le 9 WoonlÉM Era verkoopen CANADABOOMEN, Openbare Verkooping. verkoopen 65 Olme-, 7 Abeele- 3 Lindeboomen Noord-Beveland. ÉgMIwlf] Openbare Verkooping. I. De Timmermans-affaire Noord-Beveland. 20 OLMEN en 5 ESSCHEN openbaar verkoopen: 22 buitengewoon zware harde Olineboomen. nieuwe HOUTWAREN op Vrijdag 9 November 1894, publiek verkoopen Ingezonden Stukken. Overzicht Verkoopingen enz BURGERLIJKE STAM). Opneming Voetpaden. MARKTBERICHTE^ ADVERTENT1EN. ADAM STEVENSE, Vrijdag 9 November 1894, 350 op Donderdag 8 November 1894. het ERFPACHTSRECHT Dinsdag den 6 November 1894 Donderdag 8 November 1894, te Ovezande zware opgaande Boomen. de pas voltooide prachtgewaden voorloo- pig moeten wijken. Yorst Erick van Waldeck Pyrmont, neef van onze Koningin Regentes, ia Vrijdag der vorige week te Pfalzdorf overleden en Vrijdag daaraanvolgende op het protes- tantsche kerkhof te Kleef begraven. Een afgevaardigde ap school. De so cialistische afgevaardigde Schindler te Luik heeft 2000 francs van zijn inkomen als Kamerlid afgestaan voor het syndicaat der steengravers te Sdirimont. Daar Schindler noch lezen, noch schrijven kan, zal hij naar school gaan om zich met de eerste begin- selan van het lager onderwijs vertrouwd te maken. De hooge waterstand in België richt hoe langer hoe meer schade aan. Niet alleen de Sambre, ook de Senne, de Dender, de Lys en de Schelde zijn buiten hun oevers getreden. Sommige dorpen staan geheel onder water, zooals Silencieux en Pry, in Namen in Brussel, Kortrijk, Luik en Aalst zijn tal van huizen overstroomd. Van Donderdag op Vrijdag waren de Sambre en de Senne gestegen tot 2,05 M, boven hun normaal peil. Sinds 1890 is het water niet zoo hoog geweest. In de Zweedsche lucifersstad Jön- köping is een krankzinnigengesticht door brand vernield. Er zijn 15 menschen daarbij omgekomen. Wat kost een kanonschot Uit elk stuk geschut der Engelsclie vloot kost elk schot aan kruit (400 Kg.) 1140 gulden, 900 Kg. schroot 1299 gulden, aan zijde 51 gulden, te zamen Jdns 2490 gulden. Wat het gebruik van deze vree- selijke vernielingswerktuigen nog duurder maakt is het feit, dat zulk een stuk geschut niet meer dan 90 schoten kan lossen zonder groote reparatie van noode te hebben of dikwijls in 't geheel niet meer bruikbaar te zijn. Het heeft dan nog alleen waarde als oud metaal. Daar nu elk stuk geschut 240,000 gul den kost, komt bij bovengenoemde nog een bedrag van 2666 gulden, zoodat lading •n schroot samen een waarde vertegenwoor digen van 5156 gulden. Zoodra een schip door zulk een schot in den grond wordt geboord, kost het schot millioenen. Het zal zeker wel niet algemeen be kend zijn dat de ontdekking van Amerika slechts 1.400.000 maravedisd. i. ongeveer f 18.000 gekost heeft. De rekeningen, bewaard in de archieven van Madrid, constateeren dat het jaarlijksche tractement van Columbus f 800 bedroeg hij had twee kapiteins onder zijn bevel, die elk f450 verdienden. De matrozen hadden een soldij van f 6 per maand boven den kost Sedert kosten ontdekkingstochten iets meer. Ook voor dc provinciale raden koos Brabant bij herstemming clericalende liberalen werden geslagen en kwamen in de minderheid voor de verkiezing van leden van den Senaat. De clericalen hebben thans de meerderheid in 7 van de 9 pro vinciën. De liberalen bleven nog slechts meester in Luik en Henegouwen, met kans om daar over eenige jaren voor sociaal democraten te moeten ruimte maken. Te Parijs is een brutale diefstal ge pleegd in het magazijn van een bijoutier. Met behulp van een valschen sleutel openden de dieven de deur, braken vervol gens de winkelkast open en maakten zich met eene waarde van 100.000 fr. aan ringen, horloges, en andere kostbaarheden uit de voeten. Blijkbaar werden de inbrekers ge stoord, voordat zij geheel gereed waren want alle werktuigen, die zij gebruikt had den, werden in den steek gelaten. Overi gens was van de dieven geen spoor te ontdekken. Zaterdagavond ontplofte een bom voor een kuis in Filneystreet in de nabijheid van het Hydepark, een deftig gedeelte van Londen. Het huis werd ernstig beschadigd. Ook in eenige der naburige woningen werden de ruiten door den schok ver brijzeld. V olgens een gerucht, dat echter nog niet is bevestigd, wilde men een aanslag plegen tegen den rechter Hawkins, die in een der naburige huizen woont. De rechter Hawkins veroordeelde onlangs eenige anar - chisten. Buiten verantwoordelijkheid der redactie. (Stukkeu worden in geen geTal teruggezonden). Mijnheer de Redacteur! Het door dhr. J. de Jonge medegedeelde feit dat de gemeente Kapelle het huis, vroe ger bewoond door de familie van der Man- dere, gekocht heeft voor f 4600 vrij op naam is waar. Van de redenen waarom dit ge schied is, schijnt de heer d. J. niet goed op de hoogte waarom ik de vrijheid neem die hier mede te deelen. Vooreerst waren de thans in huur zijnde localen, door de ondervinding gebleken te klein, te zijn. Bij de loting voor de nationale militie b.v. moesten tal van lotelingen bui ten staan bij de ijk der maten en gewichten bleek de ruimte vaak te klein. Ook de Secretarie die, met een oppervlakte van ongeveer 10 vierkante meter, nauwe lijks voldoende ruimte aanbiedt voor het staan van een viertal personen, was te klein. Voor het archief was geen geschikte berg plaats aanwezig, noch daar, noch elders. Voor den burgemeester was alleen beschik baar een kamertje van ter nauwernood 6 vierkante meter oppervlakte waar dan nog de ruimte voor een tafel, een paar stoelen en een boekenkast af moest. De heer de Jonge oordeelt dit een uitne mende localiteit. De raad meende anders ik laat het oor deel aan onpartijdigen. Maar al was de localiteit voldoende, zoo vergete dhr. de J. niet, dat die localiteit ge huurd was en de gemeente bij het eindigen van de loopende huur, met handen en voeten gebonden was tegenover den eigenaar, die zooveel kon opslaan als hij verkoos, omdat de gemeente toch moest inwilligen, aange zien zij nergens anders een heenkomen had tenzij dhr. de J. grond wilde koopen om een nieuw gebouw zelf te bouwen, wat voor de gemeente zeker duurder zou zijn geweest. Door den aankoop vau het huis wordt de gemeente echter niet meer belast. Het geen thans betaald wordt voor huur en be diening is ruim zooveel als de intrest van de koopsomzoodat er dan nog eene vol doende som voor onderhoud overblijft. Maar wat dhr. de J. niet mededeelt, is, dat het gekochte huis niet alleen voor ge meentehuis bestemd is. Een gedeelte daar van zal in het vervolg moeten dienen wanneer dit noodig mocht worden voor woning van het hoofd der openbare school. Zoodanige woning heeft de gemeente thans niet, omdat het tegenwoordige hoofd der school, die ik hoop dat nog geruimen tijd zijne betrekkiug zal vervullen, eene eigene woning heeft, waarvoor hem eene vergoeding van de gemeente wordt gegeven. Wanneer eenmaal een nieuw hoofd zal optreden, dan zal de gemeente van die toe lage bevrijd worden, terwijl de inrichting van die woning zeer weinig zal kosten. Ik geloof gaarne dat deze omstandigheid aan dhr. de J. onbekend was, maar dan leert men hieruit hoe gevaarlijk het is uit de hoogte te oordeelen voor men voldoend op de hoogte is. Maar waarom niet op de openbare ver- kooping gekocht? Tien tegen een dat de gemeente het huis dan voor f 3000 zou gekocht hebben, want er was geen enkele liefhebber voor. Hoe weet dhr. de Jonge dat Hem zal dit dit toch wel niet uit den aard zijner betrekking bekend zijn. Integendeel, zal die betrekking hem hebben geleerd dat een ernstig liefhebber niet van te voren aan de groote klok zal hangenik wil en zal het hebben. Zoo dwaas is geen ernstig lief hebber. Een groot voordeel voor de gemeente echter om de openbare verkooping niet af te wachten was daargelaten de moeilijk heid om de goedkeuring van Ged. Staten te verkrijgen als de koop niet vast stond dat, wanneer de gemeente het huis in openbare veiling gekocht had, zij evenals elke andere kooper binnen de maand had moeten aanvaarden en betalen Nu echter was de verkooper bereid met de levering en betaling meer dan een jaar te wachtenzoodat deze meer in evereen- stemming kwam met het eindigen van de huur en de gemeente niet ruim een jaar èn de huur voor de tegenwoordige localen moet betalen èn tevens den intrest van de koopsom. Bat zou eene „ongemotiveerde' geldvsr kwisting" geweest zijn, waarvoor dhr. de- J. zegt zoo bang te wezen. Maar als gewoonlijk zullen ook hier wel „de beste stuurlui aan den wal" staan. Dankzeggend voor de plaatsing blijf ik Uw dw. W. SLABBEKOORN. Biezelinge3 Nov. '94. Dinsdag 6 Nov. Goes, Voorstad half 1 door deurw.Ho 11 mann by Vestdijk 10 melk- er. kalfkoeien- 80 Friesche graskalvers, jong ree, 2 paarden' Campcrland, 10 uur aan de haven door diurw. Gelner nieuwe houtwaren. Vlfssingcn, 11 uur bfi Joos de Voogd Badhuisweg door not. Tak 5 baatg. melk koeien, 1 vaars, 1 kooktoestel. Woensdag 7 Nov. 'sHeer Arendskerke, op hofstede Boogerd door deurw. Hollmann 10 uur voor aannemer Panny waalsteen, belgische klin ker, pannen, planken, ribben, kelders, bat tings, kalk, tras enz. Arnemuiden, 10 uur bij Maartense door den ontvanger der registratie en domeinen de spoorwegoverhoeken, zijkanten van we gen, kanaaldijken, visscherij in de rps ka nalen op Walcheren. Donderdag 8 Nov. Hrabbcndijke, 3 uur bjj Krijger door not. Mulock Houwer heteifpachtsrecht van een woonhuis 287 cA. van M. Bliek Jr. 's Gravenpolder, 10 uur door deurw. Hollmann voor Wed. Caboort 64 olmen en 8 canada's aan den Kadam. Nlsse, Esschendijk 10 uur by hofstede Mooie Staak voor vrouwe douarrière Pompe v. Meerdervoort dom not. de Ronde Bresser 56 olmen, 7 abeelen, 3 linden. Cortgene, 10 uur aan de haven door deurw. Gelner nieuwe houtwaren. Ovezand, 1 uur door not. de Ronde Bresser voor dhr. V. J. Claeyssens op hofstede de Baane 22 olmen. Middelburg, 8 uur in de Vergenoeging door not. Huvers een huis, erf en tuin Heerengracht; een huis en erf Oude Kerkstr. een pakhuis en erf en huis en erf K 71 Beenhouwerssingel. Te zien daags voor en op den dag van verkoop. Ovezande, in 'tOude parocbiehnis door not. de Vos 10 uur lo.de timmermansaffafre, Groenendijk 177 cA. 2o. 9 woonhuizen aldaar en 3o. erfpachtsrecht op 220 cA. grond met daarop gebouwd woonhuis te Driewegen. Vrijdag 9 Nov. '9 Gravenpolder,Kaasdam door deurw. Hollmann 10 uur voor wed.| Caboort 64 olmen, 8 canada en 42 wilgetronk met kaphout. Wolfanrtsdijk, 10 uur door not. Pilaar aan Steltjesdijk bij Gillis de Jager voor kerkvoogden 350 canada's. Hoedekenskerke, door not. Paarde- kooper Overman 10 uur bij Wed. Boudens 30 canada's en wilgen, 30 loopvarkens. Middelburg, 10 uur inde Vergenoeging door den ontvanger der registratie en do meinen de spoorwegoverhoeken, zijkanten van wegen, kanaaldijken, visscherij in de rijks kanalen op Walcheren. Dinsdag 13 Nov. Goes, voor 12 uur inschrijvingsbiljetten bij Fransen v. d. Putte «Sc Zn. verkoop hout op stam a 16 olmen op Plantlust onder 's Heer Arendskerke bii Jan Kosten. 6. 22 idem bij M. Ruisaard Hoedekenskerke, <-.47 achter het wagenhuis der hofstede van Groenewege aldaar, d. 13 idem op de hofstede van 0. van Damme te Cortgene. e. 36 idem daarnaast, f. nog 45 aldaar, g. 44 idem op de hofstede van G. P- N. Moerland aldaar. Woensdag 14 Nov. Vlisslngen, in de oude Vriendschap door not. de Maret Tak 7 uur huizen lo. Schuitvlotstraat, 2o. tot6o. Eiland; 7e. Aagje Dekenstraat winkelhuis. Oud Sabblngc, by Korstanje door not. Mulock Houwer voor wijlen J. Ruissen 3 uur een dubbel woonhuis Slop. Waarde, aan Valkenissedyk door dhr. Guljé 240 canadas 11 uur. Aanwijzing op hofstede Valkenisse. Nlsse, 10 uur Noteboomdijk door not. Pilaar 300 olmen en in een weide Schuur- hoek van And. de Back 34 canada's. Omtrent de olmen ink dhr. Bevier de Fouw. Ovezande, bij H. v. 'tWestende door not. Overman voor F. Sehyf Jr. 11 uur 2 woonhuizen. Donderdag 15 Nov. 's Hccrenhock, 10 uur aan den dijk bij Van Stee door not. de Ronde Bresser 78 canada's. Daarna te Heinkenszand in de Ristebosschen 18 canada's. Vrijdag 16 Nov. Koudekerke, 2 uur in Pax Intrantibus door not. Slegt lo. een huis, schuur, erf en bleek Klein Brigdamme (wasch- en bleek- mrichting). 2o. 2 A. 67 cA. bleek (bouwter rein). Daags voor en op den koopdag te zien met bewys. Caniperland, op hofstede L. Wisse door not. Roelof voor Henri Tak 20 olmen en 5 esschen. Oudelande, door not. Pilaar voor 7 jaar verpachten by wed. Louis lo. een boomgaard Tolhoek 32970 cA. 2o. een weide 33756 cA. 3o. een boomgaard Noorderschuurhoek 5687 cA. 4o. «en boomgaard aan het dorp. Inl. dhr. J. A. Bevier de Fouw. Oudelandc, in Tolhoek op hofstede wijlen Joh. Mol Szoon door not. Pilaar 10 uur 57 olmen in 3 perc. en in massa. Een party vrucht- en tronkboomen en 13 canada's, 1 eik. Voorts rosmolen, karnmolen, dilthou- ten, afheining, damhekken. En op de hofstede van Joh. v. Wingen vruchtboomen. Daarna in de herberg voor afbraak lo. al de gebou wen op gemelde hofstede in Tolhoek, in perceelen, waaronder de schuur met bescho ten pannendak 47 bij 13'/,- 2o. De schuur met rieten dak 40 M. Inl. dhr. dhr. J. A. Bevier de Fouw en de notaris te Goes- Bezichtiging by Jacob de Jager Wz. Maandag 19 Nov. Wolfertsdljk, voor wed. Machielse door not. Pilaar op de hofstede van v. d. Bliek 68 canada's 10 uur. Gedurende de maand October 1894. RILLAND-BATH. Geboren: 7, Jose- pbina Lambertina Clara d. v. Honoré Schol- faut en Maria Ludovica van Geertruij. 13, Jacob z. v. Dirk Dronkers en Kornelia Molendijk. 13, Willem Leendert z. v. Ge rard Adrianus Dronkers en Janna Jacobusse. 16 Laurina Jannetje d. v. Jacob Dansen en Jacomina Moerman. 18 Cornelis z. v. Jan van Gorsel en Maatje Cornelia van der Werff. 25 Joos z. v. David Ernaar en Dingena Vogel. 29 Jan z. v. Cornelis Lobbezoo en Forra van Iwaarden. Gehuwd 25, Marinus Franje 19 j. en Margaretha de Hamer 21 j. jd. Overleden14, Janus Brandt, 81 jaa/ wedr. van Pieternella Holleman. Van 3—5 November 1894. MIDDELBURG. Ondertrouwd: D Potters jm. 28 j. en J. M. Kooman jd. 32 j. W. P. J. de Broekert jm. 26 j. en P. W. J. Bouwman jd. 21 j. BevallenC. Lahr geb. Krijger, d. E. Jaose geb. de Vos, z. M. Wondergem geb. van Boven, d. J. Flink geb. Brou wer, z. W. Davidse geb. van den Broeke, d. OverledenW. Bosschaart 7 weken, z. J. Witte 41/a maand, z. GOES- OndertrouwdGuiljaam Bruel 27 j., wedr. v. Dina Molhoek, te Goes en Pie ternella Wisse 20 j. jd. te Kruiningen. Overleden: Jacobus 2 m. z. v. Jan Maar tense, overleden en Jacoba Schuite. Van 27 Oct. - 3 Nov. VLISSINGEN. OndertrouwdA. van Raalte jm. 33 j. en F. A. Gay, gezegd Montblanc, jn. 21 j. M. van" de Grijp jm. 26 j. en J. Buisman jd. 25 j. A. Ma- quelinjm. 27 j. en A. Hendrikse jd. 22 j. A. van Oers jm. 27 j. en T. Hage jd. 23 j. - H. Huygens jm. 27 j. en A. Ver- haagen jd. 24 j. GetrouwdJ. van den Berge jm. 32 j. en L. de Kreek jd. 29 j. Bevallen: A. E. Godde geb. Hendriks d, M. Montezaan geb. 't Gilde z. I. J. Izeboud geb. Hutchison d. G. Huiszoon geb. Baak d. M. L. U. Aspeslagh geb. Nyland z. E. A.M. Levedag geb. Wild- hack z. P. C. Hooftman geb. van Maaren z. (levenl.) OverledenS. M. van Haansbergen vrouw van J. Hazenberg 79 j. E. P. Willemse vrouw van A. Hoek 26 j. BIGGEKERKE 6 Nov. Rotterdam, 5 Nov. 1891 Buitenlandschevast,Meel 25 a 50 centhooger. Tarwe jarige1 5,50 a - 6,75 Tarwe (nieuwe) - 4,75 5,75 Rogge nieuwe 2,75 - 4.40 Wintergerst(nieuwe) -2,25 3.75 Zomer gerst. - 2,75 3.75 Chevaliergerst - 3,— - 4,— Haver(jarige) - 1,25 - 2,75 Paardenbo on en -0,— - 0, Erwten- 5,50 8, Kookerwten - 6,— 9,25 Bruine Boonen (nieuwe)-14,— -10,75 Witte- 7,50 - 13,50 Kanariezaad -8,— - 9,75 Koolzaad-0.— - 0,— Lijnzaad9.— -10,25 Op de VEEMARKT van heden waren aan gevoerd 000 paarden, 000 magere en 188 vette runderen, 65 vette kalveren, 0 nuch tere kalveren, 1516 schapen of lammeren 361 varkens, 0 biggen, 1 bokken. De pry zen waren als volgtvette runderen le qual. 68 aOO, 2e qual. 58, 3e qual. 52 a c kalveren le qual. 95, 2e qual. 85 a 80 schapen le qual. 50, 2e qual. 45 c. varkens le qual. 19' 2o qual. 186 3e qual. 00 ct. licht soort 18 a 19 c. Vlasbeurs 11541 steen blauw. 72 steen wit. Zeeuwsche EIEREN f 5.60 a f 5.50. AJUIN 6000 balen, 50 en 30 cent. Aardappels. Zeeuwsche jammen f3.50 a f4.— Zeeuw sche blauwe 13.— a f3.20. Poters f 1.75. Westlandsche klei f0,00 a fO.OO. Geldersche kralen fO.OO a fO. Geldersche blauwe f 3.00 a f 3.20 Geldersche witte f 1.80 a fl.90 Champions 2.75 a f3.—. Duitsche rooie f2,50 a f2,70 Van de Makelaars Cantzlaar en Schalkwijk te Rotterdam. MEEKRAP onveranderd. 1894er Onbercofde f 131/» ad f 13 aangeboden. PETROLEUM onveranderd. AXEL, 3 Nov. 1894. Oude Tarwe f7.— a f7.50. Nieuwe Tarwe f6.- a f6.50. Rogge f5— a f5.25. N. Win- fergerst f6— a f7—. Zomergerst fO— a fO—Haver f5— a f6—. Kookerwten f8— a f9—. Voererwten f7— a f7.50. Paardenboonen f 6.75 a f 7—. Lijnzaad f00— a 100—Koolzaad fO— a fO— Alles per 100 K.G. Koolzaad per Heet. Aardappelen f3.25 per 104 KG. gBS^SËÜÏS I Den 10 November aanstaande wen- f'schen onze geliefde ouders A. IMANSE en T. VERBURG j hunne 25 jarige Echtvereeni ging te herdenken. Hunne dankbare kinderen. Wissekerke, 6 November 1894. fc Heden den 2 November overleed in den ouderdom van ruim tachtig jaren, rustend landbouwer te Koudekerke. Namens BroederZuster en verdere familie CHR. STEVENSE. Na eene korte ongesteldheid over leed heden Vrouwe SOPHIE JEANNE BOOGAERT douairière Jhr. A. R. de Haze Bomme, in den ouderdom van 82 jaren. Namens de Familie J. M. PILAAR, Executeur. Kloetinge1 November 1894. Eenige kennisgeving. Heden overleed te Rotterdam onze Geliefde Dochter en Zupter GERRITJE MARIA SNOEP. Echtgenoote van den Heer A. L. Bomhofe. in den ouderdom van ruim 49 jaren. Namens MoederBroeders, en Zusters C. SNOEP Az. Goes, 4 November 1893. Eenige en Algemeene kennisgeving Voor de vele blijken van belang stelling op den 29en October ondervonden, betuigen wij onzen hartelijken dank. P. C. VAN MELLE en Familie. Goes, 5 Nov. 1894. De Notaris PILAAR zal op des voormiddags te 10 uren, te Wolf aarts dijk, en aan den Steltjesdijk, in pacht bij den eerz. Gilles De Jageï. ten verzoeke van Kerkvoogden der Herv. Cem. te Wolfaartsdijk, te beginnen aan den Oudelandschen weg. 's namiddags te 3 uren, te KRABBEN- DIJKE, in de herberg van D. Krijger, ten overstaan van den notaris MULOCK HOUWER, van van een Woonhuis en Erf, aan den O o s t d ij k gemeente Krabbendykesectie A. 508 groot 287 c. A. bewoond door M. BLIEK Jr. De Notaris A. M. TAK zal op voormiddags te 11 ure bij Joos de Voogd aan den Badhuisweg te Vlissingen in het 5 baatgevende Melk koeien, 1 Vaars, 1 Kooktoestel, Water bak, Waterkuipen en meer an dere GOEDEREN. De Notaris DE RONDE BRESSER zal op des voormiddags 10 uren te Nisse, aan den Esschendijk nabij de hofstede „de Mooye Staak" ten verzoeke van Vrouwe Do- airiére Jhr. Pompe van Meer dervoort, in het openhaar EN en dienzelfden dag des namiddags te 1 ure te Ovezande op de hofstede „de Baane" ten verzoeke van den heer V. J. Clays- sens De Deurwaarder J. F. GELNER te Cortgene, zal ten verzoeke van zijn prin- oipaal publiek verkoopen op 3 maanden crediet iff) des voormiddags ten 10 ure aan de havente Camperland. des voormiddags ten 10 ure aan de haven e Cortgene EENE GROOTE PARTIJ: ^XLS: Planken, Deelen, Dorschvloerdeelen, Battings, Ribben, Latten, Tengels, he nevens Schalen enz. ten overstaan van den notaris J. DE VOS te Middelburg, 's morgens te 10 uren in het oude paroch ie- huis hij de Wed. H. van 't West- ende te Ovezande, van te Ovezande Groenendijk aan't Dorp, kad. Sectie C. no. 267 groot 1.77 ARE, benevens aldaar, kad Sectie C. no. 268, 271,269, 267 en 271 Groenendijk, Sectie A no. 662 en 663 Dorp en 581, 496 en 483 Zak, en 2o. HET ERFPACHTSRECHT op 2.20 A. grond met daarop gebouwd WOONHUIS te Briewegen, kad. Sectie B. no. 290. Alles breeder bij biljetten te annonceeren. Nadere informatiën ten kantore van den Notaris. De Notaris H. ROELOF te Cortgene zal ten verzoeke van den Heere Henri Tak qq te Middelburg, op Vrijdag 16 November 1894, voormiddags half 11 ure, op de hofstede bewoond door Leendeiit Wisse in Camper- Inlichtingen te hekomen zoowel bij gemel- den Heer TAK als bij genoemden Notaris. Aanwijzing doet genoemde WISSE,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1894 | | pagina 3