboek xan Koophandel. wegens sterfgeval, 's namiddags te 2 uren, te Goes, in de Prins van Oranje, ten overstaan van den Notaris MULOCK HOUWER, te Goes, van» A. DEN STEENEN „de vyf Gebroedersmet WOONHUIS en ERF, te Goes. van IO paardenkracht. aldaar. De Molen, Schuur en Erf, zijn dadelijk te aanvaarden. Do Notaris Mr. JAN LOEFF zal op om 10 uren des voormiddags te Meliskerke op „Groot Valkenburg" ir. hot openbaar te IERSEKE ten overstaan van Notaris J. DE VOS te Middelburg op in het koffiehuis van C. Klaassen te lerseke Paard, Koe, partij Noord- aHollandsche Kalvers, Geit, 2,6 Loopvarkens, 12 Biggen, 7 Kippen en Haan, Wagen, Wind molen, Snij bak Waterbak, 2 Ploegen, 2 Eggen, Sleper,Houten Brug, Melk gerei, Vorken, Rieken en verder ge reedschap, 2 tuig Harnas en verder Paardentuig, Kasten, Tafels, Stoelen, 2 veer-en Bedden, vei der: Voorts: Platen. Delen, Planken, Latten enz. B. 's Middags te 2 uren van aan de Langeviele te lerseke thans verhuurd aan den heer Van Rentee- giiem kad. Sectie E nr. 796 groot 4.75 Aren. Informatiën ten kantore van den Notaris. De Notaris C. PRINS te Kruiningen zal des voormiddags te 10 uren, ten huize van ADRIAAN VERHULST, en ten ver zoeke van den heer Curator in diens faillissement, henevens waaronder: eikenhouten Kabinet, Stoelen, Tafels, -Glas- Aarde- eu Ijzerwerk, enz. VAN DEN op de hofstede bewoond door H. A. Die- rikx in de gemeente Nieuw- en Sint Joos land op Terstond gevraagd een om in de volgende maand in dienst te tre den. Hoog loon. Adres left. P. V. aan het bureau van dit blal.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1896 | | pagina 3