GELD H. ENGLEBERT N.V. - VOORSCHOTEN AUSTIN Leerling verpleegster LEERLING- VERPLEEGSTER een MACHINIST Geslaagde uitgave Nieuw Testament in pocketvorm KRIS 3Zraó ZEEUWSCH DAGBLAD Landmeetkundig ambtenaar UITNODIGING automobiel-show Garage J. Joosse Zn. huishoudster Mulo examens Zaterdag 30 juni 1962 ZEEUWSCH DAGBLAD Pag, 10 J. C. B. Simons WIJZIGING Jac. de Bruyn te Middelburg G. L. Slabbekoorn Zn. te Kloetinge M. van Weele Zn. te Wolphaartsdijk Uitnodiging GEMEENTE VL1SS1NGEN STRAATMAKER NOOQd MUZIEKHANDEL FIRMA GEBR. VAN DAMME Geef u nu op voor uw eigen woning in Middelburg LEIDSTER in het bezit van akte A Diaconessenhuis te Breda Met verhelderende woordverklaringen Excursie naar tuinbouwcentra vanuit Tholen Ontmoeting SDKBZNKB door Zeeland Heden nam de Heere nog plotseling van ons weg ons aller lieveling MARJAN in de aanvallige leeftijd van ruim 2 jaar. N. POORTVLIET A. C. POORTVLIET op 't Hof LENIE ELLA Souburg, 29 juni 1962. Marnixplein 2 a. Inplaats van kaarten In het ziekenhuis Oost- wal te Goes overleed de Heer CORNELIS SINKE weduwnaar van Antoinette de Mol in de ouderdom van 78 jr. Wolfaartsdijk, 29 juni. Rusthuis Zorgvliet. J. VAN LOO ex-testimentair De begrafenis zal plaats hebben maandag 2 juli te Hoedekenskerke. Vertrek verenigingsge bouw te 13 uur. Getroffen door de vele blij ken van meeleven ons be toond bij de ziekte en het overlijden van onze lieve Vrouw en Moeder NEELTJE DE KROO— de Buck betuigen wij U onze oprechte dank. Namens de Familie: P. DE KROO. Veerseweg 137, Middelburg. Voor de vele bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Over grootvader ANTHEUNIS DINGEMANSE betuigen wij hierbij onze hartelijke dank. Familie DINGEMANSE Goes, juni 1962. Heernisseweg 25. Aan allen die mij op 25 juni j.l. hun felicitaties hebben doen toekomen zeg ik mede namens mijn kinderen har telijk dank. S. SIMONSE St. Laurens, Noordweg 248. MIDDELBURG heeft van X tot 7 juli geen praktijk Persoonlijke leningen vanaf 1.600, zonder borg. Vlugge af werking. Geen wachttijd. Schr. inl. bij Adm. kantoor i. J. OVERBEEKE Vriesdongen 40 BREDA Importrice van McCORMICK INTERNATIONAL Trekkers en Landbouwwerktuigen voor zuidelijk Nederland deelt hierbij mede, dat zij de alleenverkoop van eerstgenoemde machines heeft opgedragen aan de volgende firma's voor WALCHERENJac. de Bruyn, Middelburg - Telefoon 011803654 ZUID-BEVELAND: G. L. Slabbekoorn Zn., Kerkplein 13, Kloetinge - Telefoon 011006606 M. van Weele Zn., W olphaartsdijk Oud-Sabbinge) - Telefoon 01198278 Hoofdvertegenwoordiger van H. Englebert N.V, voor Zeeland is de Heer W. Oreel - Prinses Beatrixstraat 31 - Middelburg - Telefoon 011803856 Met betrekking tot bovenvermelde aankondiging stellen wij belanghebbenden in kennis, dat wij de alleenverkoop voor McCORMICK INTERNATIONAL produkten van H. Englebert N.V. te Voorschoten hebben aanvaard. GEMEENTE MIDDELBURG ALGEMENE POLITIEVERORDENING Burgemeester en Wethouders van Middelburg maken bekend, dat door de Raad dier ge meente in zijn vergadering van 28 mei 1962 de Algemene Politieverordening is aange vuld met het navolgende ar tikel 40a, luidende Artikel 40 a Het is kooplieden, die in deze gemeente een gevestigde -win kelnering bezitten, of koop lieden, die in een andere ge meente zulk een winkelnering uitoefenen, voor zover zij niet handelen krachtens vergunning ingevolge afdeling 3 markt- politie van deze verorde ning, van 1 mei af tot 1 okto ber verboden hunne voorwer pen of waren te verkopen of te koop aan te bieden aan per sonen op de hierna genoemde openbare wegen de Markt b. de Lange Delft, tussen markt en de Koorkerkstraat de Nieuwe Brug de Vlasmarkt de Lange Viele, tussen de Pottenmarkt en de Bedde- wijkstraat f. de Pottenmarkt g. Het Plein 1940 de Gravenstraat, tussen de markt en de Zusterstraat het verbindingsstraatje de markt en het Zusterplein j. Het Zusterplein k. de Lange Noordstraat, tus sen de markt en de Sint Sebastiaanstraat Deze aanvulling treedt in wer king op de derde dag na de datum dezer aankondiging. Middelburg, 30 juni 1962. Burgemeester en wethouders voornoemd.f" Het bestuur der „Vereniging voor Christelijk Uitgebreid Lager Onderwijs te Goes, nodigt belangstellenden uit tot bijwoning van de samenkomst die belegd is ter gelegenheid van het afscheid van de Heer H. C. van Donk als hoofd der Chr. U.L.O. school aan de Westwal te Goes. Tijd: vrijdag 6 juli a.s. te 19.30 uur. Plaats: Ambachtsschool a'd Bergweg te Goes. Na afloop van het officiële gedeelte (plm. 21.15 uur) hopen de heer en mevrouw Van Donk receptie te houden. De voorzitter: C. Post Sollicitanten worden opgeroepen voor de betrekking van Aanstelling in vaste dienst met een proeftijd van 1 jaar. Salaris minimum bij 21-jarige leeftijd ƒ297,43 per maand tot maximum bij 26-jarige leeftijd 420,70 per maand. Voor de straatmakers is een tariefstelsel van toepassing (gemiddeld tarief over 1961: 24'/.). Volledige vakbekwaamheid is vereist. Sollicitaties in te zenden binnen 8 dagen na het verschij nen van dit blad aan burgemeester en wethouders, p/a afdeling Personeelszaken, stadhuis, Houtkade 12. Bezoek onze grote welke wij houden op donderdag 5 juli tot en met zaterdag 7 juli a.s. in ons nieuw te vestigen Automobiel- en garage bedrijf. Wij tonen U dan de sublieme Austin personen- en bestel wagens en trucks, de VanderPlas „Princess", en de Austin Healey sportwagens. OPENINGSTIJDEN: donderdag van 1422, vrijdag van 10—22 en zaterdag van 1022 uur. Vraag demonstratie en gratis proefrit Th. P. v. d. Weele NIEUWSTRAAT 50—52 TEL. 01100—7991 b.g.g. 7792 GOES Dealer voor Walcheren: Rijsweg 24 g Nieuw en St. Joosland Tel. 01182318 PIANO'S - ORGELS - VLEUGELS Stemmen - repareren - verhuren Middelburg: L. Noordstraat 16 - Tel. 3097 Vlissingen: P. Krugerstraat 16 - Tel. 2546 i.. f Binnenkort wordt begonnen met de bouw van 13 woningen in de Waal straat. Profiteer van de nog lage grondprijzen voor dit complex. Uit sluitend kopers die zich thans mel den, komen in aanmerking voor zelfbewoning. Boulevard Bankert 22, Vlissingen, tel. 0 1184-3770. „GROOT-SCHUYLENBURG" TE APELDOORN (Christelijke inrichting voor geesteszwakken) Meisjes van Christel!) ken huize met belangstelling voor het werk onder geesteszwakken (voornamelijk kinderen) kun nen op bovengenoemde inrichting worden geplaatst als Leeftijd: 17 JAAR EN OUDER. Vooropleiding niet vereist. Opleiding Diploma Zwakzinnigenzorg (tevens gedeeltelijk Diploma Ziekenverpleging B) met moge lijkheid tot voortgezette studie Diploma Kinder bescherming A en B. Brutosalaris p. mnd.: Ie jaar 167.—; 2e jaar 183.—; 3e jaar f 216.—; na verkrijging diploma 284.65 tot 366.70. plus vrije kost en inwoning. Voor leerlingen tevens reisgeldvergoeding (boven 2.50) 2 x p. mnd. Sollicitaties met opgave van referentie-adressen, alsmede verzoeken om inlichtingen te richten tot de Geneesheer- Directeur, Zutphensestraat 106, Apeldoorn (tel. 06760-17344). Voor inschrijving als N.V. Waterleiding Mij „Zuid-Beveland" Frans den Hollanderlaan 10 - Goes vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding op het pompstation te Ossendrecht Vereist minimaal: diploma V.D. Scheepswerktuigkundige of A. Landmachinist. Salaris, naar gelang ervaring en bekwaamheid, be draagt maximaal 7043,—, exclusief vakantietoeslag, eventuele huurcompensatie en diplomatoeslag. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, welke na een proeftijd kan overgaan in vaste dienst met pen sioenregeling. Woning eventueel beschikbaar. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan boven staand adres. Het Bestuur der Kleuterschool op Chr. Grondslag te Brui- nisse roept sollicitanten op voor de op 1 okt. a.s. vakant komende betrekking Sollicitaties voor 15 juli a.s. te richten aan de secretaris, Korte Hing 6, Bruinisse. voor de cursus van september kunt u zich nu op geven aan het U moet 18 of bijna 18 jaar zijn en Mulo- of ge- lijkwaardig onderwijs hebben genoten. 17-jarigen kunnen reeds voor de volgende vooropleiding sol liciteren, en als adspirant-leerlingen geplaatst worden. Brieven te richten aan de Besturende Zuster, Lan- gendijk 75, Breda. Adveztezen doet U pas goed, als U het vaak en zegelmatig 'm bet doet. Bij de Landmeetkundige Dienst van het Rijks- Kadaster te Middelburg en de bureaus Ruilverka veling te Middelburg, Sint Maartensdijk en Zie- rikzee kunnen worden geplaatst adspirant-teke- naars, zowel mannelijke als vrouwelijke, teneinde te worden opgeleid tot tekenaar van het kadaster. Na drie jaren vaste dienst als tekenaar aanvan gende op 21-jarige leeftijd, volgt als regel benoe ming tot: (max. salaris 675,excl. huurcompensatie). Voor landmeetkundige ambtenaren bestaat de mo gelijkheid om na toelating tot een voortgezette op leiding of door middel van een gesehiktheidsonder- zoek op te klimmen tot hogere rangen. Tijdens de opleiding tot tekenaar, welke in totaal ongeveer 114 jaar duurt en geheel op Rijkskosten geschiedt, geniet de adspirant-tekenaar een sala ris, afhankelijk van zijn leeftijd. Pensioentoelage wordt toegekend als het niet mo gelijk is thuis te blijven wonen. Het salaris en de event, pensiontoelage voor on- gehuwden bedragen per maand voor: na 14 jaar Pensioentoelage bij aanv. na jr. 174,— 114,— 50,— 193,— 94,— 50,— 212,— 69,— 50,— 231,— 56,— 50,— 251,— 37,— 50,— 271,— 19,— 50,— 271,— 50,— 50,— 40,— 40,— Salaris bij aanvang een 15-jarige 90, een 16-jarige 110,— een 17-jarige 135,— een 18-jarige 155,— een 19-jarige 180,— een 20-jarige 205,— een 21-jarige 251, een 22-jarige 271, een 23-jarige 291,— een 24-jarige 301, Vereisten voor indiensttreding: het bezit van dipl. Mulo-B of een gelijkwaardig diploma of getuigschrift; leeftijd tot 23 jaar. Een brochure omtrent de opleiding, de salariëring en de verdere promotiekansen wordt op verzoek toegezonden. Soli, en inlichtingen: Bureau Landmeetkundige Dienst v. h. Kadaster, Abdijplein 10, Middelburg. Bureau Ruilverkaveling, Loskade 29, Middelburg. Bureau Ruilverkaveling, Veerhoekseweg 32b, Sint- Maartensdijk. Bureau Ruilverkaveling, Oude Haven 81, Zierikzee. 4(. Met de Televisie „Rebo^- coop", ('kijktreehter a 12,95), merkbaar beter beeld, merkbaar rustiger voor uw ogen, Bestel nu reeds bij uw TV-!handelaar. Krediet tot 4000. Voor aankoop meuibelen en wo ningtextiel. Vraagt gratis folder. Discrete behandeling en zeer lage aflossingen. Postbus 1083, Rotterdam. Verpleegster worden. Onze cursus vangt aan be gin september 192. In lichtingen Directrice Dia conessenhuis. Parklaan 95a. Eindhoven. ■#.Wenst u goed stencil- werk en snel geleverd? Ga dan in onze stenciiafdeling praten. Lange Vorststraat. Goes, Fa. S. Birfchoö en Zn. Gaat u trouwen of heeft u een nieuiwe woning? Kre dieten voor iedereen tot 5000,- voor aanschaf meu- bilair-woniragtextiel. Vraagt gratis folder, dan krijgt u algehele inlichtingen. Post bus 1371 Rotterdam. Klein-offsetwerk in on berispelijke uitvoering le vert Klein-offsetdrukkerij J. A. Weststra te, Rouaanse Kaai 21, Middelburg. -#■ Gevraagd een nette huis hondster P.G., bij man al leen, z,k„ m.b. leeft. C. L. Wessels, Zandweg 8, Wemel- dinge. Te koop z.g.a.n. reis- wiegjc, box met vloer, kin derledikant, kinderstoel, En gels ledikant, ladekastje, op- klapbed, 2-pits wit butagas- stel met deksels, bolderwa gen, tuinparasol, kleine Phi lips-radio, 4 haardstoeltjes als nieuw, wandelwagentje, stapefledikant, vloerkleed 25, plat schrijfbureau, keuken- en kamerstoelen, uittrektafel, 3- en 4-pits pe troleumstel, jongensfiets 6-8 jr. Tel. 3513, Vlissingesingel 34. Middelburg. Algemeen handelsbureau C. J. Huissoon Kapelle van der Biltlaan 1, tel. 294 01102). Inrichting controle en bijhouden boek houding. Behandeling Be lastingzaken, Incasso's en informaties. -)(• Chr. Contact Bureau voor Nederland (C.C.B.) Linde laan 32, Krommenie. Huwe lijksbemiddeling en briefw. Voor inl. postzegel bijslui ten. Heer, weduwnaar; ruim 60 jaar, zoekt liefst Ned. Herv, of Prot. Chr. godsdienst. Brieven met referenties onder letter E aan Boek handel Ochtman, Zierik-, zee. TVE CARILLON-reeks van de uitgeverij W. Ten Have N.V., Amsterdam houdt niet op haar welluidende en ook bezonken klanken uit te strooien over de boekenmarkt. De uitgever heeft een prachtige bijdrage geleverd tot de verspreiding van de Bijbel in het Nederlandse taalgebied, door het Nieuwe Testament in de nieuwe vertaling van het Neder- landsch Bijbelgenootschap nu ook in pocketvorm in deze serie uit te geven. In dit Nieuwe Testament vinden we twee duidelijke kaarten van Israël tij- dens de rondwandeling van Jezus en van de oude wereld rondom de Middel landse Zee toen de apostel Paulus zijn zendingsreizen maakte. Een alfabetisch register van Bijbel- St.-ANNALAND. Door de gezamen lijke .veilingen van Tholen, met mede- nr t van de 'bibbouwcommissie der z.L.M. en de tienbouwvoorlichtings- dienst werd dezer dagen een excursie gehouden naar het tuinbouwgebied /.altbornmel, Kerkdriel en omgeving, een gebied dus, dat tot de nieuwe tuin bouwcentra behoort, In dit gebied heeft ,vêen., "^verkaveling plaats gehad, welke stimulerend heeft gewerkt in de tuinbouwnchting. Een 100-tal personen batbbb aan deze excursie deel. Ver schillende tuinbouwbedrijven werden in de morgenuren bezocht. De bedrijfs- grootte bedroeg tussen 1 en 1.40 ha In de namiddag weed de proeftuin in Zalt- bomimel bezocht; de hoofdteelten zijn aardbeien, tomaten, komkommers en wat sla, de meeste nadruk werd echter gelegd op de aardbeienteelt, zowel on der glas, als in de volle grond. In vier groepen werden de deelnemers door as. siste n-t-en van het R.T.C. en heren van de proeftuin. Op deskundige wijze werd en, gegeven over de ver schillende teelten en wat hier allemaal mee samenhangt. Tevens werd nog een ge¥racht aan de veiling te Zaltbommel, waar met wat gebruikte. De bedoeling Van deze excursie is de aspirant tuinders van Tholen de moge lijkheid te laten zien op tuinbouwge bied. De organisatoren meenden er goea aan te doen naar een dergelijk gebeid te gaan waar de overgangsmoei lijkheden bij deze tuinders nog zo vers m het geheugen liggen. Jammer, dat er niet meer voldoende gelegenheid was ycilmg Zaltboimmel in zijn volle bedrijvigheid te zien. Toch mag men veronderstellen, dat deze excursie aan zijn doel heeft beantwoord. GOES. De Mulo-examens zijn gis- ren voortgezet. Voor het diploma A slaagden de dames J. K. van Liere s Gravenpolder, M. M. Th. Leliaert Aardenburg, J. C. van Sehindel, Sou burg (x), E. van Soelen, Souburg (x), M. Castel, Vlissingen (x), J. W. van Doorn, Biervliet (x). J. J. van Pagee Yerseke (x), E. C. Sonke, Wemeldingé (x), M. J. van Kruiningen, Yerseke (x) H. A. Hageman, Vlissingen (x), J l' Voskuil. Vlissingen (x), en de heren G F. van Strien, Wolfaartsdijk. J. C. Hoft- ijzer, Schoondijke, A. J. Luteyn, JNtemv- vliet (x), J. R, Fremouw, Nieuwvliet A. J. Seheele, Axel (x), M. Izeboud'' Souburg (x), C. P. Minderhoud, West- kapelle, J. W. H. Klompe, Dreischor Het B-diploma behaalden de heren L. H. E. M. van Beers, Vlissingen, P Th van Steenoven, Vlissingen, Ph. A de Bert, Vlissingen, Th. H. A. Prins, Vlis singen, H. de Pagter, Westkapelle P Roelse, Westkapelle, J. M. van de San- de, Westkapelle, J. Lindenbuerg, Vlis singen, J. W. Kievit, Vlissingen, W A Ova, Oostkapelle, L. D. Braai, Zierik zee A. C. bij de Vaate, Zierikzee, N Bom, Nieuwerkerk, M. J. Padmos. Burgh, J. van de Velde, Brouwersha- ven, A. Goverse, Nw en St. Joosland, J. F. van de Vate, Zierikzee. W. van Putten, Duivelend, J. de Visser te Aag- tekerke. De met x aangeduide kandida ten zijn tevens geslaagd voor het mid denstandsdiploma. Afgewezen werden vijf kandidaten. se termen, namen en begrippen, uiter aard niet tè omvangrijk, werkt vooral voor de niet-kerkelijke lezer in hoge mate verhelderend. Hetzelfde kan wor den gezegd van de onderaan de pagi na's bijgevoegde woordverklaringen. En kele voorbeelden te noemen: Bij Mat- théus 2 worden Wijzen uit het Oosten omschreven als „Babylonische of Per zische sterrenwichelaars; De Ster is wel licht een astronomisch verschijnsel ge weest, misschien een- conjunctie van pla neten. „In Matthëus I vers 19 wordt ge sproken over Jozef, de man van Maria, terwijl in vers 18 wordt gezegd; dat zij ondertrouwd was. In dit geval wordt in de toegevoegde noot opgemerkt dat de verloving in de toenmalige Oosterse samenleving reeds zekere rechten vóór het huwelijk gaf; daarom wordt de verloofde hier de man van Maria genoemd. Wanneer Jezus in Matthëus 24 spreekt over de naderende verwoesting van Je ruzalem en over het einde der dingen wordt er op gewezen dat Hij hier op de wijze der Oosterse profeten deze ge beurtenissen verbindt, zonder dat de scheidslijn nauwkeurig kan worden ge zien. We zouden nog tal van voorbeel den kunnen opsommen, waaruit blijkt dat dé uitgévèr, er rekening mee hou dend dat deze uitgave wellfcht Mip'de handen zal komen van een publiek, dat geen enkele vorm van Bijbelonderricht heeft gekend, op bondige wijze tracht de gebeurtenissen van een andere tijd. zich afspelend in een totaal van de on ze verschillende situatie, duidelijk te maken aan de lezer. Bovendien geeft het register een uit leg van Bijbelse begrippen als Fari zeeën, rabbi, Pascha en synagoge. En kele blanco bladzijden laten voldoende ruimte over voor notities. Kortom, de poging van Ten Have N.V. een Nieuw Testament in pocketvorm uit te geven dat beantwoordt aan moderne behoef ten is in hoge mate geslaagd te noemen. De prijs bedraagt 2.90. Examen kinderverzorgster Voor het examen kinderverzorgster in Ko- loniehuizen, afgenomen door de Centrale Raad, gehouden in de Industrie- en Huis houdschool te Middelburg slaagden de dames M. Bot, Oostburg; C, P. Dorlei.in, Middelburg, M. Hoitsma, Middelburg; A. Kelder, Vlissin gen; W. M. A. Meeuwse, Baarland; I. M. Pie- ters. Middelburg; I. Rekkers, Vlissingen; M, F. Roose, Vlissingen; J. J. Steendijk, Kam perland; M. Visser, Middelburg; leerlingen van de. Industrie- en Huishoudschool te Mid delburg; één leerlinge werd afgewezen. Voorts me.i. C. Keijser. Ternpuzen: leerlinge van de R.K. Huishoudschool ,.St. Martha" te Hulst; twee leerlingen van deze school werden af gewezen. ZIERIKZEE. Zoals reeds germ el komt het S.D.K.B.-twaalftal zaterdag 14 juli a.s. tegen het ZNKB twaalftal in het veld te Princenhage met als in zet de ir. H. A. Duns-wisselbeKer. De technische commissie van de SDKB heeft voor deze ontmoeting het volgende twaalftal samengesteld. Aanval: Dames Jannie van der Have en Corrie van Nieuwenhuize; heren Adrie van der Weel en Joop Hanse (allen van Burgh) Middenvak; Dames mevr. Marie Ketting- Koopman (WIK) en Nelleke van Dienst (SKNWK) en de heren Jaap Geleijnse (Velo- citas) en Henk Braam (Zeemeeuwen); Verdediging: Dames Tonny Flohil (Burgh) en Hennie van Be veren (Brouwershaven) en de heren Rinus Kloet (Burgh) en Kees Sla ger (Brouwershaven). Reserves: Dames: Ella Krijger (Zeemeeu wen), mevr. Corrie de Bil-Feytel (WIK) en de heren Leen van der Wekken (WEK) en Ri nus van Dongen (Zeemeeuwen). e Met ingang van 1 augustus a.s. is tot typiste ter secretarie van 's-Heer Arendskerke benoemd mejuffrouw C. Paardekooper, woonachtig te Kloetinge. e Met ingang van 1 augustus a.s. is de heer J. W. Prins, adjuct commies 2e klas, benoemd tot commies, en de heer J. P. de Schipper, klerk, tot ad junct-commies 2e klas te 's-H. Arends kerke. Aan de R.H.B.S. te Bergen op Zoom slaagden voor het toelatingsexamen Wim Faassen Wzn. en Wil Boomgaard uit St. Annaland. De heer C. A. Polderman uit St Annaland slaagde te Middelburg voor het eindexamen kweekschool (eerste leerkring onderwijzer) Met ingang van 6 augustus 1962 is benoemd tot directeur van het postkan toor te Axel, de heer J. Th. Louwen, thans chef op het postkantoor te Hoorn in Noord-Holland. De gezamenlijke zuivelhandelaren uit St Annaland maakten een tocht naar Amsterdam. Ondermeer werd een bezoek gebracht aan de dierentuin „Artis". In HeinUenszand heeft de Rode Kruis- collecte 193.18 opgebracht. De te Cadzand gehouden collectes voor het Nationaal Rheumafonds en de Nationale Collecte Kinderbescherming hebben resp. opgebracht 65.50 en 258.75. Zaterdagmiddag 7 juli organiseert de Algemene Sportvereniging „Brou wershaven" weer haar traditionele wan deltocht op Schouwen-Duiveland. De start is bepaald op 2 uur op de markt te Brouwershaven. Er kan worden in geschreven voor een 15 en 25 km tocht. De vrijwillige brandweer te Bors- sele wist in wedstrijden te Rilland-Bath dezer dagen beslag te leggen op een eerste prijs. Aan het modevakinstituut „Cup pens Geurs" te Eindhoven -slaagde voor het examen coupeuse-lerares mevr. R, de jury. Voor costumière-couoeusé slaagden de dames Lien Verstraten. Lies de Munter en Greta Noens allen te Axel.

Zeeuwsch Dagblad | 1962 | | pagina 10