SUEZKANAAL OPEN VOOR NEDERLANDSE TROEPENSCHEPEN BETER DIE MAN? over hervatting van besprekingen over N.-Guinea Maximumsnelheden op Pinksterweekeinde Papoea's: ten zuiden infiltratie van Sorong „SNEEUWVLOKKEN" VAN CARPENTER UITLAATGASSEN E& M&uf PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Zaterdag 26 mei 1962 Egypte weerspreekt Indonesië Schiermonnikoog blij en bezorgd Wilde taferelen in Wall Street KAMERLEDEN VRAGEN W.A. VOOR TRAMS Lange brief Geen afspraak •v, Boltini's beren naar Blij dorp CONTROLE MET RADAR ZUIDERKRUIS IN HOLLANDIA BROMVERBOD INTREKKEN Thom Kelling niet in de kooi Gagarin: Als het waar was! Oudste teksten van Nederland gevonden LAATSTE NIEUWS Revisie proces-Jouhaud Kruidenierswaren uit automaat j^CCliS De BiltBeter HET WEER OVERAL MAISON VAN WESTEN BEVAHUIS R"/uzfoudl SCHRIJVERS' STOFFENHUIS s^Tk DE MIIYNCK J: Directeur: JACQ. DE SMIT; Cliefred.: G. J. Breuker. Kantoren te: Middelburg, Plein 1940 nrs. 63, Postbus 26. Giro 116666, telefoon 011802009 en 4469. Goes, Lange Vorststraat 84, Postbus 4, telefoon 01100—6901. Vlissingen, Nieuwendijk 33, Postbus 24, telefoon 01184—3224. Terneuzen, Nieuwstraat 40, Postbus 53, telefoon 01150—3189, Zierikzee, Havenpark 24, telefoon 01110—2991. Zeeuwsch Dagblad Losse nummers 13 cent Abonnementsprijs f 0,62 p. w., 8,06 per kwartaal Advertentietarieven op aanvrage Rubriek Kabouters 7 cent per woord met een minimum van 1, 17e JAARGANG No. 5065 DRUK GESPECULEER NA VEEL GESCHRIJF Van onze weerkundige medewerker DE BILT. Langdurige regen en nog langduriger kou hebben gisteren het weer meer aan de herfst doen denken dan een zomerse mei. De meeste regen viel in de zuidelijke pro vincies en in het noordoosten. De temperatuur kwam op de meeste plaatsen niet hoger dan negen graden. Zo'n koude mei dag komt gelukkig in ons land niet vaak voor. Alleen daarom al kan van ver betering van het weer tijdens het weekeinde worden gespro ken. Het gebied van hoge druk waarvan het centrum bij Schot land ligt, breidt zich langzaam naar Zuid-Scandinavië uit; de depressie boven Denemarken beweegt zich naar hft zuiden. Door die kleine wijzigingen zal de wind uit richtingen tussen noord en noord-oost gaan waaien. De aangevoerde lucht wordt dan wat droger. De kans op opklaringen wordt groter en de buien zullen nog maar spo radisch vallen. De temperatuur blijft bij de algemen weersverbetering niet achter. Maar dat wij dit week einde het verrukkelijke weer zullen zien dat van de maand mei mag worden verwacht, leek gisteravond niet waarschijnlijk. Het blijft nog wat aan de koude kant voor de tijd van het jaar. Van onze correspondent LEEUWARDEN. Schiermonnik oog hoeft zich voor de veerdienst naar de vaste wal niets meer van het tij aan te trekken. Gisteren is de nieuwe aanlegsteiger, waarlangs grote veerboten kunnen meren, in ge bruik gesteld. Burgemeester De Boer van Schier monnikoog was blij met de nieuwe steiger, maar, zei hij wat bezorgd, hij schept ook problemen, want Schier monnikoog is erg gesteld op rust. Ondanks de grootte van de steiger en de voorzieningen die erop en erbij zijn aangebracht, blijft Schiermonnik oog auto's en motorfietsen weren. Bromfietsen mogen slechts tot acht uur 's avonds op het eiland rond rijden. ..De stroom toeristen kunnen we ook wel wat in de hand houden, want het aantal logeerbedden kunnen we aan passen aan onze eigen plannen", zei de burgemeester. Nadat de steiger was geopend, hees de directeur van Rijkswaterstaat in Leeuwarden, ir. Spruyt, de Neder landse, de Friese en de Schiermon- nikoogse vlag: de Nederlandse om le laten uitkomen, dat het rijk ,,ook de uiterste hoeken van het land niet vergeet." NEW YORK. Het is gisteravond op de New Yorkse effectenbeurs heet toegegaan. De koersen gingen met sprongen omlaag en de totale om vang van het verlies liep in de mil joenen dollars. Tegen het slot van de beurs verdrongen de kopers zich echter weer om de nu veel goedkoper geworden aandelen te pakken te krij gen. Hierdoor kon een klein deel van het verlies worden ingehaald. Naast de sterke daling viel het ook op dat de handel een meer en meer zenuwachtig karakter kreeg. Er wer den bijna 6,4 miljoen aandelen omge zet, het hoogste aantal sinds 4 april van het vorige jaar. De ticker had tegen het slot van de beurs een ach terstand van bijna twintig minuten, Van onze Haagse redactie DEN HAAG. Verscheidene leden van de Tweede-Kamercommissie, die het wetsontwerp wettelijke aansprakelijkheid voor motorrijtuigen heeft bestudeerd, vinden het niet juist dat trams buiten deze verzekering vallen. Hoewel het streekvervoer niet meer met trams ge schiedt, nemen ze in het stadsvervoer nog een belangrijke plaats in, zo schrij ven zij in het voorlopig verslag. De commissie vindt een verzekerinigs- plicht voor bromfietsers erg wenselijk. Een aantal leden zou de bromfietsen ook van een kenteken willen voorzien, zodat de kans om na een ongeluk te ontsnap pen kleiner zou worden. Het wetsontwerp sluit handwagens, voorzien van een hulpmotor, ook van een verplichting tot verzekeren uit. De com missie is het. zo blijkt uit het voorlopig verslag, daar niet mee eens. De kleine snelheid van deze wagens is het motief voor de uitsluiting, maar zo'n kar kan door ongelukkig manoeuvreren toch een grote schade veroorzaken, 'bijvoorbeeld als een automobilist ervoor moet uitwij ken en zo een botsing veroorzaakt, aldus de commissie. i NEW YORK. Plotseling zijn weer speculaties opgedo ken over een spoedige hervat ting van de Nederlands-Indone sische besprekingen op basis van het plan-Bunker. Directe aanwijzingen daarvoor zijn er nog niet, maar wel is het dui delijk geworden dat secretaris generaal Oe Thant en de Ame rikaanse regering het uiterste doen om het zover te krijgen. De speculaties over een her vatting van de besprekingen ontstonden nadat bekend was geworden dat minister Suban- drio een brief had gezonden aan Oe Thant. Van de zijde van de Indonesische delegatie bij de Uno is later gezegd dat de brief geen antwoord bevatte op de oproep van Oe Thant tot Neder land en Indonsië om de bespre kingen te hervatten. De brief zou een reactie zijn op de brief van premier De Quay aan Oe Thant, waarin Indonesië wordt beschuldigd van agressie. Die be schuldiging wijst Subandrio van de hand. Aangenomen wordt echter dat Subandrio tevens meedeelt dat In donesië al verscheidene keren de be reidheid heeft getpond de besprekin gen met Nederland op basis van het plan-Bunker te hervatten. Subandrio's brief is twee pagina's lang. Het is niet waarschijnlijk dat de tekst ervan onmiddellijk in Dja karta bekend zal worden gemaakt. Oe Thant heeft gisteren ook een nota ontvangen van de Nederlandse gedelegeerde bij de Uno, mr. C. W. A. Schürmann. In de nota staat dat op grond van inlichtingen van ge vangen genomen Indonesische infil tranten en uit in beslaggenomen do cumenten, duidelijk is gebleken dat de Indonesische parachutisten, die op Nieuw-Guinea zijn geland, leden zijn van de geregelde Indonesische strijdkrachten. De brief besluit: „De Nederland se regering heeft mij opgedragen uw aandacht te vestigen op het feit dat de volledige verantwoor delijkheid van de Indonesische re gering voor de aanvallen is beves tigd door recente verklaringen van minister Subandrio en generaal Nasution". Intussen is bekend geworden dat de „belangrijke bekendmaking" van de Uno, die vandaag werd ver wacht, de publikatie zal zijn van het plan-Bunker, dat in Nederland geen geheim meer is. Over dat laatste is overigens enig geharre war ontstaan. In New York deelden functiona rissen van de secretaris-generaal van de Uno mee dat Oe Thant met de gedelegeerden van Nederland en Indonesië overeen was gekomen dat de tekst tot zaterdag geheim zou worden gehouden. In dat ver hand wezen deze functionarissen er veelzeggend op dat de inhoud van de brief van premier De Quay aan Oe Thant in Nederland ook was gepubliceerd vóór het met de Uno afgesproken tijdstip (dinsdag New- Yorkse tijd). In Den Haag verklaarde het mi nisterie van buitenlandse zaken dat tot publikatie van het plan-Bunker was overgegaan in overeenstem ming met de inzichten van Oe Thant en van de Amerikaanse regering. Over het tijdstip van publikatie was geen enkele afspraak gemaakt, aldus het ministerie. Er kunnen zich in een dictato riaal geregeerd land omstandig heden voordoen die maken dat de dictator liever onopvallend in bur ger dan zeer opvallend in uniform in het openbaar verschijnt. De man met de hoed, in het midden, van deze foto is generaal Franco, het Spaanse staatshoofd, dat het in deze dagen verre van gemakkelijk heeft. Deze foto werd gemaakt toen Franco in Madrid een grote internationale landbouwtentoonstelling opende. Van een onzer verslaggevers ROTTERDAM De beide beren van Boltini gaan naar Rotterdam. Volgende week ko men ze voorlopig terecht in het hok van een beertje in diergaarde Blijdorp, dat door de nieuwe gasten enige tijd naar een ander onderkomen moet omzien. Er wordt aan een nieuwe kooi gebouwd voor de twee circusdieren, die bij Bol tini na de aanvallen op Ria Kuyken en de dompteur Althoff niet langer houdbaar zijn. Bij Blijdorp is men overi gens helemaal niet gebrand op de nieuwe gasten: er zijn brui ne beren genoeg te krijgen voor de dierentuinen. Bovendien zijn de dieren als ze klein zijn het aardigst. Als ze volwassen zijn worden ze minder aantrekkelijk. Om deze beide dieren, die naar het zeg gen van de diereninspecteur de heer Van Doorn „ook niet kun nen helpen, dat sommige men sen zo gek doen", te redden van een wisse dood, heeft de directie van Blijdorp dan maai de hand over het hart gestre ken. VENLO. Met wonden aan de borts, het gezicht en de rechterarm is gistermorgen de 44-jarige me vrouw C. H. uit het woonwagenkamp in Venlo in het ziekenhuis opgeno men. Zij had met haar 23-jarige buurvrouw ruzie gekregen over de kinderen. Die ruzie liep zo hoog dat de jonge buurvrouw een aardappel schilmesje greep en de 44-jarige daarmee toetakelde. Zij is door de politie aangehouden. Van onze Haagse redactie DEN HAAG. De Rijkspolitie zal op Pinksteren en de zaterdag daarvoor met haar radarapparatuur gaan controleren of het verkeer zich wel houdt aan de snelheidsbeperkingen die minister Korthals gisteren voor die dagen heeft afgekondigd. De minister maakte daarmee voor de eerste keer gebruik van de bevoegdheid die hij enkele dagen geleden heeft gekregen Op het verkeersplein Oudenrijn zal de maximumsnelheid het laagst zijn: daar mag tijdens het pinksterweekeinde niet harder dan vijftig kilometer per uur worden gereden. De maximumsnelheid op de wegen naar die ro tonde zal geleidelijk tot vijftig kilometer worden teruggebracht. Op de autoweg tussen Den Haag/Rotterdam en Elten mag de hoogste snelheid niet meer dan honderd kilometer per uur zijn. Op de Zuiderzee straatweg zal de maximumsnelheid die overal duidelijk met borden zal worden aangegeven, tachtig kilometer bedragen. Minister Korthals heeft in navolging van het buitenland tot deze proef besloten. Hij hoopt dat het grote aantal verkeersslachtoffers op drukke dagen erdoor zal verminderen. meldde gisteren dat de Nederlanders een man die in aanmerking kwam voor het gouverneurschap van westelijk Nieuw-Guinëa na de „bevrijding" van het gebied, en acht andere „heldhafti ge vrijheidsstrijders", „genadeloos heb ben gedood". De „toekomstige gouver neur" was Kurinus Grey. Het nieuws was in Djakarta bekend gemaakt door een guerillastrijder die pas uit de oer wouden van Nieuw-Guinea was terug gekeerd. Geëscorteerd door het fregat Korte- naer is gisterochtend de Zuiderkruis met ruim achthonderd militairen de haven van Hollandia binnengelopen. De stemming onder de soldaten was bijzonder goed. Een deel van de mili tairen is in Hollandia ontscheept, de overigen worden naar andere streken in Nieuw-Guinea gebracht. HOLLANDIA Inwoners van het Nieuw-Güinese dorp Klamono, dat ten zuiden ligt, heb ben verteld dat,'ver ten obsten van hun dorp ook Indonesische Êtarachu- tisten zijn geland. Het zouden er een stuk of veertien zijn, die 17 mei zou den zijn neergekomen. Nederlandse patrouilles zijn aan het uitzoeken of de berichten kloppen. Bij Kaimana is gisteren een aanval gedaan op de parachutisten die daar in de buurt waren geland. Eerst werden de Indonesiërs vanuit de lucht door Neptunes bestookt, daarna hadden zij een aanval van de grondstrijdkrachten te verduren. Bij Wersar in de buurt van Temina- boean hebben Nederlandse patrouilles weer een vuurcontact gehad met infil tranten. De vrij sterke eenheid para chutisten trok zich ogenblikkelijk te rug. De Nederlandse troepen proberen de Indonesiërs te omsingelen om te voorkomen, dat zij nog verder het oer woud intrekken. Paniek De parachutisten die ten oosten van Fak-Fak waren geland, trekken in pa niek rond. Twee van hen, die plotse ling op een patrouille van de bevol king stootte, schrokken dermate dat zij hun wapens neergooiden en de be nen namen. De Indonesiërs die ten noorden van Fak-Fak waren uitgeworpen zijn in middels zo ver het binnenland inge trokken, dat de inwoners van het dorp Nemboektep hun huizen weer konden betrekken. Het voorlichtingsbureau van het gou vernement heeft gisteren nader bekend gemaakt dat de marinier Jansen uit Nijmegen, die met een verbrijzeld on derbeen in het ziekenhuis in Sorong ligt, door scherven of kogels is getrof fen. Aanvankelijk werd gezegd, dat de marinier bij het lossen van een lan dingsvaartuig gewond was geraakt. Het Indonesische persbureau Pia Vlissingse raadsleden: VLISSINGEN (ANP). Veertien van de zestien raadsleden van de gemeente Vlissingen hebben het college van B. en W. gistermiddag gevraagd het brom- verbod dat van 1 mei tot 1 setember op de Vlissingse boulevard geldt, in te trekken. Zoals de situatie nu is geldt het verbod alleen voor Nederlandse bromfietsers, want buitenlandse brom mers zijn voor de Nederlandse wet eigen lijk geen bromfietsen en die discrimi natie wordt door de raadsleden onjuist geacht. B. en W. van Vlissingen hebben toe gezegd de kwestie nader te zullen be zien. ZAANDAM Thom Kelling heeft gistermiddag niet getraind in de leeuwekooi. Hij had aangekondigd zich niets van het overheidsverbod te zullen aantrekken en meende dat hem als leerling-dompteur niet kon worden belet onder de hoede van zijn leermeester praktijk op te doen. De commissaris van de Zaan- damse politie verbood echter allen die niet aan het circus Boltini zijn verbonden in de nabijheid van wil de dieren te komen. Hiermee zal Kellings nummer dat hij voor het artiestenfeest „Blijvend applaus" wilde instuderen, moeten vervallen. Van onze Haagse redactie DEN HAAG. Nederlandse schepen met militairen op weg naar Nieuw-Guinea kunnen on gehinderd door het Suezkanaal varen. De Indonesische regering had enige tijd geleden bekend gemaakt dat de Verenigde Arabische Republiek de doortocht van Nederlandse troepen schepen zou verhinderen. De onder minister van buitenlandse zaken van de V.A.R., H. Z. Sabry, heeft even wel op een persconferentie ver klaard: wij zijn niet verantwoorde lijk voor de Indonesische verklaring dat de V.A.R. de doortocht van schepen met troepen voor Nieuw- Guinea zou verhinderen. Ieder Ne derlands schip en ieder transport zal afzonderlijk worden bekeken. KORTER Met dit laatste werd gedoeld op de enige restrictie voor vaart door het Suezkanaal, nl. die voor schepen op weg naar Israël. Tussen de V.A.R. en Israël heerst oorlogstoestand en de lading van buitenlandse schepen wordt in zulke gevallen geconfis- ceerd. Sabry voegde aan zijn verklaring t0e dat hoewel zijn land niets ge daan heeft om de vaart van Neder landse schepen door het kanaal te verhinderen de Nederlanders hun schepen via het Panamakanaal sturen „vermoedelijk om ons niet in verle genheid te brengen." De route naar Nieuw-Guinea via het Suezkanaal is korter dan door het Panamakanaal. De woordvoerder van het ministerie van defensie ver klaarde dat Nederland zich constant op het standpunt heeft gesteld dat de Nederlandse regering, wanneer zij transporten wil zenden naar Nieuw- Guinea, het recht heeft deze door het Suezkanaal te laten gaan. Waarom dat niet gebeurt, is een zaak van het ministerie van buitenlandse zaken, zo zei hij. GEEN INBREUK Het ministerie van buitenlandse zaken deelde mee dat Nederland als vanzelfsprekend aanneemt dat de V.A.R. zijn internationale verplich tingen, voortvloeiend uit de conven tie van Constantinopel, nakomt. De V.A.R. heeft dat ook enige malen, o.a. in de Verenigde Naties, beves tigd. Zij heeft nimmer inbreuk ge maakt op deze verplichtingen, aldus buitenlandse zaken. De conventie van Constantinopel houdt in dat vrije doortocht door hei Suezkanaal zal worden verleend aan alle schepen, inclusief troepen schepen. Of Nederland de troepenschepen via het Panamakanaal stuurt om de V.A.R. niet in verlegenheid te bren gen, wilde de woordvoerder van bui tenlandse zaken niet bevestigen. Hij verwees hiervoor naar het ministerie van defensie. TOKIO De Russische kosmonaut Joeri Gagarin weet wat de „sneeuw vlokken" geweest moeten zijn die Malcolm Scott Carpenter eergisteren heeft gezien tijdens zijn tochten om de aarde in de kunstmaan Aurora-7. „Uitlaatgassen van de raket", zei Gagarin, die een reis door Japan maakt. Gagarin maakte echter enig voorbehoud. Hij moest bij het geven van zijn mening afgaan op krantenberichten, en liet blijken dat hij geplaagd werd door twijfel. „Het is nog niet bekend", zei hij, „of Carpenter zijn vlucht in derdaad heeft gemaakt. Maar als het allemaal waar gebeurd is betekent het in ieder geval geen vooruitgang." Gagarin vond dat hij en Titof het veel beter hadden gedaan. Zij waren, anders dan Carpenter, niet ver van het afgebakende landingspunt op aarde te ruggekeerd maar heel dicht daarbij. Toch had hij besloten Carpenter een gelukwens te sturen. Experts van de Amerikaanse rijks dienst voor luchtvaart en ruimtevaart (NASA), minder sceptisch dan Gaga rin, begonnen gisteren aan een zorg vuldige technische nabeschouwing van Carpenters vlucht in de hoop de oor zaken te kunnen opsporen van de klei ne technische haperingen die hadden gemaakt dat de vlucht geen volledig succes was geworden. TE LAAT GEREMD Die eerste nabeschouwing leverde enkele voorlopige conclusies op. De voornaamste daarvan zijn: De kunstmaan Aurora-7 schoot het doel ver voorbij doordat hij niet pre cies de goede stand ten opzichte van de aarde had op het moment waarop de remraketten in werking kwamen. De remraketten bleken enkele se conden te laat te zijn afgevuurd. Carpenter was vermoedelijk tijdens de derde omloop minder geconcen treerd op zijn taak dan vereist was. De radiomeldingen over een stijging van de temperatuur in Carpenters ruimtepak waren foutief, evenals radio meldingen over Carpenters bloeddruk en polsslag. Het te overvloedige verbruik van waterstofperoxide, de stuwstof voor het wijzigen van de stand van de kunstmaan ten opzichte van de aarde, was vermoedelijk te wijten aan een slecht werkende gyroscoop. REDDENDE ZENDER De zender die gegevens over Carpen ters bloeddruk naar de aarde seinde mocht dan slecht gewerkt hebben, toch was het juist die ene zender die was blijven werken op het kritieke moment, toen alle andere verbindingen met de Aurora-7 vlak voor het einde van de reis waren uitgevallen. Vijftien secon den lang werden de seinen van die zender tijdens de terugkeer van Car penter naar de aarde opgevangen. Carpenter werd spoedig na zijn aan komst op het eiland Grand Turk aan een eerste medische onderzoek onder worpen en uitvoerig ondervraagd over zijn ervaringen. Dat onderzoek en die ondervragingen zullen tot het einde van deze week duren. VALKENBURG Bij de opgravin gen in de resten van Romeinse castel- la bij Valkenburg aan de Rijn zijn fragmenten van schrijfplankjes ge vonden, waarop in een waslaag Latijn se teksten zijn gegrift. Het zijn de oudste schriftelijke do cumenten die in Nederland bewaard zijn gebleven. WillemSnoekie wil naar buiten! Van onze correspondent PARIJS. Een verzoek tot herziening van het doodvon nis van de gewezen generaal Jouhaud is door de minister van justitie ontvankelijk ver klaard en doorgezonden naar het Hof van cassatie. Zolang dat Hof nog geen uitspraak heeft gedaan zal Jouhaud niet ter dood kunnen worden ge bracht. Van onze Haagse redactie DEN HAAG Hagenaars in de nieuwe wijk Mariahoeve zullen, als de plannen van een voortvarende kruidenier doorgaan, binnenkort ook na sluitingstijd hun boodschap pen kunnen halen. Daar hoeft de Winkelsluitingswet niet voor te worden overtreden. De kruidenier is van plan om vóór zijn zelfbedieningswinkel een hele rij automaten neer te zetten, waaruit ongeveer duizend soorten levens middelen kunnen worden „getrok ken". De Duitse fabriek waarvan dé kruidenier de automaten wil kopen, zoekt nog naar een manier waarop de automaten kunnen worden bij gevuld. Er wordt gedacht aan een lopende band. De winkelier wil naast de auto maten apparaten neerzetten, waar mee geld kan worden gewisseld. (Ingezonden mededeling) BRILLEN BANDAGES EL. KOUSEN) sinds 1893 GOES EN MIDDELBURG De weersverwachting van het K.N.M.I. in De Bilt, geldig tot vanavond: Zonnige perioden maar voornamelijk in het binnenland ook hier en daar nog enkele buien. Matige, aan de kust tijdelijk krachtige noordelijke wind. Iets minder koud dan gisteren. MIESJE: Maken we het dan toch nog mee? 27 mei; zon op 4.31, zon onder 20.43; maan op 2.04, maan onder 12.46. 28 mei: zon op 4.30, zwr onder 20.44; maan op 231, maan onder 14.05. Helsinki weer wind maxt. nsl. h.bew. •Z 16 0 Stockholm h.bew. O 16 8 Oslo l.bew. NNO 16 O Kopenhagen l.bew. zzw 13 0 Aberdeen regen NNw 10 0.2 Londen regen N 12 0.1 Amsterdam regen NNTW 9 2 Brussel regen WNW 10 5 Luxemburg regen NNW 9 1 Parijs geh.bew. NNW 11 0 Bordeaux l.bew. NO 17 0 Nice l.bew. O 20 0 Berlijn h.bew. O 15 0 Frankfurt h.bew. NW 15 0 München regen zzo 8 7 Zürich onweer ONO 11 3 Genève l.bew. NO 13 3 Locarno zw.bew. w 21 0 Wenen regen WNW 13 1 Innsbrück sneeuw stil 7 20 Belgrado h.bew. Z 27 0 Athene onbew. z 24 0 Ajaccio zw.bew. w 20 0 Madrid regen N 21 5 Mallorca geh.bew. NO 23 0 (Ingezonden mededeling) U bekt altijd welkom bij Uw speciaal adres voor HEREN- en KINDERKLEDING Lange Vorststraat Goes L. Vorststraat 64 GOES regen- en winter|assen Btj ons lage prijzen goes hele familie 1 in de Lange Vorststraat, t.o. „Berco" OPTIEK F0T0HANDEL Ganzepoortstraat 3 - Goes - Tel. 5214.

Zeeuwsch Dagblad | 1962 | | pagina 1