ROXY uM PUUR VOOR UW GENOEGEN! MAANDBLAD VOOR MANNEN SPREEKUUR THUIS Hervraad voor kerk en school gispt slordige behandeling Mammoetwet Winkels niet open op zondag iWie Roxy rookt heeft goed gekozen. Roxy is mild, heerlijk en ontspannend. Roxyde ras-sigaret. Zaterdag 28 april 1962 ZEEUWSCH DAGBLAD Pag. 6 G. H. v. Bergen maandag 30 april geen spreekuur C. F. Frumau P. Kleinepier de Heer P. de Puyt kleine advertenties nxn Herhaling is de toverkracht der reclame acz^0i G, uf ZEEUWSCH DAGBLAD Kerk wil geen machtspositie in de openbare school maar haar dienen Gesprek belangrijker dan wapengekletter TEGEN STOLLING ARTIKEL 36 Volgend jaar herstel Molenpolderweg Man viel van acht meter hoge stelling Onze lieve ouders g J. SIMONSE M. SIMONSE—Wisse hopen D.V. 28 april a.s. de dag te herden ken waarop zij 25 jaar geleden in het huwe lijk traden. Dait God hen nog vele goede jaren schenke is de wens van hun kinderen, kleinkind en verloofde. Receptie zaterdag 5 mei van 45 uur. Koudekerkseweg 37, Bigigekerke. SDf Heden overleed zeer on verwachts zacht en kalm onze geliefde Man, Vader, Behuwd en Grootvader MARINUS HOEK VAN DIJKE in de ouderdom van 59 jaar en 5 maanden. Hoedekenskerke: M. HOEK VAN DIJKE—de Waal Boston U.S.A.: P. C. HOEK VAN DUKE—de Boer F. DE BOER BARBARA DENISE 's-Gravenhatge: A. HOEK VAN DIJKE Hoedekenskerke, 26 april 1962. De begrafenis zal plaats hebben op maandag 30 april 1962 des middags om 12 uur. Heden overleed zacht en kalm, in de ouderdom van ruim 85 jaar, onze geliefde Zuster, Schoon zuster en Tante LEUNTJE KODDE, weduwe van Willem Dekker Familie KODDE Familie DEKKER S. KODDE Sint Laurens. 27 april '62 Noordweg 101 De teraardebestelling zal plaats vinden op maan dag 30 april op de be graafplaats te Sint Lau rens, vertrek sterfhuis te 12 uur. Tandarts MIDDELBURG AFWEZIG t/m 16 MEI. Arts Openbare bekendmaking Nationale Herdenkings-avond De burgemeester der ge meente GOES brengt hierbij ter openbare kennis dat op de Nationale Herdenkings avond op 4 mei a.s. van 19.45 tot 20.00 uur de herdenkings- klok zal worden geluid. Een ieder wordt uitgenodigd zich tijdens dit klokluiden naar de Grote Markt te begeven en zich aldaar op te stellen rond de afzetting om het verzets- monument. Na het luiden van de klok zal twee minuten stilte van het openbare leven en van alle verkeer in acht worden genomen. Het begin en het einde van deze stilte-periode zal wor den aangegeven door een trompetstoot van een der stadhuistorens. Daarna zal er gelegenheid zijn bloemen neder te leggen, waarna enkele passende lie deren zullen worden gezon gen door het knapenkoor van de Katholieke Zeeuwse Koorschool. Vanaf 18.00 uur tot zonson dergang zal van alle publieke gebouwen de vlag halfstok zijn gehesen. Particulieren wordt verzocht eveneens de vlag halfstok te hangen. De burgemeester verzoekt voorts vanaf 19.00 uur geen openbare vermakelijkheden te doen plaats hebben en alle verkooplokaliteiten te doen sluiten. Goes, 28 april 1962. De burgemeester voornoemd, F. G. A. HUBER. Arts AFWEZIG van 28 APRIL t.m. 20 MEI Praktijk gaat normaal door Op zaterdag 5 mei 1962 hoopt onze woningstoffeerder zijn 50-jarig dienst jubileum bij onze zaak te herdenken. Vijftig jaar lang heeft hij al zijn werkkracht, ijver en vak kennis in dienst van onze zaak gesteld, daarbij steeds het belang van de klant voor ogen houdend. Van harte wensen wij dat dit 50-jarïg jubileum voor hem een onvergetelijke gebeurtenis zal worden. Dat het hem op 5 mei niet aan belangstelling zal onbreken is de overtuiging van H. BLOK ZONEN N.V. Textielhandel en woninginrichting Kapelle Z.B. Tel. 01102-200 Gelegenheid tot feliciteren: Op zaterdag 5 mei 1962 in Hotel „De Zwaan" te Kapelle (Z.B.) des middags van 3.30 tot 5.00 uur. Wenst u goed stencil- werk en snel geleverd? Ga dan in onze stencilafdeling praten. Lange Voorstraat, Goes, Fa. S. Birkhoff en Zn. Gaat u trouwen of heeft u een nieuwe woning? Kre dieten voor iedereen tot 5000 voor aanschaf meu- bilair-woningtextiel. Vraagt gratis folder, dan krijgt u algehele inlichtingen. Post bus 1371, Rotterdam. Vakantie. Zomerhuisjes t.h. Schoorldam, Sloter- meer, Doornspijk, Benne- kom, Harscamp, Wezep, enz. vóór 21 juli en na 18 aug. Aanvr. postbus 1251, Amsterdam. Te koop papegaai, pracht vogel 30. Tel. 070—725793. Algemeen handelsburcau C. J. Huissoon Kapelle van der Biltlaan 1, tel. 294 (01102). Inrichting, controle en bijhouden boekhouding. Behandeling Belastingza ken, Incasso's en informa ties. Chr. Contact Bureau voor Nederland (C.C.B.) Linde laan 32, Krommenie. Huwe lijksbemiddeling en briefw.' Voor inl. postzegel bijslui ten. Klcin-offsetwerk in onbe rispelijke uitvoering levert Klein-offsetdrukkerij J. A. Weststrate, Rouaanse Kaai 21, Middelburg. -Jf. Krediet tot 4000 voor aankoop meubelen, woning textiel. Vraagt gratis fol der. Discrete behandeling en zeer lage aflossingen. Postbus 1083, Rotterdam. Wij hebben steeds be langstelling voor uw over tollige boeken voorraad. Wij kopen ook bibliotheken op. Ook op wetensch. gebied. Boekhandel v. Benthe en Jutting, Lange Delft 64, Middelburg. -#■ Halsteren. Tussen Ant werpen en Rotterdam bij Bergen op Zoom zijn van een bouwcomplex nog enke le woningen te koop. Bin nenkort vrij te aanvaarden. Indeling: grote doorzonde kamer, 3.67 bij 7.31 meter, 4 sl.kam., royale scnuur. Koopsom slechts 21.250 k.k. Inl.: Uniebouw N.V., Utrecht, Stationsplein 17 bis, tel. 030—24489. Gevr. voor direct in moe derloos zakengezin huis houdster. Br. onder no. D 7309 Bur. van dit blad. Te koop: jonge hennen bij F. de Wolf. KI. Valkenis- se 3, Biggekerke. tel. 01185— 386. Te koop opvouwb. wan delwagentje, baby commo de, Engels ledikant, reis- wiegje, opklapbed, driewiel- fietsje, 4-dlg. kamerscherm stapelbed, kinderledikant, autoped, vloerkleed 25, kinderstoel, uittrektafel, spi ralen, halfkastje, tafels. Tel. 3513. Vlissingsesingel 34, Middelburg. Te koop 7 jarige inge schreven warmbloed mer rie, vertrouwd in alle werk ook alléén en vaars 14 mnd volbloed, Jacs de Nood, Schonewalweg 2, Veere. Te koop 2 zwarte schor ten, 2 zwarte rokken (kl- maat), pluche sjaal en overdoek. J. Sturm, Welle 1, Koudekerke. Te koop Biggen. J. Dek ker, Aagtekerkseweg, Oost- kapelle. Tel. 01188—260. Te koop: drachtige geit. Rek. 4 mei. P. Schout, Lepel straat 1, Serooskerke (W.) Benzo Rijwielen. Benzo rijden is veilig rijden, duur zaam en goedkoop. Geheel kompleet in de maand april 120,netto. Rechtstreeks van de fabriek. Vraagt gratis prijskrant. Benzo Rijwiel- fabriek Vlaardingen, Telef. 4244 Verhuur. Wij verhuren Opeis Record 1962 v.a. 13,50 per dag. Bespreek tijdig. Louisse Middelburg N.V., Gortstraat 6062, Middelburg Tel. 2146 Autorijschool 't Zand. Met Renault Dauphine als les- wagen 6,50 per uur. Ade laarstraat 68, Middelburg. Tel. 3623 Huwelijk. Ook U kunt door de 10 samenwerkende on der vrouwelijke leiding staande bemiddelingskanto ren tot een oprecht gemeende kennismaking komen. Talrij ke dankbetuigingen ter inz. Vr. gegevens Nederlands be middelingscentrum, hoofdad ministratie, Postbus 6037, Amsterdam. Ontvangkantoor te Tilburg, Nieuwe Bosseweg 92. Dag., ook zat. en zond. v. 29. Desgewenst huisbezoek Te koop gevraagd: nette gebruikte meubelen, ook an tiek enz. Van Halen, Graven straat 94. Tel. 3976, Middel burg Verhuur. Wij verhuren Opeis Record 1962 v.a. 13,50 per dag. Bespreek tijdig. Louisse Middelburg N.V., Gortstraat 60—62, Middelburg Tel. 2146 Verpleegster worden. Onze cursus vangt aan begin sept. 1962. Inlichtingen: Directrice Diaconessenhuis, Parklaan 95 A, Eindhoven H.H. Landbouwers voor onderhoud van aardappel ruggen speciaal voor zakken- rooier. Wieden van bieten, granen en zaden. Voor alle licht en zwaar werk enz. uw adres loonbedrijf A. P. de Visser, Polredijk 11, Vrou wenpolder. Tel. 01189-351 Te koop: restant 150 kg pootaardappelen bintje A Maat 35-45. J. Simonse, Pre- Iaatweg 62, Aagtekerke Wegens inruil te koop: Renault Dauphine model '59. In prima staat. Off. D.K.W. Dealer, Goes. Tel. 7191 Bij beschikking van de ar rondissementsrechtbank te Middelburg van 11 april 1962 is het faillissement van JAN BOONMAN, landbouwer, wonende te Ovezande, Oost- Langeweg 3, opgeheven, we gens gebrek aan baten. Mr. J. G. van der Burgt, curator. Goes, 26 april 1962. Klokstraat 3. DE COMMISSARIS DER KONINGIN IN ZEELAND maakt bekend, dat de Staten der Provincie Zeeland in openbare vergadering zijn bijeengeroepen op woensdag 6 juni 1962, des voormiddags te 10 uur, in de Statenzaal aan de Groenmarkt te Mid delburg. Middelburg, 19 april 1962. De Commissaris der Koningin voornoemd, A. J. J. M. MES, wnd. '-t i&fg&aaiKga PM is de Nederlandse uitgave van het bekende Amerikaanse maandblad POPULAR MECHANICS. Het is bestemd voor mensen met een brede algemene belangstelling, in het bijzonder voor de. romantiek van wetenschap en techniek. Lees het bijzonder interessante nummer van deze maand. Het is verkrijgbaar bij kiosken, boek en tijdschriftenhandel. Bij vonnis van de arrondisse mentsrechtbank te Middel burg van 25 april 1962 is in staat van faillissement ver klaard M. J. VAN BEEK, smid, wonende te St. Anna- land, Ring 8, met benoeming van de e.a. heer mr. C. E. Coester tot rechter-eommis- saris en van ondergetekende tot curator. Mr. J. G. van der Burgt, curator. Goes, 26 april 1962. Klokstraat 3, Tel. 01100-5656. Wegens inruil te koop: Morris Minor 1000 1960. In onberispelijke staat. Garage Carels, Off. D.K.W. Dealer Goes. Tel. 7191 Wegens inruil te koop: D.K.W. bus 9-persoons. Spec, geschikt voor werkvervoer. In prima staat. Garage Ca in prima staat. Garage Carels, Off. D.K.W. Dealer, Goes. Tel. 7191 Te koop: Volbloed kalf- vaars. Rek. 10 mei. A. Mal- jaars, „Klein-Zeeduin", Se rooskerke (W.) Woody-Wonder moderne houten vakantie bungalows voor zelfbouwers, 420 x 520, 1645,of 65,per maand, zonder verf en glas. Dubbel wandig, isolatie en kamer indeling. Goedgekeurd voor 6 pers. Levering uit voor raad. Ook groter of kleiner. Terreintjes te huur op con tract. Plak een gulden extra op briefkaart voor catalogus 1962 of giro 44486. Iedere werkdag, ook zaterdag, zijn alle afmetingen zonder ver plichting te bezichtigen op het showterrein van de fa briek: Bovenstraat 218228, Rotterdam-I Jsselmonde 010- 194525. Lijsten! Bij 't Jantje van Alles vindt U frisse dieren landschappen en kinderlijst jes reeds vanaf ƒ1,15! Echte schilderstukken reeds vanaf ƒ8,95!! Korte Noordstraat 11- 15, Middelburg. Tel. 3733 Alleen bij 't Jantje van Alles: Prima naadloze zemen ƒ1,98, genaaide zemen ƒ0,98, plastic tafellakens 1,75, mo dern tafelzeil reeds vanaf ƒ2,95 per m.! Korte Noord- str. 11-15, Middelburg. Telef. 3733 Wildebras-poppen! Sterke poppen! 't Jantje van Alles heeft de echte onbreekbare Wildebras poppen, met kam- baar haar reeds vanaf 2,95! Wildebras-poppen met paar- destaart, zijn speciaal ge schikt voor klederdracht poppen!! Korte Noordstr. 11- 15, Middelburg. Tel. 3733 Te koop: 200 kg zetaard- appelen Furore. P. Christi- aanse, Serooskerke (W.) Te koop: 250 kg pootaard appelen Bintje. Riemens, Noordw. 90, Serooskerke (W.) Suède jasjes (ook nappa) en leren jassen voor 10, per maand. Rechtstreeks van fabrikant. Stuur even een briefje en U ontvangt nadele inlichtingen. Fa. Zaal, O. Boteringestraat 79, Gronin gen. Tel. 05900-23776 Autorijschool „Van Zwee- den" lest met Mercedes '61, Taunus '60, scooter '60 en vrachtwagen. U wordt thuis gehaald en gebracht. Erk. en gedipl. F.N.O.P. en V.A.M.O. R. tel 370, Domburg Botenshow. Roei-, zeil- en speedboten (TORPEDO), ka no's enz. hout, staal en po- lyest., boottrailers, b.b. mo toren, ook financ. DEKABO, Jan Thijssenweg 8, Rijswijk Z.H. (bij Hoornburg). Telef. 070-633260 Fau de Cologne, Parfum crème's, zepen, Ceta-Bever verf, lak, muurverf, enz. Drogisterij D. Verhulst, Noordstraat 32, Westkapelle, tel. 01187-304 Waar koopt u veiliger? In 't naaimachinehuis P. A. de Kramer, Goes, Lange Vorst- straat 6, tel. 7330. „Anker- Gazelle" De nieuwste automatische zig-zag naaimachine, in pr. koffer met 15 jaar schrift, garantie. Maakt knoopsga ten, stopt, borduurt, zet kno pen aan enz. Vrijblijvend op zicht bij U thuis, ƒ325,J. Cijsouw, Zuidstraat 103, Westkapelle. Tel. 287 10 volle lesuren ƒ65,in Renault Dauphine, 1962 door erk. B.E.A. instr. Gratis geh. en gebr. Autorijschool Actief Nwe. Vliss. weg 236, Middel burg. Tijd. Tel. 01180-4468. Adres in Arnhem J. J. de Nooijer, Burg. Langebeek- straat 26 v Geldleningen in contanten zonder borg. Ie, 2e en top- hypotheken. Bouw- en Han- delscredieten. Inlicht, gratis. A.B.I. Postbus 118, Roermond Wegens inruil te koop: D.K.W. 1956 Bestelwagen 1000 kg met rondom glas. In staat van nieuw. Garage Carels. Off. D.K.W. Dealer. Te koop: Pootaardappelen (Bintjes) 35-45. Cevaal, Kar- nemelkshoek, Ritthem Voor uw oude gonjezak- ken, ijzer, koper, lood, zink en diverse andere metalen geven wij u de hoogste prijs. De Looff's IJzer- en Metalen- handel, Biggekerksestraat 27, Koudekerke. Tel. 343 Te huur: vrije woning met en zonder tuin, ook ge schikt voor zomerwoning, voorzien van electr. en wa terleiding. Br. o. no. 30-62. Boekh. Hildernisse, postbus 54, Middelburg. Koop het bijzonder leerzame nummer van deze maand. Verkrijgbaar bij kiosken, hoek- en tijdschriftenhandel. Dit populair- medische tijdschrift geeft u w Wilt U profiteren van koopjes in kampeertenten, luchtbedden, slaapzakken etc. vraagt dan Fa. Antoine Roo sendaal aan. Tel. 01650-4318 en 3416 ADVERTEREN DOET U PAS GOED. ALS V HET VAAK EN REGELMATIG IN HET DOET. Van een medewerker UTRECHT. De hervormde raad voor de zaken van kerk en school is teleurgesteld over de verbrokkelde en bijna slordige wijze waarop de Tweede Kamer de Mammoetwet in eerste instantie heeft behandeld, zo heeft drs. W. Dekker uit Doorn, vrijdagmorgen in Utrecht gezegd tijdens de opening van de jaarvergadering van dit orgaan van hijstand van de generale synode. Hij doelde op de openbare behandeling van dit wetsontwerp. De schriftelijke voorbereiding en het beraad van de kamercommissie uitzonderend achtte hij door de behandeling in de Kamer als geheel niet overtuigend aangetoond dat zij ernst maakt met deze voor het Nederlandse onderwijs zo gewichtige zaak. De behandeling door de Kamer heeft volgens de heer Dekker ook geen recht gedaan aan de werkkracht die minister Cals aan de mammoetwet heeft besteed. De heer Dekker hield een uitvoerige beschouwing naar aanleiding van wat in ordinantie 5 van de hervormde kerk orde staat: ,,De' kerk werkt mee aan de kerstening van het onderwijs". Er staat niet: van het openbaar onderwijs. Met dit artikel in de hand ziet de kerk zich twee deuren toegeworpen: het openbaar onderwijs doet weten dat kerstening niet gewenst en ongrond wettig is; het bijzonder onderwijs deelt krachtig mede dat het reeds gekers tend is. Niettemin is het gewenst dat de hervormde kerk de voet tussen deze twee deuren zet, nog juist voor het dichtslaan. Waarom men deze houding aan neemt, lichtte de heer Dekker met een voorbeeld toe. Men is in ons land una niem voor de pacificatie van het lager onderwijs. Maar de kerk zegt als ën- fant terrible, dat zij daarmee geen vrede heeft. Men kan. aldus de heer Dekker de pacificatie als het best denk bare compromis beschouwen. Maar een compromis mag niet stollen; stolling betekent verzuiling. Wat betekent „kerstening van het on derwijs"? De heer Dekker noemde het niet toevallig dat een zoveeljarige ar beid van de raad geen duidelijk om schreven program heeft opgeleverd. Wie kerstening zegt, ze'gt uiteindelijk theo cratie, en dat betekent niet overheer sing van enige levensbeschouwing of zelfs kerk, maar juist het afzien van alle machtsmiddelen en de Heer volgen in diens gezindheid van het Zich uiter mate vernederen (Filippemzen 2). De kerk moet op de openbare school niet streven naar een machtspositie, ze mag daar wezen als een die dient. Van daar ook de uitspraak dat aan het Hu manistisch verbond geen moeilijkheden in de weg behoren gelegd te worden in zijn streven tot ingang op de openbare school. Dat was geen kwestie van „de mocratisch fatsoen", zei de heer Dek ker, maar het was in wezen een theo cratische uitspraak. Men kan nu wel artikel 36 van de Nederlandse geloofsbelijdenis aanvoe ren dat de overheidstaak tot bescher ming van de gereformeerde religie be lijdt. Maar dat artikel spreekt ook van „uitroeien" (de betreffende zinsnede staat in de gereformeerde kerken sinds 1905 tussen haken). En zolang men wel op grond van artikel 36 het humanistisch verbond wil weren van de openbare school, maar niet de consequentie aandurft die aan het „uitroeien" verbonden is, moet men toegeven dat de hele verhouding van overheid en kerk op de helling moet. Wat het christelijk onderwijs betreft: de hervormde raad voor kerk en school erkent het zegenrijke werk op die scho len en herkent de bewogenheid met de kinderen. De hervormde kerk wil hen die daar werken stennen door confron tatie met de dienende Christus, waar door niet tradities normerend worden, maar Hijzelf de leiding heeft. Het jaarverslag van de secretaris, dis. O. V. Henkei was ditmaal gegoten in de vorm van een causerie, waarin hij dee'd uitkomen dat het stille werk de belangrijkste arbeid van de raad uit maakt. Zo houdt hij' symposia, cursus sen en werkt iiij actief mee in de op leiding. Vorming, leiding, opleiding en per soonlijk contact zijn er op gericht om op deze wijze de school, het kind, die docent en het Nederlandse volk te dienen, aldus ds. Henkei. Ook dat de hervormde kerk een adres heeft waar men wat aan heeft, als men ad vies zoekt, achtte de secretaris belang rijker dan veelvuldige publicaties. Het gesprek, zo zei hij ten slotte, is soms machtiger dan wapengekletter. Over wat de' ouders van de school verwachten sprak ds. E. van Bruggen, hervormd studentenpredikant te Rotter dam. Hij vroeg naar de mogelijkheid van groter openheid van de school ten opzichte van gezin en maatschappij en pleitte voor het tot leven brengen in de school van wat hij noemde een ..nieu we democratische moraal". Een forum heeft 's middags deze onderwerpen na der besproken. B. en W. adviseren WOLPHAARTSDIJK. B. en W. van Wolpliaartsdijk stellen de gemeenteraad voor niet te voldoen aan een verzoek van de plaatselijke middenstandsvereniging om te bepalen dat in de zomermaanden bepaalde winkels, waarin voor touristen belangrijke en aantrekkelijke artikelen worden verkocht, op zondag geopend mogen zijn. De behoefte hieraan is; al dus B. en W. nog niet gebleken. Op dins dag 1 mei zal de raad hierover een be slissing moeten nemen. B. en W. stellen de raad voor aan de gemeenteraad van Zwartewaal te be richten graag bezoek van deze raad te zullen ontvangen. De Woiphaartsdijkse raad bezocht Zwartewaal reeds. In ver band met de sterke vermindering van het doorgaand verkeer als gevolg van de opheffing van veerdienst stellen B. en W. de raad voor een aantal voorrangs kruisingen en splitsingen en het wacht- verbod voor de Lepelstraat in te trek ken. Voor een -deel van de winkeliers zal een verplichte vakantiesluiting worden vastgesteld, namelijk voor de branches, waarvan tweederde deel voor deze slui- Raad Yerseke YERSEKE In de vrijdagavond ge houden raadsvergadering heeft burge meester A. Willemsen meegedeeld dat pas volgend jaar de molenpolderweg verbeterd zal kunnen worden. Deze weg wordt druk bereden door mosselauto's en verkeert in slechte staat. Geen adhesie werd betuigd aan een motie van de raad van Aardenburg in zake de wet vervreemding:, landbouw gronden, omdat de raad van Yerseke van oordeel was dat dit geen zaak was voor de gemeente. Aan de fa. J- Marteyn werd de bouw van vier woningwetwoningen in het sa neringsplan Polen gegund voor 66.000 gulden. De concessie met de n.v. waterleiding maatschappij Zuid-Beveland werd ver lengd- In dit verband werd ook gespro ken over de fluoridering van drinkwater. De meningen over dit onderwerp liepen sterk uiteen. De voorzichtige conclusie was dat men op de Bevelanden over het algemeen niet zoveel voelt vor fluoride ring. In de rondvraag wenste de heer P. de Leeuw!GB) graag een extra auto voor het ophalen van huisvuil na de feestdagen. De heer J. Sinke (AR) in formeerde ten slotte naar de riolering van de Molenpolder. De burgemeester hoopte dat in 1963 dit projekt uitgevoerd zal kunnen worden. VLISSINGEN. Op het terrein van de Koninklijke maatschappij „De Schelde" is gistermiddag omstreeks vijf uur een bedrijfsongeluk gebeurd. De heer L. uit Westkapelle had het onge luk van een acht meter hoge stelling te vallen. Hij werd per ambulance naar het Bethesda-ziekenhuis overge bracht. waar bleek dat hij een hersen schudding had opgelopen. Over de oor zaak van de val is nog niets bekend. ting is. De vakantie zal tien dagen e- dragen, gelegen tussen 1 juni en 1 sep tember. De raad zal voorts beslissen over salarisverhoging van het personeel der gemeente. B. en W. stellen de raad voor bij te dragen in de kosten van herstel der to ren van de Ned. Herv. kerk door de her- stelkosten (plm. 25.000 gulden) te finan cieren. De kerkvoogdij betaald in dertig jaar aan de gemeente de jaarlijkse an- nuiteit van de helft der kosten terug. Dit kost de gemeente dan jaarlijks 76? gulden. 676 MKWtft ft 1162

Zeeuwsch Dagblad | 1962 | | pagina 6