Valse cheques brachten geraffineerde oplichters in Nederland in de cel Krvptogram VANDALISME HUIST IN ROEMRIJK HOTEL li a zuiver ?e, Ruïne tegenover koninklijk paleis WÊWMÊm EISEN VAN DRIE EN HALF EN ÉÊN JAAR GEHEIMZINNIGHEID NIET OPGELOST Westen dringt aan op gesprek over de muur Eerst wegen IU dan herstel Voorlopig genoeg levensmiddelen in Nieuw-Guinea DC-3 neergestort: twintig doden Zaterdag 25 augustus 1962 ZEEUWSCH DAGBLAD Pag. 5 de zuiverste tabakken in uw wereldmerk- from America's BEST tobaccos BESCHULDIGINGEN OVER EN WEER Hogere jaarwedde voor gedeputeerden gevraagd Van onze Amsterdamse redactie A MSTERDAM. De twee Engelse verdachten, die gistermiddag voor de Amsterdamse rechtbank verschenen, hadden slechts één ding gemeen: ze gaven allebei de him te last gelegde feiten ruiterlijk toe, maar ze beperkten zich bij die bekentenis tot het hoogst noodzakelijke. De achtergrond van hun internationale zaak bleef daardoorvaag en duister. Voor het overige was er een wereld van verschil tussen de donkere, gedrongen figuur van de 28-jarige vrachtautoverhuurder Roger William W. en de slanke, knappe verschijning van de 23-jarige receptioniste Jane Margareth D., een meisje dat duidelijk uit een goed en welgesteld milieu kwam. Op 14 mei dit jaar was het tweetal tegen de lamp gelopen, toen het voor de zoveelste maal vervalste reis cheques verzilverde dlie afkomstig wa ren uit de partij van het reisbureau Cook die in 1960 op de luchthaven van Londen was ontvreemd. De intuïtie en de oplettendheid van een bediende van het bijkantoor van de Amsterdiatnsche Bank aan het Damrak waren het strui kelblok voor de twee geweest. Gelegitimeerd Op de bewuste maandagochtend bood de Engelsman op het bijkan toor een aantal reischeques aan. Hij legitimeerde zich met een paspoort, dat op naam van N. C. Clint stond. Dezelfde naam was op de cheques in gevuld. De loketbediende betaalde het bedrag (1790 guldien) uit, maar dezelfde dag ontdekte hij, dat de cheques van de beruchte diefstal in 1960 afkomstig waren. Vaag herinnerde hij zich het signalement van de Engelse heer Clint. Later zou blijken, dat dezelfde man al op het hoofdkantoor van de bank in Amsterdam en bij enkele andere banken in Rotterdam was geweest. Die maandagmiddag nog kwam de receptioniste aan het loket, een opval lend charmante verschijning, gekleed in een fel rode mantel. Het Engelse meisje wisselde alleen maar enkele bankbiljetten van honderd gulden te gen kleinere coupures. Een vreemd gevoel bekroop de kas sier. Zonder precies te weten waar om. sloot hij zijn loket en liep hij het meisje achterna. Haar rode mantel verdween in de middagdrukte van het Damrak. De man van de bank klamp te twee politieagenten aan en maak te hen deelgenoot van zijn argwaan. Herkend Even verderop zag hij hoe de En gelse naar de heer .Clint" toe liep. De bankbediende herkende hem als de man, die eerder de. gestolen cheques had aangeboden. Het twee tal werd gearresteerd en het groot ste deel van het geld (ongeveer der tigduizend gulden) werd na enige moeite teruggevonden achter de toi letspiegel die in de handtas van de Engelse was vastgenaaid. Onder de kleren van de receptioniste werd later nog een boekje met reischeques aan getroffen. De zaak was met de aanhouding van de twee Engelsen echter nog niet rond. Een derde, en waarschijn lijk veel belangrijker man uit het in ternationale complot was op het laat ste ogenblik de dans ontsprongen. Dat was de mysterieuze Frederic, een Londenaar, met wie het meisje in de rode mantel naar ons land was ge reisd. Ook hij had gelogeerd in hotel Po len, maar daags voor de arrestatie was hij vertrokken. Niemand kende zijn ware naam. Hij staat nog steeds op het verlanglijstje van Scotland Yard. Ook de president van de Amster damse rechtbank wilde graag iets naders weten over de kern van het complot. Zowel de vrachtautover huurder als de receptioniste werden er over aan de tand gevoeld, maar de rechters kwamen niets te weten. Leo Roger William W. bleef bij zijn ou de verklaring, dat hij de cheques iti Londen had gekocht voor een derde deel van hun waarde. Van wie? Van een zekere Leo. Het meisje had aan vankelijk helemaal niet geweten waartoe zij zich precies leende. Ze had begrepen, dat het ging >m iets „onregelmatigs", een bepaalde mani pulatie met cheques, maar het naad je van de kous was haar onthouden: dat was een zaak die alleen de heren achter de schermen aanging Of zij gisteren in de nuchtere om geving van een rechtzaal in den vreemde op dat punt de waarheid sprak? Niemand, die het kon zeggen. Haar van een zorgvuldige make-up voorziene gezicht verried slechts de discipline van een typisch Engelse beheersing. Schuw keek zij naar de wrevelige officier van justitie tegen over haar: beleefd knikte zij op d» vragen van de president: ingetogen wendde zij zich tot de tolk. Voor het overige hulde zij zich zo veel mogelijk in een raadselachtig zwijgen. Hooggeklasseerd Waren de feiten dus allemaal dui delijk juridisch kwamen zij neer op valsheid in geschrift en oplichting meerdere malen gepleegd de men selijke achtergrond bleef gehuld m d© nevel van een verre misdadigersben- de, een groep Engelse criminelen die in een rapport werd omschreven als een gezelschap van hoog geklasseer de oplichters. De vrachtwagenver huurder en de receptioniste waren er ten slotte in verzeild geraakt De eerste poogde dat aan een zeker toeval toe te schrijven. Hij gaf toe dat hij in Engeland een keer wegens diefstal was veroordeeld. Sindsdien had hij echter getracht zijn leven te verbeteren. Hij had dag en nacht voor zijn gezin gewerkt, maar zijn be drijfje was langzaam naar de finan ciële afgrond toegegleden. De schul den hadden zich opgestapeld en ten einde raad had hij deze kans gegre pen om er in één klap weer bovenop te komen. Opzettelijk De officier van justitie bleek weinig oren fe hebben naar dit verhaal. „De verdachte is opzettelijk naar Neder land en andere landen gegaan om val se cheques in tc wisselen", zei hij. „Ik "beschouw hem als een inter nationale misdadiger. Hij heeft op schandelijke wijze geknoeid en het komt mij voor, dat hem een z.ware straf dient te worden opgelegd. Het is duidelijk, dat de Nederlandse rechts orde een dergelijke handelwijze niet kan gedogen". Mr. Tonckens wilde een gevangenis straf van drie jaar en zes maanden zien opgelegd. Het in beslag genomen geld diende aan de gemachtigden van de firma Cook te worden teruggege ven, vond hij. Aan het beeld van de internationale crimineel wilde de advocaat wel iets corrigeren. „Hier staat een man, die zielsveel van zijn gezin houdt", aldus de verdediger. Een gevangenisstraf hier weegt dubbel zo zwaar als een straf die hem in zijn eigen land zou zijn opgelegd. „Hij is inderdaad afge zakt toen zijn zaken slecht gingen en zijn vrouw heeft nimmer geweten wat hij in het buitenland uitvoerde". Niet alleen zakelijk In het verhoor, dat zich vervolgens op de receptioniste concentreerde, bleek overigens, dat de vrouw van de vrachtwagenverhuurder evenmin van gans andere zaken op de hoogte was geweest. In Amsterdam was de rela tie tussen beide verdachten niet alleen een zakelijke geweest. De officier wilde dat feit toevoegen aan het schuldpatroon van het meisje. Hij vond een fel aanvallende raads man tegenover zich. „Zij is door wel ke oorzaken ook in handen geraakt van geraffineerde bandieten", zei de pleiter. Hij verwees naar de verklaring van de als getuige verschenen moeder van het meisje. Die had verteld, dat zij nimmer had geweten, dat haar doch ter zich in dergelijke kringen had be wogen. Jane was op school een goe de leerling geweest en haar werkge ver wilde haar nog steeds terughebben, al was hij van de hele gang van zaken op de hoogte. Eigenlijk zou verdachte direct met haar moeder mee terug naar Enge land moeten kunnen gaan, meende de advocaat. Ze is een verdwaald kind. Ze is ernstig gestruikeld, en de belang rijke daders in dit misdrijf hebben met haar gespeeld. Ze is niet anders dan het slachtoffer geworden. Stilstaande bij de eis tegen haar één jaar gevangenisstraf met aftrek bepleitte de raadsman alle mogelijke clementie. Beide verdachten maakten een be scheiden gebruik van hun laatste woord. „Ik bied u mijn verontschuldi gingen aan", zei de vrachtwagenver huurder. „Ik ben beslist geen misda diger. Ik heb alleen zware fouten ge maakt." „Ik zal het nooit meer doen", zei de receptioniste. „Het spijt mij". Toen de president had gezegd, dat hij over een week uitspraak zou doen, liep ze uiter lijk onbewogen aan de zijde van haar bewaker de rechtzaal uit, nog steeds gehuld in haar opvallend rode mantel. HOLLANDIA (ANP) Voor de ko mende maanden zijn er voldoende le vensmiddelen in Nieuw-Guinea, zo heeft de Dienst Economische Zaken in Nieuw-Guinea gisteren geruststel lend meegedeeld. Onder de bevolking was onrust ont staan, nadat de Vereniging Particulier Bedrijfsleven had verklaard, dat een ernstige schaarste aan levensmiddelen zou ontstaan als de Nederlandse rege ring niet snel met een aanvaardbare garantieregeling voor het bedrijfsleven over de brug zou komen. De rijstvoorraden zijn volgens Eco nomische Zaken voldoende om de hele bevolking van Nieuw-Guinea tot eind van dit jaar te voeden. Andere levens middelen, zo mag worden aangenomen, zullen zeker tot eind november beschik baar zijn. (Ingezonden mededeling) KRUISWOORDRAADSEL Oplossing Horizontaal: 1 karwats; 8 stoffer; 14 ieder; 15 titel; 16 akte; 18 weg; 20 lade; 22 ree; 23 ge neratie; 25 top; 26 t.p.27 tau; 28 Nel; 29 dek; 30 pi; 31 eik; 33 tree; 35 over; 37 men; 38 neut; 40 in spé; 42 ring; 43 negus; 45 lumen; 47 veste; 48 iep; 49 etage; 50 trits; 52 donor; 53 aria; 55 lente; 58 rest; 61 big; 62 spar; 64 inkt; 67 tor; 68 os; 69 por; 70 kar; 72 lid; 73 bij; 74 nel; 76 moderamen; 77 pen; 78 neon; 80 ren; 81 hart; 82 golem; 85 he Ier; 87 exegese; 88 alliage. Verticaal: I kaarten; 2 rite; 3 wee; 4 ad; 5 teneur; 6 sr; 7 stere; 8 St.; 9 timide; 10 O.T. II fel; 12 flat; 13 roeping; 17 kepie; 18 wenen; 19 galop; 21 dopen; 23 gat; 24 eer; 32 kunstig; 34 eis; 36 vel; 37 mi naret; 39 tetra; 41 steun; 42 retor; 44 gei; 46 men; 51 sla; 52 Don; 53 abon nee; 54 risee; 56 erker; 57 tiran; 59 so ber; 60 Trijntje; 62 som; 63 proces; 65 Wepel; 66 tin; 71 arend; 75 loge; 77 para; 79 nog; 81 hei; 83 le; 84 me; ha; 86 1.1. Van onze correspondent DONN De Sow jetunie en de westelijke Grote Drie hebben gisteren in nota's elkaar over en weer ervan beschuldigd de situatie in Berlijn te hebben verscherpt. De Verenigde Staten, Groot-Britannië en Frankrijk stelden de Russen daarbij voor om in Berlijn een con ferentie van vertegenwoordigers van de Grote Vier te beleggen die de toestand langs de muur zou moe ten bespreken. Alleen zo kan, aldus de westelijke staten, voorkomen worden dat de spanning zal stijgen. De westelijke nota's aan Moskou leg gen er opnieuw de nadruk op, dat er geen sprake van kan zijn dat de Rus sische medeverantwoordelijkheid voor Berlijn is opgeheven nu de Russen hun garnizoen uit Oost-Berlijn hebben teruggetrokken. De westelijke landen ■wijzen er voorts op, dat alle ellende van de laatste tijd in Berlijn in feite voortkomt uit het bestaan van de muur. Daarentegen heeft geen enkele weste lijke actie in Berlijn tot dusverre men senlevens in gevaar gebracht. Krachtiger De Russische nota is in heel wat krachtiger bewoordingen vervat. Zij zwijgt over de recente moorden op Peter Fechter en een negentienjarige transportarbeider, maar legt grote ver ontwaardiging aan de dag over de ge broken ruiten van een Russische leger- bus. De Russen protesteren namelijk tegen de Westberlijnse demonstraties van 18 t/m 20 augustus tegen de Rus sische legerbus, die tot voor kort iedere dag met soldaten naar het Russische oorlogsmonumentin West-Berlijn reed. Zij dreigen, dat zij „noodzakelijke maat regelen" zullen nemen om hun officie ren en diplomaten te beschermen. De Russen poneren de stelling, dat deze Westberlijnse demonstraties tegen de Russen in feite door de Amerikaanse bezettingstroepen in Berlijn zijn geduld. In Berlijn bleef het gisteren rustig; de Russische gepantserde auto's die sedert enkele dagen, geëscorteerd door Amerikaanse militaire politie en West berlijnse politie, de wachtaflossing naar het oorlogsmonument brengen, veroorzaken ditmaal geen genarre- war. Westberlijnse jongeren plaaisten zonder moeilijkheden te veroorzaken een houten kruis op de piek waar don derdag een negentienjarige Oostber- lijnse transport-politieagent tijdens een poging naar het westen te vluchten door de Oostduitse volkspolitie is dood geschoten. Tegen deze moord heeft de Franse ambassadeur in Bonn gisteren scherp geprotesteerd bij de Russische ambas sadeur in Oost-Berlijn. Van Amerikaanse zijde in Berlijn is gisteren iets meegedeeld dat men ken nelijk enige dagen had ..opgespaard" teneinde de toestand in Berlijn niet te verscherpen. Men deelde nl. mee dat een Amerikaanse militaire personen auto woensdag in het Oostberlijnse Potzdam met stenen bekogeld is en met verf besmeurd. Klaarblijkelijk ging het hier om een communistische repressaille voor Westberlijnse aanval len met stenen en flessen op de Russi sche legertoussen. De Westduitse bondskanselier Ade nauer, zo is in Bonn meegedeeld, zal vandaag, zaterdag, de Amerikaanse pre sident Kennedy, de Franse president de Gaulle, de Britse premier Macmillan en de Russische premier Kroesjtsjef persoonlijkebrieven schrijven over de kwestie-Berlijn en de ellende langs de muur. Aan Kroesjtsjef wil de kanselier zelfs in zeer persoonlijke bewoordingen schrijven in die hoop hem van de on menselijke situatie aan de muur te kunnen overtuigen. Bonn heeft het voornemen om zich tot de commissie voor de rechten van de mens van de Uno te wenden echter laten vallen. De hele wereld weet wel wat daar -gebeurt, deelde men in Bonn gisteren mee. Van onze Haagse redactie DEN HAAG. - Minister mr. E. H. Toxopeus (binnenlandse zaken) wil de jaarwedden van leden van gedeputeer de staten verhogen met vierduizend gul den. Gedeputeerden van Noord- en Zuid holland zullen dan per jaar 22.000 gul den gaan verdienen, die van de andere pr-ovincies twintigduizend gulden. Minister Toxopeus heeft het .ontwerp besluit voor advies naar de provinciale staten gestuurd. Hij vraagt een spoe dige behandeling. In het besluit zal te vens de vergoeding voor plaatsvervan gers van gedeputeerden worden gere geld. Voor de vergoeding voor waarne ming van het ambt van commissaris der Koningin is een regeling in voorbe reiding. In zijn toelichting tot het ontwerp besluit zegt de minister dat een verho ging van de wedden met twintig pro cent, gezien de maatregelen elders op salarisgebied, lijkt te passen in het ge heel der salarisbewegingen. Omschrijving: Horizontaal: 1 Echt is: dagenlang hieraan te den- ken(ll); Oermoe en oerpa tonen hun kunst in haar innigst verband (5); 9 Vermits hier goed begrip ontbreekt, wordt het een rare dans (11); 11 Dit is teer (3); 12 Een kei van een vent die zijn roer recht houdt (7); 15 Dom en duivels (5); 16 Een vogel die aan al les lak heeft (3); 17 Nel, deel als ieder mens in het leed (7); 18 Wie ver weg is loopt vast en zeker de kans verloren te gaan (5)21 Maar deze norm geldt ook voor het leger (5); 23 Een bewaarplaats kan hier het air van een chef hebben (7)25 Het dier dat ons een rad voor de ogen draait (3)26 Pa acht de huur voor dat land te hoog (5); 28 De on heilsgodin kijkt star naar de godin der liefde (7); 31 In een epistel een boom gaan opzetten (3); 33 Men is hier op rust gebrand (11); 35 In terrorisme ligt de dwaling (5)36 Kijkt de kok u lelijk aan, zijn gerecht staat mij wel aan (11). Verticaal: 1 Waar Uncle Sam op kauwt om geen slecht gebit te krijgen (3); 2 In de ha ven van Reval wordt een parelmoeren visje gevangen (5)3 Achter de hor kan men beter de rumoerige bende gade slaan (5); 4 Let bij het delven op de rest (4); 5 Zij waren ,,so dom" dat ze hun eigen verderf zochten (5); 6 „Nee mensa" riep de student, „een bescher mer hebben wij nodig" (7); 7 Zulk een uitgave is goedkoper, leg hierop het ac cent (6)10 Een afgod van iets ma ken is o.i. dol (5); 13 Zinnig of onzin nig, het einde van uw bede zij vurig (5)14 Spaar haar niet voor een hon- derste kroon (3); 17 „Wie was er het hond geschapen (3); 17 „Wie was er het eerst", kakelde de kip (2); 19 Geef acht als je hem houdt (5); 20 Koest! Ga lig gen! (2); 21 Voor mijn part, goed of slecht, ik deed mijn best???; 22 In kin derhanden vindt dit speelgoed zijn be stemming (3); 23 Ra, ra. welke vogel is dat? (3); 24 Veredel uw tenen, dat is vruchtbaar werk (5); 25 Van sym bool van onschuld tot gevallen engel is maar een stap (6); 27 Ga na hoe „Car- bo" brilt (5); 29 Je krast als een kraai die kort wordt gehouden (5)30 Op de ze handeling volgt altijd eert reactie (5); 32 Dit dier ziet géel van nijd (4); 34 Betaal, Sijmen, al is het met tegenzin, als de boor maar an en geborgen is (3). Van een onzer verslaggevers SOESTDIJK. Schuin tegen over Paleis Soestdijk staat een trieste ruïne. De muren er van waren tot voor kort even blinkend wit als van de konink lijke behuizing aan de overkant. Nu leveren zij een desolate aan blik op. Zij zijn beklad met schuttingwoorden; de ruiten van de vensters zijn ingegooid en de deuren werden uit hun sponnin gen gerukt. Op de ruime ter rassen slingeren kapotgeslagen meubels. Op de zijgevel is nog de wereld beroemde naam te lezen, die dit pand zeventig jaar met ere heeft gedragen voor het tot verval ge raakte. Maar ook die trotse naam is door het vandalisme aangetast. Met grote zwarte letters is de naam Hotel Trier veranderd in Hotel Triest. Het is een treffende karakteris tiek voor de vergane glorie die hier zo opvallend aan een van de mooiste wegen van ons land te kijk is gezet. Intussen spelen zich daar dingen af, die een schande zijn voor ons land. VERVAL In plaats van de verbeteringen, die zouden worden aangebracht, is een periode van verval ingetreden. Het BOGOTA (Reuter, UPI) Een DC-3 van een Colombiaanse luchtvaartmaat schappij is donderdagavond na de start van het vliegveld van Barrancaberme- ja in Noord-Colombia brandend neer gestort. Van de 28 inzittenden zijn er twintig negentien Colombianen en een Duitser om het leven gekomen. Dé acht overlevenden liepen ernstige brandwonden op. Familieleden, die de passagiers op het vliegveld uitgeleide hadden gedaan, hebben nog geprobeerd hulp te bieden, maar ze werden door de vlammen te ruggedreven. Zelfs het behang moest het ontgelden. vermaarde Hotel Trier, dat bij be langrijke gebeurtenissen in de Konink lijke familie altijd een grote rol heeft gespeeld, zou twee jaar geleden een nieuwe glansperiode ingaan. De directeur van hotel-restaurant De Haagse Schouw bij Leiden, de heer J. C. van der Assem, kocht het in het vooruitzicht dat hij Hotel Trier na een tijd van inzinking tot groter glans zou brengen. Het gemeentebe stuur van Baarn was enthousiast over de plannen. De plannen tot verbouwing groeiden uit tot een fraai ontwerp van een ge heel nieuw hotel. Ook de minister van volkshuisvesting en bouwnijverheid toonde zijn instemming met dit plan. Hij verleende zonder bezwaar de rijksgoedkeuring, maar toen gooide Rijkswaterstaat roet in het eten. Rijkswaterstaat had ook plannen en zolang daarover geen beslissing is ge nomen, mag hotel Trier niet worden afgebroken om plaats te maken voor een nieuw en mooier hotel, waaraan de gemeente Baarn behoefte heeft. De situatie rondom Paleis Soestdijk moet naar het inzicht van Rijkswater staat ingrijpend worden veranderd. Hoe dat weet men nog niet. Er zijn verschillende plannen bij Rijkswater staat op papier gezet. Men weet nog niet of de beton weg langs Paleis Soestdijk, die nu doodloopt op de Amsterdamseweg waaraan het Paleis en Hotel Trier zijn gelegen, boven- of ondergronds deze weg moet kruisen. Ook wordt ge dacht aan een rotonde, maar tegelij kertijd zijn er weer plannen getekend om van de grote weg een vierbaans- weg te maken waarvan het tracé een heel ander verloop zou krijgen. De heer v. d. Assem heeft zich steeds inschikkelijk getoond, ofschoon dit wachten zonder uitzicht hem da gelijks veel geld kost. Hij heeft zich akkoord verklaard met verplaatsing van zijn hotel, omdat hij wel eni ge uitwijkmogelijkheden heeft door de grootte van het terrein, dat bij ho tel Trier behoort. ONBEWAAKT Zolang echter bij waterstaat geer, beslissing is genomen, mag er niets gebeuren en ligt het eens vermaarde hotel verlaten en onbewaakt. Deze zonderlinge toestand noodt tot misbruik. Terwijl baldadigen rustig Hotel Triest, een treffende karakte ristiek voor de vergane glorie van een vermaard hotel. doorgaan met het vernielen van alles wat los en vast zit, vieren jongelui in de nog gedeeltelijk gemeubileerde ka mers bedenkelijke feesten. In de gangen en kamers zijn stoe len, tafels en ledikanten tot brand hout versplinterd. Op de hoogste etage zijn de matrassen bijeen gebracht in de kleine kamertjes, waar blijkens de vele lege bierflessen en scabreuze te keningen en opschriften op de muren bacchanalen worden gevierd. Politietoezicht is er vrijwel niet. Hoewel het trieste hotel vlak aan de bebouwing van Soest grenst, kan de Soester politie er niet optréden, omdat het hotel op het grondgebied van Baarn staat. Voor de politie uit Baarn is het moeilijk steeds toezicht, te houden op dit oord van verwording, omdat het zover buiten de bebouwde.kom ligt. De dagelijkse surveillance strekt zich niet zover uit. Slechts af en toe gaat de Baarnse politie er een kijkje nemen, maar de lieden die bezit hebben genomen van hotel Trier zijn in het labyrint zo goed thuis en hun uitkijksysteem werkt zó goed, dat zij nog nimmer zijn gevangen. Wel moeten zo af en toe alle ge meentelijke diensten worden gealar meerd wanneer de vuren, die er wor den gestookt fatale omvang aannemen of, zoals onlangs, toen looddieven de hoofdbuis van de waterleiding meena men. In enkele dagen waren de kel ders volgelopen. Het steeds maar toe stromende water gutste over de ter rassen de weg op en overspoelde het kruispunt voor Paleis Soestdijk. Brandweer, politie, openbare wer ken en de waterleiding moesten er aan te pas komen om ongelukken op de drukke rijksweg te voorkomen. De waterleiding werd afgesloten. De brandweer pompte de kelders leeg en hotel Triest kon weer met droge voe ten worden betreden. De feesten in het macabere hotel gaan voort, evenals de conferenties over de wegenplannen. Aan geen van beide schijnt een einde te komen.

Zeeuwsch Dagblad | 1962 | | pagina 5