Koetspaarden.' INVENTARIS RIJTUIGEN: verkoopen van 't Hotel en Café, POSTERIJEN. BURGERLIJKE STA!\D. Overzicht Verkoopingen enz. Afloop verkoopingen enz. MARKTBERICHTEN SCHOUWING. ADVKRTENTIEN. Notarishuis - Middelburg. Donderdag '2 Mei 1895, 1 SPAN ZWARTE 1.1. DE&ROOI ENL.C, HONDIDS. Donderdag 2 Mei 1395, Openbare Verkooping op Woensdag 8 Mei 1895, afdeeling in zijn geheel en voor| de „Me taalbewerkers" geweest is en voor de lief de die hij steeds hun had bewezen en bood hem het eerelidmaatschap van de afdee ling aan. De reis der Koninginnen. Bij heerlijk zacht, helder, stil weder kwamen precies te 7.10 n. (spoortijd) de Koninginnen Vrijdag te Vlissingen, rei zende onder den naam Gravinnen Van Buren, aan. De trein stond onder geleide van den heer Mieling, inspecteur bij de exploitatie. Prachtige loopers waren gelegd van het salonrijtuig tot aan de Valkdie aan den Zuidelijken ponton gemeerd lag. De Koninginnen werden aan den trein verwelkomd door den Commissaris der Koningin jhr. de Brauw, den burgemeester Tutein Nolthenius en den heer jhr. Rei gersburg Versluijs, kamerheer in buitenge wonen dienst. De Koninginnen, met een bouquet in de hand, werden begeleid door den burgemeester naar de koninklijke wachtkamer en vertoefden daar eenige oogenblikken, met belangstelling alles gade slaande. Koningin Wilhelmina was gekleed in groen zijden manteltje, lichtgrijze japon en hoed met witte veeren de Regentes iu het zwart. Door de hal begaven zij zich naar de Valkwaar duizenden menschen luide hoera's aanhieven, dat door vriendelijk buigen naar alle zijden beantwoord werd. Alvorens aan boord te gaan, namen de Koninginnen afscheid en reikte Koningin Wilhelmina den burgemeester de hand. Koningin Wilhelmina inspecteerde daarop de manschappen van de Valk. De Koninginnen bleven aan het dek tot het vertrek te 8 uren. Zoover het oog reikte, wuifde Koningin Wilhelmina de duizenden, die donderende hoera's aanhie ven, toe. Luide hoera's stegen andermaal op, toen de Valk van wal stak. De Atjeh, die voor de vluchthaven ten anker lag, ging onmiddellijk onder stoom en volgde de Valk op korten afstand. De koninginnen hadden met haar gevolg in den trein gedineerd. De Koninginnen zijn Zatermorgen te 9 uur 40 min. aan boord van de Valk te Queensborough aangekomen. De overtocht geschiedde bij kalme zee. Telegraaf. Veeuitvoer naar België. Zaterdag den laatsten dag dat België voor den invoer van NederTandsch vee geopend was, zijn van 's morgens 6 uur af tot zonsonder gang, niet minder dan 2860 stuks groot vee iangs het grensstation Rozendaal naar België verzonden, ter aangegeven waarde van f 415,000. Dit hooge cijfer werd nog nooit bereikt. Kaar de Ned. Bakkers-Courant mede deelt, is door de directie der N ederlandsche Gist- en Spiritusfabriek te Delft een som van tienduizend gulden beschikbaar gesteld als „eerste steen" voor een fonds, dat buiten de bestaande bonden om (hoewel in over leg met hen), zal worden gesticht, ter ondersteuning van hulpbehoevende bakkers in den lande. Een gelijk bedrag werd met hetzelfde doel door haar beschikbaar gesteld voor de gezellen. Als een „typisch geval" bij de staking te Haarlem vermeldt het Haarl. D. het volgende Een vrouw kwam eergistermiddag tegen twee uur bij een timmermansbaas alhier vernemen, of haar man te werk was geko- tnen of dat hij met de stakers aan het wan delen was. Het laatste was het geval. Het vrouwtje maakte rechtsomkeer en ging haar man zoeken. Een paar uur later kwam ze met haar man, stevig bij den arm gehouden, bij den baas vragen of hij weer aan het werk mocht gaan. „Als hij wil kan hij weer beginnen," gaf de baas haar ten antwoord. „Willen?" en meteen duwt ze haar man de werkplaats binnen en zegt met een welsprekend gebaar „Pas op hoor, dat je zoo iets niet weer uithaaltden heelen winter zonder werk geloopen en gebrek geleden omdat er niet was, en zou je nn er werk is er uitloopen, pas op hoorl" en wat opgewonden ver liet het vrouwtje de werkplaats, den baas bedankende voor zijn goedheid. Een 14-jarig meisje te Amsterdam was Zaterdag bezig een zolder af te boenen en stond daartoe op een trap, toen zij achterover sloeg en dood bleef liggen. Een merkwaardige redding. Zater dag viel te Amsterdam in de Bickersgxacht een 11-jarige knaap en hij werd er uitge haald door een 12-jarigen jongen. Het merkwaardige was dat de drenkeling heette Evert Dommeling en de redder was ge naamd Jan Flink. Een sou (2Vs cent) in het jaar 1 on zer christelijke jaartelling rente op rente gezet, zou heden zijn aangegroeid tot 160 duizend 758 trillioen, 472 duizend 218 billioen, 528 milliard 223 millioen 321 dui zend 324 francs 25 centimes. Of in cijfers 160.758.472.218.528.223.321.324.25 francs. Dit groote getal door 2 gedeeld, geeft het bedrag in guldens. -Te Amsterdam gaf een der calva- leristen, die in een stoet der Koninginnen reed, Woensdag-middag een sterk stukje van rijkunst te zien. Zijn paard viel omver en de huzaar bleef in zijn zadelhet paard kwam op de been, gleed uit en viel we der, en de huzaar bleef ook thans in den zadel weder stond het paard op, en alsof $X «iets was gebeurd reed de man verder. In het Hbld deelt de heer C. E. van Koetsveld mee, dat hij geen reis heeft ge maakt door het geheele land, om propagan da te maken voor proportioneele vertegen woordiging en Jat plannen voor eene adres beweging nog zoo vaag zijn dat daarom trent nog niets valt te melden. In de stroopapierfabriek ,van Beernink Co. te Tiel is een 18 jarig jongmensch een der machines passeerende, door een wiel gegrepen. Een zijner handen werd van het lichaam gerukt, terwijl de andere zwaar gekwetst werd, waarop de ongeluk kige is overleden. 11 at men al niet steelt! Te Wilnis is Vrijdag naoht eene hoeveelheid mest van een vaalt ontvreemd, ter waarde van on geveer f 80, zonder dat het tot nog toe ge lukt is den dader op te sporen. Schipper J. v. d. Sterre te Oude- SChild had Vrijdag op Tesselstroom eene zeldzame vangst; hij bracht in zijn net een paar Hollandsche schaatsen boven water, die naar gissing eene eeuw op den zee bodem gelegen hebben. De schaatsen zijn bestemd voor een kindervoet, en zullen, ijs en weder dienende, in den volgenden winter gebruikt worden. Te Bemmel is iemand bij het duiven vangen in het achterhuis door de hanenbalken gestort en korten tijd daarna overleden, een weduwe met kinderen ach terlatende. Bij een stierengevecht te Barcelona nam een der dieren een ongelooflijk grooten sprong en kwam uit de arena over de barrière, de breede gang en de voorste rij en der zitplaatsen, op de vijfde rij terecht te midden van het publiek, dat in de grootste verwarring vluchtte en naar de uitgangen drong, hetgeen menigeen een arm of been kostte. Een der matadors was den stier nagesneld en greep het dier bij den staart, om verder voortdringen te beletten. Een gendarm joeg het een kogel door het li chaam, die echter aan de andere zijde uit kwam en een toeschouwer doodde. Nauwe- tijks zag men den stier vallen of allen snelden met lange messen gewapend toe om het dier af te maken. Zoo wild ging het hierbij toe, dat eenigen zeer gevaarlijke sneden ontvingen. In het geheel bekwamen ongeveer 60 personen verwondingen. Te Koningsbergenis een zekere Springstein in hechtenis genomen onder de verdenking zijn vrouw vergiftigd te hebben. Bij een onderzoek, naar 's mans verleden ingesteld, is aan het licht gekomen, dat men hier hoogstwaarschijnlijk te doen heeft met een man, die reeds meer dan zes jaren geleden in een kort tijdsbestek zijn vader, zijne moeder, een 'bediende, een commen saal en den echtgenoot zijner zuster ver giftigd heeft. De rechter heeft de op gravingen der lijken bevolen, teneinde ze te laten schouwen. De werkstaking der werklieden in de steen- en pannenfabrieken aan de Donau is geëindigd. Den burgemeester van Weenen, den heer Grübl, is het gelukt, eene schikking tusschen de werkgevers en de werklieden tot stand te brengen. De fabrikanten hebben zieh bereid verklaard tot eene verhooging der loonen met 20 pCt. en daarmede hebben de werklieden zich tevreden gesteld. Op last van den minister van binnen- landsche zaken zijn te Berlijn door de politie 50.000 exemplaren in beslag geno men van de „Yorwarts", het bekende orgaan der Duitsche sociaal-democraten. Deze buitengewoon groote oplaag was bestemd voor den lsten Mei. De inhoud van dit feestnummer was van zeer gevaarlijke strekking. Een treurig geval te München. Een sohildwacht, die op een terrein bij het Oberwiesenfeld op post stond, schoot op een burger, die hem beleedigde. Hij miste echter zijn doel en de kogel trof een soldaat, die zich in de patrouille bevond, zóó on gelukkig, dat hij op de plaats gedood werd. Dokter Chaffier te Parijs bevond zich verleden week met drie collega's bij een patiënte, die eene pijnlijke operatie moest ondergaan. Bad at deze operatie uit stekend was gelukt, gingen de geneesheeren heen. In den namiddag wilde dokter Chaffier zich van den toestand zijner patiënte over tuigen en bracht haar een bezoek. Nauwe lijks zat hij bij het bed der zieke, of hij kreeg plotseling eene benauwdheid; hij trachtte zijn das af te rukken, doch viel, tot grooten schrik van de zieke dame, op den grond. Een oogenblik later stierf hij. Een oude schuld. Dezer dagen ont moette een invalide uit den oorlog van '70 te Nippes een man die hem bekend voor kwam. Nadat zij elkander een poosje had den aangekeken, werd het den eerste dui delijk wien hij voorhad. „Kijk", zeide hij, „nou ken ik je, het is goed, dat ik je ein delijk eens zie, je krijgt van het jaar'70 nog een broodje met kaas van mij". De man meenende, dat men hem voor den gek hield, herinnerde zich echter spoedig, dat deze waarheid sprak. De tegenwoordige invalide kwam in Juli 1870 als soldaat in het veldhospitaal. Op den weg erheen kreeg hij een geweldigen honger die hem noodzaakte bij een hem bekenden kaste lein in de nabijheid voor 15 cents een hartsterking te gaan nemen welk bedrag hij schuldig bleef. Nadat hij het hospitaal verliet, werd hij in den oorlog gezonden, zoodat bij zijn schuld vergat. Sedert 25 jaar zag hij den kastelein nu voor het eerst terug. Of de schuld, met rente op rente, voldoende is geweest om het feest des we- uerziens op waardige wijze tc vieren daarvan zwijgt de geschiedenis. Behoefte aan vee. In het llandhl. van Antw. wordt geprotesteerd tegen het verbod van invoer van Nederlandsch vee Daarin lezen wij o. a.De minister De Bruijn zeide dat van de negen geval len van mond- en klauwzeer slechts vijf werden waargenomen bij vee dat uit Hol land kwam. Maar hij had er kunnen bij voegen dat die Hollandsche beesten gezond over de grenzen kwamen en te Gent ge durende acht dagen hadden gestaan in stal len, welke reeds besmet waren. Men be- grijpe toch, dat de veeboeren uit onze streek, die in Maart de opening der gren zen vroegen, eer zij die vraag inzonden, heel de Hollandsche veestreek hadden onderzocht en niet zoo dom zuilenzijn, den invoer te vragen van vee, dat hunne stal len besmetten kon Daarbij zegt de laatste maatregel, door den minister genomen, niet genoeg, dat hij-zelf niet gelooft aan het bestaan der ziekte in Holland Het besluit, waardoor het Hollandsche vee weer ge weigerd wordt, draagt den datum van 18 April, doch de maatregel is dan eerst van toepassing den 27 derzelfde maand, dus negen dagen later. Negen dagen lang geeft hij den Hollanders nog tijd, om hun vee bij duizenden stuks over de grenzen te zenden want men begrijpt dat in zulke omstandigheden de toevoer eerst voorgoed moet beginnen, zoo talrijk dat de veeartsen geen tijd hebben om bij het ingevoerd vee de noodige waarnemingen te doen en er zoo gelegenheid is, om, als er ziekte be staat, zieke dieren binnen te brengen. Doch de Hollanders zelf redeneeren zoo niet. Zij begrijpen dat het in hun eigen belang is, geen ziek vee naar België te zenden. Ver der werd er op gewezen, dat toch veel vee wordt binnengesmokkeld, en ten slotte zegt het Handelsblad de landbouwers zijn hier allen het eens om te zeggen, dat indien Holland tien jaar gesloten bleef, wij niets meer op stal zouden hebben dan bokken en geiten. De Engelsche bladen behelzen artike len vol geestdrift over de heldhaftige ver dediging van Fort-Chitral ;en over den wonderbaarlijken marsch van kolonel Kelly daarheen. Tijdens het beleg, dat geduurd heeft van 3en Maart tot den 20en April, leed het garnizoen erg van gebrek aan voedsel en munitie en van zieken. De vijanden hielden een tuin bezet belendende aan de wallen van het fort, ze werden echter later daaruit verdreven. De leeuwen in Aftis te New York schijnen in dubbelen zin groote lafaards te zijn. Men liet namelijk in de leeuwen en tijgerkooien eene muis loopen, waarvan deze woudkoningen zóó heng waren, dat zij zich, bevende van angst, in een hoek der kooi terugtrokken. ONS HUIS. Van Woensdag 1 Mei tot en met Woens dag 15 Mei a. s. bestaat gelegenheid ge durende den tijd waarop de leeszaal is ge opend voor hen die thans lid der leeszaal zijn, hun kaarten voor het volgende kwar taal (1 Mei 31 Juli) of desverkiezenden voor 2, 3 of 4 volgende kwartalen, te la ten vernieuwen. Op Woensdag 1 Mei a. s. des avonds van 810 uur gelegenheid tot het ver krijgen van kostelooze, rechtsgeleerde ad viezen. Lijst van brieven geadresseerd aan onbe- kendenden verzonden gedurende de 2e helft der maand Maart 1895, door het postkantoor te Middelburg. J. de Jong 's GravenhageJ. van IJze ren MiddelburgMej. Hikske Rotterdam H. A. Polsli Rotterdam Mej. C. Krijnso Vlissingen. Van 27-29 April 1895. MIDDELBURG. OndertrouwdG. Geerso jm. 34 j. N. Pype jd. 31 j. - J. Roelse jm. 29 j. T. van den Broeke jd. 28 j. W. Ga- briëlse wedr. 34 j. K. van Rooyen jd. 40 j. Bevallen :M. Haussmann geb. Jansen d. P. Gabriölse gëb. Roelse d. A. S. Dron- kers geb. Sibmacher Zijnen z. M. de Kam geb. Mslsa z. P.Pouwer geb. Janse. Levenloos aangegeven een zoon van J. van Ouwerkerk en E. Soeders. GOES. Ie huw. afk. 28, Petrus Jacobus van Calmthout 25 j. jm. te Goes en Lena Hoogesteger20j. jd. te Kattendyke. Abra ham Dobbelaar 25 j jm. te 's Heer Arends- kerke en Martina Mieras 21 i. jd. te Goes. Johannes Franciscus Govaert 27 j. jm. te Haarlem en Maria Barbfer 23 jd. te Middel burg onlangs te Goes. Geboren26, Francois z. v. Johannes van Hoorn en Antonetta van Pienbroek. 29 Nicolaasz. v. Cornelis Kamp en Willemina Gelok. Van 20-27 April 1895. VLISSINGEN. Ondertrouwd A. Neerings wedr- 56 j. en A. M. P. ten Hoopen jd. 85 j. A. Nobels jm. 23 j. en J. C. de Plaa jd. 22 j. R. Schols jm. 31 j. en F. B. van der Weyde jd. 23 j. Getrouwd: G. Pietersjm. 25 j. en E. A Geysen jd. 26 j. P. van Beers wedr. 54 j. en J. P. Mannaart jd. 25 j. K. Keiler jm. 48 j. en P. Proost wed. 41 j. L. M. Baljé jm. 23 j. en F. A. Kusse jd. 19 j. J. Harpe jm. 29 j. en E. Takens jd. 25 A. Bijland jm. 23 j. en C. P. Muth, Jd. 25 j. Bevallen: J. F. van Dijk geb, Harte d. d. S. Maas geb. Bakker d. A. C. Des- loover geb. Odem z. - C. J. Belfroid geb. Slootmans z. - C. E. vjn Boven geb. Eras inus d. F. L. Jacobs geb. Reigel x. -- J. Heydens geb. deVuijst z. M. Krahmor geb. Schneider z - C. Lippens geb. de Poorte d. C. V. C. Vanoutry ve geb. Nae- sen z. J. van Hoorn geb. Stoutard z. OverledenJ. Florusse z. 7 w. G. H. de Zitter jm. 24 j. J, Abrahamse man van N. de Muijnclc 69 j. A. J. Louwerse man van A. W. Engelberts 76 j. A. M. Pauwels wed. van J. J. Fransen 69 j. C. S. A. Joukes z. 5 m- M. Schneider vrouw van J. C. Krahmer28j. P. Segeler d. 4 m. J. Dert z. 7 m. Dinsdag 30 April. MltMc liturg, Heerengracht M 143 door not. Slegt 10 uur boogkabinet, antieke kast, cylinderbureau, oud porcelein, Mardercijn kabinetstel, Delftsche schotels, goud en zil ver, bloedkoralen. Inl. de Groot en Honffius. Woensdag 1 Mei. Serooskcrkc, 10 uur op Waaienburg bij Tavenier door not. Tak 2 merrien 12 en 7 jaar, de laatste veulendragend, 5 melk; koeien, 1 knlfdragende vaars, 3 vaarzen, 2 stieren, 2 kweekkalvers, meikgeit, 2 vette varkens, 12 kippen, 2 menwagens veerwa gen, driewielskar, lemoenkar op veeren ploegen, eggen, rolblokken, kooktoestel, hooi- zaag, reepen en blokken, boonstokken, tarwe- stroo, hooi, mestput, landbouw-, melk- en zoldergereedschap, meubelen, 2 boogkabinet- ten enz. Wemeldlnge, 10 uur door not. Mulock Houwer bp Korstanje 9130 cA. bouw- en 7940 cA. weiland Polderdijk en Stelhoek van B. Kosten. Donderdag 2 Mei. Goes. 1 uur aan den Waaihoek door not Mulock Houwer bij wed. Den Boer 15 bedden, 40 stoelen, 11 ijzeren ledikanten, 11 tafels, lampon, spiegels, dekens, glas- en aardewerk. middelburg, 8 uur in de Vergenoeging door not. Verhulst 3 huizen Wagenaarstraat, Zuidsingel E 42 en Nieuwstraat G 211. Daags vóór en op den verkoopdag te zien van 10—12 en 2-4 uur. Vrijdag 3 Mei. Ierseke, 3 uur bij C. Poelman door not. M. Houwer 1 drachtige zeug, speenvarkens en mestputloopers. Woensdag 8 Mei. Vlissingen, 10 uren aan het hotel „du Commerce" Bellamykade door not. de Vos inventaris van 't hotel en café, biljart met toebehooren, 16 houten en 2 ijzeren ledi kanten, 18 veeren bedden, kussens, dekens en verder beddegoed, waschtafels met gar nituur, verder slaapkamerameublement, gas kronen, canapó's, stoelen, tafels, kachels, serviezen, porcelein- en aardewerk, glaswerk, tafellakens, servetten en ander linnen, tapij ten, karpetten en vloerkleeden, partij wijnen waaronder zeer belegen, fornuis en keuken gereedschap, handwagen, kinderwagen enz Kijkdag Dinsdag van 10 tot 4 uren. middelburg, 10 uur op de hofstede Eendragt door not. Tak inspan als 1 bruin ruinpaard 5 jr., 1 bruin merriepaard 10 jr., 1 zwart merriepaard 15 jr., 1 vos merrie 2 jaar, 22 baatgevende melkkoeien, 2 kalfdra- gende vaarzen, 2 weivaarzen, 2 jarige, 8 kweekkalvers, schaap met lammers, valken, 11 biggen, 40 kippen en 1 haan, 2 karnhonden met hokken, 2 menwagens met toebehoooren, veerwagen,melkkar opvoeren, driewielskar, 2 ploegen, waleploeg, eggen enz. mutsaard, landbouw-, melk- en zoldergereedschappe i, mahoniehouten boogkabinet,geschilderd boog kabinet, 2 bedden met toebehooren, boeken kast, achterlaadjachtgeweer. Zaterdag 11 Mei. Goes, 10 uur in de Prins van Oranje door not. Pilaar lo. de hofstede Tilburgh in pacht bfj wed. de Dreu 76.3239 H. 2o. de hofstede Dijkzicht in pacht bij M de Dreu 85,0307 H. Catalogus na 25 April bij den notaris. IERSEKE. Door den architect A. Ie Clercq werd Vrijdag alhier namens den heer G.Schip- pers aanbesteedhet bouwen van een nieu wen veestal en bakkeet met bijhoorende werken op de hofstede bewoond door J. de Schipper. Ingeschreven door de hoeren A. Marteyn, Ierseke, f2051; J. P. Penny, Krabbendjjke, f1999; W. Goeman, Ierseke, f1929; L. Laban, id. 1879. Aan den laagsten inschrijver gegund. Rotterdam, 29 April 1895. Tarwe 40 cent hoogei. Zomergerst 10 cent lager. Bruine boonen 50 cent lager. Buitenlandsche en meel druk. Meel f 1 hooger. Tarwe1 4,25 a - 6.25 Rogge- 3,25 - 4.25 Wintergerst -2,50 - 3.80 Zomergerst. - 2,50 - 3,50 Chevaliergerst - 2,50 - 3,80 Haver- 1,50 - 3,— Paardenbo onen -4,— - 5,50 Erwten- 5,50 - 6,— Kookerwten -5,50 - 8,50 Bruine Boonen -10,50 - 17,50 Witte- 7,50 - 10,— Kanariezaad -7,— 8,25 Koolzaad- 7.- - 7,50 Lijnzaad 0.— - 0,— AJUIN 00000 balen, 00 cent. VLAS 20664 steen blauw. 4144steen wit. Zeeuwsche EIEREN f3.10 a f3.00. Op de Veemarkt van Maandag waren aan gevoerd 00 paarden, 000 magere en 289 vette runderen, 252 vette kalveren, 0 nuch tere kalveren, 103 schapen of lammeren 494 varkens, 0 biggen, 0 bok De pry zen waren als volgt: vette runderen le qual. 68 aOO, 2e qual. 60, 3e qual. 56 a c kalveren le qual. 0,95, 2e qual. 70 a 80 c. schapen le qual. 55, 2e qual. 50 c. varkens le qual. 16 2e qual. 15 3e qual. 00 ct licht soort 16 a 00 c. AARDAPPELS. Zeeuwsche jammenf3.50 a 4.— Zeeuw sche blauwe f 3.20 a f 3.50. Poters Zeeuwsche f 1.50 a 1,70. Westlandsche klei f 0,00 a f 0.00 Geldersche blauwe f 3.40 a f 00. Geldersche witte f 1.30 a fö .00. Champions 2.75 a f 3.—. Duitsche roode f2,50 a f2,70 AXEL, 27 April 1895. Oude Tarwe fO.— a fO,—Nieuwe Tarwe f6.25 a f6.75. Rogge f5.— a f5,25. Nieuwe Wintergerst f 5.- af 6.50. Zomergerst fO,— a fO,—Haver f4.— a f5.— Kookerwten 10,— a fO.— Voererwten f6.50 a f7.— Paardenboonen f 7.— af7,25. Lijnzaad fO. af—.— Koozaad fO.— afO,— Alles per 100 K. G. Aardappelen f4,— per 104 K.G. GRIJPSKERKE, MELISKERKE, KLOE- TINGE, KRU1NINGE en RITTHEM 1 Mei. BIGGEKERKE 6 Mei. WEMELDINGE 8 Mei. *s* Ondertrouwd: JACOBUS QUIST Bzn. en GEERTRUIDA VAN DIJL. Haarlem, 2- A .j 1895_ Leiden, r O De Notaris J. W. V E R H U L S T zal verkoopen des middags te één uur precies, mak en vertrouwd, benevens de navolgende Tilbury, Boodschap wagen, Ra- rouchette, Tentwagen, kleinen Tentwagen, Jachtwagen; voorts Paardentuigen, Paardendekens, "Wagenlichter, Stalgereedschap- pen en meer. De rij tuigen zijn één dag vóór den ver koop te bezichtigen in het Koetshuis op de Bree E 117/118 en op den morgen der ver- kooping, aan het Verkooplokaal evenals de overige.Goederen. Voor nadere informatiën ver voege men zich bij de Vendumeesters De Notaris J. W. VERHULST zal op des avonds te acht uren, op de bovenzaal van de Sociëteit „de Vergenoeging", op de groote Markt te Middelburg, publiek presenteeren te lo. Een HUIS en ERF, in de Wage naarstraat, te Middelburg, wijk D no. 85. 2o. Een HUIS en ERF, aan den Zuid singel aldaar, wijk E no. 42. 3o. Een HUIS en ERF, in de Niéuw- straat aldaar, wijk G 110. 211. VoormeldeONROERENDE GOEDEREN zijn daags vóér en op den verkoopdag te zien, des voormiddags van 10 tot 12 en des namiddags van 2 tot 4 uren, op ver toon van een permissiebiljet, met verdere inlichtingen verkrijgbaar ten kantore van gemelden Notaris. te Vlissingen, ten overstaan van Notaris J. DE VOS, te Middelburg 's morgens te 10 uren aan liet hotel „da Commerce", Bellamykade te Vlissingen, van: als: Biljart met toebehooren, 16 houten- en 2 ijzeren Ledikanten, 18 vee ren Bedden, Kussens, Dekens en verder Beddegoed, Waschtafels met Garnituur, verder Slaapka mer-Ameublement Gaskronen Canapé's, Stoelen, Tafels, Kachels, Serviezen, Porselein en Aarde werk, Glaswerk, Tafellakens. Ser vetten en verder linnen; Tapijten, Karpetten en Vloerkleeden partij waaronder zeer be legen, Fornuis en Keukengereed schap, Handwagen, Kinderwagen, en 't geen meer zal worden ge presenteerd. Kijkdag Dinsdag te voren van 10 tot 4 uren.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1895 | | pagina 3