Fransen nemen Italianen tunnvi t /i i Freely Marinkelle al in tweede ronde nit strijd OM NEDERLANDSE TENNISTITELS CHEFAROX Bier tvas weer best in Alkmaardermeerweek Nijdam en Janssen beste koppel Nog geen grote dingen in heren-enkelspel Dinsdag 14 augustus 1962 ZEEUWSCH DAGBLAD :V. aJÏSïÉSHlifcliSI WEG DOOR MONT-BLANC BESPAART MIIJOEMN Nieuw wereldrecord voor Amerikaanse zwemclub Fabrieken (zonder stroom) stuurden personeel weg Kostbare winst Sneller Vandaag begint meestertoernooi in Amsterdam Weer remise in de strijd tussen Keres en Geiler Geslepen Maagklachten? ACHT SCHEPEN IN DRAKENKLASSE EUROPEES RECORD VOOR ATLETE JUTTA HEINE VERRASSEND DE ENIGE Stolker wil praten over uitzending Pag. 6 ("Fan- o/ize correspondent) PARIJS Een droom is werkelijkheid geworden. „Eens zal de dag komen, dat men onder de Mont Blanc een tunnel zal graven, die de dalen van Chamonix en van Aosta met elkaar zal verbinden zo besloot de alpinist Saussure zijn verhaal over de verschrikke lijke tocht, die hij gemaakt had van Courmayeur naar Chamonix langs de lage hellingen van de Mont Blanc in 1797. Die dag is gekomen. Sedert 42 maanden zijn wij ai met de idee ver trouwd geraakt, dat de tunnel bestaat en over de tunnel onder de Mont Blanc wordt op het ogenblik al weer in dezelfde termen ge sproken als over de Maastunnel in Rotter dam. De tunnel van de Mont Blanc is geaccep teerd als een „gemengd bericht" van de eerste dag af, dat de Jumbos met hun honderd bo ren zich tegen de berg wand drukten, ondanks het feit dat zij met haar 11,6 km de lang ste tunnel van de we reld zal worden, on danks het feit dat dit gigantische werk twaalf doden en ruim negen honderd gewonden ge vraagd heeft. De laat ste was de Algerijn Ahmed ben Dahmane, die luttele dagen gele den werd begraven en die het tot stand ko men van de verbinding niet meer heeft mogen meemaken. De nieuwe tunnel bespaart de reiziger, die van Courmayeur naar Chamonix wil rei zen een omweg van ruim tweehonderd km. Een nog spre kender cijfer levert de winst van ie mand die van Milaan naar Parijs wil gaan per auto: 313 kilometer. Boven dien behoeft men zich in de toekomst geen zorgen te maken over gesloten pasovergangen in de winter, omdat deze tunnel zomer en winter open zal blij ven en de toegangswegen nooit zo zwaar besneeuwd zullen zijn, dat de tunnel niet gebruikt zal kunnen wor den. Een vier verdiepingen hoog boorplat- forrn aan de Italiaanse zijde. Ruim vijf honderd Italiaanse arbeiders hebben aan de tunnel onder Europa's hoogste berg meegewerkt. Van onze correspondent HILVERSUM De wegens de regen van zondagmiddag naar maandagavond verschoven wielerwedstrijden op de nieu we Hilversumse baan van de Gooise wie lerclub De Adelaar hadden als hoofdnum mer een koppelwedstrijd van bijna een uur, die met overmacht door Nijdam en Janssen werd gewonnen. Zij eindigden met een royale voorsprong op Van Kreu ningen en Steenvoorde en het koppel Paul en Schutting en met twee of meer ronden op de overigen. De nationale sprintkampioen De Graaf won vrij gemakkelijk alle sprintraces. Theo Nikessen, van de Nederlandse ach- tervolgingsploeg, haalde nu individueel Voorn in 3 min. 22,6 sec. in en Jan Jans sen won de klassementsrace over twintig ronden. Er was ook een buitenlands succes. De Australiër Sommer won een afvalrace voor amateurs en onafhankelijken, waar in Nijdam en Janssen er nu eens niet aan te pas kwamen. (Ingezonden mededeling) Reumatiek Griep Migraine Menstruatiepijn Verkouden Hoofdpijn Spit TOGAL TOGAL TOGAL TOGAL TOGAL TOGAL TOGAL HELPT HELPT HELPT HELPT HELPT HELPT HELPT CUYAHOGA FALLS (Ohio). Op de laatste dag van de Amerikaanse zwem- kampioenschappen, die in Cuyahoga Falls werden gehouden, verbeterde een ploeg van de Indianapolis Athletic Club het wereldrecord op de 400 meter wis selslag estafette met een tijd van 4 min. 01.6 sec. Het oude record stond sedert 20 augus tus 1961 op naam van dezelfde vereni ging met 4 min. en 3 sec. VENLO. Een storing in de stroom voorziening, die zich voor het eerst voor deed tussen zeven uuj en half elf 's och tends en die zich herhaalde tussen half één en kwart over zeven 's avonds, heeft gisteren veel overlast bezorgd in een deel van Tegelen en in Belfeld en Beesel- Reuver. In die streek staat een groot aantal ijzergieterijen, metaalwarenfabrieken en kleiwarenfabrieken. De meeste van die bedrijven stuurden in de loop van de middag hun personeel naar huis. Andere fabrieken schakelden over op arbeid waarvoor geen machines nodig waren. De storing werd veroorzaakt door een kabelbreuk en een kortsluiting in een transformatorhuisje. ACCRA (Reuter). De Anglicaanse bisschop van Accra, dr. Richard Rose- veare, heeft gisteren meegedeeld dat de regering van Ghana zijn verblijfsver gunning heeft ingetrokken. Hij zou Gha na binnen 24 uur moeten verlaten. Dr. Roseveare is zes jaar lang hoofd van de Anglicaanse kerk in Ghana geweest. De regeringsgezinde kranten in Ghana hadden op uitwijzing van de bisschop aangedrongen, nadat hij kritiek had ge leverd op „de goddeloosheid" van Gha na's nationale jeugdbeweging „de jonge Pioniers". Mag dit voor het toeristische verkeer al een bijzondere kostbare winst be tekenen, het goederenverkeer binnen de Euromarkt zal vermoedelijk hier van het meeste profiteren. Volgens de voorlopige schattingen zullen er elk jaar 264.000 personenwagens, 24.000 autobussen, 49.000 motoren en scooters, 25.000 vrachtwagens, met anderhalf miljoen mensen en 100.000 ton goede ren op deze wijze onder de Mont Blanc doorrijden, waarmee een nieuw tijd perk in de Europese verbindingen be gonnen zal zijn. Dit is evenwel nog toekomstmuziek, omdat de tunnel pas op zijn vroegst in 1964 geopend zal kunnen worden. Nu het ruwe boorwerk verricht is, gaat men beginnen met het egaliseren, het aanleggen van de 8,40 meter bre de weg, het metselen van het zes me ter hoge plafond het aanleggen van de drainages om het water uit de po reuze rotsen af te voeren, het aanleg gen van de verlichting, de construc tie van de luchtzuiveringsinstallaties en het metselen van tegelwerk op de plaatsen, waar de wand niet betrouw baar is. Zelfs het boren is nog niet hele maal geëindigd. Wij weten niet of men zich wel bewust is, welke ver plichtingen de lengte van deze tunnel de constructeurs oplegt voor een goe de verkeersorganisatie. Met de maxi mum snelheid, die in Nederland ver plicht is voor alle bebouwde kommen, vijftig km per uur, heeft men bijna een kwartier nodig om door de tun nel te komen. Als men eens de sta tistiek van ongelukken naloopt, die zich jaarlijks in de Maastunnel te Rotterdam voordoen, dan kan men zich enigszins voorstellen, welke hulp middelen en uitwijkmogelijkheden de constructeurs moeten scheppen om het verkeer niet te doen stagneren. Er zullen dus galerijen, parkeerplaat sen, eerste hulp-posten, circulatie pleintjes en dergelijke moeten worden aangelegd en uitgekapt. Van onze schaakmedewerker AMSTERDAM Vandaag begint in Amsterdam een internationaal mees tertoernooi, dat voor de hoofdgroep tot 30 augustus zal duren, voor 84 an dere schakers tot 1 september. Aan de ene kant strijden titelhouders van de Internationale schaakfederatie, aan de andere kant Nederlandse kandidaat- meesters en jeugdige topspelers. Tot de laatsten behoort de vijftienjarige Amsterdammer Robbie Hartoch. Het toernooi is met twaalf kampen uitge breid, waardoor de basis is gelegd voor een monstertoernooi, dat een be langrijke traditie in Amsterdam kan worden. Direct onder de meestergroep zijn twee reservegroepen gevormd van ge lijke sterkte, met hoofdklassers van naam als De Rooi, Krabbendam, Van Eybergen en Van der Lijnde. De loting werd door een vertegen woordiger van B. en W. van Amsterdam verricht Het programma voor de eerste ronde luidt: Van den Berg (Ned.) Donner (Ned.), Mr. X Tan (Indon.), Rellstab (W-Dld.) Hartoch (Ned.), Kieninger (W-Dld.) Czerniak (Israël), Langeweg (Ned.) Heidenfeld (Z-Afr.), Henneberke (Ned.) Kool (Ned.). De bovengenoemde „Mr. X" omschrijft de door het ontbreken van grootmeester Larsen ontstane vacature. Deze jonge schaker vervult militaire diensplichten in Denemarken. De organisatoren trach ten in deze vacature te voorzien door een invitatie aan een buitenlandse FIDE-titelhouder. Voor het bereiken van een meesterresultaat (het doel van de nationale niet-titelhouders) is het verwerven van 6Vz punt noodzakelijk. MOSKOU Evenals de eerste is de tweede partij van de tweekamp tussen de Russische schakers Keres en Geiler, geëindigd in remise. De inzet van de tweekamp is de twee de plaats van het onlangs te Willemstad gehouden kandidatentoernooi. Ingezonden mededeling) Dacht u echt dat alle benzines het zelfde waren? Neem dan de proef met ESSO EXTRA. Zo ontdekt u zelf in de praktijk, wat specialisten metcijferskunnen bewijzen: ESSO EXTRA geeft méér kracht, fellere acceleratie, geen gepingel. Geniet van plezieriger autorijden in ieder opzicht: TANK ESSO EXTRA! per 24 uur ruimden. Zo was de ach terstand spoedig ingehaald en omge zet in een voorsprong. Daarmee was de wedloop naar het middelpunt be gonnen. De Italianen ondervonden de eerste moeilijkheden. Eerst stootten zij op een modderstroom. Het kostte hen dagen om de oorsprong daarvan te vinden en deze af te dammen. Daar zij bovendien stootten op een uiterst zachte rots, die herhaaldelijk gevaar voor instortingen met zich meebracht, vorderden zij nauwelijks, terwijl de Fransen voortdurend hun voorsprong vergrootten. De Italianen schenen definitief verslagen te zijn, toen zij kort daarop een ondergrond se rivier aanboorden, die met een snelheid van twintig kubieke meter water per seconde de tunnel onder water zette en de werklieden naar buiten dreef. Vier dagen van hard vechten waren er voor nodig om de ze rivier de baas te worden. Het Italiaanse mijnwerkerskamp aan de voet van de Mont Blanc Toch is alles veel sneller gegaan, dan men had durven hopen. Sedert de eerste boring is slechts 3% jaar verlopen. De Fransen, die door om standigheden pas later konden begin nen omdat hun materiaal nog niet helemaal in orde was, kregen meteen een kilometer achterstand op de Ita lianen. Het betere materiaal, dat de Fransen speciaal voor deze tunnel geconstrueerd hadden, bewees echter spoedig zijn nut. Mede, doordat zij in het begin een bazaltrots van uitste kende kwaliteit vonden, vorderden de Fransen ongeveer twaalf meter per dag, waarbij zij drieduizend ton puin De Italianen gaven de moed niet op. Zij wisten, dat ook de Fransen hun moeilijkheden zouden krijgen. Die kwamen pas tegen het einde en op een zeker ogenblik, na 5700 meter lagen beide ploegen weer gelijk.. De Italianen bereikten als eersten hun doel, terwijl de Fransen met een snel heid van nauwelijks zes meter per dag door hoogst onbetrouwbare rots zwoegden Men kent het vervolg en het ein de. Bij de viering van het heugelijke feit aan Italiaanse zijde bleek, dat de Italianen hun overwinning niet hele maal regelmatig hadden behaald. De „weg" over de laatste 1500 meter was slechts vier meter breed en drie me ter hoog. Geen Fransman, die het hen kwalijk heeft genomen. Men heeft zelfs hartelijk gelachen over deze geslepen jongens. „Wat geeft het?" zei een Franse ingenieur, „wij hebben het samen moeten doen, de Italianen precies evenveel als wij. Wij zijn precies even snel klaar, veel vroeger dan verwacht was en wat mij het meeste voldoening geeft is, dat wij het sa men, in de beste verstandhouding, in de grootste vriendschap en de prettig ste samenwerking hebben kunnen doen met de Italianen, tegenover wie ik, nu twintig jaar geleden, aan het front lag Mont Blanc H07 m Aiguille du Midi 36(3 m Aiguille du Plan 3673m 1360m Frankrijk TUNNEUENGTEI2 KM CHAMONIX 1350 m Grandes Jorassts (306 m du Giant (OI3m Giant Mmt Prei/ 3173 m ENTREVES Ingezonden mededeling) voor blijvende verbetering Vormt een genezende laag op de maagwand SCHEVENINGEN. Uit de overvloed van partijen, enkel- en dubbelspelen (tegen de traditie van de eerste dag van de natio nale zonder regen gespeeld) is één verrassing te voorschijn ge komen: de vroege val van een geplaatst speelster, van Fredy Marinkelle. Zij werd uitgeschakeld door de finaliste van de jongere jeugd, Betty Stöve niet 4—6 86 60. Het was het enige succes dat „de jeugd" in de eerste ronde wist te behalen, zij het dat Ria Houps tot drie sets kwam tegen een meer ervaren speelster. Een grootse "wedstrijd was die tus sen Fredy Marinkelle en Betty Stöve niet. Het aantal missers op gewone slagen, dat euvel van het Nederland se spel, was groot. En al stond daar. vooral van Betty Stöve, nu en dan een verrassende, soms direct scorende fo rehand tegenover, soms ook van Fre dy Marinkelle, een ontplooiing van rallies was er zelden. De jonge speelster had het nadeel van de mindere ervaring, van het ris keren zonder noodzaak, in plaats van Van onze zeilmedewerker ALKMAAR De trots van de or ganisatoren van de Alkmaardermeer week is, dat er een Drakenveld aan deze zeilwedstrijden deelneemt van acht schepen. Bij de grote achteruit gang van deze klasse is dit een op merkelijk feit. Drs. J. Bier een pro minent Drakenzeiler, wist de Joy II twee keer winnend over de eindlijn te zeilen. In de wedstrijd van gistermiddag lag hij aanvankelijk achter P. Poorter, maar in het lange spinakerrak van De Woude naar de Stierop ging hij veel sneller. Hij zeilde vanuit tweede posi tie op de zege af voor P. Poorter en J. W. Boersma. In de ochtendwedstrijd werd de twee de plaats achter Bier bezet door J. W. Boersma, terwijl Poorter als derde ein digde. De hoofdprijs kan Bier dus niet meer ontgaan. In de Valkenklasse gaat Arie Klein hoge ogen gooien voor de hoofdprijs. In het totaal wist hij twee triomfen té behalen. In de race van gistermorgen eindigde hij vóór crack H. Kerkenier, evenals op zondag. In de middagwed strijd evenwel was J. M. Snijdes dege ne, die het eerst de eindlijn passeerde, voor J. F. Klazinga en Klein. De eerste plaatsen in de Vrijheids klasse werden gisteren verdeeld tus sen J. Romkes de Vries en B. van Wijk. In de ochtendwedstrijd, die door De Vries werd gewonnen, kwam Van Wijk als tweede door de eindlijn, zodat de kansen voor de Woubruggenaar er niet slecht voor taan. In de middagwedstrijd eindigde L. van Tienhoven achter Van Wijk als tweede. De strijd in de klasse der Sterntjes was zeer fel, hetgeen blijkt uit het feit dat in iedere wedstrijd tot nu toe een andere winnaar uit de bus kwam. R. Steensma won de wedstrijd van zondag en D. M. Haskamp zegevierde gisteren 1 in de ochtendwedstrijd. Hij werd twee de in de middagwedstrijd achter B. de Vries. Ook in de twaalfvoets jollen zal er fel worden gestreden om de hoofdprijs. L. Hommels heeft twee overwinningen ge boekt en een tweede plaats behaald, ter wijl P. Bulters twee tweede plaatsen heeft en een eerste plaats. Verdere uitslagen: 16 m2 klasse gisteroch tend: 1. W. Spaargaren, 2. J. Bisschop. Mid dagwedstrijd: 1. J. Bisschop, 2. J. Spaarga ren. -Jeugdklasse maandagochtendwedstrijd: 1. G. Kuis Sypesteyn, 2. S. Schot. Middagwedstrijd: 1. G. Kuis Sypesteyn, 2. K. Doorgeest. Regenboogklasse: ochtend: 1. L. de Wit, 2. J. H. C. Sieverts. Middagwedstrijd: 1. L. de Wit, 2. Sieverts. 12 m2-klassen: 1. B. Binkhorst, 2. F. Voo. Middagwedstrijd: 1. B. Binkhorst, 2. W. Gul denmond. Pampusklasse: 1. L. A. L. van Dijken, 2. L. de Wit. Middagwedstrijd: 1. G. K. Pauli, 2. L. de Wit. Finjollen: ochtend: 1. B. Saur, 2. H. F. van de Rest. Middagwedstrijd: 1. J, A. Visser. 2. W. van Wijngaarden. Olympiajollenochtend: 1. B. Benschop, 2. H. Tournier. Middag: 1. H. Tournier, 2. C. A. A. Visser. Vanrienklasseochtend: 1. C. van Noort, 2. A. J. Saraber. Middag: 1. C. van Noort, 2. A. J. Saraber. Flying Juniorklasse: ochtend: 1. H. E. Tim mermans, 2. W. P. F. van Olphen. Middag- I. H. P. Timmermans, 2 .mej. M. Vader. Soloklasse: ochtend: 1. B. C. Fock. 2 R Meijer. Middag: 1. P. c. Fock, 2. F. H. A Beck. Schakelklasse: ochtend: 1. T. Tetteroo, 2 J Pameyer. Middag: 1. J. Pameyer, 2. T. Tet- teroo. 200 meter in 23,3 sec. MALMö De Keulse atlete Jutta Heine heeft gisteren bij zeer koel weer in Malmö met een tijd van 23,3 seconden het Europese record op de 200 meter ver beterd. Het oude record stond op naam van de Russin Maria Itkina en de Duit se Gisela Birkemeyer met 23,4 seconden. Maria Itkina maakte deze tijd in Kiev op 14 oktober 1956, Gisela Birkemeyer even aarde die prestatie op 7 augustus 1960 bij j wedstrijden in Erfurt. Het wereldrecord op deze afstand is in handen van de Am-rikaanse Wilma I Ward-Rudolph met 22.9 seconden. de bal in spel te houden totdat de kans op de veeg kwam. De meer ge routineerde speelster bleek een han dicap te hebben in het te langzame verplaatsen, gevolg van een onwillige enkel. Niettemin kwam zij in de tweede set op 54, matchpoint. Het ging te loor. Daarna had Betty Stöve niet al leen uitstekende forehands doch ook enkele verrassende passings en een listige, goed uitgevoerde dropshot. Dit alles gaf haar de set: 8—6 En „dit alles" speelde zij met beheerste durf uit in de derde, waarin haar tegen standster ook de fout beging om de net-aanval te zoeken. Fout ook om de onwillige enkel. En de jeugdige speel ster vond haar beste slagen, niet al leen wat vaart, ook wat plaatsing be treft: 6—0! Fredy Marinkelle was de enige ge plaatste speelster (de geplaatste spe lers kwamen nog niet aan beurt) die verloor. Van de overige zeven ver loor alleen mevrouw Ridderhof een set, de middelste van de drie, 57, de beide andere werden met 61 ge wonnen. Kampioenssfeer heeft op sommige een drukkende invloed en waarom? Bij de heren geen partijen die er uitsprongen. Enkele marathons van een paar uur. Maar nog geen spel dat een bedreiging voor de geplaats ten inhoudt. Mogelijk openbaart dit zich vandaag. In de dubbelspelen handhaafden de geplaatste paren zich alle. De uitslagen waren: Herenenkelspel, eerste ronde: Th. v.d. Broek versl. H. Ter tMeulen 6—3, 7—5; Ph. v.d. Kwast versl. H. Bokdam 63, 64; W. Breukink versl. F. v. Loon 6—1, 6—2; J. Coebergh versl. J. Groen 3—6, 6—1 63; H. v. Gasselt versl. H. Prins 62 63; W. Lagendaal versl. H. Hartog 3—6 64 6—1; J. Koerts versl. R. Adan 26 61 63; J. Wittekamp versl. J. Arends 64 6—2; R. Bruininga versl. J. Kuijpers 6—1 64; J .v.Toor versl. W. Arends 64 63; M. Vekemans versl. S. Huizinga 64 0—6 6—3; F. Crijns versl. J. Geurts 61 64; J. Beukers versl. F. Koerts 14—9 3—6 10— 8; J. Barth versl. Th. Kramer 61 6—1; R. Koen versl. N. Fleury 6—2 6—2; H. Biesheuvel versl. S. Wijk 6—1 6—3; J. Ter- voort versl. J. Korteweg 6—3 64; P. Veentjer versl. H. Steffelaar 6—3 6—1; H. Nijeboer versl. B. van Slooten 6—3 6—2; W. Dominicus versl. J. Tulp 61 63; C. Bol versl. M. Koster 911 6—3 86; E. Knol versl. H. Weyerman 62 36 64; E. Marré versl E. Kuijpers 6—3 60. Damesenkelspel, eerste ronde: Mej. E. Krocké versl. mej. M. Knoppers 6—3 64; mevr. B. Schuller versl. mej. R. Houps 75 26 60; mej. M. Tervoort versl. mevr. Th. v. Cuyk 7—5 6—4: mej. A. Ver snel versl. mej. H. v.d. Wal 6—4 6—3; mej. C. Siemers versl. mej. M. v Grins- ven 63 7—5; mej M. Jansen versl. mej. M. Rollin Couquerque 6—0 7—5; mej. I. Onnes versl. mej. N. Hannessen 86 7—5; mej. I. Koster versl. mej. J. Burgemeestre 6—8 64 6—3. Tweede ronde: mevr. E. de Jong versl. mej. K. Okker 6—3 6—0; mej. E. Spruijt versl. mej. E. Kramer 7—5 6—3; mej. W. Weurman versl. mej. R. v.d. Linden 6—2 63; mej. B. Stöve versl. mej. F. Marin kelle 46 86 60; mevr. J. Baars versl. mevr. N. Verschuren 6—4 61; mej. A. Le- poutre versl. mej. Y Jansen 61 6—2; mevr. J. Ridderhof versl. mej. V. van Buu> ren 61 5—7 61; mej. H. v. Rijn versl, mej. Nettner 62 61. Betty Stöve bouwend aan haar onver wachte overwinning op Fredy Marin kelle (voorgrond). De Almelose zwemclub ZPA houdt 18 en 19 augustus in het sportparkbad een internationaal waterpolotoernooi met deelneming van zwemvereniging Rotter dam, AZC (Apeldoorn), WW (Winters wijk), Weusthag, HZC (beide Hengelo), OZPC (Oldenzaal), Thialf (Enschede), BZZ (Zwolle), Neptun (Osnabrück), WSV (Nordhorn), Iserlohn SV, SV Gro- nau en ZPA. ST. BRIEUC „Wij gaan zo gauw mogelijk terug naar Nederland om ons te beraadslagen over de stappen welke wij zullen nemen naar aanlei ding van het besluit van de Ko ninklijke Nederlandse Wielren Unie (KNWU) om ons niet naar het we reldkampioenschap in Salo te sturen". Dit verklaarde gisteren Michel Stol ker, een van de Nederlandse deelne mers aan de Midden-Augustuswed- strijd in Bretagne. De Nederlander komt in deze wed strijd uit samen met Bas Maliepaard, die wel door de KNWU is gekozen. Het conflict tussen de KNWU en een aantal rijders is ontstaan, doordat de wielrenume weigerde de verblijfskos ten van de renners tijdens de wereld kampioenschappen in Salo te betalen. Stolker zei daarover: Waarschijnlijk zullen wij ermee accoord gaan een deel van de kosten voor onze reke ning te nemen. Alles betalen zal voor f.e.n aantaI van ons echter niet moge- unie zal hopelijk een te gemoetkomende houding aannemen, anders zou de Nederlandse vertegen- Z0h.f"Sfl™,Sal0 ongetwijfeld on der het conflict te lijden hebben". jncJ°nesi® heeft zijn kandidatuur ge- de organisatie van de eind- van het toernooi om het wereld kampioenschap voetbal in 1970. r,^3a I1 j1962) en Engeland (1966) me- Indonesiërs, dat een Aziatische kandidatuur een goede kans maakt om te worden geaccepteerd.

Zeeuwsch Dagblad | 1962 | | pagina 6