RITMEESTER IAkens onderwereld beheert Rembrandt REAAL Heath houdt vast aan sober verslag zijn Mevrouw, u krijgt het bestel 7&icVl Speurders uit drie landen ontraadselden ingewikkeld gesjouw met onvervangbare kunstwerken die de dieven dreigden te vernielen Generaal Taylor blij met aandacht voor ,oude' wapens België: Hef druk op Katanga op Wijze mannen gaan toezicht houden op nieuwe Britse geneesmiddelen die ontbrak er nog aan Zaak-Heerlen in de verdrukking AI vroeg Stradivarius gestolen Deelnemers Leipziger Messe gewaarschuwd Ze wisten het Koper zoek Eén ontkent Ook zonder Drie mensen gewond door losgerukte kabel Geldrops arrestanten zitten heel goed in de nieuwe prijsklasse van 25 ct. U rookt er weer goed van! Lijkje van pas geboren baby dreef in Maas VOORSTELLEN TOT WIJZIGING VAN DE GRONDWET „Ambtenaren willen in Nw.-Guinea niet onder V.N. werken" Algerijnse bandieten overvielen twee Franse banken «W® bou\W<® Vrijdag 10 augustus 1962 ZEEÜWSCH DAGBLAD Fag. 4 in Chicago- Van een onzer verslaggevers Deskundigen van de politie in Aken trokken gisteren vergelijkin gen tussen de methoden die in Chicago worden toegepast en de in Europa nog niet eerder voorgekomen manier waarop in de zaak van de schilderijen uit Aerdenhout in het openbaar is 'onder handeld met de handlangers van de dieven. Er zijn de laatste dagen talrijke besprekingen gevoerd tussen de afgezanten van de helers die de gestolen kunstschatten verborgen hielden en de politie. Deze ontmoetingen werden gehouden in een klein cafeetje in het hart van Aken. In het begin van deze week wer den deze besprekingen ook enkele malen bijgewoond door twee Nederlandse he ren. Over de identiteit van deze onder handelaars wordt het diepste stilzwijgen bewaard. De justitie en de politie van Aken hebben om wille van de culturele waarde van de kunstschatten die vooral aan Duitse zijde bijzonder hoog werden aan geslagen korte tijd de strafrechtelijke kant van de zaak naar het tweede plan geschoven. De autoriteiten in Aken stel den er een eer in om de vernietiging van de kunstschatten te voorkomen. Zij wilden kost wat kost de kunst schatten in handen krijgen om ze aan de vertegenwoordiger van de rechtmatige eigenaar te kunnen overhandigen. Van daar ook, dat de politie van Aken er niet aan dacht toe te slaan ofschoon de identiteit van de helers al lang bekend was. Het vinden van de mannen, die in Aken de schilderijen in handen hadden, is een fraai staaltje van speurwerk van de Akense recherche geweest. Onder leiding van hoofdcommissaris dr. Klaus hebben daarbij vooral de rechercheurs Wirtz, Flammand en Stoffels zich onder scheiden. Deze speurders hebben echter ook bij herhaling de nadruk gelegd op de voortreffelijke samenwerking met de politie uit Nederland. De heer Van Essen van het Cen traal expertisebureau in Amster dam en de Rembrandt. WASHINGTON. Generaal Max well Taylor, de nieuwe Amerikaanse voorzitter van de commissie van chefs van staven, heeft gisteren de toe nemende nadruk op de wenselijkheid van een flinke uitbreiding van de con ventionele strijdkrachten in Europa toegejuicht. Taylor, tot dusver militair adviseur van president Kennedy, legde zijn ver klaring af in een vergadering van de senaatscommissie voor de strijdkrachten. Taylor zei dat hij geen drastische wijzi ging zal brengen in de Amerikaanse defensiepolitiek. West-Europa zal volgens hem zo nodig met alle categorieën wa pens verdedigd worden. Tot die catego rieën behoren ook de kernwapens. Tot het gebruik daarvan zou volgens hem kunnen worden overgegaan nadat een „grote aanval" op de landen van de Navo zou zijn ondernomen. Waarom? Taylor verklaarde dat hij niet begreep waarom in Eurooa de vrees was ontstaan dat hij zou besluiten het gebruik van kernwapens voor de verdediging van Europa achter te stellen bij het gebruik van conventionele. Die vrees kwam onlangs tot uiting in beschouwingen over de aangekondigde benoeming van Taylor. In die beschou wingen werd algemeen verwezen naar een boek dat Taylor enige tijd geleden had gepubliceerd. BONN fAP) Uit het kasteel van Trechtinghausen aan de Rijn is een kostbare Stradivariusviool gestolen. Dat heeft de politie van die plaats gisteren bekendgemaakt. De viool werd weggenomen uit een glazen vitrine in het kasteel. De viool en het kasteel zijn eigendom van de Duitse baron Kirsch Puricelli. De waar de van het muziekinstrument wordt geschat op dertigduizend mark. DUSSELDORF. Firma's in de West- duitse deelstaat Noord-Rijnland-Westfa- len die deelnemen aan de jaarbeurs in Leipzig, behoeven niet meer te rekenen op hulp van de regering. De minister president, dr. Franz Meyers, heeft gis teren deze waarschuwing gericht tot het bedrijfsleven in de deelstaat. Het Amerikaanse ministerie van han del heeft al eerder verklaard dat het vergunningen voor het zenden van goe deren naar de Leipziger Messe zal wei geren. Washington meent dat de Oost duitsers de jaarbeurs gebruiken voor politieke propaganda. Al voordat via Interpol nadere bij zonderheden over de schilderijenroof door middel van de telex in West- Europa waren verspreid had de recher che vastgesteld wie in Aken hand- en spandiensten verleenden aan de die ven. De laatsten houden vol dat zij pas veel later uit de kranten hadden ver nomen dat het zulke kostbare kunst schatten waren, die ze in Aerdenhout hadden gestolen. De recherche van Aken betwijfelt dit te meer omdat zij in nauwe samen werking met de Rijkspolitie in Vaals heeft kunnen vaststellen, dat de die ven, direct na de inbraak de schilde rijen by Vaals hebben begraven. Zij zijn van Aerdenhout in de auto van de verdachte Horst Fritz N uit Horbach rechtstreeks naar Vaals ge reden. Daar hebben zij de schilderijen, be schermd door een jute zak en een oude jas, in de grond gestopt en met aarde bedekt. In Aken hebben zij in een speel lokaal contact opgenomen met de helers. In dit speellokaal hadden zij al eerder twee witgouden met briljanten bezette ringen als onderpand achtergelaten. Die ringen waren in Heerlen gestolen. In de nacht van 30 op 31 juli zijn de dieven, samen met de helers, naar Vaals gegaan. Op de plek waar de schilderijen in de grond waren verbor gen werd het geld overhandigd waarna de schilderijen werden opgegraven. De politie is er van overtuigd, dat de daders op dat moment zeker hebben geweten dat een van de vier gestolen schilderijen een authentieke Rem brandt was. In de kranten was dit toen al lang bekend gemaakt. In diezelfde nacht, na de verkoop bij Vaals, hebben de helers de schilderijen in een auto over de grens naar Aken gébracht. Daarbij zijn zij over smok- kelwegen gereden. De officiële grens post werd angstvallig gemeden. Intussen ontdekte de Akense recher che, die mede door het speurwerk van de Rijkspolitie in Vaals was ingelicht over hetgeen zich daar had afgespeeld, dat de drie inbrekers op 2 augustus naar Zuid-Duitsiand waren vertrokken. Het signalement en het nummer van een auto, die vanuit Freudenstadt wer den opgegeven nadat daar drie mannen hadden geprobeerd in te breken in een landhuis van een allure als het buiten goed van jhr. mr. J. H. Loudon te Aer denhout, gaven daarvan de bevestiging. In Aken was de recherche gewaar geworden, dat pogingen in het werk werden gesteld om in Zwitserland een koper te vinden voor de kunstschatten. Dit plan werd verijdeld door de oplet tendheid van de politieman Hans Rüdi Wyss te Interlaken, die zaterdagmorgen in alle vroegte daar de gezochte auto signaleerde. Hij kon twee van de drie gezochten rijen die door de publikaties overal bekend waren geworden nergens aan de man konden brengen. Al in een vrij vroeg stadium hebben zij hun onderhandelaars naar de politie in Aken gestuurd met de mededeling, dat de schilderijen zouden worden uit geleverd als bepaalde voorwaarden zouden worden aanvaard. Gebeurde dat niet dan zouden de kunstschatten wor den vernietigd. De helers van de ju welen en die van de schilderijen, onder wie een in Aken bekende verzamelaar, behoren tot twee verschillende groepen van de Akense onderwereld. Gisterochtend keerde een dodelijk vermoeide mr. F. P. de Poorter van de Heerlense politie met zijn rechercheur Linzen na vier dagen verhoor uit Bern in Heerlen terug zonder een stap ver der te zijn gekomen. De per vliegtuig naar Bern overgebrachte politiehond Cas wees Sigmar G. wel viermaal aan als de man die een pistool uit de wapenkast van de heer Loudon in Aerdenhout in handen had gehad, maar op het stuk ijzer waarmee de etalage ruit in Heerlen was vernield, reageerde de hond tegen geen der drie arrestan ten. G. heeft na de sorteerproef met de hond zjjn aandeel in de schilderijen roof toegegeven. Al eerder had de 35- jarige Horst N. een bekentenis afge legd. De derde verdachte die in Bern aan de tand is gevoeld, de 41-jarige Herbert S., blijft ontkennen. Uit de twee bekentenissen is komen vast te staan, dat de daders zich door het inslaan van enkele ramen met twee stenen toegang hebben verschaft tot twee vertrekken in de villa te Aer denhout, van waaruit zij niet verder in het huis konden doordringen. Eigen lijk hadden de inbrekers het niet op schilderijen voorzien; zij zochten in de eerste plaats naar geld en andere waardevolle buit. Toen zij echter bij het doorzoeken van de tweede kamer ook hier geen buit naar hun zin aan troffen, hebben zij maar de schilderijen meegenomen. Na het ontdekken van de diefstal heeft de politie de beide stenen, die voor het inslaan van de vensters wa ren gebruikt, de revolver die de inbre kers hadden laten liggen, en een op de oprijlaan gevonden gordijnkoord voor het opsporingswerk zorgvuldig onder zocht en in luchtdichte zakken be waard. Zij werden samen met de speur hond Cas naar Bern gevlogen. Onmid dellijk nadat de politiemannen de hond aan de voorwerpen had laten ruiken, liep het dier op de verdachte Sigmar G. af. Dit herhaalde hij tot vier keer toe. Cas is gisteravond, na zijn werk in Bern te hebben gedaan, naar ons land teruggevlogen. (Ingezonden mededeling) De schatten zijn binnen. Op het hoofdbureau van politie in Aken. waar de uit Aerdenhout gestolen schilderijen gistermiddag in triomf werden binnen gedragenwilde onmiddellijk iedereen de werken zien. arresteren nadat hij zijn fiets voor de auto had gegooid. Siegmar G. die toen de auto bestuurde wist te ontkomen, maar kon later worden gepakt. Hij wordt ook beschouwd als de dader van de juwelendiefstal in Heerlen. Gisteren heeft hij na urenlange ver horen in Bern eindelijk toegegeven, dat hij medeplichtig is geweest aan de in braak in Aerdenhout. De arrestatie van G. was voor de Akense recherche het moment waarop het verband kon worden gelegd tussen de schilderijenroof in Aerdenhout en de juwelendiefstal in Heerlen. Van dat ogenblik af ontstond een zeer nauwe samenwerking tussen de Akense re cherche, de politie in Heerlenen de politie van Bloemendaal. Bij, de recherche in Aken toonde men zich er gisteren ontstemd over dat het onderzoek in de juwelenzaak zeer is bemoeilijkt doordat „ambtelijke per sonen" voortijdig berichten hebben verspreid over de samenhang tussen Aerdenhout en Heerlen. Hierdoor is naar de mening van de recherche het verdere onderzoek in een groot aantal andere inbraken en diefstallen van juwelen en andere kostbaarheden be moeilijkt. Het merendeel van deze on opgeloste misdrijven is in Nederland gepleegd. In Aken zei men, dat de kunstroof in Aerdenhout toch wel tot een oplos sing zou zijn gekomen zonder dat het verband tussen dit geval en de juwe lendiefstal van Heerlen bekend was geworden. De helers hadden immers al gauw gemerkt, dat zij de schilde- Van onze verslaggevers AKEN. De Westduitse politie speelt een uiterst voorzichtigl el om te proberen de in Aerdenhout gestolen Rembrandt onbe- oadigd in handen te krijgen. Het staat voor haar zo goed als vast, J het so.frjlderii m1"!' Uit cms blad van woensdag. Honds succes SCHIPHOL Het werk dat de Nederlandse speurhond Cas in Zwitserland heeft gedaan in de zaak van de gestolen Rembrandt heeft op de Zwitserse justitie en politie diepe indruk gemaakt. De speurhondgeleider Karsten vertelde gisteren op Schiphol, toen hfj juist met Cas was teruggekeerd, dat hij 's ochtends nog een demon stratie had gegeven en dat het resultaat was, dat zal worden ge probeerd Zwitserse politiemensen in Nederland een opleiding tot speurhondgeleider te laten volgen. VERZOEK AAN ADOULA BRUSSEL (Reuter) De Belgische regering heeft de Congolese premier Adoula verzocht alle maatregelen van de centrale regering in Leopoldstad tegen het Katangaanse regime van president Tsjombe in te trekken. De Belgische regering is van mening dat deze maatregelen (sluiting van het vliegverkeer naar en van Katanga, ver legging van alle telecommunicatie met Elisabethstad via Leopoldstad, en een handelsverbod) geenszins zullen mee werken ooit een verzoening tussen Ka- tanga en Congo te bewerkstelligen. Het Belgische vakverbond van arbei ders in de non-ferro metaalindustrieën heeft het kabinet inmiddels gewaar schuwd dat duizenden Belgische arbeiders werkloos zullen raken wanneer België er ooit toe mocht besluiten mee te wer ken aan het afsnijden van grondstoffen aanvoer uit Katanga. Uit Moskou is vernomen dat de vijftig jarige diplomaat Nemtsjina tot Russisch ambassadeur in Leopoldstad is benoemd. Nemtsjina is de eerste Russische ambas sadeur in Leopoldstad sedert president Kasavoeboe kort na de onafhankelijk heidsverklaring de Russische ambassade sloot. Van onze correspondent LONDEN. De Britse geneesmidde lenindustrie gaat scherper toezicht uit oefenen op nieuwe geneesmiddelen die in de handel komen. De invloedrijke vereniging van de Britse farmaceuti sche industrie heeft een raad van zes „wijze mannen" opgericht, die toe zicht gaat houden op de proefnemingen met geneesmiddelen, vooral met het oog op mogelijke schadelijke werking ervan. Deze vereniging vertegenwoor digt ruim zeventig ondernemingen die geneesmiddelen vervaardigen voor de Nationale Gezondheidsdienst. De zes deskundigen beginnen hun werk met na te gaan welke methoden de geneesmiddelenfabrieken nu gebrui ken. Later zal men de industrie vra gen, vóór die nieuwe middelen in de handel brengt, alle bijzonderheden mee te delen over de proeven die zij er mee genomen heeft. Zijn de zes het daar niet tnee eens, dan zullen zij er op aandringen het betrokken genees middel niet in de handel te brengen. De zes deskundigen gaan nauw sa menwerken met een commissie van de Raad voor Medische Onderzoekingen die in het leven werd geroepen om geneesmiddelen te testen, met het oog op de berichten over de gevolgen van het innemen van thalidomide. Van onze correspondent DELFT. In het Zuiderplantsoen in Delft zijn gistermiddag twee mensen licht en één. zwaar gewond, toen een stoommachine geplaatst op een vrachtauto een over de weg gespan men kabel raakte en deze uit de scha kelkast trok. De kabel bleef negentig meter achter de auto aanslepen, paaltjes en prikkel draad meesleurend. In het nabijgele gen plantsoen liep een vierjarig meisje een dubbele onderbeenbreuk op. Een ne genjarig kind kreeg een beenbreuk en scheurwonden aan het hoofd en een vrouw werd licht gewond. Een kinder wagen met baby ontkwam ternauwer nood aan een botsing. De chauffeur had geen vergunning voor een transport van deze hoogte. Bij Sclieveningen is gisteravond een Duitser in zee verdronken. Het was de 25-jarige H. D. J. Klaber uit Essen. EINDHOVEN. In het Brabantse dorpje Geldrop onderhoudt een ober een pendeldienst tussen het restau rant „Groen Koffiehuis" en het poli tiebureau. Weer of geen weer: Drie keer per dag brengt een keurig in het zwart gestoken ober allerlei sma kelijke gerechten naar het bureau, waar ze de arrestanten worden voor gezet. Gewoonlijk verzorgt de gemeente bode de maaltijden van de arrestan ten, maar deze is nu met vakantie. De kok van het „Groen Koffiehuis" treedt zolang ook als gevangeniskok op. Alleen gebraden hanen (zijn spe cialiteit) mag hij de arrestanten niet voorzetten. „Neen, geen hanen", zegt korps chef Wieland van de Geldropse poli tie, „anders raak ik m'n klanten niet meer kwijt". j|LM Van onze correspondent LONDEN Het Brits-s ministerie van buitenlandse zaken ontkende gisteren met kracht dat minister Heath een misleidend verslag zou hebben gegeven van wat eï in Brussel is bereikt het afgelopen weekeinde, toen de onderhandelingen tussen Engeland en de landen van de gemeenschap pelijke markt voorlopig werden afgebroken. In Parijs wordt dat namelijk gesuggereerd. Minister Heath houdt vast aan wat hij heeft gezegd, zei het ministerie gisteren. Het verslag dat hij dinsdag uitgebracht geeft een juist beeld van het punt dat zondag werd bereikt aan het einde van de ministeriële bijeen komst van zondag. Het ministerie van buitenlandse zaken wees vooral nog eens op een alinea in het verslag van Heath dat over de voedingsmiddelen uit de ge matigde zone handelt. Er moet even wel nog heel wat werk verzet worden, zegt deze alinea, zowel wat individuele pr'odukten betref,, en ten einde som mige van de voorgestelde regelingen nader te preciseren. Voorlopig Het ministerie zei verder nog dit: Aan het einde van de bijeenkomst vestigde minister Heath de aandacht op het voorlopige karakter van de bereikte regelingen. Men constateerde dat de discussie over bepaalde facetten van de genoemde voedingsmiddelen in dit stadium niet verder gevoerd kon worden. Deze punten zullen daarom na de vakantie weer ter hand worden genomen. Op 26 augustus wordt in de Lon- dense Albert Hail een grote protest bijeenkomst gehouden onder het motto: Houdt Engeland buiten de E.E.G. Er zal o.m. het woord worden gevoerd door een socialistisch lid van het Lager huis. Aldus werd gisteren door de organisatoren in Londen meegedeeld. Robert Menzies, de Australische premier, verklaarde gisteren in het parlement van zijn land: Het Britse gemenebest houdt op een verbond van soevereine en zelfbesturende staten te zijn, als Groot-Britannië toetreedt tot een Europese federatie. Hjj meende dat Engeland er niet over denkt mee te werken aan het scheppen van boven-nationale rege ringsinstellingen in Europa. Maar hij dacht wel dat een band met Europa politieke implicaties met zich mee brengt die het gevaar in zich bergen van vertroebeling van nationale ken merken. Van onze correspondent MAASTRICHT. Aan de oever van de Maas, in de Maastrichtse wijk Lim- mel, is gisterochtend het lijkje gevon den van een pasgeboren meisje. Het lag in een plastic zak. De politie heeft het lichaampje in be slag genomen en overgebracht naar het ziekenhuis Sint-Annadal. Van geweld is niets gebleken. De politie gaat nu na door wie en hoe de baby in het water is geworpen. Indiening in september Van onze parlementaire redacteur DEN HAAG. Minister mr. E. H. Toxopeus (binnenlandse zaken) denkt in de eerste helft van september de voorstellen tot grondwetswijziging in te dienen, die nog door dit parle ment in eerste aanleg zullen moeten worden behandeld. De verandering betreffen de verla ging van de kiesgerechtigde leeftijd van 23 tot 21 jaar, de verhoging van de leef tijd (van 18 tot 21 jaar) voor de-troons bestijging door de koning en tenslotte enkele veranderingen in de regeling voor de troonsopvolging en het regent schap. Dan is er verder nog de mogelijkheid dat, als Nieuw-Guinea wordt overgedra gen, uit artikel één van de Grondwet de aanduiding van dit gebied als behoren de tot het koninkrijk, zal worden ge schrapt. Dit is echter een eenvoudige zaak, die zeker niet zo veel voorberei ding eist als nodig is gebleken voor de andere wijzigingen die binnenkort naar de Raad van State kunnen worden ge zonden. Een wijziging van de grondwet ver eist de goedkeuring van tweederde van het aantal leden zowel van de Tweede als van de Eerste Kamer. Na deze goed keuring dient dan ontbinding van de Tweede Kamer te volgen, alsmede het uitschrijven van nieuwe verkiezingen. De grondwetswijziging komt dan weer in de nieuwgekozen Kamer in behande ling en ook deze moet er met een tweederde meerderheid haar goedkeu ring aan verlenen. Zoals na de oorlog gebruikelijk is ge worden, komen deze jongste wijzigings*- voorstellen kort voor het einde van de vierjarige parlementaire periode in be handeling. Kamerontbinding is dan niet nodig, omdat immers toch het jaar daarop de Tweede Kamer aftreedt en verkiezingen moeten worden gehouden. VOORZITTER ARKA: HOLLANDIA (A.N.P., UP.I.) „Er zal in Nieuw-Guinea nauwelijks een Nederlandse ambtenaar zijn die wil wer ken onder een bestuur van de Verenigde Naties". Dat zei in Hollandia mr. J. Boekraad, voorzitter van de afdeling Nieuw-Guinea van de Algemene rooms- katholieke ambtenarenvereniging, aan de vooravond van zijn vertrek naar Neder land. Hij zal maandag in Den Haag een vergadering van de centrale commissie voor georganiseerd overleg bijwonen, waarop de positie van de Nederlandse ambtenaren in Nieuw-Guinea zal worden besproken. De regering heeft al viermaal gezegd dat Nederlandse ambtenaren niet zullen worden gedwongen onder vreemd bewind te dienen, aldus mr. Boekraad. Als de ambtenaren niettemin toch moeten aan blijven, zal hij daarom de regering be tichten van woordbreuk en verraad van eigen mensen. Schandaal Een ander punt dat de heer Boekraad in het georganiseerd overleg ter sprake zal brengen is de huisvesting van terug kerende gezinnen, onder meer in con tractpensions. In dit verband protesteerde de voorzitter tegen uitlatingen als zou de evacuatie nog steeds vrijwillig zijn. Het is nu geen tijd voor vrijwilligheid, meen de mr. Boekraad. Het is, zo zei hij, al een schandaal dat de vakorganisaties de regering hebben moeten wijzen op de noodzaak van over leg met hen, ofschoon dit al in februari was toegezegd. De ontwikkeling in de onderhandelingen maakt het noodzake lijk de regelingen voor ambtenaren uit te breiden tot alle burgers, inclusief de maatschappelijke Nederlanders. Voor de laatsten, onder wie grote vrees voor de toekomst heerst, zal de heer Boekraad bijzondere moeite doen, zo zet hij. Inmiddels heeft ruim de helft van de vrouwen en kinderen van militairen zich opgegeven voor vertrek naar Nederland. De gezinnen vertrekken in een gestage stroom. De geldelijke regelingen voor hen lopen parallel met die voor de burger-ambtenaren. Van onze correspondent PARIJS. Opnieuw hebben uit Al gerije overgekomen bandieten Franse banken overvallen. In Pau hield gisteren één man vier bankbedienden met een pistool in be dwang en graaide drie miljoen franken weg. Later op de dag vond de politie een spoor van de wagen, waarin de bandiet was gevlucht. Die droeg een Algerijns kenteken. De overvaller was met de wagen een bocht uit gevlogen, maar toen de politie de auto vond was de man al verdwenen. In Nice overvielen vijf mannen een bank. Zij lieten onder bedreiging van hun wapens de kluis openen, waaruit zij drie miljoen franks meenamen. Daarna verdwenen ze in een gestolen wagen. Het staat evenwel vast dat ook zij uit Algerije afkomstig waren. Indonesië lokt toeristen SINGAPORE (UPI) Indonesië heeft de wisselkoers voor toeristen en ande ren, die een kort bezoek aan Indonesië brengen, aantrekkelijker gemaakt. Mensen met een visum dat niet lan ger dan drie maanden geldig is, zullen 180 roepiah voor een dollar krijgen. De oude toeristenkoers was negentig roe piah voor een dollar en de officiële koers 45 roepiah per dollar. (Ingezonden mededeling) U Krijgt beslist hst- best*. «Is a Knorr bouillontabletten vraagt. Nieuwen modern, samengesteld van 't fijnste vlees en voor zien van heerlijke kruiden. Neem Knorr bouillontabletten voof uw eigengemaakte soep, voor uwdrinkfcouillon ■of els smaakverlijner voor uW gsrechtsn! Dubbeltablet Vleesbouillon 35 et Dubbaltablat Kippenbouillon 40 ct s

Zeeuwsch Dagblad | 1962 | | pagina 4