„Diplomatie kan oorlog voorkomen" Evacuatie zal zware lasten meebrengen voor orde tijdens interimperiode Margarets triomf NIEUWSTE VAN INDONESIË WENS BSfHSt! i THUISFRONT MOET IN ACTIE BLIJVEN" Uitvoerverbod aardappelen opgeheven Geen plaats meer voor ambtenaren Dr. MANSHOLT KREEG GELIJK Arbeiders redden het vege lijf Tank ontploft in kantoorgebouw Arrestant dreigde met noodsprong Kans op amnestie in Frankrijk De BiltKoeler ONWEER PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND LORD HOME: Ambtenaren verwachten compensatie Hoog voorbeeld Twintig miljoen Wie kookt? Geen hoop POLITIE-AGENT VERONGELUKT KEIZERIN FARAH IN VERWACHTING In vakantie verdronken Treinramp in Roemenië GEEN GELD MEER NA DUBBELE WEIGERING Prins BernhardAl komt er ontspanning. Het weer overal Directeur! JACQ. DE SMIT; Chefred.ï G. I. Breuker. Kantoren te: Middelburg, Plein 1040 ars. 6—8, Postbus 26. Giro 116666, telefoon 01180—2009 en 4469. Goes, Lange Vorststraat 84, Postbus 4, telefoon 011006901. Vlisslngen, Nieuwendjjk 33, Postbus 24, telefoon 01184—3224. Terneuren, Nieuwstraat 40, Postbus 53, telefoon 011503189, Zierikzee, Havenpark 24, telefoon 011102991. Zeeuwscli Dagblad Abonnementsprijs 0,62 p. w., f 8,06 per kwartail Losse nummers 13 cent Advertentietarieven op aanvrage Kubriek Kabouters 7 cent per woord met een minimum van 1, lie JAARGANG No. 5111 Donderdag 26 juli 1962 „PARA'S MOETEN BLIJVEN Van onze correspondent LONDEN Tijdens toespraken tot de Britse parlementaire pers en in het Hogerhuis heeft lord Home, de Britse minister van buitenlandse zaken, gisteren de belangrijkste in ternationale problemen de revue laten passeren. Hij gaf de conferen tie over Laos als voorbeeld van de mogelijkheid die er bestaat schijn baar onoplosbare vraagstukken naar een redelijke ontknoping te voeren. Het gaat er maar om, aldus de ge dachte die lord Home ontwikkelde, of de grote" mogendheden willen inzien dat zij dit soort vraagstukken moeten oplossen. Een alternatief is er niet. wil men de wereld niet in een nieuwe oorlog storten. De Russen staan wat Berlijn betreft voor een dergelijke keus: ze kunnen een frontale aanval lanceren, maar ze kunnen ook door middel van de diplomatie langs de gevaarlijke kanten manoeuvreren. Wijsheid De enige oplossing is onderhandelen; de wereld kan zich een. werkelijke strijd niet veroorloven, aldus de minister. We moeten onze politieke wijsheid gebruiken om een uitweg te vinden. Lord Home liet uitkomen dat het zijn ambitie is de regeling voor Laos de eerste van een reeks successen te doen zijn. Wat de kwestie-Berlijn betreft zei lord Home nog dit: De grote mo gendheden zouden de wereld duidelijk kunnen maken dat ze het oneens kun nen blijven over Berlijn en intussen verder onderhandelen, hoe lang de besprekingen ook mogen duren. Geduld We moeten geduldig de gebieden afbakenen waarover we het eens zijn met de Russen, vervolgde lord Home, maar het is niet gemakkelijk gemeen schappelijke grond te vinden tussen christelijke gemeenschappen en samen levingen die puur materialistisch zijn. Er bestaat een kans dat we in staat zijn te onderhandelen, verder dan het akkoord over Laos inhoudt, en dat we in de jaren die komen, voldoende werk zullen vinden aan de conferentie tafel, aldus de Britse minister van buitenlandse zaken. WASHINGTON. Minister Subandrio heeft gisteravond, op zijn verzoek, een tweede gesprek gehad met de Nederlandse am bassadeur in Washington, dr. J. H. van Roijen. Aangenomen wordt dat hij heeft aangedrongen op snelle beslissingen van Nederlandse kant. Subandrio is voornemens niet later dan begin volgende week naar Djakarta terug te keren. Daar wordt er op gerekend dat hjj dan met bepaalde toezeggingen terugkeert. In afwachting daarvan is gisteren in Djakarta weer geschermd met de mogelijkheid van krachtiger militair ingrijpen. Aan de wensen inzake het tijdstip van bestuursoverdracht zijn van Indonesische zijde verlangens ten opzichte van de status van de in Nieuw-Guinea neergelaten parachutisten toegevoegd. Indonesië stelt dat de para's, wier aantal ongeveer tweeduizend zou bedragen, niet kunnen worden teruggetrokken. Indonesië wenst dat deze infiltranten al tijdens de interim-periode onder de Uno in het militair beheer worden opgenomen als ordebewaar ders. Dat zou in eerste instantie de afkondiging van een „status- quo" tussen Nederland en Indonesië betekenen. Van onze correspondent EINDHOVEN. De snel groeien de gemeente Son en Breugel in Noord- Brabant kan geen ambtenaren meer aannemen. „Wij hebben geen ruimte meer", zo vertelde burgemeester Steinweg gisteren. Naast het schilderachtige raadhuis is een jaar geleden een houten keet gezet, waar enkele ambtenaren on derdak kregen. Nu kan ook daar geen man meer bij. Al geruime tijd be staan er plannen om een nieuw raadhuis te bouwen. De Haag heeft echter nog steeds geen goedkeuring verleend. De ruimtenood is hoog gestegen: de kamer van de burgemeester wordt ook gebruikt als raadszaal en als ka mer van B. en W. Voor deze kamer is nu een nieuwe tafel gekocht. Son en Breugel krijgt er in .september twee raadsleden bij. De tafel kan nog net in de kamer, maar voor de le den wordt het: blijf zitten waar je zit en verroer je niet. HOLLANDIA (A.N.P.) Het besluit van het gouverne ment om de evacuatie van Europese vrouwen en kinde ren uit Nieuw-Guinea te be vorderen, was gisteren in Hollandia het gesprek van de dag. In Dok II, de wijk waar veel gouvernementskantoren zijn gevestigd, bespraken her en der groepjes ambtenaren in opvallende rust overigens de nieuwe ontwikkeling. Uitgebreid werden de voor- en na delen van tijdelijke gezinsseheiding nagegaan. Een van de belangrijkste nadelen is, dat die scheiding extra financiële lasten meebrengt. Met gro te belangstelling kijkt men daarom uit naar regelingen tot compensatie van die lasten. Ook is het al zou het gezins hoofd er voor voelen zijn gezin naar Nederland vooruit te sturen nog de vraag of de vrouwen zelf dat wil len. Velen zijn vastbesloten bij hun man te blijven. Wel wordt op de ambtenaren aan drang geoefend hun gezinnen te la ten vertrekken. Het ligt in de bedoe ling dat het „voorbeeld" zal worden gegeven door hoge ambtenaren als residenten, hoofden van plaatselijk bestuur en directeuren van diensten. Het was gisteren nog niet bekend of ook de echtgenoten van gouverneur Platteel en schout-bij-nacht Reeser (want de regeling geldt ook voor ge zinnen van militairen) spoedig zou den vertrekken. (In Den Haag werd gisteren overigens officieel bekend gemaakt: „Van enige aansporing tot vertrek is uiteraard geen sprake.) De gehele operatie voor een ver vroegd vertrek van gezinnen zal naar schatting twintig miljoen gulden kos ten. Niet het hele bedrag zal even wel een extra uitgave betekenen, om dat de gezinnen te eniger tijd toch voor kosten van de regering naar Nederland zouden zijn gereisd. Men rekent er op dat in de komende maanden negentig procent van de gezinnen van ambtenaren en militai ren uit Nieuw-Guinea zal vertrekken. Vrouwelijke ambtenaren vallen niet onder de nieuwe regeling. Wel echter echtgenoten van ambtenaren, die als tijdelijke krachten bij het gouvernement en ook wel bij het bedrijfsleven werken. Het vertrek van dit vrouwelijke personeel zal het gouvernement en dus ook het be drijfsleven voor nieuwe problemen stellen bij de personeelsbezetting. Voor het gouvernement telt dat des te meer nu ook de uitzending van ambtenaren uit Nederland is stopge zet. Met een soort van galgenhumor trachten de mannen zich al voor te stellen hoe het leven na de evacuatie zal worden. Wie zal hun eten koken? In Hollandia b.v. zullen het hotel en de enkele eethuisjes niet in de be hoefte kunnen vooralen. Het woord gaarkeukens is al gevallen. In studie is nog de mogelijkheid om iets te doen voor kleine zelfstan digen, die de reis naar Nederland van hun gezin niet op korte termijn kunnen bekostigen. Voor mensen in dienst van grotere bedrijven is er geen probleem want zij vallen onder de financiële hoede van him werk gevers. De Zuiderkruis, die vorige week al uit Hollandia was vertrokken, zal terugkeren. Het schip heeft nog drie honderd plaatsen open. Afgezien van de moeilijke keuze waarvoor de ambtenaren thans zijn gesteld, heeft het besluit van het gouvernement tot evacuafie hen thans definitief doen beseffen dat de overdracht van het Nederlands gezag thans snel nadert. Tot voor kort was er nog een niet-onbelangrijke groep, die zich tegen deze gedachte verzette. De laatste ontwikkeling heeft ook bij deze groep het laatste restje optimis me weggenomen. De reactie onder de Papoea s is nog moeilijk te peilen. De laatste dagen doen in Hollandia opnieuw geruchten de ronde over de uitroeping van een onafhankelijke staat West-Papoea. Gisteravond hadden enkele Chinese toko's hun voorraad koffers nagenoeg uitverkocht. Er is gisteren op het landgoed Hunts- land buiten Washington nog een bij eenkomst geweest tussen de officiële onderhandelingsdelegaties van Neder land en Indonesië. Die bijeenkomst werd al vroeg verdaagd ten behoeve van de ontmoeting tussen Subandrio en dr. Van Roijen in Washington. Su bandrio wilde eerst de leider van de Indonesische delegatie, Adam Malik, nog spreken voor hij dr. Van Roijen zou ontmoeten. Het was de tweede samenkomst van minister Subandrio en Sr. Van Roijen. Radio Djakarta meldde gisteren dat de Indonesische defensieraad na be studering van een rapport van Su bandrio en Malik, bevel had gegeven tot intensivering van de ..bevrijdings campagne van West-Irian". „De uit voering van „het volksbevel" zal wor den versneld, welke de omstandighe den ook mogen zijn", zo werd in de uitzending' gezegd. De raad stond onder voorzitterschap van Soekarno. In Hollandia heeft het plaatselijke bestuur gewaarschuwd dat „onder de huidige omstandigheden de noodzaak kan ontstaan" de stad totaal te ver duisteren. Dat zal dan zonder vooraf gaande waarschuwing gebeuren door uitschakeling- van de elektriciteits voorziening. Noodverlichting, die dan zal worden gebruikt, mag niet uit stralen en auto's moeten rijden met stadslichten. Bescherming Op het vliegveld Moppa bij Merauke rijden thans gewapende militairen in jeeps langs de baan bij aankomst en vertrek van vliegtuigen van De Kroon- duif. Nabij het vliegveld werd vorige week een vuurgevecht geleverd tussen Nederlandse militairen en Indonesische parachutisten. Zaterdagmorgen zal de regering de vaste commissies voor buitenlandse za ken en voor defensie uit de Tweede Kamer weer van de jongste ontwikke lingen in de kwestie Nieuw-Guinea op de hoogte stellen. Minister Luns zal de vergadering bijwonen. Hij keert de daig tevoren uit Brussel terug. BRUSSEL. De marktverordenin- gen van de E.E.G. voor zuivel, rund vlees en rijst zullen op 1 november niet in werking treden. De ministers van de gemeenschap hebben in het be gin van het jaar deze datum vastge steld. Hun optimisme is te groot gebleken. De bespreking van de ontwerp-ver- ordeningen is uitgesteld tot de bijeen komst van 18 september. De commissie van de E.E.G. is niet gereed kunnen komen met het voorbereidende werk. De vice-voorzitter van de commis sie, dr. S. L. Mansholt, had hiervoor al gewaarschuwd toen de ministers zijn verzoek om meer personeel niet volledig inwilligden. Men verwacht nu dat de verorde ningen niet voor 1 april van het vol gende jaar van kracht worden. SCHEEMDA Arbeiders die gister ochtend werkten aan de nieuwe bo venbouw van een loods voor de steen- en buizenfabriek Hamster en Roze- boom in Scheemda hebben zich op het nippertje uit de voeten kunnen ma ken toen de bovenbouw instortte. De werklieden hadden een dag te voren juist de laatste van de dertig meter lange spanten aangebracht. Een van de spanten is gaan werken. De hele bovenbouw is daardoor in- gestor's MAASTRICHT Een ontploffing in de kelder van het gebouw van de Kamer van Koophandel aan het Vrijthof te Maastricht heeft gister middag grote schade aangericht. Drie arbeiders, die in de kelder aan het werk waren, liepen onbete kenende verwondingen op. De ontploffing deed zich voor in een olietank, waaraan reparaties wer den verricht. Om een lek te repare ren was zuurstof onder druk in het re servoir gebracht, dat samen met de oliedemp een ontplofbaar mengsel vormde. Toen bij het slijpen van ee'n lasnaad vonken in de tank kwamen, spatte deze uit elkaar. De drie mannen werden tegen de grond geslagen. De kracht van de ontploffing was zo hevig, dat een ijze ren afsluiting van de keldertrap werd ingedrukt en twee binnenmuren in het trappenhuis werden weggeslagen. Ve le ruiten van het gebouw sneuvelden. Van onze Haagse redactie DEN HAAG. Een arrestant van de Haagse politie heeft gistermiddag een kwartier lang op de tweede ver dieping van het politiebureau op een richel van vijfentwintig centimeter breed langs de voorgevel gestaan. Na veel gepraat wist een rechercheur hem over te halen, weer binnen te komen. De brandweer, die met een vangzeil onder de man had staan wachten, hoef de niet in actie te komen. De man. de 22-jarige loswerkman J. C. K. M. uit Den Haag was aan gehouden op verdenking van diefstal len uit auto's. Na een verhoor, waar bij hij zeven diefstallen bekende, was hij door een tuimelraam naar buiten geklommen toen de rechercheur zich even omdraaide. De man was totaal over zijn toeren. Hij wordt vandaag voorgeleid voor de officier van justi tie. AMSTERDAM Een motoragent van het bureau Marnixstraat in Amsterdam is gisteravond op de Rozengracht dode lijk verongelukt. De man sloeg met zijn motor drie maal over de kop doordat een loslopende hond plotseling de weg overstak en de motor raakte. De politieman werd weggeslingerd en kwam tegen een. van de andere kant komende auto terecht. Hij was op slag dood. Bü het ter perse gaan van deze editie kon de familie van het slachtoffer nog niet gewaarschuwd worden, vandaar dat de politie ons de naam nog niet kon meedelen. De spanning, de concentratie en de tevredenheid staan op het gezicht van prinses Margaret te lezen terwijl zij op een eenzaam meertje ergens in Engeland leert hoe zij moet waterskiën. De prin ses krijgt een of twee keer per week les in deze sport en zij doet het al heel aardig. Met een snelheid van 45 kilome ter per uur wordt zij hier door een motorboot over het meer voortgetrokken. Zij draagt een zwart badpak van rubber, dat haar bele lichaam bedekt, ook haar be nen, om haar tegen het opspat tende water te beschermen, en ook om haar zoveel mogelijk drijfvermogen te geven als zij in het water valt, wat vaak gebeurt. De badmuts met bloemetjes ver sierd is Frans, de prinses draagt dit soort mutsen graag. Lord Snowdon gaat dikwijls met de prinses waterskiën. Hij begon er vorig jaar zomer mee; tijdens de vakantie die de prihses en haar man in januari in de Caraïbische zee doorbrachten kregen zij de smaakvan het waterskiën goed te pakken. TEHERAN (AEP) In Teheran is officieel bevestigd dat keizerin Farah in maart een tweede kind verwacht. Zij zal de Sjah niet vergezellen op zijn officiële reis naar Afghanistan. Het eerste kind van het keizerlijk echtpaar, prins Reza, werd op 31 okto ber 1960 geboren. OPPENHEIM (ANP) De 23-jarige M. Gardenier uit Doorn is bij het spele varen met een luchtbed op de Rijn bij Oppenheim in Duitsland verdronken. Van onze Haagse redactie DEN HAAG. Nog eerder dan werd verwacht is de exportstop voor aardappelen opgeheven. Het produktschap heeft in een commu niqué meegedeeld, dat de uitvoer van consumptie-aardappelen met ingang van vandaag is toegestaan. In dit bericht wordt niet gezegd dat de ministers Marijnen (landbouw) en De Pous (economische zaken) geen bezwaar hebben tegen dit besluit. Minister Marijnen, die in Brussel is, heeft gisteren echter telefonisch zijn instemming met het besluit van het produktschap betuigd, en ook zijn ambtgenoot De Pous, die dinsdag in zijn gesprek met vertegenwoordigers van het Landbouwschap zijn bezwaren tegen het vrijgeven van de uitvoer nog handhaafde, wijzigde zijn standpunt. Het is niet bekend waarom er plot seling zo'n haast moest worden ge maakt en waarom minister Marijnen ineens telefonisch moest worden be naderd. Misschien is dit het gevolg van de medeling van het Landbouw schap aan minister De Pous dat het, als hij bleef weigeren, nog voor de we kelijkse kabinetszitting van vrijdag een beroep zou doen op de ministerraad. Natuurlijk hebben ook de sterk dalen de aardappelprijzen eraan meege werkt, dat. de minister van mening kon veranderen. LONDEN (UPI) Eerst gisteren is bekend geworden dat zondag bij een treinramp nabij Boekarest 32 mensen het leven hebben gelaten en vele ande ren gewond zijn geraakt. Van onze correspondent PARIJS. De Franse regering heeft besloten om geen uitkeringen meer te verrichten aan uit Algerije gerepatri eerde burgers, indien die tot twee maai toe een aangeboden werkgelegenheid afgewezen hebben. Dit besluit werd genomen tijdens de ministerraad van gisteren, waarin de minister voor repatriëring met voor beelden had aangetoond, dat het zeer moeilijk is de gerepatrieerden weer aan het werk te stellen. Hij noemde hierbij het geval van Marseille, waar twaalfhonderd gesala rieerde banen zijn aangeboden en waar op slechts achttien gerepatrieerden zijn ingegaan. Niettemin stemden al deze banen overeen met het werk dat de sol licitanten in Algerije reeds hadden uit geoefend. Van een onzer verslaggevers SOESTDIJK „Er is geen enkele reden om aan te nemen, dat een eventuele spoedige Tegeling van het geschil tussen Nederland en Indo nesië het werk van de Stichting Nationaal Thuisfront Nieuw-Guinea overbodig zou maken." Dit verklaarde gisteravond prins Bernhard ais voorzitter van dit thuis front. „Vooral na het intreden van een ontspanning op Nieuw-Guinea zal er nog grote beboette zijn aan het mate riaal, dat het Thuisfront wil sturen". De Prins deelde mee dat er deze week voor een halve ton aan batterij- grammofoons, grammofoonplaten en pocketbooks zullen worden verstuurd, die half september in Nieuw-Guinea zullen aankomen. Het Thuisfront over weegt verder de schenkingen voor de militairen op Nieuw-Guinea in Singa pore te kopen, omdat dit de snelheid van overbrenging aanmerkelijk zal verhogen. Pakketten Twee efgevaardigden van het Thuis front vertrekken morgen naar Nieuw- Guinea om de behoefte aan ontspan- ningsmiddelen bij de militairen te pei len. Bij wijze van proef zal een van deze afgevaardigden, de vroegere voor zitter van de Niwin, de heer Van Rhijn, enkele patrouillepakketten meenemen die bij de voorposten op Nieuw-Guinea door vliegtuigen zullen worden ge dropt. Deze patrouillepakketten zullen bevatten: zaklantaarns, toiletartikelen, aanstekers, tabak, bier, poederkoffie, schaartjes, zakmessen en aangepast snoepgoed. De Prins meende dat voor de activi teiten van het Thuisfront anderhalf miljoen gulden vereist zal zijn. Tot nu toe heeft het Thuisfront twee ton binnengekregen. De tweede afge vaardigde, de heer Van Zijll, vertrekt morgen naar Nieuw-Guinea om een in druk te krijgen van de behoefte op sportgebied en om te pogen het mense lijk contact met de militairen te leg gen, opdat zij de zekerheid zullen krij gen dat Nederland ook moreel achter hen staat. Geen taak" Een suggestie om het Thuisfront te belasten met de organisatie en moge lijk met de financiering van het terug voeren van stoffelijke overschotten van gesneuvelde militairen is, aldus de prins, na ruggespraak met staatssecretaris Calmeyer, niet opgevolgd. De staats secretaris meende dat dit geen taak van de Stichting was. Hij was van oor deel dat dit een staatszaak en bij reali sering een staatstaak zou zijn. De persoonlijke mening van de Prins was, dat het initiatief tot terugvoering of van de regering zelf of van kleine particuliere groepen dient uit te gaan, omdat de taak van de Stichting Thuis front Nieuw-Guinea de ontspanning van de militairen al zeer veelomvat tend is. De Prins zei, dat in de vier weken dat het Thuisfront nu bestaat er een kleine doch soepel werkende organisa tievorm was gevonden. Van onze correspondent PARIJS. De grondwetscommissie van de Franse kamer heeft met alge mene stemmen met uitzondering van die van de leden van de gaullistische partij, die geweigerd hadden aan de stemming deel te nemen een wets ontwerp goedgekeurd om amnestie te verlenen voor alle misdaden die vóór 1 juli 1962 zijn begaan in het kader van de Algerijnse kwestie. Daar dit wetsontwerp voorlopig nog niet in behandeling kan komen, heeft de commissie opdracht gegeven de mi nister van justitie officieel op de hoog te te stellen van het bestaan van dit wetsontwerp, opdat hiermee rekening kan worden gehouden bij de strafbepa ling van de beklaagden die voor ge noemde feiten veroordeeld zullen wor den, vóórdat de wet van kracht zal zijn gewordt*. BREDA De Bredase politie heeft in een huis aan de Talmastraat de 82- jarige W. Bayens dood in bed gevon den. De politie moest de voordeur open breken om binnen te komen. De buren hadden de politie gewaar schuwd, omdat zij de man enkele da gen niet hadden gezien. De heer Bayens woonde alleen. De politie heeft vastge steld, dat hij zes dagen tevoren was overleden. De weersverwachting, geldig tot hedenavond: Half tot zwaar bewolkt met plaat selijk enkele regen- of onweersbuien, later gevolgd door afkoeling. Zwakke tot matige wind uit uiteenlopende richtingen. MIESJE: 't Wordt weer bouwvakantieweer! 27 juli: Zon op 4.52, onder 20.39. Maan op 1.25, onder 17.16. Van onze weerkundige medewerker Het zomert weer eens tn Neder land; maar het is nog altijd geen zomer die betrouwbaar weer brengt. Dat bewezen de wolken gisteren die over ons land dre ven en waaruit gisteravond hier en daar enkele druppels zijn ge vallen. De temperatuur is gister middag overal tot ten minste 22 graden opgelopen, In het zuidoos ten van het land werd 26 graden gemeten. Het echte zomerweer bleef tot Oostbrabant en Limburg beperkt. Verder naar het zuiden was het nog warmer: In Zuidoost-Frank rijk is op vele plaatsen 35 graden gemeten, In Grenoble werd zelfs 37 graden genoteerd. Vermoedelijk zal dit heel wat vakantiegangers te warm zjjn. Terwijl een depressie, die gister avond het nauwste deel van het Engelse kanaal had bereikt, de warme lucht naar ons toe deed stromen, heeft zij tevens voor wol kenvelden gezorgd. Veel regen was er tot gisteravond ook in Frankrijk niet gevallen, slechts wat plaatse lijk onweer is er gemeld. In Engeland heeft het in de bnnrt van Londen zwaar geonweerd. Het is te verwachten dat het in het komende etmaal ook in ons land tot plaatselijke onweersbuien zal komen, waardoor het weer opnieuw onstabiel wordt. Later zal er iets koelere lucht van de oceaan in ons land doordringen, die een daling van de temperatuur tot gevolg zal hebben. Helsinki zw.bew. WNW 18 0,1 Oslo h.bew. stil 18 0 Stockh. zw.bew. ZZW 20 0 Kopenh. zw.bew. zzw 17 0 Aberdeen onbew. O 14 2 Londen onweer O 21 4 A'dam zw.bew. NO 23 0 Brussel regen z 26 09 Luxemb. l.bew. vera. 28 0 Parijs zw.bew. ZZO 31 Bordeaux zw.bew. W 26 0 Grenoble onbew. ZZW 37 0 Nice onbew. stil 30 0 Berlijn l.bew. O 25 0 Frankf. l.bew. zw 32 0 Milnchen onbew. OZO 30 0 Ztirich onbew. zw 32 0 Genève onbew. z 35 0 Locarno onbew. zzw 29 0 Wenen onbew. ZZO 28 0 Innsbr. onbew. NO 32 0 Athene onbew. N 33 0 Rome onbew. stil 33 0 Ajaccio onbew. ZZW 33 0 Madrid zw.bew. WZW 33 0 Mallorca onbew. O 34 0 Lissabon onbew. NW 26 0

Zeeuwsch Dagblad | 1962 | | pagina 1