Voor 67 personen in Zeeland koninklijke onderscheidingen •J5ÊI Een Commandeur, drie Officieren en 17 Ridders In Goes twee Ridders, een zilver en een brons Geen Oranjevereniging, toch feest in Oostburg Drie geridderden op N. Beveland Zeeuwscli Dagblad Onderscheidingen Ah vehikel van het rijk Commandeur Officieren Ridders Goud Zilver Brons Onderscheiding aan ziekbed C. J. J. Kooyman te St. Annaland Ridder C. Boender te Tholen benoemd tot Ridder C. J. Mieras te Goes 50 jaar lid C.J.M.V. Zaterdag 28 april 1962 ZEEL n .Ui li..«.ii.AÜ Pag. 3 Protestants-Christelijk [EN treft in deze krant de lijst aan van mannen en vrouwen, die ter gelegenheid van de a.s. verjaardag van H.M. de Koningin een koninklijke onderscheiding hebben ontvangen als waardering voor bewezen diensten. Hoewel wij over het systeem, dat wordt gevolgd bij het voorbereiden van deze onderscheidingen niet bij zonder enthousiast kunnen zijn, wil len wij toch niet nalaten allen, die gisteren een huldiging ten deel is gevallen hiermede te feliciteren. Zij maken immers deel uit van een groep van mensen, die zich ver dienstelijk hebben gemaakt. Uitgezonderd misschien in ambte lijke kringen, maakt het voor de „man in de straat" niet veel verschil uit of men Ridder in de Orde van Oranje-Nassau is geworden dan wel de eremedaille in brons, verbonden aan deze orde heeft ontvangen. Als uiting van waardering is er voor het gevoel van velen geen verschil, af gemeten naar de legering van het eremetaal. Een ding moet ons nog van het hart. Het valt ons meermalen op dat men bij het aanvragen van een koninklijke onderscheiding poogt zo veel mogelijk baantjes en bijbaantjes van de uitverkorene op te sommen. Velen hebben zich inderdaad ook in tal van functies verdienstelijk ge maakt. Talrijke mannen die gis- ren een onderscheiding ontvingen waren jaren aaneen avond aan avond op stap voor „kerk, staat en maat schappij". Eigenlijk hadden hun vrouwen, die hen daartoe in staat stelden en dientengevolge in de ge zinnen een extra zware taak hadden, officieren in de Orde van Oranje- Nassau moeten worden. Wij hopen dat gisteren vooral deze vrouwen in de hulde zijn betrokken. UTET zal tijd worden ons nu eens in onze zaterdagreeks af te vra gen wat wil Hoekendijk dan wél? Veel gaat er overboord veel bal last wordt achtergelaten. Traditionaal kerkelijke vormen dienen te ver dwijnen maar wat zet de hoog leraar daar voor in de plaats? Vóór alles legt hij sterke nadruk op de naar buiten gerichte zijde der kerk het apostolaat. Het gaan tot de we reld om deze te zegenen met wat Jezus in zichzelf en met zichzelf meebrengt. De bijbel vat dat alles in één woord samen: Sjalom. (spreek uit sjaloom). Het woord is helaas onvertaalbaar. We zullen aldus Hoekendijk verschillende complexen samen moe ten denken om het gehalte te kunnen aanvoelen. Zoals dat ook in psalm 85 gebeurt, die een lofzang is op de sja lom: en dan spreekt over vrede, heil, heerlijkheid, het goede. Goedertieren heid en trouw ontmoeten elkaar, ge rechtigheid en vrede kussen elkaar, trouw spruit voort uit de aarde en gerechtigheid ziet neder van de he mel. Dit alles is sjalom het gehele complex van zegeningen dat met;het heil wordt aangeduid. Een sjalofn die de Messias brengt. Hij wordt d» vorst van sjalom (Vredevorst) genoemd. is aldus Hoekendijk het zelf cn brengt het rmyM In Heiri wjrdt-h^gnbaar dat God ge dachten van vrede koestert om de mens een hoopvolle toekomst te ge ven (Jer. 29:11). En in het Nieuwe Testament wordt datzelfde motief overgenomen, wanneer daar de pre diking van de apostelen wordt samen gevat als „vrede verkondigen" door Jezus Christus (Hand. 10:36). Als me dewerkers Gods proclameren zij: Nu is het de dag des welbehagen, de dag van sjalom! (2 Kor. 6:1 v). Welnu, dit rijke ontwerp van sjalom moet de inhoud van het apostolaat zijn. En we kunnen het apostolaat dan ook omschrijven als „het deelnemen aan Jezus' apostelschap, waarin- nu reeds de tekenen van sjalom temid den van ons worden opgericht." Dat gebeurt dus waar zonden worden ver geven, maar ook waar ongerechtigheid wordt uitgebannen; waar gemeen schap wordt hersteld; vertrouwen wordt gewekt; eenzaamheid wordt doorbroken; de hoopvolle toekomst wordt geopend. Waar in het leven maar correctief wordt ingegrepen, waar dat weer héél gemaakt wordt, daar wordt een teken van sjalom op gericht. Daar wordt een richtingwijzer geplant, die naar Jezus wijst. Wie nu denkt dat volgens Hoeken dijk dus het apostolaat een der be langrijkste functies van de kerk vormt vergist zich toch nog. Het apostolaat ziet hij niet als een func tie zelfs niet als d e functie (naast andere functies) van de kerk. U moet de zaak nog scherper stellen ja om draaien: niet het apostolaat is een functie van de kerk, maar omgekeerd: de kerk is niet anders te beschouwen dan als een functie van het aposto laat! De kerk heeft slechts te zijn een vehikel van het Rijk in dienst aan de wereld! Van een werkelijke „uitbraak" uit het kerkelijk ghetto zal daarom vol gens Hoekendijk dan pas sprake zijn, wanneer aan theologie en kerkelijk leven in hun gehéél een consequent- apostoiaire oriëntatie wordt hergeven, Het apostolaat kan en mag daarom geen functie naast andere zijn. Overtuigend kan Christus' solidari teit met de wereld pas dan worden gedemonstreerd, wanneer dat totaal gebeurt, wanneer dus élk aspect van het kerkelijk leven iets gaat tonen „van de gezindheid welke in Christus Jezus was die zichzelf ont-ledigd heeft en de gestalte van een dienst knecht aangenomen en de mensen gelijk is geworden." (Filipp. 2 vers 7). Met de realisering van deze revolu tionaire wending ten aanzien van de taak der kerk in de wereld zijn we echter nog maar nauwelijks begon nen. (Ingezonden mededeling) DEN HAAG. Aan de vooravond van de verjaardag van koningin Juliana is, zoals dat elk jaar gebruikelijk is, weer een overvloedige regen van koninklijke onderscheidingen neergedaald. Ook in onze provincie is het gisteren druk geweest met het uitreiken van de ridderorden, het konink lijk goud, zilver of hrons. Niet minder dan 67 personen werden koninklijk onderscheiden. De hoogste gezagsdrager in onze provincie, jlir. mr. A. F. C. de Casembroot, kreeg de hoogste koninklijke onderscheiding. Hij werd n.l. benoemd tot Commandeur in de Orde van Oranje- Nassau. Oak andere Zeeuwen vielen hoge onderscheidingen ten deel, waht drie personen werden benoemd tot Officier in de Orde van Qfanje-Nassau. Bovendien werden niet minder dan zeventien personen benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Koninklijk goud ontvingen elf personen, verder werden aan 14 en aan 21 mensen resp. de zilveren en bronzen medaille uitge reikt, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Het is ons niet mogelijk gebleken om van elke onderscheiding, die gis teren werd uitgereikt een verslag te geven. Wij hebben daarom een greep gedaan. De volledige lijst met de namen van de gede coreerden vindt U hieronder. .„..JZMÉIIK ^^ÉÊËËMÈÊÈt£ËÊÊÊÈÈSÊ& JHR. MR. A. F. C. DE CASEMBROOT Jhr. mr. A. F. C. de Casembroot. Commissaris der Koningin in de pro vincie Zeeland. J. W. Hupkes te Koudekerke, voor zitter van de directie van de N.V. Kon. Mij ,,De Schelde", G. H. E. M. van Waes, 'burgemeester van West- dorpe en voorzitter van de Kon'. Ned. Zuivelbond, ir. G. P. M. Dikötter te Terneuzen, lid van Ged. Staten en di recteur van de N.V. Waterleidingmij „Zeeuwsch-Vlaanderen". R. Batten, notaris en oud-president- kerkvoogd van de hervormde gemeen te te Middelburg, C. Boender, lid van Prov. Staten en van gemeente raad van Tholen, P. J. van Bende- gem, raadslid en oud-wethouder van de gemeente Axel, C. Burger, wethou der van de gemeente Kattendijke, J. de Fiejter, wethouder van de gem. Schoondijke, W. Poppe, wethouder gem. Vlissingen, J. v. Halst, oud-bur gemeester gem. Wissenkerke, K. M. Schot, oud-hoofd van de openb. ulo school te Kortgene, dr. J. C. Röhner, leraar aan het prof. Zeemanlyceum te Zierikzee, J. J. Meijboom, oud-dis- trictscomm. van de vereniging „De Nederlandse! Padvinders", te Middel burg, J. J. van Antwerpen te Goes, (belastingen), M. W. van Arenthals te Kats, dijkgraaf van het waterschap Noord-Bevel and, G. H. Vierhout te Vlissingen, inspecteur en hoofd tech nische dienst Prov. Stoombooitdien- sten in Zeeland, A. P. Dansen te Goes, bureauchef van het postkan toor, dr. J. Spuijma, te Vlissingen, voorzitter van de Vereniging van Raadgevende Scheikundigen, C. J. J. Kooyman te St. Arm ala nd, 'be stuurslid van tal van organisaties op het gebied van de landbouw, P. P. M. de Kort te Axel, bestuurder van di verse instellingen op het terrein van het maatschappelijk werk. P. Slabbekoorn, ouderling van de geref. gemëente te Biezelinge, C. L. de Maaijer, raadslid van de gemeente Sas van Gent, mej. E. Buijck, onder wij-zere s bij het bijz. lager onderwijs te Oostburg, L. M. de Heer, oud- waarnemend hoofd van de o.l. school te Tholen, J. J. Rosseel te Aarden- burg, J. Vader te Middelburg, A. P. Esselbrugige te Axel, secretaris van de Vereniging voor Vreemdelingen verkeer, I. de Feijter te Axel, secre taris van de Vereniging voor Zeeuw se Fokkers, J. C. Kerckhaert te Axel, erelid en adviseur van de r.k. boe renleenbank aldaar. A. Tissink te Souburg en M. Izeboud te Seroosker- ke (W). W. L. Hamelink te Cadzand, com mandant van de vrijwillige brand weer, C. L. de Keijzer, lid- en oud- voorzitter van de muziekvereniging O.K.K. te Borssele (bij bevorde ring), A. B-aljeu te Souburg, bestuurs lid van de muziekvereniging Vlijt en Volharding, P. 't Gilde te Terneuzen, bestuurslid muziekvereniging Harmo nie Terneuzen, J. F. de Rechter te St. Jansteen, voorzitter van. de r.k.- muziekvereniging Heikant, J. H. Slab- koorn te Goes, penningmeester van de muziekvereniging „Hosanna", S. Abrahamse te Vlissingen, voorzitter Ir. G. P. M. Dikötter van de coöp. melkverkoopvereniging „Samenwerking", A. M. van Varik te Middelburg, drogist bij Schulte en Thieme, A- de Nooijer te Rilland ge wezen -arbeider op het landbouwbe drijf „Oosthof" van F. Nieuwenhuijze. D. de Puit te Kapelle, landarbeider <jp het bedrijf van M. in 't Anker (bij bevordering), J. de Wolf te Grij-ps- kerke, landarbeider op het bedrijf van J. Geschiere, P. Ringelberg te Driewegen en J. van Luijk té Ter neuzen, chef-opmaker bij drukkerij- uitgeverij Van de Sande, J. J. Ornee te Middelburg, bestuurslid van diver se instellingen op het gebied; van maatschappelijk werk. M. van Helleman te Middelburg, chauffeur-bakkenlader bij de! rfeini- gingsdienst, mevr. J. DalebouWan Haveren te Kloetinge, schoonmaakster van het gemeentehuis, J. D. Arens te Sas van Gent, lid van de harmonie „De Verenigde Vrienden", J. S. Lau rens te Terneuzen, lid van Terneu- zens Harmonie, J. C. van Splunder te Souburg, lid- ën oud-bestuurslid van Vlijt en Volharding, F. J. Bakker te Bergen op Zoom, amanuensis bij het bacteriologisch laboratorium van de visserij op de Zeeuwse stromen, P. van Breda te Koudekerke, chauffeur bij Streekvervoer Walcheren, J. A. Versé, te Goes, besteller 1ste klasse P.T.T., mej. L. F. L. Dikkenberg te Middelburg, employe tweede klasse P.T.T., W. Barentsen te Ritthem, landarbeider op bedrijf „Karnemelks- hoek", J. den Boer te Zonnemaire, paardenknecht op het bedrijf van D. Deist, H. Klomp te Zonnemaire, schaapherder in dienst van D. Deïst, J. Hoogestegër. J. Kloet, A. Luteijn, G. A. Nagelkerke, G. Oranje en D. Walrave, allen te Rilland en allen werkzaam bij de N.V. Landbouw- mij ,,Dè Bathpolders"C. Tromper te Zierikzee, landarbeider op bedrijf van J. W. Koopman, J. A. van der Walle te Schoondijke, gewezen land arbeider op bedrijf van A. A. de Hul ster, D. Willeboordse, te Middelburg, landarbeider op bedrijf van J. de Nood, M. S. Engels, te Biervliet, landarbeider op bedrijf van F. D. Haak. J. W. Hupkes GOES. Vier personen uit Goes hebben gisteren een ko ninklijke onderscheiding ont vangen. De heren J. J. van Ant werpen, hoofdcontroleur A bij 's Rijks Belastingen en A. P. Dansen, bureauchef van het postkantoor werden benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau, de heer J. H. Slabbekoorn, penningmeester van „Hosanna" en gemeente lijk deurwaarder kreeg de ere medaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau en de heer J. A. Versé, besteller lste klasse van de P.T.T. kreeg het brons. Reeds tegen negenen gistermorgen was er een korte plechtigheid in het Goese postkantoor. De directeur van het postdistrict, de heer W. R. Eel- singh uit Middelburg, was aanwezig om de koninklijke onderscheidingen uit te reiken. Bureauchef Dansen kon. daarbij echter niet tegenwoordig zijn, omdat hij juist de nacht daarvoor ziek was geworden. Hij kreeg zijn onder scheiding op het ziekbed. Zo bleef in het postkantoor het „feest" alleen be perkt tot de heer Versé, die heel wat goede woorden moest aanhoren. De heer Eelsingh had uit de personeels- staat gelezen, dat de heer Versé in 1915 bij de P.T.T. als hulpbesteller was gekomen, in 1931 werd hij hulp besteller met een volledig dagtaak en in 1948 volgde zijn benoeming tot be- steUer lste klas. ,.U staat bekend als een zeer plichtsgetrouw ambtenaar; U deed uw werk op onberispelijke wijze en u bent een voorkomend en behulpzaam mens en mag als voor beeld voor uw collega's gesteld wor den" aldus de heer Eelsingh. Ook is de heer Versé chauffeur en actief lid van de bewakingskern. Na het opspelden van de onder scheiding spraken nog vriendelijke woorden de directeur van het Goese kantoor, de heer J. P. van Laer en de heer M. Quakkelaar namens het personeel. Mevr. Versé kreeg bloe men. Ridders Ook de heer Dansen heeft een prachtige staat van dienst achter de rug. Aan de sponde liet de heer Eel singh zich daarover waarderend uit, waarbij hij benadrukte, dat de heer Dansen ook huiten het bedrijf veel goed werk verricht. De heer Dansen is in 1917 in dienst getreden bij de P.T.T. als tijdelijk kantoorbediende. Hij doorliep alle rangen via Roosendaal, Breda en Mid delburg om in 1958 bureauchef in Goes te worden. Verder is hij vele jaren diaken geweest van de herv. gemeente in Roosendaal en hoofd van de hervormde gezinszorg in Breda en daarnaast actief in het vakbonds werk en voorts gaf hij diverse cursus sen voor bestellers. Op het belastingkantoor aan de J. I. A. v. d. Goeskade kreeg even na tien uur de heer J. J. van Antwerpen tot zijn grote verrassing te horen, dat hij benoemd was tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. In een har telijke toespraak deelde burgemeester mr. F. G. A. Huber dit mede. De burgemeester herinnerde er aan. dat de heer Van Antwerpen reeds 44 jaar bij de belastingen werkzaam is De heer Van Antwerpen heeft deze hoge onderscheiding mede te danken vanwege zijn vele verdiensten in het maatschappelijke leven. Met name voor de gereformeerde kerk in Goes heeft hij veel betekend en betekent hij nog veel. De heer Van Antwerpen is voorzitter van de Commissie van Be heer en voorzitter van de stichting geref. bejaardentehuis. Mede onder zijn leiding kwam de Oosterkerk en „Schild en Hof" tot stand. De hoofdinspecteur-titulair, de heer J. J. Kwekkeboom. formuleerde zijn gevoelens kort en bondig: „U heeft dit verdiend en het verheugt ons, dat u, als een van ons, deze onderschei ding heeft gekregen". Ds. E. Jansen, die met zijn collega ds. W. Kats ook present was, memoreerde in een hu moristische getinte toespraak, dat de heer Van Antwerpen in zijn vrije tijd veel werk verzet voor de kerk van Christus. „Wij zijn erg blij met deze De heer J. van Halst. SINT ANNALAND. De burge meester van St. Annaland, de heer J. van den Bos, heeft gistermorgen de heer C. J. J. Kooyman meegedeeld, dat hij is benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. De heer Kooyman heeft deze hoge onderschei ding gekregen op grond van zijn ver diensten in het verenigingsleven, met name in de agrarische sector. Hij is nl. 25 jaar voorzitter van de veiling Sint Annaland, verder vele jaren voor zitter van „Landbouwbelang" (thans erevoorzitter), voorzitter van de coöp. aan- en verkoopvereniging Tholen, voorzitter van de plaatselijke boeren leenbank en bestuurslid van de V.C.S. te Roosendaal. Burgemeester Van den Bos belichtte in een toespraak de ver diensten van de heer Kooyman en ir. M. A. Geuze sprak namens bovenge noemde organisaties vriendelijke woorden. THOLEN. De commissaris der Ko ningin, jhr. mr. A. F. C. de Casem broot heeft de heer C. Boender te Tho len meegedeeld, dat hij is benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Bij deze plechtigheid waren o.m. tegen woordig het lid van Ged. Staten, de heer A. Schout, het lid van de Tweede Kamer, de heer D. Kodde en de bur gemeester van Tholen, mr. A. J. van Hoeven. De heer Boender is vele jaren lid van Prov. Staten en van de ge meenteraad van Tholen. Hij heeft veel gedaan voor de Thoolse gemeenschap. KORTGENE. Noord-Beve land heeft sinds gisteren drie ridders in de orde van Oranje- Nassau. De eerste ridder werd gistermorgen om negen uur be noemd in het raadhuis van Kort gene. Burgemeester A. A. Schuit speldde de heer C. M. Schot, die vorig jaar werd gepensioneerd als hoofd van de ulo school te Kortgene, de versierselen van de onderscheiding op de borst, waarbij hij de motieven opsomde, waar om hem deze decoratie werd verleend. „De heer Schot was ruim 46 jaar bij het onderwijs, waarvan 37 jaar te Kort gene en wist in de elf jaar dat hij hoofd was, de school op voortreffelijke wijze te leiden." Zichtbaar geroerd, dankte de heer Schot de instanties die eraan meewerkten, dat hij deze hoge onder scheiding kon ontvangen. Kort daarop werd op dezelfde plaats een tweede rid derorde verleend, nu aan de heer M. W. van Arenthals uit Kats, terwijl de com missaris der koningin, jhr. mr. A. F. C. de Casembroot hem de versierselen behorende hij de onderscheiding, op speldde. De heer van Arenthals heeft als dijkgraaf van het Waterschap N. Be vel-and, voorzitter van de woonruimte- commissie. vice-voorzitter van de Zeeuwse Polder- en Waterschapsbond, en voorzitter van de Groene-kruis-afde- ling Kats talloze verdiensten voor de gemeenschap. Jhr. de Casembroot gaf een gemoedelijke toets aan het officië le gebeuren door te memoreren dat de heer Arenthals als schooljongen in Mid delburg zijn buurman was geweest. De heer van Arenthals dankte hierna voor de hem ten deel gevallen onderschei ding. Om half twaalf benoemde de com missaris der koningin de oud-burgemees ter van Wissenkerke, de heer J. van Halst tot ridder in de orde van Oranje- Nassau in het gemeentehuis van Wis senkerke. De heer de Casembroot zei het werk van de heer van Halst bijzonder te hebben gewaardeerd. ,,U hebt een fun dament gelegd voor de recreatie in de ze gemeente". De wens uitsprekend dat Wissenkerke nog zou mogen groeien en bloeien dankte de heer van Halst voor de decoratie. Het spreekt vanzelf dat bij de eerste twee plechtigheden in het raadhuis van Kortgene en daarna, bij de laatste, in. Wissenkerke, tal van vrienden en relaties van de drie gerid derden tegenwoordig waren en hun ge lukwensen uitspraken. OOSTBURG. In de rondvraag van de Oostburgse raadsvergadering sprak de heer J. Barendregt (Gb) er zijn blijdschap over uit dat ondanks het feit dat er ter plaatse geen Oranjevereniging bestaat toch een Oranjecomité gevormd kon wor den om a.s. maandag feestelijkheden te organiseren. Hij verzocht aan burgemees ter J. L. van Leeuwen te bewerkstelligen dat Oostburg weer een Oranjevereniging krijgt. Een voorstel van B. en W. om toe te treden tot de Europese beweging werd na uitgebreide discussie aanvaard. Dit kost de gemeente 25 gulden. Op voordracht van B. en W. werd uit zeven sollicitanten de heer L. F. Verhe- J. J. van Antwerpen. onderscheiding en wij hopen, dat we nog veel van uw gaven mogen genie ten." De heer Van Antwerpen zal van middag om drie uur een receptie hou den in de Oosterkerk. Tenslotte werd om elf uur op het stadhuis een receptie gehouden in de Oosterkerk. De heer Slabbekoorn kreeg de zilveren medaille opgespeld, hetgeen gebeurde door burgemeester Huber. Hij is 45 jaar lid van het chr. muziekgezelschap „Hosanna" en se dert 1936 penningmeester. Bovendien is de heer Slabbekoorn sedert 1925 ge meentelijk deurwaarder. De burge meester sprak hem hartelijk toe, evenals de voorzitter van „Hosanna" de heer G. van Dijl, yen uit Oostburg benoemd tot gemeente werkman le klasse ih vaste dienst. Van het uitbreidingsplan Veerheokspol- der werd een perceel grond aangekocht van de heer A. Dekker te Hoofdplaat. Ondershands werden aanbestead de vijf tien woningwetwoningen die Oostburg kreeg toegewezen. Het werk wordt uit gevoerd door het aannemingsbedrijf Leen- houts te Sluis voor de prijs die ook geldt voor de 20 Woningen die thans in aan bouw zijn. De nieuwe huizen zullen ver rijzen aan de van Ostade- en de Paulus Potterstraat. De burgemeester deelde mee dathetuit- breidingsplan 't Schuttebocht is goedge keurd en dat binnen korte tijd de grond bouwrijp gemaakt kan worden. Er is plaats voor 39 bungalows. In de rondvraag informeerde de heer Barendregt naar de exploitatie van de Zuidwal. Hij vroeg de grondprijzen vast te stellen voordat het nieuwe college van Gedep. Staten in functie zal treden. De heer Leenhouts verzocht B. en W. te be zien om aan de bejaarden een extra ko- lentoeslag te geven. RAAD WESTKAPELLE: Openbare kleuterschool WESTKAPELLE. Op de a.genda voor de raadsvergadering van donder dag 3 mei zijn enkele belangrijke pun ten vermeld: De Christelijke kleuter school in Wëstka.pelle heeft een verizoek ingediend om de benodigde gelden be schikbaar te stellen voor de bouw van een nieuwe kleuterschool. Ook is er een verzoek van de Vereniging Volksonder wijs te Westkapelle tot de stichtipg van een openbare kleuterschool. Het bestuur van Volksonderwijs dóet dit verzoek na méns zesentwintig ouders. Het vereiste aantal handtekeningen, namelijk der tig, is echter niet bereikt en Volkson derwijs vraagt de raad daarvoor dispen satie. Eveneens zullen de raadsleden beslis singen moeten nemen omtrent subsidie aanvragen. GOES. De heer C. J. Mieras te Goes is reeds 50 jaar lid van de Chris telijke Jonge Mannenvereniging. Hij heeft zich in al die jaren een verdien stelijk lid getoond van de C.J.M.V. De heer Mieras is altijd een trouwe bezoe ker van de Zeeuwse bondsdagen. Zo was hij ook op tweede Paasdag present op de bondsdag in Brugge.

Zeeuwsch Dagblad | 1962 | | pagina 3