de Wisschen verkoopen CANADABDOMEN, verkoopen De vrucht van de comedie. Overzicht Verkoopirgen enz Afloop verkoopingen, enz. Opneming Voetpaden. Briefwisseling. POüTERIJKN. ADV ERTËNTIËN. 11 Donderdag 1 November 1894, HET HAKHOUT Vrijdag 9 November 1894, 350 bedelaarster, even dringende als de Irmoede, maar veel onbeschaamder. De rijkdom geeft gemakken, maar nimmer geluk. Daarom make men zich vroegtijdig gemeenzaam met het denkbeeld, dat het leven, van de wieg tot aan het graf, eene school van opvoeding en beproeving is, en hij, die op God vertronwt, is eerst waarlijk rijk. Men kniele niet voor den mammon met verwerping van de dingen die hoven zijn. Wie nog aan de geldkoorts .lijdt, leeft uiet voor het recht Gods, en waar de vreeze Gods ontbreekt, daar vermeerderen alle oneerlijkheid, roof, diefstal, ja zelfs moord, en daar minderen in dezelfde mate, en oud- vaderlandsche degelijkheid en goede trouw. Hij, die dit steeds voor oogen heeft, ver wacht niet van het blinde noodlot, hetgeen hij zich door vlijt, bekwaamheid, moed en vertrouwen op God verschaffen kan. Overigens sta voor allen de waarschuwing, dat wie rijk willen worden |vallen in velerlei verzoekingen en in den striken dat de wysheid kostelijker is dan robijnen. (Slot). En de Heere bewees mij die genade. Dag aan dag bracht ik in het huisge zin van den predikant door en ik keerde wel naar de plaats mijner woning terug, maar niet meer om den schouwburg te betreden. Nadat ik den Heere gevonden had werd het mijn lust Jezus te verkondigen. De voorbereidende studiën tot het leeraars ambt kostten mij weinig inspanning. De Heere had mij groote gaven geschonken. Ik leerde de doode talen met het grootste gemak en nadat ik eenige jaren gestudeerd had, was ik reeds op mijn acht en twintigste jaar predikant. Wel dra sprak ieder van mij. Mijne kerk was altijd stampvol, en van heinde en ver kwam men om mijne prediking te hoo- ren. Het duurde ook niet lang, of ik kreeg een beroep naar een groote stad, en terwijl ik dit schrijf, ben ik als pre dikant werkzaam in een der grootste steden. Duizenden hangen aan mijne lippen evenals weleer, toen ik tooneel- speler was maar gaf ik vroeger vergif te drinken, thans stelt mij de Heere in staat velen den beker des heils met volle teugen te doen genieten. Ik predik Christus en Dien gekruisigd, den hoo- vaardigen tot vernedering, maar den armen zondaar tot verhooging en heerlijke blijdschap. Op zekeren dag werd mij de boodschap gebracht om iemand, die zeer krank was, te bezoeken. Ik kleedde mij aan en haastte mij naar de aangewezen wo ning. Het was een zeer deftig huis, en men bracht mij naar een prachtige riekekamer, waar op een rustbed, omgeven van al de weelde des rijkdoms, een jongmensch van vjjf- ofzeseh twin tig jaren uitgestrekt lag. Het was een grijze jonge man, en door mijn kennis der gelaatkunde bemerkte ik spoedig, dat hij door zijne uitspattingen en verwijtdbeid in dezen ellendigen toestand gekomen was. Vol medelijden naderde ik hem, en meenende dat hij mij had laten roepen om met hem over het heil zijner ziel te spreken, vatte ik zijne hand en sprak hem eenige woorden toe. Maar even alsof hem een adder had gebeten, trok hij do hand terug. Zijn aangezicht gloeide van toorn en woeste hartstochten. Hij duwde mij op zijde, rn mij met een blik der diepste verach ting aanziende, zeide hij „Zijt gij gekomen Gij gij Zjjt gij gekomen om het slachtoffer uwer verleiding te zien, en u in zijne laatste stuiptrekkingen te verlustigen?" Ik wist niet wat ik hoorde, en dein&de achteruit. Doch plotseling kwam het mij voor, alsof ik die gelaatstrekken vroeger meer gezien had - en weldra bracht ik mij te binnen, dat het dezelfde jongeling was, dien ik weleer iederen avond in het parterre van den schouw burg had opgemerkt. Hij staarde mij [nog altijd woedend aan. „Hoe P't vroeg hij spottend en tevens beschimpe nd, „zijt gij thans predikant Ontdoe u van uw geestelijken rok en laat den menschen, wien gij het Evan gelie verkondigen wilt, u in al uwe naaktheid en schande zien. Dit voegt u beter dan als predikant op te treden." Hij richtte zich halverwege op, en mij wanhopend aanziende, riep hij met een smartelgken kreet uit: „Geef mij terug wat ik veiloren heb mijne ziel. Ik eisch haar van uwe hand. Mijne ziel mijne ziel I" »Mijn arme jonge vriend ."zeide ik, bevende van ontroering. „Vriend! Vriend!11 riep hij [uit, mij in de rede vallende. „Ik wil niet dat gij mij vriend noemt. Hier op dit ziekbed omringd van spookgestalten er af schuwelijke vervolgingen der verdoe_ meuis, zoo schrikkelijk dat mijne lippe ze niet kunnen uitspreken hier, op dit sterfbed, ten prooi aan de grootste wroegingen zonder God, zonder Chris tus hier, stervende, zeg ik u dat gij mijne ziel verwoest hebt. Door uwe gaven aan, getrokken, betooverdet gij mij geheel en alik volgde u als een slaaf totdat ik teD laatste geen andere lucht wilde inademen dan de zielverwoestende atmosfeer der schouw burgen. Vervloekt, vervloekt zijn 2ij Zij hebben mij geheel bedorvenmijne zinnelijkheid opgewekt, mij ineen afgrond van ongerechtigheden gebracht „Kom en hierbij lachte hij zoo grijnzend, dat ik er van rilde „trek uwen geestelijken rok uitlaat uw w erk varen Liet past u niet dat gij een predikant een geloovige zijt, die zalig wordt, terwijl gij voor mij staat dien gij be dorven hebt, en die nu een eeuwige ramzaligheid tegemoet gaat." „O, spreek zoo niet !a riep ik in vreeselijke zie'sbenauwdheid uit. „O, ik heb berouw over mijn vroeger leven het smart mij diep dat ik een middel geweest ben, waardoor zoo menigeen op den weg des verderfs gekomen is. O, vergeef het mijHier op mijne knieën smeek ik u om vergeving, gelijk ik den Heere bid, dat Bij u vergeve. O, luister slechts een oogenblik naar mij. Laat mij u lewegen tot Jezus te vluchten, gelijk ik dit gedaan heb. Ik kan niet uitwisschen, wat geschied is o, kon ik dit ik gaf er miju bloea voor. Zie, ik lig op mijn knieën en bid. O, hoor naar mij. Vergeef mij. Luister naar de woorden des Zalig makers, "Wiens bloed van alle zonde reinigt Hij zag [mij eenige oogenbhkken onbewegelijk aan. Zijne lippen beefden en met een diepen zucht breidde hij zijne vermagerde handen uit, en be dekte daarmede zijn gelaat, terwijl een stroom van tranen langs zijne wangen vloe'de. Wij weenden te zamen. Nooit had een bezoek aan een steifbed zulk een indruk bij mij teweeg gebracht. Zijne borbt hijgde van benauwdheidhij snikte hevig en onophoudelijk, en zijn gebogen hoofd gaf mij niet onduidelijk te kennen, dat hij ook gebogen van hart was De tranen rolden onophoudelijk langs die door schijnende en vermagerde wangen, tfr- wijl ik zelf als geheel verslagen voor hem stond. Een hevige angst maakte zich van mij meester. Ik stond voor een ziel die ik verleid had. En hoe zou ik ze verlossen Ik kon het niet. Ik vouwde mijne handen tezamen en bad den Heere om verlossing voor ons beiden. „Ach", snikte bij, „ik heb alles ver loren, wat een man tot eer kan strekken ik zou nog vele jaren hebben kun nen leven, vele vele jareD. Maar ik daal grafwaarts als een schandvlek der maatschappij en tot bittere bittere smart mijner lieve moeder. En terwijl ik hier lig stervende en niet kunnen de sterven dacht ik aan u, die altijd het voorwerp mijner bewondering geweest zijt. Ik heh u eerst gevolgd, heb ik geleerd u lief te hebbenik werd geprikkeld door uwe schoone voorstellingen en ik heb u daarna gehaat ik heb u gevloekt." „Ik verdien dit alles," was mijn ant woord. «Ik verdien, die vernederende getuigenis. Maar het is mii ondragelijk te denken, dat gij met een vloek op de lippen; en dat wel over mij, deeeuwig- heid zult ingaan. De Heere zal mij bij staan om uwe ziel tot vrede te brengen ik zal u wijzen op het Lam Gods ik zal u zeggen, hoe goddeloos gij ook moogt zijn in uwe oogen en in de oogen Gods, Jezus Christus nochtans uwe -zonden wil uitwisschen. Ja, al waren uwe zonden als scharlaken, Hij zal ze witter maken dan wol en u be- kleeden met den mantel der gerechtig heid. Ik kom om u te zeggen, dat er in den hemel meer vreugde is over éen zondaar, die zich bekeert, dan over negenen negentigreehtvaar-digen. Jezus kwam niet voor brave menschen, maar om goddeloozen te roepen tot bekeering. Hun biedt Hij zijn bloed aan tot uit- delging aller zonden. O, vergeef mij, en laat mij u leiden tot Jezus, de bron van alle zaligheid!" Gedurende eenige oogenblikken zwe gen wij beiden. Ten laatste strekte hij zijne magere handen, die nat waren van tranen, naar mij uit, en zeide „O, geef mij hoop hoop een weinig hrop, dat de Heere mij wil aan nemen. O, bid voor mij en ik zal u vergeven en danken Ik kan van mijne gebeden niet spre ken, evenmin als ik zeggen kan, wat er in mjj omging, nu ik dezen jongen man aanschouwde, die als een tempel Gods toebereidt maar door mij tot een puinhoop bedorven was. Neen, geen woorden kunnen uitdrukken, welk ten hevigen zielestrjjd ik te strijden had. Ik bad en weende, zooals ik nooit te voren gebeden en geweend hebde tranen vloeiden des te meer, toen ik, voordat ik vertrok, van zijne lippen mocht vernemen, dat hij zich aan Jezus had overgegeven. Den volgenden morgen begaf ik mij reeds vroeg naar zijne woning, maar de plechtige stilte en de geslotene blinden deelden mij mede, wat er gebeurd was. De dood was in dien nacht het huis binnengetreden. Men bracht mij weder in hetzelfde vertrek, en leidde mij naar het bed, terwijl ik half blind was van tranen. De jonge man was gestor ven. Zijne haarlokken, niet meer vochtig van licbaams- en zielsbenauwdheid, vielen niet zooals gisteren in verwarring over zijn voorhoofd, maar waren door een lieve, moederlijke hand glad ter zijde gestreken. Zij rustten op een voorhoofd, dat kouder en witter was dan marmer. De verouderde trekken waren verdwe nen, en een lachje plooide de lippen en verhelderde het kalme gelaat. Zijne moeder stond naast mij. Hare smart was diep. Ik vroeg haar naar zijne laatste oogenblikken. „Ik kan u zeggen", zeide zij schrei ende, „dat hij heel rustig is gestorven. Hij verzocht mij u te zeggen, dat zijn einde vrede was. Maar heb me delijden met mij want ik ben een kin- derlooze moeder Ik bad met haaren toen ik m« over het lijk heen boog, was het mij alsof ik van die gesloten lippen, in' plaats van het billijke verwijt„Gij hebt mijn ziel verwoest," de heerlijke blijde boodschap vernam „Christus heeft mij verlost De eeuwigheid zal dit openbaren. (De Boodschapper). Vrijdag 2 Nov. Hapcllr, balt 11 by Hanson wisschen in Kapelle, Si hore en Kloetinge. Inl. dhr. Pelle te Goes. serooslterlic, bij Wed. Willeboordse 10 uur door not. Tak 2 baatg. melkkoeien, vaars, geiten, vet varken, mangelmolen, kaashorde, graanzeeften, schalen en balans, weihooi, kantbooi, mestput, kafput, landbouw-, molk- en zoldergereedschappen, meubels, godge leerde boeken, statenbijbel, porcelein enz. 's lieer ArcmlskerUe, half3 door not. de Ronde Bresser bij v. Damme 25 olmen. lleerenliock, bij den korten Dwars weg door not. Bresser 2 uur voor E. de Jonge 48 canada's. 's lleerenliock, door not. de Ror.de Bresser 10 uur voor dhr. J. Steketce Sin- geldijk 132 olmen- en tronkboomen. V lissiiigen, verpachting vcor 7 jaren door den ontvanger der registratie er. do meinen 10 uur de spoorwegoverhoeken, zij kanten van wegen, kanaaldijken, visscherij in de rijkskanalen op Walcheren in de Oude Vriendschap. Zaterdag 3 Nov. Ellewoutsilijk, 12 uur bij v. d. Hage door not. v. d. Kloes voor Geense de schuit Vrouw Maatje" groot 33 ton met staand ën loopend want enz. in de haven. Ilcinkenctzand, 10 uur door not. Bresser in de Vestweide voor dhr. J. Steketee 25 olmen en op Bloemendaal 125 olmen, eiken, beuken enz. Maandag 5 Nov. Wlllieln>IIIRP0'der> half 10 door not. Liebert 56 harde olmen Oost HavendyK, 64 zachte olmen en 9 esschen achter den molen, 45 canada achter het dorp, 33 dito, 46 appel en kersen in den boomgaard, 18 linden en 6 kastanjes bij het koetshuis, 6 olmen en 1 abeele in den tuin vau dhr. Hanken. Vcere, verpachting 10 uur in Kampvee1- schen toren door den ontvanger der registratie en domeinen de spoorwegoverhoeken, zij kanten van wegen, kanaaldijken, visscherij in de rijks kanalen op Walcheren. Dinsdag 6 Nov. Canipci'Ianil, 10 uur aan de haven door d^urw. Gelner nieuwe houtware u Vlisslngen, 11 uur bij Joos de Voogd Badhuisweg door riot. Tak 5 baatg melk koeien, 1 vaars, 1 kooktoestel. Woensdag 7 Nov. 's Heer Arendskei Itc, op hofstede Boogerd door deurw. Hollmann 10 uur voor aannemer Panny waalsteen, belgische klin ker pannen, planken, ribben, kelders, bat tings, kalk, tras enz. Arnenmiilen, 10 uur bij Maartense door den ontvanger der registratie en domeinen de spoorwegoverhoeken, zijkanten van we gen, kanaaldijken, visscherij in de rijkska nalen op Walcheren. Donderdag 8 Nov. lirabbendijke, 3 uur bij Krijger door not. Mulock Houwer het ei fpachtsrecht van een woonhuis 287 cA van M. Bliek Jr. 's Gravenpolder, 10 uur door deurw. Hollmann voor Wed. Caboort 64 olmen en 8 canada's aan den Kadam. Klsse, Esschendijk 10 uur by hofstede Mooie Staak voor vrouwe douarrière Pompe v. Meerdervoort dcoi not. de Ronde Bresser 56 olu.en, 7 abeelen, 3 linden. Horteen e, 10 uur aan de haven door deurw. Gelner nieuwe houtwaren. Ovezancl, 1 uur door not. de Ronde Bresser voor dhr. V. J. Claeyssens op hofstede de Baane 22 olmen. Middelburg, 8 uur in de Vergenoeging door not. Huvers een huis, erf en tuin Heerengracht; een huis en erf Oude Kerkstr. een pakhuis en erf en huis en erf K 71 Beenhouwerssingeh Te zien daags voor en op den dag van verkoop. Ovezanile, in 'tOude parochiehuis door not. de Vos 10 uur lo. de timmermansaffaire, Groei.endijk 177 cA. 2o. 9 woonhuizen aldaar en 3o. erfpachtsrecat op 220 cA. grond met daarop gebouwd woonhuis te Driewegen- Vrijdag 9 Nov. Wolfaartsdijk, 10 uur door not. Pilaar aan Steltjesdyk bij Gillis de Jager voor kerkvoogden 350 canada's. Iloedekenskerke, door not- Paarde- kooper Overman 10 uur bij Wed. Boudens 30 canada's en wilgen, 30 loopvarkens. Middelburg, 10 uur inde Vergenoeging door den ontvanger der registratie en do meinen de spoorwegoverhoeken, zijkanten van wegen, kanaaldijken, visscherij in de rfjks kanalen op Walcheren. Woensdag 14 Nov. Vllsslngen, in de oude Vriendschap door not. de Maret Tak 7 uur huizen lo. Schuitvlotstraat, 2o. tot 6o. Eiland; 7e. Aagje Dekenstraat winkelhuis. Oud Sabbfnge, bp Korstanje door not. Mulock Houwer voor wijlen J. Ruissen 3 uur een dubbel woonhuis Slop. Waarde, aan Valkenissedyk door dhr. Guljé 240 canada's 11 uur. Aanwijzing op hofstede Valkenisse. Rlsse, 10 uur Noteboomdyk door not. Pilaar 300 olmen en in een weide Schuur- hoek van And. de Back 34 canada's. Omtrent de olmen inl. dhr. Bevier de Fouw. Ovezandc, by H. v. 't Westende door not. Overman voor F. Schyf Jr. 11 uur 2 woonhuizen. N.- EN ST JCOSLAND. Dinsdag werd door not. Tak publiek geveild twee woonhuizen, schuur, erf, tuingrond en weiland alhier. Verkocht als volgt: 1 3 een woonhuis, erf en tuin, schuur met koetshuis en tuin grond, een woonhuis, schuur en tuin grond, s.imen groot 24 A. 94 cA. Kooper dhr. A. Bliek voor f3708. 4o en bo 7520 cA. weiland voor f 1933 aan dhr. J. de Bree. 60 80 7020 cA. idem voor f2191 aan dhr. J. K. Mesu. 9o 8450 cA. idem voor f 477 aan dhr. P. de Kuy'per. lOo 1450 cA. id. voor f497 aan denzelfde, llo 1490 cA. id. voor f521 aan dhr, J. de Hamer Cz. 12o 6220 cA. voor 1 1327 aan dhr. C. v. Leerdam. Al de koo- pers wonen alhier. Onverminderd 9 pCt. voor rnkosten. BIQGEKERKE 6 Nov. MARKTBERICHTEN. VLISSINGEN,26 Oct. 1894. Boter (1,10 a f 1,per kilo. Eieren f 5,80 a f 0,per 104 stuks. GOES, 29 Oct. 1894. Erwten en bruine boonen waren zeer gezocht en brachten ruim vorige prijzen op, overige artikelen waren onveranderd in prys. Oude Tarwe f 6.— a f 6.25. Nieuwe Tarwe f4,50 a f5.25. Rogge f4.— a f4.10. Winter- gerst f3.— a f 3.75. Zomergerst f 2.50af 3.— Haverf2.— a f 2.50. Bruineboonen f 11,a f 13. Paardenboonen fO.— a f 0. Kool zaad 1 0.— a f 0.— Groene Erwten f 7,— a f 9.25. Versche Boter f 0.45 a 10.50. Eieren f 1.20 a f 1,40 de 25 stuks OOSTBURG, 31 Oct. 1894. Oude Tarwe f6,25 a f6,60. Nieuwe Tarwe f5,— a f5.40. N. Rogge f 4,25 a f 4.50. N. Wintergerst f 3.80 a f 4.10. Zomergerst fO,— a f 0,—Haver per 100 Kilo f5.— af6, Kookerwtenf7,75af8,— ErwtenfO a f 0. Paardenboonen 16.25 a f6,50. Koolzaad fO.— a fO. Alles per H. L. uitgezonderd de Haver. Rotterdam, 29 Oct. Ter graanmarkt van heden (Maandag) ruimde de aanvoer van binnenlandsche granen, die niet groot was, tot onveranderde prijzen langzaam op. TARWE alsvoren. Jarige- per heet. f5.75 a f6.75. Nieuwe- per heet. f 3 75 a 15.75 en per 100 kilo f6.75 a f7.50 naar kwal. ROGGE bracht vorige pryzen op 12,75 a f4.40. GERST in alle genoteerde soorten onver anderd. Winter- die in betere kwal. wel gevraagd wordt doch ontbreekt, werd ver kocht per heet. van (2 tot f3.75 en per 100 kilo van f5 tot f6. Zomer- per heet. f2 a f 3.75. Chevalier per heet. f 2.50 a f 4.25. HAVER alsvoren. Per heet. f 1.25 a f2.75 beste wichtige kwal, tot f3.25 en gewone voedersooi t per 100 kilo f4,50 a f5.50. WITTE BOONEN, waarvan heden voorde eerste maal eenige klusjes ter markt waren, brachten naar deugd op van f8 tot f 13.50, zeer geringe kwal. is echter van deze notee ring uitgesloten, daar deze soort totaal on- begadigden derhalve onverkocht is gebleven. BLAUWE ERWTEN in beste en goede kwal. alsvoren, mindere soorten traag. Naar deugd verkocht van f5.50 tot f9.25; extra kwal. nog daarboven. KANARIEZAAD alsvoren, f7 a f9.75. ZEEUWSCHE EIEREN f5.30 a f5.50. ZEEUWSCHE AJUIN. Aanvoer ca. 4000 balen. Marktpi ijs voor groote f 0,50 en kleine 10,40 per 50 kilo. LIJNZAAD vry goed aangevoerd en met metr vraag tot onveranderde pryzen. Rottebdam 30 Oct. Ttr veemarkt van heden Dinsdag waren aangevoerd: paarden, 2131 runderen, 439 vette, 39 nuchtere kalveren 1969 schapen, 523 varkens, 314 biggen. De pryzen waren als volgtRunderen le kwal. 70, 2e kwal. 64, 3e kwal. 56. Kalve ren le kwal. 90, 2e kwal. 80, 3e kwal. 70 Schapen le kwal. 54, 2e kwal. 48, 3e kwal. Varkens le kwal. 40, 2e kwal. 38, 3e kwal. 37 c. Alles per kilo. MEEL. Gedurende de vorige week bleven de prijzen onveranderd vast en waren er zelfs enkele fabrikanten die hunne limiten 1/4 gulden verhoogden. Ook heden was de markt iets meer geani meerd en kochten enkele koopers reeds rui mer met het oog op den naderenden winter. Fan de Makelaars Cuntzlaur en Schalkwijk te Rotterdam. MEEKRAP. Hoewel opnieuw iets lager aangeboden, zonder zaken van eenig belang. PETROLEUM flauw Voor Ingezonden stukken was heden geen plaats. Red. IURLCRLItKE STAND. Van 30-31 Oct. 1894. MIDDELBURG. Bevallen: M. Verryzer geb, Kloosterman z. N. M. von Hecko geb. van Hilst d. - C. P. M. Hageman geb. Minnaard z. - M. O. Reynhoud geb. van As z. Overleden: P. Oabriëlse 16 m. z. VLISSINGEN. Overleden D. Dijksman vrouw van W. van der Peijl 42 j. A. Welkman d. 18 m. J. J. Hebly z. 18 m. E. de Smit d. 10 m. W. Streefkerk man van P. J. Marchand 29 j. - A. M. L Ghys d. 9 m. M. Depoorter d. 5 j. O. van Hecke d. 6 w. J. Sohier' z. 6 w. Lijst van brieven, geadresseerd aan onbe kenden, verzonden door liet postkantoor te Goes, gedurende de le helft der maand October 1894. G. W. Visser, Goes. Van Krabbendijke: J. van Boven New-York. Bevallen van een welgeschapen Zóón. P. W. RAAMSDONK— Jonas. Pastorie Veere, 29 Oct. 1894. Bevallen van eene DOCHTER CORNELIA WABEKE geliefde echtge- noote van J. BUIJSE. Goes, 31 October 1894. Op den 2 November, zoo de Heere wil en zij leven, hopen onze geliefde ouders D. STROO en M. VAN MARELEN hunne 35jarige Echtvereeni- ging te herdenken. Hunne dankbare kinderenl behuwd- en kleinkinderen, f Vlissingen. irl,II' N||,.1.■•,..11.1j *s* Heden overleed onze geliefde moeder en hekuwdmoeder NEELTJE MEIJERS, Wed. Floris Maljers, in den ouderdom van bijna negen en tach tig jaren. Aagtekerke, den 30 October 1894. Uit naam van broeders en zuster L. MALTERS. Ahjemeene en bijzondere kennisgeving Voor de vele en hartelijke bewijzen van belangstelling van hier en elders on dervonden bij gelegenheid zijner dertigjarige Evangeliebediening, betuigt ondergeteeken- de hij dezen zijnen hartelijken dank. O. LOS, Pred. Oud-Vosmeer, den 29 October 1894. Voor de zoovele en hartelijke be wijzen van deelneming, ontvangen bij het zoo smartelijk verlies onzer geliefde echt- genoote, moeder en hekuwdmoeder betui gen ondergeteekenden hunnen welgemeen- den dank. J. MINDERHOUT. J. C. MEIJERMinderhout. J. P. MEIJER. G. P. DE HAAS—Minderhout. G. M. DE HAAS. J. E. MINDERHOUT. G. J. MINDERHOUT—Wolee. Middelburg31 October 1894. De Notarissen mr. LIEBERT en PILAAR zullen op des namiddags 1 ure, te Kapellein de her berg bij J. Hanson, uit onderscheidene bosschen in de gemeenten KapelleWemeldinge, Kloetinge en Schore. ALSMEDE: van een boseh in Kapelle aankomende het Burg. Armb. te Goesen van een bosch in Kapelleaankomende den heer P. DEKKER Jz., waarin veel Canada planthout. De Notaris PILAAR zal op des voormiddags te 10 uren, te Wolfaarts dijk, en aan den Steltjesdijk, in pacht bij den eerz. Gili.es De Jager, ten verzoeke van Kerkvoogden der Herv. Cem. te Wolfaartsdijk, t,e beginnen aan den Oudelandschen weg,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1894 | | pagina 3