T f yfaMout, EOEPOEINENTING i BEKENDMAKING Canadaboomen, 3 Noteboomen De Hofstede De Hofstede De Hofstede De Hotstede H.H. Landbouwers. Overzicht Verkoopingen enz Afloop verkoopingen, enz. BUIIG UKLI.J KR STWD. POSTERIJEN. MAfEKIttRRBCSH EK. A I) V K R T E N T 1 E N. Mulder Wessels. op Vrijdag 4 Januari 1895, pufcliek verkoopen: 34 Kaphout op streep en Strobbels. Maandag 31 December 1894, Fruitboomen 2 perceeien HAKHOUT, Voorloopige Aankondiging MAAND FEBRUARI 1895 Voorloopige Bekendmaking. De verkooping op Woensdag 6 en Donderdag 7 Maart 1895. A. GALLIS MERELS, NOTARIS. Wijnen, Gedistilleerd en Likeuren. direct van het KALF. ssteund door de zaken der zyn. Strekke i zoo be- Kloetinge. daarna het nam den pre ,rbij eene toe- erwachtingen ente uitsprak iendschap der i en den raad en woord van lariswaarna g werd op- 3 en 4 uur emeentenaren burgemeester, n wandeling ras een maal- ntehuis, waar rgemeester en ■Is het dorp en door het s feestvreugde er Jongelings- :t macht" be- president J. er, secret iris urig versierde niging „Eina- eniging „Cres- 3. J. Vereen., ddag den bur- ir Vereeniging, ie-aibum had telyk welkom, der Car. Be- n des burge de zangver. ecteur M. de :e wijze een ter het woord ug gelijk d» e Christelijke tijde op zijnen alk een vereen, en der steun- g die getuigde had te be- r luide Hoe- ond werd door stelijke wijze rden dan ook Zeeuwsch eel) mvloed op 22 et het oog op hiertoe onge ruim 2. M. zijn voor sr ongunstigen nginnenpolder n enkele door ngen door op- Ier Hoofdplaat slagen. goed als onge- erken totver- eskens werden van rysbeslag jk beschadigd, de haven van geteisterd, de rerden of voor f schoven door naar beneden, werd de voet igekort. Steile runnen worden tuks palen en van welke een bij warente ran pl. m. f 760. rs bestond de ies van duin, veel belang- ral aan de Cal- in den laatsten nstmatige aan- duinen te be en van rijs- en Zwarte polders ngrijke schade e hoofden, een f 1100, en aan som van pl. m. echter belang- srlies aan mate- ing van andere an de in den ien soort, zou egen watering :hade tot aau- den. ingenomen dat and verdediging dan gedacht op vele plaatsen zet of min of e gevolgen zich >r doen, indien raten tijd zou- Sliedrecht op •gen met zijn zoon in een ijzeren roeiboot, waarop een zeil was geplaatst, onder zeil naar Dordt, toen een rukwind in den schoot sloeg. Daar de schipper het touw aan de schoot stevig had vastgemaakt in plaats van dit slechts los te bevestigen of in de hand te houden, kon de boot aan dien hevigen winddruk geen weerstand bieden en sloeg om. Het ijzeren vaartuig zonk onmiddellijk en de opvarenden verdronken. Omtrent een moordaanslag te Maar- sen aan de Vecht wordt het volgende gemeld Bij het verlaten van een herberg bracht, zonder eenige aanleiding, een berucht per soon aan een oppassenden jongen man eene zeer ernstige wonde toe, terwijl hij een ander (vader van een talrijk gezin) een levensgevaarlijke wonde toebracht aan den hals. De laatste is gisternacht overleden. Maretje Thijssen, de vrouw te Mar ken, wier huis als antieke Harkerkamer steeds zooveel bezoek vond, is op 83-jari- gen leeftijd overleden. Een fabrieksarbeider te Goor, wilde gisteren middag een geweer, dat door hem zelf samengesteld was de loop was een stuk gaspijp beproeven. De pijp sprong en de man werd doodelijk getroffen. Na eenige oogenblikken was hij een lijk. De overledene, die als een flink en op passend arbeider bekend stond, laat eene weduwe met acht kinderen hulpbehoevend achter. Een ruim 30-jarige onbekende publieke Vrouw te Amsterdam is maandagavond, waarschijnlijk bij het aansteken van een petroleumtoestel in brand geraakt en in hare vertwijfeling in de gracht gesprongen. Nog brandende trad zij uit het water en liep de straat op, waar de nachtwacht de vlammen dempte, doch de vrouw zelf overleed reeds, voor zij in een der nog open zijnde wonin gen dier buurt kon worden binnengebracht. Welk een tragisch einde van jeen tra gisch, diep ellendig leven welk een lange treurige levensgeschiedenis ligt er in dit woordeen onbekende publieke vrouw Bg den ex-commissaris van politie Tuinenburg, die in de kazerne der karabiniers te Monaco door middel van een hand doek zelfmoord pleegde, werd een bedrag van 300 franken gevonden, die aan het politiefonds ten goede komen. Voorts wer den tal van fleschjes met haarkleursel bij hem gevonden. Een vrouw uit Cleef stapte te Haren Vrgdag uit den trein met een kinderwa gentje waarin haar kind lag. De storm woei haar wagentje in een diepe sloot en haar kind verdronk. In het gehucht de Wacht onder s Gravendeel zijn door de doorbraak van den dgk ruim honderd gezinnen zonder dak. Een oude vrouw die in de bedstede gevlucht was,„verdronk daar, het water was tot aan haar zolder gestegen. In Franlcryk is wederom een klein schandaaltje uitgekomen. De kapitein Dreyfus een Jood heeft aan de Duitsche regeering tal van geheime docu menten verschaft, voor welke daad hij zich goed liet betalen. De man is ge degradeerd en gedeporteerd. Of in goed hoilandsch overgezet, hij is ontzet van zijn waardigheid en verbannen naar een straf kolonie buiten Europa. Zooals gewoonlijk zyn er veel Poolsche joden in Liverpool die wachten op eene gelegenheid om naar Amerika te emi- greeren. Kort geleden nu riep een van hen de hulp van den agent eener Stoombootmyin, om haar zusje van Polen te laten over komen naar Engeland. De vrouw was te arm om zelf te gaan of een ander te stu ren om haar te gaan halen. Na eenig beraad, gaf de agent haar een adresstrook, waarop in drie talen geschreven stond: „Aan de beambten van de Spoor- wegmaatschappy Gelieve dit meisje naar Hamburg te zenden, aan het adres van den agent voor de Liverpoolsche Stoomboot mij." Deze agent zou haar dan verder naar Liverpool expedieeren. Of het plan zou slagen was twyfelach- tig, daar het meisje, pas 10 jaar oud, niets dan Poolsch kon spreken, de reis, pl.m. 100 mijlen, tot Hamburg eene lange was en de kleine reizigster dagen lang zou zyn overgelaten aan de goedheid van wild vreemde en misschien weinig welgezinde menschen. Menschelijk gevoel en sympathie natuuriyk middellykerwysbescherm den echter de kleine, die tot groote ver wondering van den agent te Liverpool met de adresstrook om den arm aan zijn kantoor werd afgeleverd, na een week onderweg te zyn geweest. Wy deelden onlangs mede hoe de Duitsche Theologische hoogleeraren Grafe en Meinhold hun schennende hand aan de Heilige Schrift hadden geslagen enten aanhoore hunner studenten den goddelijken oorsprong daarvan hadden geloochend. Yele bladen lieten daartegen een ernstig protest hooren. Thans deelen de geestver wanten der twee ongeloovige hoogleeraren met opgetogenheid mede, dat men de twee professoren schadeloos heeft gesteld voor de „miskenning" die hun door de ortho doxen is aangedaan. De professors hebben, zoo word gemeld, „een adres van instemming en hulde ont vangen, dat onderteekend is door 200theolo- gen, en niet minder dan 140 andere per sonen van groot aanzien, hoogleeraren, direc- euren van middelbare scholen enz. De wereld heeft het hare lief en weet het hare te waardeeren. „Hunne vaders deden desgelijks den yaischeu profeten". Te Dorpat trad den 13etl dezer een diender in een kroegje en zag daar een bekenden dief zitten, die een half varken bij zich had. Natuuriyk stelde de diender den dief voor hem naar de gevan genis te vergezellen. Toen zij uit de kroeg kwamen, ontmoetten ze een anderen dief, die de kroeg binnen wou gaan met de andere helft van het varken. Nauwe- lijks had die dief den politiedienaar ge zien of hy wierp zyn buit neer en wou ontsnappen, maar hy werd ingehaald en gepakt. Maar toen men het halve varken zocht, bleek het verdwenen te zyneen derde dief had gebruik gemaakt van het oogenblik dat de dienders den tweeden achternazaten, om het stuk weg te dragen. Maar de derde had ook geen genoegen van zijn vangst. Hy dacht dat hij al in vei ligheid was, toen hy opeens een agent zag aankomen. Daar de dief den man der wet niet met het halve varken op zyn rug tegen wou komen, wierp hy het weg en ging op den loop de agent die hem gezien had, achter hem aan. De dief, merkende dat hy achtervolgd werd, sprong op de rivier de Embach, die pas met een dun vlies was bedekt. De agenten dorsten hem daar niet volgen. Midden op de rivier zakte de dief door het ys en viel in het water, maar hij kwam er toch weer uit en behouden op den overkant, waar hij ont snapte. Terwyl de politie hem achternazat, sleepte een vierde dief het halve varken weg, maar hy viel in handen van de dien ders en ging de kast in. En ook de derde dief werd noch door zyn hard loopen, noch door zyn koud bad gered, hy werd gevon den en in hechtenis genomen. Zoo moeten dus al de vier liefhebbers van varkens- vleesch voor den rechter komen. Maandag 31 Dec. Goes, te pachten de hofstede Vrijbergbe Oud Vosmeer 48 H.id. te 's Gravenpolder 57.89.04 H. Aanbiedingen voor 1 Jan. bfj not. Liebert. Kloetinge, 10 uur door not. Mulock Houwer voor dhr. M. Burger in boomgaarden bij wed. Jeronimus 3 noteboomen. fruitboo- men, bij Akkenaar 7 perc. hakhont in Kloe- tinge en 's Gravenpolder. En verpacht voor 7 jaar 9,17,42 H. bouwl. in Kloetinge. Woensdag 2 Jan. Bergen op Zoom, in Thalia 11 uur door het dagelfjksch bestuur der visscherijen verpachting 248 perc. schelpdierenvisscherij 157 perc. in de Oosterschelde O. deel en 41 perc. id. Westel. deel. Boekjes enz. bij dhr. A. Fokker te Tolen. Donderdag 3 Jan. Ellewoutsdijk, 1G uur door not v. d, Kloes bij Otte voor Bannet en Smallegange 1.04.44 H. bouwl. en zijkantweg Gouden bo dem; 1,7350 id. Teunishoek; 2,3564 H. id. ia. Vrijdag 4 Jan. Kapelle, half 11 voor S. Kramer door not Gallis MerensHillewerfweg 34 canada's. Kaphout op streep en strobbels. Maandag 7 Jan. Oostburg, verpachting door den burge meester tollen op den weg Breskens Groede, Groede Nieuwvliet, Schoondijke IJzendijke, en Oostburg Zuidzande. Voör 3 jaren in gaande 1 Mei 1895. Voorwaarden ter lezing ter prov. griffie en ten gemeentehuize te Sluis, Breskens, Groede, Nieuwvliet, Oost burg, Schoondijke, IJzendijke, Zuidzande. Dinsdag 8 Jan. Goes, in de Prins van Oranje door not. Mulock Houwer 6 uur en Woensdag 6 uur bibliotheek van dhr. Hartman. Oostkapelle, 10 uur op Huis ten Duine door not. Verhulst geslagen esschen-, elzen en berken kaphout, mutsaards. Woensdag 9 Jan. Itrie we gc, 10 uur bij Nysse door not. v. d. Kloes 1 antieke kast, 2 tafels, stoelen, 2 kachels, kastklok, schrijflessenaartje, hanglamp, kruiwagen, mest, arbeidersge reedschap. Donderdag 10 Jan. Bi<l«lelhurg half2 in do Vergenoeging door not, de Vos lo een perceel dijk en bermdijk met water te Veere 2,1101 H. A. 2o. 1,4360 H.A. bouwl. en Sprink teGapinge; 3o 1,1389 H. id. te Seioooskerke; 4o 'Vso aandeel in het huis en erf te Sluis Kapelle straat 343 cA. Woensdag 27 Febr. Camperland, uur door not. Roelof voor J. Wisse inspan als Donberdag 28 Febr. Waarde, voor erven wed. Pieper uur door not. Mulock Houwer inspan als Hats, voor D. Meulenberg door not. Noordijke inspan als Febr- Goes, uur door not. Pilaar de hofstede Dykzicht. G oei, uur door not. Pilaar de hofstede Tllburgh. Goes, uur door not. Pilaar de hofstede Zoutershof. Goes, uur door not. Pilaar de hofstede Plantlu8t Door de Landbouwvereeniging te N. en St. Joosland werd Maandag middag aanbe steed de levering van pl. 23.800 Ks super- phosphaat, 10.000 Ks ammoniak superphos- phaat, 21.300 Ks Chilisalpeter en 7000 Ks Thomasphosphaatmeel. Ingeschreven werd voor de superphosphaat door de heeren J. Kostense, Kruiningen, voor f2.99; Iman J van der Have, Oosterland voor 2,97, Maat schappij tot verkoop van hulpmeststoffen te Dordrecht, voor f 2,95, P. J. van Aardenne Co., Dordrecht, voor f2.94i/g, P. de Koster, 's Gravenpolder, voor f 2.89, Coenen en Schoen makers, Uden, voor f2.87, Adriaansens Pol- fliet, Walsoorden, voor f2.86, P. A. Adriaan sens, Wal-oorden, voor f2.78 en A. Snelleman Dinteloord, voor f2.78. Aan den heer P. A. Adriaansens is de levering gegund. Voor de ammoniak-superphosphaat werd ingeschreven door de heerenP. G. Adri aansens, voor f8.40, P. A. Adriaansens voor f8.17, Coenen en Schoenmakers voor f7.£8, Maatschappij tot vei koop van hulpmeststof- f.en voor f7.85, P. de Koster voor f7.82 en Van Aardenneen Co. voor f7.74. De laatst genoemde firma is de levering gegund. Voor de Chilisalpeter werd ingeschreven door de heeren J. Kostense voor f 10.72, Mfj tot verkoop van hulpmeststoffen voor f 10,58, A. Snelleman voor f 10.55, Adriaansens Pol- fliet voor f 10.54, P. A. Adriaansens voor f 10.51 en P. G. Adriaansen voor f 10.48. Aan den laatsten is de levering gegund. Voor het Thomasphosphaatmeel schreven in de heeren P. G. Adriaansens voor f3, Mjj tot verkoop van hulpmest stoffen voor f2.68, Van Aardenne en Co. voor f2.59, Coenen en Schoenmakers voor f2.35 en Van der Have voor f 2.24. Deze wei d de levering gogund. De prijzen 'zijn berekend per 100 Ks. M. C. MIDDELBURG. Aan het Prov. bestuur werd heden aanbesteed lo. het maken van een ponton te Breskens. Raming f23800. InschrijversT. Vo ker Dordrecht f 23700, C. de Wilde Az. Kattendjjke f2u980, J. v. d. Hoek Midd. f22830, G. Klootwijk Papendrecht i 22800, J. Meijer Zaltbommel f 21938, M. v, d. Hoek Neuzen f21800, J. Visser Gz. Pa pendrecht f21600 en Kon. Noderl. Grofsme derij Leiden f20750. 2o. herstel enz. der sluisdeuren te Vlissingen en te Hansweert. Inschrijvers G.Klootwijk Papendrecht f44800. J. v. d. Hoek Middelburg f436C0, J. Visser Gz. Papendrecht f39690 en Nederl. Scheeps bouw Maatschjj. Amsterdam i 39500. GOES. By de Maandag gehouden besteding door het burgerlijk Armbestuur is aan de laagste inschrijvers de levering der benoodigde artikelen als volgt gegund Brood 6% cent, R. Scheele. Rundvl. 55 en Kalfsvleesch 100 cent, J. Bannet. Varkensvl. 60 centL. Melsse. Gort 19.80, Rjjst fll, Stokvisch f0,40 en Zeep per 30 kilo f4,40 aan Ph. Wessel. Zout per 50 kilo f2,80 aan Joh. Gecnsen. Door de landbouwiyereeniging Seroos- kerke (W.) is de levering van 80000 K.G. superphosphaat gegund aan de heeren Coenen en Schoonmakers te U-len voor f2,78 de 100 K. G. Verder was nog ingeschreven door de heeren Eckhardt te Nisse voor f 3.70. Snel te Almeloo f3,25. Maas te Middelburg f3 15 Gabriëlse te Middelburg 13.08. Scheele te Neuzen f3.03. Maatschappij tot vei koop van hulpmeststoffen te Dordrecht f 2.961/2, Binnenveld en Schellen te Rotterdam f2.94 van Aardenne te Dordrecht f 2-931/a- Iman J. van der Have te Oosterland f2.87. GOES. Het huis (logement) Waaihoek van mej. wed. den Boar, gisteren door not. Mu lock Houwei geveild, is opgehouden. 's QRAVENHAGE. Aan het departement van justitie alhier is aanbestee 1Het on derhouden van cn het uitvoeren van ver nieuwingen en herstellingen aan het rechts- geboi.w en het huis van bewaring te Mid delburg en Zierikzee en de strafgevangenis te Goes. Laagste inschrijvers waren: Mid delburg, M. K. Jeras en Zn aldaar, rechts- gebouw f2430, huis van bewaring f2680. Goes, N. Hageman aldaar voor f5115. Zie rikzee, J. Lammers, rechtsgebouw 11098 en huis van bewaring f1248. GOES. Door den architect A. Ie Clercq werd Donderdag voor den heer A. Witkam alhier aanbesteed het afbreken van verschil lende gebouwen, het bbüwen van een nieuwe graanschuur, veestal, bakkeeten varkenshok op de hofstede, bewoond door den heer J, Verhulst aan den Zanddijk, gem. Kruiningen. Inschrijvers de heeren P. Dronkers, Kapelle, f9148, Jacs Burggraaf, Wemeldinge, f9180, J. P. Panny, Krabbendyke, f9225, A. Patijn, lereeke f9333, W. Goeman, id. f9496, L. Laban f9496; M. Buitendijk, Goes, f 9498, Joh. Dekker, Kloetinge, f9500, W. v.d. Linde, Kattendjjke, f9500, C. [Karelse, Kruiningen, f9600, J. M. Lamireres en Goedemond, Hans- weert, f 9745, A. Paassen, Kruiningen, f 10-045 A. Koster, Womeldinge, f 10.645, Joh. Moe- rebeke, Bergen op Zoom, f10,950. van 25 - 28 Dec 1894. MIDDELBURG. Ondertrouwd: F. A. Boasson jm. 32 j. enC. Spefjer jd. 22 j. N. Bastiaanse jm- 28 j. en J. J. Ludikhuize jd. 26 j. - H. L, Wynne jm. 36 j. en H. P. van Rotten jd. 34 j. L. Sovat jm. 32 j. en I. C. van der Poel jd. 24 j. Getrouwd: M. A. Boot jm. 30 j. en A. A. Janse jd. 41 j. J. H. Dtspinois ]m: 25 j. en A. M. ten Harkei jd. 24 j. BevallenJ. M. Poppe geb. Moorman z. J. J. Ie Due geb. Vogel d. - A. H. Tilroe geb. Merk z. P. Gabriëlse geb. Joosse d. J. C. Verbaan geb. de Vlieger d. N. Huijsse geb. Klap d. Overleden K. J. de Hooge man van A. P. van Fraeyenhove 30 j. E M. Hafken- ecbeidt vrouw van G. Key'zer 69 j. H. de Wolf 6maandenz. HM. Scholtens 19j.z. GOES. Ondertrouwd27 Franopis flarinck 23 j. jm. en Pieternella Adriai a Verrijzer 19 j. jd. Geboren: 28. Jacomina d. v. Andries Toutenhoofd en Pieternella Houdenaarde Overleden: 25 Pieter Anthonie de Wit 44 j. geh. met Johanna Maria Kop. De directeur van het postkantoor te Goes brengt ter kennis aan belanghebbenden dat het postkantoor op 1 Januari e. k. open gesteld zal zijn van 10 tot 12 uur midd. (spoortyd) Postpaketten worden echter niet ter verzending aangenomen. De Directcnr, VAN INGEN. VLISSINGEN, 28 Dec. 1894. Boter f 1,20 a f 1,30 per kilo. Eieren 16,40 a f6,— per 104 stuks. ZIERIKZEE, 27 Nov. 1894. BOTER. Hoogste koers f 0.75 a fO.— laagste koers f 0.70 per 5 ons. Kipeieren hoogste koers f 1.12y2 a fO.—laagste koers f0.80 per 25 stuks. Eendeieien hoogste koers f 0. laagste koers f 0,— de 25 stuks. OOSTBURG, 27 Dec. 1894. Oude Tarwe f6,75 a f 7, Nieuwe Tarwe 14.40 a f5.30. N. Rogge f 4,25 a f 4.50. N. W int 01 gerst 1 3,50 a f4.—. Zoniergerst 3,50 a f 3,75. Haver per lfett—HR© 15.— a f6Kookerwten f 7, a f 7,75 Erw ten f 6- a f 6.25. Paardenboonen 14,70 a f5,—. Koolzaad f 0. a f 0. Alles per H. L. uitgezonderd de Haver. MIDDELBURG, 27 Dec. '94. Door de plaats gehad hebbende feestda gen was de aanvoer uit Walcheren heden niet groot. Weinig ging er in den handel om en prfjzen bleven van alle artikelen onver anderd, uitgenomen Tarwe die lil enWitle- boonen die in de beste soort 25 a 50 cent lager kondon worden gokocht. Versche Boter f 1.15 a f125 por Kilo. Eieren p. 100 stuks f5. Voorspoedig bevallen van een flinkeri Jongen. M. FABERIJ DE JONGE— Antheunissb. Vlissingen, 26 Dec. 1894. Heden overleed te Leiden onze geliefde dochter, zuster en behuwd-zuster AGATHAJOHANNA in den ouderdom van 43 jaren. Namens de familie Wed. J. P. MAGIELSE. Goes, 25 December 1894. Gevoelig voor de menigvuldige bewijzen van deelneming, ontvangen bij bet overlijden van onze geliefde Echtge- noote, Moeder en Behuwdnioeder, betuigen wij langs dezen weg onzen hartelijken dank. Vlissingen, Deo. '94. A. M. LUITWIELER. S. A. LUITWIELER. C. LUITWIELER—de Vos. A. LUITWIELER. H. J. LUITWIELER. D. C. LUITWIELER. Voor de vele blyken van deelne ming ontvangen bij de kortstondige ziekte en na het overlyden van ons geliefd Zoon tje en kleinzoontje PIETER, betuigen wij onzen hartelijken dank. Goes, 28 Dec. 1894. J. FOKKINGA. J. FOKKINGA—Vonk F. VONK. E. VONKGoedhard. ter voldoening aan art. 28 van het Wetboek van Koophandel. By onderhandsche akte geregistreerd te Goes 20 December 1894 is tusschen de on- dergeteekenden aangegaan eene vennootschap ten doel hebbende het gemeenschappclyk dry ven van een handel in Manufactu ren, Kant en aanverwante arti kelen op denzelfden voet als vroeger door den eerst ondergeteekende is, en thans door den tweeden ondergeteekende wordt uitge oefend. De vennootschap wordt gevestigd te Goes in het huis in de Papegaaistraat wyk C no. 97 onder de firma Zy vangt aan 1 Januari 1895 en is aam- gegaan voor onbepaalden tyd. Zy is ont bonden 6 maanden nadat de eene vennoot aan den anderen schriftelyk heeft kennis gege ven dat hy de vennootschap wil doen ein digen. Zy is voorts ontbonden by eene on der cnrateele stelling of by het overlyden van den vennoot Mulder. Ieder der vennooten is bevoegd ten name der vennootschap te handelen, voor haar gelden uit te geven en le ontvangen en de vennootschap aan derden en derden aan haar te verbinden en met den naam der firma te onderteekenen. De toestemming on onderteekening van beide vennooten wordt echter gevorderd, tot het afgeven acoepteeren, endosseeren en voor aval teekenen van wissels en ander han delspapier, tot het koopen, huren, verhuren en vervreemden van onroerende goederen, tot het aankoopen van zaken hun handel betreffende hoven de 1000 gulden in eens, het doen van aannemingen, het ter leen op nemen van gelden, het verleenen van za kelijke rechten, het aangaan van verbinte nissen van bergtocht, het sluiten van da dingen en het verrichten van alle han delingen die niet tot den gewonen werk kring der vennootschap behooren. By elke onderteekening met den naam der firma voegt de onderteekenaar zijne ge wone handteekening. Goes27 December 1894. A. MULDER Kz. Ph. WESSELS. De Notaris A. GALLIS MERENS zal des morgens te lOVs uren, ten verzoeke van S- Kramer te Kapelle. in zyn bosch aan den Hillewerfweg, tegen het land van J. Van Willegen, de meeste geschikt voor WEEKHOUT. De Notwis MULOCK HOUWER zal op 's voormiddags te 10 uren, voor den hear M. Burger publiek verkoopen te Kloe tinge in boomgaarden vóór en achter de hofstede van de wed. Jeuonimüs en eenige in de herberg van Akkenaar 7 PERCEELEN in Kloetinge en 's Gravenpolder, voor de gemeente Kloetinge aan de begraafplaats. Daarna worden publiek verpacht voor 7 jaren 9 H. A. 17 A. 42 c. A. in de gemeente Kloetinge in perceeien zoo als op het terrein is afgebakend. Alles breeder bij biljetten omschreven. IN DE zullen te Goes verkocht worden „Dykzieht", in de gemeente Drieivegen, ter grootte van ruim 85 Hectaren „Tilburgh", in de gem'eente Drieivegen. ter grootte van ruim 70 Hectaren „Zoutershof", in de gemeente Iersekt, ter grootte van ruim 52 Hectaren en „Plantlust", in de gemeente 's-Heer-Arends- kerke. ter grootte van ruim 55 Hectaren. Inmiddels informatiën te hekomen ten kantore van dep Notaris J. M. PILAAR, te Goes. VAN DEN KAPITALEN van den eerz. Z. De Groene te Kapellt zal plaats hehben SPECIALITEIT IN Vraag Pryscourant. CORNs. J. REKKERS, Middelburg. MELKBUSSEN der Holl. Melk Mü. in houdende 40, 50 en 80 Liters, zyn tet spotprijzen te koop. Voorts: CENTRIFUGE'S, HANDKARN, BOTERKNEEDER, VOORWARMERS, AFKOELERS en veadere artikelen ten gebrnike by de boterfabricatie. Adres J. C. Guvot, Wal A 5 Middelburg. In NOVEMBER en volgende winter maanden wordt slechts op den tweeden Donderdag van elke rnaamd aan de Koe pokinenting inde Eige nhaardslraat te Mid delburg gevaccineerd. Van 3 tot half 4 uur tegen betaling en gratis voor leden en gezin. Van 372 tot 4 uur gratis voor ieder. Kreefte i,Zalm, Sardines, Corned Beef Oxtong, Lunchtong, Ansjovis, Ci- bels-, Kemmerichs-, Liebigs vleesch- extract. Champignons, Patés, Jams, Truflels, Olijven, Capers, Zuren, Sau- cen, Maizena, Mondamin, Zelfrijzend bakmeel, gebrand meel, Gelatine, Gember, Cayenne peper, Currij- povvder, VaniHe suiker, Farine lactee, Soija, Tafelzout, Havermout enz. enz. by CORNs. J. REKKERS, Mijldel^nrg*

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1894 | | pagina 3