STOUT Vruchten te Velde, V ollenhovert s BURGKRUJKK STAND. AD VERTEN TIEN- WOENSDAG 31 JÖLI 1895, VRUCHTEN TE VELDE, Vrijdag 2 Augustus a., Openbare Verkooping meest versterkende drank Vollvnhovervs beste Bier voor dagelijksch gebruik, KERKNIEUWS. SCHOOLNIEUWS. AANBESTEDINGEN. AFLOOP YEBKÜOPINGEN LNZ, OAEHZICIIT \EBK00PINGEN ÏM. MARKTBERICHTEN. De veiling va i de perceelen Ha ver te velde in den Zaagmolen- polder, zal plaats hebben des NAMIDDAGS te T W K K UREN, in plaats van voor- middags 10 uur. op Dinsdag 13 Augustus 1895 C. Hondsmerk Wz, meer uitbreiding. Eenigen tijd geleden werden te Waco in Texas eenige blanken doodgeschoten en zwaar gewond. Ernstige vermoedens rezen tegen eenige negers, die te zamen een huis in den omtrek be woonden. Het huis werd voortdurend be waakt en dezer dagen liet de verbitterde bevolking, terwijl de zes negers sliepen, in den vroegen ochtend het geb uw door dynamiet in de lucht vliegen. De zes ne gers werden onmiddellijk gedood Door drift gestorven. Dezer dagen gebruikte een echtpaar te Parijs het déjeu ner in een restauratie. De man wilde mos terd bij zijn vleesch hebben en daar de kellner hem zijns inziens niet spoedig ge noeg bediende, sloeg hij ongeduldig met zijn vuist op de tafel en herhaalde zijn verzoek met meer nadruk. De 60-jarige man had zijn laatste woord nauwelijks uit gesproken, toen hij tot groote ontzetting zijner echtgenoote dood in elkander zakte. De heftige beweging had een hartslagader breuk veroorzaakt. De verkiezingen zijn in Engeland zeer kostbaar. Men weet nog niet, hoeveel de kosten der tegenwoordige bedragen heb ben, maar zeker zal het niet milder zijn dan 35 a 37 millioen gulden. De verkie zingen van 1874, die beroemd gebleven zijn, omdat zij zoo goedkoop waren, kost ten 13.100.C00 gulden maar die van 1886 kwamen op bijna 27 millioen te staan. Daar er ongeveer 5 millioen kiezers zijn in En geland, komt iedere stem, voor of tegen, den candidaten gemiddeld op 7 en een halve gulden. En als vergoeding krijgt men niets, zelfs geen 2000 gulden per jaar. -Te Karlsbad geniet vorst Perdinand van Bulgarije een bijzondere belangstelling. Toch is hij daarop slechts matig gesteld, omdat hij bang is, dat er onder die velen allicht een enkele te vinden is. die hem den weg van Stambnlow opzendt. Den dag van de begrafenis van zijn gewezen pre mier wandelde hij met een bekenden Pa- rijschen bankier, toen hij twee Bulgaren ontmoette, die hem met blikken vol haat aanzagen, en niet groetten, zoodat Ferdi nand verbleekte en zeide „Zaagt ge de blikken van die menschen, het waren Bul garen Die zijn tot alles in staatMen ziet het, een bijzonder hoog denkbeeld heeft hij niet van zijn „trouwe en gelief de onderdanen". De weduwe van Stambuloff blijft onbemiddeld achter. Het actieve vermogen van Stambuloff is volgens het Nene Wiener Tageblalt geschat op 2C0C00 francs, het passief op 130CC0 frs. aan hypotheken en 5000 frs. aan 'wisselschuld, terwijl nog eenige processen hangende zijn. De verkiezingen in Engeland zijn afgeloopen. Gekozen zijn 414 conservatie ven en unionisten12 Parnellieten, 68 anti-Parnellieten, 172 liberalen, 2 werklie- den-candidaten. Ruim 150 stemmen meer derheid voor eerstgenoemden, die 110 ze tels wonnen op de liberalen, doch er 20 aan hen verloren rest een winst van 90 zetels. Geen wondert In het ziekenhuis te Guben werd dezer dagen iemand opgenomen, die over ondraaglijke maagpijn klaagde. Eenige dagen later werden langs operatieven weg niet minder dan 1116 kersepitten uit 's mans maag verwijderd. De patient bevindt zich thans op den weg der beterschap. Dezer dagen vermaakten twee genie sol daten te Versailles zich, door met hun ne geweren op elkander te mikken. Een der geweren was echter geladen zonder dat men het wist, en toen de slagpin over ging, zonk een der soldaten doodelijk ge troffen neder. De kogel was den ongeluk kige door den hals gegaan en eenige oogen- blikken later overleed hij, tot ontzetting van zijn hevig verschrikten makker. De dader werd gearresteerd. Van den heer Schenk, den onlangs overleden oud-president van de Zwitsersehe republiek, verhaalt de Gazette de Lau sanne de volgende anecdote. De heer Schenk was een groot liefhebber van voetreizen en zag niet tegen eenige ontberingen op. In 1874 maakte hij met zijne zoons een voetreis in Frankrijk. Er was afgesproken dat men in geen hotel zou gaan, en in de open lucht zou slapen tot dat doel had men een draagbare tent medegenomen, waaronder des nachts gekam peerd werd. Op zekeren avond had het gezelschap zijn bivouac in den omtrek van een klein dorp opgeslagen, toen zich een marechaussee ve; toonde. Deze bekeek de vreemdelingen met achterdochtige blikken en gelastte hun, hem te volgen naar den burgemeester. De heer Schenk, die het wel aardig vond als landlooper te worden op gebracht, ging gewillig mede, en vertoonde den verbaasden burgemeester een pas ten name van „Zijne excellentie." De burge meester maakte duizend excuses en bood den heer Schenk logies aan, daar hij niet wilde gedoogen dat zulk een groot heer den nacht in een weiland doorbracht als een eenvoudige HandwerJcsbursch. Te New-York is gisteren bericht ontvangen dat in den staat Wyoming, te Jackson's Hole, een ernstig gevecht is ge leverd tusschen Indianen en koloni sten van het district; drie blanken en zes Indianen moeten gedood zijn. De oorzaak van den strijd zou gelegen zijn in een moord door Indianen gepleegd op een settler, diens vrouw en kind. De blanken, van dezen moord hoorende, had den zich in een ommezien verzameld en de Indianen vervolgd. Bijzonderheden, over de gevolgen van leze gebeurtenis ontbreken nog, maar een opstand van ernstigen aard wordt gevreesd. Risico bij de schapenfokkerij in Australië. Dat de schapenteelt in het groot, zelfs in Nieuw-Znid-Wales, het enorme weiland, niet zoo bijzonder winstgevend en zonder risico is als men gelooft, be wijst het volgende voorval, dat onder dagteekening van 1 Juni uit Sydney ge meld wordt. Een der ernorme kudden schapen, zooals die in het binnenland voor komen, moest naar Wilcannia gedreven worden. Na een langen marsch door een dorre landstreek, kwam men aan een plaats, waar de zoogenaamde „blue bush" in over vloed groeide. De schapen aten gretig van dit gewas, doch het bekwam hun zoo slecht, dat 2500 stuks in korten tijd stier ven. Een paar dagen later trof een andere kudde een dergelijk lot; 650 schapen kwamen om na het eten der j lanten. Daar de dieren onvoldoende begraven werden, moest de gemeenteraad van Wilcannia maatregelen treffen tegen bet gevaar van zulk een groot aantal lijken van dieren in de nabijheid der stad. Interessant is het, dat tot nog toe van vergiftige eigen schappen dezer „blauwe kruiden" niet be kend was. Het is hoogstwaarschijnlijk, dat men hier te doen heeft met „Chenopo- dium auricanum" of „Kochia sedifolia," die beide tot de zeer nuttige soort der Chenopodiaceeën behooren. Men meent dus te moeten aanntmen, dat er geen eigen lijke vergiftiging heeft plaats gehad, doch dat door het te gretig inslikken der kleine takjes, de ingewanden der dieren zijn ge prikkeld, waardoor ontsteking en brand werd veroorzaakt. Liefde en List. Het was in eenen donkeren Novembernacht van het jaar 1852, toen twee soldaten voor het paleis van generaal M. te Dresden de wacht hielden. Laagzaam gingen zij open neer; de echo hunner voetstappen was het eenige gedruisch, dat men op de eenzaame straat hoorde. Het. paleis, de aangrenzende hui zen waren in het duister gehuld. Eens klaps doemde vcor de verschrikte soldaten eene vermomde gestalte op. Vurige oogen blikten uit een door den hoed half bedekt gezicht. Onhoorbaar gleed te onbekende voorbij de schildwachten. Dit tot den hoek der straat. Daar maakte hij halt en keek nog eenmaal om. De soldaten werden nieuws gierig. Zij volgden de gestalte. Wat de vermomde uitvoerde, kwam hun onver klaarbaar voor. Voorover gebogen en langzaam tellend deed hij stap voor stap; eensklaps bleef hij staan, alsof hij gevonden had, wat hij gezocht had. Voorzichtig keek hij in 't rond. Zijne oogen bleven op de beide soldaten rusten. Hij wenkte hen. Langzaam kwamen zij nader. „Deze Louis d'or behoort u", fluisterde de onbekende, terwijl hij een goudstuk uit den zak nam, met verdraaide stem," als gij den steen, waarop ik sta, met uwe bajonnetten losgraaft. Maar gij moet zwijgen als het graf en niemand vertellen, wat gij gedaan hebt". De soldaten gehoorzaamden. Met ang stige zorg, die de onbekende hun telkens opnieuw aanbeval, maakten zij den steen met hunne bajonetten los. Met de handen mochten zij hem niet aanraken. Eindelijk hadden zij hem losgegraven. De onbekende bekeek hem langen tijd van alle kanten, alsof hij zich overtuigen wilde, dat hij den rechte had, wikkelde hem zorgvuldig in eenen zwarten doek, verborg hem onder zijnen mantel, drukte een der soldaten den beloofden Louis d'or in de hand en verdween even stil als hij gekomen was. De beide soldaten zagen elkander ont hutst aan, zij meenden te droomen, doch daar was de Louis d'or en daar was het gat in de straat. Zij schudden de hoofden en keerden naar hunne posten terug. Het duurde niet lang, of zij werden afgelost. In het wachtlokaal kregen zij twist. Zij kenden de waarde van den Louis d'or niet en konden hem dus niet deelen. De woordenwisseling werd eindelijk gehoord door den wachthebbenden officier. Tot zijne verwondering vernam hij de oorzaak van den twist. Hij rapporteerde den volgenden morgen de dienstovertreding der beide schildwachten en hun verhaal. De sol daten werden gestraft, omdat zij hunne posten verlaten hadden. Men onderzocht de straat op de aangegeven plaats; het gat was niet weg te redeneeren. Was in den steen een schat? Wie kon dat zeggen? Een ondoordringbare sluier lag over het geheimzinnige voorval. Nadat men zich langen tijd het hoofd gebroken had, gaf men eindelijk het raadsel op. Jaren gin gen voorbij. De bewuste soldaten waren sedert lang uit den dienst ontslagen. Een van hen ging naar Weenen. Daar leerde hij den kamerdienaar van baron W. kennen. Toen zij des avonds vergenoegd bij een glas wijn zaten, vertelde de kamerdienaar, wien de wijn spraakzaam had gemaakt, allerlei dwaze streken, die zijn meester en hij hadden uitgehaald. „Te Dresden," begon hij op nieuw, „was mijn meester verliefd op de jonge gravin M., zijn tegen woordige vrouw. Te vergeefs vroeg hij haar een rendez-vous; zij weigerde het hem, want twee schildwachten voor het paleis van haren vader maakten elke samen komst onmogelijk. De baron besloot, met mijne hulp dezen hinderpaal uit den weg te ruimen. Met eenen Louis d'or gelukte het mij, de beide soldaten, die op post moesten staan, hun post te doen verlaten en zoo lang aan de praat te houden tot mijn heer de gravin gesproken had. Ik verlangde namelijk van de domkoppen „Halt, mijnheer de kamerdienaar", riep de oud-soldaat, „en een van deze dom koppen was ik!" Ned. Herv. Kerk. Bedankt voor Wemeldinge door ds. P. S. Meerburg te Capelle aan den IJsel. Geref. Kerken. Aangenomen naar Breda door ds. W. Kapteijn te Goes. Bij Koninklijk Besluit is, met ingang van 1 September 1895, benoemd tot leeraar aan de Rijks hoogerc burgerschool te Middel burg, J. C. Fischer, aldaar. Te Arnhem slaagden voor het hoofd onderwijzersexamen de heeren H. de Pries ter te Borsele en W. C. de Priester te Kloetinge. Eindexamen Hoogere Burgerschool met 5-jarigen cursus. Geslaagd van Goes: AV. A. Dormaar, D. B. Knebel, P. Persant Snoep en D. Croinvan Middelburg.- J, C. Bogaert, A. Heyboer, A. M. Dhont, W. J. de Haas, H. J. Vooren, J. F. P. Blan- kert; van Zierikzee H. Jespers, C. Bethe, E. P. J, Bal, C. P. Vijverberg, A. de Vos. Afgewezen van Zierikzee 2 en van Mid delburg 1 leerfing, voor enkele vakken. Woensdag 31 Juli. Schevpenisse, door het bestuur der waterkeering van het cal. waterschap Scher- penisse 11 uur bjj Elenbaas het verhoogen der djjksKruinen tusschen de Dijkpalen 21 en 25; 28 en 38, de Westnol en djjkpaal 69en het aanbrengen van een binnenberm tusschen de dijkpalen 60 en 74 van het waterschap. Bestek a 52 eent bij O. J. de Graaff te Oud Vosmeer. Aanwijzing 23 en 26 Juli 10 uur. Vrijdag 2 Aug. Middelburg. Aan het gebouw voor prov. bestuur, het voortzetten van de herstelling der boordvoorziening van het kanaal door Walcheren. Earning f5000. Dinsdag 6 Aug. Vllssingrn, 8 uur door dhr. Van Dorst in 't lokaal Stofkoper het bouwen van een massage- en badinrichting Badhuisstraat. Bestek enz. a f 1 aan genoemd lokaal. Aan wijzing Woensdag 6 uur. COL1JNSPLAAT. Door de Notarissen J. de Vos te Middelburg en H. Roelof te Cort gene is Zaterdag alhier publiek verpacht circa 60gemeten bouw- en weiland, gelegen in de polders Oud en Nieuw-Noordboveland; zulks aan diverse personen. De prjjzen liepen van f 17 tot f35 per gemet. SCHORE. Heden Maandag werd alhier publiek geveild door not. Gallis Merens de molen met woonhuis, erf en grond aanko mende H. Markusse. Gekocht door W. in 't Anker alhier voor f4500 pi- f170 voor accessoiren en de onkosten. finif iiii@i In den afloop der verkooping te Kou- dekerke (zie o»s vorig no) staat F. Con rad, moet zijn F. Konraad. De vergissing lag bij het telegraafkantoor. Dinsdag 30 Juli. Middelburg, oude haven 2 uur door not.. Verhulst hjj de steenfabriek paardeboo- nen, platte boonen, mangels, haver. «Joes, verpachting, te bevragen bjj dhr. do Fouw tot 30 Juli lo. 2,6427 H. weiland Sinoutskerke2o. 2,5633 H. id.; 3o. 2,8749 H. Postweg Ierseke4o. 7660 cA. bouwl Oost Nieuwlandpolder 5o. 9355 cA. weiland Oude Nieuwland Heinkenszand. 6o. 2,9840 H. binnendijk Blasekopsendijk. Woensdag 31 Jud. Westhnpelle, 10 uur doornot.de Vos bij Joosse veldvruchten, houtwaren, meube len, bakkersgereedschap, loopvarkens. Buttlngc.door not.Tak 10 uurop Waaien- burg inspan als blauwe merrie 11 jaar, in geschreven M. P. S., 1 stierkalf, varken, trekhond enz. Oudelande, 1 uur verpachten voor 7 jaar door not. v. d. Kloesin de gemeenteher- berg bouw- en weiland in Oudelande, Baarland Nisse, Ellewouïsdijk, voor Diaconiebestuur, Hervormde kerk en Burgerlijk Armbestuur te Oudelande. Borsele, verpachting 3 uur in de directie kamer door den polder Boisele zee- en inlaagdijk, zijkanten, wegen enz. Camperlaml, half 10 bij Voogd door not. Roelof, inspan, als9 jonge paarden, 15 stuks jong hoornvee, bok, geit, karnhond, varkens, barouchet, veerkar, menwagens, ploegen, eggen, chiffonnière, enz. Donderdag 1 Aug. Middelburg, in hotel de Abdij door not. Verhulst 1 uur tiendvruchten. Viijdag 2 Aug. Nieuw- en St. Joosland, 2 uur in de roode leeuw door uot. Tak 13 perc. haver te velde in Zaagmolenpolder. Aanwijzing C. Polderdijk. Maandag 5 Aug. Vlissingen, bij But 2 uur door not- Bosch heeren- en damesstoffen. Woensdag 7 Aug. en W. Souburg, op Rozenburg bjj Cevaal door not. Tak 10 uur 3 paarden, 15, 9 en 1 jaar, 7 baatg. melkkoeien, 2 kalf- dragende vaarzen,1 tweejarige vaars, 5 ander- halfjarige. 1 jarige, 7 kvfeekkalvers, 1 varken, 1 karnhond met hok, 20 kippen, 1 menwagen, marktwagen, ploeg, eggen, sleepdeur, wind molen, geeselstoel, kiekenren, draaihek, hor den en staken, mutsaards, hooi, mest, land bouw-, melk- en zoldergereedschappen. Veld vruchten. Donderdag 8 Aug. Scliore, 1 uur bij Op 't Hof door not. Frins voor dhr. Elsman lo. 1,2480 H. bouwl. Doctor. 2o. 5970 cA. bouwl, Willeboord. 3o. 6020 cA. in Platte meet. 4o. 59 A. bouwl. van den armen van Kapelle. 5o. 3035 cA. weiland Stiereweitje. Dinsdag 13 Aug. Goes, 8 uur in de Prins van Oranje door not. Pilaar, 8 uur hot winkelhuis van wed. Kauffmann. Woensdag 14 Aug. Wlssckerke, op de hofstede van M. Verburg 10 uur door iot. Roelof inspan als 5 paarden, 16 stuks hoornvee, 4 varkens, Uliechtsch wagentje, 2 menwagens, ploegen, eggen, l/3 in een zaaimachine. karn- en melkgereedschap, enz. AXEL. 27 Juli 1895. Oude Tarwe fO.— a fO. Nieuwe Tarwe f7.50 a fS. Rogge f5.75 a f6. .Nieuwe Wintergerst f6.50 a fO. Zornergerst f0. a fO.—Haver fO.— a fO.—Kookerwten fO.— a to.—. Voererwten fO.— a fO.— Paardenboonen fO.— afO.—Lijnzaad fO.— a fO—Koolzaad f6.— a f7.— Alles per 100 kilo. Aardappelen fl.70 a fl.80 per 100 K.G- Rotterdam, 29 Juli 1895. Tarwo 10 cent hooger. Rogge 20 cent lager. Tarwef 4,50 a f 5,75 Rogge-3,75 - 4.- Winterger st -2,50 3.20 Zornergerst 2,40 - 3.10 Ch e valiergerst -3,75 4.75 Haver- 1,50 - 3,25 Paardenboonen - 0,- - 0,— Erwten-0,— - 0, Kookerwten -0,— - 0,— Bruine Boonen - Witte- 0,- - -,- Kanariezaad -7,— - 9,— Koolzaad-6.50 8,— Lijnzaad -0.— - 0,— Lp de Veemarkt van Maandag waren aan gevoerd 00 paarden, 000 magere en 109 vette runderen, 173 vette kalveren, .0 nuch tere kalveren, 1005 schapen of lammeren 794 varkens, 0 biggen, 0 bok De prijzen waren als volgt: vette runderen le qual. 68 aOO, 2e qual. 58, 3e qual. 52 a c. kalveren le qual. 85, 2e qual. 70 a 75 c. schapen le qual. 60, 2e qual. 55 c. Zuiglam- meren 00 c. varkens le qual. 16Va 2oqual. 15l/2 3e qual. U1/2 ct. licht soort 15 a 16 c. AJUIN 00000 balen, 00 cent. VLAS 1500 steen blauw. 00 steen wit 0000 steen uit Gioningen. Zeeuwsche EIEREN f3.60 a f3-80. AARDAPPELS. Geldersehe kralen fO.— a f 0. Westlandsche zand f2.30 a f2,50. Westlandsche klei f 1.60 a f2.— Idem muisjes fl.80 a fO.-. Veel aanvoer, weinig vraag. Tameljjk aanvoer weinig vraag. Van de Makelaars Canizlaar en Sehalkwijk te Rotterdam. MEEKRAP zonder zaken. PETROLEUM flauw. Loco f9 E. Najaar fSVr E. Van 27-29 Juli 1895. MIDDELBURG. Ondertrouwd W. J. van Uxem jm. 31 j. en A. Wirtz jd. 29 j. J. de Klerk jm. 26 j. en O. Klap jd. 23 j. BevallonD. de Witte geb. Andriessen d. E. C. Berdenis van Berlokom geb. Tilanus z. C. de Klerk geb- Geelhoed d. J. J. van Ham gtb. van Dijk z. T. G. Hofman geb. de Vries z. OverledenJ. de Lange 14 d. z. L. J. Mullié 10 j. en 11 mnd. d. Levenloos aangegeven eene zoon van W. Seijmour en M. E. Jansa. GOES, le huw. afk.: Willem Dicke 28 j. jm. te Goes en Margaretha Schouten 20 j. jd. te Muiden. GeborenPieternella d. v. Jan de Jonge en Geertruida Vermaas Pieternella Corneiia d. v. Pieter de Boe en Adriana Wirtz Christina Clasina d. v. Leendert Visser en Jacoba Johanna de Jonge. Jannetje d. v. Jacobus Snoek en Pieternella Brandt- Heden overleed tot onze diepe droefheid, in den ouderdom van bijna 83 jaar, onze geliefde moeder en behuwd- moeder mevrouw A. STOLK, weduwe van den heer J. T. PRUMERS Jz. J. M. PRUMERS—wed. G. Dekker, te Nieutoer-Amstel. F. W. D. C. A. VAN HATTUM VAN ELLEWOUTSDIJK—Prumers, J. C. VAN HATTUM VAN ELLEWOUTSDIJK, te s-Gravenhage C.A. VAN OOSTENPrumers, Ds. A. VAN OOSTEN, te Ginneken. C. A. PRUMERS, C. N. PRUMERS—Van Strien, te Stellendam. M. A. BEVIER DE FOl W— Prumers, J. A. BEVIER DE FOUW, te Goes. D. BOOMPrumers, Dr. H. BOOM, te Oostzaan. C. J. BOOGAERT— wed. J. Prumers J.Tz., te Elhwoutsdijk. Ellewoutsdijk, 29 Juli 1895. Volstrekt eenige en algemeene kennisgeving De Notaris J. W. VERHULST zal op Dinsdag 30 Juli 1895, des namiddags ten twee ure, in de Oude haven nabij de Steenfabriek der Nijver heids Vereeniging te Middelburg in het OPENBAAR VERKOOPEN: ALS: Paardeboonen, Platteboonen, Man gels en Haver. De Notaris A. M. TAK, zal op voormiddags te 10 uren op de hofstede Waaienburgbewoond door de erven Mars. Poppe, aan den Seisstraatweg bij Buttinge in het openbaar verkoopen: 1 blauw Merriepaard oud 11 jaar ingeschreven in het Nederlandsen Paardenstamboek onder no. 1381, 8 baatgevendeMelkkoeien,l Stier kalf, 1 Melkgeit, 1 Varken, 1 Trek hond, G Eenden, 1 Wertel, 80 Kippen,3 Hanen en 40 Kuikens; 1 Veerwagen, 1 Menwagen, 1 Drielingmenwagen, 1 Driewiels- kar, 1 Hondenkar op veeren, 2 Ploegen, 5 Eggen, 1 Sleepdeur, 1 Veldgang inet borden, 1 Hand- blok. I Kruiwagen, Watertobbe, Voederbakken,2 Kortmolens,Man- gelmolen, Windmolen, Geeselstoel, Graaozeeften, Vleeschblok, Slijp steen, Kiekenren, Reepen en Blok ken, Planken, drooge Mutsaards, Brandhout,500bos8enTarwestroo, G00 bossen Kanthooi, de Mest in den Mestput, de Kafput, Paar- denwant EENE PARTIJ Landbouw-, Melkers- en Zoldergereed schappen en Meubelen, waaronder: Karn, Roomtonnen, Bo- tertob,Melkkannen, Maten,Graan zakken, 1 eikenhouten Kabinet, 1 dito Roogkabinet, 1 mahonie houten Hoekkast, 2 Kastklokken, Spiegel, Tafels, Stoelen, 2 Veeren- bedden, KoperGlas- en Aarde werk en meer andere goederen. Voorts eene partij als: Tarwe, Erwten, Wintergerst, Paardenboonen, Platteboonen, Wittebooneri, Aardappels, Man gels, Nagras en Etweide. Notaris TAK. des avonds te 8 uren te Goesia het koffiehuis „de Prins van Oranje" ten overstaan van den Notaris PILAAR, van a. BEN te Goesaan de Papegaaistraat wijk C no. 98, bewoond door de Wed N. Kauemaxn. b. BS dB II op erfpachtsgrond te Goesaan den Oost- havendijk, wijk nr. 7, aankomende N. de Lange c. b. Lange Noordstraat 33-34, Middelburg. ZOETGOED 8,10 en 12 ot., ZOUT GE BAK 10 ct. per ons. TREKWERK en ZUURTJES droogblijvend vanaf 7 cent per ons, PEPERMUNT, FLIKJES, ULEVEL LEN, PISTASSEN en alle andere SUI KERWERKEN tol concurreerende prijzen. LAGER

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1895 | | pagina 3